White Label Seeds Company

purple bud xl1 1 58,00 158,00 

Purple Bud

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Znalezione obrazy dla zapytania white label seeds

To silna, dająca obfite plony feminizowana odmiana Afghani z lekką nutą Sativy i wyraźną skłonnością do kwitnienia na purpurowo. Purple Bud jest łatwa w uprawie w pomieszczeniach, nawet dla osób początkujących. Okresy kwitnienia na wolnym powietrzu w klimacie umiarkowanym przypadają na wiosnę i lato.

Purple Bud ma swoje korzenie w jednej z najważniejszych puli genów konopi na świecie. Rośliny macierzyste i jej dalsi przodkowie wywodzą się bezpośrednio z legendarnych odmian Indica z afgańskiej części Hindukuszu, kalifornijskich odmian marihuany medycznej oraz, rzecz jasna, najważniejszego europejskiego ośrodka uprawy konopi – Holandii.

Najsilniejszy wpływ na ostateczną postać Purple Bud mają dwie czyste odmiany Afghanica i to one stanowią źródło niezwykłej mocy, szybkiego kwitnienia, dużego zagęszczenia pąków i solidnej budowy tej hybrydy. Dalszy przodek z rodziny Sativa to ceniona odmiana jamajska, która nadaje Purple Bud nieco więcej wysokości i znacznie silniejszy efekt upojenia, który doskonale uzupełnia jej typowy dla odmian Indica efekt odprężenia całego ciała. Ostatecznym etapem hodowli naszych sfeminizowanych nasion Purple Bud było skrzyżowanie tej 75% Afghani z niezwykłą hybrydą Kush stworzoną z połączenia holenderskiej wersji Hindu Kush i amerykańskiej purpurowej odmiany Kush.

Purpurowe barwy Purple Bud są najczęściej spotykane w kwiatach, nie tylko w liściach (jak często dzieje się w przypadku odmian konopi o słabszej tendencji purpurowienia). Choć jej liście równie często zmieniają kolor, nietrudno spotkać Purple Bud o liściach zielonych, które podkreślają głęboką purpurową barwę pąków.

Pąki dojrzałej rośliny są grube, solidne, szpiczaste i silnie się rozrastają, pokrywając większą część łodygi i gałązek do czasu zbiorów. Purpurowe skupiska kwiatów są gęsto oszronione połyskującymi gruczołami żywicznymi i wydzielają bogaty sosnowo-sandałowy aromat z nutą słodyczy.

 • Feminizowane Nasiona Marihuany
 • Umiarkowany/kontynentalny
 • Roślina o zwartej budowie
 • Kwitnienie 50 – 65 dni
 • Obfity plon
 • 75% Indica
Wybierz opcje
white widow regular 170,00 

White Widow Regular

0 out of 5
(0)
SKU: N/A
 • Zwykłe Nasiona Marihuany (niefeminizowane)
 • Słoneczny/śródziemnomorski
 • Średni przyrost wysokości
 • Kwitnienie 50 – 65 dni
 • Plon XXL
 • 35% Sativa / 65% Indica

Podstawa holenderskiego przemysłu coffee-shopów, pierwsza z odmian „białego ziela” i globalny sukces komercyjny, White Widow, to najsłynniejsza odmiana konopi we współczesnych uprawach. Chociaż jest to spowodowane głównie jej łatwą do zapamiętania nazwą, popularność zawdzięcza również szybkości wzrostu, plonom i nadzwyczaj gęstemu pokryciu włosków!
Jako odmiana z przewagą Indica, o słodkim, gęstym, gryzącym dymie, który daje uderzające oszołomienie, White Widow to dla wielu turystów główny element pierwszych wrażeń z Amsterdamu.
White Widow wyhodowana z nasion jest bardzo łatwa do klonowania, poza tym to dobra roślina do doskonalenia techniki uprawy.
Wybierz opcje
afghan kush xl1 1 104,00 

Afghan Kush Regular

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Znalezione obrazy dla zapytania white label seeds

 • Zwykłe Nasiona Marihuany(niefeminizowane)
 • Umiarkowany/kontynentalny
 • Średni przyrost wysokości
 • Kwitnienie 40 – 55 dni
 • Duży plon
 • 90% Indica

Oryginalna “AK”, sprowadzona z samego serca łańcucha górskiego Hindu Kush, gdzie jej genotyp był wybrany i udoskonalany przez wieki, aby stać się podstawowym źródłem żywicy konopi. Aromatyczny północno-indyjski charas i kleisty, czarny haszysz afgański są w dużej mierze produkowane z roślin Kush — podgrupy rodziny Indica, która może być uważana za ostateczny przykład tej linii.
Afghan Kush wytwarza obfity plon i pozostaje zwarta, szczególnie przy pracy z klonami. Hodowcy, którzy doprowadzają do kwitnienia swych roślin z oryginalnych nasion zauważą skok w ich wysokości na początku kwitnienia, wskutek naturalnej mocy tej odmiany. Liście są szerokie i ciemnozielone. Pąki Afghan Kush rozwijają się w masywne, szorstko zakończone, nasączone żywicą bryłki z czystym dobrodziejstwem Indica.
Wybierz opcje
master kush autoflowering xl1 1 73,00 208,00 

Master Kush Automatic

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Oryginalna odmiana Master Kush była jedną z pierwszych hybryd konopi zawierającą dwa szczepy typu Kush – haszyszowych roślin z Hindukuszu. Nasiona Master Kush Automatic mają za przodków te same rośliny haszyszowe, co pozwala uzyskać zdumiewającą produkcję żywicy, a dodatkową zaletą tych konopi jest automatyczne kwitnienie!

Góry Hindukusz zajmują większą część Afganistanu i rozciągają się od granic Pakistanu do północnych Indii. Ten region jest miejscem narodzin rodzaju Cannabis Indica – zwartej, szybko kwitnącej, obfitej w pąki i żywicę rodziny konopi. Wszelkie cechy związane z odmianami Indica są wynikiem wielowiekowej selekcji roślin o największej produkcji żywicy, które były w stanie znakomicie rosnąć na dużych wysokościach w ekstremalnych warunkach pogodowych.

Niebywała żywiczność odmian Indica jest powodem, dla którego te konopie nazywane są roślinami haszyszowymi – są głównym źródłem miękkiego, czarnego haszyszu znanego jako charas , produkowanego tradycyjnie na terenach i w okolicach Hindukuszu. Mieszkańcy Indii, Nepalu, Tybetu, Pakistanu i Afganistanu produkują znane na całym świecie odmiany czarnego haszyszu ze szczepów Indica (znanych jako „Afghanica” lub Kush).

Master Kush Automatic jest kontynuatorem żywicznej tradycji, oferując żywotny szczep nasion zdolny do automatycznego kwitnienia. Rośliny zaczynają kwitnienie w zależności od dojrzałości, a nie od cyklu naświetlania (ilości godzin światła dziennie), co pozwala na ich hodowlę w bardzo różnym środowisku.

Master Kush Automatic świetnie rośnie wewnątrz, ale jest na tyle odporna, że wzrasta i kwitnie na zewnątrz w chłodniejszym, północnym klimacie. Tam, gdzie lato jest bardzo krótkie, zdolność do automatycznego kwitnienia pozwala hodowcom na zsynchronizowanie fazy kwitnienia z najbardziej nasłonecznionymi miesiącami i wówczas roślina nie zakwita we wrześniu, jak to zwykle ma miejsce w przypadku roślin światłoczułych.

Odmiana cechuje się krótkim okresem uprawy, zwykle wynoszącym 11 do 13 tygodni. Wzrost zajmuje połowę tego okresu, a sadzonki rozrastają się przez pierwsze 5 do 6 tygodni. Kwitnienie roślin Master Kush Automatic rozpoczyna się automatycznie po wykształceniu od siódmego do dziewiątego pędu z liśćmi. Rośliny przestają nabierać wysokości i rozwijają zbite, żywiczne pąki przez kolejne 6–7 tygodni.

Większość plonu Master Kush Automatic tworzy się na głównej łodydze i górnych gałęziach. Niektórzy hodowcy przycinają większe, niższe gałęzie, aby jeszcze bardziej skoncentrować tworzenie się kwiatów w centralnej części rośliny. Dojrzałe pąki są zbite i lepkie, co jest właściwe dla prawdziwych odmian Afghan Indica. Przodkowie z rodzaju Indica wpływają na to, że pąki tworzą drobne, twarde i mocno zbite kielichy.

Zbita struktura oznacza, że topki Master Kush Automatic zachowują odpowiednią proporcję rozmiaru do wagi po ususzeniu. Tak jak w przypadku wielu innych roślin haszyszowych, ze względu na ich znakomitą zdolność produkcji żywicy, podczas przycinania pąków palce i nożyczki oblepiają się meszkiem tak mocno, że wymagane jest ich regularne czyszczenie.

Taki haszysz z nożyczek to zasadniczo charas, gdyż jest zebrany w podobny sposób co oryginał, lecz na znacznie mniejszą skalę. Dzięki górskiemu pochodzeniu, Master Kush Automatic wydziela niepowtarzalny aromat klasycznego czarnego haszyszu z Hindukuszu – ziemistego, intensywnego, z nutą kadzidła.

Żywiczne kwiaty Master Kush Automatic cechują się wysokim poziomem THC i CBD, zapewniając silny efekt fizyczny i spokojny, kontemplacyjny stan umysłu, bez otępiającego wpływu niektórych najmocniejszych roślin typu Indica. Odmiana ta nadaje się zarówno do zastosowań rekreacyjnych, jak i medycznych.

Master Kush Automatic ma wszystkie cechy, które wyróżniają afgańskie Indici od reszty. Z nasion wyrastają zwarte, mocne, łatwe w uprawie rośliny zdolne do wzrostu prawie wszędzie. Kwitnienie jest automatyczne, a rośliny tworzą zbite, żywiczne topy o charakterystycznym zapachu ciemnego haszyszu charas!

 

TypAutomatyczne feminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaMaster Kush
KwitnienieIndoor: 77 – 91 dni, Outdoor: b.d.
GenotypDominacja Indica
EfektRelaksujący, kontemplacyjny
SmakZiemisty z nutą kadziła, haszyszu
AromatZiemisty z nutą kadziła, haszyszu
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THCWysokie
CBDWysokie
Wybierz opcje
super skunk autoflowering xl1 1 87,00 253,00 

Super Skunk Automatic

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Super Skunk cieszy entuzjastów konopi swoim błyskawicznym wzrostem, silnym oddziaływaniem i intensywnym zapachem od już 1990 roku. Najlepsze cechy znanej na całym świecie rodziny Super Skunk połączono z odmianą Ruderalis, aby stworzyć wyjątkową, automatycznie kwitnącą, feminizowaną odmianę marihuany, cechującą się tą samą niezawodnością i wydajnością co feminizowana wersja.

Super Skunk Automatic cechuje możliwość uzyskania dwóch wyłącznie żeńskich zbiorów w ciągu jednego sezonu w hodowli na wolnym powietrzu w ciepłym, słonecznym klimacie. W przypadku hodowli w pomieszczeniach faza kwitnięcia rozpoczyna się po upływie około sześciu tygodni okresu wegetacyjnego. Nawet w rękach mniej doświadczonego hodowcy nasiona te łatwo zapewniają zbiory dużych i lśniących topów!

Odmianę Super Skunk Automatic charakteryzuje niezmienny wzrost oraz urzekająca struktura. Rośliny pozostają krótkie i zwarte, wykształcając masywne szczyty z wyjątkowo obfitymi, lepkimi kielichami kwiatowymi. Topy cechuje słodycz, wysoka żywiczność oraz silne działanie — najpierw natychmiastowa i potężna euforia, a następnie długotrwały stan głębokiej relaksacji.

 

TypAutomatyczne feminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaSuper Skunk x Ruderalis
KwitnienieIndoor: 42 dni, Outdoor: b.d.
GenotypDominacja Indica
EfektEuforyczny, relaksujący
SmakSłodki
AromatSłodki, skunk
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THCb.d.
CBDb.d.
Wybierz opcje
skunk autoflowering xl1 1 79,00 203,00 

Skunk #1 Automatic

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Uzyskanie najlepszych rezultatów z hodowli roślin z popularnej rodziny Skunk jest teraz prostsze niż kiedykolwiek wcześniej dzięki White Label i feminizowanej odmianie Skunk Automatic.

Pierwotna odmiana Skunk #1 jest przez hodowców nasion uważana za wzór szybkiej, jednorodnej i dużej wydajności, a jej silny kod genetyczny posłużył za bazę dla setek współcześnie tworzonych hybryd. Ta gałąź drzewa genealogicznego konopi cieszy się opinią tak silnej, że terminem „skunk” często określa się ogólnie wszystkie mocne rodzaje marihuany. Stworzenie automatycznie kwitnącej odmiany tego klasycznego gatunku było więc oczywiste!

Niezawodny, niezmienny i silny genotyp odmiany Skunk #1 połączono z pieczołowicie dobraną, samodzielnie kwitnącą odmianą Ruderalis. Tak powstał Skunk Automatic — wytrzymały i wydajny gatunek, cechujący się przy tym dużą łatwością uprawy. Z nasion Skunk Automatic powstają zwarte rośliny, które osiągają nieco mniejszą wysokość w porównaniu do pierwotnej odmiany Skunk #1. Tę automatycznie kwitnącą odmianę nadal cechuje silny wzrost typowy dla gatunku Skunk, charakteryzujący się wykształcaniem wąskich międzywęźli między silnymi gałązkami z mięsistymi szczytami.

Silne oddziaływanie Skunk Automatic łączy radosne doznania i stan głębokiej relaksacji, a charakterystyczny dla odmiany Skunk słodki zapach nie da się pomylić z żadnym innym!

 

TypAutomatyczne feminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaSkunk #1 x odmianą Ruderalis
KwitnienieIndoor: 40 – 55 dni, Outdoor: b.d.
GenotypDominacja Indica
EfektRelaksujący, radosny
SmakSłodki, skunk
AromatSłodki, skunk
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THCb.d.
CBDb.d.
Wybierz opcje
purple bud autoflowering xl1 1 62,00 166,00 

Purple Bud Automatic

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Z tych feminizowanych, automatycznie kwitnących nasion wyrastają mocne rośliny Afghan Indica (znane jako „Afghanica” lub Kush) z nutą Sativy i fioletowymi pąkami. Purple Bud Automatic rośnie wewnątrz i na zewnątrz, nawet w chłodniejszym klimacie lub na balkonie. Samodzielne kwitnienie umożliwia każdemu wyhodowanie okazałego zbioru kolorowych topów.

Purple Bud Automatic to złożona hybryda, która ma swoje korzenie w najważniejszych pulach genowych konopi na świecie. Jej główni przodkowie wywodzą się bezpośrednio z legendarnych odmian Indica z afgańskiej części Hindukuszu. Inne rośliny macierzyste, które miały swój wkład w program tworzenia odmiany Purple Bud, mają swoje korzenie na Karaibach i pochodzą ze środowisk medycznych z Kalifornii.

Dwie starannie wyselekcjonowane haszyszowe odmiany Afghan miały największy wpływ na krępy model wzrostu, szybkie kwitnienie i wyraźną moc gatunku Purple Bud Automatic. Recesywne cechy typu Sativa występują dzięki specjalnej odmianie jamajskiej. Purple Bud zawdzięcza tej tropikalnej roślinie odrobinę dodatkowej wysokości i całe mnóstwo mocy.

Oryginalny szczep feminizowanych nasion Purple Bud stworzono przez połączenie afgańsko-jamajskiej krzyżówki z oszałamiającą, podwójną hybrydą rodzaju Kush, powstałą z holenderskiej odmiany Hindu Kush i Purple Kush z Kalifornii. Do tej mieszanki dodano geny Ruderalis, aby nadać tej odmianie zdolność automatycznego kwitnienia. Po kilku pokoleniach krzyżowania wstecznego z roślinami macierzystymi, ustabilizowano tę tendencję, a także koloryt i wyraźną moc odmiany, dzięki czemu feminizowane nasiona Purple Bud Automatic stały się oficjalną odmianą White Label.

Purple Bud Automatic wytwarza plon przede wszystkim na głównej łodydze i górnych gałęziach. Jako że jest to odmiana automatycznie kwitnąca, przycinanie łodygi i gałęzi nie zwiększy obszaru pojawiania się pąków, gdyż okresu wegetacji odmian automatycznych nie można przedłużyć, co uniemożliwia regenerację przyciętych gałęzi. Podobnie, regulowanie cyklu naświetlenia nie wpłynie na zwiększenie ani zmniejszenie ostatecznej wysokości rośliny tej odmiany.

Purple Bud Automatic cechuje się czasem uprawy wynoszącym od 13 do 14 tygodni, przy czym ostatnie 8 do 10 tygodni to czas na kwitnienie. Oznacza to, że rośliny wchodzą w okres kwitnienia automatycznie po około 4–6 tygodniach wzrostu wegetatywnego, niezależnie od cyklu naświetlania (ilości godzin światła dziennie). Pod koniec fazy wzrostu i kwitnienia dojrzałe rośliny mierzą od 90 do 140 cm i często uginają się pod ciężarem swoich purpurowych, żywicznych kwiatów.

Kwiaty odmiany Purple Bud Automatic formują się w skupiska spiczastych kielichów na węzłach i przylistkach, a następnie rozrastają się w zbite, masywne pąki. W ostatnich tygodniach kwitnienia topy na szczycie głównej łodygi i gałęzi rozrastają się i łączą w pokaźne szczyty. Pasma zielono-purpurowych kielichów rozrastają się wzdłuż dolnych gałęzi, zawężając lub zamykając odstępy pomiędzy pąkami.

Purple Bud Automatic posiada więcej kolorów niż tylko zielony, z liśćmi o ciemnej, niebiesko-zielonej barwie, przez lawendową i purpurową, aż po kolor ciemnoczerwony i czerwień burgundzką. W przeciwieństwie do odmian, u których purpurowa barwa spowodowana jest niską temperaturą i widoczna jest głównie na liściach, kolory Purple Bud Automatic widoczne są na kielichach i pąkach, a także na wszystkich liściach.

Niska temperatura podczas kwitnienia może faktycznie wzmagać tendencję do występowania purpurowego koloru, niemniej rośliny hodowane w idealnych warunkach podczas wzrostu i kwitnienia przybierają interesujące barwy. Nietrudno spotkać Purple Bud Automatic o jaskrawozielonych liściach, które podkreślają głęboką purpurową barwę pąków.

Odmiana przybiera jeszcze bardziej apetyczna formę, kiedy dojrzałe skupiska kwiatów okrywają się warstwą mieniących się gruczołów żywicznych, dodając srebrzystego, odbijającego światło połysku, podkreślającego koloryt rośliny. W szczytowej formie najlepsze okazy Purple Bud Automatic przybierają wygląd aksamitu o intensywnym kolorze.

Ususzone topy smakują i pachną tak apetycznie, jak wyglądają, posiadając intensywny, żywiczny aromat sosny i drzewa sandałowego oraz słodkie, owocowe i piżmowe nuty. Głównym źródłem gęstych pąków, bogatych aromatów i fascynujących kolorów Purple Bud Automatic są przodkowie czystej odmiany haszyszowej Indici. Przodkowie jamajskiej odmiany Sativy są źródłem dodatkowego rozrostu i szybkiego dążenia do fazy kwitnienia oraz, co ważniejsze, wpływają na pobudzające i intelektualne działanie, które pogłębia rozluźniający efekt skupiony na ciele dzięki jej pochodzeniu z rodziny zdominowanej przez rodzaj Indica.

 

TypAutomatyczne feminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaPurple Bud x Ruderalis
KwitnienieIndoor: 56 – 70 dni, Outdoor: b.d.
GenotypDominacja Indica
EfektRozluźniający
SmakSosny i drzewa sandałowego, słodkie, owocowe i piżmowe nuty
AromatSosny i drzewa sandałowego
WysokośćIndoor: 90 – 140 cm, Outdoor: 90 – 140 cm
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THCWysokie
CBDb.d.
Wybierz opcje
white widow automatic xl1 1 87,00 552,00 

White Widow Automatic

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

 

White Widow, jedna z najpopularniejszych gwiazd amsterdamskiej sceny coffee shopów, już od ponad dwudziestu lat z powodzeniem stawia czoła konkurencyjnym nowym odmianom!

White Widow Automatic to potężna hybryda, która łączy w sobie 70% odmiany Indica i 30% Sativa, stanowi oryginalną mieszankę o starannie wyselekcjonowanym dodatku genów Ruderalis, co w efekcie daje nową jakość, bez uszczerbku dla charakteru ani siły oryginału, za to w nowej, łatwiejszej do hodowli odsłonie!

Zalety odmian samodzielnie kwitnących, zarówno w hodowli w pomieszczeniach, jak i na wolnym powietrzu, są wielorakie. Cykle naświetlania, a nawet widma światła przestają mieć znaczenie, i to niezależnie od środowiska, ponieważ roślina rozpocznie kwitnienie w określonym punkcie cyklu życia, bez względu na stosunek liczby godzin naświetlenia do ciemności. Inną wyjątkową cechą samodzielnie kwitnących nasion konopi jest zdolność do zakończenia cyklu kwitnienia bez zakłóceń, nawet w środowisku hodowlanym, które wywołałoby problemy w przypadku wersji niefeminizowanej i feminizowanej – na przykład w środowisku o nieregularnych godzinach naświetlania czy nawet w przypadku przerwania godzin ciemności niepożądanym naświetlaniem.

Dla samodzielnie kwitnącej odmiany White Widow Automatic pierwsze oznaki kwitnienia zaczynają występować w trzecim lub czwartym tygodniu po wykiełkowaniu nasion. Okres kwitnienia trwa mniej więcej przez sześć kolejnych tygodni, co oznacza, że cykl wzrostu White Widow Automatic wynosi 75 dni. W przypadku hodowli na wolnym powietrzu, w klimacie od umiarkowanego po ciepły, oznacza to możliwość zebrania dwóch plonów w ciągu lata z tego samego obszaru; natomiast w przypadku hodowli w pomieszczeniach można uzyskać trzy do czterech zbiorów rocznie.

Pod względem smaku i aromatu White Widow Automatic jest łatwo rozpoznawalna – zapach jest nieco słabszy niż w przypadku wersji niefeminizowanej, jednak jej moc jest jednakowa, gdy hodowla przebiega w porównywalnych warunkach. Rośliny wyrastające z tych automatycznie kwitnących nasion konopi są nieco niższe, a ich pąki wywołują silniejszy efekt głębokiej relaksacji niż w przypadku wersji niefeminizowanej i feminizowanej. Klasyczna odmiana wreszcie łatwa w uprawie!

 

TypAutomatyczne feminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaWhite Widow x Ruderalis
KwitnienieIndoor: 65 – 75 dni, Outdoor: b.d.
GenotypDominacja Indica
EfektRelaksujący
SmakZiemisty
AromatZiemisty
WysokośćIndoor: b.d. Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THCb.d.
CBDb.d.
Wybierz opcje
master kush xl1 2 95,00 

Master Kush Regular

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Znalezione obrazy dla zapytania white label seeds

 • Zwykłe Nasiona Marihuany(niefeminizowane)
 • Zwycięzca Cannabis Cup
 • Umiarkowany/kontynentalny
 • Roślina o zwartej budowie
 • Kwitnienie 50 – 55 dni
 • Duży plon
 • 95% Indica

Indyjsko-afgańska hybryda stworzona z dwóch linii autentycznych nasion Indica, zebranych w różnych częściach Hindu-Kush. Konopie z tego obszaru były zawsze cenione z powodu produkcji żywicy, a Master Kush również posiada tę zaletę, jak również winny posmak swoich przodków, ziemny i cierpki, z lekką nutą kadzidła.
Smak Master Kush będzie wielu palaczom przypominał ręcznie rozcierany haszysz charas. Nie jest to dziwne, ponieważ ziele Kush stanowi główne źródło charas. Roślina o wielkiej sile fizycznej, bez odurzającego, „oszałamiającego” efektu powodowanego przez wiele odmian Indica.

