Flying Dutchman to jedna z najstarszych firm nasion na rynku. Została założona w 1984 roku przez Eddiego i Skunkmana. Firma ta jest odpowiedzialna za stworzenie oryginalnego Skunk #1. Posiadają oni wiele klasycznych odmian. Niestety zostali oni wykupieni przez firmę Seni Seeds i istnieją już jedynie jako marka. Flying Dutchman nie tworzą nowych odmian.
Niemniej jednak, jeżeli kochasz holenderskie klasyki to musisz ich spróbować.

Flying Dutchmen

tfd feminized mix photo1 125,00 

Feminized Mix

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Każdy, kto uważa za trudny do wybrania między wieloma, bardzo feminizowanymi szczepami Latającego Dutchmana, może znaleźć rozwiązanie ich dylematu w TFD Feminizowanym Mixie. Ten wybór zawiera 10 nasion – losowo zmieszany asortyment pobrany z jakiegokolwiek lub wszystkich 14 szczepów znajdujących się na naszej liście feminizowanych odmian marihuany.

Wybierz opcje
the original haze photo1

The Original Haze Seeds

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Pracowaliśmy z tą odmianą w Holandii od ponad 20 lat. Jest to podstawa wszystkich Haze, które można znaleźć tutaj w Holandii. Od czasu ustabilizowania się pod koniec lat 70. The Original Haze nigdy nie był hybrydyzowany. Idealny do hodowli projektów ze względu na swój status hodowli czystej. Dla hodowców komercyjnych ten szczep nie jest zalecany ze względu na jego rozmiar i dłuższy czas dojrzewania. Bardzo silny z energicznym mózgiem. Specjalne zasoby hodowlane. Dostępna jest tylko oryginalna czysta Haze.

 

 

Czytaj dalej
pineapple punch photo1 190,00 

Pineapple Punch Seeds

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Specjalnie wybrany Real Mc Coy przecięty z tatą Skunk # 1, aby zaoferować szansę na większą różnorodność genetyczną dla tych, którzy kochają Hawaiian. Trochę bardziej skomplikowane i Skunky niż prawdziwy McCoy, z smakiem i zapachem ananasów. Bardzo mózgowy. Wielki wysiłek, aby przejść z Real McCoy i / lub inne ekstremalne typy Sativa. Smak tropików!

 

 

Wybierz opcje
artic sun photo1 190,00 

Artic Sun Seeds

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Małżeństwo genetyki starej i nowej. Przeważnie Sativa z długimi, gęstymi i krystalicznie sadzonkami. Wysoka wydajność i bardzo silna. Efekt jest natury fizycznej i mózgowej o ostrym zapachu i smaku. Ten szczep konopi jest idealny do zastosowań medycznych.

 

 

Wybierz opcje
kerala krush photo1 125,00 

Kerala Krush Seeds

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Bardzo energiczna Sativa z najwyższej jakości, średniej wysokości rośliny z dobrymi wydajnościami dla Sativy. Ojciec Skunka pobudza szybkie dojrzewanie bez przeszkadzania efektom lub smakowi czystej indyjskiej sativa. Bardzo gładki, złożony smak i zapach z wyraźnym mózgiem. Wyjątkowo żywa odmiana Sativa!

 

Wybierz opcje
titan s haze photo1 208,00 

Titan’s Haze Seeds

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Stoły są obrócone, nasz 25% T.H.C. Matka Skunk # 1, skrzyżowana z naszym pierwotnym ojcem Haze. Bardzo silny, dominujący szczep Haze, idealny do hodowli z Fuma Con Dios lub Original Haze. Bardzo silna odmiana zamglenia!

 

 

Wybierz opcje
haze mist photo1 208,00 

Haze Mist Seeds

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Równowaga pomiędzy mocą a słodyczą Kerali ze spicynessą i rosnącym mózgiem wysokości oryginalnego Haze są doskonale wyrażone w tym prawie czystym krzyżu Sativa. Tylko dla miłośników Haze – wyjątkowy krzyż, który nagradza hodowcę produktem, który jest niedościgniony w ostatnich czasach. Dobra wydajność dla prawie czystej Sativa. South Indian jest jednym z głównych bloków, które zostały użyte do stworzenia oryginalnego Haze w latach 70-tych. Czysta sativa diva!

 

 

Wybierz opcje
swazi safari photo1 190,00 

Swazi Safari Seeds

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Doskonale wyważony krzyż Sativa, szczupła roślina, która dojrzewa do przenoszenia słodkich, ciężkich pąków. Smak jest podobny do oryginalnego Haze, ale trochę słodszy jak dobry haszysz. Ten dość dobry wynik i krystalicznie czysty, energetyzujący wysoki krzyż idealnie nadaje się do zwiększenia jasności twoich kosmicznych myśli. Uważaj, to jest prawdziwa afrykańska przygoda!

 

 

Wybierz opcje
the real mccoy photo1 187,00 

The Real Mccoy Regular Seeds

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Bardzo wyjątkowy krzyż dla prawdziwego konesera, cudownie słodkiego i pikantnego bukietu i smaku, który można opisać tylko jako palenie tropikalnej sałatki. Prawdziwy McCoy dociera do części, na które inny chwast nie może. Uprawa poprawnie, wydajność może przekroczyć 300 gramów na metr kwadratowy. Doskonała równowaga słodkiej i pikantnej … Nie można jej opisać słowami !

 

 

Wybierz opcje
pot of gold photo1 190,00 

Pot Of Gold Seeds

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Kompaktowe rośliny, które produkują ogromne plony, także jeden z najbardziej żywicznych szczepów w naszej selekcji. Pot of Gold jest jednym z flagowych firm produkujących nasiona Flying Dutchmen. Dzięki wyrafinowanemu słodkiemu smaku i wyjątkowemu silnemu efektowi fizycznemu, ten szczep pozostawi Cię na stałe na siedzeniu przez wiele godzin. Dobre dla wielu zastosowań medycznych. Mocny miodowy smak, prawdziwa żywiczna bomba!

