Humboldt Seeds Org to firma pochodząca z północnej Kalifornii. Nazwa firmy odwołuje się do regionu na zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych. Miejsce to jest znane na całym świecie jako siedlisko hipisów, farmerów marihuany, którzy zyją w komunach bądź na gospodarstwach rolnych.
Firma Humboldt nie została założona przez jednego człowieka, lecz przez cały kolektyw hodowców i breederów z tego regionu. Bardzo mocno propagują oni organiczną i naturalną metodę uprawy i rozwoju odmian konopi. Sławę ich firmie przyniosły takie odmiany jak OG Kush, Sour Diesel, Chemdawg, Bubba Kush. W ostatnich latach byli oni odpowiedzialni za rozpowszechnienie takich gatunków jak Blue Dream, Green Crack czy Headband. Firma również posiada w swoim katalogu świetne odmiany auto kwitnące oraz “szybkie” F1.
Obecnie działalność firmy jest zawieszona na terenie Europy.

Humboldt Seed Organization

fhs0016 40 product lbox1 114,00 420,00 

Blue Dream

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Blue Dream firmy Humboldt Seed Organisation to feminizowane nasiona konopi, które wywodzą się ze skrzyżowania Blueberry i Super Silver Haze. Jest to dość duża, mocna roślina marihuany o cienkich, wydłużonych liściach, która daje wiele dużych topków wypełnionych żywicą.

Smak i aromat Blue Dream są słodkie i intensywne, z nutami cytrusów i ziemi. Zapewnia silny efekt, początkowo psychiczny, a później bardziej relaksujący fizycznie. Posiada również właściwości lecznicze.

 

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaBlueberry x Super Silver Haze
KwitnienieIndoor: 65 – 70 dni, Outdoor: październik
Genotyp30% Indica / 70% Sativa
EfektRelaksujący, wzmagający kreatywność
SmakCytrusów, ziemisty
AromatCytrusów, ziemisty
WysokośćIndoor: b.d., outdoor: 300 – 400 cm
ProdukcjaIndoor: 400 – 600 g/m², outdoor: 2000 – 3000 g/roślina
THC20%
CBD0,1%
Wybierz opcje
fhs0139 22 product lbox1 126,00 416,00 

Mango Sapphire

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Mango Sapphire firmy Humboldt Seed Organisation, której rodzicami są Bubba’s Gift i OG / Afghan X, jest wspaniałą rośliną o słodkim i owocowym zapachu, który przenosi prosto do hrabstwa Humboldt w Kalifornii. Dobrze się sprawdza zarówno w pomieszczeniach, jak i na świeżym powietrzu, rośnie w klimatach umiarkowanych lub śródziemnomorskich, a także w ochronie szklarni.

Mango Sapphire to marihuana hybrydowa o bardzo dobrze określonym smaku i aromacie, połączona z niuansami egzotycznych owoców, kokosem, mango i lekką nutą owoców kwaśnych. Jej kojący efekt jest silny i długotrwały.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaBubba’s Gift x OG/Afghan X
KwitnienieIndoor: 50 – 55 dni, Outdoor: wrzesień
Genotyp85% Indica / 15% Sativa
EfektKojący
SmakEgzotycznych owoców, kokosa, mango z nutą owoców kwaśnych
AromatEgzotycznych owoców, kokosa, mango z nutą owoców kwaśnych
WysokośćIndoor: b.d., outdoor: 200 – 300 cm
ProdukcjaIndoor: 400 – 600 g/m², outdoor: 1000 – 2000 g/roślina
THC21 – 23%
CBD0,1%
Wybierz opcje
fhs0064 28 product lbox1 122,00 395,00 

Green Crack

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Green Crack to dominujący w Sativie feminizowany szczep marihuany, stworzony dla koneserów konopi. Pochodzi z odległych źródeł, z 1989 r. SSSC Skunk #1 i odosobnionego Afghani. Rezultatem jest piękna roślina marihuany, która rośnie bardzo energicznie i ma niesamowitą stabilność. Jej struktura, przypominająca choinkę, jest domem dla imponujących ilości topków. Odporna na pleśń i szkodniki, wymaga krótkiego okresu wzrostu w pomieszczeniach i reaguje najlepiej na suchy, ciepły, słoneczny, umiarkowany i śródziemnomorski klimat na zewnątrz pomieszczeń.

Green Crack kusi aromatem egzotycznych owoców i smakiem owoców cytrusowych, mango, ananasów, cedru i kadzidła. Zapewnia przyjemny, potężny, długotrwały, mózgowy, orzeźwiający, euforyczny efekt, którego prawdziwi miłośnicy Skunk z pewnością będą się cieszyć.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
Genetyka1989 SSSC Skunk #1 x Isolated Afghani Cut
KwitnienieIndoor: 60 – 65 dni, Outdoor: październik
Genotyp40% Indica / 60% Sativa
EfektOrzeźwiający, euforyczny
SmakOwoców cytrusowych, mango, ananasów, cedru i kadzidła
AromatEgzotycznych owoców
WysokośćIndoor: b.d., outdoor: 100 – 130 cm
ProdukcjaIndoor: 400 – 600 g/m², outdoor: 1000 – 3000 g/roślina
THC18%
CBD0,1%
Wybierz opcje
fhs0061 27 product lbox1 105,00 345,00 

Amherst Sour Diesel

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Amherst Sour Diesel od Humboldt Seed Organisation to kalifornijskie nasiona konopi pochodzące ze skrzyżowania Chemdawg i Amherst Super Skunk. Jest to dość duża, szybko kwitnąca, silna Sativa o długich liściach, która wytwarza duże, zwarte topki, całkowicie pokryte żywicą.

Zalecane jest kontrolowanie jej wzrostu w pomieszczeniach, aby miała wystarczająco dużo miejsca w okresie kwitnienia.

Smak i aromat Amherst Sour Diesel są intensywne i bogate, z nutami owoców, egzotycznego drewna i oleju. Zapewnia silny i pobudzający efekt mózgowy. Nadaje się do użytku medycznego.

 

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaChemdawg x Amherst Super Skunk
KwitnienieIndoor: 65 – 70 dni, Outdoor: październik
Genotyp20% Indica / 80% Sativa
EfektPobudzający
SmakOwoców, egzotycznego drewna i oleju
AromatOwoców, egzotycznego drewna i oleju
WysokośćIndoor: b.d., outdoor: 200 – 300 cm
ProdukcjaIndoor: 400 – 600 g/m², outdoor: 2000 – 3000 g/roślina
THC27%
CBD0,1%
Wybierz opcje
gorilla breath humboldt seeds feminized 118,00 387,00 

Gorilla Breath

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Gorilla Breath od Humboldt Seeds daje szansę cieszenia się jedną z dziesięciu topowych krzyżówek hybrydowych z USA. Dwaj tytani mocy –GG4 i OGKB ścierają się, by stworzyć istotę o czystej i najwyższej sile. Dominujący w Indice Gorilla Breath składa się w 80% z Indiki i 20% z genetyki Sativa.

Kwitnienie Gorilla Breath trwa 65–70 dni przy uprawach indoor, a na zewnątrz jest gotowa do zbiorów w połowie października. Jest to roślina o wysokich plonach, nagradzająca plantatorów plonami rzędu 450–600 g / m², a z hodowli zewnętrznych – oszałamiające 2500 – 3500 g / roślinę z drzew o wysokości 3–4 m. Humboldt Seeds zaleca średni okres wegetacyjny. Ten szczep bardzo dobrze reaguje na LST.

Biorąc pod uwagę ogromną ilość żywicy produkowanej przez ten szczep, nie jest zaskoczeniem, że Gorilla Breath ma niesamowitą moc. Ta odmiana ma imponujące 27% THC, więc początkujący niech lepiej uważają! To nie żart, nawet hodowcy twierdzą, że jest to jeden z najsilniejszych szczepów ich asortymencie. Gorilla Breath wywołuje potężny, długotrwały, czysty i mózgowy haj.

Tłuste topy tej rośliny są owinięte pysznym, ale subtelnym aromatem OG. W smaku znajdują się również nuty gazowe, a także sosnowy i czekoladowy diesel. Cóż za złożona mieszanka! Każde buc to nowa nuta smaku.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaGG4 x OGKB
KwitnienieIndoor: 65 – 70 dni, Outdoor: połowa października
Genotyp80% Indica / 20% Sativa
EfektMocny, długotrwały
SmakSosny, diesel, nuty gazowe
AromatOG
WysokośćIndoor: b.d. , outdoor: 300 – 400 cm
ProdukcjaIndor: 450 – 600 gr/m², outdoor: 2500 – 3500 gr/roślina
THC27%
CBD0,1%
Wybierz opcje
chemdawg fem1 114,00 379,00 

Chemdawg

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Chemdawg firmy Humboldt Seeds to nasiona konopi o nieznanym pochodzeniu. Jest to dość duża, mocna roślina marihuany o cienkich, wydłużonych liściach, która daje duże żywiczne topki, głównie zebrane wzdłuż centralnej łodygi i jej bocznych gałęzi.

Smak i aromat Chemdawg są intensywne, z nutami drewna sosnowego, egzotycznych owoców i oleju napędowego. Zapewnia głęboki efekt psychiczny, wywołując euforię i podniecenie.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
Genetykab.d.
KwitnienieIndoor: 65 – 70 dni, Outdoor: październik
Genotyp60% Indica / 40% Sativa
EfektWywołujący euforię i podniecenie
SmakDrewna sosnowego, egzotycznych owoców i oleju napędowego
AromatDrewna sosnowego, egzotycznych owoców i oleju napędowego
WysokośćIndoor: b.d., outdoor: 300 cm
ProdukcjaIndoor: 400 – 600 g/m², outdoor: 2000 – 3000 g/roślina
THC24%
CBD0,1%
Wybierz opcje
bubbas gift fem 11 114,00 379,00 

Bubba’s Gift

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Bubba’s Gift od Humboldt Seed Organisation to feminizowane nasiona konopi, które wywodzą się z krzyżówki Bubba Kush i Purple Indica zwanej God’s Gift.

Jest to niewielka, zwarta roślina marihuany o dużych liściach, która rośnie szybko i daje grube topki pokryte żywicą. Odmiana ta dobrze rośnie nie tylko w małych pomieszczeniach, ale także w ciepłym / śródziemnomorskim klimacie i szklarniach. Stosowanie filtrów z węglem aktywnym jest niezbędne ze względu na silny zapach.

Smak i aromat Bubba’s Gift są wyraźne, z wyraźnymi nutami owoców tropikalnych, oleju i przypraw. Zapewnia długotrwały fizyczny efekt podobny do Indica, który jest naprawdę silny.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaBubba Kush x God’s Gift
KwitnienieIndoor: 45 – 50 dni, Outdoor: wrzesień
Genotyp80% Indica / 20% Sativa
EfektSilnie relaksujący
SmakOwoców tropikalnych, oleju i przypraw
AromatOwoców tropikalnych, oleju i przypraw
WysokośćIndoor: b.d., outdoor: 100 cm
ProdukcjaIndoor: 400 – 600 g/m², outdoor: 1000 – 3000 g/roślina
THC17 – 20%
CBD0,1%
Wybierz opcje
Lemon Citron Easy Resize.com 371,00 

Lemon Citron

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Lemon Citron firmy Humboldt Seed Organisation to dominujące w Indice feminizowane nasiona konopi pochodzące z krzyżówki Lemon Tree i cytrynowego fenotypu Geist OG. Rezultatem jest hybryda o silnym i świeżym aromacie cytrynowym; idealny wybór na relaks.

Rozwija się w wysokie rośliny o cienkich liściach i wydłużonych kwiatach rosnących w gronach. Jest naprawdę energiczna i może osiągnąć rekordowe wysokości w krótkim czasie, do tego stopnia, że ​​może podwoić swoje rozmiary w ciągu pierwszych kilku tygodni kwitnienia. Jej struktura zapewnia doskonałą penetrację światła, co przekłada się na większe pąki. Potrzebuje dobrego schematu odżywiania, aby zachować świetny wigor, i najlepiej jest zrobić jej wewnętrzny wzrost na początku kwitnienia, aby późne kwitnienie stało się celebracją.

Na zewnątrz Lemon Citron rośnie jak szalona, ​​a jej spektakularnie silne gałęzie są wystarczająco solidne, aby wytrzymać wszystko, co stanie na ich drodze. Biorąc jednak pod uwagę, że może osiągnąć 4 metry wysokości, zaleca się podwójne kratowanie, aby zapewnić wsparcie w momencie maksymalnej produkcji.

Lemon Citron ma wyraźny aromat skórki cytryny i paliwa w połączeniu z nutami przypraw, owoców cytrusowych i sosny. Wytwarza relaksację fizyczną z delikatnym efektem mózgowym. Oznacza to, że można się nią bez obaw cieszyć o każdej porze dnia.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaLemon Tree x Geist OG
KwitnienieIndoor: 63 – 65 dni, Outdoor: październik
Genotyp60% Indica / 40% Sativa
EfektRelaksacja fizyczna z delikatnym efektem mózgowym
SmakCytrusowy
AromatSkórki cytryny i paliwa
WysokośćIndoor: b.d., outdoor: 300 – 400 cm
ProdukcjaIndoor: 450 – 600 g/m², outdoor: 1000 – 4000 g/roślina
THC16,42%
CBD0,02%
Wybierz opcje
blue fire feminized 109,00 362,00 

Blue Fire

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Ekipa Humboldt Seeds z północnej Kalifornii wzięła słynne Blue Dream i skrzyżowała ją z Fire OG bx1, aby stworzyć ten wspaniały okaz. Rezultatem jest hybryda z dominacją Indiki (60% Indica), która prezentuje nie tylko znaczny wzrost siły i plon, ale może być również jedną z najbardziej owocowych odmian, jakie powstały.

Blue Fire hodowane w pomieszczeniu woli krótszy okres wegetacyjny, aby pozostała na rozsądnej wysokości. Hodowana na zewnątrz w dobrych warunkach może osiągnąć oszałamiającą wysokość 3–4 m. Blue Fire nie tylko rośnie gwałtownie, ale całą swoją energię wkłada w wytwarzanie prawdziwego topa z najwyższej półki, który ma doskonały smak i efekt.

Gruby płaszcz lepkich włosków zdradza siłę, natomiast nozdrza atakowane są jagodowym zapachem emanującym z krystalicznych pąków. W 70–75 dni, które będą jej potrzebne do zakwitnienia, pochwali się plonem rzędu 500–650 g / m². Na zewnątrz, gdzie ta dama może się rozwijać bez ograniczeń jest niemal nie do zatrzymania. Niektórzy hodowcy zgłosili zbiory 2500–4000 g / roślinę! Biorąc pod uwagę, że jej pochodzenie pochodzi ze słonecznej Kalifornii, nic dziwnego, że Blue Fire uwielbia klimat suchy i gorący. W klimacie północnoeuropejskim najlepsze wyniki można uzyskać, hodując ją w szklarni.

Blue Fire mierzy do 24% THC i bardzo mało CBD. To sprawia, że ta ​​dziewczynka jest wyjątkowo silna. Nie potrzeba wiele, aby cieszyć się jej mocnym i długotrwałym efektem. Już po kilku buchach, bez ostrzeżenia wysyła swoich użytkowników do Kanapowa! Doskonały aromat Blue Fire zadowala słodkimi i owocowymi nutami jagód, które idealnie komponują się z nutami cytrusów i diesla.

 

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaBlue Dream x Fire OG bx1
KwitnienieIndoor: 70 – 75 dni, Outdoor: październik
Genotyp60% Indica / 40% Sativa
EfektRelaksujący
SmakSłodki, owocowy z nutami jagód, cytrusów i diesla
AromatSłodki, owocowy z nutami jagód, cytrusów i diesla
WysokośćIndoor: b.d., outdoor: 300 – 400 cm
ProdukcjaIndoor: 500 – 650 g/m², outdoor: 2500 – 4000 g/roślina
THC24%
CBD0,1%
Wybierz opcje
fhs0022 27 product lbox1 109,00 214,00 

Sour Blueberry Regular

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Sour Blueberry od Humboldt Seeds to regularne nasiona konopi, które wywodzą się z krzyżówki Sour Diesel #2 i Blueberry. Jest to dość duża, mocna i energiczna roślina marihuany o średniej wielkości liściach, która daje obfite plony dużych żywicznych topków wzdłuż centralnej łodygi i jej bocznych gałęzi.

Smak i aromat Sour Blueberry są wyraźne, słodko-owocowe, z kwaśnymi i gorzkimi nutami. Zapewnia silny i zrównoważony efekt, początkowo mózgowy, ale później bardziej relaksujący fizycznie.

 

TypRegularne
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaBlueberry x Sour Diesel #2
KwitnienieIndoor: 60 – 65 dni, Outdoor: październik
Genotyp40% Indica / 60% Sativa
EfektRelaksujący
SmakJagód, owoców cytrusowych
AromatKwaśnego owocu
WysokośćIndoor: b.d., outdoor: 100 – 300 cm
ProdukcjaIndoor: 400 – 600 g/m², outdoor: 1000 – 2000 g/roślina
THC14%
CBD0,1%
Wybierz opcje
uk cheese auto1 101,00 

UK Cheese Auto

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

UK Cheese Auto od Humboldt Seed Organization to udana replika rodziców Critical + Auto i Cheese. Intensywny aromat dojrzałego sera sprawia że, konieczne jest zastosowanie filtrów przeciw zapachowi. Jest to roślina marihuany, która zapewnia mnóstwo gęstych topków pełnych wysokiej jakości żywicy.

