DNA genetics to jedna z najpopularniejszych firm z Amsterdamu. Została ona założona w 2002 roku przez dwóch growerów z USA, którzy przyprowadzili się do Holandii w latach 90’tych. Don Morris i Aaron Yarkoni (Don aNd Aaron = DNA) mieli doświadczenia od lat 80’tych. W Amsterdamie zasłynęli z odmiany Columbian Gold. Po tak długim czasie ich odmiany zdobyły renomę jako bardzo mocne i pełne terpenów. Obecnie firma DNA wraca bardziej do USA z powodu legalizacji.

DNA Genetics

60 day lemon autoflower 141,00 242,00 

60 Day Lemon Auto

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

60 Day Lemon Auto od DNA Genetics w ciągu ostatnich 3 lat pracy mieliśmy świetną odpowiedź od naszego automatycznego 60 Day Lemon , więc teraz zdecydowaliśmy się ulepszyć wszystko z nową krzyżówkę 60 Day Lemon. Ze smakiem smacznego posiłku i bardzo szybkim kwitnieniem ten szczep jest dobry dla każdego, od początkujących do ekspertów, ten wyjątkowo wyrazisty smak rośliny i szybko kwitnący cię zdziwi. Nie potrzeba specjalnego oświetlenia ani cyklu naświetlania, można nawet postawić ją na parapecie w kuchni (oczywiście najlepiej oświetlać 12/12 godzin nocy, to da nam lepsze wyniki). Nasza 60 Day Lemon jest idealnym szczepem dla osoby, która chce się rozwijać, ale nie chce inwestować kupę forsy w swój ogródek. Jest to bardzo prosta i szybka odmiana w obsłudze.

Rodzaj – fem-auto
Pochodzenie – Lemon Skunk x Ruderalis
Genetyka – 90% Indica / 10% Sativa
Kwitnienie Indoor: 60 dni
Plon: 350-400 g / m2
Plon na zewnątrz: od kwietnia do października
Plon: 35-70 g / roślina
THC: wysoki

 

 

Wybierz opcje
dna genetics 60 day wonder 141,00 242,00 

60 Day Wonder Auto

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

60 Day Wonder Auto od DNA Genetics. Nasi komercyjni hodowcy ciągle prosili nas o produkcję feminizowanego szczepu, który zapewni dużą wydajność i zakończy się szybko. Cóż, nadszedł czas, z dumą przedstawiamy 60-dniowy Wonder! Zajęło nam trochę dłużej, aby go uzyskać, ale zdecydowanie warto było czekać !! Oto jest Williams Wonder! Bardzo specjalna Indica handlowa, która wytwarza tłuste i żywiczne kwiaty i kończy się wcześnie. Została skrzyżowana do szczepu Ruderalis, kilkakrotnie skrzyżowana wstecz, a teraz jesteśmy gotowi do przedstawienia jednego z najszybciej dostępnych na rynku szczepów na rynku. 60-dniowy Wonder zakończy się w każdym cyklu oświetlenia, w tym 24/24. 60 dni od NASIONKA !!! Kwiaty na tej roślinie wyglądają bardziej jak Williams Wonder i zachowują jej wartości lecznicze, ale dzięki Ruderalis nie musimy długo czekać na ten magiczny lek! Świetny dla początkujących plantatorów i idealny dla komercyjnych, którzy chcą zbierać plony co 60 dni wewnątrz lub na zewnątrz od NASIONKA !! Rewelacyjna odmiana na parapet lub do domowego ogródka ze względu na średni wzrost.

 

Typ Automatyczne feminizowane
Przeznaczenie Indoor, Outdoor
Genetyka Williams Wonder x Ruderalis
Kwitnienie Indoor: 60 dni, Outdoor: październik
Genotyp Dominacja Indica
Efekt Terapeutyczny
Smak b.d.
Aromat b.d.
Wysokość Indoor: b.d., Outdoor: b.d.
Produkcja Indoor: 35 – 400 g/m², Outdoor: 35 – 700 g/roślina
THC b.d.
CBD b.d.

 

Wybierz opcje
375 460 crop upload sklep produkty 174 chocolope 154,00 264,00 

Chocolope

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Chocolope od DNA Genetics (wcześniej zwane D-Line) to gratka dla każdego początkującego.Chocolope od DNA Genetics produkuje ogromne, ciężkie kwiaty, a przy tym jest wyjątkowo prosty w uprawie.Ta odmiana z przewagą genów Sativa lubi rosnąć duża, ale łatwo ją kontrolować poprzez lekki trening.Skrzyżowaliśmy tutaj naszą oryginalną ‘matkę’ Chocolate Thai z męską rośliną Cannalope od DNA Genetics, następnie krzyżowaliśmy je wtórnie aby uzyskać krótszy czas kwitnienia i zachować oryginalne cechy Chocolate Thai. Posiada smak czekolady, za którym tęskinisz od lat ’80.Chocolope.

Rodzaj – Feminizowane
Pochodzenie – OG Czekolada Thai x Cannalope Haze
Genetyka – 95% Sativa / 5% Indica
Kwitnienie Indoor: 8-9 tygodni
Plon Indoor: 500-600 g / m2
Kwitnienie Outdoor: wczesny / połowa października
Plon Outdoor: 600-700 g / roślina
THC: wysokie

 

 

Wybierz opcje
kosher dawg feminized 176,00 330,00 

Kosher Dawg

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Entuzjaści marihuany musieli trochę poczekać, ale Kosher Dawg znany również jako Hebrew National jest już dostępny w formie nasion. Już teraz wywołuje zamieszanie w Kalifornii, gdzie szczep ten szybko stał się ulubieńcem wielu, krzyżówka JJ’s StarDawg z Kosher Kush.

Kosher Dawg to 80% hybryda Indica, której dojrzewanie nie trwa zbyt długo. Jest gotowa w ciągu dość krótkich 9 tygodni kwitnienia i rośnie do średniego / wysokiego wzrostu. W czasie żniw można spodziewać się aż 650 g / m² jednego z najlepszych pączków z zachodniego wybrzeża, dzięki jej nagradzanym rodzicom. StarDawg Guava to potężna Sativa, która zdobyła pierwsze miejsce w kategorii „Najlepsza Sativa” w Denver Cannabis Cup 2012, a Kosher Kush firmy DNA zgarnęła Puchar Cannabis w 2010 i 2011 roku za jej oszałamiającą zawartość THC wynoszącą 29%!!!!

Kosher Dawg łączy wszystkie najlepsze cechy swoich słynnych rodziców w jedną wspaniałą odmianę. Można posmakować tropikalnych, ziemistych i kwiatowych nut zwieńczonych kwaśnymi smakami Kush, tworząc intensywny i przyjemny dym. Nie potrzeba wiele z tego, aby cieszyć się jej potężnym efektem, który jest niesamowicie relaksujący, szczęśliwy i podnoszący na duchu. Jest idealna do pozbycia się stresu, a także sprawia, że ​​jest doskonałym towarzyskim dymem do dzielenia się z innymi!

Kosher Dawg od DNA Genetics jest na dobrej drodze, aby stać się kolejnym klasykiem konopi. Świetny wybór, jeśli lubisz najlepsze Indiki!

 

Typ: Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka: StarDawg (Guava) x Kosher Kush

Genotyp: Dominacja Indici

Kwitnienie: Indoor: ok 63 dni , Outdoor: b.d.

Efekt: Podnoszący na duchu, relaksujący

Aromat: Tropikalny, ziemisty, kwiatowy

Wysokość: Indoor: b.d. , outdoor: b.d.

Produkcja: Indoor: 650 gr/m² , outdoor: b.d.

THC: Średnie

CBD: Niskie

 

Wybierz opcje
gelato sorbet feminized 176,00 330,00 

Gelato Sorbet

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Gelato Sorbet od firmy DNA Genetics pochodzi z krzyżówki Gelato #33, potomka słynnej rodziny Cookies z Zachodniego Wybrzeża, i genetyki Sorbet z własnej linii. Pojawia się super owocowa hybryda Indica (70%), która błyszczy całą masą wspaniałych właściwości, w szczególności apetycznym smakiem.

Gelato Sorbet rośnie bez nadmiernego komplikowania rzeczy, co czyni ją dobrym wyborem dla początkujących, którzy mogą teraz wypróbować smaki tych znanych amerykańskich hybryd. Podczas kwitnienia, które potrwa nie dłużej niż 8–9 tygodni, jej żywiczne kwiaty nabiorą żywych niebieskich odcieni, dzięki czemu będzie naprawdę wyróżniać się w każdym pomieszczeniu do uprawy. Można oczekiwać zbiorów na poziomie 450–500 g / m².Uprawiana na otwartym powietrzu w większości europejskich klimatów będzie gotowa do zbiorów w połowie października.

Nuty cytrusowe Gelato #33 łączą się z gładkimi nutami Sorbet, tworząc niezapomniane wrażenia z palenia. I podobnie jak jej wilgotny i owocowy smak, jej działanie też nie rozczaruje. Zapewnia ładnie zrównoważony haj z relaksującym i euforycznym efektem. Niezależnie od tego, czy chcesz się wyluzować, czy też potrzebujesz ziołowej pomocy, aby poprawić swój nastrój!

 

Typ: Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka: Gelato #33 x Sorbet

Genotyp: 70% Indica / 30% Sativa

Kwitnienie: Indoor: 56 – 63 dni , Outdoor: połowa października

Efekt: Podnoszący na duchu, relaksujący

Aromat: Owocowy

Wysokość: Indoor: b.d. , outdoor: b.d.

Produkcja: Indoor: 450 – 500 gr/m² , outdoor: b.d.

THC: Średnie

CBD: Niskie

 

Wybierz opcje
blood orange sorbet feminized 176,00 330,00 

Blood Orange Sorbet

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Hodowcy z DNA Genetics przynoszą nam kolejny świetny dodatek do swojej linii szczepów konopi Sorbet z Blood Orange Sorbet. Skrzyżowanie Tangie z Sorbet zaowocowało rośliną z dominacją Indiki, która w krótkim czasie produkuje najwyższej jakości topy.

Blood Orange Sorbet można uprawiać we wnętrzach lub na zewnątrz. Dorasta do średnich rozmiarów, co czyni ją dobrą opcją do większości namiotów lub ograniczonych przestrzeni do uprawy. Jako dodatkowy bonus, DNA Genetics udało się skrócić czas kwitnienia odmiany do krótkich 56 dni, po czym nieskomplikowana roślina nagradza dobrym plonem do 450–500 g / m².

Pomimo niewielkiej dominacji Indiki (60%), zapewnia to, co najlepsze z obu światów. Można cieszyć się relaksującym efektem Indiki i radosnej euforii Sativy. To sprawia, że ​​ Blood Orange Sorbet jest wspaniałym wszechstronnym urządzeniem do relaksu, a także świetnym towarzyskim dymkiem do dzielenia się z przyjaciółmi.

Absolutnym atutem Blood Orange Sorbet jest jej wyjątkowy smak. Słodkie cytrusowe nuty Tangie idą w parze z kremową konsystencją Sorbet, tworząc apetyczny smak, w którym zakocha się każdy. Ostrożnie, ta dama sprawi, że niewiarygodnie trudno się z nią rozstać, gdy raz się jej spróbuje!

 

Typ: Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka: Tangie x Sorbet

Genotyp: 60% Indica / 40% Sativa

Kwitnienie: Indoor: 56 – 63 dni , Outdoor: b.d.

Efekt: Podnoszący na duchu, kreatywny, energiczny

Aromat: Owocowy

Wysokość: Indoor: b.d. , outdoor: b.d.

Produkcja: Indoor: 450 – 500 gr/m² , outdoor: b.d.

THC: Średnie

CBD: Niskie

 

Wybierz opcje
dna genetics lemon skunk1 110,00 176,00 

Lemon Skunk

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Ten szczep stanowi krzyż pomiędzy dwoma Skunks, wybranym fenotypem wybranym ze względu na jego właściwości cytrynowe. Matka cytrynowa została przetrzymywana przez ponad 20 lat w Las Vegas, a ojciec został wybrany w Holandii. Mężczyzna został podarowany przez Eddie, formalnie właściciela jednego z najstarszych i najbardziej prestiżowych banków nasiennych w Holandii. Ta oryginalna nagroda mężczyzn została wybrana i używana w wielu projektach hodowlanych przez lata. Lemon Skunk rośnie z wielkim zapachem, jasnozielonych liści o grubych, pomarańczowych włosach. Ma wysoki stosunek kielicha do liścia. Ten szczep jest najsmaczniejszy i najsłodszy, jeśli zostanie skrócona między 50 a 56 dniem.

Rodzaj -Feminizowane
Pochodzenie – Skunk
Genetyka – 60% Sativa: 40% Indica
Kwitnienie: 7-8 tygodni
Wydajność: 400-500g / m2

 

 

Wybierz opcje
triple scoop feminized 176,00 330,00 

Triple Scoop

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Triple Scoop od DNA Genetics to hybryda, która łączy moc Super Silver ze smakiem Grape L.A. i gładką kremową konsystencją Sorbet.

Można hodować ją w pomieszczeniu stosując metodę SOG z sadzonek lub ScrOG, gdzie kilka roślin w krótkim czasie pokryje nawet duże obszary. W dobrych warunkach można spodziewać się nawet 500 g / m². Hodowana na zewnątrz potrzebuje dużo miejsca, aby maksymalnie zwiększyć plony. Jej mocne gałęzie będą wypełnione topami pokrytymi grubymi, mroźnymi warstwami aromatycznej żywicy. Idealny do produkcji haszu i koncentratów! Jej czas kwitnienia to bardzo rozsądne 8–9 tygodni. Na zewnątrz będzie gotowa na początku października.

Smak innych odmian nigdy już nie będzie taki sam po doskonałej mieszance słodkich winogron i owoców cytrusowych Triple Scoop, połączonej z subtelną kremową konsystencją Sorbet. Efekt jest głównie relaksujący, ale z lekkim akcentem energetycznej euforii dzięki jej dziedzictwu Sativa. Idealne do relaksu i odprężenia, a także do zabawy!

Triple Scoop od DNA Genetics zapewnia pełny pakiet!

 

Typ: Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka: Super Silver x Grape L.A X Sorbet

Genotyp: 60% Indica / 40% Sativa

Kwitnienie: Indoor: 56 – 63 dni , Outdoor: początek października

Efekt: Relaksujący, euforczyny

Aromat: Owocowy, kremowy

Wysokość: Indoor: b.d. , outdoor: b.d.

Produkcja: Indoor: do 500 gr/m² , outdoor: b.d.

THC: Średnie

CBD: Niskie

 

Wybierz opcje
strawberry sorbet feminized 176,00 330,00 

Strawberry Sorbet

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Wśród wspaniałych odmian hybrydowych DNA Genetics jest Strawberry Sorbet. Ta hybryda z dominacją Indici (60%), stworzona przez nasycenie Sorbet pyszną genetyką Heirloom Swiss Strawberry, która jest bardzo odporna i łatwa w uprawie. Idealna dla wszystkich, którzy chcą wyhodować topową roślinę bez kłopotów!

Uprawiany w pomieszczeniach Strawberry Sorbet może dostosować się do prawie każdej techniki uprawy. Ta dziewczyna jest odpowiednia do SOG, z sadzonkami o wysokości około 10–25 cm. W ten sposób można spodziewać się ton długich i gęsto upakowanych topów! Hodowana za pomocą techniki ScrOG, rozgałęzi się z wielką siłą, dzięki czemu można pokryć duży obszar zaledwie kilkoma roślinami. Po rozsądnych 9 tygodniach kwitnienia można zebrać oszałamiające 650 g / m² w optymalnych warunkach wzrostu.