Wybierz opcje
purple haze zenska xl1 1 157,00 448,00 

Purple Haze

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Znalezione obrazy dla zapytania white label seeds

 • Feminizowane Nasiona Marihuany
 • Słoneczny/śródziemnomorski
 • Średni przyrost wysokości
 • Kwitnienie 50 – 65 dni
 • Duży plon
 • 70% Sativa

Ta silna hybryda konopi uosabia najlepsze cechy jej macierzystych odmian — porywający odlot Haze połączony z obfitą produkcją żywicy najlepszych odmian Indica. Chociaż rośliny nie są wystarczająco wysokie, aby „dotknąć nieba”, są posągowo piękne, z długimi, ciągnącymi się pąkami o przyjemnej gęstości i kleistym pokryciu włosków.

Purple Haze jest ciemniejsza od większości Sativa — bliższa ciemnej zieleni odmian afgańskich, niż żółto-zielonej barwie odmian równikowych. Kiedy liście i kielichy zostaną wystawione na niskie temperatury pod koniec kwitnienia, mogą gwałtownie zmienić kolor z ciemnozielonego na lawendowy lub fioletowy.

Zapach Haze jest subtelny, gdy rośliny wzrastają i staje się dużo bogatszy i ostrzejszy, gdy pąki są zbierane i suszone.

Wybierz opcje
pure pure power plant autoflowering xl1 1 145,00 415,00 

Pure Power Plant Automatic

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

 

Pure Power Plant to popularna, niezawodna i zapewniająca wysokie plony odmiana o wyjątkowej sile i krótkim czasie kwitnienia. Feminizowana i samodzielnie kwitnąca wersja nasion pozwala na łatwe i szybkie uzyskanie wysokiej jakości plonów kilka razy w roku, niezależnie od poziomu doświadczenia hodowcy.

Odmiana Pure Power Plant była dostępna w coffeeshopach od momentu ich powstania. Posiada duże, pokryte kryształkami pąki, bardzo skutecznie uśmierza ból i odpręża. Użytkownicy z pewnością docenią jej niezawodne właściwości! Po sukcesie feminizowanej odmiany Pure Power Plant skrzyżowano ją z bujną odmianą Ruderalis, aby stworzyć nasiona Pure Power Plant Automatic. W rezultacie powstała bardzo łatwa w uprawie odmiana konopi. Jest zalecana dla początkujących hodowców, o mniejszej wiedzy na temat upraw, dla użytkowników, którzy chcą zbierać plon kilka razy w roku z tej samej powierzchni uprawy, a także dla hodowców testujących nową konfigurację pomieszczenia do uprawy, potrzebujących niezawodnej odmiany. Doskonale rozwija się w hodowli w pomieszczeniu pod sztucznym oświetleniem, ale może być również uprawiana na zewnątrz w ciepłym klimacie z długą porą letnią.

Pure Power Plant Automatic zawiera mieszankę odmian Indica i Sativa w stosunku 50/50. Geny odmiany Indica są najbardziej widoczne w jej strukturze wzrostu — rośliny mają kształt zwartej sosny o krótkich międzywęźlach i przysadzistych gałęziach bocznych. Osiągają wysokość od 60 do 100 cm. Kwiaty zaczynają się rozwijać po około czterech tygodniach od pojawienia się pierwszych liści, co również jest cechą charakterystyczną odmian Indica. Ponadto pąki roślin, tak jak w przypadku innych odmian Indica, są dość zbite i zwarte. Czas kwitnienia wynosi około sześciu tygodni. Pod koniec okresu kwitnienia należy zapewnić roślinom wystarczającą wentylację i odpowiedni przepływ powietrza, aby uniknąć problemów z pleśnią (to samo dotyczy suszenia — należy uważać, aby nie zmarnować efektów ciężkiej pracy na tym ostatnim etapie). Pomimo niskiego wzrostu roślin odmiana ta daje bardzo wysokie plony — jest to jeden z powodów jej niezmiennej popularności.

Pąki tej odmiany są pokryte grubą warstwą meszku, który wygląda niemal jak kokon. W przypadku niektórych odmian konopi można ocenić ich siłę na podstawie wyglądu — Pure Power Plant Automatic jest jedną z nich. Efekt jest wyczuwalny od pierwszego zaciągnięcia się i utrzymuje się przez kilka godzin. Odmiana ta doskonale nadaje się do uprawiania sportu, np. jogi lub podnoszenia ciężarów, ponieważ wywołuje euforyczny i energetyzujący stan, ale nie otumania. Dla osób, które nigdy nie próbowały jeszcze konopi, rozpoczęcie przygody z marihuaną od tej odmiany to jednak skok na głęboką wodę. Zalecamy ostrożność.

Zapach i smak tej odmiany stanowi niespotykane połączenie ciepłego aromatu drewna i przypraw z nutami pieprzu. Zapach roślin jest bardzo silny i może przyćmić zapach innych odmian hodowanych w tym samym pomieszczeniu. Po wysuszeniu topy zyskują słodki, cytrusowy aromat, który jest bardzo wyczuwalny podczas konsumpcji, w szczególności przy użyciu waporyzatora.

 

TypAutomatyczne feminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaPure Power Plant x Ruderalis
KwitnienieIndoor: 42 dni, Outdoor: b.d.
Genotyp50% Indica / 50% Sativa
EfektEuforyczny i energetyzując
SmakDrewna i przypraw z nutami pieprzu
AromatSłodki, cytrusowy
WysokośćIndoor: 60 – 100 cm, Outdoor: 60 – 100 cm
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THCb.d.
CBDb.d.
Wybierz opcje
white skunk autoflowering xl1 1 62,00 166,00 

White Skunk Automatic

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

 

Od dawna White Skunk jest uznawana za doskonałą wszechstronną odmianę dla początkujących. Pierwotny szczep zapewniał nowicjuszom najlepszy profil genetyczny w przystępnej cenie. Tak samo jest w przypadku White Skunk Automatic. Z tych feminizowanych nasion wyrastają silne, samodzielnie kwitnące rośliny Skunk o pąkach pokrytych białymi kryształkami żywicy.

Z uwagi na jej żywotność, wysokie plony i dużą moc odmiana Skunk często jest polecana osobom, które po raz pierwszy planują uprawę konopi i poszukują nasion, z których szybko i łatwo wyhodują rośliny dające wysoki plon. Jedynym minusem typowej odmiany Skunk jest fakt, że przy uprawie w zamkniętym pomieszczeniu rośliny te wydzielają bardzo silny zapach. Jednak z odmianą White Skunk Automatic, tak jak z White Skunk, nie ma tego problemu. Nawet jeśli rośliny uprawiane są wewnątrz, produkują minimum zapachu, z którym łatwo można sobie poradzić i który nie rozprzestrzenia się bardziej niż zapach typowej hybrydy Sativa-Indica.

Większość odmian Skunk jest łatwa w uprawie zarówno w zamkniętych pomieszczeniach przy sztucznym oświetleniu, jak i na wolnym powietrzu w słonecznym i cieplejszym klimacie. Zdolność samodzielnego kwitnienia umożliwia odmianie White Skunk Automatic rozwój niemal w każdych warunkach, łącznie z chłodnym klimatem północy, gdzie lato jest krótkie i nieprzewidywalne. Geny szczepu Ruderalis, które odpowiadają za zdolność tej odmiany do samodzielnego kwitnienia, zapewniają jej znaczną odporność na grzyby atakujące podczas wilgotnego lub mokrego lata.

Pełny okres uprawy White Skunk Automatic wynosi ponad 100 dni (12–14 tygodni). Okres wegetacyjny roślin trwa sześć tygodni, podczas których przede wszystkim zwiększa się ich wysokość. W tym czasie preferowane są długie słoneczne dni, pozwalające na szybszy i bujniejszy rozwój.

Pierwsze oznaki kwitnienia powinny być widoczne mniej więcej po wytworzeniu od 8 do 10 w pełni rozwiniętych par liści o pięciu blaszkach. Okres kwitnienia roślin z odmiany White Skunk Automatic wynika z ich uwarunkowań genetycznych i nie zależy od cyklu naświetlania (ilości godzin światła dziennie). Kwitną one przez 6 do 8 tygodni, po tym czasie ich pąki powinny osiągnąć pełną dojrzałość. Typowa wysokość dojrzałych roślin wynosi od 80 do 110 cm.

Największe pąki White Skunk Autbomatic są wytwarzane na głównej łodydze, a tym samym z tej części rośliny zbiera się większość plonów. Niektórzy hodowcy decydują się na przycinanie gałęzi w dolnej części rośliny, aby pobudzić ją do wytworzenia większego plonu w obrębie centralnego pąka szczytowego i ograniczyć zajmowaną przez roślinę przestrzeń, co w pomieszczeniach zamkniętych umożliwia ścisłe przyleganie do siebie uprawianych konopi.

Dzięki umiarkowanym rozmiarom tej odmiany górna część dobrze rozwiniętej rośliny White Skunk Automatic w momencie zbierania plonów składa się zazwyczaj z pojedynczego zbitego pąka szczytowego pokrytego aromatyczną żywicą.

Większość odmian z rodziny Skunk odznacza się przewagą Indici, przy czym wpływ Sativy zmienia się w zależności od odmiany, od cech recesywnych po przypadki, w których rośliny wykazują niemal połowę cech Sativy. Pąki White Skunk Automatic posiadają więcej cech typowych dla tropikalnych szczepów niż większość odmian Skunk, co można poznać po ich dużych owalnych kielichach i stosunkowo luźnej budowie kwiatów. Dzięki temu skupiska kwiatów zyskują większą powierzchnię, na której rozwijają się mocne gruczoły żywiczne.

Centralne pąki szczytowe zebrane z dojrzałych roślin są długie i delikatnie zbudowane, ale wciąż wykazują cechy genetyczne typowe dla Indici. Oznacza to, że po wysuszeniu zamiast nabierać lekkości, jak w przypadku niektórych hybryd na bazie Sativy, pozostają zbite i lepkie. Jeśli chodzi o masę, topki White Skunk Automatic mogą wytwarzać tak samo dużo żywicy co bardzo wydajne odmiany, jak na przykład Super Skunk.

Ponadto White Skunk Automatic wyróżnia się na tle innych odmian Skunk z uwagi na jej bogaty i złożony bukiet zapachów. Wysuszone topy mają ostry smak cierpkich pomarańczy, przypominający wytrawny likier, z nutą gorzkiej czekolady i gryzącym posmakiem klasycznej odmiany Skunk.

Dzięki wysokiej zawartości THC i sporej ilości CBD odmianę White Skunk Automatic można stosować w celach rekreacyjnych lub medycznych (ale nie jest odpowiednia dla użytkowników leczniczej marihuany, którzy oczekują od danej odmiany minimalnych efektów psychoaktywnych). Doznania są intensywne i długotrwałe; ciało staje się rozluźnione dzięki obecności cech Indici, a towarzyszy temu radosny haj, często przechodzący w śmiech, który wynika z cech Sativy.

White Skunk Automatic jest wszechstronną feminizowaną odmianę nasion konopi, gdyż można ją uprawiać praktycznie wszędzie, a ponadto kwitnie automatycznie i ma szereg różnych zastosowań. Ponadto jest ona tak uniwersalna z uwagi na łatwość uprawy i dostępną cenę, dzięki czemu każdy może bez większych przeszkód hodować wysokiej jakości konopie.

 

TypAutomatyczne feminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaWhite Skunk x Ruderalis
KwitnienieIndoor: 42 – 56 dni, Outdoor: b.d.
GenotypDominacja Indica
EfektRelaksujący, radosny
SmakCierpkich pomarańczy, z nutą gorzkiej czekolady, Skunk
AromatSkunk
WysokośćIndoor: 80 – 110 cm, Outdoor: 80 – 110 cm
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THCWysokie
CBDŚrednie
Wybierz opcje
amnesia white xl1 1 386,00 

Amnesia White Regular

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Znalezione obrazy dla zapytania white label seeds

 • Zwykłe Nasiona Marihuany(niefeminizowane)
 • Słoneczny/śródziemnomorski
 • Roślina wysoka
 • Kwitnienie 55 – 80 dni
 • Duży plon
 • 70% Sativa

Ta odmiana konopi z przewagą Sativa stanowi uszlachetnioną wersje światowej sławy hybrydy Haze – jednej z najdoskonalszych odmian Sativa, jakie kiedykolwiek stworzono. Oryginalna Haze słynęła ze swego elektrycznego, stratosferycznego, tropikalnego odlotu, ale również z ogromnych rozmiarów, długiego okresu kwitnienia i lekkich plonów.

Amnesia White zachowuje zdumiewający psychodeliczny odlot dawany przez jej macierzystą odmianę i podnosi genotyp Haze swoją szybkością, żywicą i wagą najdoskonalszej afgańskiej odmiany uprawnej. W celu zapewnienia, że żadne z ulepszeń nie zostało stracone, Amnesia White została również ponownie skrzyżowana z tajlandzkimi przodkami, którzy dają Haze większą część jej niezwykłej mocy. Rezultatem jest mocna nowa hybryda, która przoduje we wszystkich kategoriach.
Amnesia White wytwarza solidne, ciągnące się pąki, które stają się tłuste od aromatycznej żywicy. Wysokość i okres kwitnienia oryginalnej Haze zostały znacząco zmniejszone i mogą być jeszcze bardziej zredukowane poprzez powodowanie kwitnienia roślin po bardzo krótkim okresie wzrostu.

Palacze, którzy pierwszy raz próbują Amnesii dostają czasem radę, aby trzymali swoje dokumenty pod ręką, by nie zapomnieli, gdzie mieszkają.

Wybierz opcje
white label jack herer xl1 1 365,00 

Jack Herer Regular

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Znalezione obrazy dla zapytania white label seeds

 • Zwykłe Nasiona Marihuany(niefeminizowane)
 • Słoneczny/śródziemnomorski
 • Roślina wysoka
 • Kwitnienie 50 – 70 dni
 • Duży plon
 • 50% Sativa / 50% Indica

Jack Herer Sensi Seeds znana jest jako jedna z najczystszych odmian konopi, jakie kiedykolwiek stworzono i często nazywa się ją „szampanem wśród odmian”. White Label Jack Herer jest zatem Méthode Champagnoise najwyższej klasy hybryd konopi. Chociaż nie zupełnie dorównuje eliksirowi prawdy, znacznie przewyższa „białe wino musujące” i o niebo wyprzedza różne kiepskiej jakości kopie „Jacka.

White Label Jack Herer to subtelna wariacja f2 oryginalnej odmiany f1, z rodzicami wybranymi spośród nagradzanej puli genu JH. Zmiana fenotypu pozostaje dość duża, zaś większość okazów skłania się w kierunku Sativa – wysokich, pełnych energii roślin Hazey z niewiarygodną produkcją żywicy i unoszącym, niemal psychodelicznym działaniem.

Okazy żeńskie o bardzo mocnych cechach Sativa w połączeniu z dobrym plonem i rozsądnym rozmiarem są powszechne pośród roślin wyhodowanych z tych ziaren, zaś takie okazy powinny być zachowywane jako rośliny macierzyste przez każdego, kto pragnie produkować doskonałej jakości marihuanę.

Wybierz opcje
white haze xl1 1 361,00 

White Haze Regular

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Znalezione obrazy dla zapytania white label seeds

 • Zwykłe Nasiona Marihuany(niefeminizowane)
 • Zwycięzca Cannabis Cup
 • Słoneczny/śródziemnomorski
 • Roślina wysoka
 • Kwitnienie 50 – 70 dni
 • Obfity plon
 • 70% Sativa

Zdobywca pierwszej nagrody w kategorii Sativa w konkursie Cannabis Cup w 2002r., White Haze, stanowi nowy wariant klasycznej odmiany Haze. Udało się nam zwiększyć już wcześniej doskonałą produkcję włosków, przy jednoczesnym zmniejszeniu czasu wzrostu i kwitnienia słynnej, wysokiej, wolno dojrzewającej Sativa.
Jak w przypadku wielu dzisiejszych, podstawowych odmian nasion, moc Sativa i Indica są silnie wyrażone zarówno w kwiatostanie, jaki i działaniu White Haze. Można spodziewać się rosnącego gwałtownie odurzenia w połączeniu z ciepłym odrętwieniem ciała.
White Haze wzrasta aktywizując kole Sativa, którym gęstość nadaje wpływ Indica i twarde włoski z jasnymi kulkami żywicy.

Wybierz opcje
white gold xl1 1 311,00 

White Gold Regular

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Znalezione obrazy dla zapytania white label seeds

 • Zwykłe Nasiona Marihuany(niefeminizowane)
 • Słoneczny/śródziemnomorski
 • Średni przyrost wysokości
 • Kwitnienie 50 – 65 dni
 • Plon XXL
 • 40% Sativa / 60% Indica

Bardzo szczególna odmiana konopi – hybryda z przewaga Indica, dajaca slodka, syropowata zywice i wspaniale plony.
Gesty kwiatostan White Gold jest wzmocniony unikalnym aromatem owocowym i poparty moca Indica. Nasiona te maja element Sativa w swej historii uprawy, co dodaje przyjemny „wzlot” do odurzenia nimi.
Jak w przypadku wielu odmian z przewaga Indica, w niskich temperaturach liscie i kwiaty moga przybrac barwe szkarlatna.
Wybierz opcje
kali haze xl1 1 311,00 

Kali Haze Regular

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Znalezione obrazy dla zapytania white label seeds

 • Zwykłe Nasiona Marihuany(niefeminizowane)
 • Słoneczny/śródziemnomorski
 • Roślina wysoka
 • Kwitnienie 50 – 70 dni
 • Duży plon
 • 75% Sativa

Kali Haze to doskonała mieszanka energetycznego odlotu Sativa i niezawodnego działania Indica. Plony i posmak oryginalnej Haze zostały ulepszone poprzez uprawę z pulą genów z Północnych Indii i Jamajki, co zaowocowało słodką, świeżą i silną wariację klasycznej Sativa.
Pąki Kali Haze są zroszone żywicą i zwykle biegną wzdłuż łodygi i gałązek, zamykając przesmyki między gałązkami. Jednocześnie ich recesywne dziedzictwo Indica daje im gęstość i wagę, rzadko spotykane u hybryd z przewagą cech Haze.Można postrzegać bóstwa Kali i Sziwa jako części tej samej całości, reprezentujące – odpowiednio – energię i świadomość. O ile odmiany Indica nazwane na cześć Sziwy mają fizyczną, oszałamiającą siłę, która sprzyja kontemplacji, boska witalność Kali Haze podnosi i pobudza ciało i umysł, inspirując kreatywność i działanie.

Wybierz opcje
white label mix xl1 1 253,00 

White Label Mix Regular

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Znalezione obrazy dla zapytania white label seeds

 • Zwykłe Nasiona Marihuany(niefeminizowane)
 • Mieszane Nasiona Marihuany
 • Słoneczny/śródziemnomorski
 • 50% Sativa / 50% Indica

Każdy, kto nie może wybrać spomiędzy wielu znakomitych odmian White Label, może rozwiązać swój dylemat sięgając po nasze opakowanie White Label Mix.

Zestaw ten zawiera 25 ziaren – przypadkową mieszankę asortymentu wziętego z wszystkich 16 odmian wymienionych na liście regularnych (nie-żeńskich) gatunków konopi White Label.

White Label Mix zawiera potężne, łatwe w uprawie odmiany z przewagą Indica, jak White Widow, Orange Bud, a także Afghan Kush razem z hybrydami Indica-Sativa, takimi jak Blue Berries i White Skunk, jak również nagradzanymi hybrydami Sativa, w tym White Haze, Amnesia White oraz nową White Label Jack Herer!

Nieważne, czy poszukujesz najwyższej jakości roślin macierzystych, czy asortymentu odmian do zapełnienia hodowli odmian dla koneserów, zawartość opakowania White Label Mix zaskoczy Cię i zachwyci!

Wybierz opcje
cali orange bud xl1 1 183,00 

Cali Orange Bud Regular

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Znalezione obrazy dla zapytania white label seeds

 • Zwykłe Nasiona Marihuany(niefeminizowane)
 • Słoneczny/śródziemnomorski
 • Roślina o zwartej budowie
 • Kwitnienie 45 – 55 dni
 • Obfity plon
 • 70% Indica

Ta slynna odmiana nasion uprawianych na swiezym powietrzu, pochodzaca z Kalifornii, zostala sprowadzona do Holandii we wczesnych latach 80. i udoskonalona dla hodowców domowych i dla cieplarni.
Orange Bud to roslina z duza moca i zdumiewajaca pikanteria zarówno w smaku, jak i w dzialaniu. Jej cytrusowy aromat jest slodki w fazie kwitnienia i wysmienity w trakcie palenia. Dopelnieniem jej pomaranczowego posmaku sa geste kepy slupków rosnacych nad mocnymi, zywicznymi pakami. Kiedy dojrzewaja, nadaja roslinom calkowity kolor, który jest bardziej zblizony do pomaranczowego, niz do zielonego. Rezultatem koncowym jest owocny plon na wiecej sposobów, niz jeden!
Szybka, bezproblemowa odmiana konopi, odpowiednia zarówno dla poczatkujacych, jak i dla ekspertów. Nie ma potrzeby wybierania pomiedzy produkcja a jakoscia, bo Orange Bud moze zapewnic je obie!
Wybierz opcje
white label rhino xl1 1 162,00 

Rhino Regular

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Znalezione obrazy dla zapytania white label seeds

 • Zwykłe Nasiona Marihuany(niefeminizowane)
 • Słoneczny/śródziemnomorski
 • Średni przyrost wysokości
 • Kwitnienie 45 – 60 dni
 • Plon XXL
 • 90% Indica

Ta intensywnie mocna hybryda została wyhodowana w celu maksymalnego zwiększenia zawartości żywicy i plonu słynnej White Widow. White Label Rhino stanowi ulepszenie Widow, w ten sam sposób, co Super Skunk jest lepszą wersją produkcji i mocy Skunk #1. Obie krzyżówki “następnego poziomu” zostały stworzone poprzez zaszczepienie światowej klasy odmiany wysublimowaną genetyką konopi afgańskich.

Dzięki swym ogromnym, gęstym i krystalicznie oszronionym pąkom, White Label Rhino jest rośliną dla wszystkich fanów Indica i hodowców komercyjnych. Hybryda ta nadaje się również do celów leczniczych, dzięki wysokiej zawartości THC w połączeniu ze znacznymi ilościami CBD i CBN.
Brazylijskie i południowo-indyjskie odmiany Sativa w historii tej odmiany mogą być wyczuwalne u podstawy silnego odrętwienia ciała w stylu Indica, jakie roślina to wywołuje.

Sprawdzenie jakości tego ziela w fajeczce może przybliżyć jego nazwę. Mniej doświadczeni palacze mogą nawet być wytrąceni z równowagi ogłuszającym, potężnym odurzeniem, jakie daje White Label Rhino – czasami opisywanym jako podobne do uczucia, jakby się było obciążonym przez dwutonowego olbrzyma w pełnym uzbrojeniu!

Wybierz opcje
purple bud xl1 1

Purple Bud

0 out of 5
(0)

Znalezione obrazy dla zapytania white label seeds

To silna, dająca obfite plony feminizowana odmiana Afghani z lekką nutą Sativy i wyraźną skłonnością do kwitnienia na purpurowo. Purple Bud jest łatwa w uprawie w pomieszczeniach, nawet dla osób początkujących. Okresy kwitnienia na wolnym powietrzu w klimacie umiarkowanym przypadają na wiosnę i lato.