UK Cheese Auto to roślina marihuany, która ma niezwykle silny aromat i smak niebieskiego sera. Efekt jest zbilansowany i potężny, doprowadzając do stanu intensywnego odprężenia ciała.

 

TypAutomatyczne feminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaUK Cheese x Ruderalis
KwitnienieIndoor: 60 – 65 dni, Outdoor: październik
Genotyp75% Indica / 25% Sativa
EfektOdprężający
SmakNiebieskiego sera
AromatNiebieskiego sera
WysokośćIndoor: b.d., outdoor: 75 – 100 cm
ProdukcjaIndoor: 25 – 45 g/m², outdoor: 30 – 60g/roślina
THC13 – 16%
CBD0,1%
Wybierz opcje
fhs0133 22 product lbox1 101,00 336,00 

Raspberry Diesel

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Raspberry Diesel firmy Humboldt Seed Organisation jest rośliną konopi, której wysoka jakość jest gwarantowana przez jej pochodzenie – Sour Diesel #2 i Sweet Cherry Afghan “Old World Pheno”. Ta cudowna roślina daje obfite rośliny z ogromnymi gęstymi topkami, które pachną pysznymi owocami. Ponadto ten szczep jest doskonały do ekstrakcji żywicy.

Zapach i aromat tej marihuany hybrydowej są głębokie i przekłuwające, z nutami jagód i oleju, któremu towarzyszy subtelny dotyk pieprzu. Jej działanie, bardziej psychiczne niż fizyczne, okazuje się silne i długotrwałe. Bez wątpienia nasiona konopii, bez których eksperci i fani dobrej jakości marihuany nie mogą się obejść.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaSour Diesel #2 x Sweet Cherry Afghan
KwitnienieIndoor: 65 – 70 dni, Outdoor: październik
Genotyp35% Indica / 65% Sativa
EfektRelaksujący
SmakJagód, oleju i pieprzu
AromatJagód, oleju i pieprzu
WysokośćIndoor: b.d., outdoor: 200 – 300 cm
ProdukcjaIndoor: 450 – 600 g/m², outdoor: 1000 – 3000 g/roślina
THC18 – 21%
CBD0,1%
Wybierz opcje
purple trainwreck fem1 101,00 332,00 

Purple Trainwreck

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Purple Trainwreck od Humboldt Seed Organization pochodzi z krzyżówki Mendo Purps i Trainwreck. W pomieszczeniach wymaga wystarczającej ilości miejsca do pełnego rozwoju i diety bogatej w składniki odżywcze, należy jednak zredukować okres wzrostu, aby uniknąć nadmiernego rozszerzania się. Odporna na wilgoć i szkodniki, roślina marihuany nadaje się także do uprawy na świeżym powietrzu w klimacie umiarkowanym, ciepłym, suchym i śródziemnomorskim i rozwija piękne fioletowo-fioletowe odcienie, zależnie od różnicy temperatur w nocy i w dzień.

Purple Trainwreck pachnie owocami cytrusowymi i lekko przyprawami. Smak oferuje intensywne nuty cytryny, sosny i lawendy. Początkowy mózgowy, orzeźwiający i psychodeliczny efekt, z czasem przechodzi w głębokie uczucie relaksu.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaMendo Purps x Trainwreck
KwitnienieIndoor: 58 – 63 dni, Outdoor: październik
Genotyp65% Indica / 35% Sativa
EfektOrzeźwiający, relaksujący
SmakCytryny, sosny i lawendy
AromatOwoców cytrusowych i przypraw
WysokośćIndoor: b.d., outdoor: 100 – 300 cm
ProdukcjaIndoor: 400 – 600 g/m², outdoor: 1000 – 2000 g/roślina
THC15 – 17%
CBD0,1%

 

Wybierz opcje
og kush fem 11 101,00 336,00 

OG Kush

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

OG Kush od Humboldt Seed Organisation to nasiona konopii o złożonym pochodzeniu – Lemon Thai / Pakistani i Chemdawg. Jest rośliną łatwą w uprawie pomimo dość dużej wrażliwości na wilgoć. Hodowla topków, które wydzielają tropikalny zapach, jest dobrym rozwiązaniem zarówno wewnątrz, jak i na świeżym powietrzu, jeśli klimat jest umiarkowany lub śródziemnomorski. OG Kush jest kultowym szczepem wśród amerykańskich gwiazd i raperów.

Zapach OG Kush to niepowtarzalna mieszanka owoców cytrusowych, egzotycznych drewna i oleju, a pyszny słodki smak ma intensywne nutki tropikalnych owoców, cedru, oleju, cytrusów i przypraw. Długotrwały efekt głęboko odpręża ciało i umysł.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaLemon Thai/Pakistan x Chemdawg
KwitnienieIndoor: 55 – 60 dni, Outdoor: październik
Genotyp75% Indica / 25% Sativa
EfektOdprężający
SmakSłodki, nuty tropikalnych owoców, cedru, oleju, cytrusów i przypraw
AromatOwoców cytrusowych, egzotycznych drewna i oleju
WysokośćIndoor: b.d., outdoor: 200 cm
ProdukcjaIndoor: 400 – 600 g/m², outdoor: 1000 – 2000 g/roślina
THC20%
CBD0,1%
Wybierz opcje
chocolate mint og fem1 109,00 362,00 

Chocolate Mint OG

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Chocolate Mint OG firmy Humboldt Seed Organisation jest feminizowanym szczepem konopi indyjskich, który subtelnie łączy w sobie delikatne niuanse czekolady, a także smak i zapach mięty.

Chocolate Mint OG , wywodzi się z krzyżówki Emerald OG i Grandaddy Purple. Jest to wyjątkowa, szybko kwitnąca roślina marihuany promieniująca jakością, którą szczególnie pięknie obserwuje się w fazie kwitnienia dzięki purpurowym odcieniom. Nie jest szczególnie odporna na wilgoć, dlatego zaleca się kontrolowanie jej wzrostu w trakcie stosowania wewnątrz pomieszczeń. Roślina jest niezwykle wydajna, wytwarza obfite gęste topki, które wydzielają intensywny zapach.

Ta hybryda konopi ma bardzo głęboki smak i zapach, z nutami czekolady, mięty, sosny. Efekt, zapewniający długotrwałe odczucia fizyczne i psychiczne, jest tak silny, że tylko najbardziej doświadczeni użytkownicy powinni z niego skorzystać.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaEmerald OG x Grandaddy Purple
KwitnienieIndoor: 55 – 65 dni, Outdoor: październik
Genotyp80% Indica / 20% Sativa
EfektSilnie relaksujący
SmakCzekolady, mięty, sosny
AromatCzekolady, mięty, sosny
WysokośćIndoor: b.d., outdoor: 300 cm
ProdukcjaIndoor: 400 – 600 g/m², outdoor: 1000 – 2000 g/roślina
THC22 – 26%
CBDb.d.
Wybierz opcje
blueberry headband fem1 101,00 

Blueberry Headband

5.00 out of 5
(1)
SKU: N/A

Blueberry Headband firmy Humboldt Seed Organisation to nasiona konopi, które wywodzą się ze skrzyżowania opaski 707 i borówki.

Jest to dość duża, silna roślina o wydłużonych liściach, która daje obfite plony grubych, gęstych i pachnących pąków. Została oznaczona jako marihuana najwyższej jakości. Rośnie szczęśliwie zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz w ciepłym / śródziemnomorskim klimacie oraz w szklarniach.

Smak i aromat Blueberry Headband są wyraźne i złożone, z nutami przypraw i anyżu. Zapewnia długotrwały efekt, zarówno mózgowy, jak i fizyczny.

 

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaBlueberry x 707 Headband
KwitnienieIndoor: 65 – 70 dni, Outdoor: październik
Genotyp70% Indica / 30% Sativa
EfektRelaksujący
SmakPrzypraw i anyżu
AromatPrzypraw i anyżu
WysokośćIndoor: b.d., outdoor: 300 cm
ProdukcjaIndoor: 450 – 600 g/m², outdoor: 1000 – 4000 g/roślina
THC19 – 23%
CBD0,1%
Wybierz opcje
Velvet Octane Easy Resize.com 354,00 

Velvet Octane

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Velvet Octane firmy Humboldt Seed Organization to feminizowane nasiona marihuany oparte na Indice, pochodzące z krzyżówki Afghan OG ze wspaniałym Geist OG. Rezultatem jest podwójna hybryda OG, która wyróżnia się złożonym smakiem, dużą mocą i wspaniałymi wydajnościami.

Rozwija się w rośliny o naprawdę odpornej strukturze i bardzo zwartym wzroście, co ułatwia rozwój pąków w fazie kwitnienia. Jej wzrost wegetatywny jest znacznie bardziej energetyczny niż w przypadku innych odmian OG Kush. Jej wymagania żywieniowe są wyższe niż przeciętne, ale zapotrzebowanie na azot jest umiarkowane. Uprawa SOG jest dobrą opcją dla tej odmiany, a krata jest zalecana do podtrzymywania jej gałęzi, gdy zostaną wypełnione kwiatami.

W pomieszczeniach 6-9 roślin jest akceptowanych na metr kwadratowy. Ich rozwój będzie zależał od wielkości doniczki i czasu wegetacji. Przerzedzenie czaszy, aby umożliwić lepszą penetrację światła, doprowadzi do większych topów.

Velvet Octane ma złożony profil terpenowy zdominowany przez terpeny beta-mircen i beta-kariofilen. Jej aromat obejmuje wyjątkowe nuty gazowe i pikantne połączone z nutami czarnego pieprzu i cytrusów cytryny. Wytwarza silne, długotrwałe doznania, które trafiają bezpośrednio do twojej głowy i pomagają się uspokoić.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaAfghan OG x Geist OG
KwitnienieIndoor: 56 – 60 dni, Outdoor: październik
Genotyp70% Indica / 30% Sativa
EfektUspokajający
SmakZiemisty, cytrusowy
AromatGazowy i pikantny
WysokośćIndoor: b.d., outdoor: 300 – 400 cm
ProdukcjaIndoor: 450 – 600 g/m², outdoor: 1000 – 4000 g/roślina
THC19 – 21%
CBD0,1%

Wybierz opcje
Sunrise Sherbert Easy Resize.com 358,00 1178,00 

Sunrise Sherbert

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Sunrise Sherbert firmy Humboldt Seed Organization to nasiona konopi pochodzące z krzyżówki Sunset Sherbert i 3 Kings Blueberry Headband. Bez ulubionego na świecie Sherbińskiego Sunset Sherbert, ta kalifornijska hybryda nie byłaby możliwa. Feminizowana odmiana z dominacją Indici, która daje wiele żywicznych fioletowych pąków o trudnych do opisania niezwykłych smakach.

Szczycąc się silnym wzrostem wegetatywnym, Sunrise Sherbert rozwija wiele silnych gałęzi z liśćmi podobnymi do Indici. Po rozpoczęciu fazy kwitnienia zaczyna rosnąć jak diabli, czasem nawet zwiększając całkowity rozmiar o 30% i pokrywając całe ciało dużą ilością niezwykle żywicznych pąków .

Sunrise Sherbert zapewnia doskonałe wyniki w każdych warunkach klimatycznych i środowiskowych. Aby zwyciężyć w każdej sytuacji, wystarczy dieta bogata w składniki odżywcze. Usunięcie liści pod warstwami podstawowymi pozwoli, aby powietrze i światło dotarły również do warstwy wtórnej i trzeciej. Nie zapomnij zapewnić jej wsparcia strukturalnego (krata, tyczenie), aby utrzymać ciężar ciężkich coli. Przy ustalaniu właściwej liczby roślin konopi do uprawy na metrze kwadratowym należy wziąć pod uwagę wiele różnych czynników, chociaż generalnie nie zaleca się uprawy powyżej 6-9 roślin. Postępując zgodnie z tymi prostymi wskazówkami, nic nie powstrzyma Cię od cieszenia się wysokiej jakości produktem stworzonym przez doświadczonych kalifornijskich hodowców.

Sunrise Sherbert to świetny wybór, aby zakończyć dzień w spokoju. Jej smak jest po prostu boski: pieprz, trawa cytrynowa, jagody, lawenda, niedorzeczne słodkie cytryny i drewno sosnowe. Jej działanie to szum głowy i ciała, idealne połączenie psychodelii i relaksu.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaBlueberry x Thin Mint Girl Scout Cookies
KwitnienieIndoor: 60 – 63 dni, Outdoor: październik
Genotyp70% Indica / 30% Sativa
EfektRelaksujący
SmakPieprz, trawa cytrynowa, jagody, lawenda, cytryny i drewna sosnowego
AromatPrzypraw, słodki
WysokośćIndoor: b.d., outdoor: 250 – 350 cm
ProdukcjaIndoor: 400 – 500 g/m², outdoor: 3000 – 4000 g/roślina
THC21 – 24%
CBD0,1%
Wybierz opcje
Sugar Breath Easy Resize.com 114,00 371,00 

Sugar Breath

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Sugar Breath od Humboldt Seed Organisation to feminizowane nasiona konopi, które są wynikiem krzyżówki Do-Si-Dos z elitarnym klonem OGKB. Rezultatem jest hybryda marihuany z dominacją Indici, która znalazła się w pierwszej dziesiątce najlepszych odmian konopi w USA.

Sugar Breath to piękna roślina marihuany, która daje grube, gęste pąki wypełnione błyszczącą żywicą od góry do dołu. Wewnątrz zaleca się długi okres wegetacyjny, podczas gdy na zewnątrz cieszy się ciepłym klimatem i szklarnią.

Sugar Breath ma ostry, gazowy, słodki aromat, który zmienia się w nuty sosny, kadzidła, wanilii i cynamonu. Z poziomem THC do 26% jej efekt blokady na kanapie jest gwarantowany – zdecydowanie nie jest dla osób o słabych nerwach.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaDo-Si-Dos x OGKB
KwitnienieIndoor: 60 – 65 dni, Outdoor: październik
Genotyp80% Indica / 20% Sativa
EfektPrzyklejenie do kanapy
SmakSłodki, ziemisty
AromatSłodki, nuty sosny, kadzidła, wanilii i cynamonu
WysokośćIndoor: b.d., outdoor: 300 – 400 cm
ProdukcjaIndoor: 400 – 500 g/m², outdoor: 2000 – 3000 g/roślina
THC24 – 26%
CBD0,1%
Wybierz opcje
San Bacio Gelato Easy Resize.com 409,00 1346,00 

San Bacio Gelato

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

San Bacio Gelato firmy Humboldt Seed Organization to nasiona konopi pochodzące z krzyżówki Bacio Gelato i 3 Kings Blueberry Headband. Niezwykła odmiana, która nie byłaby możliwa, gdyby nie współpraca słynnego na całym świecie Sherbińskiego, człowieka stojącego za legendarnym Gelato, znanego z umiejętności polowania na fenomeny w Kalifornii, a także z prowadzenia nowej generacja genetyki USA. Oparta na Indice, daje grube rośliny, które rosną jak diabli, wytwarzając liczne topki bogate w żywicę, z mocnymi efektami uderzenia i pysznym profilem terpenowym.

Niezależnie od klimatu i środowiska, San Bacio Gelato zamienia się w silne i mocne rośliny, z rozległymi rozgałęzieniami i szerokimi liśćmi, które kończą się pełnymi grubymi i wypełnionymi żywicą pąkami, oferując spektakl, którego nikt nie powinien przegapić.

Dzięki tej wszechstronności klimatycznej kwitnie zarówno w wilgotnych, jak i suchych warunkach pogodowych. Ważne jest jednak, aby upewnić się, że otrzymuje wystarczającą ilość pożywienia, aby jej metaboliczne potrzeby zostały w pełni zaspokojone. Przycinanie pod warstwami podstawowymi podczas 1., 3. i 6. tygodnia kwitnienia pomoże zmaksymalizować plony. Jeśli chodzi o warstwę pomocniczą i trzecią, najlepiej ograniczyć ją do minimum. Aby roślina bez strachu wydawała pąki, konieczne jest również zastosowanie struktur podporowych, takich jak siatki kratowe, pod koniec fazy kwitnienia. Optymalna liczba roślin San Bacio Gelato do jednoczesnego wzrostu wynosi 6-9 roślin / .

San Bacio Gelato doskonale nadaje się na spokojny dzień, gdy niewiele się dzieje. Ekspresja terpenowa rośliny nie ma sobie równych. Mieszanka jagód, cynamonu i czarnego pieprzu z nutami skórki cytryny, drewna sosnowego i ziemi. Jej działanie jest zdecydowanie uderzające, nieodpowiednie dla wszystkich. Czego innego się spodziewałeś przy poziomach THC rzędu 20-25%?

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaBacio Gelato x 3 Kings BHB
KwitnienieIndoor: 60 – 67 dni, Outdoor: październik
Genotyp75% Indica / 25% Sativa
EfektMocny, uspokajający
SmakSłodki, ziemisty
AromatJagód, cynamonu, czarnego pieprzu z nutami skórki cytryny, drewna sosnowego i ziemi
WysokośćIndoor: b.d., outdoor: 300 – 400 cm
ProdukcjaIndoor: 450 – 550 g/m², outdoor: 3000 – 4000 g/roślina
THC20 – 25%
CBD0,1%
Wybierz opcje
fhs0016 40 product lbox1

Blue Dream

0 out of 5
(0)

Blue Dream firmy Humboldt Seed Organisation to feminizowane nasiona konopi, które wywodzą się ze skrzyżowania Blueberry i Super Silver Haze. Jest to dość duża, mocna roślina marihuany o cienkich, wydłużonych liściach, która daje wiele dużych topków wypełnionych żywicą.