Hodowana na zewnątrz może przynieść prawdziwie ogromnych plonów. Może rosnąć w prawie wszystkich klimatach, gdzie będzie gotowa w październiku.

Strawberry Sorbet jest bardzo dobrym producentem żywicy, co czyni ją doskonałym wyborem do wytwarzania haszu, BHO i innch koncentratów. Heirloom Swiss Strawberry zmieszany z Sorbet nadaje tej dziewczynie pyszny owocowy smak z nutą kremu na wierzchu, podobnie jak lody truskawkowe z karmelem! Ma pozytywny, relaksujący haj, który jest zrównoważony efektami mózgowymi i podnoszącymi na duchu. Jeden buch, a Strawberry Sorbet natychmiast poprawi humor – świetnie, aby pozbyć się stresu lub po prostu dobrze się bawić samemu lub w towarzystwie przyjaciół.

Strawberry Sorbet firmy DNA Genetics na pewno nie rozczaruje!

 

Typ: Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka: Heirloom Swiss Strawberry x Sorbet

Genotyp: 60% Indica / 40% Sativa

Kwitnienie: Indoor: ok 63 dni , Outdoor: październik

Efekt: Podnoszący na duchu, rozweselający

Aromat: Owocowy, słodki

Wysokość: Indoor: b.d. , outdoor: b.d.

Produkcja: Indoor: do 650 gr/m² , outdoor: b.d.

THC: Średnie

CBD: Niskie

 

Wybierz opcje
sorbet stash feminized 176,00 330,00 

Sorbet Stash

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Ta hybryda Headstash x Sorbet znajduje się na szczycie piramidy najlepszych szczepów na świecie. Sorbet Stash łączy zalety łatwego i silnego wzrostu z wysokimi plonami i silnym efektem w jednej śmierdzącej i lepkiej roślinie.

Ciężka krystalizacja Sorbet Stash to marzenie fanów haszyszów i koncentratów. Grube, aromatyczne topy mają ładne różowe włosy podczas wzrostu i dają intensywny relaks i radosną euforię podczas spożywania. Ten szczep z dominacją Indici jest również idealny dla osób szukających ulgi w stresie i chronicznym bólu.

Sorbet Stash to łatwa w uprawie roślina, idealna dla początkujących. Doświadczeni hodowcy uzyskają wyniki koneserów. Rozwija się dobrze wewnątrz i na zewnątrz, ale naprawdę kocha szklarnię. Czas kwitnienia tej średniej wielkości rośliny wynosi 8–9 tygodni, a wydajność w pomieszczeniu wynosi 450–500 g / m2.

 

Typ: Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka: Headstash x Sorbet

Genotyp: 70% Indica /30% Sativa

Kwitnienie: Indoor: ok 63 dni , Outdoor: b.d.

Efekt: Relaksujący, euforyczny, przeciwbólowy

Aromat: Owocowy

Wysokość: Indoor: b.d. , outdoor: b.d.

Produkcja: Indoor: 450 – 500 gr/m² , outdoor: b.d.

THC: Średnie

CBD: Niskie

 

Wybierz opcje
sorbet dreams feminized 176,00 330,00 

Sorbet Dreams

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

DNA Genetics połączyło jeden z najbardziej poszukiwanych szczepów – słynne Kush Dreams – z genetyką ich linii Sorbet. Odmiana ta, nazwana Sorbet Dreams, to bardzo wydajna hybryda o unikalnym profilu terpenowym, która łączy Kush z kremowymi nutami Sorbet.

Sorbet Dreams ta 60% Indica. Jest szybka, pędzi do linii mety już po 8 tygodniach kwitnienia. Ze względu na jej intensywny wzrost rośliny naturalnie lubią rosnąć, co czyni ją świetną kandydatką do uprawiania na świeżym powietrzu. Rośliny zewnętrzne będą gotowe na początku października. Może również dobrze rosnąć w pomieszczeniu, ale mogą być potrzebne pewne techniki kontroli wysokości. Tak czy inaczej, należy przygotować się na duży zbiór bardzo żywicznych, pokrytych cukrem topów. Przy wydajności do 500 g / m2 w dobrych warunkach nie będzie na co narzekać.

Dym to mieszanka smaków Kush z harmonizującym owocowym i kremowym odcieniem Sorbetu. Kubki smakowe z pewnością pokochają gęsty i aromatyczny, a jednocześnie niesamowicie gładki dym! Jej efekt jest również na najwyższym poziomie. Zapewnia relaksujący, ale szczęśliwy haj, podnoszący na duchu i euforyczny. Odmiana idealna do relaksu i spotkań towarzyskich.

Sorbet Dreams od DNA Genetics ​​została stworzona z wykorzystaniem jednej z najbardziej prestiżowych genetyk w świecie konopi. Ta wysoce satysfakcjonująca hybryda nie zawodzi od momentu zasadzenia nasion!

 

Typ: Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka: Kush Dreams x Sorbet

Genotyp: 60% Indica / 40% Sativa

Kwitnienie: Indoor: 65 – 63 dni , Outdoor: początek października

Efekt: Podnoszący na duchu, relaksujący, euforyczny

Aromat: Owocowy, kremowy

Wysokość: Indoor: b.d. , outdoor: b.d.

Produkcja: Indoor: do 500 gr/m² , outdoor: b.d.

THC: Średnie

CBD: Niskie

 

Wybierz opcje
sorbet 4 feminized 176,00 330,00 

Sorbet #4

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Słynny już Gorilla Glue #4 spotyka nie mniej spektakularną genetykę linii szczepów Sorbet od DNA Genetics. Rezultatem jest „dzika” hybryda, która jest niezwykle przyjemna w uprawie, pod warunkiem, że jej rozmiar zostanie pod kontrolą. Można to łatwo zrobić za pomocą przycinania lub treningu, lub jeszcze lepiej, w systemie ScrOG. 60% Indica rośnie szybko i energicznie, zwykle z kilkoma bocznymi gałęziami, które zostaną załadowane dużymi, super żywicznymi topami w krótkim czasie. Można cieszyć się dobrymi plonami wynoszącymi 500 g / m², gdy hodujesz ją w pomieszczeniu w optymalnych warunkach. Jej czas kwitnienia wynosi około 9 tygodni.

Sorbet #4 może być doskonałym wyborem, dla fanów haszyszu i koncentratów; nic dziwnego, biorąc pod uwagę jej słynną genetykę GG #4, która sprawia, że topy wręcz ociekają żywicą. Jej profil smakowy składa się z owocowych i kremowych nut, które nagradzają wysoce satysfakcjonującym dymem. Jej efekt jest nie mniej spektakularny. Łączy super relaksujący fizyczny efekt Indici z Sativa, który jest mózgowy, szczęśliwy i euforyczny. Znakomity dym do spotkań z przyjaciółmi, ale także świetny, jeśli do odpoczynku pod koniec dnia.

Sorbet #4 autorstwa DNA Genetics przynosi nam słynną genetykę GG #4 i dodaje całej dobroci Sorbet!

 

Typ: Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka: GG#4 x Sorbet

Genotyp: 60% Indica / 40% Sativa

Kwitnienie: Indoor: ok 63 dni , Outdoor: b.d.

Efekt: Euforyczny, szczęśliwy

Aromat: Owocowy, kremowy

Wysokość: Indoor: b.d. , outdoor: b.d.

Produkcja: Indoor: do 500 gr/m² , outdoor: b.d.

THC: Średnie

CBD: Niskie

 

Wybierz opcje
miss usa feminized 176,00 330,00 

Miss USA

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

DNA Genetics wybrało dwóch najbardziej cenionych laureatów, aby stworzyć Miss U.S.A. Niezwykle mocny Kosher Kush łączy owocowo-pyszny Strawberry Banana, tworząc niesamowity aromat, wspaniałe plony i doskonały efekt. Co więcej, ta prestiżowa genetyka pozwala nawet mniej doświadczonym hodowcom zebrać niezłą ilość topów.

Miss U.S.A produkuje jasnozielone topy, które są niezwykle żywiczne, co widać gołym okiem dzięki grubej, lśniącej sierści włosków. Ilość kryształów produkowanych przez tę damę sprawia, że ​​szczep jest doskonałym wyborem do koncentratów i tworzenia haszyszu. Hodowana w typowym pomieszczeniu w świetle o mocy 600 W, można spodziewać się aż 500 g / m². Kolejną zaletą jest to, że roślina rośnie tylko na średniej wysokości, więc nadal będzie pasować do większości namiotów i pokoi.

Dym Miss U.S.A rozluźni twoje ciało zanim się zorientujesz, a w głowie będzie można poczuć radosne, kreatywne i podnoszące na duchu efekty. Równie niesamowity jak jej efekt jest jej smak. Łączy owocowe nuty Strawberry Banana z nutami Kushy, aby uzyskać bardzo smaczny dym.

Miss U.S.A od DNA Genetics to najwyższej klasy hybryda, która nie zawiedzie nikogo. Jest idealną odmianą dla wszystkich, którzy chcą w prosty sposób wyhodować najlepsze rośliny prosto z Zachodniego Wybrzeża!

 

Typ: Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka: Kosher Kush x Strawberry Banana

Genotyp: Dominacja Indici

Kwitnienie: Indoor: ok 63 dni , Outdoor: październik

Efekt: Podnoszący na duchu, kreatywny, rozluźniający

Aromat: Owocowy, kush

Wysokość: Indoor: b.d. , outdoor: b.d.

Produkcja: Indoor: do 500 gr/m² , outdoor: b.d.

THC: Średnie

CBD: Niskie

 

Wybierz opcje
la sorbet feminized 176,00 330,00 

LA Sorbet

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

L.A. Sorbet od DNA Genetics to feminizowana hybryda z dominacją Indiki o niezwykle satysfakcjonujących właściwościach. Gęste zarośla wypukłych włosków wydzielają złożoną słodycz, świadcząc o bogatej aranżacji dobrze wyhodowanych odmian w drzewie genealogicznym: nutę oleju napędowego, sugestię dzikich wiśni i gumy, gładkich kwiatów i soczystych cytrusów z sosną. Jest gładka i smaczna, z trwałą słodyczą, po której następuje wyraźna euforia uspokajająca umysł i głęboki relaks fizyczny.

Dobrze rozgałęzione i mocne rośliny rosną do średniej wysokości, z krótkim czasem kwitnienia wynoszącym zaledwie 8 tygodni. Średniej wielkości topy stają się gęste i solidne, a wraz z dojrzewaniem mają tendencję do lawend i ubierania purpurowych szat. Produkcja żywicy przyspiesza w ostatnich tygodniach, co powoduje intensyfikację aromatów. Obfita produkcja żywicy sprzyja również odporności na patogeny.

L.A. Sorbet zapewnia niezakłócony wzrost i wymaga tylko niewielkiej uwagi. Szybki czas kwitnienia oznacza szybki czas realizacji. Zbiory wynoszą średnio 350–450 g / m², ale pyszna jakość sprawia, że ​​każdy rodzaj plonów jest prawdziwą radością.

 

Typ: Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka: L.A Confidential x Sorbet

Genotyp: 70% Indica / 30% Sativa

Kwitnienie: Indoor: ok 56 dni , Outdoor: połowa października

Efekt: Uspokajający, relaksujący

Aromat: Owocowy, słodki, nuty diesel

Wysokość: Indoor: b.d. , outdoor: b.d.

Produkcja: Indoor: 350 – 450 gr/m² , outdoor: b.d.

THC: Średnie

CBD: Niskie

 

Wybierz opcje
double stuffed sorbet feminized 176,00 330,00 

Double Stuffed Sorbet

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Double Stuffed Sorbet od DNA Genetics to skrzyżowanie Do-Si-Do (hybryda z Girl Scout Cookies i Face Off OG) z potężną linią Sorbet. Rezultatem tego rozkosznego małżeństwa jest bardzo produktywna odmiana, która pomimo energicznego i szybkiego rozwoju zapewnia najwyższej jakości topki, które nie rozczarują.

Można hodować Double Stuffed Sorbet wewnątrz lub na zewnątrz, ale dla uzyskania najlepszych rezultatów szklarnia jest najbardziej optymalna. Ta kobieta z pewnością nie zwalnia, gdy dorośnie. Nie potrwa długo, zanim pokaże swoje piękne kwiaty, które można wcześnie zauważyć dzięki ich bardzo intensywnemu zapachowi z bardzo wysokiej jakości żywicą. Co więcej, jej czas kwitnienia jest bardzo krótki – 56–63 dni, więc nie trzeba długo czekać na żniwa. Można cieszyć się wspaniałymi plonami do 650 g / m², gdy rośnie w dobrych warunkach.

Genetyka Sorbet obdarza Double Stuffed Sorbet mieszanką głębokich nut smakowych. Owocowy i słodki dym jest bogaty, ale przyjemnie kremowy na podniebieniu, dzięki czemu chce się więcej i więcej. Jej efekt jest długotrwały i głęboko kojący, jak można się spodziewać po najwyższej Indice,ale jej genetyka Cookies najpierw doda odrobiny podnoszącej na duchu euforii, aby oczyścić umysł z wszelkiego utrzymującego się stresu. To sprawia, że ​​dziewczyna jest nie tylko świetna do relaksu, ale także fantastycznie sprawdza się w towarzystwie dobrych przyjaciół.

Double Stuffed Sorbet od DNA Genetics to świetna hybryda z dominacją Indiki, która błyszczy na wiele sposobów. Wystarczy ją posadzić, a ona na pewno nie zawiedzie!

 

Typ: Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka: Do-Si-Do x Sorbet

Genotyp: 70% Indica / 30% Sativa

Kwitnienie: Indoor: 56 – 63 dni , Outdoor: październik

Efekt: Podnoszący na duchu, euforyczny

Aromat: Owocowy, słodki

Wysokość: Indoor: b.d. outdoor: b.d.

Produkcja: Indoor: do 650 gr/m² , outdoor: b.d.

THC: Średnie

CBD: Niskie

 

Wybierz opcje
bakers delight feminized 176,00 330,00 

Baker’s Delight

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

DNA Genetics podniosło poprzeczkę, łącząc słynne Cookies z Zachodniego Wybrzeża z nie mniej potężną linią Sorbet z ich własnej, cenionej kolekcji. Wyłania się wspaniała hybryda z dominacją Indici, która ma doskonały smak i plony. Co więcej, jej łatwość wzrostu kusi zarówno nowicjuszy, jak i doświadczone ręce, aby dać jej szansę w rozwoju.

Baker’s Delight można uprawiać w dowolnym miejscu: w pomieszczeniu, na zewnątrz lub w szklarni. Kończy kwitnąć w rozsądnych 8–9 tygodniach, ale wcześniej ta dziewczyna lubi się trochę rozciągać. Jeśli dostanie wystarczająco dużo miejsca, aby zmaksymalizować plony, wygląd rośliny nabierze kształtu klasycznych Cookies. Rezultatem jest to, że będzie pełna gęstych i bardzo żywicznych topów w czasie żniw. Można oczekiwać 450–500 g / m², jeśli jest hodowana w optymalnych warunkach wewnętrznych.