 

 

Wybierz opcje
haley s comet photo1 166,00 

Haley’s Comet Seeds

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Wczesna kalifornijska odmiana przecinała Skunk # 1, bardzo jednorodną, szybko dojrzewającą odmianę, nadającą się do uprawy na świeżym powietrzu w wielu umiarkowanych regionach. Duża część roślin spada do kwiatów po najmniejszej redukcji fotoperiodu. Kometa Haley ma słodki, ostry smak i zapach o dobrze wyważonym poziomie fizycznym / mózgowym. Wysoka wydajność i łatwa w uprawie.

 

 

Wybierz opcje
mixed sativa diva s photo1 166,00 

Mixed Sativa Diva’s Seeds

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Wyjątkowy wybór spośród soczystych Sativa’s Flying Dutchmen. Cała nasza jakość oczekuje od nas, ale w mieszanej torbie. Każdy pakiet zawiera tajsko-tanicę, Fuma Con Dios i nasiona Swazi Safari. Dla tych, którzy kochają odmianę. Trzy różne odmiany matek, dobra kombinacja genów do selekcji.

 

 

Wybierz opcje
fuma con dios photo1 150,00 

Fuma Con Dios

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Czysty zapach Haze, czysty Haze, czysty efekt Haze. Ojciec Skunka utrzymuje wysokość w dół i czas dojrzewania w ciągu 12 tygodni. Pompuje również wydajność do 300 gramów na metr kwadratowy. Ten potężny Haze jest wysoce zalecane dla niecierpliwych miłośników Haze. Jedynie jedno pokolenie zostało usunięte z oryginalnego Haze z lat 70. XX wieku. Ciesz się owocem bogów.

 

 

Wybierz opcje
dutchmen s royal orange photo1 150,00 

Dutchmen’s Royal Orange

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

To przejście zostało wykonane tylko z myślą o jakości. Najlepiej wybrany spośród 10 000 zdarzyło się trochę potrwać do dojrzewania, ale warto poczekać. Ta odmiana Indica naprawdę pochodzi z zasobów królewskich. Z zapachem i smakiem cukierków oraz silnym fizycznym wzrostem. Doskonały do leniwego oszołomienia w słońcu. Prawdziwy królewski trakt.

 

 

Wybierz opcje
afghanica photo1 150,00 

Afghanica Seeds

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Geny afgańskie wpływają na wygląd hybrydowy, smak i stonę, podczas gdy rodzic Skunk daje dużo, energię i siłę, sprawiając, że jest to królowa roślin! Afghanica wytwarza stałe, ciężkie pąki, które kapią z żywicą i nadają solidny, ciężki kamień. Dobre dla wielu zastosowań medycznych.

 

 

Wybierz opcje
thai tanic photo1 125,00 

Thai Tanic

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Bardzo kompaktowa odmiana Sativa, klasyczny czekoladowy zapach Thai i smak. Ojciec Skunk dominuje tylko w szybkim dojrzewaniu, wysokich plonach i ogólnej wigorze. Producent ciężkiego kryształu, który jest niezwykle potężny z trippy z mocnym efektem. Nie wpadaj w panikę, tylko zabiorę cię do góry i do góry!

 

Wybierz opcje
aurora b photo1 125,00 

Aurora B.

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Aurora B. to krzyż pomiędzy starannie dobranymi lampami Northern Lights z naszym słodkim ojcem Skunksa: energiczna roślina z ciężkimi, żywicznymi pąkami. Ten szczep ma najlepsze cechy zarówno od rodziców. Aurora B. rośnie do średniej wielkości rośliny podobnej do Skunk # 1, i ma słodki i owocowy smak z łuskanym posmakiem. Bardzo wysoka wydajność wysokiej jakości produktu i szybki czas dojrzewania sprawiają, że ten krzyż jest idealnym cashcropperem zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Po prostu usiądź i ciesz się Northern Lights.

 

 

Wybierz opcje
early durban photo1 104,00 

Early Durban

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Wyjątkowo wygodne na świeżym powietrzu w większości umiarkowanych regionach, jak w domu, wczesny Durban jest twardą rośliną, która szybko nagrodzi plantatora o wysokich wydajnościach, głównie Sativa w naturze z efektem mózgowo-fizycznym i smakiem anyżowym. Wczesna, łatwa i potężna. Czuje się szczęśliwie na zewnątrz.

 

 

Wybierz opcje
the pure photo1 84,00 

The Pure

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Duża wydajność może być oczekiwana z tej odmiany, Pure jest bardzo jednorodna i doskonale przystosowana do wszystkich metod uprawy. Niezależnie od tego, czy jest uprawiana w pomieszczeniach zamkniętych, w szklarni czy na świeżym powietrzu, Pure jest szczepem, który wyraża najlepsze cechy zarówno Sativa, jak i Indica.

 

 

Wybierz opcje
nepal kush feminized photo1 245,00 

Feminized Nepal Kush Seeds

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Podwójna mieszanka hybrydowa, która wyróżnia się spośród tłumu ze względu na nietypową strukturę nepalskich konopi.
Rośliny hutnicze znalezione na całym hinduistycznym Kush są klasyczne Indicas – ciemne i zwarte, używane głównie do przesianego haszyszu. Nepalski charas jest ręcznie pocierany z roślin, podobnie jak w wielu częściach Himalajów.

Podobnie jak inne szczepy z tej rozległej, górzystej okolicy, nuklearna nepalska została wybrana przez kolejne pokolenia na produkcję żywicy, nadając jej leniwie grubą powłokę lepkich trichomów, które można łatwo zebrać z powierzchni pąków.