Smak i aromat Blue Dream są słodkie i intensywne, z nutami cytrusów i ziemi. Zapewnia silny efekt, początkowo psychiczny, a później bardziej relaksujący fizycznie. Posiada również właściwości lecznicze.

 

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaBlueberry x Super Silver Haze
KwitnienieIndoor: 65 – 70 dni, Outdoor: październik
Genotyp30% Indica / 70% Sativa
EfektRelaksujący, wzmagający kreatywność
SmakCytrusów, ziemisty
AromatCytrusów, ziemisty
WysokośćIndoor: b.d., outdoor: 300 – 400 cm
ProdukcjaIndoor: 400 – 600 g/m², outdoor: 2000 – 3000 g/roślina
THC20%
CBD0,1%
SKU: N/A
Availability:

1 w magazynie

114,00 420,00  Wybierz opcje
fhs0139 22 product lbox1

Mango Sapphire

0 out of 5
(0)

Mango Sapphire firmy Humboldt Seed Organisation, której rodzicami są Bubba’s Gift i OG / Afghan X, jest wspaniałą rośliną o słodkim i owocowym zapachu, który przenosi prosto do hrabstwa Humboldt w Kalifornii. Dobrze się sprawdza zarówno w pomieszczeniach, jak i na świeżym powietrzu, rośnie w klimatach umiarkowanych lub śródziemnomorskich, a także w ochronie szklarni.

Mango Sapphire to marihuana hybrydowa o bardzo dobrze określonym smaku i aromacie, połączona z niuansami egzotycznych owoców, kokosem, mango i lekką nutą owoców kwaśnych. Jej kojący efekt jest silny i długotrwały.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaBubba’s Gift x OG/Afghan X
KwitnienieIndoor: 50 – 55 dni, Outdoor: wrzesień
Genotyp85% Indica / 15% Sativa
EfektKojący
SmakEgzotycznych owoców, kokosa, mango z nutą owoców kwaśnych
AromatEgzotycznych owoców, kokosa, mango z nutą owoców kwaśnych
WysokośćIndoor: b.d., outdoor: 200 – 300 cm
ProdukcjaIndoor: 400 – 600 g/m², outdoor: 1000 – 2000 g/roślina
THC21 – 23%
CBD0,1%
SKU: N/A
Availability:

Brak w magazynie

126,00 416,00  Wybierz opcje
fhs0064 28 product lbox1

Green Crack

0 out of 5
(0)

Green Crack to dominujący w Sativie feminizowany szczep marihuany, stworzony dla koneserów konopi. Pochodzi z odległych źródeł, z 1989 r. SSSC Skunk #1 i odosobnionego Afghani. Rezultatem jest piękna roślina marihuany, która rośnie bardzo energicznie i ma niesamowitą stabilność. Jej struktura, przypominająca choinkę, jest domem dla imponujących ilości topków. Odporna na pleśń i szkodniki, wymaga krótkiego okresu wzrostu w pomieszczeniach i reaguje najlepiej na suchy, ciepły, słoneczny, umiarkowany i śródziemnomorski klimat na zewnątrz pomieszczeń.

Green Crack kusi aromatem egzotycznych owoców i smakiem owoców cytrusowych, mango, ananasów, cedru i kadzidła. Zapewnia przyjemny, potężny, długotrwały, mózgowy, orzeźwiający, euforyczny efekt, którego prawdziwi miłośnicy Skunk z pewnością będą się cieszyć.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
Genetyka1989 SSSC Skunk #1 x Isolated Afghani Cut
KwitnienieIndoor: 60 – 65 dni, Outdoor: październik
Genotyp40% Indica / 60% Sativa
EfektOrzeźwiający, euforyczny
SmakOwoców cytrusowych, mango, ananasów, cedru i kadzidła
AromatEgzotycznych owoców
WysokośćIndoor: b.d., outdoor: 100 – 130 cm
ProdukcjaIndoor: 400 – 600 g/m², outdoor: 1000 – 3000 g/roślina
THC18%
CBD0,1%
SKU: N/A
Availability:

Brak w magazynie

122,00 395,00  Wybierz opcje
fhs0061 27 product lbox1

Amherst Sour Diesel

0 out of 5
(0)

Amherst Sour Diesel od Humboldt Seed Organisation to kalifornijskie nasiona konopi pochodzące ze skrzyżowania Chemdawg i Amherst Super Skunk. Jest to dość duża, szybko kwitnąca, silna Sativa o długich liściach, która wytwarza duże, zwarte topki, całkowicie pokryte żywicą.

Zalecane jest kontrolowanie jej wzrostu w pomieszczeniach, aby miała wystarczająco dużo miejsca w okresie kwitnienia.

Smak i aromat Amherst Sour Diesel są intensywne i bogate, z nutami owoców, egzotycznego drewna i oleju. Zapewnia silny i pobudzający efekt mózgowy. Nadaje się do użytku medycznego.

 

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaChemdawg x Amherst Super Skunk
KwitnienieIndoor: 65 – 70 dni, Outdoor: październik
Genotyp20% Indica / 80% Sativa
EfektPobudzający
SmakOwoców, egzotycznego drewna i oleju
AromatOwoców, egzotycznego drewna i oleju
WysokośćIndoor: b.d., outdoor: 200 – 300 cm
ProdukcjaIndoor: 400 – 600 g/m², outdoor: 2000 – 3000 g/roślina
THC27%
CBD0,1%
SKU: N/A
Availability:

Brak w magazynie

105,00 345,00  Wybierz opcje
gorilla breath humboldt seeds feminized

Gorilla Breath

0 out of 5
(0)

Gorilla Breath od Humboldt Seeds daje szansę cieszenia się jedną z dziesięciu topowych krzyżówek hybrydowych z USA. Dwaj tytani mocy –GG4 i OGKB ścierają się, by stworzyć istotę o czystej i najwyższej sile. Dominujący w Indice Gorilla Breath składa się w 80% z Indiki i 20% z genetyki Sativa.

Kwitnienie Gorilla Breath trwa 65–70 dni przy uprawach indoor, a na zewnątrz jest gotowa do zbiorów w połowie października. Jest to roślina o wysokich plonach, nagradzająca plantatorów plonami rzędu 450–600 g / m², a z hodowli zewnętrznych – oszałamiające 2500 – 3500 g / roślinę z drzew o wysokości 3–4 m. Humboldt Seeds zaleca średni okres wegetacyjny. Ten szczep bardzo dobrze reaguje na LST.

Biorąc pod uwagę ogromną ilość żywicy produkowanej przez ten szczep, nie jest zaskoczeniem, że Gorilla Breath ma niesamowitą moc. Ta odmiana ma imponujące 27% THC, więc początkujący niech lepiej uważają! To nie żart, nawet hodowcy twierdzą, że jest to jeden z najsilniejszych szczepów ich asortymencie. Gorilla Breath wywołuje potężny, długotrwały, czysty i mózgowy haj.

Tłuste topy tej rośliny są owinięte pysznym, ale subtelnym aromatem OG. W smaku znajdują się również nuty gazowe, a także sosnowy i czekoladowy diesel. Cóż za złożona mieszanka! Każde buc to nowa nuta smaku.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaGG4 x OGKB
KwitnienieIndoor: 65 – 70 dni, Outdoor: połowa października
Genotyp80% Indica / 20% Sativa
EfektMocny, długotrwały
SmakSosny, diesel, nuty gazowe
AromatOG
WysokośćIndoor: b.d. , outdoor: 300 – 400 cm
ProdukcjaIndor: 450 – 600 gr/m², outdoor: 2500 – 3500 gr/roślina
THC27%
CBD0,1%
SKU: N/A
Availability:

Brak w magazynie

118,00 387,00  Wybierz opcje
chemdawg fem1

Chemdawg

0 out of 5
(0)

Chemdawg firmy Humboldt Seeds to nasiona konopi o nieznanym pochodzeniu. Jest to dość duża, mocna roślina marihuany o cienkich, wydłużonych liściach, która daje duże żywiczne topki, głównie zebrane wzdłuż centralnej łodygi i jej bocznych gałęzi.

Smak i aromat Chemdawg są intensywne, z nutami drewna sosnowego, egzotycznych owoców i oleju napędowego. Zapewnia głęboki efekt psychiczny, wywołując euforię i podniecenie.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
Genetykab.d.
KwitnienieIndoor: 65 – 70 dni, Outdoor: październik
Genotyp60% Indica / 40% Sativa
EfektWywołujący euforię i podniecenie
SmakDrewna sosnowego, egzotycznych owoców i oleju napędowego
AromatDrewna sosnowego, egzotycznych owoców i oleju napędowego
WysokośćIndoor: b.d., outdoor: 300 cm
ProdukcjaIndoor: 400 – 600 g/m², outdoor: 2000 – 3000 g/roślina
THC24%
CBD0,1%
SKU: N/A
Availability:

Brak w magazynie

114,00 379,00  Wybierz opcje
bubbas gift fem 11

Bubba’s Gift

0 out of 5
(0)

Bubba’s Gift od Humboldt Seed Organisation to feminizowane nasiona konopi, które wywodzą się z krzyżówki Bubba Kush i Purple Indica zwanej God’s Gift.

Jest to niewielka, zwarta roślina marihuany o dużych liściach, która rośnie szybko i daje grube topki pokryte żywicą. Odmiana ta dobrze rośnie nie tylko w małych pomieszczeniach, ale także w ciepłym / śródziemnomorskim klimacie i szklarniach. Stosowanie filtrów z węglem aktywnym jest niezbędne ze względu na silny zapach.

Smak i aromat Bubba’s Gift są wyraźne, z wyraźnymi nutami owoców tropikalnych, oleju i przypraw. Zapewnia długotrwały fizyczny efekt podobny do Indica, który jest naprawdę silny.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaBubba Kush x God’s Gift
KwitnienieIndoor: 45 – 50 dni, Outdoor: wrzesień
Genotyp80% Indica / 20% Sativa
EfektSilnie relaksujący
SmakOwoców tropikalnych, oleju i przypraw
AromatOwoców tropikalnych, oleju i przypraw
WysokośćIndoor: b.d., outdoor: 100 cm
ProdukcjaIndoor: 400 – 600 g/m², outdoor: 1000 – 3000 g/roślina
THC17 – 20%
CBD0,1%
SKU: N/A
Availability:

Brak w magazynie

114,00 379,00  Wybierz opcje
Lemon Citron Easy Resize.com

Lemon Citron

0 out of 5
(0)

Lemon Citron firmy Humboldt Seed Organisation to dominujące w Indice feminizowane nasiona konopi pochodzące z krzyżówki Lemon Tree i cytrynowego fenotypu Geist OG. Rezultatem jest hybryda o silnym i świeżym aromacie cytrynowym; idealny wybór na relaks.

Rozwija się w wysokie rośliny o cienkich liściach i wydłużonych kwiatach rosnących w gronach. Jest naprawdę energiczna i może osiągnąć rekordowe wysokości w krótkim czasie, do tego stopnia, że ​​może podwoić swoje rozmiary w ciągu pierwszych kilku tygodni kwitnienia. Jej struktura zapewnia doskonałą penetrację światła, co przekłada się na większe pąki. Potrzebuje dobrego schematu odżywiania, aby zachować świetny wigor, i najlepiej jest zrobić jej wewnętrzny wzrost na początku kwitnienia, aby późne kwitnienie stało się celebracją.

Na zewnątrz Lemon Citron rośnie jak szalona, ​​a jej spektakularnie silne gałęzie są wystarczająco solidne, aby wytrzymać wszystko, co stanie na ich drodze. Biorąc jednak pod uwagę, że może osiągnąć 4 metry wysokości, zaleca się podwójne kratowanie, aby zapewnić wsparcie w momencie maksymalnej produkcji.

Lemon Citron ma wyraźny aromat skórki cytryny i paliwa w połączeniu z nutami przypraw, owoców cytrusowych i sosny. Wytwarza relaksację fizyczną z delikatnym efektem mózgowym. Oznacza to, że można się nią bez obaw cieszyć o każdej porze dnia.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaLemon Tree x Geist OG
KwitnienieIndoor: 63 – 65 dni, Outdoor: październik
Genotyp60% Indica / 40% Sativa
EfektRelaksacja fizyczna z delikatnym efektem mózgowym
SmakCytrusowy
AromatSkórki cytryny i paliwa
WysokośćIndoor: b.d., outdoor: 300 – 400 cm
ProdukcjaIndoor: 450 – 600 g/m², outdoor: 1000 – 4000 g/roślina
THC16,42%
CBD0,02%
SKU: N/A
Availability:

Brak w magazynie

371,00  Wybierz opcje
blue fire feminized

Blue Fire

0 out of 5
(0)

Ekipa Humboldt Seeds z północnej Kalifornii wzięła słynne Blue Dream i skrzyżowała ją z Fire OG bx1, aby stworzyć ten wspaniały okaz. Rezultatem jest hybryda z dominacją Indiki (60% Indica), która prezentuje nie tylko znaczny wzrost siły i plon, ale może być również jedną z najbardziej owocowych odmian, jakie powstały.

Blue Fire hodowane w pomieszczeniu woli krótszy okres wegetacyjny, aby pozostała na rozsądnej wysokości. Hodowana na zewnątrz w dobrych warunkach może osiągnąć oszałamiającą wysokość 3–4 m. Blue Fire nie tylko rośnie gwałtownie, ale całą swoją energię wkłada w wytwarzanie prawdziwego topa z najwyższej półki, który ma doskonały smak i efekt.

Gruby płaszcz lepkich włosków zdradza siłę, natomiast nozdrza atakowane są jagodowym zapachem emanującym z krystalicznych pąków. W 70–75 dni, które będą jej potrzebne do zakwitnienia, pochwali się plonem rzędu 500–650 g / m². Na zewnątrz, gdzie ta dama może się rozwijać bez ograniczeń jest niemal nie do zatrzymania. Niektórzy hodowcy zgłosili zbiory 2500–4000 g / roślinę! Biorąc pod uwagę, że jej pochodzenie pochodzi ze słonecznej Kalifornii, nic dziwnego, że Blue Fire uwielbia klimat suchy i gorący. W klimacie północnoeuropejskim najlepsze wyniki można uzyskać, hodując ją w szklarni.

Blue Fire mierzy do 24% THC i bardzo mało CBD. To sprawia, że ta ​​dziewczynka jest wyjątkowo silna. Nie potrzeba wiele, aby cieszyć się jej mocnym i długotrwałym efektem. Już po kilku buchach, bez ostrzeżenia wysyła swoich użytkowników do Kanapowa! Doskonały aromat Blue Fire zadowala słodkimi i owocowymi nutami jagód, które idealnie komponują się z nutami cytrusów i diesla.

 

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaBlue Dream x Fire OG bx1
KwitnienieIndoor: 70 – 75 dni, Outdoor: październik
Genotyp60% Indica / 40% Sativa
EfektRelaksujący
SmakSłodki, owocowy z nutami jagód, cytrusów i diesla
AromatSłodki, owocowy z nutami jagód, cytrusów i diesla
WysokośćIndoor: b.d., outdoor: 300 – 400 cm
ProdukcjaIndoor: 500 – 650 g/m², outdoor: 2500 – 4000 g/roślina
THC24%
CBD0,1%
SKU: N/A
Availability:

Brak w magazynie

109,00 362,00  Wybierz opcje
fhs0022 27 product lbox1

Sour Blueberry Regular

0 out of 5
(0)

Sour Blueberry od Humboldt Seeds to regularne nasiona konopi, które wywodzą się z krzyżówki Sour Diesel #2 i Blueberry. Jest to dość duża, mocna i energiczna roślina marihuany o średniej wielkości liściach, która daje obfite plony dużych żywicznych topków wzdłuż centralnej łodygi i jej bocznych gałęzi.

Smak i aromat Sour Blueberry są wyraźne, słodko-owocowe, z kwaśnymi i gorzkimi nutami. Zapewnia silny i zrównoważony efekt, początkowo mózgowy, ale później bardziej relaksujący fizycznie.

 

TypRegularne
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaBlueberry x Sour Diesel #2
KwitnienieIndoor: 60 – 65 dni, Outdoor: październik
Genotyp40% Indica / 60% Sativa
EfektRelaksujący
SmakJagód, owoców cytrusowych
AromatKwaśnego owocu
WysokośćIndoor: b.d., outdoor: 100 – 300 cm
ProdukcjaIndoor: 400 – 600 g/m², outdoor: 1000 – 2000 g/roślina
THC14%
CBD0,1%
SKU: N/A
Availability:

Brak w magazynie

109,00 214,00  Wybierz opcje
uk cheese auto1

UK Cheese Auto

0 out of 5
(0)

UK Cheese Auto od Humboldt Seed Organization to udana replika rodziców Critical + Auto i Cheese. Intensywny aromat dojrzałego sera sprawia że, konieczne jest zastosowanie filtrów przeciw zapachowi. Jest to roślina marihuany, która zapewnia mnóstwo gęstych topków pełnych wysokiej jakości żywicy.

