tha shiznit1 300x3001

Tha Shiznit Auto Leave a comment

Poniższa odmiana nie jest już oferowana przez producenta. Nie ma możliwości jej zakupu ani zamówienia.


Tha Shiznit to skomplikowana hybryda Amnesia Kush, Diesel, Master Kush i Jack Herer.

Tha Shiznit produkuje średnio duże rośliny, które mogą łatwo przekroczyć 1 m wewnątrz. Na ogół ma grubą łodygę centralną i dominującą główną colę i duże liście. Jest bardzo żywiczna i procent roślin ma różowe i fioletowe zabarwienie.

 

Typ Automatyczne feminizowane
Przeznaczenie Indoor, Outdoor
Genetyka Amnesia Kush, Diesel, Master Kush i Jack Herer
Kwitnienie Indoor: 56 – 63 dni, Outdoor: b.d.
Genotyp 50% Indica / 50% Sativa
Efekt Relaksujący
Smak Ziemisty
Aromat Ziemisty
Wysokość Indoor: 80 – 100 cm, Outdoor: 80 – 100 cm
Produkcja Indoor: b.d., Outdoor: 30 – 90 g/roślina
THC 21%
CBD b.d.

Producent:
Shortstuff Seedbank to grupa hodowców działających w Hiszpanii, których celem jest produkcja najlepszych na świecie automatycznie kwitnących odmian konopi. Wszyscy zajmowali się genetyką konopi od lat 90. XX wieku, a w połowie 2000 r. skupili się na odmianach automatycznych, kiedy wspólny lekarz stworzył oryginalną odmianę Lowryder.
Kiedy zdali sobie sprawę, że wspólne dzieło lekarzy oznacza, że rośliny konopi mogą rozwinąć się od nasion do pąków w 65 dni, niezależnie od tego, ile godzin światła słonecznego otrzymują, wiedzieli, że automaty są rozwiązaniem dla nas i wielu innych kolekcjonerów nasion konopi.
Zaczęli eksperymentować z oryginalnym lowryderem i dokonali selekcji najlepszych okazów, a następnie wykorzystali je do programu hodowlanego, który doprowadził do powstania Shortstuff nr 1. Shortstuff nr 1 był niezbędny dla bardziej wydajnej i silniejszej wersji lowrydera i został wykorzystany jako podstawa naszego programu hodowlanego.

Dodaj komentarz