purps1 RGB 72ppp1

Purps #1 Leave a comment

Poniższa odmiana nie jest już oferowana przez producenta. Nie ma możliwości jej zakupu ani zamówienia.


Nasiona Purps #1 od Dinafem Seeds wywodzą się z krzyżówki Blueberry i Purple Afghan Kush. Powstała hybryda z dominacją Indici jest bardzo wyjątkowa, ponieważ jej struktura, wzór wzrostu i aromat znacznie różnią się od typowych cech tego genotypu. Znana jest ze swojego niezwykłego zapachu jagód, pokazu niebieskawych odcieni i silnie kojącego efektu.

Purps #1 to odmiana, która zamienia się w silne i energiczne rośliny z łatwością osiągające wysokość 2,5 m na zewnątrz. Jej struktura, bardziej otwarta niż można by się spodziewać, pozwala głęboko przenikać światłu i powietrzu, co powoduje, że rośliny są nie tylko bardziej odporne na wilgoć, ale także zdolne do produkcji obfitych plonów. Dorastanie jej to prawdziwa przyjemność, ponieważ należy tylko upewnić się, że ma wystarczająco dużo miejsca, aby wygodnie się rozciągać.

Smak i zapach Purps #1 to niektóre z jej najważniejszych cech: intensywna mieszanka jagód i ananasa, która nie ma wiele wspólnego z tym, do czego jesteśmy przyzwyczajeni, ani z tym, czego oczekujemy po zbliżeniu się do rośliny marihuany.

Jej wysoki poziom THC, a także genotyp Indica mają bezpośredni wpływ na odczucia wywołane przez ten szczep. Niemal natychmiast głęboko relaksujące uczucie ogarnia całe ciało, a głowa pozostaje czysta i pełna energii.

 

Typ:           Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka:  Blueberry i Purple Afghan Kush

Genotyp:       Dominacja Indica

Kwitnienie:    Indoor: 60 dni, Outdoor: październik

Efekt:         Relaksujący

Smak:        Jagód i ananas

Aromat:      Jagód i ananas

Wysokość:      Indoor: b.d., outdoor: 250 cm

Produkcja:     Indoor: 500 g/m², outdoor: 600 – 800 g/roślina

THC:           Wysokie

CBD:           Niskie

Producent:

Dinafem Seeds to najbardziej znana Hiszpańska firma nasion konopi. Firma została oficjalnie założona w 2005 roku, ale do tego czasu założyciele mieli za sobą już lata doświadczeń. Znani są nie tylko z niesamowitej jakości nasion, ale również z tego, że zrewolucjonizowali przechowywanie nasion. Byli oni PIERWSZĄ firmą, która zainwestowała w porządne opakowania. Dzięki bardzo rewolucyjnemu podejściu szybko zdominowali hiszpański rynek cannabis.

Byli oni również jedną pierwszych firm, które poświeciły wiele czasu na rozwój odmian auto kwitnących. Największą popularnością cieszą się ich odmiany Critical+, Moby Dick oraz Original Amnesia. W wielu sklepach jest to najlepiej sprzedająca się firma nasion konopi. Jest tak za sprawą bardzo stabilnych genetyk roślin jakie posiadają.

Dinafem jako firma, która zawsze była revolucyjna nie pozostaje w tyle i co roku wypuszcza na rynek nowe odmiany, które bardzo starannie przygotowują.

Obecnie działalność firmy jest zawieszona na terenie Europy.

Dodaj komentarz