UK Cheese Auto to roślina marihuany, która ma niezwykle silny aromat i smak niebieskiego sera. Efekt jest zbilansowany i potężny, doprowadzając do stanu intensywnego odprężenia ciała.

 

TypAutomatyczne feminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaUK Cheese x Ruderalis
KwitnienieIndoor: 60 – 65 dni, Outdoor: październik
Genotyp75% Indica / 25% Sativa
EfektOdprężający
SmakNiebieskiego sera
AromatNiebieskiego sera
WysokośćIndoor: b.d., outdoor: 75 – 100 cm
ProdukcjaIndoor: 25 – 45 g/m², outdoor: 30 – 60g/roślina
THC13 – 16%
CBD0,1%
SKU: N/A
Availability:

Brak w magazynie

101,00  Wybierz opcje
fhs0133 22 product lbox1

Raspberry Diesel

0 out of 5
(0)

Raspberry Diesel firmy Humboldt Seed Organisation jest rośliną konopi, której wysoka jakość jest gwarantowana przez jej pochodzenie – Sour Diesel #2 i Sweet Cherry Afghan “Old World Pheno”. Ta cudowna roślina daje obfite rośliny z ogromnymi gęstymi topkami, które pachną pysznymi owocami. Ponadto ten szczep jest doskonały do ekstrakcji żywicy.

Zapach i aromat tej marihuany hybrydowej są głębokie i przekłuwające, z nutami jagód i oleju, któremu towarzyszy subtelny dotyk pieprzu. Jej działanie, bardziej psychiczne niż fizyczne, okazuje się silne i długotrwałe. Bez wątpienia nasiona konopii, bez których eksperci i fani dobrej jakości marihuany nie mogą się obejść.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaSour Diesel #2 x Sweet Cherry Afghan
KwitnienieIndoor: 65 – 70 dni, Outdoor: październik
Genotyp35% Indica / 65% Sativa
EfektRelaksujący
SmakJagód, oleju i pieprzu
AromatJagód, oleju i pieprzu
WysokośćIndoor: b.d., outdoor: 200 – 300 cm
ProdukcjaIndoor: 450 – 600 g/m², outdoor: 1000 – 3000 g/roślina
THC18 – 21%
CBD0,1%
SKU: N/A
Availability:

Brak w magazynie

101,00 336,00  Wybierz opcje
purple trainwreck fem1

Purple Trainwreck

0 out of 5
(0)

Purple Trainwreck od Humboldt Seed Organization pochodzi z krzyżówki Mendo Purps i Trainwreck. W pomieszczeniach wymaga wystarczającej ilości miejsca do pełnego rozwoju i diety bogatej w składniki odżywcze, należy jednak zredukować okres wzrostu, aby uniknąć nadmiernego rozszerzania się. Odporna na wilgoć i szkodniki, roślina marihuany nadaje się także do uprawy na świeżym powietrzu w klimacie umiarkowanym, ciepłym, suchym i śródziemnomorskim i rozwija piękne fioletowo-fioletowe odcienie, zależnie od różnicy temperatur w nocy i w dzień.

Purple Trainwreck pachnie owocami cytrusowymi i lekko przyprawami. Smak oferuje intensywne nuty cytryny, sosny i lawendy. Początkowy mózgowy, orzeźwiający i psychodeliczny efekt, z czasem przechodzi w głębokie uczucie relaksu.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaMendo Purps x Trainwreck
KwitnienieIndoor: 58 – 63 dni, Outdoor: październik
Genotyp65% Indica / 35% Sativa
EfektOrzeźwiający, relaksujący
SmakCytryny, sosny i lawendy
AromatOwoców cytrusowych i przypraw
WysokośćIndoor: b.d., outdoor: 100 – 300 cm
ProdukcjaIndoor: 400 – 600 g/m², outdoor: 1000 – 2000 g/roślina
THC15 – 17%
CBD0,1%

 

SKU: N/A
Availability:

Brak w magazynie

101,00 332,00  Wybierz opcje
og kush fem 11

OG Kush

0 out of 5
(0)

OG Kush od Humboldt Seed Organisation to nasiona konopii o złożonym pochodzeniu – Lemon Thai / Pakistani i Chemdawg. Jest rośliną łatwą w uprawie pomimo dość dużej wrażliwości na wilgoć. Hodowla topków, które wydzielają tropikalny zapach, jest dobrym rozwiązaniem zarówno wewnątrz, jak i na świeżym powietrzu, jeśli klimat jest umiarkowany lub śródziemnomorski. OG Kush jest kultowym szczepem wśród amerykańskich gwiazd i raperów.

Zapach OG Kush to niepowtarzalna mieszanka owoców cytrusowych, egzotycznych drewna i oleju, a pyszny słodki smak ma intensywne nutki tropikalnych owoców, cedru, oleju, cytrusów i przypraw. Długotrwały efekt głęboko odpręża ciało i umysł.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaLemon Thai/Pakistan x Chemdawg
KwitnienieIndoor: 55 – 60 dni, Outdoor: październik
Genotyp75% Indica / 25% Sativa
EfektOdprężający
SmakSłodki, nuty tropikalnych owoców, cedru, oleju, cytrusów i przypraw
AromatOwoców cytrusowych, egzotycznych drewna i oleju
WysokośćIndoor: b.d., outdoor: 200 cm
ProdukcjaIndoor: 400 – 600 g/m², outdoor: 1000 – 2000 g/roślina
THC20%
CBD0,1%
SKU: N/A
Availability:

Brak w magazynie

101,00 336,00  Wybierz opcje
chocolate mint og fem1

Chocolate Mint OG

0 out of 5
(0)

Chocolate Mint OG firmy Humboldt Seed Organisation jest feminizowanym szczepem konopi indyjskich, który subtelnie łączy w sobie delikatne niuanse czekolady, a także smak i zapach mięty.

Chocolate Mint OG , wywodzi się z krzyżówki Emerald OG i Grandaddy Purple. Jest to wyjątkowa, szybko kwitnąca roślina marihuany promieniująca jakością, którą szczególnie pięknie obserwuje się w fazie kwitnienia dzięki purpurowym odcieniom. Nie jest szczególnie odporna na wilgoć, dlatego zaleca się kontrolowanie jej wzrostu w trakcie stosowania wewnątrz pomieszczeń. Roślina jest niezwykle wydajna, wytwarza obfite gęste topki, które wydzielają intensywny zapach.

Ta hybryda konopi ma bardzo głęboki smak i zapach, z nutami czekolady, mięty, sosny. Efekt, zapewniający długotrwałe odczucia fizyczne i psychiczne, jest tak silny, że tylko najbardziej doświadczeni użytkownicy powinni z niego skorzystać.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaEmerald OG x Grandaddy Purple
KwitnienieIndoor: 55 – 65 dni, Outdoor: październik
Genotyp80% Indica / 20% Sativa
EfektSilnie relaksujący
SmakCzekolady, mięty, sosny
AromatCzekolady, mięty, sosny
WysokośćIndoor: b.d., outdoor: 300 cm
ProdukcjaIndoor: 400 – 600 g/m², outdoor: 1000 – 2000 g/roślina
THC22 – 26%
CBDb.d.
SKU: N/A
Availability:

Brak w magazynie

109,00 362,00  Wybierz opcje
blueberry headband fem1

Blueberry Headband

5.00 out of 5
(1)

Blueberry Headband firmy Humboldt Seed Organisation to nasiona konopi, które wywodzą się ze skrzyżowania opaski 707 i borówki.

Jest to dość duża, silna roślina o wydłużonych liściach, która daje obfite plony grubych, gęstych i pachnących pąków. Została oznaczona jako marihuana najwyższej jakości. Rośnie szczęśliwie zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz w ciepłym / śródziemnomorskim klimacie oraz w szklarniach.

Smak i aromat Blueberry Headband są wyraźne i złożone, z nutami przypraw i anyżu. Zapewnia długotrwały efekt, zarówno mózgowy, jak i fizyczny.

 

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaBlueberry x 707 Headband
KwitnienieIndoor: 65 – 70 dni, Outdoor: październik
Genotyp70% Indica / 30% Sativa
EfektRelaksujący
SmakPrzypraw i anyżu
AromatPrzypraw i anyżu
WysokośćIndoor: b.d., outdoor: 300 cm
ProdukcjaIndoor: 450 – 600 g/m², outdoor: 1000 – 4000 g/roślina
THC19 – 23%
CBD0,1%
SKU: N/A
Availability:

Brak w magazynie

101,00  Wybierz opcje
Velvet Octane Easy Resize.com

Velvet Octane

0 out of 5
(0)

Velvet Octane firmy Humboldt Seed Organization to feminizowane nasiona marihuany oparte na Indice, pochodzące z krzyżówki Afghan OG ze wspaniałym Geist OG. Rezultatem jest podwójna hybryda OG, która wyróżnia się złożonym smakiem, dużą mocą i wspaniałymi wydajnościami.

Rozwija się w rośliny o naprawdę odpornej strukturze i bardzo zwartym wzroście, co ułatwia rozwój pąków w fazie kwitnienia. Jej wzrost wegetatywny jest znacznie bardziej energetyczny niż w przypadku innych odmian OG Kush. Jej wymagania żywieniowe są wyższe niż przeciętne, ale zapotrzebowanie na azot jest umiarkowane. Uprawa SOG jest dobrą opcją dla tej odmiany, a krata jest zalecana do podtrzymywania jej gałęzi, gdy zostaną wypełnione kwiatami.

W pomieszczeniach 6-9 roślin jest akceptowanych na metr kwadratowy. Ich rozwój będzie zależał od wielkości doniczki i czasu wegetacji. Przerzedzenie czaszy, aby umożliwić lepszą penetrację światła, doprowadzi do większych topów.

Velvet Octane ma złożony profil terpenowy zdominowany przez terpeny beta-mircen i beta-kariofilen. Jej aromat obejmuje wyjątkowe nuty gazowe i pikantne połączone z nutami czarnego pieprzu i cytrusów cytryny. Wytwarza silne, długotrwałe doznania, które trafiają bezpośrednio do twojej głowy i pomagają się uspokoić.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaAfghan OG x Geist OG
KwitnienieIndoor: 56 – 60 dni, Outdoor: październik
Genotyp70% Indica / 30% Sativa
EfektUspokajający
SmakZiemisty, cytrusowy
AromatGazowy i pikantny
WysokośćIndoor: b.d., outdoor: 300 – 400 cm
ProdukcjaIndoor: 450 – 600 g/m², outdoor: 1000 – 4000 g/roślina
THC19 – 21%
CBD0,1%

SKU: N/A
Availability:

Brak w magazynie

354,00  Wybierz opcje
Sunrise Sherbert Easy Resize.com

Sunrise Sherbert

0 out of 5
(0)

Sunrise Sherbert firmy Humboldt Seed Organization to nasiona konopi pochodzące z krzyżówki Sunset Sherbert i 3 Kings Blueberry Headband. Bez ulubionego na świecie Sherbińskiego Sunset Sherbert, ta kalifornijska hybryda nie byłaby możliwa. Feminizowana odmiana z dominacją Indici, która daje wiele żywicznych fioletowych pąków o trudnych do opisania niezwykłych smakach.

Szczycąc się silnym wzrostem wegetatywnym, Sunrise Sherbert rozwija wiele silnych gałęzi z liśćmi podobnymi do Indici. Po rozpoczęciu fazy kwitnienia zaczyna rosnąć jak diabli, czasem nawet zwiększając całkowity rozmiar o 30% i pokrywając całe ciało dużą ilością niezwykle żywicznych pąków .

Sunrise Sherbert zapewnia doskonałe wyniki w każdych warunkach klimatycznych i środowiskowych. Aby zwyciężyć w każdej sytuacji, wystarczy dieta bogata w składniki odżywcze. Usunięcie liści pod warstwami podstawowymi pozwoli, aby powietrze i światło dotarły również do warstwy wtórnej i trzeciej. Nie zapomnij zapewnić jej wsparcia strukturalnego (krata, tyczenie), aby utrzymać ciężar ciężkich coli. Przy ustalaniu właściwej liczby roślin konopi do uprawy na metrze kwadratowym należy wziąć pod uwagę wiele różnych czynników, chociaż generalnie nie zaleca się uprawy powyżej 6-9 roślin. Postępując zgodnie z tymi prostymi wskazówkami, nic nie powstrzyma Cię od cieszenia się wysokiej jakości produktem stworzonym przez doświadczonych kalifornijskich hodowców.

Sunrise Sherbert to świetny wybór, aby zakończyć dzień w spokoju. Jej smak jest po prostu boski: pieprz, trawa cytrynowa, jagody, lawenda, niedorzeczne słodkie cytryny i drewno sosnowe. Jej działanie to szum głowy i ciała, idealne połączenie psychodelii i relaksu.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaBlueberry x Thin Mint Girl Scout Cookies
KwitnienieIndoor: 60 – 63 dni, Outdoor: październik
Genotyp70% Indica / 30% Sativa
EfektRelaksujący
SmakPieprz, trawa cytrynowa, jagody, lawenda, cytryny i drewna sosnowego
AromatPrzypraw, słodki
WysokośćIndoor: b.d., outdoor: 250 – 350 cm
ProdukcjaIndoor: 400 – 500 g/m², outdoor: 3000 – 4000 g/roślina
THC21 – 24%
CBD0,1%
SKU: N/A
Availability:

Brak w magazynie

358,00 1178,00  Wybierz opcje
Sugar Breath Easy Resize.com

Sugar Breath

0 out of 5
(0)

Sugar Breath od Humboldt Seed Organisation to feminizowane nasiona konopi, które są wynikiem krzyżówki Do-Si-Dos z elitarnym klonem OGKB. Rezultatem jest hybryda marihuany z dominacją Indici, która znalazła się w pierwszej dziesiątce najlepszych odmian konopi w USA.

Sugar Breath to piękna roślina marihuany, która daje grube, gęste pąki wypełnione błyszczącą żywicą od góry do dołu. Wewnątrz zaleca się długi okres wegetacyjny, podczas gdy na zewnątrz cieszy się ciepłym klimatem i szklarnią.

Sugar Breath ma ostry, gazowy, słodki aromat, który zmienia się w nuty sosny, kadzidła, wanilii i cynamonu. Z poziomem THC do 26% jej efekt blokady na kanapie jest gwarantowany – zdecydowanie nie jest dla osób o słabych nerwach.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaDo-Si-Dos x OGKB
KwitnienieIndoor: 60 – 65 dni, Outdoor: październik
Genotyp80% Indica / 20% Sativa
EfektPrzyklejenie do kanapy
SmakSłodki, ziemisty
AromatSłodki, nuty sosny, kadzidła, wanilii i cynamonu
WysokośćIndoor: b.d., outdoor: 300 – 400 cm
ProdukcjaIndoor: 400 – 500 g/m², outdoor: 2000 – 3000 g/roślina
THC24 – 26%
CBD0,1%
SKU: N/A
Availability:

Brak w magazynie

114,00 371,00  Wybierz opcje
San Bacio Gelato Easy Resize.com

San Bacio Gelato

0 out of 5
(0)

San Bacio Gelato firmy Humboldt Seed Organization to nasiona konopi pochodzące z krzyżówki Bacio Gelato i 3 Kings Blueberry Headband. Niezwykła odmiana, która nie byłaby możliwa, gdyby nie współpraca słynnego na całym świecie Sherbińskiego, człowieka stojącego za legendarnym Gelato, znanego z umiejętności polowania na fenomeny w Kalifornii, a także z prowadzenia nowej generacja genetyki USA. Oparta na Indice, daje grube rośliny, które rosną jak diabli, wytwarzając liczne topki bogate w żywicę, z mocnymi efektami uderzenia i pysznym profilem terpenowym.

Niezależnie od klimatu i środowiska, San Bacio Gelato zamienia się w silne i mocne rośliny, z rozległymi rozgałęzieniami i szerokimi liśćmi, które kończą się pełnymi grubymi i wypełnionymi żywicą pąkami, oferując spektakl, którego nikt nie powinien przegapić.

Dzięki tej wszechstronności klimatycznej kwitnie zarówno w wilgotnych, jak i suchych warunkach pogodowych. Ważne jest jednak, aby upewnić się, że otrzymuje wystarczającą ilość pożywienia, aby jej metaboliczne potrzeby zostały w pełni zaspokojone. Przycinanie pod warstwami podstawowymi podczas 1., 3. i 6. tygodnia kwitnienia pomoże zmaksymalizować plony. Jeśli chodzi o warstwę pomocniczą i trzecią, najlepiej ograniczyć ją do minimum. Aby roślina bez strachu wydawała pąki, konieczne jest również zastosowanie struktur podporowych, takich jak siatki kratowe, pod koniec fazy kwitnienia. Optymalna liczba roślin San Bacio Gelato do jednoczesnego wzrostu wynosi 6-9 roślin / .

San Bacio Gelato doskonale nadaje się na spokojny dzień, gdy niewiele się dzieje. Ekspresja terpenowa rośliny nie ma sobie równych. Mieszanka jagód, cynamonu i czarnego pieprzu z nutami skórki cytryny, drewna sosnowego i ziemi. Jej działanie jest zdecydowanie uderzające, nieodpowiednie dla wszystkich. Czego innego się spodziewałeś przy poziomach THC rzędu 20-25%?