Aromatyczne kwiaty Baker’s Delight zachwycą słodkimi zapachami ze strony Sorbet, które wspaniale komponują się z charakterystycznym terpenowym profilem wysokiej klasy Cookies. Dym jest cudownie słodki i owocowy z przyjemnie kremowym akcentem i bardzo silny. Zdarza się, że już po jednym uderzeniu wprowadza w stan głębokiego relaksu z uśmiechem na twarzy.

Ale to, co sprawia, że ​​dama jest tak wyjątkowa, to to, że nie znokautuje pomimo swojej mocy. Pomieszane z radosnym i podnoszącym na duchu efektem Cookies uspokaja, jednocześnie utrzymując koncentrację. To sprawia, że ​​Baker’s Delight to wspaniały towarzyski dym, doskonały do ​​relaksu z przyjaciółmi, oglądania filmów i wielu innych zabawnych okazji.

 

Typ: Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka: Cookies x Sorbet

Genotyp: 70% Indica / 30% Sativa

Kwitnienie: Indoor: 56 – 63 dni , Outdoor: październik

Efekt: Podnoszący na duchu, kreatywny

Aromat: Owocowy, słodki

Wysokość: Indoor: b.d. , outdoor: b.d.

Produkcja: Indoor: b.d. , outdoor: b.d.

THC: Średnie

CBD: Niskie

 

Wybierz opcje
DNA MIX Pack Easy Resize.com 264,00 

DNA MIX Pack

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

DNA Mix Pack to asortyment 6 feminizowanych nasion konopi z kolekcji DNA Genetics.

Wybierz opcje
the og 18 x skunk1 132,00 164,00 

The OG #18 X Skunk Regular

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Ten szczep daje dobrą wydajność. Nie przesadzaj z substancjami odżywczymi. Smak jest wyśmienity, kwaśny, z odrobiną owoców. Highi jest silny i jasny. Jest wysoka z ładnymi nakryciami i dość łatwa do wykończenia, ponieważ ma dobry stosunek kielicha do liścia. Ten szczep pomaga złagodzić ból.

Rodzaj – Regularne
Czas kwitnienia: 8-9 tygodni
Genetyka – 60% Sativa: 40% Indica
Wydajność: 400-600g / m2

Wybierz opcje
dna genetics tangilope 11 198,00 352,00 

Tangilope

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Tangie i Chocolope muszą być twoimi najlepszymi Sativami! Tangilope będzie wymagać najwyższej ceny za sativa, ponieważ posiada egzotyczny zapach ale i smak. Spodziewaj się, że szybko rosnącej rośliny w rośliny. Tangilope zakończy kwitnienie w ciągu 9 tygodni, przynosząc średnio wysokie plony! Eksperci zajmujący się hodowlą mogą kwestionować Tangilope i podtrzymywać poziom składników odżywczych w celu uzyskania maksymalnej produkcji, a także początkujący hodowcy lub pierwsi liczniki czasu mogą mieć również wspaniałe rezultaty, ponieważ Tangilope jest bardzo łatwy do wyhodowania i odrzucania podstawowych błędów.

Rodzaj – feminizowane
Pochodzenie – Tangie X Chocolope
czas kwitnienia: 9 tygodni
Wydajność: 450-550 g / m2
Genetyka – 80% sativa / 20% indica

Wybierz opcje
dna genetics stacked kush1

Stacked Kush

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Jeśli chodzi o żywicę, Sleeshack Kush szczyci się ogromną ilością! Połączyliśmy 2x Legend of Hash Dinner mistrz, Sleestack, z tak popularnym OG Kush, aby stworzyć tak szalenie krystaliczną i mistrzowsko smakującą roślinę. Z wysokim współczynnikiem kielicha do liścia i gęstym kształtowaniem kwiatu będzie to świetna roślina. Kwitnienie w ciągu 8-9 tygodni sprawia, że ten szczep jest łatwy do wyboru dla hodowców, którzy chcą pobierać 4-5 zbiorów rocznie..

Rodzaj – feminizowane
Pochodzenie – Sleestack x The Og #18
Genetyka – 60% Sativa: 40% Indica
Czas kwitnienia: 8-9 tygodni
Wydajność: 400-500g / m2

 

 

Czytaj dalej
60 day lemon autoflower

60 Day Lemon Auto

0 out of 5
(0)

60 Day Lemon Auto od DNA Genetics w ciągu ostatnich 3 lat pracy mieliśmy świetną odpowiedź od naszego automatycznego 60 Day Lemon , więc teraz zdecydowaliśmy się ulepszyć wszystko z nową krzyżówkę 60 Day Lemon. Ze smakiem smacznego posiłku i bardzo szybkim kwitnieniem ten szczep jest dobry dla każdego, od początkujących do ekspertów, ten wyjątkowo wyrazisty smak rośliny i szybko kwitnący cię zdziwi. Nie potrzeba specjalnego oświetlenia ani cyklu naświetlania, można nawet postawić ją na parapecie w kuchni (oczywiście najlepiej oświetlać 12/12 godzin nocy, to da nam lepsze wyniki). Nasza 60 Day Lemon jest idealnym szczepem dla osoby, która chce się rozwijać, ale nie chce inwestować kupę forsy w swój ogródek. Jest to bardzo prosta i szybka odmiana w obsłudze.

Rodzaj – fem-auto
Pochodzenie – Lemon Skunk x Ruderalis
Genetyka – 90% Indica / 10% Sativa
Kwitnienie Indoor: 60 dni
Plon: 350-400 g / m2
Plon na zewnątrz: od kwietnia do października
Plon: 35-70 g / roślina
THC: wysoki

 

 

SKU: N/A
Availability:

Brak w magazynie

141,00 242,00  Wybierz opcje
dna genetics 60 day wonder

60 Day Wonder Auto

0 out of 5
(0)

60 Day Wonder Auto od DNA Genetics. Nasi komercyjni hodowcy ciągle prosili nas o produkcję feminizowanego szczepu, który zapewni dużą wydajność i zakończy się szybko. Cóż, nadszedł czas, z dumą przedstawiamy 60-dniowy Wonder! Zajęło nam trochę dłużej, aby go uzyskać, ale zdecydowanie warto było czekać !! Oto jest Williams Wonder! Bardzo specjalna Indica handlowa, która wytwarza tłuste i żywiczne kwiaty i kończy się wcześnie. Została skrzyżowana do szczepu Ruderalis, kilkakrotnie skrzyżowana wstecz, a teraz jesteśmy gotowi do przedstawienia jednego z najszybciej dostępnych na rynku szczepów na rynku. 60-dniowy Wonder zakończy się w każdym cyklu oświetlenia, w tym 24/24. 60 dni od NASIONKA !!! Kwiaty na tej roślinie wyglądają bardziej jak Williams Wonder i zachowują jej wartości lecznicze, ale dzięki Ruderalis nie musimy długo czekać na ten magiczny lek! Świetny dla początkujących plantatorów i idealny dla komercyjnych, którzy chcą zbierać plony co 60 dni wewnątrz lub na zewnątrz od NASIONKA !! Rewelacyjna odmiana na parapet lub do domowego ogródka ze względu na średni wzrost.

 

Typ Automatyczne feminizowane
Przeznaczenie Indoor, Outdoor
Genetyka Williams Wonder x Ruderalis
Kwitnienie Indoor: 60 dni, Outdoor: październik
Genotyp Dominacja Indica
Efekt Terapeutyczny
Smak b.d.
Aromat b.d.
Wysokość Indoor: b.d., Outdoor: b.d.
Produkcja Indoor: 35 – 400 g/m², Outdoor: 35 – 700 g/roślina
THC b.d.
CBD b.d.

 

SKU: N/A
Availability:

Brak w magazynie

141,00 242,00  Wybierz opcje
375 460 crop upload sklep produkty 174 chocolope

Chocolope

0 out of 5
(0)

Chocolope od DNA Genetics (wcześniej zwane D-Line) to gratka dla każdego początkującego.Chocolope od DNA Genetics produkuje ogromne, ciężkie kwiaty, a przy tym jest wyjątkowo prosty w uprawie.Ta odmiana z przewagą genów Sativa lubi rosnąć duża, ale łatwo ją kontrolować poprzez lekki trening.Skrzyżowaliśmy tutaj naszą oryginalną ‘matkę’ Chocolate Thai z męską rośliną Cannalope od DNA Genetics, następnie krzyżowaliśmy je wtórnie aby uzyskać krótszy czas kwitnienia i zachować oryginalne cechy Chocolate Thai. Posiada smak czekolady, za którym tęskinisz od lat ’80.Chocolope.

Rodzaj – Feminizowane
Pochodzenie – OG Czekolada Thai x Cannalope Haze
Genetyka – 95% Sativa / 5% Indica
Kwitnienie Indoor: 8-9 tygodni
Plon Indoor: 500-600 g / m2
Kwitnienie Outdoor: wczesny / połowa października
Plon Outdoor: 600-700 g / roślina
THC: wysokie

 

 

SKU: N/A
Availability:

Brak w magazynie

154,00 264,00  Wybierz opcje
kosher dawg feminized

Kosher Dawg

0 out of 5
(0)

Entuzjaści marihuany musieli trochę poczekać, ale Kosher Dawg znany również jako Hebrew National jest już dostępny w formie nasion. Już teraz wywołuje zamieszanie w Kalifornii, gdzie szczep ten szybko stał się ulubieńcem wielu, krzyżówka JJ’s StarDawg z Kosher Kush.

Kosher Dawg to 80% hybryda Indica, której dojrzewanie nie trwa zbyt długo. Jest gotowa w ciągu dość krótkich 9 tygodni kwitnienia i rośnie do średniego / wysokiego wzrostu. W czasie żniw można spodziewać się aż 650 g / m² jednego z najlepszych pączków z zachodniego wybrzeża, dzięki jej nagradzanym rodzicom. StarDawg Guava to potężna Sativa, która zdobyła pierwsze miejsce w kategorii „Najlepsza Sativa” w Denver Cannabis Cup 2012, a Kosher Kush firmy DNA zgarnęła Puchar Cannabis w 2010 i 2011 roku za jej oszałamiającą zawartość THC wynoszącą 29%!!!!

Kosher Dawg łączy wszystkie najlepsze cechy swoich słynnych rodziców w jedną wspaniałą odmianę. Można posmakować tropikalnych, ziemistych i kwiatowych nut zwieńczonych kwaśnymi smakami Kush, tworząc intensywny i przyjemny dym. Nie potrzeba wiele z tego, aby cieszyć się jej potężnym efektem, który jest niesamowicie relaksujący, szczęśliwy i podnoszący na duchu. Jest idealna do pozbycia się stresu, a także sprawia, że ​​jest doskonałym towarzyskim dymem do dzielenia się z innymi!

Kosher Dawg od DNA Genetics jest na dobrej drodze, aby stać się kolejnym klasykiem konopi. Świetny wybór, jeśli lubisz najlepsze Indiki!

 

Typ: Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka: StarDawg (Guava) x Kosher Kush

Genotyp: Dominacja Indici

Kwitnienie: Indoor: ok 63 dni , Outdoor: b.d.

Efekt: Podnoszący na duchu, relaksujący

Aromat: Tropikalny, ziemisty, kwiatowy

Wysokość: Indoor: b.d. , outdoor: b.d.

Produkcja: Indoor: 650 gr/m² , outdoor: b.d.

THC: Średnie

CBD: Niskie

 

SKU: N/A
176,00 330,00  Wybierz opcje
gelato sorbet feminized

Gelato Sorbet

0 out of 5
(0)

Gelato Sorbet od firmy DNA Genetics pochodzi z krzyżówki Gelato #33, potomka słynnej rodziny Cookies z Zachodniego Wybrzeża, i genetyki Sorbet z własnej linii. Pojawia się super owocowa hybryda Indica (70%), która błyszczy całą masą wspaniałych właściwości, w szczególności apetycznym smakiem.

Gelato Sorbet rośnie bez nadmiernego komplikowania rzeczy, co czyni ją dobrym wyborem dla początkujących, którzy mogą teraz wypróbować smaki tych znanych amerykańskich hybryd. Podczas kwitnienia, które potrwa nie dłużej niż 8–9 tygodni, jej żywiczne kwiaty nabiorą żywych niebieskich odcieni, dzięki czemu będzie naprawdę wyróżniać się w każdym pomieszczeniu do uprawy. Można oczekiwać zbiorów na poziomie 450–500 g / m².Uprawiana na otwartym powietrzu w większości europejskich klimatów będzie gotowa do zbiorów w połowie października.

Nuty cytrusowe Gelato #33 łączą się z gładkimi nutami Sorbet, tworząc niezapomniane wrażenia z palenia. I podobnie jak jej wilgotny i owocowy smak, jej działanie też nie rozczaruje. Zapewnia ładnie zrównoważony haj z relaksującym i euforycznym efektem. Niezależnie od tego, czy chcesz się wyluzować, czy też potrzebujesz ziołowej pomocy, aby poprawić swój nastrój!

 

Typ: Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka: Gelato #33 x Sorbet

Genotyp: 70% Indica / 30% Sativa

Kwitnienie: Indoor: 56 – 63 dni , Outdoor: połowa października

Efekt: Podnoszący na duchu, relaksujący

Aromat: Owocowy

Wysokość: Indoor: b.d. , outdoor: b.d.

Produkcja: Indoor: 450 – 500 gr/m² , outdoor: b.d.

THC: Średnie

CBD: Niskie

 

SKU: N/A
176,00 330,00  Wybierz opcje
blood orange sorbet feminized

Blood Orange Sorbet

0 out of 5
(0)

Hodowcy z DNA Genetics przynoszą nam kolejny świetny dodatek do swojej linii szczepów konopi Sorbet z Blood Orange Sorbet. Skrzyżowanie Tangie z Sorbet zaowocowało rośliną z dominacją Indiki, która w krótkim czasie produkuje najwyższej jakości topy.

Blood Orange Sorbet można uprawiać we wnętrzach lub na zewnątrz. Dorasta do średnich rozmiarów, co czyni ją dobrą opcją do większości namiotów lub ograniczonych przestrzeni do uprawy. Jako dodatkowy bonus, DNA Genetics udało się skrócić czas kwitnienia odmiany do krótkich 56 dni, po czym nieskomplikowana roślina nagradza dobrym plonem do 450–500 g / m².

Pomimo niewielkiej dominacji Indiki (60%), zapewnia to, co najlepsze z obu światów. Można cieszyć się relaksującym efektem Indiki i radosnej euforii Sativy. To sprawia, że ​​ Blood Orange Sorbet jest wspaniałym wszechstronnym urządzeniem do relaksu, a także świetnym towarzyskim dymkiem do dzielenia się z przyjaciółmi.

Absolutnym atutem Blood Orange Sorbet jest jej wyjątkowy smak. Słodkie cytrusowe nuty Tangie idą w parze z kremową konsystencją Sorbet, tworząc apetyczny smak, w którym zakocha się każdy. Ostrożnie, ta dama sprawi, że niewiarygodnie trudno się z nią rozstać, gdy raz się jej spróbuje!

 

Typ: Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka: Tangie x Sorbet

Genotyp: 60% Indica / 40% Sativa

Kwitnienie: Indoor: 56 – 63 dni , Outdoor: b.d.

Efekt: Podnoszący na duchu, kreatywny, energiczny

Aromat: Owocowy

Wysokość: Indoor: b.d. , outdoor: b.d.

Produkcja: Indoor: 450 – 500 gr/m² , outdoor: b.d.