Purple Bud ma swoje korzenie w jednej z najważniejszych puli genów konopi na świecie. Rośliny macierzyste i jej dalsi przodkowie wywodzą się bezpośrednio z legendarnych odmian Indica z afgańskiej części Hindukuszu, kalifornijskich odmian marihuany medycznej oraz, rzecz jasna, najważniejszego europejskiego ośrodka uprawy konopi – Holandii.

Najsilniejszy wpływ na ostateczną postać Purple Bud mają dwie czyste odmiany Afghanica i to one stanowią źródło niezwykłej mocy, szybkiego kwitnienia, dużego zagęszczenia pąków i solidnej budowy tej hybrydy. Dalszy przodek z rodziny Sativa to ceniona odmiana jamajska, która nadaje Purple Bud nieco więcej wysokości i znacznie silniejszy efekt upojenia, który doskonale uzupełnia jej typowy dla odmian Indica efekt odprężenia całego ciała. Ostatecznym etapem hodowli naszych sfeminizowanych nasion Purple Bud było skrzyżowanie tej 75% Afghani z niezwykłą hybrydą Kush stworzoną z połączenia holenderskiej wersji Hindu Kush i amerykańskiej purpurowej odmiany Kush.

Purpurowe barwy Purple Bud są najczęściej spotykane w kwiatach, nie tylko w liściach (jak często dzieje się w przypadku odmian konopi o słabszej tendencji purpurowienia). Choć jej liście równie często zmieniają kolor, nietrudno spotkać Purple Bud o liściach zielonych, które podkreślają głęboką purpurową barwę pąków.

Pąki dojrzałej rośliny są grube, solidne, szpiczaste i silnie się rozrastają, pokrywając większą część łodygi i gałązek do czasu zbiorów. Purpurowe skupiska kwiatów są gęsto oszronione połyskującymi gruczołami żywicznymi i wydzielają bogaty sosnowo-sandałowy aromat z nutą słodyczy.

 • Feminizowane Nasiona Marihuany
 • Umiarkowany/kontynentalny
 • Roślina o zwartej budowie
 • Kwitnienie 50 – 65 dni
 • Obfity plon
 • 75% Indica
SKU: N/A
58,00 158,00  Wybierz opcje
white widow regular

White Widow Regular

0 out of 5
(0)
 • Zwykłe Nasiona Marihuany (niefeminizowane)
 • Słoneczny/śródziemnomorski
 • Średni przyrost wysokości
 • Kwitnienie 50 – 65 dni
 • Plon XXL
 • 35% Sativa / 65% Indica

Podstawa holenderskiego przemysłu coffee-shopów, pierwsza z odmian „białego ziela” i globalny sukces komercyjny, White Widow, to najsłynniejsza odmiana konopi we współczesnych uprawach. Chociaż jest to spowodowane głównie jej łatwą do zapamiętania nazwą, popularność zawdzięcza również szybkości wzrostu, plonom i nadzwyczaj gęstemu pokryciu włosków!
Jako odmiana z przewagą Indica, o słodkim, gęstym, gryzącym dymie, który daje uderzające oszołomienie, White Widow to dla wielu turystów główny element pierwszych wrażeń z Amsterdamu.
White Widow wyhodowana z nasion jest bardzo łatwa do klonowania, poza tym to dobra roślina do doskonalenia techniki uprawy.
SKU: N/A
170,00  Wybierz opcje
afghan kush xl1 1

Afghan Kush Regular

0 out of 5
(0)

Znalezione obrazy dla zapytania white label seeds

 • Zwykłe Nasiona Marihuany(niefeminizowane)
 • Umiarkowany/kontynentalny
 • Średni przyrost wysokości
 • Kwitnienie 40 – 55 dni
 • Duży plon
 • 90% Indica

Oryginalna “AK”, sprowadzona z samego serca łańcucha górskiego Hindu Kush, gdzie jej genotyp był wybrany i udoskonalany przez wieki, aby stać się podstawowym źródłem żywicy konopi. Aromatyczny północno-indyjski charas i kleisty, czarny haszysz afgański są w dużej mierze produkowane z roślin Kush — podgrupy rodziny Indica, która może być uważana za ostateczny przykład tej linii.
Afghan Kush wytwarza obfity plon i pozostaje zwarta, szczególnie przy pracy z klonami. Hodowcy, którzy doprowadzają do kwitnienia swych roślin z oryginalnych nasion zauważą skok w ich wysokości na początku kwitnienia, wskutek naturalnej mocy tej odmiany. Liście są szerokie i ciemnozielone. Pąki Afghan Kush rozwijają się w masywne, szorstko zakończone, nasączone żywicą bryłki z czystym dobrodziejstwem Indica.
SKU: N/A
104,00  Wybierz opcje
master kush autoflowering xl1 1

Master Kush Automatic

0 out of 5
(0)

Oryginalna odmiana Master Kush była jedną z pierwszych hybryd konopi zawierającą dwa szczepy typu Kush – haszyszowych roślin z Hindukuszu. Nasiona Master Kush Automatic mają za przodków te same rośliny haszyszowe, co pozwala uzyskać zdumiewającą produkcję żywicy, a dodatkową zaletą tych konopi jest automatyczne kwitnienie!

Góry Hindukusz zajmują większą część Afganistanu i rozciągają się od granic Pakistanu do północnych Indii. Ten region jest miejscem narodzin rodzaju Cannabis Indica – zwartej, szybko kwitnącej, obfitej w pąki i żywicę rodziny konopi. Wszelkie cechy związane z odmianami Indica są wynikiem wielowiekowej selekcji roślin o największej produkcji żywicy, które były w stanie znakomicie rosnąć na dużych wysokościach w ekstremalnych warunkach pogodowych.

Niebywała żywiczność odmian Indica jest powodem, dla którego te konopie nazywane są roślinami haszyszowymi – są głównym źródłem miękkiego, czarnego haszyszu znanego jako charas , produkowanego tradycyjnie na terenach i w okolicach Hindukuszu. Mieszkańcy Indii, Nepalu, Tybetu, Pakistanu i Afganistanu produkują znane na całym świecie odmiany czarnego haszyszu ze szczepów Indica (znanych jako „Afghanica” lub Kush).

Master Kush Automatic jest kontynuatorem żywicznej tradycji, oferując żywotny szczep nasion zdolny do automatycznego kwitnienia. Rośliny zaczynają kwitnienie w zależności od dojrzałości, a nie od cyklu naświetlania (ilości godzin światła dziennie), co pozwala na ich hodowlę w bardzo różnym środowisku.

Master Kush Automatic świetnie rośnie wewnątrz, ale jest na tyle odporna, że wzrasta i kwitnie na zewnątrz w chłodniejszym, północnym klimacie. Tam, gdzie lato jest bardzo krótkie, zdolność do automatycznego kwitnienia pozwala hodowcom na zsynchronizowanie fazy kwitnienia z najbardziej nasłonecznionymi miesiącami i wówczas roślina nie zakwita we wrześniu, jak to zwykle ma miejsce w przypadku roślin światłoczułych.

Odmiana cechuje się krótkim okresem uprawy, zwykle wynoszącym 11 do 13 tygodni. Wzrost zajmuje połowę tego okresu, a sadzonki rozrastają się przez pierwsze 5 do 6 tygodni. Kwitnienie roślin Master Kush Automatic rozpoczyna się automatycznie po wykształceniu od siódmego do dziewiątego pędu z liśćmi. Rośliny przestają nabierać wysokości i rozwijają zbite, żywiczne pąki przez kolejne 6–7 tygodni.

Większość plonu Master Kush Automatic tworzy się na głównej łodydze i górnych gałęziach. Niektórzy hodowcy przycinają większe, niższe gałęzie, aby jeszcze bardziej skoncentrować tworzenie się kwiatów w centralnej części rośliny. Dojrzałe pąki są zbite i lepkie, co jest właściwe dla prawdziwych odmian Afghan Indica. Przodkowie z rodzaju Indica wpływają na to, że pąki tworzą drobne, twarde i mocno zbite kielichy.

Zbita struktura oznacza, że topki Master Kush Automatic zachowują odpowiednią proporcję rozmiaru do wagi po ususzeniu. Tak jak w przypadku wielu innych roślin haszyszowych, ze względu na ich znakomitą zdolność produkcji żywicy, podczas przycinania pąków palce i nożyczki oblepiają się meszkiem tak mocno, że wymagane jest ich regularne czyszczenie.

Taki haszysz z nożyczek to zasadniczo charas, gdyż jest zebrany w podobny sposób co oryginał, lecz na znacznie mniejszą skalę. Dzięki górskiemu pochodzeniu, Master Kush Automatic wydziela niepowtarzalny aromat klasycznego czarnego haszyszu z Hindukuszu – ziemistego, intensywnego, z nutą kadzidła.

Żywiczne kwiaty Master Kush Automatic cechują się wysokim poziomem THC i CBD, zapewniając silny efekt fizyczny i spokojny, kontemplacyjny stan umysłu, bez otępiającego wpływu niektórych najmocniejszych roślin typu Indica. Odmiana ta nadaje się zarówno do zastosowań rekreacyjnych, jak i medycznych.

Master Kush Automatic ma wszystkie cechy, które wyróżniają afgańskie Indici od reszty. Z nasion wyrastają zwarte, mocne, łatwe w uprawie rośliny zdolne do wzrostu prawie wszędzie. Kwitnienie jest automatyczne, a rośliny tworzą zbite, żywiczne topy o charakterystycznym zapachu ciemnego haszyszu charas!

 

TypAutomatyczne feminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaMaster Kush
KwitnienieIndoor: 77 – 91 dni, Outdoor: b.d.
GenotypDominacja Indica
EfektRelaksujący, kontemplacyjny
SmakZiemisty z nutą kadziła, haszyszu
AromatZiemisty z nutą kadziła, haszyszu
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THCWysokie
CBDWysokie
SKU: N/A
73,00 208,00  Wybierz opcje
super skunk autoflowering xl1 1

Super Skunk Automatic

0 out of 5
(0)

Super Skunk cieszy entuzjastów konopi swoim błyskawicznym wzrostem, silnym oddziaływaniem i intensywnym zapachem od już 1990 roku. Najlepsze cechy znanej na całym świecie rodziny Super Skunk połączono z odmianą Ruderalis, aby stworzyć wyjątkową, automatycznie kwitnącą, feminizowaną odmianę marihuany, cechującą się tą samą niezawodnością i wydajnością co feminizowana wersja.

Super Skunk Automatic cechuje możliwość uzyskania dwóch wyłącznie żeńskich zbiorów w ciągu jednego sezonu w hodowli na wolnym powietrzu w ciepłym, słonecznym klimacie. W przypadku hodowli w pomieszczeniach faza kwitnięcia rozpoczyna się po upływie około sześciu tygodni okresu wegetacyjnego. Nawet w rękach mniej doświadczonego hodowcy nasiona te łatwo zapewniają zbiory dużych i lśniących topów!

Odmianę Super Skunk Automatic charakteryzuje niezmienny wzrost oraz urzekająca struktura. Rośliny pozostają krótkie i zwarte, wykształcając masywne szczyty z wyjątkowo obfitymi, lepkimi kielichami kwiatowymi. Topy cechuje słodycz, wysoka żywiczność oraz silne działanie — najpierw natychmiastowa i potężna euforia, a następnie długotrwały stan głębokiej relaksacji.

 

TypAutomatyczne feminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaSuper Skunk x Ruderalis
KwitnienieIndoor: 42 dni, Outdoor: b.d.
GenotypDominacja Indica
EfektEuforyczny, relaksujący
SmakSłodki
AromatSłodki, skunk
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THCb.d.
CBDb.d.
SKU: N/A
87,00 253,00  Wybierz opcje
skunk autoflowering xl1 1

Skunk #1 Automatic

0 out of 5
(0)

Uzyskanie najlepszych rezultatów z hodowli roślin z popularnej rodziny Skunk jest teraz prostsze niż kiedykolwiek wcześniej dzięki White Label i feminizowanej odmianie Skunk Automatic.

Pierwotna odmiana Skunk #1 jest przez hodowców nasion uważana za wzór szybkiej, jednorodnej i dużej wydajności, a jej silny kod genetyczny posłużył za bazę dla setek współcześnie tworzonych hybryd. Ta gałąź drzewa genealogicznego konopi cieszy się opinią tak silnej, że terminem „skunk” często określa się ogólnie wszystkie mocne rodzaje marihuany. Stworzenie automatycznie kwitnącej odmiany tego klasycznego gatunku było więc oczywiste!

Niezawodny, niezmienny i silny genotyp odmiany Skunk #1 połączono z pieczołowicie dobraną, samodzielnie kwitnącą odmianą Ruderalis. Tak powstał Skunk Automatic — wytrzymały i wydajny gatunek, cechujący się przy tym dużą łatwością uprawy. Z nasion Skunk Automatic powstają zwarte rośliny, które osiągają nieco mniejszą wysokość w porównaniu do pierwotnej odmiany Skunk #1. Tę automatycznie kwitnącą odmianę nadal cechuje silny wzrost typowy dla gatunku Skunk, charakteryzujący się wykształcaniem wąskich międzywęźli między silnymi gałązkami z mięsistymi szczytami.

Silne oddziaływanie Skunk Automatic łączy radosne doznania i stan głębokiej relaksacji, a charakterystyczny dla odmiany Skunk słodki zapach nie da się pomylić z żadnym innym!

 

TypAutomatyczne feminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaSkunk #1 x odmianą Ruderalis
KwitnienieIndoor: 40 – 55 dni, Outdoor: b.d.
GenotypDominacja Indica
EfektRelaksujący, radosny
SmakSłodki, skunk
AromatSłodki, skunk
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THCb.d.
CBDb.d.
SKU: N/A
79,00 203,00  Wybierz opcje
purple bud autoflowering xl1 1

Purple Bud Automatic

0 out of 5
(0)

Z tych feminizowanych, automatycznie kwitnących nasion wyrastają mocne rośliny Afghan Indica (znane jako „Afghanica” lub Kush) z nutą Sativy i fioletowymi pąkami. Purple Bud Automatic rośnie wewnątrz i na zewnątrz, nawet w chłodniejszym klimacie lub na balkonie. Samodzielne kwitnienie umożliwia każdemu wyhodowanie okazałego zbioru kolorowych topów.

Purple Bud Automatic to złożona hybryda, która ma swoje korzenie w najważniejszych pulach genowych konopi na świecie. Jej główni przodkowie wywodzą się bezpośrednio z legendarnych odmian Indica z afgańskiej części Hindukuszu. Inne rośliny macierzyste, które miały swój wkład w program tworzenia odmiany Purple Bud, mają swoje korzenie na Karaibach i pochodzą ze środowisk medycznych z Kalifornii.

Dwie starannie wyselekcjonowane haszyszowe odmiany Afghan miały największy wpływ na krępy model wzrostu, szybkie kwitnienie i wyraźną moc gatunku Purple Bud Automatic. Recesywne cechy typu Sativa występują dzięki specjalnej odmianie jamajskiej. Purple Bud zawdzięcza tej tropikalnej roślinie odrobinę dodatkowej wysokości i całe mnóstwo mocy.

Oryginalny szczep feminizowanych nasion Purple Bud stworzono przez połączenie afgańsko-jamajskiej krzyżówki z oszałamiającą, podwójną hybrydą rodzaju Kush, powstałą z holenderskiej odmiany Hindu Kush i Purple Kush z Kalifornii. Do tej mieszanki dodano geny Ruderalis, aby nadać tej odmianie zdolność automatycznego kwitnienia. Po kilku pokoleniach krzyżowania wstecznego z roślinami macierzystymi, ustabilizowano tę tendencję, a także koloryt i wyraźną moc odmiany, dzięki czemu feminizowane nasiona Purple Bud Automatic stały się oficjalną odmianą White Label.

Purple Bud Automatic wytwarza plon przede wszystkim na głównej łodydze i górnych gałęziach. Jako że jest to odmiana automatycznie kwitnąca, przycinanie łodygi i gałęzi nie zwiększy obszaru pojawiania się pąków, gdyż okresu wegetacji odmian automatycznych nie można przedłużyć, co uniemożliwia regenerację przyciętych gałęzi. Podobnie, regulowanie cyklu naświetlenia nie wpłynie na zwiększenie ani zmniejszenie ostatecznej wysokości rośliny tej odmiany.

Purple Bud Automatic cechuje się czasem uprawy wynoszącym od 13 do 14 tygodni, przy czym ostatnie 8 do 10 tygodni to czas na kwitnienie. Oznacza to, że rośliny wchodzą w okres kwitnienia automatycznie po około 4–6 tygodniach wzrostu wegetatywnego, niezależnie od cyklu naświetlania (ilości godzin światła dziennie). Pod koniec fazy wzrostu i kwitnienia dojrzałe rośliny mierzą od 90 do 140 cm i często uginają się pod ciężarem swoich purpurowych, żywicznych kwiatów.

Kwiaty odmiany Purple Bud Automatic formują się w skupiska spiczastych kielichów na węzłach i przylistkach, a następnie rozrastają się w zbite, masywne pąki. W ostatnich tygodniach kwitnienia topy na szczycie głównej łodygi i gałęzi rozrastają się i łączą w pokaźne szczyty. Pasma zielono-purpurowych kielichów rozrastają się wzdłuż dolnych gałęzi, zawężając lub zamykając odstępy pomiędzy pąkami.

Purple Bud Automatic posiada więcej kolorów niż tylko zielony, z liśćmi o ciemnej, niebiesko-zielonej barwie, przez lawendową i purpurową, aż po kolor ciemnoczerwony i czerwień burgundzką. W przeciwieństwie do odmian, u których purpurowa barwa spowodowana jest niską temperaturą i widoczna jest głównie na liściach, kolory Purple Bud Automatic widoczne są na kielichach i pąkach, a także na wszystkich liściach.

Niska temperatura podczas kwitnienia może faktycznie wzmagać tendencję do występowania purpurowego koloru, niemniej rośliny hodowane w idealnych warunkach podczas wzrostu i kwitnienia przybierają interesujące barwy. Nietrudno spotkać Purple Bud Automatic o jaskrawozielonych liściach, które podkreślają głęboką purpurową barwę pąków.

Odmiana przybiera jeszcze bardziej apetyczna formę, kiedy dojrzałe skupiska kwiatów okrywają się warstwą mieniących się gruczołów żywicznych, dodając srebrzystego, odbijającego światło połysku, podkreślającego koloryt rośliny. W szczytowej formie najlepsze okazy Purple Bud Automatic przybierają wygląd aksamitu o intensywnym kolorze.

Ususzone topy smakują i pachną tak apetycznie, jak wyglądają, posiadając intensywny, żywiczny aromat sosny i drzewa sandałowego oraz słodkie, owocowe i piżmowe nuty. Głównym źródłem gęstych pąków, bogatych aromatów i fascynujących kolorów Purple Bud Automatic są przodkowie czystej odmiany haszyszowej Indici. Przodkowie jamajskiej odmiany Sativy są źródłem dodatkowego rozrostu i szybkiego dążenia do fazy kwitnienia oraz, co ważniejsze, wpływają na pobudzające i intelektualne działanie, które pogłębia rozluźniający efekt skupiony na ciele dzięki jej pochodzeniu z rodziny zdominowanej przez rodzaj Indica.

 

TypAutomatyczne feminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaPurple Bud x Ruderalis
KwitnienieIndoor: 56 – 70 dni, Outdoor: b.d.
GenotypDominacja Indica
EfektRozluźniający
SmakSosny i drzewa sandałowego, słodkie, owocowe i piżmowe nuty
AromatSosny i drzewa sandałowego
WysokośćIndoor: 90 – 140 cm, Outdoor: 90 – 140 cm
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THCWysokie
CBDb.d.
SKU: N/A
62,00 166,00  Wybierz opcje
white widow automatic xl1 1

White Widow Automatic

0 out of 5
(0)

 

White Widow, jedna z najpopularniejszych gwiazd amsterdamskiej sceny coffee shopów, już od ponad dwudziestu lat z powodzeniem stawia czoła konkurencyjnym nowym odmianom!

White Widow Automatic to potężna hybryda, która łączy w sobie 70% odmiany Indica i 30% Sativa, stanowi oryginalną mieszankę o starannie wyselekcjonowanym dodatku genów Ruderalis, co w efekcie daje nową jakość, bez uszczerbku dla charakteru ani siły oryginału, za to w nowej, łatwiejszej do hodowli odsłonie!

Zalety odmian samodzielnie kwitnących, zarówno w hodowli w pomieszczeniach, jak i na wolnym powietrzu, są wielorakie. Cykle naświetlania, a nawet widma światła przestają mieć znaczenie, i to niezależnie od środowiska, ponieważ roślina rozpocznie kwitnienie w określonym punkcie cyklu życia, bez względu na stosunek liczby godzin naświetlenia do ciemności. Inną wyjątkową cechą samodzielnie kwitnących nasion konopi jest zdolność do zakończenia cyklu kwitnienia bez zakłóceń, nawet w środowisku hodowlanym, które wywołałoby problemy w przypadku wersji niefeminizowanej i feminizowanej – na przykład w środowisku o nieregularnych godzinach naświetlania czy nawet w przypadku przerwania godzin ciemności niepożądanym naświetlaniem.

Dla samodzielnie kwitnącej odmiany White Widow Automatic pierwsze oznaki kwitnienia zaczynają występować w trzecim lub czwartym tygodniu po wykiełkowaniu nasion. Okres kwitnienia trwa mniej więcej przez sześć kolejnych tygodni, co oznacza, że cykl wzrostu White Widow Automatic wynosi 75 dni. W przypadku hodowli na wolnym powietrzu, w klimacie od umiarkowanego po ciepły, oznacza to możliwość zebrania dwóch plonów w ciągu lata z tego samego obszaru; natomiast w przypadku hodowli w pomieszczeniach można uzyskać trzy do czterech zbiorów rocznie.

Pod względem smaku i aromatu White Widow Automatic jest łatwo rozpoznawalna – zapach jest nieco słabszy niż w przypadku wersji niefeminizowanej, jednak jej moc jest jednakowa, gdy hodowla przebiega w porównywalnych warunkach. Rośliny wyrastające z tych automatycznie kwitnących nasion konopi są nieco niższe, a ich pąki wywołują silniejszy efekt głębokiej relaksacji niż w przypadku wersji niefeminizowanej i feminizowanej. Klasyczna odmiana wreszcie łatwa w uprawie!

 

TypAutomatyczne feminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaWhite Widow x Ruderalis
KwitnienieIndoor: 65 – 75 dni, Outdoor: b.d.
GenotypDominacja Indica
EfektRelaksujący
SmakZiemisty
AromatZiemisty
WysokośćIndoor: b.d. Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THCb.d.
CBDb.d.
SKU: N/A
87,00 552,00  Wybierz opcje
master kush xl1 2

Master Kush Regular

0 out of 5
(0)

Znalezione obrazy dla zapytania white label seeds

 • Zwykłe Nasiona Marihuany(niefeminizowane)
 • Zwycięzca Cannabis Cup
 • Umiarkowany/kontynentalny
 • Roślina o zwartej budowie
 • Kwitnienie 50 – 55 dni
 • Duży plon
 • 95% Indica

Indyjsko-afgańska hybryda stworzona z dwóch linii autentycznych nasion Indica, zebranych w różnych częściach Hindu-Kush. Konopie z tego obszaru były zawsze cenione z powodu produkcji żywicy, a Master Kush również posiada tę zaletę, jak również winny posmak swoich przodków, ziemny i cierpki, z lekką nutą kadzidła.
Smak Master Kush będzie wielu palaczom przypominał ręcznie rozcierany haszysz charas. Nie jest to dziwne, ponieważ ziele Kush stanowi główne źródło charas. Roślina o wielkiej sile fizycznej, bez odurzającego, „oszałamiającego” efektu powodowanego przez wiele odmian Indica.

