Micky Kush Regular Leave a comment

Poniższa odmiana nie jest już oferowana przez producenta. Nie ma możliwości jej zakupu ani zamówienia.


Micky Kush ma mocny cios i jest znana z tego, że wyprowadza nokaut przy pierwszym uderzeniu. Ten szczep, o dominacji genów Sativa, ustanowił rekord zawartości THC w laboratorium testowym Homegrown Natural Wonders, a także ma wysoki procent kannabinoidu CBG, który może odgrywać ważną rolę w walce z nowotworami. Ten szczep ma krótki cykl kwitnienia wynoszący zaledwie 7 do 8 tygodni. Trochę to długa droga, a przy odpowiednim tempie Micky Kush jest świetnym szczepem na dobry początek i przez cały dzień.

Trzy główne fenotypy to dominacja Sweet Irish Kush, dominacja Jack the Ripper i jeden, który ma wspólne cechy obu rodziców.

Jedno uderzenie Mickey Kush jest więcej niż wystarczające dla początkującego palacza, a nawet wytrawni palacze mogą poczuć, że ich myśli pędzą trochę za szybko po więcej niż kilku uderzeniach. Przy odpowiednim dawkowaniu zapewnia to czysty umysł i energię do wykonywania zadań, z silnym uśmierzeniem bólu.

 

Typ Regularne
Przeznaczenie Indoor, Outdoor
Genetyka Sweet Irish Kush x Jack the Ripper
Kwitnienie Indoor: 49 – 56 dni, Outdoor: wrzesień / październik
Genotyp 25% Indica / 75% Sativa
Efekt Relaksujący, terapeutyczny
Smak Kwaśny, ziemisty, Kush z nutą cytryny.
Aromat Kwaśny, ziemisty, Kush z nutą cytryny.
Wysokość Indoor: b.d., Outdoor: b.d.
Produkcja Indoor: b.d., Outdoor: b.d.
THC b.d.
CBD b.d.

Producent:
Homegrown Natural Wonders to rodzinna farma z siedzibą w Stanach Zjednoczonych w pobliżu północno-zachodniego wybrzeża Pacyfiku. Trzy pokolenia pracują razem, aby zaprojektować najlepszą, najsmaczniejszą i najwydajniejszą marihuanę medyczną. Ich nasiona nie są feminizowane, ponieważ wpływa to na czystość genetyki.

Dodaj komentarz