Tart Tatin nasiona marihuany

Tart Tatin Leave a comment

Poniższa odmiana nie jest już oferowana przez producenta. Nie ma możliwości jej zakupu ani zamówienia.


Tart Tatin to nowy dodatek do katalogu nasion Green House. Ta piękna roślina jest wynikiem skrzyżowania Caramel Apple Gelato od Compound Genetics i King’s Tart od Green House Seeds.

Po Tart Tatin można spodziewać się roślin o przyjemnym karmelizowanym smaku waniliowo-jabłkowym i mocnym, kremowym tle. Rośnie bardzo energicznie, z niskim stosunkiem liści do kwiatów i międzywęźlami średniej długości. Kwiaty mogą zmienić kolor na niebieski i fioletowy w końcowej fazie kwitnienia. Efekty są mocne, szybko uderzające i utrzymują się przez jakiś czas, dając uczucie relaksu ciała i lekkiego szumu w głowie, a także daje dużą ilość energii do pozostania aktywnym w ciągu dnia.

 

Typ Feminizowane
Przeznaczenie Indoor, Outdoor
Genetyka Caramel Apple Gelato x King’s Tart
Kwitnienie Indoor: 56 – 63 dni, Outdoor: wrzesień
Genotyp 65% Indica / 35% Sativa
Efekt Relaksujący
Smak Waniliowo-jabłkowy, kremowym
Aromat Słodki
Wysokość Indoor: b.d., Outdoor: 150 – 250 cm
Produkcja Indoor: b.d., Outdoor: 1300 g/roślina
THC 26%
CBD 0,5%

Producent:

Green House Seeds to najbardziej komercyjna firma nasion konopi na rynku. Oficjalnie została ona założona w 1985 roku przez Arjana Roskama, w Amsterdamie. W Holandii są bardziej znani z Coffeshopów niż nasion. Sami siebie nazywają “królami cannabis” ze względu na bardzo dużą ilość nagród jakie otrzymały ich odmiany. Są oni oficjalnie odpowiedzialni za stworzenie White Widow, gatunku, który przyniósł im sławę. W katalogu Green House seeds znajdziecie takie klasyczne odmiany jak Super Silver Have, Super Lemon Haze, The Doctor, White Shark. W ostatnich latach jak większość firm nasion Green House poszerzył swój wybór nasion o odmiany auto kwitnące oraz genetyki amerykańskie. GHS to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek konopnych na świecie.

Dodaj komentarz