dinafem quick gorilla

Quick Gorilla Leave a comment

Poniższa odmiana nie jest już oferowana przez producenta. Nie ma możliwości jej zakupu ani zamówienia.


Niesamowita moc i niezwykła wydajność odmiany Quick Gorilla zapewniły jej zasłużone miejsce wśród faworytów Dinafem Seeds w ciągu zaledwie jednego roku. Najważniejszą cechą tego szczepu z przewagą Indici jest gruby warstwa białych włosków pokrywających jej kwiaty w ostatnich dniach kwitnienia. Czy jest coś, co można dodać do tak fantastycznej odmiany? Szybkość kwitnienia. Jest równie zdolna do wytwarzania dużych ilości kwiatów i żywicy jak jej poprzednik z tą różnicą, że robi to po prostu znacznie szybciej, czyli w mniej niż 56 dni.

Quick Gorilla to hybryda z przewagą Indici, której szybkie kwitnienie nie czyni jej mniejszą. Jest to wciąż dość spora i krzaczasta roślina, o limonkowo-zielonych liściach, które wydają się niemal zamrożone pod koniec okresu kwitnienia. Dzięki zdolności do produkcji bardzo dużej ilości żywicy, jej kuliste kwiaty są wyjątkowo lepkie, grube i ciężkie, i pokryte błyszczącymi włoskami.

Aromat Quick Gorilla jest ziemisty z kwaśnymi nutami, dokładnie takimi, jakie można znaleźć w Gorilla. Niewiarygodnie niskie poziomy CBD pozwalają THC pokazać swój pełny potencjał, co oznacza, że ​​Quick Gorilla zakotwiczy twoje ciało w głębokim relaksie na wiele godzin.

Szybki wzrost jest jej najcenniejszym atutem, kwitnienie Quick Gorilla kończy się w ciągu 51-56 dni, co sprawia, że ta odmiana ​​jest szczególnie polecana do uprawy na zewnątrz. Hodowcy indoor również docenią ten szczep, ponieważ można uzyskać wiele zbiorów na tej samej przestrzeni, przy użyciu tej samej oprawy oświetleniowej i w tym samym czasie.

 

Typ:           Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka:     Gorilla x OG Kush Auto

Genotyp:       65% Indica / 35% Sativa

Kwitnienie:    Indor: 51 – 56 dni, Outdoor: wczesny październik

Efekt:         Głęboko relaksujący

Aromat:        ziemisty, z kwaśnymi nutami

Wysokość:      Indoor: 150 cm, outdoor: 300 cm

Produkcja:     Indoor: 500 g/m², outdoor: 1000 g/roślina

THC:           22%

CBD:           0,2%

Producent:

Dinafem Seeds to najbardziej znana Hiszpańska firma nasion konopi. Firma została oficjalnie założona w 2005 roku, ale do tego czasu założyciele mieli za sobą już lata doświadczeń. Znani są nie tylko z niesamowitej jakości nasion, ale również z tego, że zrewolucjonizowali przechowywanie nasion. Byli oni PIERWSZĄ firmą, która zainwestowała w porządne opakowania. Dzięki bardzo rewolucyjnemu podejściu szybko zdominowali hiszpański rynek cannabis.

Byli oni również jedną pierwszych firm, które poświeciły wiele czasu na rozwój odmian auto kwitnących. Największą popularnością cieszą się ich odmiany Critical+, Moby Dick oraz Original Amnesia. W wielu sklepach jest to najlepiej sprzedająca się firma nasion konopi. Jest tak za sprawą bardzo stabilnych genetyk roślin jakie posiadają.

Dinafem jako firma, która zawsze była revolucyjna nie pozostaje w tyle i co roku wypuszcza na rynek nowe odmiany, które bardzo starannie przygotowują.

Obecnie działalność firmy jest zawieszona na terenie Europy.

Dodaj komentarz