Genotyp: Głównie Indica
Przeznaczenie: Indoor
Plon: bardzo duży (450g-550g/m2 Indoor)
Czas kwitnienia: 7 – 9 tygodni
Wysokość: Wysokie (ponad 130cm)
Nasiona marihuany Feminizowane

 

Wybierz opcje
tfd feminized mix photo1

Feminized Mix

0 out of 5
(0)

Każdy, kto uważa za trudny do wybrania między wieloma, bardzo feminizowanymi szczepami Latającego Dutchmana, może znaleźć rozwiązanie ich dylematu w TFD Feminizowanym Mixie. Ten wybór zawiera 10 nasion – losowo zmieszany asortyment pobrany z jakiegokolwiek lub wszystkich 14 szczepów znajdujących się na naszej liście feminizowanych odmian marihuany.

SKU: N/A
125,00  Wybierz opcje
the original haze photo1

The Original Haze Seeds

0 out of 5
(0)

Pracowaliśmy z tą odmianą w Holandii od ponad 20 lat. Jest to podstawa wszystkich Haze, które można znaleźć tutaj w Holandii. Od czasu ustabilizowania się pod koniec lat 70. The Original Haze nigdy nie był hybrydyzowany. Idealny do hodowli projektów ze względu na swój status hodowli czystej. Dla hodowców komercyjnych ten szczep nie jest zalecany ze względu na jego rozmiar i dłuższy czas dojrzewania. Bardzo silny z energicznym mózgiem. Specjalne zasoby hodowlane. Dostępna jest tylko oryginalna czysta Haze.

 

 

SKU: N/A
pineapple punch photo1

Pineapple Punch Seeds

0 out of 5
(0)

Specjalnie wybrany Real Mc Coy przecięty z tatą Skunk # 1, aby zaoferować szansę na większą różnorodność genetyczną dla tych, którzy kochają Hawaiian. Trochę bardziej skomplikowane i Skunky niż prawdziwy McCoy, z smakiem i zapachem ananasów. Bardzo mózgowy. Wielki wysiłek, aby przejść z Real McCoy i / lub inne ekstremalne typy Sativa. Smak tropików!

 

 

SKU: N/A
190,00  Wybierz opcje
artic sun photo1

Artic Sun Seeds

0 out of 5
(0)

Małżeństwo genetyki starej i nowej. Przeważnie Sativa z długimi, gęstymi i krystalicznie sadzonkami. Wysoka wydajność i bardzo silna. Efekt jest natury fizycznej i mózgowej o ostrym zapachu i smaku. Ten szczep konopi jest idealny do zastosowań medycznych.

 

 

SKU: N/A
190,00  Wybierz opcje
kerala krush photo1

Kerala Krush Seeds

0 out of 5
(0)

Bardzo energiczna Sativa z najwyższej jakości, średniej wysokości rośliny z dobrymi wydajnościami dla Sativy. Ojciec Skunka pobudza szybkie dojrzewanie bez przeszkadzania efektom lub smakowi czystej indyjskiej sativa. Bardzo gładki, złożony smak i zapach z wyraźnym mózgiem. Wyjątkowo żywa odmiana Sativa!

 

SKU: N/A
125,00  Wybierz opcje
titan s haze photo1

Titan’s Haze Seeds

0 out of 5
(0)

Stoły są obrócone, nasz 25% T.H.C. Matka Skunk # 1, skrzyżowana z naszym pierwotnym ojcem Haze. Bardzo silny, dominujący szczep Haze, idealny do hodowli z Fuma Con Dios lub Original Haze. Bardzo silna odmiana zamglenia!

 

 

SKU: N/A
208,00  Wybierz opcje
haze mist photo1

Haze Mist Seeds

0 out of 5
(0)

Równowaga pomiędzy mocą a słodyczą Kerali ze spicynessą i rosnącym mózgiem wysokości oryginalnego Haze są doskonale wyrażone w tym prawie czystym krzyżu Sativa. Tylko dla miłośników Haze – wyjątkowy krzyż, który nagradza hodowcę produktem, który jest niedościgniony w ostatnich czasach. Dobra wydajność dla prawie czystej Sativa. South Indian jest jednym z głównych bloków, które zostały użyte do stworzenia oryginalnego Haze w latach 70-tych. Czysta sativa diva!

 

 

SKU: N/A
208,00  Wybierz opcje
swazi safari photo1

Swazi Safari Seeds

0 out of 5
(0)

Doskonale wyważony krzyż Sativa, szczupła roślina, która dojrzewa do przenoszenia słodkich, ciężkich pąków. Smak jest podobny do oryginalnego Haze, ale trochę słodszy jak dobry haszysz. Ten dość dobry wynik i krystalicznie czysty, energetyzujący wysoki krzyż idealnie nadaje się do zwiększenia jasności twoich kosmicznych myśli. Uważaj, to jest prawdziwa afrykańska przygoda!

 

 

SKU: N/A
190,00  Wybierz opcje
the real mccoy photo1

The Real Mccoy Regular Seeds

0 out of 5
(0)

Bardzo wyjątkowy krzyż dla prawdziwego konesera, cudownie słodkiego i pikantnego bukietu i smaku, który można opisać tylko jako palenie tropikalnej sałatki. Prawdziwy McCoy dociera do części, na które inny chwast nie może. Uprawa poprawnie, wydajność może przekroczyć 300 gramów na metr kwadratowy. Doskonała równowaga słodkiej i pikantnej … Nie można jej opisać słowami !

 

 

SKU: N/A
187,00  Wybierz opcje
pot of gold photo1

Pot Of Gold Seeds

0 out of 5
(0)

Kompaktowe rośliny, które produkują ogromne plony, także jeden z najbardziej żywicznych szczepów w naszej selekcji. Pot of Gold jest jednym z flagowych firm produkujących nasiona Flying Dutchmen. Dzięki wyrafinowanemu słodkiemu smaku i wyjątkowemu silnemu efektowi fizycznemu, ten szczep pozostawi Cię na stałe na siedzeniu przez wiele godzin. Dobre dla wielu zastosowań medycznych. Mocny miodowy smak, prawdziwa żywiczna bomba!