SKU: N/A
95,00  Wybierz opcje
purple haze zenska xl1 1

Purple Haze

0 out of 5
(0)

Znalezione obrazy dla zapytania white label seeds

 • Feminizowane Nasiona Marihuany
 • Słoneczny/śródziemnomorski
 • Średni przyrost wysokości
 • Kwitnienie 50 – 65 dni
 • Duży plon
 • 70% Sativa

Ta silna hybryda konopi uosabia najlepsze cechy jej macierzystych odmian — porywający odlot Haze połączony z obfitą produkcją żywicy najlepszych odmian Indica. Chociaż rośliny nie są wystarczająco wysokie, aby „dotknąć nieba”, są posągowo piękne, z długimi, ciągnącymi się pąkami o przyjemnej gęstości i kleistym pokryciu włosków.

Purple Haze jest ciemniejsza od większości Sativa — bliższa ciemnej zieleni odmian afgańskich, niż żółto-zielonej barwie odmian równikowych. Kiedy liście i kielichy zostaną wystawione na niskie temperatury pod koniec kwitnienia, mogą gwałtownie zmienić kolor z ciemnozielonego na lawendowy lub fioletowy.

Zapach Haze jest subtelny, gdy rośliny wzrastają i staje się dużo bogatszy i ostrzejszy, gdy pąki są zbierane i suszone.

SKU: N/A
157,00 448,00  Wybierz opcje
pure pure power plant autoflowering xl1 1

Pure Power Plant Automatic

0 out of 5
(0)

 

Pure Power Plant to popularna, niezawodna i zapewniająca wysokie plony odmiana o wyjątkowej sile i krótkim czasie kwitnienia. Feminizowana i samodzielnie kwitnąca wersja nasion pozwala na łatwe i szybkie uzyskanie wysokiej jakości plonów kilka razy w roku, niezależnie od poziomu doświadczenia hodowcy.

Odmiana Pure Power Plant była dostępna w coffeeshopach od momentu ich powstania. Posiada duże, pokryte kryształkami pąki, bardzo skutecznie uśmierza ból i odpręża. Użytkownicy z pewnością docenią jej niezawodne właściwości! Po sukcesie feminizowanej odmiany Pure Power Plant skrzyżowano ją z bujną odmianą Ruderalis, aby stworzyć nasiona Pure Power Plant Automatic. W rezultacie powstała bardzo łatwa w uprawie odmiana konopi. Jest zalecana dla początkujących hodowców, o mniejszej wiedzy na temat upraw, dla użytkowników, którzy chcą zbierać plon kilka razy w roku z tej samej powierzchni uprawy, a także dla hodowców testujących nową konfigurację pomieszczenia do uprawy, potrzebujących niezawodnej odmiany. Doskonale rozwija się w hodowli w pomieszczeniu pod sztucznym oświetleniem, ale może być również uprawiana na zewnątrz w ciepłym klimacie z długą porą letnią.

Pure Power Plant Automatic zawiera mieszankę odmian Indica i Sativa w stosunku 50/50. Geny odmiany Indica są najbardziej widoczne w jej strukturze wzrostu — rośliny mają kształt zwartej sosny o krótkich międzywęźlach i przysadzistych gałęziach bocznych. Osiągają wysokość od 60 do 100 cm. Kwiaty zaczynają się rozwijać po około czterech tygodniach od pojawienia się pierwszych liści, co również jest cechą charakterystyczną odmian Indica. Ponadto pąki roślin, tak jak w przypadku innych odmian Indica, są dość zbite i zwarte. Czas kwitnienia wynosi około sześciu tygodni. Pod koniec okresu kwitnienia należy zapewnić roślinom wystarczającą wentylację i odpowiedni przepływ powietrza, aby uniknąć problemów z pleśnią (to samo dotyczy suszenia — należy uważać, aby nie zmarnować efektów ciężkiej pracy na tym ostatnim etapie). Pomimo niskiego wzrostu roślin odmiana ta daje bardzo wysokie plony — jest to jeden z powodów jej niezmiennej popularności.

Pąki tej odmiany są pokryte grubą warstwą meszku, który wygląda niemal jak kokon. W przypadku niektórych odmian konopi można ocenić ich siłę na podstawie wyglądu — Pure Power Plant Automatic jest jedną z nich. Efekt jest wyczuwalny od pierwszego zaciągnięcia się i utrzymuje się przez kilka godzin. Odmiana ta doskonale nadaje się do uprawiania sportu, np. jogi lub podnoszenia ciężarów, ponieważ wywołuje euforyczny i energetyzujący stan, ale nie otumania. Dla osób, które nigdy nie próbowały jeszcze konopi, rozpoczęcie przygody z marihuaną od tej odmiany to jednak skok na głęboką wodę. Zalecamy ostrożność.

Zapach i smak tej odmiany stanowi niespotykane połączenie ciepłego aromatu drewna i przypraw z nutami pieprzu. Zapach roślin jest bardzo silny i może przyćmić zapach innych odmian hodowanych w tym samym pomieszczeniu. Po wysuszeniu topy zyskują słodki, cytrusowy aromat, który jest bardzo wyczuwalny podczas konsumpcji, w szczególności przy użyciu waporyzatora.

 

TypAutomatyczne feminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaPure Power Plant x Ruderalis
KwitnienieIndoor: 42 dni, Outdoor: b.d.
Genotyp50% Indica / 50% Sativa
EfektEuforyczny i energetyzując
SmakDrewna i przypraw z nutami pieprzu
AromatSłodki, cytrusowy
WysokośćIndoor: 60 – 100 cm, Outdoor: 60 – 100 cm
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THCb.d.
CBDb.d.
SKU: N/A
145,00 415,00  Wybierz opcje
white skunk autoflowering xl1 1

White Skunk Automatic

0 out of 5
(0)

 

Od dawna White Skunk jest uznawana za doskonałą wszechstronną odmianę dla początkujących. Pierwotny szczep zapewniał nowicjuszom najlepszy profil genetyczny w przystępnej cenie. Tak samo jest w przypadku White Skunk Automatic. Z tych feminizowanych nasion wyrastają silne, samodzielnie kwitnące rośliny Skunk o pąkach pokrytych białymi kryształkami żywicy.

Z uwagi na jej żywotność, wysokie plony i dużą moc odmiana Skunk często jest polecana osobom, które po raz pierwszy planują uprawę konopi i poszukują nasion, z których szybko i łatwo wyhodują rośliny dające wysoki plon. Jedynym minusem typowej odmiany Skunk jest fakt, że przy uprawie w zamkniętym pomieszczeniu rośliny te wydzielają bardzo silny zapach. Jednak z odmianą White Skunk Automatic, tak jak z White Skunk, nie ma tego problemu. Nawet jeśli rośliny uprawiane są wewnątrz, produkują minimum zapachu, z którym łatwo można sobie poradzić i który nie rozprzestrzenia się bardziej niż zapach typowej hybrydy Sativa-Indica.

Większość odmian Skunk jest łatwa w uprawie zarówno w zamkniętych pomieszczeniach przy sztucznym oświetleniu, jak i na wolnym powietrzu w słonecznym i cieplejszym klimacie. Zdolność samodzielnego kwitnienia umożliwia odmianie White Skunk Automatic rozwój niemal w każdych warunkach, łącznie z chłodnym klimatem północy, gdzie lato jest krótkie i nieprzewidywalne. Geny szczepu Ruderalis, które odpowiadają za zdolność tej odmiany do samodzielnego kwitnienia, zapewniają jej znaczną odporność na grzyby atakujące podczas wilgotnego lub mokrego lata.

Pełny okres uprawy White Skunk Automatic wynosi ponad 100 dni (12–14 tygodni). Okres wegetacyjny roślin trwa sześć tygodni, podczas których przede wszystkim zwiększa się ich wysokość. W tym czasie preferowane są długie słoneczne dni, pozwalające na szybszy i bujniejszy rozwój.

Pierwsze oznaki kwitnienia powinny być widoczne mniej więcej po wytworzeniu od 8 do 10 w pełni rozwiniętych par liści o pięciu blaszkach. Okres kwitnienia roślin z odmiany White Skunk Automatic wynika z ich uwarunkowań genetycznych i nie zależy od cyklu naświetlania (ilości godzin światła dziennie). Kwitną one przez 6 do 8 tygodni, po tym czasie ich pąki powinny osiągnąć pełną dojrzałość. Typowa wysokość dojrzałych roślin wynosi od 80 do 110 cm.

Największe pąki White Skunk Autbomatic są wytwarzane na głównej łodydze, a tym samym z tej części rośliny zbiera się większość plonów. Niektórzy hodowcy decydują się na przycinanie gałęzi w dolnej części rośliny, aby pobudzić ją do wytworzenia większego plonu w obrębie centralnego pąka szczytowego i ograniczyć zajmowaną przez roślinę przestrzeń, co w pomieszczeniach zamkniętych umożliwia ścisłe przyleganie do siebie uprawianych konopi.

Dzięki umiarkowanym rozmiarom tej odmiany górna część dobrze rozwiniętej rośliny White Skunk Automatic w momencie zbierania plonów składa się zazwyczaj z pojedynczego zbitego pąka szczytowego pokrytego aromatyczną żywicą.

Większość odmian z rodziny Skunk odznacza się przewagą Indici, przy czym wpływ Sativy zmienia się w zależności od odmiany, od cech recesywnych po przypadki, w których rośliny wykazują niemal połowę cech Sativy. Pąki White Skunk Automatic posiadają więcej cech typowych dla tropikalnych szczepów niż większość odmian Skunk, co można poznać po ich dużych owalnych kielichach i stosunkowo luźnej budowie kwiatów. Dzięki temu skupiska kwiatów zyskują większą powierzchnię, na której rozwijają się mocne gruczoły żywiczne.

Centralne pąki szczytowe zebrane z dojrzałych roślin są długie i delikatnie zbudowane, ale wciąż wykazują cechy genetyczne typowe dla Indici. Oznacza to, że po wysuszeniu zamiast nabierać lekkości, jak w przypadku niektórych hybryd na bazie Sativy, pozostają zbite i lepkie. Jeśli chodzi o masę, topki White Skunk Automatic mogą wytwarzać tak samo dużo żywicy co bardzo wydajne odmiany, jak na przykład Super Skunk.

Ponadto White Skunk Automatic wyróżnia się na tle innych odmian Skunk z uwagi na jej bogaty i złożony bukiet zapachów. Wysuszone topy mają ostry smak cierpkich pomarańczy, przypominający wytrawny likier, z nutą gorzkiej czekolady i gryzącym posmakiem klasycznej odmiany Skunk.

Dzięki wysokiej zawartości THC i sporej ilości CBD odmianę White Skunk Automatic można stosować w celach rekreacyjnych lub medycznych (ale nie jest odpowiednia dla użytkowników leczniczej marihuany, którzy oczekują od danej odmiany minimalnych efektów psychoaktywnych). Doznania są intensywne i długotrwałe; ciało staje się rozluźnione dzięki obecności cech Indici, a towarzyszy temu radosny haj, często przechodzący w śmiech, który wynika z cech Sativy.

White Skunk Automatic jest wszechstronną feminizowaną odmianę nasion konopi, gdyż można ją uprawiać praktycznie wszędzie, a ponadto kwitnie automatycznie i ma szereg różnych zastosowań. Ponadto jest ona tak uniwersalna z uwagi na łatwość uprawy i dostępną cenę, dzięki czemu każdy może bez większych przeszkód hodować wysokiej jakości konopie.

 

TypAutomatyczne feminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaWhite Skunk x Ruderalis
KwitnienieIndoor: 42 – 56 dni, Outdoor: b.d.
GenotypDominacja Indica
EfektRelaksujący, radosny
SmakCierpkich pomarańczy, z nutą gorzkiej czekolady, Skunk
AromatSkunk
WysokośćIndoor: 80 – 110 cm, Outdoor: 80 – 110 cm
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THCWysokie
CBDŚrednie
SKU: N/A
62,00 166,00  Wybierz opcje
amnesia white xl1 1

Amnesia White Regular

0 out of 5
(0)

Znalezione obrazy dla zapytania white label seeds

 • Zwykłe Nasiona Marihuany(niefeminizowane)
 • Słoneczny/śródziemnomorski
 • Roślina wysoka
 • Kwitnienie 55 – 80 dni
 • Duży plon
 • 70% Sativa

Ta odmiana konopi z przewagą Sativa stanowi uszlachetnioną wersje światowej sławy hybrydy Haze – jednej z najdoskonalszych odmian Sativa, jakie kiedykolwiek stworzono. Oryginalna Haze słynęła ze swego elektrycznego, stratosferycznego, tropikalnego odlotu, ale również z ogromnych rozmiarów, długiego okresu kwitnienia i lekkich plonów.

Amnesia White zachowuje zdumiewający psychodeliczny odlot dawany przez jej macierzystą odmianę i podnosi genotyp Haze swoją szybkością, żywicą i wagą najdoskonalszej afgańskiej odmiany uprawnej. W celu zapewnienia, że żadne z ulepszeń nie zostało stracone, Amnesia White została również ponownie skrzyżowana z tajlandzkimi przodkami, którzy dają Haze większą część jej niezwykłej mocy. Rezultatem jest mocna nowa hybryda, która przoduje we wszystkich kategoriach.
Amnesia White wytwarza solidne, ciągnące się pąki, które stają się tłuste od aromatycznej żywicy. Wysokość i okres kwitnienia oryginalnej Haze zostały znacząco zmniejszone i mogą być jeszcze bardziej zredukowane poprzez powodowanie kwitnienia roślin po bardzo krótkim okresie wzrostu.

Palacze, którzy pierwszy raz próbują Amnesii dostają czasem radę, aby trzymali swoje dokumenty pod ręką, by nie zapomnieli, gdzie mieszkają.

SKU: N/A
Availability:

Brak w magazynie

386,00  Wybierz opcje
white label jack herer xl1 1

Jack Herer Regular

0 out of 5
(0)

Znalezione obrazy dla zapytania white label seeds

 • Zwykłe Nasiona Marihuany(niefeminizowane)
 • Słoneczny/śródziemnomorski
 • Roślina wysoka
 • Kwitnienie 50 – 70 dni
 • Duży plon
 • 50% Sativa / 50% Indica

Jack Herer Sensi Seeds znana jest jako jedna z najczystszych odmian konopi, jakie kiedykolwiek stworzono i często nazywa się ją „szampanem wśród odmian”. White Label Jack Herer jest zatem Méthode Champagnoise najwyższej klasy hybryd konopi. Chociaż nie zupełnie dorównuje eliksirowi prawdy, znacznie przewyższa „białe wino musujące” i o niebo wyprzedza różne kiepskiej jakości kopie „Jacka.

White Label Jack Herer to subtelna wariacja f2 oryginalnej odmiany f1, z rodzicami wybranymi spośród nagradzanej puli genu JH. Zmiana fenotypu pozostaje dość duża, zaś większość okazów skłania się w kierunku Sativa – wysokich, pełnych energii roślin Hazey z niewiarygodną produkcją żywicy i unoszącym, niemal psychodelicznym działaniem.

Okazy żeńskie o bardzo mocnych cechach Sativa w połączeniu z dobrym plonem i rozsądnym rozmiarem są powszechne pośród roślin wyhodowanych z tych ziaren, zaś takie okazy powinny być zachowywane jako rośliny macierzyste przez każdego, kto pragnie produkować doskonałej jakości marihuanę.

SKU: N/A
Availability:

Brak w magazynie

365,00  Wybierz opcje
white haze xl1 1

White Haze Regular

0 out of 5
(0)

Znalezione obrazy dla zapytania white label seeds

 • Zwykłe Nasiona Marihuany(niefeminizowane)
 • Zwycięzca Cannabis Cup
 • Słoneczny/śródziemnomorski
 • Roślina wysoka
 • Kwitnienie 50 – 70 dni
 • Obfity plon
 • 70% Sativa

Zdobywca pierwszej nagrody w kategorii Sativa w konkursie Cannabis Cup w 2002r., White Haze, stanowi nowy wariant klasycznej odmiany Haze. Udało się nam zwiększyć już wcześniej doskonałą produkcję włosków, przy jednoczesnym zmniejszeniu czasu wzrostu i kwitnienia słynnej, wysokiej, wolno dojrzewającej Sativa.
Jak w przypadku wielu dzisiejszych, podstawowych odmian nasion, moc Sativa i Indica są silnie wyrażone zarówno w kwiatostanie, jaki i działaniu White Haze. Można spodziewać się rosnącego gwałtownie odurzenia w połączeniu z ciepłym odrętwieniem ciała.
White Haze wzrasta aktywizując kole Sativa, którym gęstość nadaje wpływ Indica i twarde włoski z jasnymi kulkami żywicy.

SKU: N/A
361,00  Wybierz opcje
white gold xl1 1

White Gold Regular

0 out of 5
(0)

Znalezione obrazy dla zapytania white label seeds

 • Zwykłe Nasiona Marihuany(niefeminizowane)
 • Słoneczny/śródziemnomorski
 • Średni przyrost wysokości
 • Kwitnienie 50 – 65 dni
 • Plon XXL
 • 40% Sativa / 60% Indica

Bardzo szczególna odmiana konopi – hybryda z przewaga Indica, dajaca slodka, syropowata zywice i wspaniale plony.
Gesty kwiatostan White Gold jest wzmocniony unikalnym aromatem owocowym i poparty moca Indica. Nasiona te maja element Sativa w swej historii uprawy, co dodaje przyjemny „wzlot” do odurzenia nimi.
Jak w przypadku wielu odmian z przewaga Indica, w niskich temperaturach liscie i kwiaty moga przybrac barwe szkarlatna.
SKU: N/A
311,00  Wybierz opcje
kali haze xl1 1

Kali Haze Regular

0 out of 5
(0)

Znalezione obrazy dla zapytania white label seeds

 • Zwykłe Nasiona Marihuany(niefeminizowane)
 • Słoneczny/śródziemnomorski
 • Roślina wysoka
 • Kwitnienie 50 – 70 dni
 • Duży plon
 • 75% Sativa

Kali Haze to doskonała mieszanka energetycznego odlotu Sativa i niezawodnego działania Indica. Plony i posmak oryginalnej Haze zostały ulepszone poprzez uprawę z pulą genów z Północnych Indii i Jamajki, co zaowocowało słodką, świeżą i silną wariację klasycznej Sativa.
Pąki Kali Haze są zroszone żywicą i zwykle biegną wzdłuż łodygi i gałązek, zamykając przesmyki między gałązkami. Jednocześnie ich recesywne dziedzictwo Indica daje im gęstość i wagę, rzadko spotykane u hybryd z przewagą cech Haze.Można postrzegać bóstwa Kali i Sziwa jako części tej samej całości, reprezentujące – odpowiednio – energię i świadomość. O ile odmiany Indica nazwane na cześć Sziwy mają fizyczną, oszałamiającą siłę, która sprzyja kontemplacji, boska witalność Kali Haze podnosi i pobudza ciało i umysł, inspirując kreatywność i działanie.

SKU: N/A
Availability:

Brak w magazynie

311,00  Wybierz opcje
white label mix xl1 1

White Label Mix Regular

0 out of 5
(0)

Znalezione obrazy dla zapytania white label seeds

 • Zwykłe Nasiona Marihuany(niefeminizowane)
 • Mieszane Nasiona Marihuany
 • Słoneczny/śródziemnomorski
 • 50% Sativa / 50% Indica

Każdy, kto nie może wybrać spomiędzy wielu znakomitych odmian White Label, może rozwiązać swój dylemat sięgając po nasze opakowanie White Label Mix.

Zestaw ten zawiera 25 ziaren – przypadkową mieszankę asortymentu wziętego z wszystkich 16 odmian wymienionych na liście regularnych (nie-żeńskich) gatunków konopi White Label.

White Label Mix zawiera potężne, łatwe w uprawie odmiany z przewagą Indica, jak White Widow, Orange Bud, a także Afghan Kush razem z hybrydami Indica-Sativa, takimi jak Blue Berries i White Skunk, jak również nagradzanymi hybrydami Sativa, w tym White Haze, Amnesia White oraz nową White Label Jack Herer!

Nieważne, czy poszukujesz najwyższej jakości roślin macierzystych, czy asortymentu odmian do zapełnienia hodowli odmian dla koneserów, zawartość opakowania White Label Mix zaskoczy Cię i zachwyci!

SKU: N/A
253,00  Wybierz opcje
cali orange bud xl1 1

Cali Orange Bud Regular

0 out of 5
(0)

Znalezione obrazy dla zapytania white label seeds

 • Zwykłe Nasiona Marihuany(niefeminizowane)
 • Słoneczny/śródziemnomorski
 • Roślina o zwartej budowie
 • Kwitnienie 45 – 55 dni
 • Obfity plon
 • 70% Indica

Ta slynna odmiana nasion uprawianych na swiezym powietrzu, pochodzaca z Kalifornii, zostala sprowadzona do Holandii we wczesnych latach 80. i udoskonalona dla hodowców domowych i dla cieplarni.
Orange Bud to roslina z duza moca i zdumiewajaca pikanteria zarówno w smaku, jak i w dzialaniu. Jej cytrusowy aromat jest slodki w fazie kwitnienia i wysmienity w trakcie palenia. Dopelnieniem jej pomaranczowego posmaku sa geste kepy slupków rosnacych nad mocnymi, zywicznymi pakami. Kiedy dojrzewaja, nadaja roslinom calkowity kolor, który jest bardziej zblizony do pomaranczowego, niz do zielonego. Rezultatem koncowym jest owocny plon na wiecej sposobów, niz jeden!
Szybka, bezproblemowa odmiana konopi, odpowiednia zarówno dla poczatkujacych, jak i dla ekspertów. Nie ma potrzeby wybierania pomiedzy produkcja a jakoscia, bo Orange Bud moze zapewnic je obie!
SKU: N/A
Availability:

Brak w magazynie

183,00  Wybierz opcje
white label rhino xl1 1

Rhino Regular

0 out of 5
(0)

Znalezione obrazy dla zapytania white label seeds

 • Zwykłe Nasiona Marihuany(niefeminizowane)
 • Słoneczny/śródziemnomorski
 • Średni przyrost wysokości
 • Kwitnienie 45 – 60 dni
 • Plon XXL
 • 90% Indica

Ta intensywnie mocna hybryda została wyhodowana w celu maksymalnego zwiększenia zawartości żywicy i plonu słynnej White Widow. White Label Rhino stanowi ulepszenie Widow, w ten sam sposób, co Super Skunk jest lepszą wersją produkcji i mocy Skunk #1. Obie krzyżówki “następnego poziomu” zostały stworzone poprzez zaszczepienie światowej klasy odmiany wysublimowaną genetyką konopi afgańskich.

Dzięki swym ogromnym, gęstym i krystalicznie oszronionym pąkom, White Label Rhino jest rośliną dla wszystkich fanów Indica i hodowców komercyjnych. Hybryda ta nadaje się również do celów leczniczych, dzięki wysokiej zawartości THC w połączeniu ze znacznymi ilościami CBD i CBN.
Brazylijskie i południowo-indyjskie odmiany Sativa w historii tej odmiany mogą być wyczuwalne u podstawy silnego odrętwienia ciała w stylu Indica, jakie roślina to wywołuje.

Sprawdzenie jakości tego ziela w fajeczce może przybliżyć jego nazwę. Mniej doświadczeni palacze mogą nawet być wytrąceni z równowagi ogłuszającym, potężnym odurzeniem, jakie daje White Label Rhino – czasami opisywanym jako podobne do uczucia, jakby się było obciążonym przez dwutonowego olbrzyma w pełnym uzbrojeniu!

