polar express1

Polar Express Auto Leave a comment

Poniższa odmiana nie jest już oferowana przez producenta. Nie ma możliwości jej zakupu ani zamówienia.


Genetyka Polar Express firmy Auto Seeds, oprócz konopi Ruderalis, zawiera kalifornijski Kush i Northern Lights #5. Ta hybryda Indica / Sativa / Ruderalis produkuje gęste topy bogate w THC (do 20%) w mgnieniu oka – cała żywotność tej automatycznie kwitnącej odmiany wynosi od 60 do 80 dni. Dominacja genetyki Indica jest wyraźnie wyczuwalna w dymie, tworząc silny kamień.

Idealny wybór dla wszystkich hodowców działających w ukryciu, zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Roślina wyhodowana z feminizowanych nasion Polar Express firmy Auto Seeds będzie rosła poniżej 80 cm, niektóre rośliny dojrzewają tylko do 30 cm. Największym dobrodziejstwem dla hodowców jest to, że praktycznie nie wytwarza zapachu. Z pojedynczą, masywną colą, niewielkimi rozmiarami i niewielkim aromatem, jest to wspaniała roślina na plantacje konopi partyzanckich.

 

Typ Automatyczne feminizowane
Przeznaczenie Indoor, Outdoor
Genetyka Northern Lights #5 x Californian Kush x Lowryder
Kwitnienie Indoor: 60 – 80 dni, Outdoor: październik
Genotyp Dominacja Indica
Efekt Relaksujący
Smak Sosny, ziemisty, słodki, karmelu
Aromat Sosny, ziemisty
Wysokość Indoor: 30 – 80 cm, Outdoor: 30 – 80 cm
Produkcja Indoor: 300 – 400 g/m², Outdoor: b.d.
THC 20%
CBD <1%

Producent:
Auto Seeds to jeden z pierwszych (o ile nie, zupełnie pierwsza) firma, która jest dedykowana odmianom auto kwitnącym. W 2008 roku otrzymali oni nasiona bardzo mocnego Lowrider’a z Szwajcarii. Ich celem było stworzenie odmian, które są gotowe w 2 miesiące i posiadają właściwości swoich fotoperiodycznych rodziców. Ze względu na rosnącą popularność odmian Auto, firma ta zdobyła bardzo dużą popularność dzięki swoim świetnym odmianom. Najpopularniejszy jest chyba Auto Pounder ale inne odmiany są bardzo podobne. Firma znana z bogatej oferty gadżetów.

Dodaj komentarz