THC: Średnie

CBD: Niskie

 

SKU: N/A
176,00 330,00  Wybierz opcje
dna genetics lemon skunk1

Lemon Skunk

0 out of 5
(0)

Ten szczep stanowi krzyż pomiędzy dwoma Skunks, wybranym fenotypem wybranym ze względu na jego właściwości cytrynowe. Matka cytrynowa została przetrzymywana przez ponad 20 lat w Las Vegas, a ojciec został wybrany w Holandii. Mężczyzna został podarowany przez Eddie, formalnie właściciela jednego z najstarszych i najbardziej prestiżowych banków nasiennych w Holandii. Ta oryginalna nagroda mężczyzn została wybrana i używana w wielu projektach hodowlanych przez lata. Lemon Skunk rośnie z wielkim zapachem, jasnozielonych liści o grubych, pomarańczowych włosach. Ma wysoki stosunek kielicha do liścia. Ten szczep jest najsmaczniejszy i najsłodszy, jeśli zostanie skrócona między 50 a 56 dniem.

Rodzaj -Feminizowane
Pochodzenie – Skunk
Genetyka – 60% Sativa: 40% Indica
Kwitnienie: 7-8 tygodni
Wydajność: 400-500g / m2

 

 

SKU: N/A
110,00 176,00  Wybierz opcje
triple scoop feminized

Triple Scoop

0 out of 5
(0)

Triple Scoop od DNA Genetics to hybryda, która łączy moc Super Silver ze smakiem Grape L.A. i gładką kremową konsystencją Sorbet.

Można hodować ją w pomieszczeniu stosując metodę SOG z sadzonek lub ScrOG, gdzie kilka roślin w krótkim czasie pokryje nawet duże obszary. W dobrych warunkach można spodziewać się nawet 500 g / m². Hodowana na zewnątrz potrzebuje dużo miejsca, aby maksymalnie zwiększyć plony. Jej mocne gałęzie będą wypełnione topami pokrytymi grubymi, mroźnymi warstwami aromatycznej żywicy. Idealny do produkcji haszu i koncentratów! Jej czas kwitnienia to bardzo rozsądne 8–9 tygodni. Na zewnątrz będzie gotowa na początku października.

Smak innych odmian nigdy już nie będzie taki sam po doskonałej mieszance słodkich winogron i owoców cytrusowych Triple Scoop, połączonej z subtelną kremową konsystencją Sorbet. Efekt jest głównie relaksujący, ale z lekkim akcentem energetycznej euforii dzięki jej dziedzictwu Sativa. Idealne do relaksu i odprężenia, a także do zabawy!

Triple Scoop od DNA Genetics zapewnia pełny pakiet!

 

Typ: Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka: Super Silver x Grape L.A X Sorbet

Genotyp: 60% Indica / 40% Sativa

Kwitnienie: Indoor: 56 – 63 dni , Outdoor: początek października

Efekt: Relaksujący, euforczyny

Aromat: Owocowy, kremowy

Wysokość: Indoor: b.d. , outdoor: b.d.

Produkcja: Indoor: do 500 gr/m² , outdoor: b.d.

THC: Średnie

CBD: Niskie

 

SKU: N/A
176,00 330,00  Wybierz opcje
strawberry sorbet feminized

Strawberry Sorbet

0 out of 5
(0)

Wśród wspaniałych odmian hybrydowych DNA Genetics jest Strawberry Sorbet. Ta hybryda z dominacją Indici (60%), stworzona przez nasycenie Sorbet pyszną genetyką Heirloom Swiss Strawberry, która jest bardzo odporna i łatwa w uprawie. Idealna dla wszystkich, którzy chcą wyhodować topową roślinę bez kłopotów!

Uprawiany w pomieszczeniach Strawberry Sorbet może dostosować się do prawie każdej techniki uprawy. Ta dziewczyna jest odpowiednia do SOG, z sadzonkami o wysokości około 10–25 cm. W ten sposób można spodziewać się ton długich i gęsto upakowanych topów! Hodowana za pomocą techniki ScrOG, rozgałęzi się z wielką siłą, dzięki czemu można pokryć duży obszar zaledwie kilkoma roślinami. Po rozsądnych 9 tygodniach kwitnienia można zebrać oszałamiające 650 g / m² w optymalnych warunkach wzrostu.

Hodowana na zewnątrz może przynieść prawdziwie ogromnych plonów. Może rosnąć w prawie wszystkich klimatach, gdzie będzie gotowa w październiku.

Strawberry Sorbet jest bardzo dobrym producentem żywicy, co czyni ją doskonałym wyborem do wytwarzania haszu, BHO i innch koncentratów. Heirloom Swiss Strawberry zmieszany z Sorbet nadaje tej dziewczynie pyszny owocowy smak z nutą kremu na wierzchu, podobnie jak lody truskawkowe z karmelem! Ma pozytywny, relaksujący haj, który jest zrównoważony efektami mózgowymi i podnoszącymi na duchu. Jeden buch, a Strawberry Sorbet natychmiast poprawi humor – świetnie, aby pozbyć się stresu lub po prostu dobrze się bawić samemu lub w towarzystwie przyjaciół.

Strawberry Sorbet firmy DNA Genetics na pewno nie rozczaruje!

 

Typ: Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka: Heirloom Swiss Strawberry x Sorbet

Genotyp: 60% Indica / 40% Sativa

Kwitnienie: Indoor: ok 63 dni , Outdoor: październik

Efekt: Podnoszący na duchu, rozweselający

Aromat: Owocowy, słodki

Wysokość: Indoor: b.d. , outdoor: b.d.

Produkcja: Indoor: do 650 gr/m² , outdoor: b.d.

THC: Średnie

CBD: Niskie

 

SKU: N/A
176,00 330,00  Wybierz opcje
sorbet stash feminized

Sorbet Stash

0 out of 5
(0)

Ta hybryda Headstash x Sorbet znajduje się na szczycie piramidy najlepszych szczepów na świecie. Sorbet Stash łączy zalety łatwego i silnego wzrostu z wysokimi plonami i silnym efektem w jednej śmierdzącej i lepkiej roślinie.

Ciężka krystalizacja Sorbet Stash to marzenie fanów haszyszów i koncentratów. Grube, aromatyczne topy mają ładne różowe włosy podczas wzrostu i dają intensywny relaks i radosną euforię podczas spożywania. Ten szczep z dominacją Indici jest również idealny dla osób szukających ulgi w stresie i chronicznym bólu.

Sorbet Stash to łatwa w uprawie roślina, idealna dla początkujących. Doświadczeni hodowcy uzyskają wyniki koneserów. Rozwija się dobrze wewnątrz i na zewnątrz, ale naprawdę kocha szklarnię. Czas kwitnienia tej średniej wielkości rośliny wynosi 8–9 tygodni, a wydajność w pomieszczeniu wynosi 450–500 g / m2.

 

Typ: Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka: Headstash x Sorbet

Genotyp: 70% Indica /30% Sativa

Kwitnienie: Indoor: ok 63 dni , Outdoor: b.d.

Efekt: Relaksujący, euforyczny, przeciwbólowy

Aromat: Owocowy

Wysokość: Indoor: b.d. , outdoor: b.d.

Produkcja: Indoor: 450 – 500 gr/m² , outdoor: b.d.

THC: Średnie

CBD: Niskie

 

SKU: N/A
176,00 330,00  Wybierz opcje
sorbet dreams feminized

Sorbet Dreams

0 out of 5
(0)

DNA Genetics połączyło jeden z najbardziej poszukiwanych szczepów – słynne Kush Dreams – z genetyką ich linii Sorbet. Odmiana ta, nazwana Sorbet Dreams, to bardzo wydajna hybryda o unikalnym profilu terpenowym, która łączy Kush z kremowymi nutami Sorbet.

Sorbet Dreams ta 60% Indica. Jest szybka, pędzi do linii mety już po 8 tygodniach kwitnienia. Ze względu na jej intensywny wzrost rośliny naturalnie lubią rosnąć, co czyni ją świetną kandydatką do uprawiania na świeżym powietrzu. Rośliny zewnętrzne będą gotowe na początku października. Może również dobrze rosnąć w pomieszczeniu, ale mogą być potrzebne pewne techniki kontroli wysokości. Tak czy inaczej, należy przygotować się na duży zbiór bardzo żywicznych, pokrytych cukrem topów. Przy wydajności do 500 g / m2 w dobrych warunkach nie będzie na co narzekać.

Dym to mieszanka smaków Kush z harmonizującym owocowym i kremowym odcieniem Sorbetu. Kubki smakowe z pewnością pokochają gęsty i aromatyczny, a jednocześnie niesamowicie gładki dym! Jej efekt jest również na najwyższym poziomie. Zapewnia relaksujący, ale szczęśliwy haj, podnoszący na duchu i euforyczny. Odmiana idealna do relaksu i spotkań towarzyskich.

Sorbet Dreams od DNA Genetics ​​została stworzona z wykorzystaniem jednej z najbardziej prestiżowych genetyk w świecie konopi. Ta wysoce satysfakcjonująca hybryda nie zawodzi od momentu zasadzenia nasion!

 

Typ: Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka: Kush Dreams x Sorbet

Genotyp: 60% Indica / 40% Sativa

Kwitnienie: Indoor: 65 – 63 dni , Outdoor: początek października

Efekt: Podnoszący na duchu, relaksujący, euforyczny

Aromat: Owocowy, kremowy

Wysokość: Indoor: b.d. , outdoor: b.d.

Produkcja: Indoor: do 500 gr/m² , outdoor: b.d.

THC: Średnie

CBD: Niskie

 

SKU: N/A
176,00 330,00  Wybierz opcje
sorbet 4 feminized

Sorbet #4

0 out of 5
(0)

Słynny już Gorilla Glue #4 spotyka nie mniej spektakularną genetykę linii szczepów Sorbet od DNA Genetics. Rezultatem jest „dzika” hybryda, która jest niezwykle przyjemna w uprawie, pod warunkiem, że jej rozmiar zostanie pod kontrolą. Można to łatwo zrobić za pomocą przycinania lub treningu, lub jeszcze lepiej, w systemie ScrOG. 60% Indica rośnie szybko i energicznie, zwykle z kilkoma bocznymi gałęziami, które zostaną załadowane dużymi, super żywicznymi topami w krótkim czasie. Można cieszyć się dobrymi plonami wynoszącymi 500 g / m², gdy hodujesz ją w pomieszczeniu w optymalnych warunkach. Jej czas kwitnienia wynosi około 9 tygodni.

Sorbet #4 może być doskonałym wyborem, dla fanów haszyszu i koncentratów; nic dziwnego, biorąc pod uwagę jej słynną genetykę GG #4, która sprawia, że topy wręcz ociekają żywicą. Jej profil smakowy składa się z owocowych i kremowych nut, które nagradzają wysoce satysfakcjonującym dymem. Jej efekt jest nie mniej spektakularny. Łączy super relaksujący fizyczny efekt Indici z Sativa, który jest mózgowy, szczęśliwy i euforyczny. Znakomity dym do spotkań z przyjaciółmi, ale także świetny, jeśli do odpoczynku pod koniec dnia.

Sorbet #4 autorstwa DNA Genetics przynosi nam słynną genetykę GG #4 i dodaje całej dobroci Sorbet!

 

Typ: Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka: GG#4 x Sorbet

Genotyp: 60% Indica / 40% Sativa

Kwitnienie: Indoor: ok 63 dni , Outdoor: b.d.

Efekt: Euforyczny, szczęśliwy

Aromat: Owocowy, kremowy

Wysokość: Indoor: b.d. , outdoor: b.d.

Produkcja: Indoor: do 500 gr/m² , outdoor: b.d.

THC: Średnie

CBD: Niskie

 

SKU: N/A
176,00 330,00  Wybierz opcje
miss usa feminized

Miss USA

0 out of 5
(0)

DNA Genetics wybrało dwóch najbardziej cenionych laureatów, aby stworzyć Miss U.S.A. Niezwykle mocny Kosher Kush łączy owocowo-pyszny Strawberry Banana, tworząc niesamowity aromat, wspaniałe plony i doskonały efekt. Co więcej, ta prestiżowa genetyka pozwala nawet mniej doświadczonym hodowcom zebrać niezłą ilość topów.

Miss U.S.A produkuje jasnozielone topy, które są niezwykle żywiczne, co widać gołym okiem dzięki grubej, lśniącej sierści włosków. Ilość kryształów produkowanych przez tę damę sprawia, że ​​szczep jest doskonałym wyborem do koncentratów i tworzenia haszyszu. Hodowana w typowym pomieszczeniu w świetle o mocy 600 W, można spodziewać się aż 500 g / m². Kolejną zaletą jest to, że roślina rośnie tylko na średniej wysokości, więc nadal będzie pasować do większości namiotów i pokoi.

Dym Miss U.S.A rozluźni twoje ciało zanim się zorientujesz, a w głowie będzie można poczuć radosne, kreatywne i podnoszące na duchu efekty. Równie niesamowity jak jej efekt jest jej smak. Łączy owocowe nuty Strawberry Banana z nutami Kushy, aby uzyskać bardzo smaczny dym.

Miss U.S.A od DNA Genetics to najwyższej klasy hybryda, która nie zawiedzie nikogo. Jest idealną odmianą dla wszystkich, którzy chcą w prosty sposób wyhodować najlepsze rośliny prosto z Zachodniego Wybrzeża!

 

Typ: Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka: Kosher Kush x Strawberry Banana

Genotyp: Dominacja Indici

Kwitnienie: Indoor: ok 63 dni , Outdoor: październik

Efekt: Podnoszący na duchu, kreatywny, rozluźniający

Aromat: Owocowy, kush

Wysokość: Indoor: b.d. , outdoor: b.d.

Produkcja: Indoor: do 500 gr/m² , outdoor: b.d.

THC: Średnie

CBD: Niskie

 

SKU: N/A
176,00 330,00  Wybierz opcje
la sorbet feminized

LA Sorbet

0 out of 5
(0)

L.A. Sorbet od DNA Genetics to feminizowana hybryda z dominacją Indiki o niezwykle satysfakcjonujących właściwościach. Gęste zarośla wypukłych włosków wydzielają złożoną słodycz, świadcząc o bogatej aranżacji dobrze wyhodowanych odmian w drzewie genealogicznym: nutę oleju napędowego, sugestię dzikich wiśni i gumy, gładkich kwiatów i soczystych cytrusów z sosną. Jest gładka i smaczna, z trwałą słodyczą, po której następuje wyraźna euforia uspokajająca umysł i głęboki relaks fizyczny.

Dobrze rozgałęzione i mocne rośliny rosną do średniej wysokości, z krótkim czasem kwitnienia wynoszącym zaledwie 8 tygodni. Średniej wielkości topy stają się gęste i solidne, a wraz z dojrzewaniem mają tendencję do lawend i ubierania purpurowych szat. Produkcja żywicy przyspiesza w ostatnich tygodniach, co powoduje intensyfikację aromatów. Obfita produkcja żywicy sprzyja również odporności na patogeny.

L.A. Sorbet zapewnia niezakłócony wzrost i wymaga tylko niewielkiej uwagi. Szybki czas kwitnienia oznacza szybki czas realizacji. Zbiory wynoszą średnio 350–450 g / m², ale pyszna jakość sprawia, że ​​każdy rodzaj plonów jest prawdziwą radością.