 

 

SKU: N/A
190,00  Wybierz opcje
haley s comet photo1

Haley’s Comet Seeds

0 out of 5
(0)

Wczesna kalifornijska odmiana przecinała Skunk # 1, bardzo jednorodną, szybko dojrzewającą odmianę, nadającą się do uprawy na świeżym powietrzu w wielu umiarkowanych regionach. Duża część roślin spada do kwiatów po najmniejszej redukcji fotoperiodu. Kometa Haley ma słodki, ostry smak i zapach o dobrze wyważonym poziomie fizycznym / mózgowym. Wysoka wydajność i łatwa w uprawie.

 

 

SKU: N/A
166,00  Wybierz opcje
mixed sativa diva s photo1

Mixed Sativa Diva’s Seeds

0 out of 5
(0)

Wyjątkowy wybór spośród soczystych Sativa’s Flying Dutchmen. Cała nasza jakość oczekuje od nas, ale w mieszanej torbie. Każdy pakiet zawiera tajsko-tanicę, Fuma Con Dios i nasiona Swazi Safari. Dla tych, którzy kochają odmianę. Trzy różne odmiany matek, dobra kombinacja genów do selekcji.

 

 

SKU: N/A
166,00  Wybierz opcje
fuma con dios photo1

Fuma Con Dios

0 out of 5
(0)

Czysty zapach Haze, czysty Haze, czysty efekt Haze. Ojciec Skunka utrzymuje wysokość w dół i czas dojrzewania w ciągu 12 tygodni. Pompuje również wydajność do 300 gramów na metr kwadratowy. Ten potężny Haze jest wysoce zalecane dla niecierpliwych miłośników Haze. Jedynie jedno pokolenie zostało usunięte z oryginalnego Haze z lat 70. XX wieku. Ciesz się owocem bogów.

 

 

SKU: N/A
150,00  Wybierz opcje
dutchmen s royal orange photo1

Dutchmen’s Royal Orange

0 out of 5
(0)

To przejście zostało wykonane tylko z myślą o jakości. Najlepiej wybrany spośród 10 000 zdarzyło się trochę potrwać do dojrzewania, ale warto poczekać. Ta odmiana Indica naprawdę pochodzi z zasobów królewskich. Z zapachem i smakiem cukierków oraz silnym fizycznym wzrostem. Doskonały do leniwego oszołomienia w słońcu. Prawdziwy królewski trakt.

 

 

SKU: N/A
150,00  Wybierz opcje
afghanica photo1

Afghanica Seeds

0 out of 5
(0)

Geny afgańskie wpływają na wygląd hybrydowy, smak i stonę, podczas gdy rodzic Skunk daje dużo, energię i siłę, sprawiając, że jest to królowa roślin! Afghanica wytwarza stałe, ciężkie pąki, które kapią z żywicą i nadają solidny, ciężki kamień. Dobre dla wielu zastosowań medycznych.

 

 

SKU: N/A
150,00  Wybierz opcje
thai tanic photo1

Thai Tanic

0 out of 5
(0)

Bardzo kompaktowa odmiana Sativa, klasyczny czekoladowy zapach Thai i smak. Ojciec Skunk dominuje tylko w szybkim dojrzewaniu, wysokich plonach i ogólnej wigorze. Producent ciężkiego kryształu, który jest niezwykle potężny z trippy z mocnym efektem. Nie wpadaj w panikę, tylko zabiorę cię do góry i do góry!

 

SKU: N/A
125,00  Wybierz opcje
aurora b photo1

Aurora B.

0 out of 5
(0)

Aurora B. to krzyż pomiędzy starannie dobranymi lampami Northern Lights z naszym słodkim ojcem Skunksa: energiczna roślina z ciężkimi, żywicznymi pąkami. Ten szczep ma najlepsze cechy zarówno od rodziców. Aurora B. rośnie do średniej wielkości rośliny podobnej do Skunk # 1, i ma słodki i owocowy smak z łuskanym posmakiem. Bardzo wysoka wydajność wysokiej jakości produktu i szybki czas dojrzewania sprawiają, że ten krzyż jest idealnym cashcropperem zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Po prostu usiądź i ciesz się Northern Lights.

 

 

SKU: N/A
125,00  Wybierz opcje
early durban photo1

Early Durban

0 out of 5
(0)

Wyjątkowo wygodne na świeżym powietrzu w większości umiarkowanych regionach, jak w domu, wczesny Durban jest twardą rośliną, która szybko nagrodzi plantatora o wysokich wydajnościach, głównie Sativa w naturze z efektem mózgowo-fizycznym i smakiem anyżowym. Wczesna, łatwa i potężna. Czuje się szczęśliwie na zewnątrz.

 

 

SKU: N/A
104,00  Wybierz opcje
the pure photo1

The Pure

0 out of 5
(0)

Duża wydajność może być oczekiwana z tej odmiany, Pure jest bardzo jednorodna i doskonale przystosowana do wszystkich metod uprawy. Niezależnie od tego, czy jest uprawiana w pomieszczeniach zamkniętych, w szklarni czy na świeżym powietrzu, Pure jest szczepem, który wyraża najlepsze cechy zarówno Sativa, jak i Indica.

 

 

SKU: N/A
84,00  Wybierz opcje
nepal kush feminized photo1

Feminized Nepal Kush Seeds

0 out of 5
(0)

Podwójna mieszanka hybrydowa, która wyróżnia się spośród tłumu ze względu na nietypową strukturę nepalskich konopi.
Rośliny hutnicze znalezione na całym hinduistycznym Kush są klasyczne Indicas – ciemne i zwarte, używane głównie do przesianego haszyszu. Nepalski charas jest ręcznie pocierany z roślin, podobnie jak w wielu częściach Himalajów.

Podobnie jak inne szczepy z tej rozległej, górzystej okolicy, nuklearna nepalska została wybrana przez kolejne pokolenia na produkcję żywicy, nadając jej leniwie grubą powłokę lepkich trichomów, które można łatwo zebrać z powierzchni pąków.