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaBacio Gelato x 3 Kings BHB
KwitnienieIndoor: 60 – 67 dni, Outdoor: październik
Genotyp75% Indica / 25% Sativa
EfektMocny, uspokajający
SmakSłodki, ziemisty
AromatJagód, cynamonu, czarnego pieprzu z nutami skórki cytryny, drewna sosnowego i ziemi
WysokośćIndoor: b.d., outdoor: 300 – 400 cm
ProdukcjaIndoor: 450 – 550 g/m², outdoor: 3000 – 4000 g/roślina
THC20 – 25%
CBD0,1%
SKU: N/A
Availability:

Brak w magazynie

409,00 1346,00  Wybierz opcje
fhs0016 40 product lbox1

Blue Dream

0 out of 5
(0)

Blue Dream firmy Humboldt Seed Organisation to feminizowane nasiona konopi, które wywodzą się ze skrzyżowania Blueberry i Super Silver Haze. Jest to dość duża, mocna roślina marihuany o cienkich, wydłużonych liściach, która daje wiele dużych topków wypełnionych żywicą.

Smak i aromat Blue Dream są słodkie i intensywne, z nutami cytrusów i ziemi. Zapewnia silny efekt, początkowo psychiczny, a później bardziej relaksujący fizycznie. Posiada również właściwości lecznicze.

 

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaBlueberry x Super Silver Haze
KwitnienieIndoor: 65 – 70 dni, Outdoor: październik
Genotyp30% Indica / 70% Sativa
EfektRelaksujący, wzmagający kreatywność
SmakCytrusów, ziemisty
AromatCytrusów, ziemisty
WysokośćIndoor: b.d., outdoor: 300 – 400 cm
ProdukcjaIndoor: 400 – 600 g/m², outdoor: 2000 – 3000 g/roślina
THC20%
CBD0,1%
Availability:

1 w magazynie

114,00 420,00  Wybierz opcje
fhs0139 22 product lbox1

Mango Sapphire

0 out of 5
(0)

Mango Sapphire firmy Humboldt Seed Organisation, której rodzicami są Bubba’s Gift i OG / Afghan X, jest wspaniałą rośliną o słodkim i owocowym zapachu, który przenosi prosto do hrabstwa Humboldt w Kalifornii. Dobrze się sprawdza zarówno w pomieszczeniach, jak i na świeżym powietrzu, rośnie w klimatach umiarkowanych lub śródziemnomorskich, a także w ochronie szklarni.

Mango Sapphire to marihuana hybrydowa o bardzo dobrze określonym smaku i aromacie, połączona z niuansami egzotycznych owoców, kokosem, mango i lekką nutą owoców kwaśnych. Jej kojący efekt jest silny i długotrwały.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaBubba’s Gift x OG/Afghan X
KwitnienieIndoor: 50 – 55 dni, Outdoor: wrzesień
Genotyp85% Indica / 15% Sativa
EfektKojący
SmakEgzotycznych owoców, kokosa, mango z nutą owoców kwaśnych
AromatEgzotycznych owoców, kokosa, mango z nutą owoców kwaśnych
WysokośćIndoor: b.d., outdoor: 200 – 300 cm
ProdukcjaIndoor: 400 – 600 g/m², outdoor: 1000 – 2000 g/roślina
THC21 – 23%
CBD0,1%
Availability:

Brak w magazynie

126,00 416,00  Wybierz opcje
fhs0064 28 product lbox1

Green Crack

0 out of 5
(0)

Green Crack to dominujący w Sativie feminizowany szczep marihuany, stworzony dla koneserów konopi. Pochodzi z odległych źródeł, z 1989 r. SSSC Skunk #1 i odosobnionego Afghani. Rezultatem jest piękna roślina marihuany, która rośnie bardzo energicznie i ma niesamowitą stabilność. Jej struktura, przypominająca choinkę, jest domem dla imponujących ilości topków. Odporna na pleśń i szkodniki, wymaga krótkiego okresu wzrostu w pomieszczeniach i reaguje najlepiej na suchy, ciepły, słoneczny, umiarkowany i śródziemnomorski klimat na zewnątrz pomieszczeń.

Green Crack kusi aromatem egzotycznych owoców i smakiem owoców cytrusowych, mango, ananasów, cedru i kadzidła. Zapewnia przyjemny, potężny, długotrwały, mózgowy, orzeźwiający, euforyczny efekt, którego prawdziwi miłośnicy Skunk z pewnością będą się cieszyć.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
Genetyka1989 SSSC Skunk #1 x Isolated Afghani Cut
KwitnienieIndoor: 60 – 65 dni, Outdoor: październik
Genotyp40% Indica / 60% Sativa
EfektOrzeźwiający, euforyczny
SmakOwoców cytrusowych, mango, ananasów, cedru i kadzidła
AromatEgzotycznych owoców
WysokośćIndoor: b.d., outdoor: 100 – 130 cm
ProdukcjaIndoor: 400 – 600 g/m², outdoor: 1000 – 3000 g/roślina
THC18%
CBD0,1%
Availability:

Brak w magazynie

122,00 395,00  Wybierz opcje
fhs0061 27 product lbox1

Amherst Sour Diesel

0 out of 5
(0)

Amherst Sour Diesel od Humboldt Seed Organisation to kalifornijskie nasiona konopi pochodzące ze skrzyżowania Chemdawg i Amherst Super Skunk. Jest to dość duża, szybko kwitnąca, silna Sativa o długich liściach, która wytwarza duże, zwarte topki, całkowicie pokryte żywicą.

Zalecane jest kontrolowanie jej wzrostu w pomieszczeniach, aby miała wystarczająco dużo miejsca w okresie kwitnienia.

Smak i aromat Amherst Sour Diesel są intensywne i bogate, z nutami owoców, egzotycznego drewna i oleju. Zapewnia silny i pobudzający efekt mózgowy. Nadaje się do użytku medycznego.

 

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaChemdawg x Amherst Super Skunk
KwitnienieIndoor: 65 – 70 dni, Outdoor: październik
Genotyp20% Indica / 80% Sativa
EfektPobudzający
SmakOwoców, egzotycznego drewna i oleju
AromatOwoców, egzotycznego drewna i oleju
WysokośćIndoor: b.d., outdoor: 200 – 300 cm
ProdukcjaIndoor: 400 – 600 g/m², outdoor: 2000 – 3000 g/roślina
THC27%
CBD0,1%
Availability:

Brak w magazynie

105,00 345,00  Wybierz opcje
gorilla breath humboldt seeds feminized

Gorilla Breath

0 out of 5
(0)

Gorilla Breath od Humboldt Seeds daje szansę cieszenia się jedną z dziesięciu topowych krzyżówek hybrydowych z USA. Dwaj tytani mocy –GG4 i OGKB ścierają się, by stworzyć istotę o czystej i najwyższej sile. Dominujący w Indice Gorilla Breath składa się w 80% z Indiki i 20% z genetyki Sativa.

Kwitnienie Gorilla Breath trwa 65–70 dni przy uprawach indoor, a na zewnątrz jest gotowa do zbiorów w połowie października. Jest to roślina o wysokich plonach, nagradzająca plantatorów plonami rzędu 450–600 g / m², a z hodowli zewnętrznych – oszałamiające 2500 – 3500 g / roślinę z drzew o wysokości 3–4 m. Humboldt Seeds zaleca średni okres wegetacyjny. Ten szczep bardzo dobrze reaguje na LST.

Biorąc pod uwagę ogromną ilość żywicy produkowanej przez ten szczep, nie jest zaskoczeniem, że Gorilla Breath ma niesamowitą moc. Ta odmiana ma imponujące 27% THC, więc początkujący niech lepiej uważają! To nie żart, nawet hodowcy twierdzą, że jest to jeden z najsilniejszych szczepów ich asortymencie. Gorilla Breath wywołuje potężny, długotrwały, czysty i mózgowy haj.

Tłuste topy tej rośliny są owinięte pysznym, ale subtelnym aromatem OG. W smaku znajdują się również nuty gazowe, a także sosnowy i czekoladowy diesel. Cóż za złożona mieszanka! Każde buc to nowa nuta smaku.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaGG4 x OGKB
KwitnienieIndoor: 65 – 70 dni, Outdoor: połowa października
Genotyp80% Indica / 20% Sativa
EfektMocny, długotrwały
SmakSosny, diesel, nuty gazowe
AromatOG
WysokośćIndoor: b.d. , outdoor: 300 – 400 cm
ProdukcjaIndor: 450 – 600 gr/m², outdoor: 2500 – 3500 gr/roślina
THC27%
CBD0,1%
Availability:

Brak w magazynie

118,00 387,00  Wybierz opcje
chemdawg fem1

Chemdawg

0 out of 5
(0)

Chemdawg firmy Humboldt Seeds to nasiona konopi o nieznanym pochodzeniu. Jest to dość duża, mocna roślina marihuany o cienkich, wydłużonych liściach, która daje duże żywiczne topki, głównie zebrane wzdłuż centralnej łodygi i jej bocznych gałęzi.

Smak i aromat Chemdawg są intensywne, z nutami drewna sosnowego, egzotycznych owoców i oleju napędowego. Zapewnia głęboki efekt psychiczny, wywołując euforię i podniecenie.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
Genetykab.d.
KwitnienieIndoor: 65 – 70 dni, Outdoor: październik
Genotyp60% Indica / 40% Sativa
EfektWywołujący euforię i podniecenie
SmakDrewna sosnowego, egzotycznych owoców i oleju napędowego
AromatDrewna sosnowego, egzotycznych owoców i oleju napędowego
WysokośćIndoor: b.d., outdoor: 300 cm
ProdukcjaIndoor: 400 – 600 g/m², outdoor: 2000 – 3000 g/roślina
THC24%
CBD0,1%
Availability:

Brak w magazynie

114,00 379,00  Wybierz opcje
bubbas gift fem 11

Bubba’s Gift

0 out of 5
(0)

Bubba’s Gift od Humboldt Seed Organisation to feminizowane nasiona konopi, które wywodzą się z krzyżówki Bubba Kush i Purple Indica zwanej God’s Gift.

Jest to niewielka, zwarta roślina marihuany o dużych liściach, która rośnie szybko i daje grube topki pokryte żywicą. Odmiana ta dobrze rośnie nie tylko w małych pomieszczeniach, ale także w ciepłym / śródziemnomorskim klimacie i szklarniach. Stosowanie filtrów z węglem aktywnym jest niezbędne ze względu na silny zapach.

Smak i aromat Bubba’s Gift są wyraźne, z wyraźnymi nutami owoców tropikalnych, oleju i przypraw. Zapewnia długotrwały fizyczny efekt podobny do Indica, który jest naprawdę silny.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaBubba Kush x God’s Gift
KwitnienieIndoor: 45 – 50 dni, Outdoor: wrzesień
Genotyp80% Indica / 20% Sativa
EfektSilnie relaksujący
SmakOwoców tropikalnych, oleju i przypraw
AromatOwoców tropikalnych, oleju i przypraw
WysokośćIndoor: b.d., outdoor: 100 cm
ProdukcjaIndoor: 400 – 600 g/m², outdoor: 1000 – 3000 g/roślina
THC17 – 20%
CBD0,1%
Availability:

Brak w magazynie

114,00 379,00  Wybierz opcje
Lemon Citron Easy Resize.com

Lemon Citron

0 out of 5
(0)

Lemon Citron firmy Humboldt Seed Organisation to dominujące w Indice feminizowane nasiona konopi pochodzące z krzyżówki Lemon Tree i cytrynowego fenotypu Geist OG. Rezultatem jest hybryda o silnym i świeżym aromacie cytrynowym; idealny wybór na relaks.

Rozwija się w wysokie rośliny o cienkich liściach i wydłużonych kwiatach rosnących w gronach. Jest naprawdę energiczna i może osiągnąć rekordowe wysokości w krótkim czasie, do tego stopnia, że ​​może podwoić swoje rozmiary w ciągu pierwszych kilku tygodni kwitnienia. Jej struktura zapewnia doskonałą penetrację światła, co przekłada się na większe pąki. Potrzebuje dobrego schematu odżywiania, aby zachować świetny wigor, i najlepiej jest zrobić jej wewnętrzny wzrost na początku kwitnienia, aby późne kwitnienie stało się celebracją.

Na zewnątrz Lemon Citron rośnie jak szalona, ​​a jej spektakularnie silne gałęzie są wystarczająco solidne, aby wytrzymać wszystko, co stanie na ich drodze. Biorąc jednak pod uwagę, że może osiągnąć 4 metry wysokości, zaleca się podwójne kratowanie, aby zapewnić wsparcie w momencie maksymalnej produkcji.

Lemon Citron ma wyraźny aromat skórki cytryny i paliwa w połączeniu z nutami przypraw, owoców cytrusowych i sosny. Wytwarza relaksację fizyczną z delikatnym efektem mózgowym. Oznacza to, że można się nią bez obaw cieszyć o każdej porze dnia.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaLemon Tree x Geist OG
KwitnienieIndoor: 63 – 65 dni, Outdoor: październik
Genotyp60% Indica / 40% Sativa
EfektRelaksacja fizyczna z delikatnym efektem mózgowym
SmakCytrusowy
AromatSkórki cytryny i paliwa
WysokośćIndoor: b.d., outdoor: 300 – 400 cm
ProdukcjaIndoor: 450 – 600 g/m², outdoor: 1000 – 4000 g/roślina
THC16,42%
CBD0,02%
Availability:

Brak w magazynie

371,00  Wybierz opcje
blue fire feminized

Blue Fire

0 out of 5
(0)

Ekipa Humboldt Seeds z północnej Kalifornii wzięła słynne Blue Dream i skrzyżowała ją z Fire OG bx1, aby stworzyć ten wspaniały okaz. Rezultatem jest hybryda z dominacją Indiki (60% Indica), która prezentuje nie tylko znaczny wzrost siły i plon, ale może być również jedną z najbardziej owocowych odmian, jakie powstały.

Blue Fire hodowane w pomieszczeniu woli krótszy okres wegetacyjny, aby pozostała na rozsądnej wysokości. Hodowana na zewnątrz w dobrych warunkach może osiągnąć oszałamiającą wysokość 3–4 m. Blue Fire nie tylko rośnie gwałtownie, ale całą swoją energię wkłada w wytwarzanie prawdziwego topa z najwyższej półki, który ma doskonały smak i efekt.

Gruby płaszcz lepkich włosków zdradza siłę, natomiast nozdrza atakowane są jagodowym zapachem emanującym z krystalicznych pąków. W 70–75 dni, które będą jej potrzebne do zakwitnienia, pochwali się plonem rzędu 500–650 g / m². Na zewnątrz, gdzie ta dama może się rozwijać bez ograniczeń jest niemal nie do zatrzymania. Niektórzy hodowcy zgłosili zbiory 2500–4000 g / roślinę! Biorąc pod uwagę, że jej pochodzenie pochodzi ze słonecznej Kalifornii, nic dziwnego, że Blue Fire uwielbia klimat suchy i gorący. W klimacie północnoeuropejskim najlepsze wyniki można uzyskać, hodując ją w szklarni.

Blue Fire mierzy do 24% THC i bardzo mało CBD. To sprawia, że ta ​​dziewczynka jest wyjątkowo silna. Nie potrzeba wiele, aby cieszyć się jej mocnym i długotrwałym efektem. Już po kilku buchach, bez ostrzeżenia wysyła swoich użytkowników do Kanapowa! Doskonały aromat Blue Fire zadowala słodkimi i owocowymi nutami jagód, które idealnie komponują się z nutami cytrusów i diesla.

 

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaBlue Dream x Fire OG bx1
KwitnienieIndoor: 70 – 75 dni, Outdoor: październik
Genotyp60% Indica / 40% Sativa
EfektRelaksujący
SmakSłodki, owocowy z nutami jagód, cytrusów i diesla
AromatSłodki, owocowy z nutami jagód, cytrusów i diesla
WysokośćIndoor: b.d., outdoor: 300 – 400 cm
ProdukcjaIndoor: 500 – 650 g/m², outdoor: 2500 – 4000 g/roślina
THC24%
CBD0,1%
Availability:

Brak w magazynie

109,00 362,00  Wybierz opcje
fhs0022 27 product lbox1

Sour Blueberry Regular

0 out of 5
(0)

Sour Blueberry od Humboldt Seeds to regularne nasiona konopi, które wywodzą się z krzyżówki Sour Diesel #2 i Blueberry. Jest to dość duża, mocna i energiczna roślina marihuany o średniej wielkości liściach, która daje obfite plony dużych żywicznych topków wzdłuż centralnej łodygi i jej bocznych gałęzi.

Smak i aromat Sour Blueberry są wyraźne, słodko-owocowe, z kwaśnymi i gorzkimi nutami. Zapewnia silny i zrównoważony efekt, początkowo mózgowy, ale później bardziej relaksujący fizycznie.

 

TypRegularne
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaBlueberry x Sour Diesel #2
KwitnienieIndoor: 60 – 65 dni, Outdoor: październik
Genotyp40% Indica / 60% Sativa
EfektRelaksujący
SmakJagód, owoców cytrusowych
AromatKwaśnego owocu
WysokośćIndoor: b.d., outdoor: 100 – 300 cm
ProdukcjaIndoor: 400 – 600 g/m², outdoor: 1000 – 2000 g/roślina
THC14%
CBD0,1%
Availability:

Brak w magazynie

109,00 214,00  Wybierz opcje
uk cheese auto1

UK Cheese Auto

0 out of 5
(0)

UK Cheese Auto od Humboldt Seed Organization to udana replika rodziców Critical + Auto i Cheese. Intensywny aromat dojrzałego sera sprawia że, konieczne jest zastosowanie filtrów przeciw zapachowi. Jest to roślina marihuany, która zapewnia mnóstwo gęstych topków pełnych wysokiej jakości żywicy.