SKU: N/A
162,00  Wybierz opcje
purple bud xl1 1

Purple Bud

0 out of 5
(0)

Znalezione obrazy dla zapytania white label seeds

To silna, dająca obfite plony feminizowana odmiana Afghani z lekką nutą Sativy i wyraźną skłonnością do kwitnienia na purpurowo. Purple Bud jest łatwa w uprawie w pomieszczeniach, nawet dla osób początkujących. Okresy kwitnienia na wolnym powietrzu w klimacie umiarkowanym przypadają na wiosnę i lato.

Purple Bud ma swoje korzenie w jednej z najważniejszych puli genów konopi na świecie. Rośliny macierzyste i jej dalsi przodkowie wywodzą się bezpośrednio z legendarnych odmian Indica z afgańskiej części Hindukuszu, kalifornijskich odmian marihuany medycznej oraz, rzecz jasna, najważniejszego europejskiego ośrodka uprawy konopi – Holandii.

Najsilniejszy wpływ na ostateczną postać Purple Bud mają dwie czyste odmiany Afghanica i to one stanowią źródło niezwykłej mocy, szybkiego kwitnienia, dużego zagęszczenia pąków i solidnej budowy tej hybrydy. Dalszy przodek z rodziny Sativa to ceniona odmiana jamajska, która nadaje Purple Bud nieco więcej wysokości i znacznie silniejszy efekt upojenia, który doskonale uzupełnia jej typowy dla odmian Indica efekt odprężenia całego ciała. Ostatecznym etapem hodowli naszych sfeminizowanych nasion Purple Bud było skrzyżowanie tej 75% Afghani z niezwykłą hybrydą Kush stworzoną z połączenia holenderskiej wersji Hindu Kush i amerykańskiej purpurowej odmiany Kush.

Purpurowe barwy Purple Bud są najczęściej spotykane w kwiatach, nie tylko w liściach (jak często dzieje się w przypadku odmian konopi o słabszej tendencji purpurowienia). Choć jej liście równie często zmieniają kolor, nietrudno spotkać Purple Bud o liściach zielonych, które podkreślają głęboką purpurową barwę pąków.

Pąki dojrzałej rośliny są grube, solidne, szpiczaste i silnie się rozrastają, pokrywając większą część łodygi i gałązek do czasu zbiorów. Purpurowe skupiska kwiatów są gęsto oszronione połyskującymi gruczołami żywicznymi i wydzielają bogaty sosnowo-sandałowy aromat z nutą słodyczy.

 • Feminizowane Nasiona Marihuany
 • Umiarkowany/kontynentalny
 • Roślina o zwartej budowie
 • Kwitnienie 50 – 65 dni
 • Obfity plon
 • 75% Indica
58,00 158,00  Wybierz opcje
white widow regular

White Widow Regular

0 out of 5
(0)
 • Zwykłe Nasiona Marihuany (niefeminizowane)
 • Słoneczny/śródziemnomorski
 • Średni przyrost wysokości
 • Kwitnienie 50 – 65 dni
 • Plon XXL
 • 35% Sativa / 65% Indica

Podstawa holenderskiego przemysłu coffee-shopów, pierwsza z odmian „białego ziela” i globalny sukces komercyjny, White Widow, to najsłynniejsza odmiana konopi we współczesnych uprawach. Chociaż jest to spowodowane głównie jej łatwą do zapamiętania nazwą, popularność zawdzięcza również szybkości wzrostu, plonom i nadzwyczaj gęstemu pokryciu włosków!
Jako odmiana z przewagą Indica, o słodkim, gęstym, gryzącym dymie, który daje uderzające oszołomienie, White Widow to dla wielu turystów główny element pierwszych wrażeń z Amsterdamu.
White Widow wyhodowana z nasion jest bardzo łatwa do klonowania, poza tym to dobra roślina do doskonalenia techniki uprawy.
170,00  Wybierz opcje
afghan kush xl1 1

Afghan Kush Regular

0 out of 5
(0)

Znalezione obrazy dla zapytania white label seeds

 • Zwykłe Nasiona Marihuany(niefeminizowane)
 • Umiarkowany/kontynentalny
 • Średni przyrost wysokości
 • Kwitnienie 40 – 55 dni
 • Duży plon
 • 90% Indica

Oryginalna “AK”, sprowadzona z samego serca łańcucha górskiego Hindu Kush, gdzie jej genotyp był wybrany i udoskonalany przez wieki, aby stać się podstawowym źródłem żywicy konopi. Aromatyczny północno-indyjski charas i kleisty, czarny haszysz afgański są w dużej mierze produkowane z roślin Kush — podgrupy rodziny Indica, która może być uważana za ostateczny przykład tej linii.
Afghan Kush wytwarza obfity plon i pozostaje zwarta, szczególnie przy pracy z klonami. Hodowcy, którzy doprowadzają do kwitnienia swych roślin z oryginalnych nasion zauważą skok w ich wysokości na początku kwitnienia, wskutek naturalnej mocy tej odmiany. Liście są szerokie i ciemnozielone. Pąki Afghan Kush rozwijają się w masywne, szorstko zakończone, nasączone żywicą bryłki z czystym dobrodziejstwem Indica.
104,00  Wybierz opcje
master kush autoflowering xl1 1

Master Kush Automatic

0 out of 5
(0)

Oryginalna odmiana Master Kush była jedną z pierwszych hybryd konopi zawierającą dwa szczepy typu Kush – haszyszowych roślin z Hindukuszu. Nasiona Master Kush Automatic mają za przodków te same rośliny haszyszowe, co pozwala uzyskać zdumiewającą produkcję żywicy, a dodatkową zaletą tych konopi jest automatyczne kwitnienie!

Góry Hindukusz zajmują większą część Afganistanu i rozciągają się od granic Pakistanu do północnych Indii. Ten region jest miejscem narodzin rodzaju Cannabis Indica – zwartej, szybko kwitnącej, obfitej w pąki i żywicę rodziny konopi. Wszelkie cechy związane z odmianami Indica są wynikiem wielowiekowej selekcji roślin o największej produkcji żywicy, które były w stanie znakomicie rosnąć na dużych wysokościach w ekstremalnych warunkach pogodowych.

Niebywała żywiczność odmian Indica jest powodem, dla którego te konopie nazywane są roślinami haszyszowymi – są głównym źródłem miękkiego, czarnego haszyszu znanego jako charas , produkowanego tradycyjnie na terenach i w okolicach Hindukuszu. Mieszkańcy Indii, Nepalu, Tybetu, Pakistanu i Afganistanu produkują znane na całym świecie odmiany czarnego haszyszu ze szczepów Indica (znanych jako „Afghanica” lub Kush).

Master Kush Automatic jest kontynuatorem żywicznej tradycji, oferując żywotny szczep nasion zdolny do automatycznego kwitnienia. Rośliny zaczynają kwitnienie w zależności od dojrzałości, a nie od cyklu naświetlania (ilości godzin światła dziennie), co pozwala na ich hodowlę w bardzo różnym środowisku.

Master Kush Automatic świetnie rośnie wewnątrz, ale jest na tyle odporna, że wzrasta i kwitnie na zewnątrz w chłodniejszym, północnym klimacie. Tam, gdzie lato jest bardzo krótkie, zdolność do automatycznego kwitnienia pozwala hodowcom na zsynchronizowanie fazy kwitnienia z najbardziej nasłonecznionymi miesiącami i wówczas roślina nie zakwita we wrześniu, jak to zwykle ma miejsce w przypadku roślin światłoczułych.

Odmiana cechuje się krótkim okresem uprawy, zwykle wynoszącym 11 do 13 tygodni. Wzrost zajmuje połowę tego okresu, a sadzonki rozrastają się przez pierwsze 5 do 6 tygodni. Kwitnienie roślin Master Kush Automatic rozpoczyna się automatycznie po wykształceniu od siódmego do dziewiątego pędu z liśćmi. Rośliny przestają nabierać wysokości i rozwijają zbite, żywiczne pąki przez kolejne 6–7 tygodni.

Większość plonu Master Kush Automatic tworzy się na głównej łodydze i górnych gałęziach. Niektórzy hodowcy przycinają większe, niższe gałęzie, aby jeszcze bardziej skoncentrować tworzenie się kwiatów w centralnej części rośliny. Dojrzałe pąki są zbite i lepkie, co jest właściwe dla prawdziwych odmian Afghan Indica. Przodkowie z rodzaju Indica wpływają na to, że pąki tworzą drobne, twarde i mocno zbite kielichy.

Zbita struktura oznacza, że topki Master Kush Automatic zachowują odpowiednią proporcję rozmiaru do wagi po ususzeniu. Tak jak w przypadku wielu innych roślin haszyszowych, ze względu na ich znakomitą zdolność produkcji żywicy, podczas przycinania pąków palce i nożyczki oblepiają się meszkiem tak mocno, że wymagane jest ich regularne czyszczenie.

Taki haszysz z nożyczek to zasadniczo charas, gdyż jest zebrany w podobny sposób co oryginał, lecz na znacznie mniejszą skalę. Dzięki górskiemu pochodzeniu, Master Kush Automatic wydziela niepowtarzalny aromat klasycznego czarnego haszyszu z Hindukuszu – ziemistego, intensywnego, z nutą kadzidła.

Żywiczne kwiaty Master Kush Automatic cechują się wysokim poziomem THC i CBD, zapewniając silny efekt fizyczny i spokojny, kontemplacyjny stan umysłu, bez otępiającego wpływu niektórych najmocniejszych roślin typu Indica. Odmiana ta nadaje się zarówno do zastosowań rekreacyjnych, jak i medycznych.

Master Kush Automatic ma wszystkie cechy, które wyróżniają afgańskie Indici od reszty. Z nasion wyrastają zwarte, mocne, łatwe w uprawie rośliny zdolne do wzrostu prawie wszędzie. Kwitnienie jest automatyczne, a rośliny tworzą zbite, żywiczne topy o charakterystycznym zapachu ciemnego haszyszu charas!

 

TypAutomatyczne feminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaMaster Kush
KwitnienieIndoor: 77 – 91 dni, Outdoor: b.d.
GenotypDominacja Indica
EfektRelaksujący, kontemplacyjny
SmakZiemisty z nutą kadziła, haszyszu
AromatZiemisty z nutą kadziła, haszyszu
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THCWysokie
CBDWysokie
73,00 208,00  Wybierz opcje
super skunk autoflowering xl1 1

Super Skunk Automatic

0 out of 5
(0)

Super Skunk cieszy entuzjastów konopi swoim błyskawicznym wzrostem, silnym oddziaływaniem i intensywnym zapachem od już 1990 roku. Najlepsze cechy znanej na całym świecie rodziny Super Skunk połączono z odmianą Ruderalis, aby stworzyć wyjątkową, automatycznie kwitnącą, feminizowaną odmianę marihuany, cechującą się tą samą niezawodnością i wydajnością co feminizowana wersja.

Super Skunk Automatic cechuje możliwość uzyskania dwóch wyłącznie żeńskich zbiorów w ciągu jednego sezonu w hodowli na wolnym powietrzu w ciepłym, słonecznym klimacie. W przypadku hodowli w pomieszczeniach faza kwitnięcia rozpoczyna się po upływie około sześciu tygodni okresu wegetacyjnego. Nawet w rękach mniej doświadczonego hodowcy nasiona te łatwo zapewniają zbiory dużych i lśniących topów!

Odmianę Super Skunk Automatic charakteryzuje niezmienny wzrost oraz urzekająca struktura. Rośliny pozostają krótkie i zwarte, wykształcając masywne szczyty z wyjątkowo obfitymi, lepkimi kielichami kwiatowymi. Topy cechuje słodycz, wysoka żywiczność oraz silne działanie — najpierw natychmiastowa i potężna euforia, a następnie długotrwały stan głębokiej relaksacji.

 

TypAutomatyczne feminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaSuper Skunk x Ruderalis
KwitnienieIndoor: 42 dni, Outdoor: b.d.
GenotypDominacja Indica
EfektEuforyczny, relaksujący
SmakSłodki
AromatSłodki, skunk
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THCb.d.
CBDb.d.
87,00 253,00  Wybierz opcje
skunk autoflowering xl1 1

Skunk #1 Automatic

0 out of 5
(0)

Uzyskanie najlepszych rezultatów z hodowli roślin z popularnej rodziny Skunk jest teraz prostsze niż kiedykolwiek wcześniej dzięki White Label i feminizowanej odmianie Skunk Automatic.

Pierwotna odmiana Skunk #1 jest przez hodowców nasion uważana za wzór szybkiej, jednorodnej i dużej wydajności, a jej silny kod genetyczny posłużył za bazę dla setek współcześnie tworzonych hybryd. Ta gałąź drzewa genealogicznego konopi cieszy się opinią tak silnej, że terminem „skunk” często określa się ogólnie wszystkie mocne rodzaje marihuany. Stworzenie automatycznie kwitnącej odmiany tego klasycznego gatunku było więc oczywiste!

Niezawodny, niezmienny i silny genotyp odmiany Skunk #1 połączono z pieczołowicie dobraną, samodzielnie kwitnącą odmianą Ruderalis. Tak powstał Skunk Automatic — wytrzymały i wydajny gatunek, cechujący się przy tym dużą łatwością uprawy. Z nasion Skunk Automatic powstają zwarte rośliny, które osiągają nieco mniejszą wysokość w porównaniu do pierwotnej odmiany Skunk #1. Tę automatycznie kwitnącą odmianę nadal cechuje silny wzrost typowy dla gatunku Skunk, charakteryzujący się wykształcaniem wąskich międzywęźli między silnymi gałązkami z mięsistymi szczytami.

Silne oddziaływanie Skunk Automatic łączy radosne doznania i stan głębokiej relaksacji, a charakterystyczny dla odmiany Skunk słodki zapach nie da się pomylić z żadnym innym!

 

TypAutomatyczne feminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaSkunk #1 x odmianą Ruderalis
KwitnienieIndoor: 40 – 55 dni, Outdoor: b.d.
GenotypDominacja Indica
EfektRelaksujący, radosny
SmakSłodki, skunk
AromatSłodki, skunk
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THCb.d.
CBDb.d.
79,00 203,00  Wybierz opcje
purple bud autoflowering xl1 1

Purple Bud Automatic

0 out of 5
(0)

Z tych feminizowanych, automatycznie kwitnących nasion wyrastają mocne rośliny Afghan Indica (znane jako „Afghanica” lub Kush) z nutą Sativy i fioletowymi pąkami. Purple Bud Automatic rośnie wewnątrz i na zewnątrz, nawet w chłodniejszym klimacie lub na balkonie. Samodzielne kwitnienie umożliwia każdemu wyhodowanie okazałego zbioru kolorowych topów.

Purple Bud Automatic to złożona hybryda, która ma swoje korzenie w najważniejszych pulach genowych konopi na świecie. Jej główni przodkowie wywodzą się bezpośrednio z legendarnych odmian Indica z afgańskiej części Hindukuszu. Inne rośliny macierzyste, które miały swój wkład w program tworzenia odmiany Purple Bud, mają swoje korzenie na Karaibach i pochodzą ze środowisk medycznych z Kalifornii.

Dwie starannie wyselekcjonowane haszyszowe odmiany Afghan miały największy wpływ na krępy model wzrostu, szybkie kwitnienie i wyraźną moc gatunku Purple Bud Automatic. Recesywne cechy typu Sativa występują dzięki specjalnej odmianie jamajskiej. Purple Bud zawdzięcza tej tropikalnej roślinie odrobinę dodatkowej wysokości i całe mnóstwo mocy.

Oryginalny szczep feminizowanych nasion Purple Bud stworzono przez połączenie afgańsko-jamajskiej krzyżówki z oszałamiającą, podwójną hybrydą rodzaju Kush, powstałą z holenderskiej odmiany Hindu Kush i Purple Kush z Kalifornii. Do tej mieszanki dodano geny Ruderalis, aby nadać tej odmianie zdolność automatycznego kwitnienia. Po kilku pokoleniach krzyżowania wstecznego z roślinami macierzystymi, ustabilizowano tę tendencję, a także koloryt i wyraźną moc odmiany, dzięki czemu feminizowane nasiona Purple Bud Automatic stały się oficjalną odmianą White Label.

Purple Bud Automatic wytwarza plon przede wszystkim na głównej łodydze i górnych gałęziach. Jako że jest to odmiana automatycznie kwitnąca, przycinanie łodygi i gałęzi nie zwiększy obszaru pojawiania się pąków, gdyż okresu wegetacji odmian automatycznych nie można przedłużyć, co uniemożliwia regenerację przyciętych gałęzi. Podobnie, regulowanie cyklu naświetlenia nie wpłynie na zwiększenie ani zmniejszenie ostatecznej wysokości rośliny tej odmiany.

Purple Bud Automatic cechuje się czasem uprawy wynoszącym od 13 do 14 tygodni, przy czym ostatnie 8 do 10 tygodni to czas na kwitnienie. Oznacza to, że rośliny wchodzą w okres kwitnienia automatycznie po około 4–6 tygodniach wzrostu wegetatywnego, niezależnie od cyklu naświetlania (ilości godzin światła dziennie). Pod koniec fazy wzrostu i kwitnienia dojrzałe rośliny mierzą od 90 do 140 cm i często uginają się pod ciężarem swoich purpurowych, żywicznych kwiatów.

Kwiaty odmiany Purple Bud Automatic formują się w skupiska spiczastych kielichów na węzłach i przylistkach, a następnie rozrastają się w zbite, masywne pąki. W ostatnich tygodniach kwitnienia topy na szczycie głównej łodygi i gałęzi rozrastają się i łączą w pokaźne szczyty. Pasma zielono-purpurowych kielichów rozrastają się wzdłuż dolnych gałęzi, zawężając lub zamykając odstępy pomiędzy pąkami.

Purple Bud Automatic posiada więcej kolorów niż tylko zielony, z liśćmi o ciemnej, niebiesko-zielonej barwie, przez lawendową i purpurową, aż po kolor ciemnoczerwony i czerwień burgundzką. W przeciwieństwie do odmian, u których purpurowa barwa spowodowana jest niską temperaturą i widoczna jest głównie na liściach, kolory Purple Bud Automatic widoczne są na kielichach i pąkach, a także na wszystkich liściach.

Niska temperatura podczas kwitnienia może faktycznie wzmagać tendencję do występowania purpurowego koloru, niemniej rośliny hodowane w idealnych warunkach podczas wzrostu i kwitnienia przybierają interesujące barwy. Nietrudno spotkać Purple Bud Automatic o jaskrawozielonych liściach, które podkreślają głęboką purpurową barwę pąków.

Odmiana przybiera jeszcze bardziej apetyczna formę, kiedy dojrzałe skupiska kwiatów okrywają się warstwą mieniących się gruczołów żywicznych, dodając srebrzystego, odbijającego światło połysku, podkreślającego koloryt rośliny. W szczytowej formie najlepsze okazy Purple Bud Automatic przybierają wygląd aksamitu o intensywnym kolorze.

Ususzone topy smakują i pachną tak apetycznie, jak wyglądają, posiadając intensywny, żywiczny aromat sosny i drzewa sandałowego oraz słodkie, owocowe i piżmowe nuty. Głównym źródłem gęstych pąków, bogatych aromatów i fascynujących kolorów Purple Bud Automatic są przodkowie czystej odmiany haszyszowej Indici. Przodkowie jamajskiej odmiany Sativy są źródłem dodatkowego rozrostu i szybkiego dążenia do fazy kwitnienia oraz, co ważniejsze, wpływają na pobudzające i intelektualne działanie, które pogłębia rozluźniający efekt skupiony na ciele dzięki jej pochodzeniu z rodziny zdominowanej przez rodzaj Indica.

 

TypAutomatyczne feminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaPurple Bud x Ruderalis
KwitnienieIndoor: 56 – 70 dni, Outdoor: b.d.
GenotypDominacja Indica
EfektRozluźniający
SmakSosny i drzewa sandałowego, słodkie, owocowe i piżmowe nuty
AromatSosny i drzewa sandałowego
WysokośćIndoor: 90 – 140 cm, Outdoor: 90 – 140 cm
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THCWysokie
CBDb.d.
62,00 166,00  Wybierz opcje
white widow automatic xl1 1

White Widow Automatic

0 out of 5
(0)

 

White Widow, jedna z najpopularniejszych gwiazd amsterdamskiej sceny coffee shopów, już od ponad dwudziestu lat z powodzeniem stawia czoła konkurencyjnym nowym odmianom!

White Widow Automatic to potężna hybryda, która łączy w sobie 70% odmiany Indica i 30% Sativa, stanowi oryginalną mieszankę o starannie wyselekcjonowanym dodatku genów Ruderalis, co w efekcie daje nową jakość, bez uszczerbku dla charakteru ani siły oryginału, za to w nowej, łatwiejszej do hodowli odsłonie!

Zalety odmian samodzielnie kwitnących, zarówno w hodowli w pomieszczeniach, jak i na wolnym powietrzu, są wielorakie. Cykle naświetlania, a nawet widma światła przestają mieć znaczenie, i to niezależnie od środowiska, ponieważ roślina rozpocznie kwitnienie w określonym punkcie cyklu życia, bez względu na stosunek liczby godzin naświetlenia do ciemności. Inną wyjątkową cechą samodzielnie kwitnących nasion konopi jest zdolność do zakończenia cyklu kwitnienia bez zakłóceń, nawet w środowisku hodowlanym, które wywołałoby problemy w przypadku wersji niefeminizowanej i feminizowanej – na przykład w środowisku o nieregularnych godzinach naświetlania czy nawet w przypadku przerwania godzin ciemności niepożądanym naświetlaniem.

Dla samodzielnie kwitnącej odmiany White Widow Automatic pierwsze oznaki kwitnienia zaczynają występować w trzecim lub czwartym tygodniu po wykiełkowaniu nasion. Okres kwitnienia trwa mniej więcej przez sześć kolejnych tygodni, co oznacza, że cykl wzrostu White Widow Automatic wynosi 75 dni. W przypadku hodowli na wolnym powietrzu, w klimacie od umiarkowanego po ciepły, oznacza to możliwość zebrania dwóch plonów w ciągu lata z tego samego obszaru; natomiast w przypadku hodowli w pomieszczeniach można uzyskać trzy do czterech zbiorów rocznie.

Pod względem smaku i aromatu White Widow Automatic jest łatwo rozpoznawalna – zapach jest nieco słabszy niż w przypadku wersji niefeminizowanej, jednak jej moc jest jednakowa, gdy hodowla przebiega w porównywalnych warunkach. Rośliny wyrastające z tych automatycznie kwitnących nasion konopi są nieco niższe, a ich pąki wywołują silniejszy efekt głębokiej relaksacji niż w przypadku wersji niefeminizowanej i feminizowanej. Klasyczna odmiana wreszcie łatwa w uprawie!

 

TypAutomatyczne feminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaWhite Widow x Ruderalis
KwitnienieIndoor: 65 – 75 dni, Outdoor: b.d.
GenotypDominacja Indica
EfektRelaksujący
SmakZiemisty
AromatZiemisty
WysokośćIndoor: b.d. Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THCb.d.
CBDb.d.
87,00 552,00  Wybierz opcje
master kush xl1 2

Master Kush Regular

0 out of 5
(0)

Znalezione obrazy dla zapytania white label seeds

 • Zwykłe Nasiona Marihuany(niefeminizowane)
 • Zwycięzca Cannabis Cup
 • Umiarkowany/kontynentalny
 • Roślina o zwartej budowie
 • Kwitnienie 50 – 55 dni
 • Duży plon
 • 95% Indica

Indyjsko-afgańska hybryda stworzona z dwóch linii autentycznych nasion Indica, zebranych w różnych częściach Hindu-Kush. Konopie z tego obszaru były zawsze cenione z powodu produkcji żywicy, a Master Kush również posiada tę zaletę, jak również winny posmak swoich przodków, ziemny i cierpki, z lekką nutą kadzidła.
Smak Master Kush będzie wielu palaczom przypominał ręcznie rozcierany haszysz charas. Nie jest to dziwne, ponieważ ziele Kush stanowi główne źródło charas. Roślina o wielkiej sile fizycznej, bez odurzającego, „oszałamiającego” efektu powodowanego przez wiele odmian Indica.