Genotyp: Głównie Indica
Przeznaczenie: Indoor
Plon: bardzo duży (450g-550g/m2 Indoor)
Czas kwitnienia: 7 – 9 tygodni
Wysokość: Wysokie (ponad 130cm)
Nasiona marihuany Feminizowane

 

SKU: N/A
245,00  Wybierz opcje
tfd feminized mix photo1

Feminized Mix

0 out of 5
(0)

Każdy, kto uważa za trudny do wybrania między wieloma, bardzo feminizowanymi szczepami Latającego Dutchmana, może znaleźć rozwiązanie ich dylematu w TFD Feminizowanym Mixie. Ten wybór zawiera 10 nasion – losowo zmieszany asortyment pobrany z jakiegokolwiek lub wszystkich 14 szczepów znajdujących się na naszej liście feminizowanych odmian marihuany.

125,00  Wybierz opcje
the original haze photo1

The Original Haze Seeds

0 out of 5
(0)

Pracowaliśmy z tą odmianą w Holandii od ponad 20 lat. Jest to podstawa wszystkich Haze, które można znaleźć tutaj w Holandii. Od czasu ustabilizowania się pod koniec lat 70. The Original Haze nigdy nie był hybrydyzowany. Idealny do hodowli projektów ze względu na swój status hodowli czystej. Dla hodowców komercyjnych ten szczep nie jest zalecany ze względu na jego rozmiar i dłuższy czas dojrzewania. Bardzo silny z energicznym mózgiem. Specjalne zasoby hodowlane. Dostępna jest tylko oryginalna czysta Haze.

 

 

pineapple punch photo1

Pineapple Punch Seeds

0 out of 5
(0)

Specjalnie wybrany Real Mc Coy przecięty z tatą Skunk # 1, aby zaoferować szansę na większą różnorodność genetyczną dla tych, którzy kochają Hawaiian. Trochę bardziej skomplikowane i Skunky niż prawdziwy McCoy, z smakiem i zapachem ananasów. Bardzo mózgowy. Wielki wysiłek, aby przejść z Real McCoy i / lub inne ekstremalne typy Sativa. Smak tropików!

 

 

190,00  Wybierz opcje
artic sun photo1

Artic Sun Seeds

0 out of 5
(0)

Małżeństwo genetyki starej i nowej. Przeważnie Sativa z długimi, gęstymi i krystalicznie sadzonkami. Wysoka wydajność i bardzo silna. Efekt jest natury fizycznej i mózgowej o ostrym zapachu i smaku. Ten szczep konopi jest idealny do zastosowań medycznych.

 

 

190,00  Wybierz opcje
kerala krush photo1

Kerala Krush Seeds

0 out of 5
(0)

Bardzo energiczna Sativa z najwyższej jakości, średniej wysokości rośliny z dobrymi wydajnościami dla Sativy. Ojciec Skunka pobudza szybkie dojrzewanie bez przeszkadzania efektom lub smakowi czystej indyjskiej sativa. Bardzo gładki, złożony smak i zapach z wyraźnym mózgiem. Wyjątkowo żywa odmiana Sativa!

 

125,00  Wybierz opcje
titan s haze photo1

Titan’s Haze Seeds

0 out of 5
(0)

Stoły są obrócone, nasz 25% T.H.C. Matka Skunk # 1, skrzyżowana z naszym pierwotnym ojcem Haze. Bardzo silny, dominujący szczep Haze, idealny do hodowli z Fuma Con Dios lub Original Haze. Bardzo silna odmiana zamglenia!

 

 

208,00  Wybierz opcje
haze mist photo1

Haze Mist Seeds

0 out of 5
(0)

Równowaga pomiędzy mocą a słodyczą Kerali ze spicynessą i rosnącym mózgiem wysokości oryginalnego Haze są doskonale wyrażone w tym prawie czystym krzyżu Sativa. Tylko dla miłośników Haze – wyjątkowy krzyż, który nagradza hodowcę produktem, który jest niedościgniony w ostatnich czasach. Dobra wydajność dla prawie czystej Sativa. South Indian jest jednym z głównych bloków, które zostały użyte do stworzenia oryginalnego Haze w latach 70-tych. Czysta sativa diva!

 

 

208,00  Wybierz opcje
swazi safari photo1

Swazi Safari Seeds

0 out of 5
(0)

Doskonale wyważony krzyż Sativa, szczupła roślina, która dojrzewa do przenoszenia słodkich, ciężkich pąków. Smak jest podobny do oryginalnego Haze, ale trochę słodszy jak dobry haszysz. Ten dość dobry wynik i krystalicznie czysty, energetyzujący wysoki krzyż idealnie nadaje się do zwiększenia jasności twoich kosmicznych myśli. Uważaj, to jest prawdziwa afrykańska przygoda!

 

 

190,00  Wybierz opcje
the real mccoy photo1

The Real Mccoy Regular Seeds

0 out of 5
(0)

Bardzo wyjątkowy krzyż dla prawdziwego konesera, cudownie słodkiego i pikantnego bukietu i smaku, który można opisać tylko jako palenie tropikalnej sałatki. Prawdziwy McCoy dociera do części, na które inny chwast nie może. Uprawa poprawnie, wydajność może przekroczyć 300 gramów na metr kwadratowy. Doskonała równowaga słodkiej i pikantnej … Nie można jej opisać słowami !

 

 

187,00  Wybierz opcje
pot of gold photo1

Pot Of Gold Seeds

0 out of 5
(0)

Kompaktowe rośliny, które produkują ogromne plony, także jeden z najbardziej żywicznych szczepów w naszej selekcji. Pot of Gold jest jednym z flagowych firm produkujących nasiona Flying Dutchmen. Dzięki wyrafinowanemu słodkiemu smaku i wyjątkowemu silnemu efektowi fizycznemu, ten szczep pozostawi Cię na stałe na siedzeniu przez wiele godzin. Dobre dla wielu zastosowań medycznych. Mocny miodowy smak, prawdziwa żywiczna bomba!