UK Cheese Auto to roślina marihuany, która ma niezwykle silny aromat i smak niebieskiego sera. Efekt jest zbilansowany i potężny, doprowadzając do stanu intensywnego odprężenia ciała.

 

TypAutomatyczne feminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaUK Cheese x Ruderalis
KwitnienieIndoor: 60 – 65 dni, Outdoor: październik
Genotyp75% Indica / 25% Sativa
EfektOdprężający
SmakNiebieskiego sera
AromatNiebieskiego sera
WysokośćIndoor: b.d., outdoor: 75 – 100 cm
ProdukcjaIndoor: 25 – 45 g/m², outdoor: 30 – 60g/roślina
THC13 – 16%
CBD0,1%
Availability:

Brak w magazynie

101,00  Wybierz opcje
fhs0133 22 product lbox1

Raspberry Diesel

0 out of 5
(0)

Raspberry Diesel firmy Humboldt Seed Organisation jest rośliną konopi, której wysoka jakość jest gwarantowana przez jej pochodzenie – Sour Diesel #2 i Sweet Cherry Afghan “Old World Pheno”. Ta cudowna roślina daje obfite rośliny z ogromnymi gęstymi topkami, które pachną pysznymi owocami. Ponadto ten szczep jest doskonały do ekstrakcji żywicy.

Zapach i aromat tej marihuany hybrydowej są głębokie i przekłuwające, z nutami jagód i oleju, któremu towarzyszy subtelny dotyk pieprzu. Jej działanie, bardziej psychiczne niż fizyczne, okazuje się silne i długotrwałe. Bez wątpienia nasiona konopii, bez których eksperci i fani dobrej jakości marihuany nie mogą się obejść.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaSour Diesel #2 x Sweet Cherry Afghan
KwitnienieIndoor: 65 – 70 dni, Outdoor: październik
Genotyp35% Indica / 65% Sativa
EfektRelaksujący
SmakJagód, oleju i pieprzu
AromatJagód, oleju i pieprzu
WysokośćIndoor: b.d., outdoor: 200 – 300 cm
ProdukcjaIndoor: 450 – 600 g/m², outdoor: 1000 – 3000 g/roślina
THC18 – 21%
CBD0,1%
Availability:

Brak w magazynie

101,00 336,00  Wybierz opcje
purple trainwreck fem1

Purple Trainwreck

0 out of 5
(0)

Purple Trainwreck od Humboldt Seed Organization pochodzi z krzyżówki Mendo Purps i Trainwreck. W pomieszczeniach wymaga wystarczającej ilości miejsca do pełnego rozwoju i diety bogatej w składniki odżywcze, należy jednak zredukować okres wzrostu, aby uniknąć nadmiernego rozszerzania się. Odporna na wilgoć i szkodniki, roślina marihuany nadaje się także do uprawy na świeżym powietrzu w klimacie umiarkowanym, ciepłym, suchym i śródziemnomorskim i rozwija piękne fioletowo-fioletowe odcienie, zależnie od różnicy temperatur w nocy i w dzień.

Purple Trainwreck pachnie owocami cytrusowymi i lekko przyprawami. Smak oferuje intensywne nuty cytryny, sosny i lawendy. Początkowy mózgowy, orzeźwiający i psychodeliczny efekt, z czasem przechodzi w głębokie uczucie relaksu.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaMendo Purps x Trainwreck
KwitnienieIndoor: 58 – 63 dni, Outdoor: październik
Genotyp65% Indica / 35% Sativa
EfektOrzeźwiający, relaksujący
SmakCytryny, sosny i lawendy
AromatOwoców cytrusowych i przypraw
WysokośćIndoor: b.d., outdoor: 100 – 300 cm
ProdukcjaIndoor: 400 – 600 g/m², outdoor: 1000 – 2000 g/roślina
THC15 – 17%
CBD0,1%

 

Availability:

Brak w magazynie

101,00 332,00  Wybierz opcje
og kush fem 11

OG Kush

0 out of 5
(0)

OG Kush od Humboldt Seed Organisation to nasiona konopii o złożonym pochodzeniu – Lemon Thai / Pakistani i Chemdawg. Jest rośliną łatwą w uprawie pomimo dość dużej wrażliwości na wilgoć. Hodowla topków, które wydzielają tropikalny zapach, jest dobrym rozwiązaniem zarówno wewnątrz, jak i na świeżym powietrzu, jeśli klimat jest umiarkowany lub śródziemnomorski. OG Kush jest kultowym szczepem wśród amerykańskich gwiazd i raperów.

Zapach OG Kush to niepowtarzalna mieszanka owoców cytrusowych, egzotycznych drewna i oleju, a pyszny słodki smak ma intensywne nutki tropikalnych owoców, cedru, oleju, cytrusów i przypraw. Długotrwały efekt głęboko odpręża ciało i umysł.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaLemon Thai/Pakistan x Chemdawg
KwitnienieIndoor: 55 – 60 dni, Outdoor: październik
Genotyp75% Indica / 25% Sativa
EfektOdprężający
SmakSłodki, nuty tropikalnych owoców, cedru, oleju, cytrusów i przypraw
AromatOwoców cytrusowych, egzotycznych drewna i oleju
WysokośćIndoor: b.d., outdoor: 200 cm
ProdukcjaIndoor: 400 – 600 g/m², outdoor: 1000 – 2000 g/roślina
THC20%
CBD0,1%
Availability:

Brak w magazynie

101,00 336,00  Wybierz opcje
chocolate mint og fem1

Chocolate Mint OG

0 out of 5
(0)

Chocolate Mint OG firmy Humboldt Seed Organisation jest feminizowanym szczepem konopi indyjskich, który subtelnie łączy w sobie delikatne niuanse czekolady, a także smak i zapach mięty.

Chocolate Mint OG , wywodzi się z krzyżówki Emerald OG i Grandaddy Purple. Jest to wyjątkowa, szybko kwitnąca roślina marihuany promieniująca jakością, którą szczególnie pięknie obserwuje się w fazie kwitnienia dzięki purpurowym odcieniom. Nie jest szczególnie odporna na wilgoć, dlatego zaleca się kontrolowanie jej wzrostu w trakcie stosowania wewnątrz pomieszczeń. Roślina jest niezwykle wydajna, wytwarza obfite gęste topki, które wydzielają intensywny zapach.

Ta hybryda konopi ma bardzo głęboki smak i zapach, z nutami czekolady, mięty, sosny. Efekt, zapewniający długotrwałe odczucia fizyczne i psychiczne, jest tak silny, że tylko najbardziej doświadczeni użytkownicy powinni z niego skorzystać.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaEmerald OG x Grandaddy Purple
KwitnienieIndoor: 55 – 65 dni, Outdoor: październik
Genotyp80% Indica / 20% Sativa
EfektSilnie relaksujący
SmakCzekolady, mięty, sosny
AromatCzekolady, mięty, sosny
WysokośćIndoor: b.d., outdoor: 300 cm
ProdukcjaIndoor: 400 – 600 g/m², outdoor: 1000 – 2000 g/roślina
THC22 – 26%
CBDb.d.
Availability:

Brak w magazynie

109,00 362,00  Wybierz opcje
blueberry headband fem1

Blueberry Headband

5.00 out of 5
(1)

Blueberry Headband firmy Humboldt Seed Organisation to nasiona konopi, które wywodzą się ze skrzyżowania opaski 707 i borówki.

Jest to dość duża, silna roślina o wydłużonych liściach, która daje obfite plony grubych, gęstych i pachnących pąków. Została oznaczona jako marihuana najwyższej jakości. Rośnie szczęśliwie zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz w ciepłym / śródziemnomorskim klimacie oraz w szklarniach.

Smak i aromat Blueberry Headband są wyraźne i złożone, z nutami przypraw i anyżu. Zapewnia długotrwały efekt, zarówno mózgowy, jak i fizyczny.

 

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaBlueberry x 707 Headband
KwitnienieIndoor: 65 – 70 dni, Outdoor: październik
Genotyp70% Indica / 30% Sativa
EfektRelaksujący
SmakPrzypraw i anyżu
AromatPrzypraw i anyżu
WysokośćIndoor: b.d., outdoor: 300 cm
ProdukcjaIndoor: 450 – 600 g/m², outdoor: 1000 – 4000 g/roślina
THC19 – 23%
CBD0,1%
Availability:

Brak w magazynie

101,00  Wybierz opcje
Velvet Octane Easy Resize.com

Velvet Octane

0 out of 5
(0)

Velvet Octane firmy Humboldt Seed Organization to feminizowane nasiona marihuany oparte na Indice, pochodzące z krzyżówki Afghan OG ze wspaniałym Geist OG. Rezultatem jest podwójna hybryda OG, która wyróżnia się złożonym smakiem, dużą mocą i wspaniałymi wydajnościami.

Rozwija się w rośliny o naprawdę odpornej strukturze i bardzo zwartym wzroście, co ułatwia rozwój pąków w fazie kwitnienia. Jej wzrost wegetatywny jest znacznie bardziej energetyczny niż w przypadku innych odmian OG Kush. Jej wymagania żywieniowe są wyższe niż przeciętne, ale zapotrzebowanie na azot jest umiarkowane. Uprawa SOG jest dobrą opcją dla tej odmiany, a krata jest zalecana do podtrzymywania jej gałęzi, gdy zostaną wypełnione kwiatami.

W pomieszczeniach 6-9 roślin jest akceptowanych na metr kwadratowy. Ich rozwój będzie zależał od wielkości doniczki i czasu wegetacji. Przerzedzenie czaszy, aby umożliwić lepszą penetrację światła, doprowadzi do większych topów.

Velvet Octane ma złożony profil terpenowy zdominowany przez terpeny beta-mircen i beta-kariofilen. Jej aromat obejmuje wyjątkowe nuty gazowe i pikantne połączone z nutami czarnego pieprzu i cytrusów cytryny. Wytwarza silne, długotrwałe doznania, które trafiają bezpośrednio do twojej głowy i pomagają się uspokoić.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaAfghan OG x Geist OG
KwitnienieIndoor: 56 – 60 dni, Outdoor: październik
Genotyp70% Indica / 30% Sativa
EfektUspokajający
SmakZiemisty, cytrusowy
AromatGazowy i pikantny
WysokośćIndoor: b.d., outdoor: 300 – 400 cm
ProdukcjaIndoor: 450 – 600 g/m², outdoor: 1000 – 4000 g/roślina
THC19 – 21%
CBD0,1%

Availability:

Brak w magazynie

354,00  Wybierz opcje
Sunrise Sherbert Easy Resize.com

Sunrise Sherbert

0 out of 5
(0)

Sunrise Sherbert firmy Humboldt Seed Organization to nasiona konopi pochodzące z krzyżówki Sunset Sherbert i 3 Kings Blueberry Headband. Bez ulubionego na świecie Sherbińskiego Sunset Sherbert, ta kalifornijska hybryda nie byłaby możliwa. Feminizowana odmiana z dominacją Indici, która daje wiele żywicznych fioletowych pąków o trudnych do opisania niezwykłych smakach.

Szczycąc się silnym wzrostem wegetatywnym, Sunrise Sherbert rozwija wiele silnych gałęzi z liśćmi podobnymi do Indici. Po rozpoczęciu fazy kwitnienia zaczyna rosnąć jak diabli, czasem nawet zwiększając całkowity rozmiar o 30% i pokrywając całe ciało dużą ilością niezwykle żywicznych pąków .

Sunrise Sherbert zapewnia doskonałe wyniki w każdych warunkach klimatycznych i środowiskowych. Aby zwyciężyć w każdej sytuacji, wystarczy dieta bogata w składniki odżywcze. Usunięcie liści pod warstwami podstawowymi pozwoli, aby powietrze i światło dotarły również do warstwy wtórnej i trzeciej. Nie zapomnij zapewnić jej wsparcia strukturalnego (krata, tyczenie), aby utrzymać ciężar ciężkich coli. Przy ustalaniu właściwej liczby roślin konopi do uprawy na metrze kwadratowym należy wziąć pod uwagę wiele różnych czynników, chociaż generalnie nie zaleca się uprawy powyżej 6-9 roślin. Postępując zgodnie z tymi prostymi wskazówkami, nic nie powstrzyma Cię od cieszenia się wysokiej jakości produktem stworzonym przez doświadczonych kalifornijskich hodowców.

Sunrise Sherbert to świetny wybór, aby zakończyć dzień w spokoju. Jej smak jest po prostu boski: pieprz, trawa cytrynowa, jagody, lawenda, niedorzeczne słodkie cytryny i drewno sosnowe. Jej działanie to szum głowy i ciała, idealne połączenie psychodelii i relaksu.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaBlueberry x Thin Mint Girl Scout Cookies
KwitnienieIndoor: 60 – 63 dni, Outdoor: październik
Genotyp70% Indica / 30% Sativa
EfektRelaksujący
SmakPieprz, trawa cytrynowa, jagody, lawenda, cytryny i drewna sosnowego
AromatPrzypraw, słodki
WysokośćIndoor: b.d., outdoor: 250 – 350 cm
ProdukcjaIndoor: 400 – 500 g/m², outdoor: 3000 – 4000 g/roślina
THC21 – 24%
CBD0,1%
Availability:

Brak w magazynie

358,00 1178,00  Wybierz opcje
Sugar Breath Easy Resize.com

Sugar Breath

0 out of 5
(0)

Sugar Breath od Humboldt Seed Organisation to feminizowane nasiona konopi, które są wynikiem krzyżówki Do-Si-Dos z elitarnym klonem OGKB. Rezultatem jest hybryda marihuany z dominacją Indici, która znalazła się w pierwszej dziesiątce najlepszych odmian konopi w USA.

Sugar Breath to piękna roślina marihuany, która daje grube, gęste pąki wypełnione błyszczącą żywicą od góry do dołu. Wewnątrz zaleca się długi okres wegetacyjny, podczas gdy na zewnątrz cieszy się ciepłym klimatem i szklarnią.

Sugar Breath ma ostry, gazowy, słodki aromat, który zmienia się w nuty sosny, kadzidła, wanilii i cynamonu. Z poziomem THC do 26% jej efekt blokady na kanapie jest gwarantowany – zdecydowanie nie jest dla osób o słabych nerwach.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaDo-Si-Dos x OGKB
KwitnienieIndoor: 60 – 65 dni, Outdoor: październik
Genotyp80% Indica / 20% Sativa
EfektPrzyklejenie do kanapy
SmakSłodki, ziemisty
AromatSłodki, nuty sosny, kadzidła, wanilii i cynamonu
WysokośćIndoor: b.d., outdoor: 300 – 400 cm
ProdukcjaIndoor: 400 – 500 g/m², outdoor: 2000 – 3000 g/roślina
THC24 – 26%
CBD0,1%
Availability:

Brak w magazynie

114,00 371,00  Wybierz opcje
San Bacio Gelato Easy Resize.com

San Bacio Gelato

0 out of 5
(0)

San Bacio Gelato firmy Humboldt Seed Organization to nasiona konopi pochodzące z krzyżówki Bacio Gelato i 3 Kings Blueberry Headband. Niezwykła odmiana, która nie byłaby możliwa, gdyby nie współpraca słynnego na całym świecie Sherbińskiego, człowieka stojącego za legendarnym Gelato, znanego z umiejętności polowania na fenomeny w Kalifornii, a także z prowadzenia nowej generacja genetyki USA. Oparta na Indice, daje grube rośliny, które rosną jak diabli, wytwarzając liczne topki bogate w żywicę, z mocnymi efektami uderzenia i pysznym profilem terpenowym.

Niezależnie od klimatu i środowiska, San Bacio Gelato zamienia się w silne i mocne rośliny, z rozległymi rozgałęzieniami i szerokimi liśćmi, które kończą się pełnymi grubymi i wypełnionymi żywicą pąkami, oferując spektakl, którego nikt nie powinien przegapić.

Dzięki tej wszechstronności klimatycznej kwitnie zarówno w wilgotnych, jak i suchych warunkach pogodowych. Ważne jest jednak, aby upewnić się, że otrzymuje wystarczającą ilość pożywienia, aby jej metaboliczne potrzeby zostały w pełni zaspokojone. Przycinanie pod warstwami podstawowymi podczas 1., 3. i 6. tygodnia kwitnienia pomoże zmaksymalizować plony. Jeśli chodzi o warstwę pomocniczą i trzecią, najlepiej ograniczyć ją do minimum. Aby roślina bez strachu wydawała pąki, konieczne jest również zastosowanie struktur podporowych, takich jak siatki kratowe, pod koniec fazy kwitnienia. Optymalna liczba roślin San Bacio Gelato do jednoczesnego wzrostu wynosi 6-9 roślin / .

San Bacio Gelato doskonale nadaje się na spokojny dzień, gdy niewiele się dzieje. Ekspresja terpenowa rośliny nie ma sobie równych. Mieszanka jagód, cynamonu i czarnego pieprzu z nutami skórki cytryny, drewna sosnowego i ziemi. Jej działanie jest zdecydowanie uderzające, nieodpowiednie dla wszystkich. Czego innego się spodziewałeś przy poziomach THC rzędu 20-25%?