95,00  Wybierz opcje
purple haze zenska xl1 1

Purple Haze

0 out of 5
(0)

Znalezione obrazy dla zapytania white label seeds

 • Feminizowane Nasiona Marihuany
 • Słoneczny/śródziemnomorski
 • Średni przyrost wysokości
 • Kwitnienie 50 – 65 dni
 • Duży plon
 • 70% Sativa

Ta silna hybryda konopi uosabia najlepsze cechy jej macierzystych odmian — porywający odlot Haze połączony z obfitą produkcją żywicy najlepszych odmian Indica. Chociaż rośliny nie są wystarczająco wysokie, aby „dotknąć nieba”, są posągowo piękne, z długimi, ciągnącymi się pąkami o przyjemnej gęstości i kleistym pokryciu włosków.

Purple Haze jest ciemniejsza od większości Sativa — bliższa ciemnej zieleni odmian afgańskich, niż żółto-zielonej barwie odmian równikowych. Kiedy liście i kielichy zostaną wystawione na niskie temperatury pod koniec kwitnienia, mogą gwałtownie zmienić kolor z ciemnozielonego na lawendowy lub fioletowy.

Zapach Haze jest subtelny, gdy rośliny wzrastają i staje się dużo bogatszy i ostrzejszy, gdy pąki są zbierane i suszone.

157,00 448,00  Wybierz opcje
pure pure power plant autoflowering xl1 1

Pure Power Plant Automatic

0 out of 5
(0)

 

Pure Power Plant to popularna, niezawodna i zapewniająca wysokie plony odmiana o wyjątkowej sile i krótkim czasie kwitnienia. Feminizowana i samodzielnie kwitnąca wersja nasion pozwala na łatwe i szybkie uzyskanie wysokiej jakości plonów kilka razy w roku, niezależnie od poziomu doświadczenia hodowcy.

Odmiana Pure Power Plant była dostępna w coffeeshopach od momentu ich powstania. Posiada duże, pokryte kryształkami pąki, bardzo skutecznie uśmierza ból i odpręża. Użytkownicy z pewnością docenią jej niezawodne właściwości! Po sukcesie feminizowanej odmiany Pure Power Plant skrzyżowano ją z bujną odmianą Ruderalis, aby stworzyć nasiona Pure Power Plant Automatic. W rezultacie powstała bardzo łatwa w uprawie odmiana konopi. Jest zalecana dla początkujących hodowców, o mniejszej wiedzy na temat upraw, dla użytkowników, którzy chcą zbierać plon kilka razy w roku z tej samej powierzchni uprawy, a także dla hodowców testujących nową konfigurację pomieszczenia do uprawy, potrzebujących niezawodnej odmiany. Doskonale rozwija się w hodowli w pomieszczeniu pod sztucznym oświetleniem, ale może być również uprawiana na zewnątrz w ciepłym klimacie z długą porą letnią.

Pure Power Plant Automatic zawiera mieszankę odmian Indica i Sativa w stosunku 50/50. Geny odmiany Indica są najbardziej widoczne w jej strukturze wzrostu — rośliny mają kształt zwartej sosny o krótkich międzywęźlach i przysadzistych gałęziach bocznych. Osiągają wysokość od 60 do 100 cm. Kwiaty zaczynają się rozwijać po około czterech tygodniach od pojawienia się pierwszych liści, co również jest cechą charakterystyczną odmian Indica. Ponadto pąki roślin, tak jak w przypadku innych odmian Indica, są dość zbite i zwarte. Czas kwitnienia wynosi około sześciu tygodni. Pod koniec okresu kwitnienia należy zapewnić roślinom wystarczającą wentylację i odpowiedni przepływ powietrza, aby uniknąć problemów z pleśnią (to samo dotyczy suszenia — należy uważać, aby nie zmarnować efektów ciężkiej pracy na tym ostatnim etapie). Pomimo niskiego wzrostu roślin odmiana ta daje bardzo wysokie plony — jest to jeden z powodów jej niezmiennej popularności.

Pąki tej odmiany są pokryte grubą warstwą meszku, który wygląda niemal jak kokon. W przypadku niektórych odmian konopi można ocenić ich siłę na podstawie wyglądu — Pure Power Plant Automatic jest jedną z nich. Efekt jest wyczuwalny od pierwszego zaciągnięcia się i utrzymuje się przez kilka godzin. Odmiana ta doskonale nadaje się do uprawiania sportu, np. jogi lub podnoszenia ciężarów, ponieważ wywołuje euforyczny i energetyzujący stan, ale nie otumania. Dla osób, które nigdy nie próbowały jeszcze konopi, rozpoczęcie przygody z marihuaną od tej odmiany to jednak skok na głęboką wodę. Zalecamy ostrożność.

Zapach i smak tej odmiany stanowi niespotykane połączenie ciepłego aromatu drewna i przypraw z nutami pieprzu. Zapach roślin jest bardzo silny i może przyćmić zapach innych odmian hodowanych w tym samym pomieszczeniu. Po wysuszeniu topy zyskują słodki, cytrusowy aromat, który jest bardzo wyczuwalny podczas konsumpcji, w szczególności przy użyciu waporyzatora.

 

TypAutomatyczne feminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaPure Power Plant x Ruderalis
KwitnienieIndoor: 42 dni, Outdoor: b.d.
Genotyp50% Indica / 50% Sativa
EfektEuforyczny i energetyzując
SmakDrewna i przypraw z nutami pieprzu
AromatSłodki, cytrusowy
WysokośćIndoor: 60 – 100 cm, Outdoor: 60 – 100 cm
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THCb.d.
CBDb.d.
145,00 415,00  Wybierz opcje
white skunk autoflowering xl1 1

White Skunk Automatic

0 out of 5
(0)

 

Od dawna White Skunk jest uznawana za doskonałą wszechstronną odmianę dla początkujących. Pierwotny szczep zapewniał nowicjuszom najlepszy profil genetyczny w przystępnej cenie. Tak samo jest w przypadku White Skunk Automatic. Z tych feminizowanych nasion wyrastają silne, samodzielnie kwitnące rośliny Skunk o pąkach pokrytych białymi kryształkami żywicy.

Z uwagi na jej żywotność, wysokie plony i dużą moc odmiana Skunk często jest polecana osobom, które po raz pierwszy planują uprawę konopi i poszukują nasion, z których szybko i łatwo wyhodują rośliny dające wysoki plon. Jedynym minusem typowej odmiany Skunk jest fakt, że przy uprawie w zamkniętym pomieszczeniu rośliny te wydzielają bardzo silny zapach. Jednak z odmianą White Skunk Automatic, tak jak z White Skunk, nie ma tego problemu. Nawet jeśli rośliny uprawiane są wewnątrz, produkują minimum zapachu, z którym łatwo można sobie poradzić i który nie rozprzestrzenia się bardziej niż zapach typowej hybrydy Sativa-Indica.

Większość odmian Skunk jest łatwa w uprawie zarówno w zamkniętych pomieszczeniach przy sztucznym oświetleniu, jak i na wolnym powietrzu w słonecznym i cieplejszym klimacie. Zdolność samodzielnego kwitnienia umożliwia odmianie White Skunk Automatic rozwój niemal w każdych warunkach, łącznie z chłodnym klimatem północy, gdzie lato jest krótkie i nieprzewidywalne. Geny szczepu Ruderalis, które odpowiadają za zdolność tej odmiany do samodzielnego kwitnienia, zapewniają jej znaczną odporność na grzyby atakujące podczas wilgotnego lub mokrego lata.

Pełny okres uprawy White Skunk Automatic wynosi ponad 100 dni (12–14 tygodni). Okres wegetacyjny roślin trwa sześć tygodni, podczas których przede wszystkim zwiększa się ich wysokość. W tym czasie preferowane są długie słoneczne dni, pozwalające na szybszy i bujniejszy rozwój.

Pierwsze oznaki kwitnienia powinny być widoczne mniej więcej po wytworzeniu od 8 do 10 w pełni rozwiniętych par liści o pięciu blaszkach. Okres kwitnienia roślin z odmiany White Skunk Automatic wynika z ich uwarunkowań genetycznych i nie zależy od cyklu naświetlania (ilości godzin światła dziennie). Kwitną one przez 6 do 8 tygodni, po tym czasie ich pąki powinny osiągnąć pełną dojrzałość. Typowa wysokość dojrzałych roślin wynosi od 80 do 110 cm.

Największe pąki White Skunk Autbomatic są wytwarzane na głównej łodydze, a tym samym z tej części rośliny zbiera się większość plonów. Niektórzy hodowcy decydują się na przycinanie gałęzi w dolnej części rośliny, aby pobudzić ją do wytworzenia większego plonu w obrębie centralnego pąka szczytowego i ograniczyć zajmowaną przez roślinę przestrzeń, co w pomieszczeniach zamkniętych umożliwia ścisłe przyleganie do siebie uprawianych konopi.

Dzięki umiarkowanym rozmiarom tej odmiany górna część dobrze rozwiniętej rośliny White Skunk Automatic w momencie zbierania plonów składa się zazwyczaj z pojedynczego zbitego pąka szczytowego pokrytego aromatyczną żywicą.

Większość odmian z rodziny Skunk odznacza się przewagą Indici, przy czym wpływ Sativy zmienia się w zależności od odmiany, od cech recesywnych po przypadki, w których rośliny wykazują niemal połowę cech Sativy. Pąki White Skunk Automatic posiadają więcej cech typowych dla tropikalnych szczepów niż większość odmian Skunk, co można poznać po ich dużych owalnych kielichach i stosunkowo luźnej budowie kwiatów. Dzięki temu skupiska kwiatów zyskują większą powierzchnię, na której rozwijają się mocne gruczoły żywiczne.

Centralne pąki szczytowe zebrane z dojrzałych roślin są długie i delikatnie zbudowane, ale wciąż wykazują cechy genetyczne typowe dla Indici. Oznacza to, że po wysuszeniu zamiast nabierać lekkości, jak w przypadku niektórych hybryd na bazie Sativy, pozostają zbite i lepkie. Jeśli chodzi o masę, topki White Skunk Automatic mogą wytwarzać tak samo dużo żywicy co bardzo wydajne odmiany, jak na przykład Super Skunk.

Ponadto White Skunk Automatic wyróżnia się na tle innych odmian Skunk z uwagi na jej bogaty i złożony bukiet zapachów. Wysuszone topy mają ostry smak cierpkich pomarańczy, przypominający wytrawny likier, z nutą gorzkiej czekolady i gryzącym posmakiem klasycznej odmiany Skunk.

Dzięki wysokiej zawartości THC i sporej ilości CBD odmianę White Skunk Automatic można stosować w celach rekreacyjnych lub medycznych (ale nie jest odpowiednia dla użytkowników leczniczej marihuany, którzy oczekują od danej odmiany minimalnych efektów psychoaktywnych). Doznania są intensywne i długotrwałe; ciało staje się rozluźnione dzięki obecności cech Indici, a towarzyszy temu radosny haj, często przechodzący w śmiech, który wynika z cech Sativy.

White Skunk Automatic jest wszechstronną feminizowaną odmianę nasion konopi, gdyż można ją uprawiać praktycznie wszędzie, a ponadto kwitnie automatycznie i ma szereg różnych zastosowań. Ponadto jest ona tak uniwersalna z uwagi na łatwość uprawy i dostępną cenę, dzięki czemu każdy może bez większych przeszkód hodować wysokiej jakości konopie.

 

TypAutomatyczne feminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaWhite Skunk x Ruderalis
KwitnienieIndoor: 42 – 56 dni, Outdoor: b.d.
GenotypDominacja Indica
EfektRelaksujący, radosny
SmakCierpkich pomarańczy, z nutą gorzkiej czekolady, Skunk
AromatSkunk
WysokośćIndoor: 80 – 110 cm, Outdoor: 80 – 110 cm
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THCWysokie
CBDŚrednie
62,00 166,00  Wybierz opcje
amnesia white xl1 1

Amnesia White Regular

0 out of 5
(0)

Znalezione obrazy dla zapytania white label seeds

 • Zwykłe Nasiona Marihuany(niefeminizowane)
 • Słoneczny/śródziemnomorski
 • Roślina wysoka
 • Kwitnienie 55 – 80 dni
 • Duży plon
 • 70% Sativa

Ta odmiana konopi z przewagą Sativa stanowi uszlachetnioną wersje światowej sławy hybrydy Haze – jednej z najdoskonalszych odmian Sativa, jakie kiedykolwiek stworzono. Oryginalna Haze słynęła ze swego elektrycznego, stratosferycznego, tropikalnego odlotu, ale również z ogromnych rozmiarów, długiego okresu kwitnienia i lekkich plonów.

Amnesia White zachowuje zdumiewający psychodeliczny odlot dawany przez jej macierzystą odmianę i podnosi genotyp Haze swoją szybkością, żywicą i wagą najdoskonalszej afgańskiej odmiany uprawnej. W celu zapewnienia, że żadne z ulepszeń nie zostało stracone, Amnesia White została również ponownie skrzyżowana z tajlandzkimi przodkami, którzy dają Haze większą część jej niezwykłej mocy. Rezultatem jest mocna nowa hybryda, która przoduje we wszystkich kategoriach.
Amnesia White wytwarza solidne, ciągnące się pąki, które stają się tłuste od aromatycznej żywicy. Wysokość i okres kwitnienia oryginalnej Haze zostały znacząco zmniejszone i mogą być jeszcze bardziej zredukowane poprzez powodowanie kwitnienia roślin po bardzo krótkim okresie wzrostu.

Palacze, którzy pierwszy raz próbują Amnesii dostają czasem radę, aby trzymali swoje dokumenty pod ręką, by nie zapomnieli, gdzie mieszkają.

Availability:

Brak w magazynie

386,00  Wybierz opcje
white label jack herer xl1 1

Jack Herer Regular

0 out of 5
(0)

Znalezione obrazy dla zapytania white label seeds

 • Zwykłe Nasiona Marihuany(niefeminizowane)
 • Słoneczny/śródziemnomorski
 • Roślina wysoka
 • Kwitnienie 50 – 70 dni
 • Duży plon
 • 50% Sativa / 50% Indica

Jack Herer Sensi Seeds znana jest jako jedna z najczystszych odmian konopi, jakie kiedykolwiek stworzono i często nazywa się ją „szampanem wśród odmian”. White Label Jack Herer jest zatem Méthode Champagnoise najwyższej klasy hybryd konopi. Chociaż nie zupełnie dorównuje eliksirowi prawdy, znacznie przewyższa „białe wino musujące” i o niebo wyprzedza różne kiepskiej jakości kopie „Jacka.

White Label Jack Herer to subtelna wariacja f2 oryginalnej odmiany f1, z rodzicami wybranymi spośród nagradzanej puli genu JH. Zmiana fenotypu pozostaje dość duża, zaś większość okazów skłania się w kierunku Sativa – wysokich, pełnych energii roślin Hazey z niewiarygodną produkcją żywicy i unoszącym, niemal psychodelicznym działaniem.

Okazy żeńskie o bardzo mocnych cechach Sativa w połączeniu z dobrym plonem i rozsądnym rozmiarem są powszechne pośród roślin wyhodowanych z tych ziaren, zaś takie okazy powinny być zachowywane jako rośliny macierzyste przez każdego, kto pragnie produkować doskonałej jakości marihuanę.

Availability:

Brak w magazynie

365,00  Wybierz opcje
white haze xl1 1

White Haze Regular

0 out of 5
(0)

Znalezione obrazy dla zapytania white label seeds

 • Zwykłe Nasiona Marihuany(niefeminizowane)
 • Zwycięzca Cannabis Cup
 • Słoneczny/śródziemnomorski
 • Roślina wysoka
 • Kwitnienie 50 – 70 dni
 • Obfity plon
 • 70% Sativa

Zdobywca pierwszej nagrody w kategorii Sativa w konkursie Cannabis Cup w 2002r., White Haze, stanowi nowy wariant klasycznej odmiany Haze. Udało się nam zwiększyć już wcześniej doskonałą produkcję włosków, przy jednoczesnym zmniejszeniu czasu wzrostu i kwitnienia słynnej, wysokiej, wolno dojrzewającej Sativa.
Jak w przypadku wielu dzisiejszych, podstawowych odmian nasion, moc Sativa i Indica są silnie wyrażone zarówno w kwiatostanie, jaki i działaniu White Haze. Można spodziewać się rosnącego gwałtownie odurzenia w połączeniu z ciepłym odrętwieniem ciała.
White Haze wzrasta aktywizując kole Sativa, którym gęstość nadaje wpływ Indica i twarde włoski z jasnymi kulkami żywicy.

361,00  Wybierz opcje
white gold xl1 1

White Gold Regular

0 out of 5
(0)

Znalezione obrazy dla zapytania white label seeds

 • Zwykłe Nasiona Marihuany(niefeminizowane)
 • Słoneczny/śródziemnomorski
 • Średni przyrost wysokości
 • Kwitnienie 50 – 65 dni
 • Plon XXL
 • 40% Sativa / 60% Indica

Bardzo szczególna odmiana konopi – hybryda z przewaga Indica, dajaca slodka, syropowata zywice i wspaniale plony.
Gesty kwiatostan White Gold jest wzmocniony unikalnym aromatem owocowym i poparty moca Indica. Nasiona te maja element Sativa w swej historii uprawy, co dodaje przyjemny „wzlot” do odurzenia nimi.
Jak w przypadku wielu odmian z przewaga Indica, w niskich temperaturach liscie i kwiaty moga przybrac barwe szkarlatna.
311,00  Wybierz opcje
kali haze xl1 1

Kali Haze Regular

0 out of 5
(0)

Znalezione obrazy dla zapytania white label seeds

 • Zwykłe Nasiona Marihuany(niefeminizowane)
 • Słoneczny/śródziemnomorski
 • Roślina wysoka
 • Kwitnienie 50 – 70 dni
 • Duży plon
 • 75% Sativa

Kali Haze to doskonała mieszanka energetycznego odlotu Sativa i niezawodnego działania Indica. Plony i posmak oryginalnej Haze zostały ulepszone poprzez uprawę z pulą genów z Północnych Indii i Jamajki, co zaowocowało słodką, świeżą i silną wariację klasycznej Sativa.
Pąki Kali Haze są zroszone żywicą i zwykle biegną wzdłuż łodygi i gałązek, zamykając przesmyki między gałązkami. Jednocześnie ich recesywne dziedzictwo Indica daje im gęstość i wagę, rzadko spotykane u hybryd z przewagą cech Haze.Można postrzegać bóstwa Kali i Sziwa jako części tej samej całości, reprezentujące – odpowiednio – energię i świadomość. O ile odmiany Indica nazwane na cześć Sziwy mają fizyczną, oszałamiającą siłę, która sprzyja kontemplacji, boska witalność Kali Haze podnosi i pobudza ciało i umysł, inspirując kreatywność i działanie.

Availability:

Brak w magazynie

311,00  Wybierz opcje
white label mix xl1 1

White Label Mix Regular

0 out of 5
(0)

Znalezione obrazy dla zapytania white label seeds

 • Zwykłe Nasiona Marihuany(niefeminizowane)
 • Mieszane Nasiona Marihuany
 • Słoneczny/śródziemnomorski
 • 50% Sativa / 50% Indica

Każdy, kto nie może wybrać spomiędzy wielu znakomitych odmian White Label, może rozwiązać swój dylemat sięgając po nasze opakowanie White Label Mix.

Zestaw ten zawiera 25 ziaren – przypadkową mieszankę asortymentu wziętego z wszystkich 16 odmian wymienionych na liście regularnych (nie-żeńskich) gatunków konopi White Label.

White Label Mix zawiera potężne, łatwe w uprawie odmiany z przewagą Indica, jak White Widow, Orange Bud, a także Afghan Kush razem z hybrydami Indica-Sativa, takimi jak Blue Berries i White Skunk, jak również nagradzanymi hybrydami Sativa, w tym White Haze, Amnesia White oraz nową White Label Jack Herer!

Nieważne, czy poszukujesz najwyższej jakości roślin macierzystych, czy asortymentu odmian do zapełnienia hodowli odmian dla koneserów, zawartość opakowania White Label Mix zaskoczy Cię i zachwyci!

253,00  Wybierz opcje
cali orange bud xl1 1

Cali Orange Bud Regular

0 out of 5
(0)

Znalezione obrazy dla zapytania white label seeds

 • Zwykłe Nasiona Marihuany(niefeminizowane)
 • Słoneczny/śródziemnomorski
 • Roślina o zwartej budowie
 • Kwitnienie 45 – 55 dni
 • Obfity plon
 • 70% Indica

Ta slynna odmiana nasion uprawianych na swiezym powietrzu, pochodzaca z Kalifornii, zostala sprowadzona do Holandii we wczesnych latach 80. i udoskonalona dla hodowców domowych i dla cieplarni.
Orange Bud to roslina z duza moca i zdumiewajaca pikanteria zarówno w smaku, jak i w dzialaniu. Jej cytrusowy aromat jest slodki w fazie kwitnienia i wysmienity w trakcie palenia. Dopelnieniem jej pomaranczowego posmaku sa geste kepy slupków rosnacych nad mocnymi, zywicznymi pakami. Kiedy dojrzewaja, nadaja roslinom calkowity kolor, który jest bardziej zblizony do pomaranczowego, niz do zielonego. Rezultatem koncowym jest owocny plon na wiecej sposobów, niz jeden!
Szybka, bezproblemowa odmiana konopi, odpowiednia zarówno dla poczatkujacych, jak i dla ekspertów. Nie ma potrzeby wybierania pomiedzy produkcja a jakoscia, bo Orange Bud moze zapewnic je obie!
Availability:

Brak w magazynie

183,00  Wybierz opcje
white label rhino xl1 1

Rhino Regular

0 out of 5
(0)

Znalezione obrazy dla zapytania white label seeds

 • Zwykłe Nasiona Marihuany(niefeminizowane)
 • Słoneczny/śródziemnomorski
 • Średni przyrost wysokości
 • Kwitnienie 45 – 60 dni
 • Plon XXL
 • 90% Indica

Ta intensywnie mocna hybryda została wyhodowana w celu maksymalnego zwiększenia zawartości żywicy i plonu słynnej White Widow. White Label Rhino stanowi ulepszenie Widow, w ten sam sposób, co Super Skunk jest lepszą wersją produkcji i mocy Skunk #1. Obie krzyżówki “następnego poziomu” zostały stworzone poprzez zaszczepienie światowej klasy odmiany wysublimowaną genetyką konopi afgańskich.

Dzięki swym ogromnym, gęstym i krystalicznie oszronionym pąkom, White Label Rhino jest rośliną dla wszystkich fanów Indica i hodowców komercyjnych. Hybryda ta nadaje się również do celów leczniczych, dzięki wysokiej zawartości THC w połączeniu ze znacznymi ilościami CBD i CBN.
Brazylijskie i południowo-indyjskie odmiany Sativa w historii tej odmiany mogą być wyczuwalne u podstawy silnego odrętwienia ciała w stylu Indica, jakie roślina to wywołuje.

Sprawdzenie jakości tego ziela w fajeczce może przybliżyć jego nazwę. Mniej doświadczeni palacze mogą nawet być wytrąceni z równowagi ogłuszającym, potężnym odurzeniem, jakie daje White Label Rhino – czasami opisywanym jako podobne do uczucia, jakby się było obciążonym przez dwutonowego olbrzyma w pełnym uzbrojeniu!