 

 

190,00  Wybierz opcje
haley s comet photo1

Haley’s Comet Seeds

0 out of 5
(0)

Wczesna kalifornijska odmiana przecinała Skunk # 1, bardzo jednorodną, szybko dojrzewającą odmianę, nadającą się do uprawy na świeżym powietrzu w wielu umiarkowanych regionach. Duża część roślin spada do kwiatów po najmniejszej redukcji fotoperiodu. Kometa Haley ma słodki, ostry smak i zapach o dobrze wyważonym poziomie fizycznym / mózgowym. Wysoka wydajność i łatwa w uprawie.

 

 

166,00  Wybierz opcje
mixed sativa diva s photo1

Mixed Sativa Diva’s Seeds

0 out of 5
(0)

Wyjątkowy wybór spośród soczystych Sativa’s Flying Dutchmen. Cała nasza jakość oczekuje od nas, ale w mieszanej torbie. Każdy pakiet zawiera tajsko-tanicę, Fuma Con Dios i nasiona Swazi Safari. Dla tych, którzy kochają odmianę. Trzy różne odmiany matek, dobra kombinacja genów do selekcji.

 

 

166,00  Wybierz opcje
fuma con dios photo1

Fuma Con Dios

0 out of 5
(0)

Czysty zapach Haze, czysty Haze, czysty efekt Haze. Ojciec Skunka utrzymuje wysokość w dół i czas dojrzewania w ciągu 12 tygodni. Pompuje również wydajność do 300 gramów na metr kwadratowy. Ten potężny Haze jest wysoce zalecane dla niecierpliwych miłośników Haze. Jedynie jedno pokolenie zostało usunięte z oryginalnego Haze z lat 70. XX wieku. Ciesz się owocem bogów.

 

 

150,00  Wybierz opcje
dutchmen s royal orange photo1

Dutchmen’s Royal Orange

0 out of 5
(0)

To przejście zostało wykonane tylko z myślą o jakości. Najlepiej wybrany spośród 10 000 zdarzyło się trochę potrwać do dojrzewania, ale warto poczekać. Ta odmiana Indica naprawdę pochodzi z zasobów królewskich. Z zapachem i smakiem cukierków oraz silnym fizycznym wzrostem. Doskonały do leniwego oszołomienia w słońcu. Prawdziwy królewski trakt.

 

 

150,00  Wybierz opcje
afghanica photo1

Afghanica Seeds

0 out of 5
(0)

Geny afgańskie wpływają na wygląd hybrydowy, smak i stonę, podczas gdy rodzic Skunk daje dużo, energię i siłę, sprawiając, że jest to królowa roślin! Afghanica wytwarza stałe, ciężkie pąki, które kapią z żywicą i nadają solidny, ciężki kamień. Dobre dla wielu zastosowań medycznych.

 

 

150,00  Wybierz opcje
thai tanic photo1

Thai Tanic

0 out of 5
(0)

Bardzo kompaktowa odmiana Sativa, klasyczny czekoladowy zapach Thai i smak. Ojciec Skunk dominuje tylko w szybkim dojrzewaniu, wysokich plonach i ogólnej wigorze. Producent ciężkiego kryształu, który jest niezwykle potężny z trippy z mocnym efektem. Nie wpadaj w panikę, tylko zabiorę cię do góry i do góry!

 

125,00  Wybierz opcje
aurora b photo1

Aurora B.

0 out of 5
(0)

Aurora B. to krzyż pomiędzy starannie dobranymi lampami Northern Lights z naszym słodkim ojcem Skunksa: energiczna roślina z ciężkimi, żywicznymi pąkami. Ten szczep ma najlepsze cechy zarówno od rodziców. Aurora B. rośnie do średniej wielkości rośliny podobnej do Skunk # 1, i ma słodki i owocowy smak z łuskanym posmakiem. Bardzo wysoka wydajność wysokiej jakości produktu i szybki czas dojrzewania sprawiają, że ten krzyż jest idealnym cashcropperem zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Po prostu usiądź i ciesz się Northern Lights.

 

 

125,00  Wybierz opcje
early durban photo1

Early Durban

0 out of 5
(0)

Wyjątkowo wygodne na świeżym powietrzu w większości umiarkowanych regionach, jak w domu, wczesny Durban jest twardą rośliną, która szybko nagrodzi plantatora o wysokich wydajnościach, głównie Sativa w naturze z efektem mózgowo-fizycznym i smakiem anyżowym. Wczesna, łatwa i potężna. Czuje się szczęśliwie na zewnątrz.

 

 

104,00  Wybierz opcje
the pure photo1

The Pure

0 out of 5
(0)

Duża wydajność może być oczekiwana z tej odmiany, Pure jest bardzo jednorodna i doskonale przystosowana do wszystkich metod uprawy. Niezależnie od tego, czy jest uprawiana w pomieszczeniach zamkniętych, w szklarni czy na świeżym powietrzu, Pure jest szczepem, który wyraża najlepsze cechy zarówno Sativa, jak i Indica.

 

 

84,00  Wybierz opcje
nepal kush feminized photo1

Feminized Nepal Kush Seeds

0 out of 5
(0)

Podwójna mieszanka hybrydowa, która wyróżnia się spośród tłumu ze względu na nietypową strukturę nepalskich konopi.
Rośliny hutnicze znalezione na całym hinduistycznym Kush są klasyczne Indicas – ciemne i zwarte, używane głównie do przesianego haszyszu. Nepalski charas jest ręcznie pocierany z roślin, podobnie jak w wielu częściach Himalajów.

Podobnie jak inne szczepy z tej rozległej, górzystej okolicy, nuklearna nepalska została wybrana przez kolejne pokolenia na produkcję żywicy, nadając jej leniwie grubą powłokę lepkich trichomów, które można łatwo zebrać z powierzchni pąków.