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaBacio Gelato x 3 Kings BHB
KwitnienieIndoor: 60 – 67 dni, Outdoor: październik
Genotyp75% Indica / 25% Sativa
EfektMocny, uspokajający
SmakSłodki, ziemisty
AromatJagód, cynamonu, czarnego pieprzu z nutami skórki cytryny, drewna sosnowego i ziemi
WysokośćIndoor: b.d., outdoor: 300 – 400 cm
ProdukcjaIndoor: 450 – 550 g/m², outdoor: 3000 – 4000 g/roślina
THC20 – 25%
CBD0,1%
Availability:

Brak w magazynie

409,00 1346,00  Wybierz opcje
fhs0016 40 product lbox1

Blue Dream

0 out of 5
(0)

Blue Dream firmy Humboldt Seed Organisation to feminizowane nasiona konopi, które wywodzą się ze skrzyżowania Blueberry i Super Silver Haze. Jest to dość duża, mocna roślina marihuany o cienkich, wydłużonych liściach, która daje wiele dużych topków wypełnionych żywicą.

Smak i aromat Blue Dream są słodkie i intensywne, z nutami cytrusów i ziemi. Zapewnia silny efekt, początkowo psychiczny, a później bardziej relaksujący fizycznie. Posiada również właściwości lecznicze.

 

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaBlueberry x Super Silver Haze
KwitnienieIndoor: 65 – 70 dni, Outdoor: październik
Genotyp30% Indica / 70% Sativa
EfektRelaksujący, wzmagający kreatywność
SmakCytrusów, ziemisty
AromatCytrusów, ziemisty
WysokośćIndoor: b.d., outdoor: 300 – 400 cm
ProdukcjaIndoor: 400 – 600 g/m², outdoor: 2000 – 3000 g/roślina
THC20%
CBD0,1%
114,00 420,00  Wybierz opcje
fhs0139 22 product lbox1

Mango Sapphire

0 out of 5
(0)

Mango Sapphire firmy Humboldt Seed Organisation, której rodzicami są Bubba’s Gift i OG / Afghan X, jest wspaniałą rośliną o słodkim i owocowym zapachu, który przenosi prosto do hrabstwa Humboldt w Kalifornii. Dobrze się sprawdza zarówno w pomieszczeniach, jak i na świeżym powietrzu, rośnie w klimatach umiarkowanych lub śródziemnomorskich, a także w ochronie szklarni.

Mango Sapphire to marihuana hybrydowa o bardzo dobrze określonym smaku i aromacie, połączona z niuansami egzotycznych owoców, kokosem, mango i lekką nutą owoców kwaśnych. Jej kojący efekt jest silny i długotrwały.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaBubba’s Gift x OG/Afghan X
KwitnienieIndoor: 50 – 55 dni, Outdoor: wrzesień
Genotyp85% Indica / 15% Sativa
EfektKojący
SmakEgzotycznych owoców, kokosa, mango z nutą owoców kwaśnych
AromatEgzotycznych owoców, kokosa, mango z nutą owoców kwaśnych
WysokośćIndoor: b.d., outdoor: 200 – 300 cm
ProdukcjaIndoor: 400 – 600 g/m², outdoor: 1000 – 2000 g/roślina
THC21 – 23%
CBD0,1%
126,00 416,00  Wybierz opcje
fhs0064 28 product lbox1

Green Crack

0 out of 5
(0)

Green Crack to dominujący w Sativie feminizowany szczep marihuany, stworzony dla koneserów konopi. Pochodzi z odległych źródeł, z 1989 r. SSSC Skunk #1 i odosobnionego Afghani. Rezultatem jest piękna roślina marihuany, która rośnie bardzo energicznie i ma niesamowitą stabilność. Jej struktura, przypominająca choinkę, jest domem dla imponujących ilości topków. Odporna na pleśń i szkodniki, wymaga krótkiego okresu wzrostu w pomieszczeniach i reaguje najlepiej na suchy, ciepły, słoneczny, umiarkowany i śródziemnomorski klimat na zewnątrz pomieszczeń.

Green Crack kusi aromatem egzotycznych owoców i smakiem owoców cytrusowych, mango, ananasów, cedru i kadzidła. Zapewnia przyjemny, potężny, długotrwały, mózgowy, orzeźwiający, euforyczny efekt, którego prawdziwi miłośnicy Skunk z pewnością będą się cieszyć.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
Genetyka1989 SSSC Skunk #1 x Isolated Afghani Cut
KwitnienieIndoor: 60 – 65 dni, Outdoor: październik
Genotyp40% Indica / 60% Sativa
EfektOrzeźwiający, euforyczny
SmakOwoców cytrusowych, mango, ananasów, cedru i kadzidła
AromatEgzotycznych owoców
WysokośćIndoor: b.d., outdoor: 100 – 130 cm
ProdukcjaIndoor: 400 – 600 g/m², outdoor: 1000 – 3000 g/roślina
THC18%
CBD0,1%
122,00 395,00  Wybierz opcje
fhs0061 27 product lbox1

Amherst Sour Diesel

0 out of 5
(0)

Amherst Sour Diesel od Humboldt Seed Organisation to kalifornijskie nasiona konopi pochodzące ze skrzyżowania Chemdawg i Amherst Super Skunk. Jest to dość duża, szybko kwitnąca, silna Sativa o długich liściach, która wytwarza duże, zwarte topki, całkowicie pokryte żywicą.

Zalecane jest kontrolowanie jej wzrostu w pomieszczeniach, aby miała wystarczająco dużo miejsca w okresie kwitnienia.

Smak i aromat Amherst Sour Diesel są intensywne i bogate, z nutami owoców, egzotycznego drewna i oleju. Zapewnia silny i pobudzający efekt mózgowy. Nadaje się do użytku medycznego.

 

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaChemdawg x Amherst Super Skunk
KwitnienieIndoor: 65 – 70 dni, Outdoor: październik
Genotyp20% Indica / 80% Sativa
EfektPobudzający
SmakOwoców, egzotycznego drewna i oleju
AromatOwoców, egzotycznego drewna i oleju
WysokośćIndoor: b.d., outdoor: 200 – 300 cm
ProdukcjaIndoor: 400 – 600 g/m², outdoor: 2000 – 3000 g/roślina
THC27%
CBD0,1%
105,00 345,00  Wybierz opcje
gorilla breath humboldt seeds feminized

Gorilla Breath

0 out of 5
(0)

Gorilla Breath od Humboldt Seeds daje szansę cieszenia się jedną z dziesięciu topowych krzyżówek hybrydowych z USA. Dwaj tytani mocy –GG4 i OGKB ścierają się, by stworzyć istotę o czystej i najwyższej sile. Dominujący w Indice Gorilla Breath składa się w 80% z Indiki i 20% z genetyki Sativa.

Kwitnienie Gorilla Breath trwa 65–70 dni przy uprawach indoor, a na zewnątrz jest gotowa do zbiorów w połowie października. Jest to roślina o wysokich plonach, nagradzająca plantatorów plonami rzędu 450–600 g / m², a z hodowli zewnętrznych – oszałamiające 2500 – 3500 g / roślinę z drzew o wysokości 3–4 m. Humboldt Seeds zaleca średni okres wegetacyjny. Ten szczep bardzo dobrze reaguje na LST.

Biorąc pod uwagę ogromną ilość żywicy produkowanej przez ten szczep, nie jest zaskoczeniem, że Gorilla Breath ma niesamowitą moc. Ta odmiana ma imponujące 27% THC, więc początkujący niech lepiej uważają! To nie żart, nawet hodowcy twierdzą, że jest to jeden z najsilniejszych szczepów ich asortymencie. Gorilla Breath wywołuje potężny, długotrwały, czysty i mózgowy haj.

Tłuste topy tej rośliny są owinięte pysznym, ale subtelnym aromatem OG. W smaku znajdują się również nuty gazowe, a także sosnowy i czekoladowy diesel. Cóż za złożona mieszanka! Każde buc to nowa nuta smaku.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaGG4 x OGKB
KwitnienieIndoor: 65 – 70 dni, Outdoor: połowa października
Genotyp80% Indica / 20% Sativa
EfektMocny, długotrwały
SmakSosny, diesel, nuty gazowe
AromatOG
WysokośćIndoor: b.d. , outdoor: 300 – 400 cm
ProdukcjaIndor: 450 – 600 gr/m², outdoor: 2500 – 3500 gr/roślina
THC27%
CBD0,1%
118,00 387,00  Wybierz opcje
chemdawg fem1

Chemdawg

0 out of 5
(0)

Chemdawg firmy Humboldt Seeds to nasiona konopi o nieznanym pochodzeniu. Jest to dość duża, mocna roślina marihuany o cienkich, wydłużonych liściach, która daje duże żywiczne topki, głównie zebrane wzdłuż centralnej łodygi i jej bocznych gałęzi.

Smak i aromat Chemdawg są intensywne, z nutami drewna sosnowego, egzotycznych owoców i oleju napędowego. Zapewnia głęboki efekt psychiczny, wywołując euforię i podniecenie.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
Genetykab.d.
KwitnienieIndoor: 65 – 70 dni, Outdoor: październik
Genotyp60% Indica / 40% Sativa
EfektWywołujący euforię i podniecenie
SmakDrewna sosnowego, egzotycznych owoców i oleju napędowego
AromatDrewna sosnowego, egzotycznych owoców i oleju napędowego
WysokośćIndoor: b.d., outdoor: 300 cm
ProdukcjaIndoor: 400 – 600 g/m², outdoor: 2000 – 3000 g/roślina
THC24%
CBD0,1%
114,00 379,00  Wybierz opcje
bubbas gift fem 11

Bubba’s Gift

0 out of 5
(0)

Bubba’s Gift od Humboldt Seed Organisation to feminizowane nasiona konopi, które wywodzą się z krzyżówki Bubba Kush i Purple Indica zwanej God’s Gift.

Jest to niewielka, zwarta roślina marihuany o dużych liściach, która rośnie szybko i daje grube topki pokryte żywicą. Odmiana ta dobrze rośnie nie tylko w małych pomieszczeniach, ale także w ciepłym / śródziemnomorskim klimacie i szklarniach. Stosowanie filtrów z węglem aktywnym jest niezbędne ze względu na silny zapach.

Smak i aromat Bubba’s Gift są wyraźne, z wyraźnymi nutami owoców tropikalnych, oleju i przypraw. Zapewnia długotrwały fizyczny efekt podobny do Indica, który jest naprawdę silny.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaBubba Kush x God’s Gift
KwitnienieIndoor: 45 – 50 dni, Outdoor: wrzesień
Genotyp80% Indica / 20% Sativa
EfektSilnie relaksujący
SmakOwoców tropikalnych, oleju i przypraw
AromatOwoców tropikalnych, oleju i przypraw
WysokośćIndoor: b.d., outdoor: 100 cm
ProdukcjaIndoor: 400 – 600 g/m², outdoor: 1000 – 3000 g/roślina
THC17 – 20%
CBD0,1%
114,00 379,00  Wybierz opcje
Lemon Citron Easy Resize.com

Lemon Citron

0 out of 5
(0)

Lemon Citron firmy Humboldt Seed Organisation to dominujące w Indice feminizowane nasiona konopi pochodzące z krzyżówki Lemon Tree i cytrynowego fenotypu Geist OG. Rezultatem jest hybryda o silnym i świeżym aromacie cytrynowym; idealny wybór na relaks.

Rozwija się w wysokie rośliny o cienkich liściach i wydłużonych kwiatach rosnących w gronach. Jest naprawdę energiczna i może osiągnąć rekordowe wysokości w krótkim czasie, do tego stopnia, że ​​może podwoić swoje rozmiary w ciągu pierwszych kilku tygodni kwitnienia. Jej struktura zapewnia doskonałą penetrację światła, co przekłada się na większe pąki. Potrzebuje dobrego schematu odżywiania, aby zachować świetny wigor, i najlepiej jest zrobić jej wewnętrzny wzrost na początku kwitnienia, aby późne kwitnienie stało się celebracją.

Na zewnątrz Lemon Citron rośnie jak szalona, ​​a jej spektakularnie silne gałęzie są wystarczająco solidne, aby wytrzymać wszystko, co stanie na ich drodze. Biorąc jednak pod uwagę, że może osiągnąć 4 metry wysokości, zaleca się podwójne kratowanie, aby zapewnić wsparcie w momencie maksymalnej produkcji.

Lemon Citron ma wyraźny aromat skórki cytryny i paliwa w połączeniu z nutami przypraw, owoców cytrusowych i sosny. Wytwarza relaksację fizyczną z delikatnym efektem mózgowym. Oznacza to, że można się nią bez obaw cieszyć o każdej porze dnia.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaLemon Tree x Geist OG
KwitnienieIndoor: 63 – 65 dni, Outdoor: październik
Genotyp60% Indica / 40% Sativa
EfektRelaksacja fizyczna z delikatnym efektem mózgowym
SmakCytrusowy
AromatSkórki cytryny i paliwa
WysokośćIndoor: b.d., outdoor: 300 – 400 cm
ProdukcjaIndoor: 450 – 600 g/m², outdoor: 1000 – 4000 g/roślina
THC16,42%
CBD0,02%
371,00  Wybierz opcje
blue fire feminized

Blue Fire

0 out of 5
(0)

Ekipa Humboldt Seeds z północnej Kalifornii wzięła słynne Blue Dream i skrzyżowała ją z Fire OG bx1, aby stworzyć ten wspaniały okaz. Rezultatem jest hybryda z dominacją Indiki (60% Indica), która prezentuje nie tylko znaczny wzrost siły i plon, ale może być również jedną z najbardziej owocowych odmian, jakie powstały.

Blue Fire hodowane w pomieszczeniu woli krótszy okres wegetacyjny, aby pozostała na rozsądnej wysokości. Hodowana na zewnątrz w dobrych warunkach może osiągnąć oszałamiającą wysokość 3–4 m. Blue Fire nie tylko rośnie gwałtownie, ale całą swoją energię wkłada w wytwarzanie prawdziwego topa z najwyższej półki, który ma doskonały smak i efekt.

Gruby płaszcz lepkich włosków zdradza siłę, natomiast nozdrza atakowane są jagodowym zapachem emanującym z krystalicznych pąków. W 70–75 dni, które będą jej potrzebne do zakwitnienia, pochwali się plonem rzędu 500–650 g / m². Na zewnątrz, gdzie ta dama może się rozwijać bez ograniczeń jest niemal nie do zatrzymania. Niektórzy hodowcy zgłosili zbiory 2500–4000 g / roślinę! Biorąc pod uwagę, że jej pochodzenie pochodzi ze słonecznej Kalifornii, nic dziwnego, że Blue Fire uwielbia klimat suchy i gorący. W klimacie północnoeuropejskim najlepsze wyniki można uzyskać, hodując ją w szklarni.

Blue Fire mierzy do 24% THC i bardzo mało CBD. To sprawia, że ta ​​dziewczynka jest wyjątkowo silna. Nie potrzeba wiele, aby cieszyć się jej mocnym i długotrwałym efektem. Już po kilku buchach, bez ostrzeżenia wysyła swoich użytkowników do Kanapowa! Doskonały aromat Blue Fire zadowala słodkimi i owocowymi nutami jagód, które idealnie komponują się z nutami cytrusów i diesla.

 

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaBlue Dream x Fire OG bx1
KwitnienieIndoor: 70 – 75 dni, Outdoor: październik
Genotyp60% Indica / 40% Sativa
EfektRelaksujący
SmakSłodki, owocowy z nutami jagód, cytrusów i diesla
AromatSłodki, owocowy z nutami jagód, cytrusów i diesla
WysokośćIndoor: b.d., outdoor: 300 – 400 cm
ProdukcjaIndoor: 500 – 650 g/m², outdoor: 2500 – 4000 g/roślina
THC24%
CBD0,1%
109,00 362,00  Wybierz opcje
fhs0022 27 product lbox1

Sour Blueberry Regular

0 out of 5
(0)

Sour Blueberry od Humboldt Seeds to regularne nasiona konopi, które wywodzą się z krzyżówki Sour Diesel #2 i Blueberry. Jest to dość duża, mocna i energiczna roślina marihuany o średniej wielkości liściach, która daje obfite plony dużych żywicznych topków wzdłuż centralnej łodygi i jej bocznych gałęzi.

Smak i aromat Sour Blueberry są wyraźne, słodko-owocowe, z kwaśnymi i gorzkimi nutami. Zapewnia silny i zrównoważony efekt, początkowo mózgowy, ale później bardziej relaksujący fizycznie.

 

TypRegularne
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaBlueberry x Sour Diesel #2
KwitnienieIndoor: 60 – 65 dni, Outdoor: październik
Genotyp40% Indica / 60% Sativa
EfektRelaksujący
SmakJagód, owoców cytrusowych
AromatKwaśnego owocu
WysokośćIndoor: b.d., outdoor: 100 – 300 cm
ProdukcjaIndoor: 400 – 600 g/m², outdoor: 1000 – 2000 g/roślina
THC14%
CBD0,1%
109,00 214,00  Wybierz opcje
uk cheese auto1

UK Cheese Auto

0 out of 5
(0)

UK Cheese Auto od Humboldt Seed Organization to udana replika rodziców Critical + Auto i Cheese. Intensywny aromat dojrzałego sera sprawia że, konieczne jest zastosowanie filtrów przeciw zapachowi. Jest to roślina marihuany, która zapewnia mnóstwo gęstych topków pełnych wysokiej jakości żywicy.