162,00  Wybierz opcje
purple bud xl1 1

Purple Bud

0 out of 5
(0)

Znalezione obrazy dla zapytania white label seeds

To silna, dająca obfite plony feminizowana odmiana Afghani z lekką nutą Sativy i wyraźną skłonnością do kwitnienia na purpurowo. Purple Bud jest łatwa w uprawie w pomieszczeniach, nawet dla osób początkujących. Okresy kwitnienia na wolnym powietrzu w klimacie umiarkowanym przypadają na wiosnę i lato.

Purple Bud ma swoje korzenie w jednej z najważniejszych puli genów konopi na świecie. Rośliny macierzyste i jej dalsi przodkowie wywodzą się bezpośrednio z legendarnych odmian Indica z afgańskiej części Hindukuszu, kalifornijskich odmian marihuany medycznej oraz, rzecz jasna, najważniejszego europejskiego ośrodka uprawy konopi – Holandii.

Najsilniejszy wpływ na ostateczną postać Purple Bud mają dwie czyste odmiany Afghanica i to one stanowią źródło niezwykłej mocy, szybkiego kwitnienia, dużego zagęszczenia pąków i solidnej budowy tej hybrydy. Dalszy przodek z rodziny Sativa to ceniona odmiana jamajska, która nadaje Purple Bud nieco więcej wysokości i znacznie silniejszy efekt upojenia, który doskonale uzupełnia jej typowy dla odmian Indica efekt odprężenia całego ciała. Ostatecznym etapem hodowli naszych sfeminizowanych nasion Purple Bud było skrzyżowanie tej 75% Afghani z niezwykłą hybrydą Kush stworzoną z połączenia holenderskiej wersji Hindu Kush i amerykańskiej purpurowej odmiany Kush.

Purpurowe barwy Purple Bud są najczęściej spotykane w kwiatach, nie tylko w liściach (jak często dzieje się w przypadku odmian konopi o słabszej tendencji purpurowienia). Choć jej liście równie często zmieniają kolor, nietrudno spotkać Purple Bud o liściach zielonych, które podkreślają głęboką purpurową barwę pąków.

Pąki dojrzałej rośliny są grube, solidne, szpiczaste i silnie się rozrastają, pokrywając większą część łodygi i gałązek do czasu zbiorów. Purpurowe skupiska kwiatów są gęsto oszronione połyskującymi gruczołami żywicznymi i wydzielają bogaty sosnowo-sandałowy aromat z nutą słodyczy.

 • Feminizowane Nasiona Marihuany
 • Umiarkowany/kontynentalny
 • Roślina o zwartej budowie
 • Kwitnienie 50 – 65 dni
 • Obfity plon
 • 75% Indica
58,00 158,00  Wybierz opcje
white widow regular

White Widow Regular

0 out of 5
(0)
 • Zwykłe Nasiona Marihuany (niefeminizowane)
 • Słoneczny/śródziemnomorski
 • Średni przyrost wysokości
 • Kwitnienie 50 – 65 dni
 • Plon XXL
 • 35% Sativa / 65% Indica

Podstawa holenderskiego przemysłu coffee-shopów, pierwsza z odmian „białego ziela” i globalny sukces komercyjny, White Widow, to najsłynniejsza odmiana konopi we współczesnych uprawach. Chociaż jest to spowodowane głównie jej łatwą do zapamiętania nazwą, popularność zawdzięcza również szybkości wzrostu, plonom i nadzwyczaj gęstemu pokryciu włosków!
Jako odmiana z przewagą Indica, o słodkim, gęstym, gryzącym dymie, który daje uderzające oszołomienie, White Widow to dla wielu turystów główny element pierwszych wrażeń z Amsterdamu.
White Widow wyhodowana z nasion jest bardzo łatwa do klonowania, poza tym to dobra roślina do doskonalenia techniki uprawy.
170,00  Wybierz opcje
afghan kush xl1 1

Afghan Kush Regular

0 out of 5
(0)

Znalezione obrazy dla zapytania white label seeds

 • Zwykłe Nasiona Marihuany(niefeminizowane)
 • Umiarkowany/kontynentalny
 • Średni przyrost wysokości
 • Kwitnienie 40 – 55 dni
 • Duży plon
 • 90% Indica

Oryginalna “AK”, sprowadzona z samego serca łańcucha górskiego Hindu Kush, gdzie jej genotyp był wybrany i udoskonalany przez wieki, aby stać się podstawowym źródłem żywicy konopi. Aromatyczny północno-indyjski charas i kleisty, czarny haszysz afgański są w dużej mierze produkowane z roślin Kush — podgrupy rodziny Indica, która może być uważana za ostateczny przykład tej linii.
Afghan Kush wytwarza obfity plon i pozostaje zwarta, szczególnie przy pracy z klonami. Hodowcy, którzy doprowadzają do kwitnienia swych roślin z oryginalnych nasion zauważą skok w ich wysokości na początku kwitnienia, wskutek naturalnej mocy tej odmiany. Liście są szerokie i ciemnozielone. Pąki Afghan Kush rozwijają się w masywne, szorstko zakończone, nasączone żywicą bryłki z czystym dobrodziejstwem Indica.
104,00  Wybierz opcje
master kush autoflowering xl1 1

Master Kush Automatic

0 out of 5
(0)

Oryginalna odmiana Master Kush była jedną z pierwszych hybryd konopi zawierającą dwa szczepy typu Kush – haszyszowych roślin z Hindukuszu. Nasiona Master Kush Automatic mają za przodków te same rośliny haszyszowe, co pozwala uzyskać zdumiewającą produkcję żywicy, a dodatkową zaletą tych konopi jest automatyczne kwitnienie!

Góry Hindukusz zajmują większą część Afganistanu i rozciągają się od granic Pakistanu do północnych Indii. Ten region jest miejscem narodzin rodzaju Cannabis Indica – zwartej, szybko kwitnącej, obfitej w pąki i żywicę rodziny konopi. Wszelkie cechy związane z odmianami Indica są wynikiem wielowiekowej selekcji roślin o największej produkcji żywicy, które były w stanie znakomicie rosnąć na dużych wysokościach w ekstremalnych warunkach pogodowych.

Niebywała żywiczność odmian Indica jest powodem, dla którego te konopie nazywane są roślinami haszyszowymi – są głównym źródłem miękkiego, czarnego haszyszu znanego jako charas , produkowanego tradycyjnie na terenach i w okolicach Hindukuszu. Mieszkańcy Indii, Nepalu, Tybetu, Pakistanu i Afganistanu produkują znane na całym świecie odmiany czarnego haszyszu ze szczepów Indica (znanych jako „Afghanica” lub Kush).

Master Kush Automatic jest kontynuatorem żywicznej tradycji, oferując żywotny szczep nasion zdolny do automatycznego kwitnienia. Rośliny zaczynają kwitnienie w zależności od dojrzałości, a nie od cyklu naświetlania (ilości godzin światła dziennie), co pozwala na ich hodowlę w bardzo różnym środowisku.

Master Kush Automatic świetnie rośnie wewnątrz, ale jest na tyle odporna, że wzrasta i kwitnie na zewnątrz w chłodniejszym, północnym klimacie. Tam, gdzie lato jest bardzo krótkie, zdolność do automatycznego kwitnienia pozwala hodowcom na zsynchronizowanie fazy kwitnienia z najbardziej nasłonecznionymi miesiącami i wówczas roślina nie zakwita we wrześniu, jak to zwykle ma miejsce w przypadku roślin światłoczułych.

Odmiana cechuje się krótkim okresem uprawy, zwykle wynoszącym 11 do 13 tygodni. Wzrost zajmuje połowę tego okresu, a sadzonki rozrastają się przez pierwsze 5 do 6 tygodni. Kwitnienie roślin Master Kush Automatic rozpoczyna się automatycznie po wykształceniu od siódmego do dziewiątego pędu z liśćmi. Rośliny przestają nabierać wysokości i rozwijają zbite, żywiczne pąki przez kolejne 6–7 tygodni.

Większość plonu Master Kush Automatic tworzy się na głównej łodydze i górnych gałęziach. Niektórzy hodowcy przycinają większe, niższe gałęzie, aby jeszcze bardziej skoncentrować tworzenie się kwiatów w centralnej części rośliny. Dojrzałe pąki są zbite i lepkie, co jest właściwe dla prawdziwych odmian Afghan Indica. Przodkowie z rodzaju Indica wpływają na to, że pąki tworzą drobne, twarde i mocno zbite kielichy.

Zbita struktura oznacza, że topki Master Kush Automatic zachowują odpowiednią proporcję rozmiaru do wagi po ususzeniu. Tak jak w przypadku wielu innych roślin haszyszowych, ze względu na ich znakomitą zdolność produkcji żywicy, podczas przycinania pąków palce i nożyczki oblepiają się meszkiem tak mocno, że wymagane jest ich regularne czyszczenie.

Taki haszysz z nożyczek to zasadniczo charas, gdyż jest zebrany w podobny sposób co oryginał, lecz na znacznie mniejszą skalę. Dzięki górskiemu pochodzeniu, Master Kush Automatic wydziela niepowtarzalny aromat klasycznego czarnego haszyszu z Hindukuszu – ziemistego, intensywnego, z nutą kadzidła.

Żywiczne kwiaty Master Kush Automatic cechują się wysokim poziomem THC i CBD, zapewniając silny efekt fizyczny i spokojny, kontemplacyjny stan umysłu, bez otępiającego wpływu niektórych najmocniejszych roślin typu Indica. Odmiana ta nadaje się zarówno do zastosowań rekreacyjnych, jak i medycznych.

Master Kush Automatic ma wszystkie cechy, które wyróżniają afgańskie Indici od reszty. Z nasion wyrastają zwarte, mocne, łatwe w uprawie rośliny zdolne do wzrostu prawie wszędzie. Kwitnienie jest automatyczne, a rośliny tworzą zbite, żywiczne topy o charakterystycznym zapachu ciemnego haszyszu charas!

 

TypAutomatyczne feminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaMaster Kush
KwitnienieIndoor: 77 – 91 dni, Outdoor: b.d.
GenotypDominacja Indica
EfektRelaksujący, kontemplacyjny
SmakZiemisty z nutą kadziła, haszyszu
AromatZiemisty z nutą kadziła, haszyszu
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THCWysokie
CBDWysokie
73,00 208,00  Wybierz opcje
super skunk autoflowering xl1 1

Super Skunk Automatic

0 out of 5
(0)

Super Skunk cieszy entuzjastów konopi swoim błyskawicznym wzrostem, silnym oddziaływaniem i intensywnym zapachem od już 1990 roku. Najlepsze cechy znanej na całym świecie rodziny Super Skunk połączono z odmianą Ruderalis, aby stworzyć wyjątkową, automatycznie kwitnącą, feminizowaną odmianę marihuany, cechującą się tą samą niezawodnością i wydajnością co feminizowana wersja.

Super Skunk Automatic cechuje możliwość uzyskania dwóch wyłącznie żeńskich zbiorów w ciągu jednego sezonu w hodowli na wolnym powietrzu w ciepłym, słonecznym klimacie. W przypadku hodowli w pomieszczeniach faza kwitnięcia rozpoczyna się po upływie około sześciu tygodni okresu wegetacyjnego. Nawet w rękach mniej doświadczonego hodowcy nasiona te łatwo zapewniają zbiory dużych i lśniących topów!

Odmianę Super Skunk Automatic charakteryzuje niezmienny wzrost oraz urzekająca struktura. Rośliny pozostają krótkie i zwarte, wykształcając masywne szczyty z wyjątkowo obfitymi, lepkimi kielichami kwiatowymi. Topy cechuje słodycz, wysoka żywiczność oraz silne działanie — najpierw natychmiastowa i potężna euforia, a następnie długotrwały stan głębokiej relaksacji.

 

TypAutomatyczne feminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaSuper Skunk x Ruderalis
KwitnienieIndoor: 42 dni, Outdoor: b.d.
GenotypDominacja Indica
EfektEuforyczny, relaksujący
SmakSłodki
AromatSłodki, skunk
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THCb.d.
CBDb.d.
87,00 253,00  Wybierz opcje
skunk autoflowering xl1 1

Skunk #1 Automatic

0 out of 5
(0)

Uzyskanie najlepszych rezultatów z hodowli roślin z popularnej rodziny Skunk jest teraz prostsze niż kiedykolwiek wcześniej dzięki White Label i feminizowanej odmianie Skunk Automatic.

Pierwotna odmiana Skunk #1 jest przez hodowców nasion uważana za wzór szybkiej, jednorodnej i dużej wydajności, a jej silny kod genetyczny posłużył za bazę dla setek współcześnie tworzonych hybryd. Ta gałąź drzewa genealogicznego konopi cieszy się opinią tak silnej, że terminem „skunk” często określa się ogólnie wszystkie mocne rodzaje marihuany. Stworzenie automatycznie kwitnącej odmiany tego klasycznego gatunku było więc oczywiste!

Niezawodny, niezmienny i silny genotyp odmiany Skunk #1 połączono z pieczołowicie dobraną, samodzielnie kwitnącą odmianą Ruderalis. Tak powstał Skunk Automatic — wytrzymały i wydajny gatunek, cechujący się przy tym dużą łatwością uprawy. Z nasion Skunk Automatic powstają zwarte rośliny, które osiągają nieco mniejszą wysokość w porównaniu do pierwotnej odmiany Skunk #1. Tę automatycznie kwitnącą odmianę nadal cechuje silny wzrost typowy dla gatunku Skunk, charakteryzujący się wykształcaniem wąskich międzywęźli między silnymi gałązkami z mięsistymi szczytami.

Silne oddziaływanie Skunk Automatic łączy radosne doznania i stan głębokiej relaksacji, a charakterystyczny dla odmiany Skunk słodki zapach nie da się pomylić z żadnym innym!

 

TypAutomatyczne feminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaSkunk #1 x odmianą Ruderalis
KwitnienieIndoor: 40 – 55 dni, Outdoor: b.d.
GenotypDominacja Indica
EfektRelaksujący, radosny
SmakSłodki, skunk
AromatSłodki, skunk
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THCb.d.
CBDb.d.
79,00 203,00  Wybierz opcje
purple bud autoflowering xl1 1

Purple Bud Automatic

0 out of 5
(0)

Z tych feminizowanych, automatycznie kwitnących nasion wyrastają mocne rośliny Afghan Indica (znane jako „Afghanica” lub Kush) z nutą Sativy i fioletowymi pąkami. Purple Bud Automatic rośnie wewnątrz i na zewnątrz, nawet w chłodniejszym klimacie lub na balkonie. Samodzielne kwitnienie umożliwia każdemu wyhodowanie okazałego zbioru kolorowych topów.

Purple Bud Automatic to złożona hybryda, która ma swoje korzenie w najważniejszych pulach genowych konopi na świecie. Jej główni przodkowie wywodzą się bezpośrednio z legendarnych odmian Indica z afgańskiej części Hindukuszu. Inne rośliny macierzyste, które miały swój wkład w program tworzenia odmiany Purple Bud, mają swoje korzenie na Karaibach i pochodzą ze środowisk medycznych z Kalifornii.

Dwie starannie wyselekcjonowane haszyszowe odmiany Afghan miały największy wpływ na krępy model wzrostu, szybkie kwitnienie i wyraźną moc gatunku Purple Bud Automatic. Recesywne cechy typu Sativa występują dzięki specjalnej odmianie jamajskiej. Purple Bud zawdzięcza tej tropikalnej roślinie odrobinę dodatkowej wysokości i całe mnóstwo mocy.

Oryginalny szczep feminizowanych nasion Purple Bud stworzono przez połączenie afgańsko-jamajskiej krzyżówki z oszałamiającą, podwójną hybrydą rodzaju Kush, powstałą z holenderskiej odmiany Hindu Kush i Purple Kush z Kalifornii. Do tej mieszanki dodano geny Ruderalis, aby nadać tej odmianie zdolność automatycznego kwitnienia. Po kilku pokoleniach krzyżowania wstecznego z roślinami macierzystymi, ustabilizowano tę tendencję, a także koloryt i wyraźną moc odmiany, dzięki czemu feminizowane nasiona Purple Bud Automatic stały się oficjalną odmianą White Label.

Purple Bud Automatic wytwarza plon przede wszystkim na głównej łodydze i górnych gałęziach. Jako że jest to odmiana automatycznie kwitnąca, przycinanie łodygi i gałęzi nie zwiększy obszaru pojawiania się pąków, gdyż okresu wegetacji odmian automatycznych nie można przedłużyć, co uniemożliwia regenerację przyciętych gałęzi. Podobnie, regulowanie cyklu naświetlenia nie wpłynie na zwiększenie ani zmniejszenie ostatecznej wysokości rośliny tej odmiany.

Purple Bud Automatic cechuje się czasem uprawy wynoszącym od 13 do 14 tygodni, przy czym ostatnie 8 do 10 tygodni to czas na kwitnienie. Oznacza to, że rośliny wchodzą w okres kwitnienia automatycznie po około 4–6 tygodniach wzrostu wegetatywnego, niezależnie od cyklu naświetlania (ilości godzin światła dziennie). Pod koniec fazy wzrostu i kwitnienia dojrzałe rośliny mierzą od 90 do 140 cm i często uginają się pod ciężarem swoich purpurowych, żywicznych kwiatów.

Kwiaty odmiany Purple Bud Automatic formują się w skupiska spiczastych kielichów na węzłach i przylistkach, a następnie rozrastają się w zbite, masywne pąki. W ostatnich tygodniach kwitnienia topy na szczycie głównej łodygi i gałęzi rozrastają się i łączą w pokaźne szczyty. Pasma zielono-purpurowych kielichów rozrastają się wzdłuż dolnych gałęzi, zawężając lub zamykając odstępy pomiędzy pąkami.

Purple Bud Automatic posiada więcej kolorów niż tylko zielony, z liśćmi o ciemnej, niebiesko-zielonej barwie, przez lawendową i purpurową, aż po kolor ciemnoczerwony i czerwień burgundzką. W przeciwieństwie do odmian, u których purpurowa barwa spowodowana jest niską temperaturą i widoczna jest głównie na liściach, kolory Purple Bud Automatic widoczne są na kielichach i pąkach, a także na wszystkich liściach.

Niska temperatura podczas kwitnienia może faktycznie wzmagać tendencję do występowania purpurowego koloru, niemniej rośliny hodowane w idealnych warunkach podczas wzrostu i kwitnienia przybierają interesujące barwy. Nietrudno spotkać Purple Bud Automatic o jaskrawozielonych liściach, które podkreślają głęboką purpurową barwę pąków.

Odmiana przybiera jeszcze bardziej apetyczna formę, kiedy dojrzałe skupiska kwiatów okrywają się warstwą mieniących się gruczołów żywicznych, dodając srebrzystego, odbijającego światło połysku, podkreślającego koloryt rośliny. W szczytowej formie najlepsze okazy Purple Bud Automatic przybierają wygląd aksamitu o intensywnym kolorze.

Ususzone topy smakują i pachną tak apetycznie, jak wyglądają, posiadając intensywny, żywiczny aromat sosny i drzewa sandałowego oraz słodkie, owocowe i piżmowe nuty. Głównym źródłem gęstych pąków, bogatych aromatów i fascynujących kolorów Purple Bud Automatic są przodkowie czystej odmiany haszyszowej Indici. Przodkowie jamajskiej odmiany Sativy są źródłem dodatkowego rozrostu i szybkiego dążenia do fazy kwitnienia oraz, co ważniejsze, wpływają na pobudzające i intelektualne działanie, które pogłębia rozluźniający efekt skupiony na ciele dzięki jej pochodzeniu z rodziny zdominowanej przez rodzaj Indica.

 

TypAutomatyczne feminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaPurple Bud x Ruderalis
KwitnienieIndoor: 56 – 70 dni, Outdoor: b.d.
GenotypDominacja Indica
EfektRozluźniający
SmakSosny i drzewa sandałowego, słodkie, owocowe i piżmowe nuty
AromatSosny i drzewa sandałowego
WysokośćIndoor: 90 – 140 cm, Outdoor: 90 – 140 cm
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THCWysokie
CBDb.d.
62,00 166,00  Wybierz opcje
white widow automatic xl1 1

White Widow Automatic

0 out of 5
(0)

 

White Widow, jedna z najpopularniejszych gwiazd amsterdamskiej sceny coffee shopów, już od ponad dwudziestu lat z powodzeniem stawia czoła konkurencyjnym nowym odmianom!

White Widow Automatic to potężna hybryda, która łączy w sobie 70% odmiany Indica i 30% Sativa, stanowi oryginalną mieszankę o starannie wyselekcjonowanym dodatku genów Ruderalis, co w efekcie daje nową jakość, bez uszczerbku dla charakteru ani siły oryginału, za to w nowej, łatwiejszej do hodowli odsłonie!

Zalety odmian samodzielnie kwitnących, zarówno w hodowli w pomieszczeniach, jak i na wolnym powietrzu, są wielorakie. Cykle naświetlania, a nawet widma światła przestają mieć znaczenie, i to niezależnie od środowiska, ponieważ roślina rozpocznie kwitnienie w określonym punkcie cyklu życia, bez względu na stosunek liczby godzin naświetlenia do ciemności. Inną wyjątkową cechą samodzielnie kwitnących nasion konopi jest zdolność do zakończenia cyklu kwitnienia bez zakłóceń, nawet w środowisku hodowlanym, które wywołałoby problemy w przypadku wersji niefeminizowanej i feminizowanej – na przykład w środowisku o nieregularnych godzinach naświetlania czy nawet w przypadku przerwania godzin ciemności niepożądanym naświetlaniem.

Dla samodzielnie kwitnącej odmiany White Widow Automatic pierwsze oznaki kwitnienia zaczynają występować w trzecim lub czwartym tygodniu po wykiełkowaniu nasion. Okres kwitnienia trwa mniej więcej przez sześć kolejnych tygodni, co oznacza, że cykl wzrostu White Widow Automatic wynosi 75 dni. W przypadku hodowli na wolnym powietrzu, w klimacie od umiarkowanego po ciepły, oznacza to możliwość zebrania dwóch plonów w ciągu lata z tego samego obszaru; natomiast w przypadku hodowli w pomieszczeniach można uzyskać trzy do czterech zbiorów rocznie.

Pod względem smaku i aromatu White Widow Automatic jest łatwo rozpoznawalna – zapach jest nieco słabszy niż w przypadku wersji niefeminizowanej, jednak jej moc jest jednakowa, gdy hodowla przebiega w porównywalnych warunkach. Rośliny wyrastające z tych automatycznie kwitnących nasion konopi są nieco niższe, a ich pąki wywołują silniejszy efekt głębokiej relaksacji niż w przypadku wersji niefeminizowanej i feminizowanej. Klasyczna odmiana wreszcie łatwa w uprawie!

 

TypAutomatyczne feminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaWhite Widow x Ruderalis
KwitnienieIndoor: 65 – 75 dni, Outdoor: b.d.
GenotypDominacja Indica
EfektRelaksujący
SmakZiemisty
AromatZiemisty
WysokośćIndoor: b.d. Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THCb.d.
CBDb.d.
87,00 552,00  Wybierz opcje
master kush xl1 2

Master Kush Regular

0 out of 5
(0)

Znalezione obrazy dla zapytania white label seeds

 • Zwykłe Nasiona Marihuany(niefeminizowane)
 • Zwycięzca Cannabis Cup
 • Umiarkowany/kontynentalny
 • Roślina o zwartej budowie
 • Kwitnienie 50 – 55 dni
 • Duży plon
 • 95% Indica

Indyjsko-afgańska hybryda stworzona z dwóch linii autentycznych nasion Indica, zebranych w różnych częściach Hindu-Kush. Konopie z tego obszaru były zawsze cenione z powodu produkcji żywicy, a Master Kush również posiada tę zaletę, jak również winny posmak swoich przodków, ziemny i cierpki, z lekką nutą kadzidła.
Smak Master Kush będzie wielu palaczom przypominał ręcznie rozcierany haszysz charas. Nie jest to dziwne, ponieważ ziele Kush stanowi główne źródło charas. Roślina o wielkiej sile fizycznej, bez odurzającego, „oszałamiającego” efektu powodowanego przez wiele odmian Indica.