 

Typ: Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka: L.A Confidential x Sorbet

Genotyp: 70% Indica / 30% Sativa

Kwitnienie: Indoor: ok 56 dni , Outdoor: połowa października

Efekt: Uspokajający, relaksujący

Aromat: Owocowy, słodki, nuty diesel

Wysokość: Indoor: b.d. , outdoor: b.d.

Produkcja: Indoor: 350 – 450 gr/m² , outdoor: b.d.

THC: Średnie

CBD: Niskie

 

SKU: N/A
176,00 330,00  Wybierz opcje
double stuffed sorbet feminized

Double Stuffed Sorbet

0 out of 5
(0)

Double Stuffed Sorbet od DNA Genetics to skrzyżowanie Do-Si-Do (hybryda z Girl Scout Cookies i Face Off OG) z potężną linią Sorbet. Rezultatem tego rozkosznego małżeństwa jest bardzo produktywna odmiana, która pomimo energicznego i szybkiego rozwoju zapewnia najwyższej jakości topki, które nie rozczarują.

Można hodować Double Stuffed Sorbet wewnątrz lub na zewnątrz, ale dla uzyskania najlepszych rezultatów szklarnia jest najbardziej optymalna. Ta kobieta z pewnością nie zwalnia, gdy dorośnie. Nie potrwa długo, zanim pokaże swoje piękne kwiaty, które można wcześnie zauważyć dzięki ich bardzo intensywnemu zapachowi z bardzo wysokiej jakości żywicą. Co więcej, jej czas kwitnienia jest bardzo krótki – 56–63 dni, więc nie trzeba długo czekać na żniwa. Można cieszyć się wspaniałymi plonami do 650 g / m², gdy rośnie w dobrych warunkach.

Genetyka Sorbet obdarza Double Stuffed Sorbet mieszanką głębokich nut smakowych. Owocowy i słodki dym jest bogaty, ale przyjemnie kremowy na podniebieniu, dzięki czemu chce się więcej i więcej. Jej efekt jest długotrwały i głęboko kojący, jak można się spodziewać po najwyższej Indice,ale jej genetyka Cookies najpierw doda odrobiny podnoszącej na duchu euforii, aby oczyścić umysł z wszelkiego utrzymującego się stresu. To sprawia, że ​​dziewczyna jest nie tylko świetna do relaksu, ale także fantastycznie sprawdza się w towarzystwie dobrych przyjaciół.

Double Stuffed Sorbet od DNA Genetics to świetna hybryda z dominacją Indiki, która błyszczy na wiele sposobów. Wystarczy ją posadzić, a ona na pewno nie zawiedzie!

 

Typ: Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka: Do-Si-Do x Sorbet

Genotyp: 70% Indica / 30% Sativa

Kwitnienie: Indoor: 56 – 63 dni , Outdoor: październik

Efekt: Podnoszący na duchu, euforyczny

Aromat: Owocowy, słodki

Wysokość: Indoor: b.d. outdoor: b.d.

Produkcja: Indoor: do 650 gr/m² , outdoor: b.d.

THC: Średnie

CBD: Niskie

 

SKU: N/A
176,00 330,00  Wybierz opcje
bakers delight feminized

Baker’s Delight

0 out of 5
(0)

DNA Genetics podniosło poprzeczkę, łącząc słynne Cookies z Zachodniego Wybrzeża z nie mniej potężną linią Sorbet z ich własnej, cenionej kolekcji. Wyłania się wspaniała hybryda z dominacją Indici, która ma doskonały smak i plony. Co więcej, jej łatwość wzrostu kusi zarówno nowicjuszy, jak i doświadczone ręce, aby dać jej szansę w rozwoju.

Baker’s Delight można uprawiać w dowolnym miejscu: w pomieszczeniu, na zewnątrz lub w szklarni. Kończy kwitnąć w rozsądnych 8–9 tygodniach, ale wcześniej ta dziewczyna lubi się trochę rozciągać. Jeśli dostanie wystarczająco dużo miejsca, aby zmaksymalizować plony, wygląd rośliny nabierze kształtu klasycznych Cookies. Rezultatem jest to, że będzie pełna gęstych i bardzo żywicznych topów w czasie żniw. Można oczekiwać 450–500 g / m², jeśli jest hodowana w optymalnych warunkach wewnętrznych.

Aromatyczne kwiaty Baker’s Delight zachwycą słodkimi zapachami ze strony Sorbet, które wspaniale komponują się z charakterystycznym terpenowym profilem wysokiej klasy Cookies. Dym jest cudownie słodki i owocowy z przyjemnie kremowym akcentem i bardzo silny. Zdarza się, że już po jednym uderzeniu wprowadza w stan głębokiego relaksu z uśmiechem na twarzy.

Ale to, co sprawia, że ​​dama jest tak wyjątkowa, to to, że nie znokautuje pomimo swojej mocy. Pomieszane z radosnym i podnoszącym na duchu efektem Cookies uspokaja, jednocześnie utrzymując koncentrację. To sprawia, że ​​Baker’s Delight to wspaniały towarzyski dym, doskonały do ​​relaksu z przyjaciółmi, oglądania filmów i wielu innych zabawnych okazji.

 

Typ: Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka: Cookies x Sorbet

Genotyp: 70% Indica / 30% Sativa

Kwitnienie: Indoor: 56 – 63 dni , Outdoor: październik

Efekt: Podnoszący na duchu, kreatywny

Aromat: Owocowy, słodki

Wysokość: Indoor: b.d. , outdoor: b.d.

Produkcja: Indoor: b.d. , outdoor: b.d.

THC: Średnie

CBD: Niskie

 

SKU: N/A
176,00 330,00  Wybierz opcje
DNA MIX Pack Easy Resize.com

DNA MIX Pack

0 out of 5
(0)

DNA Mix Pack to asortyment 6 feminizowanych nasion konopi z kolekcji DNA Genetics.

SKU: N/A
264,00  Wybierz opcje
the og 18 x skunk1

The OG #18 X Skunk Regular

0 out of 5
(0)

Ten szczep daje dobrą wydajność. Nie przesadzaj z substancjami odżywczymi. Smak jest wyśmienity, kwaśny, z odrobiną owoców. Highi jest silny i jasny. Jest wysoka z ładnymi nakryciami i dość łatwa do wykończenia, ponieważ ma dobry stosunek kielicha do liścia. Ten szczep pomaga złagodzić ból.

Rodzaj – Regularne
Czas kwitnienia: 8-9 tygodni
Genetyka – 60% Sativa: 40% Indica
Wydajność: 400-600g / m2

SKU: N/A
132,00 164,00  Wybierz opcje
dna genetics tangilope 11

Tangilope

0 out of 5
(0)

Tangie i Chocolope muszą być twoimi najlepszymi Sativami! Tangilope będzie wymagać najwyższej ceny za sativa, ponieważ posiada egzotyczny zapach ale i smak. Spodziewaj się, że szybko rosnącej rośliny w rośliny. Tangilope zakończy kwitnienie w ciągu 9 tygodni, przynosząc średnio wysokie plony! Eksperci zajmujący się hodowlą mogą kwestionować Tangilope i podtrzymywać poziom składników odżywczych w celu uzyskania maksymalnej produkcji, a także początkujący hodowcy lub pierwsi liczniki czasu mogą mieć również wspaniałe rezultaty, ponieważ Tangilope jest bardzo łatwy do wyhodowania i odrzucania podstawowych błędów.

Rodzaj – feminizowane
Pochodzenie – Tangie X Chocolope
czas kwitnienia: 9 tygodni
Wydajność: 450-550 g / m2
Genetyka – 80% sativa / 20% indica

SKU: N/A
198,00 352,00  Wybierz opcje
dna genetics stacked kush1

Stacked Kush

0 out of 5
(0)

Jeśli chodzi o żywicę, Sleeshack Kush szczyci się ogromną ilością! Połączyliśmy 2x Legend of Hash Dinner mistrz, Sleestack, z tak popularnym OG Kush, aby stworzyć tak szalenie krystaliczną i mistrzowsko smakującą roślinę. Z wysokim współczynnikiem kielicha do liścia i gęstym kształtowaniem kwiatu będzie to świetna roślina. Kwitnienie w ciągu 8-9 tygodni sprawia, że ten szczep jest łatwy do wyboru dla hodowców, którzy chcą pobierać 4-5 zbiorów rocznie..

Rodzaj – feminizowane
Pochodzenie – Sleestack x The Og #18
Genetyka – 60% Sativa: 40% Indica
Czas kwitnienia: 8-9 tygodni
Wydajność: 400-500g / m2

 

 

SKU: N/A
60 day lemon autoflower

60 Day Lemon Auto

0 out of 5
(0)

60 Day Lemon Auto od DNA Genetics w ciągu ostatnich 3 lat pracy mieliśmy świetną odpowiedź od naszego automatycznego 60 Day Lemon , więc teraz zdecydowaliśmy się ulepszyć wszystko z nową krzyżówkę 60 Day Lemon. Ze smakiem smacznego posiłku i bardzo szybkim kwitnieniem ten szczep jest dobry dla każdego, od początkujących do ekspertów, ten wyjątkowo wyrazisty smak rośliny i szybko kwitnący cię zdziwi. Nie potrzeba specjalnego oświetlenia ani cyklu naświetlania, można nawet postawić ją na parapecie w kuchni (oczywiście najlepiej oświetlać 12/12 godzin nocy, to da nam lepsze wyniki). Nasza 60 Day Lemon jest idealnym szczepem dla osoby, która chce się rozwijać, ale nie chce inwestować kupę forsy w swój ogródek. Jest to bardzo prosta i szybka odmiana w obsłudze.

Rodzaj – fem-auto
Pochodzenie – Lemon Skunk x Ruderalis
Genetyka – 90% Indica / 10% Sativa
Kwitnienie Indoor: 60 dni
Plon: 350-400 g / m2
Plon na zewnątrz: od kwietnia do października
Plon: 35-70 g / roślina
THC: wysoki

 

 

Availability:

Brak w magazynie

141,00 242,00  Wybierz opcje
dna genetics 60 day wonder

60 Day Wonder Auto

0 out of 5
(0)

60 Day Wonder Auto od DNA Genetics. Nasi komercyjni hodowcy ciągle prosili nas o produkcję feminizowanego szczepu, który zapewni dużą wydajność i zakończy się szybko. Cóż, nadszedł czas, z dumą przedstawiamy 60-dniowy Wonder! Zajęło nam trochę dłużej, aby go uzyskać, ale zdecydowanie warto było czekać !! Oto jest Williams Wonder! Bardzo specjalna Indica handlowa, która wytwarza tłuste i żywiczne kwiaty i kończy się wcześnie. Została skrzyżowana do szczepu Ruderalis, kilkakrotnie skrzyżowana wstecz, a teraz jesteśmy gotowi do przedstawienia jednego z najszybciej dostępnych na rynku szczepów na rynku. 60-dniowy Wonder zakończy się w każdym cyklu oświetlenia, w tym 24/24. 60 dni od NASIONKA !!! Kwiaty na tej roślinie wyglądają bardziej jak Williams Wonder i zachowują jej wartości lecznicze, ale dzięki Ruderalis nie musimy długo czekać na ten magiczny lek! Świetny dla początkujących plantatorów i idealny dla komercyjnych, którzy chcą zbierać plony co 60 dni wewnątrz lub na zewnątrz od NASIONKA !! Rewelacyjna odmiana na parapet lub do domowego ogródka ze względu na średni wzrost.

 

Typ Automatyczne feminizowane
Przeznaczenie Indoor, Outdoor
Genetyka Williams Wonder x Ruderalis
Kwitnienie Indoor: 60 dni, Outdoor: październik
Genotyp Dominacja Indica
Efekt Terapeutyczny
Smak b.d.
Aromat b.d.
Wysokość Indoor: b.d., Outdoor: b.d.
Produkcja Indoor: 35 – 400 g/m², Outdoor: 35 – 700 g/roślina
THC b.d.
CBD b.d.

 

Availability:

Brak w magazynie

141,00 242,00  Wybierz opcje
375 460 crop upload sklep produkty 174 chocolope

Chocolope

0 out of 5
(0)

Chocolope od DNA Genetics (wcześniej zwane D-Line) to gratka dla każdego początkującego.Chocolope od DNA Genetics produkuje ogromne, ciężkie kwiaty, a przy tym jest wyjątkowo prosty w uprawie.Ta odmiana z przewagą genów Sativa lubi rosnąć duża, ale łatwo ją kontrolować poprzez lekki trening.Skrzyżowaliśmy tutaj naszą oryginalną ‘matkę’ Chocolate Thai z męską rośliną Cannalope od DNA Genetics, następnie krzyżowaliśmy je wtórnie aby uzyskać krótszy czas kwitnienia i zachować oryginalne cechy Chocolate Thai. Posiada smak czekolady, za którym tęskinisz od lat ’80.Chocolope.

Rodzaj – Feminizowane
Pochodzenie – OG Czekolada Thai x Cannalope Haze
Genetyka – 95% Sativa / 5% Indica
Kwitnienie Indoor: 8-9 tygodni
Plon Indoor: 500-600 g / m2
Kwitnienie Outdoor: wczesny / połowa października
Plon Outdoor: 600-700 g / roślina
THC: wysokie

 

 

Availability:

Brak w magazynie

154,00 264,00  Wybierz opcje
kosher dawg feminized

Kosher Dawg

0 out of 5
(0)

Entuzjaści marihuany musieli trochę poczekać, ale Kosher Dawg znany również jako Hebrew National jest już dostępny w formie nasion. Już teraz wywołuje zamieszanie w Kalifornii, gdzie szczep ten szybko stał się ulubieńcem wielu, krzyżówka JJ’s StarDawg z Kosher Kush.

Kosher Dawg to 80% hybryda Indica, której dojrzewanie nie trwa zbyt długo. Jest gotowa w ciągu dość krótkich 9 tygodni kwitnienia i rośnie do średniego / wysokiego wzrostu. W czasie żniw można spodziewać się aż 650 g / m² jednego z najlepszych pączków z zachodniego wybrzeża, dzięki jej nagradzanym rodzicom. StarDawg Guava to potężna Sativa, która zdobyła pierwsze miejsce w kategorii „Najlepsza Sativa” w Denver Cannabis Cup 2012, a Kosher Kush firmy DNA zgarnęła Puchar Cannabis w 2010 i 2011 roku za jej oszałamiającą zawartość THC wynoszącą 29%!!!!

Kosher Dawg łączy wszystkie najlepsze cechy swoich słynnych rodziców w jedną wspaniałą odmianę. Można posmakować tropikalnych, ziemistych i kwiatowych nut zwieńczonych kwaśnymi smakami Kush, tworząc intensywny i przyjemny dym. Nie potrzeba wiele z tego, aby cieszyć się jej potężnym efektem, który jest niesamowicie relaksujący, szczęśliwy i podnoszący na duchu. Jest idealna do pozbycia się stresu, a także sprawia, że ​​jest doskonałym towarzyskim dymem do dzielenia się z innymi!

Kosher Dawg od DNA Genetics jest na dobrej drodze, aby stać się kolejnym klasykiem konopi. Świetny wybór, jeśli lubisz najlepsze Indiki!

 

Typ: Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka: StarDawg (Guava) x Kosher Kush

Genotyp: Dominacja Indici

Kwitnienie: Indoor: ok 63 dni , Outdoor: b.d.

Efekt: Podnoszący na duchu, relaksujący

Aromat: Tropikalny, ziemisty, kwiatowy

Wysokość: Indoor: b.d. , outdoor: b.d.

