orange juice feminized

Orange Juice Leave a comment

Poniższa odmiana nie jest już oferowana przez producenta. Nie ma możliwości jej zakupu ani zamówienia.


Orange Juice od Dinafem Seeds to feminizowane nasiona znane z orzeźwiających smaków i aromatów przypominających pyszny sok pomarańczowy. Bezkonkurencyjna pod względem bogactwa organoleptycznego Orange Juice jest ziarnem, o które długo prosił katalog Dinafem Seeds.

Biorąc pod uwagę dominację Sativy i gwałtowny wzrost, kluczowe jest pilnowanie jej, aby mogła osiągnąć 3 m na zewnątrz. Jej liczne boczne gałęzie będą próbowały zająć dowolne miejsce w okolicy. Uwaga na jej silny zapach – ta roślina nie jest dyskretna.

Orange Juice to zawodnik wagi ciężkiej, który po 9 tygodniach kwitnienia produkuje plony o masie ponad 500 g, nie żądając za wiele w zamian. Rozwija się w każdym systemie wzrostu, nie ma żadnych specjalnych wymagań żywieniowych. Jednak obcinanie niektórych niższych gałęzi zapewni optymalny wzrost głównej coli i bocznych gałęzi.

Smak i aromat Orange Juice zadziwia wszystkich – najlepszy i najbardziej orzeźwiający koktajl owocowy, jaki kiedykolwiek powstał ze świeżo wyciśniętego soku pomarańczowego. Niezwykły profil terpenowy, który podbił serca miłośników ekstraktu, którzy po spróbowaniu nie mogą nawet pomyśleć o spróbowaniu czegoś innego.

Orange Juice daje poczucie szczęścia. Jej działanie nie jest zbyt mocne, dlatego jest odpowiednia dla użytkowników, którzy chcą spędzić trochę czasu na relaksie.

 

Typ:           Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka:      Tangie x Tangie

Genotyp:       30% Indica / 70% Sativa

Kwitnienie:    Indoor: 63 – 70 dni, Outdoor: koniec września / początek października

Efekt:         Czystość umysłu, energiczny

Smak:          Słodki, cytrusowy

Aromat:        Świeży, owocowy

Wysokość:      Indoor: 150 cm, outdoor: 150 – 300 cm

Produkcja:     Indor: 450 – 500 g/m², outdoor: 400 – 800 g/roślina

THC:           19%

CBD:           1%

Producent:

Dinafem Seeds to najbardziej znana Hiszpańska firma nasion konopi. Firma została oficjalnie założona w 2005 roku, ale do tego czasu założyciele mieli za sobą już lata doświadczeń. Znani są nie tylko z niesamowitej jakości nasion, ale również z tego, że zrewolucjonizowali przechowywanie nasion. Byli oni PIERWSZĄ firmą, która zainwestowała w porządne opakowania. Dzięki bardzo rewolucyjnemu podejściu szybko zdominowali hiszpański rynek cannabis.

Byli oni również jedną pierwszych firm, które poświeciły wiele czasu na rozwój odmian auto kwitnących. Największą popularnością cieszą się ich odmiany Critical+, Moby Dick oraz Original Amnesia. W wielu sklepach jest to najlepiej sprzedająca się firma nasion konopi. Jest tak za sprawą bardzo stabilnych genetyk roślin jakie posiadają.

Dinafem jako firma, która zawsze była revolucyjna nie pozostaje w tyle i co roku wypuszcza na rynek nowe odmiany, które bardzo starannie przygotowują.

Obecnie działalność firmy jest zawieszona na terenie Europy.

Dodaj komentarz