UK Cheese Auto to roślina marihuany, która ma niezwykle silny aromat i smak niebieskiego sera. Efekt jest zbilansowany i potężny, doprowadzając do stanu intensywnego odprężenia ciała.

 

TypAutomatyczne feminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaUK Cheese x Ruderalis
KwitnienieIndoor: 60 – 65 dni, Outdoor: październik
Genotyp75% Indica / 25% Sativa
EfektOdprężający
SmakNiebieskiego sera
AromatNiebieskiego sera
WysokośćIndoor: b.d., outdoor: 75 – 100 cm
ProdukcjaIndoor: 25 – 45 g/m², outdoor: 30 – 60g/roślina
THC13 – 16%
CBD0,1%
101,00  Wybierz opcje
fhs0133 22 product lbox1

Raspberry Diesel

0 out of 5
(0)

Raspberry Diesel firmy Humboldt Seed Organisation jest rośliną konopi, której wysoka jakość jest gwarantowana przez jej pochodzenie – Sour Diesel #2 i Sweet Cherry Afghan “Old World Pheno”. Ta cudowna roślina daje obfite rośliny z ogromnymi gęstymi topkami, które pachną pysznymi owocami. Ponadto ten szczep jest doskonały do ekstrakcji żywicy.

Zapach i aromat tej marihuany hybrydowej są głębokie i przekłuwające, z nutami jagód i oleju, któremu towarzyszy subtelny dotyk pieprzu. Jej działanie, bardziej psychiczne niż fizyczne, okazuje się silne i długotrwałe. Bez wątpienia nasiona konopii, bez których eksperci i fani dobrej jakości marihuany nie mogą się obejść.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaSour Diesel #2 x Sweet Cherry Afghan
KwitnienieIndoor: 65 – 70 dni, Outdoor: październik
Genotyp35% Indica / 65% Sativa
EfektRelaksujący
SmakJagód, oleju i pieprzu
AromatJagód, oleju i pieprzu
WysokośćIndoor: b.d., outdoor: 200 – 300 cm
ProdukcjaIndoor: 450 – 600 g/m², outdoor: 1000 – 3000 g/roślina
THC18 – 21%
CBD0,1%
101,00 336,00  Wybierz opcje
purple trainwreck fem1

Purple Trainwreck

0 out of 5
(0)

Purple Trainwreck od Humboldt Seed Organization pochodzi z krzyżówki Mendo Purps i Trainwreck. W pomieszczeniach wymaga wystarczającej ilości miejsca do pełnego rozwoju i diety bogatej w składniki odżywcze, należy jednak zredukować okres wzrostu, aby uniknąć nadmiernego rozszerzania się. Odporna na wilgoć i szkodniki, roślina marihuany nadaje się także do uprawy na świeżym powietrzu w klimacie umiarkowanym, ciepłym, suchym i śródziemnomorskim i rozwija piękne fioletowo-fioletowe odcienie, zależnie od różnicy temperatur w nocy i w dzień.

Purple Trainwreck pachnie owocami cytrusowymi i lekko przyprawami. Smak oferuje intensywne nuty cytryny, sosny i lawendy. Początkowy mózgowy, orzeźwiający i psychodeliczny efekt, z czasem przechodzi w głębokie uczucie relaksu.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaMendo Purps x Trainwreck
KwitnienieIndoor: 58 – 63 dni, Outdoor: październik
Genotyp65% Indica / 35% Sativa
EfektOrzeźwiający, relaksujący
SmakCytryny, sosny i lawendy
AromatOwoców cytrusowych i przypraw
WysokośćIndoor: b.d., outdoor: 100 – 300 cm
ProdukcjaIndoor: 400 – 600 g/m², outdoor: 1000 – 2000 g/roślina
THC15 – 17%
CBD0,1%

 

101,00 332,00  Wybierz opcje
og kush fem 11

OG Kush

0 out of 5
(0)

OG Kush od Humboldt Seed Organisation to nasiona konopii o złożonym pochodzeniu – Lemon Thai / Pakistani i Chemdawg. Jest rośliną łatwą w uprawie pomimo dość dużej wrażliwości na wilgoć. Hodowla topków, które wydzielają tropikalny zapach, jest dobrym rozwiązaniem zarówno wewnątrz, jak i na świeżym powietrzu, jeśli klimat jest umiarkowany lub śródziemnomorski. OG Kush jest kultowym szczepem wśród amerykańskich gwiazd i raperów.

Zapach OG Kush to niepowtarzalna mieszanka owoców cytrusowych, egzotycznych drewna i oleju, a pyszny słodki smak ma intensywne nutki tropikalnych owoców, cedru, oleju, cytrusów i przypraw. Długotrwały efekt głęboko odpręża ciało i umysł.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaLemon Thai/Pakistan x Chemdawg
KwitnienieIndoor: 55 – 60 dni, Outdoor: październik
Genotyp75% Indica / 25% Sativa
EfektOdprężający
SmakSłodki, nuty tropikalnych owoców, cedru, oleju, cytrusów i przypraw
AromatOwoców cytrusowych, egzotycznych drewna i oleju
WysokośćIndoor: b.d., outdoor: 200 cm
ProdukcjaIndoor: 400 – 600 g/m², outdoor: 1000 – 2000 g/roślina
THC20%
CBD0,1%
101,00 336,00  Wybierz opcje
chocolate mint og fem1

Chocolate Mint OG

0 out of 5
(0)

Chocolate Mint OG firmy Humboldt Seed Organisation jest feminizowanym szczepem konopi indyjskich, który subtelnie łączy w sobie delikatne niuanse czekolady, a także smak i zapach mięty.

Chocolate Mint OG , wywodzi się z krzyżówki Emerald OG i Grandaddy Purple. Jest to wyjątkowa, szybko kwitnąca roślina marihuany promieniująca jakością, którą szczególnie pięknie obserwuje się w fazie kwitnienia dzięki purpurowym odcieniom. Nie jest szczególnie odporna na wilgoć, dlatego zaleca się kontrolowanie jej wzrostu w trakcie stosowania wewnątrz pomieszczeń. Roślina jest niezwykle wydajna, wytwarza obfite gęste topki, które wydzielają intensywny zapach.

Ta hybryda konopi ma bardzo głęboki smak i zapach, z nutami czekolady, mięty, sosny. Efekt, zapewniający długotrwałe odczucia fizyczne i psychiczne, jest tak silny, że tylko najbardziej doświadczeni użytkownicy powinni z niego skorzystać.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaEmerald OG x Grandaddy Purple
KwitnienieIndoor: 55 – 65 dni, Outdoor: październik
Genotyp80% Indica / 20% Sativa
EfektSilnie relaksujący
SmakCzekolady, mięty, sosny
AromatCzekolady, mięty, sosny
WysokośćIndoor: b.d., outdoor: 300 cm
ProdukcjaIndoor: 400 – 600 g/m², outdoor: 1000 – 2000 g/roślina
THC22 – 26%
CBDb.d.
109,00 362,00  Wybierz opcje
blueberry headband fem1

Blueberry Headband

5.00 out of 5
(1)

Blueberry Headband firmy Humboldt Seed Organisation to nasiona konopi, które wywodzą się ze skrzyżowania opaski 707 i borówki.

Jest to dość duża, silna roślina o wydłużonych liściach, która daje obfite plony grubych, gęstych i pachnących pąków. Została oznaczona jako marihuana najwyższej jakości. Rośnie szczęśliwie zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz w ciepłym / śródziemnomorskim klimacie oraz w szklarniach.

Smak i aromat Blueberry Headband są wyraźne i złożone, z nutami przypraw i anyżu. Zapewnia długotrwały efekt, zarówno mózgowy, jak i fizyczny.

 

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaBlueberry x 707 Headband
KwitnienieIndoor: 65 – 70 dni, Outdoor: październik
Genotyp70% Indica / 30% Sativa
EfektRelaksujący
SmakPrzypraw i anyżu
AromatPrzypraw i anyżu
WysokośćIndoor: b.d., outdoor: 300 cm
ProdukcjaIndoor: 450 – 600 g/m², outdoor: 1000 – 4000 g/roślina
THC19 – 23%
CBD0,1%
101,00  Wybierz opcje
Velvet Octane Easy Resize.com

Velvet Octane

0 out of 5
(0)

Velvet Octane firmy Humboldt Seed Organization to feminizowane nasiona marihuany oparte na Indice, pochodzące z krzyżówki Afghan OG ze wspaniałym Geist OG. Rezultatem jest podwójna hybryda OG, która wyróżnia się złożonym smakiem, dużą mocą i wspaniałymi wydajnościami.

Rozwija się w rośliny o naprawdę odpornej strukturze i bardzo zwartym wzroście, co ułatwia rozwój pąków w fazie kwitnienia. Jej wzrost wegetatywny jest znacznie bardziej energetyczny niż w przypadku innych odmian OG Kush. Jej wymagania żywieniowe są wyższe niż przeciętne, ale zapotrzebowanie na azot jest umiarkowane. Uprawa SOG jest dobrą opcją dla tej odmiany, a krata jest zalecana do podtrzymywania jej gałęzi, gdy zostaną wypełnione kwiatami.

W pomieszczeniach 6-9 roślin jest akceptowanych na metr kwadratowy. Ich rozwój będzie zależał od wielkości doniczki i czasu wegetacji. Przerzedzenie czaszy, aby umożliwić lepszą penetrację światła, doprowadzi do większych topów.

Velvet Octane ma złożony profil terpenowy zdominowany przez terpeny beta-mircen i beta-kariofilen. Jej aromat obejmuje wyjątkowe nuty gazowe i pikantne połączone z nutami czarnego pieprzu i cytrusów cytryny. Wytwarza silne, długotrwałe doznania, które trafiają bezpośrednio do twojej głowy i pomagają się uspokoić.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaAfghan OG x Geist OG
KwitnienieIndoor: 56 – 60 dni, Outdoor: październik
Genotyp70% Indica / 30% Sativa
EfektUspokajający
SmakZiemisty, cytrusowy
AromatGazowy i pikantny
WysokośćIndoor: b.d., outdoor: 300 – 400 cm
ProdukcjaIndoor: 450 – 600 g/m², outdoor: 1000 – 4000 g/roślina
THC19 – 21%
CBD0,1%

354,00  Wybierz opcje
Sunrise Sherbert Easy Resize.com

Sunrise Sherbert

0 out of 5
(0)

Sunrise Sherbert firmy Humboldt Seed Organization to nasiona konopi pochodzące z krzyżówki Sunset Sherbert i 3 Kings Blueberry Headband. Bez ulubionego na świecie Sherbińskiego Sunset Sherbert, ta kalifornijska hybryda nie byłaby możliwa. Feminizowana odmiana z dominacją Indici, która daje wiele żywicznych fioletowych pąków o trudnych do opisania niezwykłych smakach.

Szczycąc się silnym wzrostem wegetatywnym, Sunrise Sherbert rozwija wiele silnych gałęzi z liśćmi podobnymi do Indici. Po rozpoczęciu fazy kwitnienia zaczyna rosnąć jak diabli, czasem nawet zwiększając całkowity rozmiar o 30% i pokrywając całe ciało dużą ilością niezwykle żywicznych pąków .

Sunrise Sherbert zapewnia doskonałe wyniki w każdych warunkach klimatycznych i środowiskowych. Aby zwyciężyć w każdej sytuacji, wystarczy dieta bogata w składniki odżywcze. Usunięcie liści pod warstwami podstawowymi pozwoli, aby powietrze i światło dotarły również do warstwy wtórnej i trzeciej. Nie zapomnij zapewnić jej wsparcia strukturalnego (krata, tyczenie), aby utrzymać ciężar ciężkich coli. Przy ustalaniu właściwej liczby roślin konopi do uprawy na metrze kwadratowym należy wziąć pod uwagę wiele różnych czynników, chociaż generalnie nie zaleca się uprawy powyżej 6-9 roślin. Postępując zgodnie z tymi prostymi wskazówkami, nic nie powstrzyma Cię od cieszenia się wysokiej jakości produktem stworzonym przez doświadczonych kalifornijskich hodowców.

Sunrise Sherbert to świetny wybór, aby zakończyć dzień w spokoju. Jej smak jest po prostu boski: pieprz, trawa cytrynowa, jagody, lawenda, niedorzeczne słodkie cytryny i drewno sosnowe. Jej działanie to szum głowy i ciała, idealne połączenie psychodelii i relaksu.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaBlueberry x Thin Mint Girl Scout Cookies
KwitnienieIndoor: 60 – 63 dni, Outdoor: październik
Genotyp70% Indica / 30% Sativa
EfektRelaksujący
SmakPieprz, trawa cytrynowa, jagody, lawenda, cytryny i drewna sosnowego
AromatPrzypraw, słodki
WysokośćIndoor: b.d., outdoor: 250 – 350 cm
ProdukcjaIndoor: 400 – 500 g/m², outdoor: 3000 – 4000 g/roślina
THC21 – 24%
CBD0,1%
358,00 1178,00  Wybierz opcje
Sugar Breath Easy Resize.com

Sugar Breath

0 out of 5
(0)

Sugar Breath od Humboldt Seed Organisation to feminizowane nasiona konopi, które są wynikiem krzyżówki Do-Si-Dos z elitarnym klonem OGKB. Rezultatem jest hybryda marihuany z dominacją Indici, która znalazła się w pierwszej dziesiątce najlepszych odmian konopi w USA.

Sugar Breath to piękna roślina marihuany, która daje grube, gęste pąki wypełnione błyszczącą żywicą od góry do dołu. Wewnątrz zaleca się długi okres wegetacyjny, podczas gdy na zewnątrz cieszy się ciepłym klimatem i szklarnią.

Sugar Breath ma ostry, gazowy, słodki aromat, który zmienia się w nuty sosny, kadzidła, wanilii i cynamonu. Z poziomem THC do 26% jej efekt blokady na kanapie jest gwarantowany – zdecydowanie nie jest dla osób o słabych nerwach.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaDo-Si-Dos x OGKB
KwitnienieIndoor: 60 – 65 dni, Outdoor: październik
Genotyp80% Indica / 20% Sativa
EfektPrzyklejenie do kanapy
SmakSłodki, ziemisty
AromatSłodki, nuty sosny, kadzidła, wanilii i cynamonu
WysokośćIndoor: b.d., outdoor: 300 – 400 cm
ProdukcjaIndoor: 400 – 500 g/m², outdoor: 2000 – 3000 g/roślina
THC24 – 26%
CBD0,1%
114,00 371,00  Wybierz opcje
San Bacio Gelato Easy Resize.com

San Bacio Gelato

0 out of 5
(0)

San Bacio Gelato firmy Humboldt Seed Organization to nasiona konopi pochodzące z krzyżówki Bacio Gelato i 3 Kings Blueberry Headband. Niezwykła odmiana, która nie byłaby możliwa, gdyby nie współpraca słynnego na całym świecie Sherbińskiego, człowieka stojącego za legendarnym Gelato, znanego z umiejętności polowania na fenomeny w Kalifornii, a także z prowadzenia nowej generacja genetyki USA. Oparta na Indice, daje grube rośliny, które rosną jak diabli, wytwarzając liczne topki bogate w żywicę, z mocnymi efektami uderzenia i pysznym profilem terpenowym.

Niezależnie od klimatu i środowiska, San Bacio Gelato zamienia się w silne i mocne rośliny, z rozległymi rozgałęzieniami i szerokimi liśćmi, które kończą się pełnymi grubymi i wypełnionymi żywicą pąkami, oferując spektakl, którego nikt nie powinien przegapić.

Dzięki tej wszechstronności klimatycznej kwitnie zarówno w wilgotnych, jak i suchych warunkach pogodowych. Ważne jest jednak, aby upewnić się, że otrzymuje wystarczającą ilość pożywienia, aby jej metaboliczne potrzeby zostały w pełni zaspokojone. Przycinanie pod warstwami podstawowymi podczas 1., 3. i 6. tygodnia kwitnienia pomoże zmaksymalizować plony. Jeśli chodzi o warstwę pomocniczą i trzecią, najlepiej ograniczyć ją do minimum. Aby roślina bez strachu wydawała pąki, konieczne jest również zastosowanie struktur podporowych, takich jak siatki kratowe, pod koniec fazy kwitnienia. Optymalna liczba roślin San Bacio Gelato do jednoczesnego wzrostu wynosi 6-9 roślin / .

San Bacio Gelato doskonale nadaje się na spokojny dzień, gdy niewiele się dzieje. Ekspresja terpenowa rośliny nie ma sobie równych. Mieszanka jagód, cynamonu i czarnego pieprzu z nutami skórki cytryny, drewna sosnowego i ziemi. Jej działanie jest zdecydowanie uderzające, nieodpowiednie dla wszystkich. Czego innego się spodziewałeś przy poziomach THC rzędu 20-25%?

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaBacio Gelato x 3 Kings BHB
KwitnienieIndoor: 60 – 67 dni, Outdoor: październik
Genotyp75% Indica / 25% Sativa
EfektMocny, uspokajający
SmakSłodki, ziemisty
AromatJagód, cynamonu, czarnego pieprzu z nutami skórki cytryny, drewna sosnowego i ziemi
WysokośćIndoor: b.d., outdoor: 300 – 400 cm
ProdukcjaIndoor: 450 – 550 g/m², outdoor: 3000 – 4000 g/roślina
THC20 – 25%
CBD0,1%
409,00 1346,00  Wybierz opcje

Wyświetlanie 1–20 z 70 wyników