Produkcja: Indoor: 650 gr/m² , outdoor: b.d.

THC: Średnie

CBD: Niskie

 

176,00 330,00  Wybierz opcje
gelato sorbet feminized

Gelato Sorbet

0 out of 5
(0)

Gelato Sorbet od firmy DNA Genetics pochodzi z krzyżówki Gelato #33, potomka słynnej rodziny Cookies z Zachodniego Wybrzeża, i genetyki Sorbet z własnej linii. Pojawia się super owocowa hybryda Indica (70%), która błyszczy całą masą wspaniałych właściwości, w szczególności apetycznym smakiem.

Gelato Sorbet rośnie bez nadmiernego komplikowania rzeczy, co czyni ją dobrym wyborem dla początkujących, którzy mogą teraz wypróbować smaki tych znanych amerykańskich hybryd. Podczas kwitnienia, które potrwa nie dłużej niż 8–9 tygodni, jej żywiczne kwiaty nabiorą żywych niebieskich odcieni, dzięki czemu będzie naprawdę wyróżniać się w każdym pomieszczeniu do uprawy. Można oczekiwać zbiorów na poziomie 450–500 g / m².Uprawiana na otwartym powietrzu w większości europejskich klimatów będzie gotowa do zbiorów w połowie października.

Nuty cytrusowe Gelato #33 łączą się z gładkimi nutami Sorbet, tworząc niezapomniane wrażenia z palenia. I podobnie jak jej wilgotny i owocowy smak, jej działanie też nie rozczaruje. Zapewnia ładnie zrównoważony haj z relaksującym i euforycznym efektem. Niezależnie od tego, czy chcesz się wyluzować, czy też potrzebujesz ziołowej pomocy, aby poprawić swój nastrój!

 

Typ: Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka: Gelato #33 x Sorbet

Genotyp: 70% Indica / 30% Sativa

Kwitnienie: Indoor: 56 – 63 dni , Outdoor: połowa października

Efekt: Podnoszący na duchu, relaksujący

Aromat: Owocowy

Wysokość: Indoor: b.d. , outdoor: b.d.

Produkcja: Indoor: 450 – 500 gr/m² , outdoor: b.d.

THC: Średnie

CBD: Niskie

 

176,00 330,00  Wybierz opcje
blood orange sorbet feminized

Blood Orange Sorbet

0 out of 5
(0)

Hodowcy z DNA Genetics przynoszą nam kolejny świetny dodatek do swojej linii szczepów konopi Sorbet z Blood Orange Sorbet. Skrzyżowanie Tangie z Sorbet zaowocowało rośliną z dominacją Indiki, która w krótkim czasie produkuje najwyższej jakości topy.

Blood Orange Sorbet można uprawiać we wnętrzach lub na zewnątrz. Dorasta do średnich rozmiarów, co czyni ją dobrą opcją do większości namiotów lub ograniczonych przestrzeni do uprawy. Jako dodatkowy bonus, DNA Genetics udało się skrócić czas kwitnienia odmiany do krótkich 56 dni, po czym nieskomplikowana roślina nagradza dobrym plonem do 450–500 g / m².

Pomimo niewielkiej dominacji Indiki (60%), zapewnia to, co najlepsze z obu światów. Można cieszyć się relaksującym efektem Indiki i radosnej euforii Sativy. To sprawia, że ​​ Blood Orange Sorbet jest wspaniałym wszechstronnym urządzeniem do relaksu, a także świetnym towarzyskim dymkiem do dzielenia się z przyjaciółmi.

Absolutnym atutem Blood Orange Sorbet jest jej wyjątkowy smak. Słodkie cytrusowe nuty Tangie idą w parze z kremową konsystencją Sorbet, tworząc apetyczny smak, w którym zakocha się każdy. Ostrożnie, ta dama sprawi, że niewiarygodnie trudno się z nią rozstać, gdy raz się jej spróbuje!

 

Typ: Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka: Tangie x Sorbet

Genotyp: 60% Indica / 40% Sativa

Kwitnienie: Indoor: 56 – 63 dni , Outdoor: b.d.

Efekt: Podnoszący na duchu, kreatywny, energiczny

Aromat: Owocowy

Wysokość: Indoor: b.d. , outdoor: b.d.

Produkcja: Indoor: 450 – 500 gr/m² , outdoor: b.d.

THC: Średnie

CBD: Niskie

 

176,00 330,00  Wybierz opcje
dna genetics lemon skunk1

Lemon Skunk

0 out of 5
(0)

Ten szczep stanowi krzyż pomiędzy dwoma Skunks, wybranym fenotypem wybranym ze względu na jego właściwości cytrynowe. Matka cytrynowa została przetrzymywana przez ponad 20 lat w Las Vegas, a ojciec został wybrany w Holandii. Mężczyzna został podarowany przez Eddie, formalnie właściciela jednego z najstarszych i najbardziej prestiżowych banków nasiennych w Holandii. Ta oryginalna nagroda mężczyzn została wybrana i używana w wielu projektach hodowlanych przez lata. Lemon Skunk rośnie z wielkim zapachem, jasnozielonych liści o grubych, pomarańczowych włosach. Ma wysoki stosunek kielicha do liścia. Ten szczep jest najsmaczniejszy i najsłodszy, jeśli zostanie skrócona między 50 a 56 dniem.

Rodzaj -Feminizowane
Pochodzenie – Skunk
Genetyka – 60% Sativa: 40% Indica
Kwitnienie: 7-8 tygodni
Wydajność: 400-500g / m2

 

 

110,00 176,00  Wybierz opcje
triple scoop feminized

Triple Scoop

0 out of 5
(0)

Triple Scoop od DNA Genetics to hybryda, która łączy moc Super Silver ze smakiem Grape L.A. i gładką kremową konsystencją Sorbet.

Można hodować ją w pomieszczeniu stosując metodę SOG z sadzonek lub ScrOG, gdzie kilka roślin w krótkim czasie pokryje nawet duże obszary. W dobrych warunkach można spodziewać się nawet 500 g / m². Hodowana na zewnątrz potrzebuje dużo miejsca, aby maksymalnie zwiększyć plony. Jej mocne gałęzie będą wypełnione topami pokrytymi grubymi, mroźnymi warstwami aromatycznej żywicy. Idealny do produkcji haszu i koncentratów! Jej czas kwitnienia to bardzo rozsądne 8–9 tygodni. Na zewnątrz będzie gotowa na początku października.

Smak innych odmian nigdy już nie będzie taki sam po doskonałej mieszance słodkich winogron i owoców cytrusowych Triple Scoop, połączonej z subtelną kremową konsystencją Sorbet. Efekt jest głównie relaksujący, ale z lekkim akcentem energetycznej euforii dzięki jej dziedzictwu Sativa. Idealne do relaksu i odprężenia, a także do zabawy!

Triple Scoop od DNA Genetics zapewnia pełny pakiet!

 

Typ: Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka: Super Silver x Grape L.A X Sorbet

Genotyp: 60% Indica / 40% Sativa

Kwitnienie: Indoor: 56 – 63 dni , Outdoor: początek października

Efekt: Relaksujący, euforczyny

Aromat: Owocowy, kremowy

Wysokość: Indoor: b.d. , outdoor: b.d.

Produkcja: Indoor: do 500 gr/m² , outdoor: b.d.

THC: Średnie

CBD: Niskie

 

176,00 330,00  Wybierz opcje
strawberry sorbet feminized

Strawberry Sorbet

0 out of 5
(0)

Wśród wspaniałych odmian hybrydowych DNA Genetics jest Strawberry Sorbet. Ta hybryda z dominacją Indici (60%), stworzona przez nasycenie Sorbet pyszną genetyką Heirloom Swiss Strawberry, która jest bardzo odporna i łatwa w uprawie. Idealna dla wszystkich, którzy chcą wyhodować topową roślinę bez kłopotów!

Uprawiany w pomieszczeniach Strawberry Sorbet może dostosować się do prawie każdej techniki uprawy. Ta dziewczyna jest odpowiednia do SOG, z sadzonkami o wysokości około 10–25 cm. W ten sposób można spodziewać się ton długich i gęsto upakowanych topów! Hodowana za pomocą techniki ScrOG, rozgałęzi się z wielką siłą, dzięki czemu można pokryć duży obszar zaledwie kilkoma roślinami. Po rozsądnych 9 tygodniach kwitnienia można zebrać oszałamiające 650 g / m² w optymalnych warunkach wzrostu.

Hodowana na zewnątrz może przynieść prawdziwie ogromnych plonów. Może rosnąć w prawie wszystkich klimatach, gdzie będzie gotowa w październiku.

Strawberry Sorbet jest bardzo dobrym producentem żywicy, co czyni ją doskonałym wyborem do wytwarzania haszu, BHO i innch koncentratów. Heirloom Swiss Strawberry zmieszany z Sorbet nadaje tej dziewczynie pyszny owocowy smak z nutą kremu na wierzchu, podobnie jak lody truskawkowe z karmelem! Ma pozytywny, relaksujący haj, który jest zrównoważony efektami mózgowymi i podnoszącymi na duchu. Jeden buch, a Strawberry Sorbet natychmiast poprawi humor – świetnie, aby pozbyć się stresu lub po prostu dobrze się bawić samemu lub w towarzystwie przyjaciół.

Strawberry Sorbet firmy DNA Genetics na pewno nie rozczaruje!

 

Typ: Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka: Heirloom Swiss Strawberry x Sorbet

Genotyp: 60% Indica / 40% Sativa

Kwitnienie: Indoor: ok 63 dni , Outdoor: październik

Efekt: Podnoszący na duchu, rozweselający

Aromat: Owocowy, słodki

Wysokość: Indoor: b.d. , outdoor: b.d.

Produkcja: Indoor: do 650 gr/m² , outdoor: b.d.

THC: Średnie

CBD: Niskie

 

176,00 330,00  Wybierz opcje
sorbet stash feminized

Sorbet Stash

0 out of 5
(0)

Ta hybryda Headstash x Sorbet znajduje się na szczycie piramidy najlepszych szczepów na świecie. Sorbet Stash łączy zalety łatwego i silnego wzrostu z wysokimi plonami i silnym efektem w jednej śmierdzącej i lepkiej roślinie.

Ciężka krystalizacja Sorbet Stash to marzenie fanów haszyszów i koncentratów. Grube, aromatyczne topy mają ładne różowe włosy podczas wzrostu i dają intensywny relaks i radosną euforię podczas spożywania. Ten szczep z dominacją Indici jest również idealny dla osób szukających ulgi w stresie i chronicznym bólu.

Sorbet Stash to łatwa w uprawie roślina, idealna dla początkujących. Doświadczeni hodowcy uzyskają wyniki koneserów. Rozwija się dobrze wewnątrz i na zewnątrz, ale naprawdę kocha szklarnię. Czas kwitnienia tej średniej wielkości rośliny wynosi 8–9 tygodni, a wydajność w pomieszczeniu wynosi 450–500 g / m2.

 

Typ: Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka: Headstash x Sorbet

Genotyp: 70% Indica /30% Sativa

Kwitnienie: Indoor: ok 63 dni , Outdoor: b.d.

Efekt: Relaksujący, euforyczny, przeciwbólowy

Aromat: Owocowy

Wysokość: Indoor: b.d. , outdoor: b.d.

Produkcja: Indoor: 450 – 500 gr/m² , outdoor: b.d.

THC: Średnie

CBD: Niskie

 

176,00 330,00  Wybierz opcje
sorbet dreams feminized

Sorbet Dreams

0 out of 5
(0)

DNA Genetics połączyło jeden z najbardziej poszukiwanych szczepów – słynne Kush Dreams – z genetyką ich linii Sorbet. Odmiana ta, nazwana Sorbet Dreams, to bardzo wydajna hybryda o unikalnym profilu terpenowym, która łączy Kush z kremowymi nutami Sorbet.

Sorbet Dreams ta 60% Indica. Jest szybka, pędzi do linii mety już po 8 tygodniach kwitnienia. Ze względu na jej intensywny wzrost rośliny naturalnie lubią rosnąć, co czyni ją świetną kandydatką do uprawiania na świeżym powietrzu. Rośliny zewnętrzne będą gotowe na początku października. Może również dobrze rosnąć w pomieszczeniu, ale mogą być potrzebne pewne techniki kontroli wysokości. Tak czy inaczej, należy przygotować się na duży zbiór bardzo żywicznych, pokrytych cukrem topów. Przy wydajności do 500 g / m2 w dobrych warunkach nie będzie na co narzekać.

Dym to mieszanka smaków Kush z harmonizującym owocowym i kremowym odcieniem Sorbetu. Kubki smakowe z pewnością pokochają gęsty i aromatyczny, a jednocześnie niesamowicie gładki dym! Jej efekt jest również na najwyższym poziomie. Zapewnia relaksujący, ale szczęśliwy haj, podnoszący na duchu i euforyczny. Odmiana idealna do relaksu i spotkań towarzyskich.

Sorbet Dreams od DNA Genetics ​​została stworzona z wykorzystaniem jednej z najbardziej prestiżowych genetyk w świecie konopi. Ta wysoce satysfakcjonująca hybryda nie zawodzi od momentu zasadzenia nasion!

 

Typ: Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka: Kush Dreams x Sorbet

Genotyp: 60% Indica / 40% Sativa

Kwitnienie: Indoor: 65 – 63 dni , Outdoor: początek października

Efekt: Podnoszący na duchu, relaksujący, euforyczny

Aromat: Owocowy, kremowy

Wysokość: Indoor: b.d. , outdoor: b.d.

Produkcja: Indoor: do 500 gr/m² , outdoor: b.d.

THC: Średnie

CBD: Niskie

 

176,00 330,00  Wybierz opcje
sorbet 4 feminized

Sorbet #4

0 out of 5
(0)

Słynny już Gorilla Glue #4 spotyka nie mniej spektakularną genetykę linii szczepów Sorbet od DNA Genetics. Rezultatem jest „dzika” hybryda, która jest niezwykle przyjemna w uprawie, pod warunkiem, że jej rozmiar zostanie pod kontrolą. Można to łatwo zrobić za pomocą przycinania lub treningu, lub jeszcze lepiej, w systemie ScrOG. 60% Indica rośnie szybko i energicznie, zwykle z kilkoma bocznymi gałęziami, które zostaną załadowane dużymi, super żywicznymi topami w krótkim czasie. Można cieszyć się dobrymi plonami wynoszącymi 500 g / m², gdy hodujesz ją w pomieszczeniu w optymalnych warunkach. Jej czas kwitnienia wynosi około 9 tygodni.

Sorbet #4 może być doskonałym wyborem, dla fanów haszyszu i koncentratów; nic dziwnego, biorąc pod uwagę jej słynną genetykę GG #4, która sprawia, że topy wręcz ociekają żywicą. Jej profil smakowy składa się z owocowych i kremowych nut, które nagradzają wysoce satysfakcjonującym dymem. Jej efekt jest nie mniej spektakularny. Łączy super relaksujący fizyczny efekt Indici z Sativa, który jest mózgowy, szczęśliwy i euforyczny. Znakomity dym do spotkań z przyjaciółmi, ale także świetny, jeśli do odpoczynku pod koniec dnia.

Sorbet #4 autorstwa DNA Genetics przynosi nam słynną genetykę GG #4 i dodaje całej dobroci Sorbet!

 

Typ: Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka: GG#4 x Sorbet

Genotyp: 60% Indica / 40% Sativa

Kwitnienie: Indoor: ok 63 dni , Outdoor: b.d.