Genotyp: Głównie Indica
Przeznaczenie: Indoor
Plon: bardzo duży (450g-550g/m2 Indoor)
Czas kwitnienia: 7 – 9 tygodni
Wysokość: Wysokie (ponad 130cm)
Nasiona marihuany Feminizowane

 

245,00  Wybierz opcje
tfd feminized mix photo1

Feminized Mix

0 out of 5
(0)

Każdy, kto uważa za trudny do wybrania między wieloma, bardzo feminizowanymi szczepami Latającego Dutchmana, może znaleźć rozwiązanie ich dylematu w TFD Feminizowanym Mixie. Ten wybór zawiera 10 nasion – losowo zmieszany asortyment pobrany z jakiegokolwiek lub wszystkich 14 szczepów znajdujących się na naszej liście feminizowanych odmian marihuany.

125,00  Wybierz opcje
the original haze photo1

The Original Haze Seeds

0 out of 5
(0)

Pracowaliśmy z tą odmianą w Holandii od ponad 20 lat. Jest to podstawa wszystkich Haze, które można znaleźć tutaj w Holandii. Od czasu ustabilizowania się pod koniec lat 70. The Original Haze nigdy nie był hybrydyzowany. Idealny do hodowli projektów ze względu na swój status hodowli czystej. Dla hodowców komercyjnych ten szczep nie jest zalecany ze względu na jego rozmiar i dłuższy czas dojrzewania. Bardzo silny z energicznym mózgiem. Specjalne zasoby hodowlane. Dostępna jest tylko oryginalna czysta Haze.

 

 

pineapple punch photo1

Pineapple Punch Seeds

0 out of 5
(0)

Specjalnie wybrany Real Mc Coy przecięty z tatą Skunk # 1, aby zaoferować szansę na większą różnorodność genetyczną dla tych, którzy kochają Hawaiian. Trochę bardziej skomplikowane i Skunky niż prawdziwy McCoy, z smakiem i zapachem ananasów. Bardzo mózgowy. Wielki wysiłek, aby przejść z Real McCoy i / lub inne ekstremalne typy Sativa. Smak tropików!

 

 

190,00  Wybierz opcje
artic sun photo1

Artic Sun Seeds

0 out of 5
(0)

Małżeństwo genetyki starej i nowej. Przeważnie Sativa z długimi, gęstymi i krystalicznie sadzonkami. Wysoka wydajność i bardzo silna. Efekt jest natury fizycznej i mózgowej o ostrym zapachu i smaku. Ten szczep konopi jest idealny do zastosowań medycznych.

 

 

190,00  Wybierz opcje
kerala krush photo1

Kerala Krush Seeds

0 out of 5
(0)

Bardzo energiczna Sativa z najwyższej jakości, średniej wysokości rośliny z dobrymi wydajnościami dla Sativy. Ojciec Skunka pobudza szybkie dojrzewanie bez przeszkadzania efektom lub smakowi czystej indyjskiej sativa. Bardzo gładki, złożony smak i zapach z wyraźnym mózgiem. Wyjątkowo żywa odmiana Sativa!

 

125,00  Wybierz opcje
titan s haze photo1

Titan’s Haze Seeds

0 out of 5
(0)

Stoły są obrócone, nasz 25% T.H.C. Matka Skunk # 1, skrzyżowana z naszym pierwotnym ojcem Haze. Bardzo silny, dominujący szczep Haze, idealny do hodowli z Fuma Con Dios lub Original Haze. Bardzo silna odmiana zamglenia!

 

 

208,00  Wybierz opcje
haze mist photo1

Haze Mist Seeds

0 out of 5
(0)

Równowaga pomiędzy mocą a słodyczą Kerali ze spicynessą i rosnącym mózgiem wysokości oryginalnego Haze są doskonale wyrażone w tym prawie czystym krzyżu Sativa. Tylko dla miłośników Haze – wyjątkowy krzyż, który nagradza hodowcę produktem, który jest niedościgniony w ostatnich czasach. Dobra wydajność dla prawie czystej Sativa. South Indian jest jednym z głównych bloków, które zostały użyte do stworzenia oryginalnego Haze w latach 70-tych. Czysta sativa diva!

 

 

208,00  Wybierz opcje
swazi safari photo1

Swazi Safari Seeds

0 out of 5
(0)

Doskonale wyważony krzyż Sativa, szczupła roślina, która dojrzewa do przenoszenia słodkich, ciężkich pąków. Smak jest podobny do oryginalnego Haze, ale trochę słodszy jak dobry haszysz. Ten dość dobry wynik i krystalicznie czysty, energetyzujący wysoki krzyż idealnie nadaje się do zwiększenia jasności twoich kosmicznych myśli. Uważaj, to jest prawdziwa afrykańska przygoda!

 

 

190,00  Wybierz opcje
the real mccoy photo1

The Real Mccoy Regular Seeds

0 out of 5
(0)

Bardzo wyjątkowy krzyż dla prawdziwego konesera, cudownie słodkiego i pikantnego bukietu i smaku, który można opisać tylko jako palenie tropikalnej sałatki. Prawdziwy McCoy dociera do części, na które inny chwast nie może. Uprawa poprawnie, wydajność może przekroczyć 300 gramów na metr kwadratowy. Doskonała równowaga słodkiej i pikantnej … Nie można jej opisać słowami !

 

 

187,00  Wybierz opcje
pot of gold photo1

Pot Of Gold Seeds

0 out of 5
(0)

Kompaktowe rośliny, które produkują ogromne plony, także jeden z najbardziej żywicznych szczepów w naszej selekcji. Pot of Gold jest jednym z flagowych firm produkujących nasiona Flying Dutchmen. Dzięki wyrafinowanemu słodkiemu smaku i wyjątkowemu silnemu efektowi fizycznemu, ten szczep pozostawi Cię na stałe na siedzeniu przez wiele godzin. Dobre dla wielu zastosowań medycznych. Mocny miodowy smak, prawdziwa żywiczna bomba!

