Taiga2 Dutch Passion1

Taiga #2 Auto (DSC) Leave a comment

Poniższa odmiana nie jest już oferowana przez producenta. Nie ma możliwości jej zakupu ani zamówienia.


Taiga #2 stworzona na bazie sukcesu i reputacji oryginalnej Taiga.

Produkuje solidne, gęste topy i duże ilości żywicy. Niektórzy hodowcy uważają, że Taiga jest najsilniejszą odmianą automatycznie kwitnącą w banku nasion Dutch Passion, która dostarcza pełnego mocy i długotrwałego upalenia, będącego źródłem kreatywności. Idealnie nadaje się dla hodowców szukających wysokiej jakości doświadczeń i dobrych zbiorów.

Taiga #2 tworzy dominujący główny kwiat z otaczającym go pierścieniem drobnych, lecz solidnych szczytów (cola). Szybko rośnie i jest łatwa i przyjemna w uprawie. Przeważnie nie przekracza wysokości 100 cm, a liczni hodowcy opowiadają o zbiorach w granicach 100 g + z rośliny.

 

Typ Automatyczne feminizowane
Przeznaczenie Indoor, Outdoor
Genetyka Taiga
Kwitnienie Indoor: 70 dni, Outdoor: b.d.
Genotyp Indica / Sativa
Efekt Relaksujący, wzmagający kreatywność
Smak Ostry, ziemisty
Aromat Pikantny, ziemisty
Wysokość Indoor: 100 cm, Outdoor: 100 cm
Produkcja Indoor: b.d., Outdoor: 100 g/roślina
THC Wysokie
CBD Niskie

Producent:
Dutch Passion to jedna z najdłużej istniejących firma nasion na rynku konopnym. Oficjalnie została ona założona w 1987 w Amsterdamie, przez Henk’a van Dallen’a. Jednak działalność firmy notuje się na początki lat 70’tych. Od początku była to firma, która była mocno nastawiona na jakość. We wczesnych latach skupili się jako jedni z nielicznych na rozwoju odmian outdoorowych, podczas gdy inne firmy zbagatelizowały takie gatunki. Z upływem lat firma dostosowywała się do trendów panujących na rynku, ale zawsze starali się mieć swoje własne odmiany. Sławę przyniosły im takie odmiany jak Skunk #1, Shaman, Orange Bud czy Power Plant. Posiadają jedne z bogatszych katalogów, bo ponad 50 odmian i co roku dodają nowe. Ostatnio coraz większą popularność zdobywają ich odmiany auto kwitnące. Dutch Passion jest firmą stawiającą na rozwój. Co roku wypuszczają nowe odmiany, które planowane są dużo wcześniej. Firma ma bardzo dobrą opinię wśród holendrów.

Dodaj komentarz