Efekt: Euforyczny, szczęśliwy

Aromat: Owocowy, kremowy

Wysokość: Indoor: b.d. , outdoor: b.d.

Produkcja: Indoor: do 500 gr/m² , outdoor: b.d.

THC: Średnie

CBD: Niskie

 

176,00 330,00  Wybierz opcje
miss usa feminized

Miss USA

0 out of 5
(0)

DNA Genetics wybrało dwóch najbardziej cenionych laureatów, aby stworzyć Miss U.S.A. Niezwykle mocny Kosher Kush łączy owocowo-pyszny Strawberry Banana, tworząc niesamowity aromat, wspaniałe plony i doskonały efekt. Co więcej, ta prestiżowa genetyka pozwala nawet mniej doświadczonym hodowcom zebrać niezłą ilość topów.

Miss U.S.A produkuje jasnozielone topy, które są niezwykle żywiczne, co widać gołym okiem dzięki grubej, lśniącej sierści włosków. Ilość kryształów produkowanych przez tę damę sprawia, że ​​szczep jest doskonałym wyborem do koncentratów i tworzenia haszyszu. Hodowana w typowym pomieszczeniu w świetle o mocy 600 W, można spodziewać się aż 500 g / m². Kolejną zaletą jest to, że roślina rośnie tylko na średniej wysokości, więc nadal będzie pasować do większości namiotów i pokoi.

Dym Miss U.S.A rozluźni twoje ciało zanim się zorientujesz, a w głowie będzie można poczuć radosne, kreatywne i podnoszące na duchu efekty. Równie niesamowity jak jej efekt jest jej smak. Łączy owocowe nuty Strawberry Banana z nutami Kushy, aby uzyskać bardzo smaczny dym.

Miss U.S.A od DNA Genetics to najwyższej klasy hybryda, która nie zawiedzie nikogo. Jest idealną odmianą dla wszystkich, którzy chcą w prosty sposób wyhodować najlepsze rośliny prosto z Zachodniego Wybrzeża!

 

Typ: Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka: Kosher Kush x Strawberry Banana

Genotyp: Dominacja Indici

Kwitnienie: Indoor: ok 63 dni , Outdoor: październik

Efekt: Podnoszący na duchu, kreatywny, rozluźniający

Aromat: Owocowy, kush

Wysokość: Indoor: b.d. , outdoor: b.d.

Produkcja: Indoor: do 500 gr/m² , outdoor: b.d.

THC: Średnie

CBD: Niskie

 

176,00 330,00  Wybierz opcje
la sorbet feminized

LA Sorbet

0 out of 5
(0)

L.A. Sorbet od DNA Genetics to feminizowana hybryda z dominacją Indiki o niezwykle satysfakcjonujących właściwościach. Gęste zarośla wypukłych włosków wydzielają złożoną słodycz, świadcząc o bogatej aranżacji dobrze wyhodowanych odmian w drzewie genealogicznym: nutę oleju napędowego, sugestię dzikich wiśni i gumy, gładkich kwiatów i soczystych cytrusów z sosną. Jest gładka i smaczna, z trwałą słodyczą, po której następuje wyraźna euforia uspokajająca umysł i głęboki relaks fizyczny.

Dobrze rozgałęzione i mocne rośliny rosną do średniej wysokości, z krótkim czasem kwitnienia wynoszącym zaledwie 8 tygodni. Średniej wielkości topy stają się gęste i solidne, a wraz z dojrzewaniem mają tendencję do lawend i ubierania purpurowych szat. Produkcja żywicy przyspiesza w ostatnich tygodniach, co powoduje intensyfikację aromatów. Obfita produkcja żywicy sprzyja również odporności na patogeny.

L.A. Sorbet zapewnia niezakłócony wzrost i wymaga tylko niewielkiej uwagi. Szybki czas kwitnienia oznacza szybki czas realizacji. Zbiory wynoszą średnio 350–450 g / m², ale pyszna jakość sprawia, że ​​każdy rodzaj plonów jest prawdziwą radością.

 

Typ: Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka: L.A Confidential x Sorbet

Genotyp: 70% Indica / 30% Sativa

Kwitnienie: Indoor: ok 56 dni , Outdoor: połowa października

Efekt: Uspokajający, relaksujący

Aromat: Owocowy, słodki, nuty diesel

Wysokość: Indoor: b.d. , outdoor: b.d.

Produkcja: Indoor: 350 – 450 gr/m² , outdoor: b.d.

THC: Średnie

CBD: Niskie

 

176,00 330,00  Wybierz opcje
double stuffed sorbet feminized

Double Stuffed Sorbet

0 out of 5
(0)

Double Stuffed Sorbet od DNA Genetics to skrzyżowanie Do-Si-Do (hybryda z Girl Scout Cookies i Face Off OG) z potężną linią Sorbet. Rezultatem tego rozkosznego małżeństwa jest bardzo produktywna odmiana, która pomimo energicznego i szybkiego rozwoju zapewnia najwyższej jakości topki, które nie rozczarują.

Można hodować Double Stuffed Sorbet wewnątrz lub na zewnątrz, ale dla uzyskania najlepszych rezultatów szklarnia jest najbardziej optymalna. Ta kobieta z pewnością nie zwalnia, gdy dorośnie. Nie potrwa długo, zanim pokaże swoje piękne kwiaty, które można wcześnie zauważyć dzięki ich bardzo intensywnemu zapachowi z bardzo wysokiej jakości żywicą. Co więcej, jej czas kwitnienia jest bardzo krótki – 56–63 dni, więc nie trzeba długo czekać na żniwa. Można cieszyć się wspaniałymi plonami do 650 g / m², gdy rośnie w dobrych warunkach.

Genetyka Sorbet obdarza Double Stuffed Sorbet mieszanką głębokich nut smakowych. Owocowy i słodki dym jest bogaty, ale przyjemnie kremowy na podniebieniu, dzięki czemu chce się więcej i więcej. Jej efekt jest długotrwały i głęboko kojący, jak można się spodziewać po najwyższej Indice,ale jej genetyka Cookies najpierw doda odrobiny podnoszącej na duchu euforii, aby oczyścić umysł z wszelkiego utrzymującego się stresu. To sprawia, że ​​dziewczyna jest nie tylko świetna do relaksu, ale także fantastycznie sprawdza się w towarzystwie dobrych przyjaciół.

Double Stuffed Sorbet od DNA Genetics to świetna hybryda z dominacją Indiki, która błyszczy na wiele sposobów. Wystarczy ją posadzić, a ona na pewno nie zawiedzie!

 

Typ: Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka: Do-Si-Do x Sorbet

Genotyp: 70% Indica / 30% Sativa

Kwitnienie: Indoor: 56 – 63 dni , Outdoor: październik

Efekt: Podnoszący na duchu, euforyczny

Aromat: Owocowy, słodki

Wysokość: Indoor: b.d. outdoor: b.d.

Produkcja: Indoor: do 650 gr/m² , outdoor: b.d.

THC: Średnie

CBD: Niskie

 

176,00 330,00  Wybierz opcje
bakers delight feminized

Baker’s Delight

0 out of 5
(0)

DNA Genetics podniosło poprzeczkę, łącząc słynne Cookies z Zachodniego Wybrzeża z nie mniej potężną linią Sorbet z ich własnej, cenionej kolekcji. Wyłania się wspaniała hybryda z dominacją Indici, która ma doskonały smak i plony. Co więcej, jej łatwość wzrostu kusi zarówno nowicjuszy, jak i doświadczone ręce, aby dać jej szansę w rozwoju.

Baker’s Delight można uprawiać w dowolnym miejscu: w pomieszczeniu, na zewnątrz lub w szklarni. Kończy kwitnąć w rozsądnych 8–9 tygodniach, ale wcześniej ta dziewczyna lubi się trochę rozciągać. Jeśli dostanie wystarczająco dużo miejsca, aby zmaksymalizować plony, wygląd rośliny nabierze kształtu klasycznych Cookies. Rezultatem jest to, że będzie pełna gęstych i bardzo żywicznych topów w czasie żniw. Można oczekiwać 450–500 g / m², jeśli jest hodowana w optymalnych warunkach wewnętrznych.

Aromatyczne kwiaty Baker’s Delight zachwycą słodkimi zapachami ze strony Sorbet, które wspaniale komponują się z charakterystycznym terpenowym profilem wysokiej klasy Cookies. Dym jest cudownie słodki i owocowy z przyjemnie kremowym akcentem i bardzo silny. Zdarza się, że już po jednym uderzeniu wprowadza w stan głębokiego relaksu z uśmiechem na twarzy.

Ale to, co sprawia, że ​​dama jest tak wyjątkowa, to to, że nie znokautuje pomimo swojej mocy. Pomieszane z radosnym i podnoszącym na duchu efektem Cookies uspokaja, jednocześnie utrzymując koncentrację. To sprawia, że ​​Baker’s Delight to wspaniały towarzyski dym, doskonały do ​​relaksu z przyjaciółmi, oglądania filmów i wielu innych zabawnych okazji.

 

Typ: Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka: Cookies x Sorbet

Genotyp: 70% Indica / 30% Sativa

Kwitnienie: Indoor: 56 – 63 dni , Outdoor: październik

Efekt: Podnoszący na duchu, kreatywny

Aromat: Owocowy, słodki

Wysokość: Indoor: b.d. , outdoor: b.d.

Produkcja: Indoor: b.d. , outdoor: b.d.

THC: Średnie

CBD: Niskie

 

176,00 330,00  Wybierz opcje
DNA MIX Pack Easy Resize.com

DNA MIX Pack

0 out of 5
(0)

DNA Mix Pack to asortyment 6 feminizowanych nasion konopi z kolekcji DNA Genetics.

264,00  Wybierz opcje
the og 18 x skunk1

The OG #18 X Skunk Regular

0 out of 5
(0)

Ten szczep daje dobrą wydajność. Nie przesadzaj z substancjami odżywczymi. Smak jest wyśmienity, kwaśny, z odrobiną owoców. Highi jest silny i jasny. Jest wysoka z ładnymi nakryciami i dość łatwa do wykończenia, ponieważ ma dobry stosunek kielicha do liścia. Ten szczep pomaga złagodzić ból.

Rodzaj – Regularne
Czas kwitnienia: 8-9 tygodni
Genetyka – 60% Sativa: 40% Indica
Wydajność: 400-600g / m2

132,00 164,00  Wybierz opcje
dna genetics tangilope 11

Tangilope

0 out of 5
(0)

Tangie i Chocolope muszą być twoimi najlepszymi Sativami! Tangilope będzie wymagać najwyższej ceny za sativa, ponieważ posiada egzotyczny zapach ale i smak. Spodziewaj się, że szybko rosnącej rośliny w rośliny. Tangilope zakończy kwitnienie w ciągu 9 tygodni, przynosząc średnio wysokie plony! Eksperci zajmujący się hodowlą mogą kwestionować Tangilope i podtrzymywać poziom składników odżywczych w celu uzyskania maksymalnej produkcji, a także początkujący hodowcy lub pierwsi liczniki czasu mogą mieć również wspaniałe rezultaty, ponieważ Tangilope jest bardzo łatwy do wyhodowania i odrzucania podstawowych błędów.

Rodzaj – feminizowane
Pochodzenie – Tangie X Chocolope
czas kwitnienia: 9 tygodni
Wydajność: 450-550 g / m2
Genetyka – 80% sativa / 20% indica

198,00 352,00  Wybierz opcje
dna genetics stacked kush1

Stacked Kush

0 out of 5
(0)

Jeśli chodzi o żywicę, Sleeshack Kush szczyci się ogromną ilością! Połączyliśmy 2x Legend of Hash Dinner mistrz, Sleestack, z tak popularnym OG Kush, aby stworzyć tak szalenie krystaliczną i mistrzowsko smakującą roślinę. Z wysokim współczynnikiem kielicha do liścia i gęstym kształtowaniem kwiatu będzie to świetna roślina. Kwitnienie w ciągu 8-9 tygodni sprawia, że ten szczep jest łatwy do wyboru dla hodowców, którzy chcą pobierać 4-5 zbiorów rocznie..

Rodzaj – feminizowane
Pochodzenie – Sleestack x The Og #18
Genetyka – 60% Sativa: 40% Indica
Czas kwitnienia: 8-9 tygodni
Wydajność: 400-500g / m2

 

 

60 day lemon autoflower

60 Day Lemon Auto

0 out of 5
(0)

60 Day Lemon Auto od DNA Genetics w ciągu ostatnich 3 lat pracy mieliśmy świetną odpowiedź od naszego automatycznego 60 Day Lemon , więc teraz zdecydowaliśmy się ulepszyć wszystko z nową krzyżówkę 60 Day Lemon. Ze smakiem smacznego posiłku i bardzo szybkim kwitnieniem ten szczep jest dobry dla każdego, od początkujących do ekspertów, ten wyjątkowo wyrazisty smak rośliny i szybko kwitnący cię zdziwi. Nie potrzeba specjalnego oświetlenia ani cyklu naświetlania, można nawet postawić ją na parapecie w kuchni (oczywiście najlepiej oświetlać 12/12 godzin nocy, to da nam lepsze wyniki). Nasza 60 Day Lemon jest idealnym szczepem dla osoby, która chce się rozwijać, ale nie chce inwestować kupę forsy w swój ogródek. Jest to bardzo prosta i szybka odmiana w obsłudze.

Rodzaj – fem-auto
Pochodzenie – Lemon Skunk x Ruderalis
Genetyka – 90% Indica / 10% Sativa
Kwitnienie Indoor: 60 dni
Plon: 350-400 g / m2
Plon na zewnątrz: od kwietnia do października
Plon: 35-70 g / roślina
THC: wysoki

 

 

141,00 242,00  Wybierz opcje
dna genetics 60 day wonder

60 Day Wonder Auto

0 out of 5
(0)

60 Day Wonder Auto od DNA Genetics. Nasi komercyjni hodowcy ciągle prosili nas o produkcję feminizowanego szczepu, który zapewni dużą wydajność i zakończy się szybko. Cóż, nadszedł czas, z dumą przedstawiamy 60-dniowy Wonder! Zajęło nam trochę dłużej, aby go uzyskać, ale zdecydowanie warto było czekać !! Oto jest Williams Wonder! Bardzo specjalna Indica handlowa, która wytwarza tłuste i żywiczne kwiaty i kończy się wcześnie. Została skrzyżowana do szczepu Ruderalis, kilkakrotnie skrzyżowana wstecz, a teraz jesteśmy gotowi do przedstawienia jednego z najszybciej dostępnych na rynku szczepów na rynku. 60-dniowy Wonder zakończy się w każdym cyklu oświetlenia, w tym 24/24. 60 dni od NASIONKA !!! Kwiaty na tej roślinie wyglądają bardziej jak Williams Wonder i zachowują jej wartości lecznicze, ale dzięki Ruderalis nie musimy długo czekać na ten magiczny lek! Świetny dla początkujących plantatorów i idealny dla komercyjnych, którzy chcą zbierać plony co 60 dni wewnątrz lub na zewnątrz od NASIONKA !! Rewelacyjna odmiana na parapet lub do domowego ogródka ze względu na średni wzrost.

