SnowStorm Dutch Passion1

SnowStorm #2 Auto (DSC) Leave a comment

Poniższa odmiana nie jest już oferowana przez producenta. Nie ma możliwości jej zakupu ani zamówienia.


SnowStorm #2 to automatycznie kwitnąca wersja Orange Bud, która została stworzona przy wykorzystaniu specjalnie kompatybilnej odmiany Ruderalis. Orange Bud ze swoimi charakterystycznymi pomarańczowymi włosami i powalającym hajem, stała się jedną z legendarnych odmian Dutch Passion. Jest to silnie upalająca, dająca obfite zbiory i łatwa w uprawie odmiana Skunka, znana od lat ’80, która od zawsze posiada grupę oddanych fanów. Projekt hybrydyzacji nie był łatwy, ponieważ Orange Bud pozostaje jedną z najlepiej sprzedających się odmian o niezwykłej reputacji, która nie była gotowa na kompromisy.

SnowStorm #2 jest przyjemną i dającą satysfakcję odmianą. Przeważnie rośnie na wysokość 60 cm, zachowując charakterystyczny dla Indica wygląd. Grupa testowych palaczy była bardzo usatysfakcjonowania zarówno słodkim smakiem, jak i silnym efektem. Jest to automatycznie kwitnący Skunk, który spełnia oczekiwania wynikające z jego dziedzictwa. SnowStorm #2 to wysokiej jakości dodatek do kolekcji Dutch Passion, wznosi możliwości roślin automatycznie kwitnących na nowe poziomy, również jeśli chodzi o zbiory.

 

Typ Automatyczne feminizowane
Przeznaczenie Indoor, Outdoor
Genetyka Orange Bud x Ruderalis
Kwitnienie Indoor: 70 dni, Outdoor: b.d.
Genotyp Dominacja Sativa
Efekt Relaksujący
Smak Słodki
Aromat Słodki
Wysokość Indoor: 60 cm, Outdoor: 60 cm
Produkcja Indoor: b.d., Outdoor: b.d.
THC Wysokie
CBD Niskie

Producent:
Dutch Passion to jedna z najdłużej istniejących firma nasion na rynku konopnym. Oficjalnie została ona założona w 1987 w Amsterdamie, przez Henk’a van Dallen’a. Jednak działalność firmy notuje się na początki lat 70’tych. Od początku była to firma, która była mocno nastawiona na jakość. We wczesnych latach skupili się jako jedni z nielicznych na rozwoju odmian outdoorowych, podczas gdy inne firmy zbagatelizowały takie gatunki. Z upływem lat firma dostosowywała się do trendów panujących na rynku, ale zawsze starali się mieć swoje własne odmiany. Sławę przyniosły im takie odmiany jak Skunk #1, Shaman, Orange Bud czy Power Plant. Posiadają jedne z bogatszych katalogów, bo ponad 50 odmian i co roku dodają nowe. Ostatnio coraz większą popularność zdobywają ich odmiany auto kwitnące. Dutch Passion jest firmą stawiającą na rozwój. Co roku wypuszczają nowe odmiany, które planowane są dużo wcześniej. Firma ma bardzo dobrą opinię wśród holendrów.

Dodaj komentarz