95,00  Wybierz opcje
purple haze zenska xl1 1

Purple Haze

0 out of 5
(0)

Znalezione obrazy dla zapytania white label seeds

 • Feminizowane Nasiona Marihuany
 • Słoneczny/śródziemnomorski
 • Średni przyrost wysokości
 • Kwitnienie 50 – 65 dni
 • Duży plon
 • 70% Sativa

Ta silna hybryda konopi uosabia najlepsze cechy jej macierzystych odmian — porywający odlot Haze połączony z obfitą produkcją żywicy najlepszych odmian Indica. Chociaż rośliny nie są wystarczająco wysokie, aby „dotknąć nieba”, są posągowo piękne, z długimi, ciągnącymi się pąkami o przyjemnej gęstości i kleistym pokryciu włosków.

Purple Haze jest ciemniejsza od większości Sativa — bliższa ciemnej zieleni odmian afgańskich, niż żółto-zielonej barwie odmian równikowych. Kiedy liście i kielichy zostaną wystawione na niskie temperatury pod koniec kwitnienia, mogą gwałtownie zmienić kolor z ciemnozielonego na lawendowy lub fioletowy.

Zapach Haze jest subtelny, gdy rośliny wzrastają i staje się dużo bogatszy i ostrzejszy, gdy pąki są zbierane i suszone.

157,00 448,00  Wybierz opcje
pure pure power plant autoflowering xl1 1

Pure Power Plant Automatic

0 out of 5
(0)

 

Pure Power Plant to popularna, niezawodna i zapewniająca wysokie plony odmiana o wyjątkowej sile i krótkim czasie kwitnienia. Feminizowana i samodzielnie kwitnąca wersja nasion pozwala na łatwe i szybkie uzyskanie wysokiej jakości plonów kilka razy w roku, niezależnie od poziomu doświadczenia hodowcy.

Odmiana Pure Power Plant była dostępna w coffeeshopach od momentu ich powstania. Posiada duże, pokryte kryształkami pąki, bardzo skutecznie uśmierza ból i odpręża. Użytkownicy z pewnością docenią jej niezawodne właściwości! Po sukcesie feminizowanej odmiany Pure Power Plant skrzyżowano ją z bujną odmianą Ruderalis, aby stworzyć nasiona Pure Power Plant Automatic. W rezultacie powstała bardzo łatwa w uprawie odmiana konopi. Jest zalecana dla początkujących hodowców, o mniejszej wiedzy na temat upraw, dla użytkowników, którzy chcą zbierać plon kilka razy w roku z tej samej powierzchni uprawy, a także dla hodowców testujących nową konfigurację pomieszczenia do uprawy, potrzebujących niezawodnej odmiany. Doskonale rozwija się w hodowli w pomieszczeniu pod sztucznym oświetleniem, ale może być również uprawiana na zewnątrz w ciepłym klimacie z długą porą letnią.

Pure Power Plant Automatic zawiera mieszankę odmian Indica i Sativa w stosunku 50/50. Geny odmiany Indica są najbardziej widoczne w jej strukturze wzrostu — rośliny mają kształt zwartej sosny o krótkich międzywęźlach i przysadzistych gałęziach bocznych. Osiągają wysokość od 60 do 100 cm. Kwiaty zaczynają się rozwijać po około czterech tygodniach od pojawienia się pierwszych liści, co również jest cechą charakterystyczną odmian Indica. Ponadto pąki roślin, tak jak w przypadku innych odmian Indica, są dość zbite i zwarte. Czas kwitnienia wynosi około sześciu tygodni. Pod koniec okresu kwitnienia należy zapewnić roślinom wystarczającą wentylację i odpowiedni przepływ powietrza, aby uniknąć problemów z pleśnią (to samo dotyczy suszenia — należy uważać, aby nie zmarnować efektów ciężkiej pracy na tym ostatnim etapie). Pomimo niskiego wzrostu roślin odmiana ta daje bardzo wysokie plony — jest to jeden z powodów jej niezmiennej popularności.

Pąki tej odmiany są pokryte grubą warstwą meszku, który wygląda niemal jak kokon. W przypadku niektórych odmian konopi można ocenić ich siłę na podstawie wyglądu — Pure Power Plant Automatic jest jedną z nich. Efekt jest wyczuwalny od pierwszego zaciągnięcia się i utrzymuje się przez kilka godzin. Odmiana ta doskonale nadaje się do uprawiania sportu, np. jogi lub podnoszenia ciężarów, ponieważ wywołuje euforyczny i energetyzujący stan, ale nie otumania. Dla osób, które nigdy nie próbowały jeszcze konopi, rozpoczęcie przygody z marihuaną od tej odmiany to jednak skok na głęboką wodę. Zalecamy ostrożność.

Zapach i smak tej odmiany stanowi niespotykane połączenie ciepłego aromatu drewna i przypraw z nutami pieprzu. Zapach roślin jest bardzo silny i może przyćmić zapach innych odmian hodowanych w tym samym pomieszczeniu. Po wysuszeniu topy zyskują słodki, cytrusowy aromat, który jest bardzo wyczuwalny podczas konsumpcji, w szczególności przy użyciu waporyzatora.

 

TypAutomatyczne feminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaPure Power Plant x Ruderalis
KwitnienieIndoor: 42 dni, Outdoor: b.d.
Genotyp50% Indica / 50% Sativa
EfektEuforyczny i energetyzując
SmakDrewna i przypraw z nutami pieprzu
AromatSłodki, cytrusowy
WysokośćIndoor: 60 – 100 cm, Outdoor: 60 – 100 cm
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THCb.d.
CBDb.d.
145,00 415,00  Wybierz opcje
white skunk autoflowering xl1 1

White Skunk Automatic

0 out of 5
(0)

 

Od dawna White Skunk jest uznawana za doskonałą wszechstronną odmianę dla początkujących. Pierwotny szczep zapewniał nowicjuszom najlepszy profil genetyczny w przystępnej cenie. Tak samo jest w przypadku White Skunk Automatic. Z tych feminizowanych nasion wyrastają silne, samodzielnie kwitnące rośliny Skunk o pąkach pokrytych białymi kryształkami żywicy.

Z uwagi na jej żywotność, wysokie plony i dużą moc odmiana Skunk często jest polecana osobom, które po raz pierwszy planują uprawę konopi i poszukują nasion, z których szybko i łatwo wyhodują rośliny dające wysoki plon. Jedynym minusem typowej odmiany Skunk jest fakt, że przy uprawie w zamkniętym pomieszczeniu rośliny te wydzielają bardzo silny zapach. Jednak z odmianą White Skunk Automatic, tak jak z White Skunk, nie ma tego problemu. Nawet jeśli rośliny uprawiane są wewnątrz, produkują minimum zapachu, z którym łatwo można sobie poradzić i który nie rozprzestrzenia się bardziej niż zapach typowej hybrydy Sativa-Indica.

Większość odmian Skunk jest łatwa w uprawie zarówno w zamkniętych pomieszczeniach przy sztucznym oświetleniu, jak i na wolnym powietrzu w słonecznym i cieplejszym klimacie. Zdolność samodzielnego kwitnienia umożliwia odmianie White Skunk Automatic rozwój niemal w każdych warunkach, łącznie z chłodnym klimatem północy, gdzie lato jest krótkie i nieprzewidywalne. Geny szczepu Ruderalis, które odpowiadają za zdolność tej odmiany do samodzielnego kwitnienia, zapewniają jej znaczną odporność na grzyby atakujące podczas wilgotnego lub mokrego lata.

Pełny okres uprawy White Skunk Automatic wynosi ponad 100 dni (12–14 tygodni). Okres wegetacyjny roślin trwa sześć tygodni, podczas których przede wszystkim zwiększa się ich wysokość. W tym czasie preferowane są długie słoneczne dni, pozwalające na szybszy i bujniejszy rozwój.

Pierwsze oznaki kwitnienia powinny być widoczne mniej więcej po wytworzeniu od 8 do 10 w pełni rozwiniętych par liści o pięciu blaszkach. Okres kwitnienia roślin z odmiany White Skunk Automatic wynika z ich uwarunkowań genetycznych i nie zależy od cyklu naświetlania (ilości godzin światła dziennie). Kwitną one przez 6 do 8 tygodni, po tym czasie ich pąki powinny osiągnąć pełną dojrzałość. Typowa wysokość dojrzałych roślin wynosi od 80 do 110 cm.

Największe pąki White Skunk Autbomatic są wytwarzane na głównej łodydze, a tym samym z tej części rośliny zbiera się większość plonów. Niektórzy hodowcy decydują się na przycinanie gałęzi w dolnej części rośliny, aby pobudzić ją do wytworzenia większego plonu w obrębie centralnego pąka szczytowego i ograniczyć zajmowaną przez roślinę przestrzeń, co w pomieszczeniach zamkniętych umożliwia ścisłe przyleganie do siebie uprawianych konopi.

Dzięki umiarkowanym rozmiarom tej odmiany górna część dobrze rozwiniętej rośliny White Skunk Automatic w momencie zbierania plonów składa się zazwyczaj z pojedynczego zbitego pąka szczytowego pokrytego aromatyczną żywicą.

Większość odmian z rodziny Skunk odznacza się przewagą Indici, przy czym wpływ Sativy zmienia się w zależności od odmiany, od cech recesywnych po przypadki, w których rośliny wykazują niemal połowę cech Sativy. Pąki White Skunk Automatic posiadają więcej cech typowych dla tropikalnych szczepów niż większość odmian Skunk, co można poznać po ich dużych owalnych kielichach i stosunkowo luźnej budowie kwiatów. Dzięki temu skupiska kwiatów zyskują większą powierzchnię, na której rozwijają się mocne gruczoły żywiczne.

Centralne pąki szczytowe zebrane z dojrzałych roślin są długie i delikatnie zbudowane, ale wciąż wykazują cechy genetyczne typowe dla Indici. Oznacza to, że po wysuszeniu zamiast nabierać lekkości, jak w przypadku niektórych hybryd na bazie Sativy, pozostają zbite i lepkie. Jeśli chodzi o masę, topki White Skunk Automatic mogą wytwarzać tak samo dużo żywicy co bardzo wydajne odmiany, jak na przykład Super Skunk.

Ponadto White Skunk Automatic wyróżnia się na tle innych odmian Skunk z uwagi na jej bogaty i złożony bukiet zapachów. Wysuszone topy mają ostry smak cierpkich pomarańczy, przypominający wytrawny likier, z nutą gorzkiej czekolady i gryzącym posmakiem klasycznej odmiany Skunk.

Dzięki wysokiej zawartości THC i sporej ilości CBD odmianę White Skunk Automatic można stosować w celach rekreacyjnych lub medycznych (ale nie jest odpowiednia dla użytkowników leczniczej marihuany, którzy oczekują od danej odmiany minimalnych efektów psychoaktywnych). Doznania są intensywne i długotrwałe; ciało staje się rozluźnione dzięki obecności cech Indici, a towarzyszy temu radosny haj, często przechodzący w śmiech, który wynika z cech Sativy.

White Skunk Automatic jest wszechstronną feminizowaną odmianę nasion konopi, gdyż można ją uprawiać praktycznie wszędzie, a ponadto kwitnie automatycznie i ma szereg różnych zastosowań. Ponadto jest ona tak uniwersalna z uwagi na łatwość uprawy i dostępną cenę, dzięki czemu każdy może bez większych przeszkód hodować wysokiej jakości konopie.

 

TypAutomatyczne feminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaWhite Skunk x Ruderalis
KwitnienieIndoor: 42 – 56 dni, Outdoor: b.d.
GenotypDominacja Indica
EfektRelaksujący, radosny
SmakCierpkich pomarańczy, z nutą gorzkiej czekolady, Skunk
AromatSkunk
WysokośćIndoor: 80 – 110 cm, Outdoor: 80 – 110 cm
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THCWysokie
CBDŚrednie
62,00 166,00  Wybierz opcje
amnesia white xl1 1

Amnesia White Regular

0 out of 5
(0)

Znalezione obrazy dla zapytania white label seeds

 • Zwykłe Nasiona Marihuany(niefeminizowane)
 • Słoneczny/śródziemnomorski
 • Roślina wysoka
 • Kwitnienie 55 – 80 dni
 • Duży plon
 • 70% Sativa

Ta odmiana konopi z przewagą Sativa stanowi uszlachetnioną wersje światowej sławy hybrydy Haze – jednej z najdoskonalszych odmian Sativa, jakie kiedykolwiek stworzono. Oryginalna Haze słynęła ze swego elektrycznego, stratosferycznego, tropikalnego odlotu, ale również z ogromnych rozmiarów, długiego okresu kwitnienia i lekkich plonów.

Amnesia White zachowuje zdumiewający psychodeliczny odlot dawany przez jej macierzystą odmianę i podnosi genotyp Haze swoją szybkością, żywicą i wagą najdoskonalszej afgańskiej odmiany uprawnej. W celu zapewnienia, że żadne z ulepszeń nie zostało stracone, Amnesia White została również ponownie skrzyżowana z tajlandzkimi przodkami, którzy dają Haze większą część jej niezwykłej mocy. Rezultatem jest mocna nowa hybryda, która przoduje we wszystkich kategoriach.
Amnesia White wytwarza solidne, ciągnące się pąki, które stają się tłuste od aromatycznej żywicy. Wysokość i okres kwitnienia oryginalnej Haze zostały znacząco zmniejszone i mogą być jeszcze bardziej zredukowane poprzez powodowanie kwitnienia roślin po bardzo krótkim okresie wzrostu.

Palacze, którzy pierwszy raz próbują Amnesii dostają czasem radę, aby trzymali swoje dokumenty pod ręką, by nie zapomnieli, gdzie mieszkają.

386,00  Wybierz opcje
white label jack herer xl1 1

Jack Herer Regular

0 out of 5
(0)

Znalezione obrazy dla zapytania white label seeds

 • Zwykłe Nasiona Marihuany(niefeminizowane)
 • Słoneczny/śródziemnomorski
 • Roślina wysoka
 • Kwitnienie 50 – 70 dni
 • Duży plon
 • 50% Sativa / 50% Indica

Jack Herer Sensi Seeds znana jest jako jedna z najczystszych odmian konopi, jakie kiedykolwiek stworzono i często nazywa się ją „szampanem wśród odmian”. White Label Jack Herer jest zatem Méthode Champagnoise najwyższej klasy hybryd konopi. Chociaż nie zupełnie dorównuje eliksirowi prawdy, znacznie przewyższa „białe wino musujące” i o niebo wyprzedza różne kiepskiej jakości kopie „Jacka.

White Label Jack Herer to subtelna wariacja f2 oryginalnej odmiany f1, z rodzicami wybranymi spośród nagradzanej puli genu JH. Zmiana fenotypu pozostaje dość duża, zaś większość okazów skłania się w kierunku Sativa – wysokich, pełnych energii roślin Hazey z niewiarygodną produkcją żywicy i unoszącym, niemal psychodelicznym działaniem.

Okazy żeńskie o bardzo mocnych cechach Sativa w połączeniu z dobrym plonem i rozsądnym rozmiarem są powszechne pośród roślin wyhodowanych z tych ziaren, zaś takie okazy powinny być zachowywane jako rośliny macierzyste przez każdego, kto pragnie produkować doskonałej jakości marihuanę.

365,00  Wybierz opcje
white haze xl1 1

White Haze Regular

0 out of 5
(0)

Znalezione obrazy dla zapytania white label seeds

 • Zwykłe Nasiona Marihuany(niefeminizowane)
 • Zwycięzca Cannabis Cup
 • Słoneczny/śródziemnomorski
 • Roślina wysoka
 • Kwitnienie 50 – 70 dni
 • Obfity plon
 • 70% Sativa

Zdobywca pierwszej nagrody w kategorii Sativa w konkursie Cannabis Cup w 2002r., White Haze, stanowi nowy wariant klasycznej odmiany Haze. Udało się nam zwiększyć już wcześniej doskonałą produkcję włosków, przy jednoczesnym zmniejszeniu czasu wzrostu i kwitnienia słynnej, wysokiej, wolno dojrzewającej Sativa.
Jak w przypadku wielu dzisiejszych, podstawowych odmian nasion, moc Sativa i Indica są silnie wyrażone zarówno w kwiatostanie, jaki i działaniu White Haze. Można spodziewać się rosnącego gwałtownie odurzenia w połączeniu z ciepłym odrętwieniem ciała.
White Haze wzrasta aktywizując kole Sativa, którym gęstość nadaje wpływ Indica i twarde włoski z jasnymi kulkami żywicy.

361,00  Wybierz opcje
white gold xl1 1

White Gold Regular

0 out of 5
(0)

Znalezione obrazy dla zapytania white label seeds

 • Zwykłe Nasiona Marihuany(niefeminizowane)
 • Słoneczny/śródziemnomorski
 • Średni przyrost wysokości
 • Kwitnienie 50 – 65 dni
 • Plon XXL
 • 40% Sativa / 60% Indica

Bardzo szczególna odmiana konopi – hybryda z przewaga Indica, dajaca slodka, syropowata zywice i wspaniale plony.
Gesty kwiatostan White Gold jest wzmocniony unikalnym aromatem owocowym i poparty moca Indica. Nasiona te maja element Sativa w swej historii uprawy, co dodaje przyjemny „wzlot” do odurzenia nimi.
Jak w przypadku wielu odmian z przewaga Indica, w niskich temperaturach liscie i kwiaty moga przybrac barwe szkarlatna.
311,00  Wybierz opcje
kali haze xl1 1

Kali Haze Regular

0 out of 5
(0)

Znalezione obrazy dla zapytania white label seeds

 • Zwykłe Nasiona Marihuany(niefeminizowane)
 • Słoneczny/śródziemnomorski
 • Roślina wysoka
 • Kwitnienie 50 – 70 dni
 • Duży plon
 • 75% Sativa

Kali Haze to doskonała mieszanka energetycznego odlotu Sativa i niezawodnego działania Indica. Plony i posmak oryginalnej Haze zostały ulepszone poprzez uprawę z pulą genów z Północnych Indii i Jamajki, co zaowocowało słodką, świeżą i silną wariację klasycznej Sativa.
Pąki Kali Haze są zroszone żywicą i zwykle biegną wzdłuż łodygi i gałązek, zamykając przesmyki między gałązkami. Jednocześnie ich recesywne dziedzictwo Indica daje im gęstość i wagę, rzadko spotykane u hybryd z przewagą cech Haze.Można postrzegać bóstwa Kali i Sziwa jako części tej samej całości, reprezentujące – odpowiednio – energię i świadomość. O ile odmiany Indica nazwane na cześć Sziwy mają fizyczną, oszałamiającą siłę, która sprzyja kontemplacji, boska witalność Kali Haze podnosi i pobudza ciało i umysł, inspirując kreatywność i działanie.

311,00  Wybierz opcje
white label mix xl1 1

White Label Mix Regular

0 out of 5
(0)

Znalezione obrazy dla zapytania white label seeds

 • Zwykłe Nasiona Marihuany(niefeminizowane)
 • Mieszane Nasiona Marihuany
 • Słoneczny/śródziemnomorski
 • 50% Sativa / 50% Indica

Każdy, kto nie może wybrać spomiędzy wielu znakomitych odmian White Label, może rozwiązać swój dylemat sięgając po nasze opakowanie White Label Mix.

Zestaw ten zawiera 25 ziaren – przypadkową mieszankę asortymentu wziętego z wszystkich 16 odmian wymienionych na liście regularnych (nie-żeńskich) gatunków konopi White Label.

White Label Mix zawiera potężne, łatwe w uprawie odmiany z przewagą Indica, jak White Widow, Orange Bud, a także Afghan Kush razem z hybrydami Indica-Sativa, takimi jak Blue Berries i White Skunk, jak również nagradzanymi hybrydami Sativa, w tym White Haze, Amnesia White oraz nową White Label Jack Herer!

Nieważne, czy poszukujesz najwyższej jakości roślin macierzystych, czy asortymentu odmian do zapełnienia hodowli odmian dla koneserów, zawartość opakowania White Label Mix zaskoczy Cię i zachwyci!

253,00  Wybierz opcje
cali orange bud xl1 1

Cali Orange Bud Regular

0 out of 5
(0)

Znalezione obrazy dla zapytania white label seeds

 • Zwykłe Nasiona Marihuany(niefeminizowane)
 • Słoneczny/śródziemnomorski
 • Roślina o zwartej budowie
 • Kwitnienie 45 – 55 dni
 • Obfity plon
 • 70% Indica

Ta slynna odmiana nasion uprawianych na swiezym powietrzu, pochodzaca z Kalifornii, zostala sprowadzona do Holandii we wczesnych latach 80. i udoskonalona dla hodowców domowych i dla cieplarni.
Orange Bud to roslina z duza moca i zdumiewajaca pikanteria zarówno w smaku, jak i w dzialaniu. Jej cytrusowy aromat jest slodki w fazie kwitnienia i wysmienity w trakcie palenia. Dopelnieniem jej pomaranczowego posmaku sa geste kepy slupków rosnacych nad mocnymi, zywicznymi pakami. Kiedy dojrzewaja, nadaja roslinom calkowity kolor, który jest bardziej zblizony do pomaranczowego, niz do zielonego. Rezultatem koncowym jest owocny plon na wiecej sposobów, niz jeden!
Szybka, bezproblemowa odmiana konopi, odpowiednia zarówno dla poczatkujacych, jak i dla ekspertów. Nie ma potrzeby wybierania pomiedzy produkcja a jakoscia, bo Orange Bud moze zapewnic je obie!
183,00  Wybierz opcje
white label rhino xl1 1

Rhino Regular

0 out of 5
(0)

Znalezione obrazy dla zapytania white label seeds

 • Zwykłe Nasiona Marihuany(niefeminizowane)
 • Słoneczny/śródziemnomorski
 • Średni przyrost wysokości
 • Kwitnienie 45 – 60 dni
 • Plon XXL
 • 90% Indica

Ta intensywnie mocna hybryda została wyhodowana w celu maksymalnego zwiększenia zawartości żywicy i plonu słynnej White Widow. White Label Rhino stanowi ulepszenie Widow, w ten sam sposób, co Super Skunk jest lepszą wersją produkcji i mocy Skunk #1. Obie krzyżówki “następnego poziomu” zostały stworzone poprzez zaszczepienie światowej klasy odmiany wysublimowaną genetyką konopi afgańskich.

Dzięki swym ogromnym, gęstym i krystalicznie oszronionym pąkom, White Label Rhino jest rośliną dla wszystkich fanów Indica i hodowców komercyjnych. Hybryda ta nadaje się również do celów leczniczych, dzięki wysokiej zawartości THC w połączeniu ze znacznymi ilościami CBD i CBN.
Brazylijskie i południowo-indyjskie odmiany Sativa w historii tej odmiany mogą być wyczuwalne u podstawy silnego odrętwienia ciała w stylu Indica, jakie roślina to wywołuje.

Sprawdzenie jakości tego ziela w fajeczce może przybliżyć jego nazwę. Mniej doświadczeni palacze mogą nawet być wytrąceni z równowagi ogłuszającym, potężnym odurzeniem, jakie daje White Label Rhino – czasami opisywanym jako podobne do uczucia, jakby się było obciążonym przez dwutonowego olbrzyma w pełnym uzbrojeniu!

162,00  Wybierz opcje

Wyświetlanie 1–20 z 41 wyników