 

 

190,00  Wybierz opcje
haley s comet photo1

Haley’s Comet Seeds

0 out of 5
(0)

Wczesna kalifornijska odmiana przecinała Skunk # 1, bardzo jednorodną, szybko dojrzewającą odmianę, nadającą się do uprawy na świeżym powietrzu w wielu umiarkowanych regionach. Duża część roślin spada do kwiatów po najmniejszej redukcji fotoperiodu. Kometa Haley ma słodki, ostry smak i zapach o dobrze wyważonym poziomie fizycznym / mózgowym. Wysoka wydajność i łatwa w uprawie.

 

 

166,00  Wybierz opcje
mixed sativa diva s photo1

Mixed Sativa Diva’s Seeds

0 out of 5
(0)

Wyjątkowy wybór spośród soczystych Sativa’s Flying Dutchmen. Cała nasza jakość oczekuje od nas, ale w mieszanej torbie. Każdy pakiet zawiera tajsko-tanicę, Fuma Con Dios i nasiona Swazi Safari. Dla tych, którzy kochają odmianę. Trzy różne odmiany matek, dobra kombinacja genów do selekcji.

 

 

166,00  Wybierz opcje
fuma con dios photo1

Fuma Con Dios

0 out of 5
(0)

Czysty zapach Haze, czysty Haze, czysty efekt Haze. Ojciec Skunka utrzymuje wysokość w dół i czas dojrzewania w ciągu 12 tygodni. Pompuje również wydajność do 300 gramów na metr kwadratowy. Ten potężny Haze jest wysoce zalecane dla niecierpliwych miłośników Haze. Jedynie jedno pokolenie zostało usunięte z oryginalnego Haze z lat 70. XX wieku. Ciesz się owocem bogów.

 

 

150,00  Wybierz opcje
dutchmen s royal orange photo1

Dutchmen’s Royal Orange

0 out of 5
(0)

To przejście zostało wykonane tylko z myślą o jakości. Najlepiej wybrany spośród 10 000 zdarzyło się trochę potrwać do dojrzewania, ale warto poczekać. Ta odmiana Indica naprawdę pochodzi z zasobów królewskich. Z zapachem i smakiem cukierków oraz silnym fizycznym wzrostem. Doskonały do leniwego oszołomienia w słońcu. Prawdziwy królewski trakt.

 

 

150,00  Wybierz opcje
afghanica photo1

Afghanica Seeds

0 out of 5
(0)

Geny afgańskie wpływają na wygląd hybrydowy, smak i stonę, podczas gdy rodzic Skunk daje dużo, energię i siłę, sprawiając, że jest to królowa roślin! Afghanica wytwarza stałe, ciężkie pąki, które kapią z żywicą i nadają solidny, ciężki kamień. Dobre dla wielu zastosowań medycznych.

 

 

150,00  Wybierz opcje
thai tanic photo1

Thai Tanic

0 out of 5
(0)

Bardzo kompaktowa odmiana Sativa, klasyczny czekoladowy zapach Thai i smak. Ojciec Skunk dominuje tylko w szybkim dojrzewaniu, wysokich plonach i ogólnej wigorze. Producent ciężkiego kryształu, który jest niezwykle potężny z trippy z mocnym efektem. Nie wpadaj w panikę, tylko zabiorę cię do góry i do góry!

 

125,00  Wybierz opcje
aurora b photo1

Aurora B.

0 out of 5
(0)

Aurora B. to krzyż pomiędzy starannie dobranymi lampami Northern Lights z naszym słodkim ojcem Skunksa: energiczna roślina z ciężkimi, żywicznymi pąkami. Ten szczep ma najlepsze cechy zarówno od rodziców. Aurora B. rośnie do średniej wielkości rośliny podobnej do Skunk # 1, i ma słodki i owocowy smak z łuskanym posmakiem. Bardzo wysoka wydajność wysokiej jakości produktu i szybki czas dojrzewania sprawiają, że ten krzyż jest idealnym cashcropperem zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Po prostu usiądź i ciesz się Northern Lights.

 

 

125,00  Wybierz opcje
early durban photo1

Early Durban

0 out of 5
(0)

Wyjątkowo wygodne na świeżym powietrzu w większości umiarkowanych regionach, jak w domu, wczesny Durban jest twardą rośliną, która szybko nagrodzi plantatora o wysokich wydajnościach, głównie Sativa w naturze z efektem mózgowo-fizycznym i smakiem anyżowym. Wczesna, łatwa i potężna. Czuje się szczęśliwie na zewnątrz.

 

 

104,00  Wybierz opcje
the pure photo1

The Pure

0 out of 5
(0)

Duża wydajność może być oczekiwana z tej odmiany, Pure jest bardzo jednorodna i doskonale przystosowana do wszystkich metod uprawy. Niezależnie od tego, czy jest uprawiana w pomieszczeniach zamkniętych, w szklarni czy na świeżym powietrzu, Pure jest szczepem, który wyraża najlepsze cechy zarówno Sativa, jak i Indica.

 

 

84,00  Wybierz opcje
nepal kush feminized photo1

Feminized Nepal Kush Seeds

0 out of 5
(0)

Podwójna mieszanka hybrydowa, która wyróżnia się spośród tłumu ze względu na nietypową strukturę nepalskich konopi.
Rośliny hutnicze znalezione na całym hinduistycznym Kush są klasyczne Indicas – ciemne i zwarte, używane głównie do przesianego haszyszu. Nepalski charas jest ręcznie pocierany z roślin, podobnie jak w wielu częściach Himalajów.

Podobnie jak inne szczepy z tej rozległej, górzystej okolicy, nuklearna nepalska została wybrana przez kolejne pokolenia na produkcję żywicy, nadając jej leniwie grubą powłokę lepkich trichomów, które można łatwo zebrać z powierzchni pąków.

Genotyp: Głównie Indica
Przeznaczenie: Indoor
Plon: bardzo duży (450g-550g/m2 Indoor)
Czas kwitnienia: 7 – 9 tygodni
Wysokość: Wysokie (ponad 130cm)
Nasiona marihuany Feminizowane

 

245,00  Wybierz opcje

Wyświetlanie 1–20 z 33 wyników