 

Typ Automatyczne feminizowane
Przeznaczenie Indoor, Outdoor
Genetyka Williams Wonder x Ruderalis
Kwitnienie Indoor: 60 dni, Outdoor: październik
Genotyp Dominacja Indica
Efekt Terapeutyczny
Smak b.d.
Aromat b.d.
Wysokość Indoor: b.d., Outdoor: b.d.
Produkcja Indoor: 35 – 400 g/m², Outdoor: 35 – 700 g/roślina
THC b.d.
CBD b.d.

 

141,00 242,00  Wybierz opcje
375 460 crop upload sklep produkty 174 chocolope

Chocolope

0 out of 5
(0)

Chocolope od DNA Genetics (wcześniej zwane D-Line) to gratka dla każdego początkującego.Chocolope od DNA Genetics produkuje ogromne, ciężkie kwiaty, a przy tym jest wyjątkowo prosty w uprawie.Ta odmiana z przewagą genów Sativa lubi rosnąć duża, ale łatwo ją kontrolować poprzez lekki trening.Skrzyżowaliśmy tutaj naszą oryginalną ‘matkę’ Chocolate Thai z męską rośliną Cannalope od DNA Genetics, następnie krzyżowaliśmy je wtórnie aby uzyskać krótszy czas kwitnienia i zachować oryginalne cechy Chocolate Thai. Posiada smak czekolady, za którym tęskinisz od lat ’80.Chocolope.

Rodzaj – Feminizowane
Pochodzenie – OG Czekolada Thai x Cannalope Haze
Genetyka – 95% Sativa / 5% Indica
Kwitnienie Indoor: 8-9 tygodni
Plon Indoor: 500-600 g / m2
Kwitnienie Outdoor: wczesny / połowa października
Plon Outdoor: 600-700 g / roślina
THC: wysokie

 

 

154,00 264,00  Wybierz opcje
kosher dawg feminized

Kosher Dawg

0 out of 5
(0)

Entuzjaści marihuany musieli trochę poczekać, ale Kosher Dawg znany również jako Hebrew National jest już dostępny w formie nasion. Już teraz wywołuje zamieszanie w Kalifornii, gdzie szczep ten szybko stał się ulubieńcem wielu, krzyżówka JJ’s StarDawg z Kosher Kush.

Kosher Dawg to 80% hybryda Indica, której dojrzewanie nie trwa zbyt długo. Jest gotowa w ciągu dość krótkich 9 tygodni kwitnienia i rośnie do średniego / wysokiego wzrostu. W czasie żniw można spodziewać się aż 650 g / m² jednego z najlepszych pączków z zachodniego wybrzeża, dzięki jej nagradzanym rodzicom. StarDawg Guava to potężna Sativa, która zdobyła pierwsze miejsce w kategorii „Najlepsza Sativa” w Denver Cannabis Cup 2012, a Kosher Kush firmy DNA zgarnęła Puchar Cannabis w 2010 i 2011 roku za jej oszałamiającą zawartość THC wynoszącą 29%!!!!

Kosher Dawg łączy wszystkie najlepsze cechy swoich słynnych rodziców w jedną wspaniałą odmianę. Można posmakować tropikalnych, ziemistych i kwiatowych nut zwieńczonych kwaśnymi smakami Kush, tworząc intensywny i przyjemny dym. Nie potrzeba wiele z tego, aby cieszyć się jej potężnym efektem, który jest niesamowicie relaksujący, szczęśliwy i podnoszący na duchu. Jest idealna do pozbycia się stresu, a także sprawia, że ​​jest doskonałym towarzyskim dymem do dzielenia się z innymi!

Kosher Dawg od DNA Genetics jest na dobrej drodze, aby stać się kolejnym klasykiem konopi. Świetny wybór, jeśli lubisz najlepsze Indiki!

 

Typ: Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka: StarDawg (Guava) x Kosher Kush

Genotyp: Dominacja Indici

Kwitnienie: Indoor: ok 63 dni , Outdoor: b.d.

Efekt: Podnoszący na duchu, relaksujący

Aromat: Tropikalny, ziemisty, kwiatowy

Wysokość: Indoor: b.d. , outdoor: b.d.

Produkcja: Indoor: 650 gr/m² , outdoor: b.d.

THC: Średnie

CBD: Niskie

 

176,00 330,00  Wybierz opcje
gelato sorbet feminized

Gelato Sorbet

0 out of 5
(0)

Gelato Sorbet od firmy DNA Genetics pochodzi z krzyżówki Gelato #33, potomka słynnej rodziny Cookies z Zachodniego Wybrzeża, i genetyki Sorbet z własnej linii. Pojawia się super owocowa hybryda Indica (70%), która błyszczy całą masą wspaniałych właściwości, w szczególności apetycznym smakiem.

Gelato Sorbet rośnie bez nadmiernego komplikowania rzeczy, co czyni ją dobrym wyborem dla początkujących, którzy mogą teraz wypróbować smaki tych znanych amerykańskich hybryd. Podczas kwitnienia, które potrwa nie dłużej niż 8–9 tygodni, jej żywiczne kwiaty nabiorą żywych niebieskich odcieni, dzięki czemu będzie naprawdę wyróżniać się w każdym pomieszczeniu do uprawy. Można oczekiwać zbiorów na poziomie 450–500 g / m².Uprawiana na otwartym powietrzu w większości europejskich klimatów będzie gotowa do zbiorów w połowie października.

Nuty cytrusowe Gelato #33 łączą się z gładkimi nutami Sorbet, tworząc niezapomniane wrażenia z palenia. I podobnie jak jej wilgotny i owocowy smak, jej działanie też nie rozczaruje. Zapewnia ładnie zrównoważony haj z relaksującym i euforycznym efektem. Niezależnie od tego, czy chcesz się wyluzować, czy też potrzebujesz ziołowej pomocy, aby poprawić swój nastrój!

 

Typ: Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka: Gelato #33 x Sorbet

Genotyp: 70% Indica / 30% Sativa

Kwitnienie: Indoor: 56 – 63 dni , Outdoor: połowa października

Efekt: Podnoszący na duchu, relaksujący

Aromat: Owocowy

Wysokość: Indoor: b.d. , outdoor: b.d.

Produkcja: Indoor: 450 – 500 gr/m² , outdoor: b.d.

THC: Średnie

CBD: Niskie

 

176,00 330,00  Wybierz opcje
blood orange sorbet feminized

Blood Orange Sorbet

0 out of 5
(0)

Hodowcy z DNA Genetics przynoszą nam kolejny świetny dodatek do swojej linii szczepów konopi Sorbet z Blood Orange Sorbet. Skrzyżowanie Tangie z Sorbet zaowocowało rośliną z dominacją Indiki, która w krótkim czasie produkuje najwyższej jakości topy.

Blood Orange Sorbet można uprawiać we wnętrzach lub na zewnątrz. Dorasta do średnich rozmiarów, co czyni ją dobrą opcją do większości namiotów lub ograniczonych przestrzeni do uprawy. Jako dodatkowy bonus, DNA Genetics udało się skrócić czas kwitnienia odmiany do krótkich 56 dni, po czym nieskomplikowana roślina nagradza dobrym plonem do 450–500 g / m².

Pomimo niewielkiej dominacji Indiki (60%), zapewnia to, co najlepsze z obu światów. Można cieszyć się relaksującym efektem Indiki i radosnej euforii Sativy. To sprawia, że ​​ Blood Orange Sorbet jest wspaniałym wszechstronnym urządzeniem do relaksu, a także świetnym towarzyskim dymkiem do dzielenia się z przyjaciółmi.

Absolutnym atutem Blood Orange Sorbet jest jej wyjątkowy smak. Słodkie cytrusowe nuty Tangie idą w parze z kremową konsystencją Sorbet, tworząc apetyczny smak, w którym zakocha się każdy. Ostrożnie, ta dama sprawi, że niewiarygodnie trudno się z nią rozstać, gdy raz się jej spróbuje!

 

Typ: Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka: Tangie x Sorbet

Genotyp: 60% Indica / 40% Sativa

Kwitnienie: Indoor: 56 – 63 dni , Outdoor: b.d.

Efekt: Podnoszący na duchu, kreatywny, energiczny

Aromat: Owocowy

Wysokość: Indoor: b.d. , outdoor: b.d.

Produkcja: Indoor: 450 – 500 gr/m² , outdoor: b.d.

THC: Średnie

CBD: Niskie

 

176,00 330,00  Wybierz opcje
dna genetics lemon skunk1

Lemon Skunk

0 out of 5
(0)

Ten szczep stanowi krzyż pomiędzy dwoma Skunks, wybranym fenotypem wybranym ze względu na jego właściwości cytrynowe. Matka cytrynowa została przetrzymywana przez ponad 20 lat w Las Vegas, a ojciec został wybrany w Holandii. Mężczyzna został podarowany przez Eddie, formalnie właściciela jednego z najstarszych i najbardziej prestiżowych banków nasiennych w Holandii. Ta oryginalna nagroda mężczyzn została wybrana i używana w wielu projektach hodowlanych przez lata. Lemon Skunk rośnie z wielkim zapachem, jasnozielonych liści o grubych, pomarańczowych włosach. Ma wysoki stosunek kielicha do liścia. Ten szczep jest najsmaczniejszy i najsłodszy, jeśli zostanie skrócona między 50 a 56 dniem.

Rodzaj -Feminizowane
Pochodzenie – Skunk
Genetyka – 60% Sativa: 40% Indica
Kwitnienie: 7-8 tygodni
Wydajność: 400-500g / m2

 

 

110,00 176,00  Wybierz opcje
triple scoop feminized

Triple Scoop

0 out of 5
(0)

Triple Scoop od DNA Genetics to hybryda, która łączy moc Super Silver ze smakiem Grape L.A. i gładką kremową konsystencją Sorbet.

Można hodować ją w pomieszczeniu stosując metodę SOG z sadzonek lub ScrOG, gdzie kilka roślin w krótkim czasie pokryje nawet duże obszary. W dobrych warunkach można spodziewać się nawet 500 g / m². Hodowana na zewnątrz potrzebuje dużo miejsca, aby maksymalnie zwiększyć plony. Jej mocne gałęzie będą wypełnione topami pokrytymi grubymi, mroźnymi warstwami aromatycznej żywicy. Idealny do produkcji haszu i koncentratów! Jej czas kwitnienia to bardzo rozsądne 8–9 tygodni. Na zewnątrz będzie gotowa na początku października.

Smak innych odmian nigdy już nie będzie taki sam po doskonałej mieszance słodkich winogron i owoców cytrusowych Triple Scoop, połączonej z subtelną kremową konsystencją Sorbet. Efekt jest głównie relaksujący, ale z lekkim akcentem energetycznej euforii dzięki jej dziedzictwu Sativa. Idealne do relaksu i odprężenia, a także do zabawy!

Triple Scoop od DNA Genetics zapewnia pełny pakiet!

 

Typ: Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka: Super Silver x Grape L.A X Sorbet

Genotyp: 60% Indica / 40% Sativa

Kwitnienie: Indoor: 56 – 63 dni , Outdoor: początek października

Efekt: Relaksujący, euforczyny

Aromat: Owocowy, kremowy

Wysokość: Indoor: b.d. , outdoor: b.d.

Produkcja: Indoor: do 500 gr/m² , outdoor: b.d.

THC: Średnie

CBD: Niskie

 

176,00 330,00  Wybierz opcje
strawberry sorbet feminized

Strawberry Sorbet

0 out of 5
(0)

Wśród wspaniałych odmian hybrydowych DNA Genetics jest Strawberry Sorbet. Ta hybryda z dominacją Indici (60%), stworzona przez nasycenie Sorbet pyszną genetyką Heirloom Swiss Strawberry, która jest bardzo odporna i łatwa w uprawie. Idealna dla wszystkich, którzy chcą wyhodować topową roślinę bez kłopotów!

Uprawiany w pomieszczeniach Strawberry Sorbet może dostosować się do prawie każdej techniki uprawy. Ta dziewczyna jest odpowiednia do SOG, z sadzonkami o wysokości około 10–25 cm. W ten sposób można spodziewać się ton długich i gęsto upakowanych topów! Hodowana za pomocą techniki ScrOG, rozgałęzi się z wielką siłą, dzięki czemu można pokryć duży obszar zaledwie kilkoma roślinami. Po rozsądnych 9 tygodniach kwitnienia można zebrać oszałamiające 650 g / m² w optymalnych warunkach wzrostu.

Hodowana na zewnątrz może przynieść prawdziwie ogromnych plonów. Może rosnąć w prawie wszystkich klimatach, gdzie będzie gotowa w październiku.

Strawberry Sorbet jest bardzo dobrym producentem żywicy, co czyni ją doskonałym wyborem do wytwarzania haszu, BHO i innch koncentratów. Heirloom Swiss Strawberry zmieszany z Sorbet nadaje tej dziewczynie pyszny owocowy smak z nutą kremu na wierzchu, podobnie jak lody truskawkowe z karmelem! Ma pozytywny, relaksujący haj, który jest zrównoważony efektami mózgowymi i podnoszącymi na duchu. Jeden buch, a Strawberry Sorbet natychmiast poprawi humor – świetnie, aby pozbyć się stresu lub po prostu dobrze się bawić samemu lub w towarzystwie przyjaciół.

Strawberry Sorbet firmy DNA Genetics na pewno nie rozczaruje!

 

Typ: Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka: Heirloom Swiss Strawberry x Sorbet

Genotyp: 60% Indica / 40% Sativa

Kwitnienie: Indoor: ok 63 dni , Outdoor: październik

Efekt: Podnoszący na duchu, rozweselający

Aromat: Owocowy, słodki

Wysokość: Indoor: b.d. , outdoor: b.d.

Produkcja: Indoor: do 650 gr/m² , outdoor: b.d.

THC: Średnie

CBD: Niskie

 

176,00 330,00  Wybierz opcje
sorbet stash feminized

Sorbet Stash

0 out of 5
(0)

Ta hybryda Headstash x Sorbet znajduje się na szczycie piramidy najlepszych szczepów na świecie. Sorbet Stash łączy zalety łatwego i silnego wzrostu z wysokimi plonami i silnym efektem w jednej śmierdzącej i lepkiej roślinie.

Ciężka krystalizacja Sorbet Stash to marzenie fanów haszyszów i koncentratów. Grube, aromatyczne topy mają ładne różowe włosy podczas wzrostu i dają intensywny relaks i radosną euforię podczas spożywania. Ten szczep z dominacją Indici jest również idealny dla osób szukających ulgi w stresie i chronicznym bólu.

Sorbet Stash to łatwa w uprawie roślina, idealna dla początkujących. Doświadczeni hodowcy uzyskają wyniki koneserów. Rozwija się dobrze wewnątrz i na zewnątrz, ale naprawdę kocha szklarnię. Czas kwitnienia tej średniej wielkości rośliny wynosi 8–9 tygodni, a wydajność w pomieszczeniu wynosi 450–500 g / m2.

 

Typ: Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka: Headstash x Sorbet

Genotyp: 70% Indica /30% Sativa

Kwitnienie: Indoor: ok 63 dni , Outdoor: b.d.

Efekt: Relaksujący, euforyczny, przeciwbólowy

Aromat: Owocowy

Wysokość: Indoor: b.d. , outdoor: b.d.

Produkcja: Indoor: 450 – 500 gr/m² , outdoor: b.d.

THC: Średnie

CBD: Niskie

 

176,00 330,00  Wybierz opcje
sorbet dreams feminized

Sorbet Dreams

0 out of 5
(0)

DNA Genetics połączyło jeden z najbardziej poszukiwanych szczepów – słynne Kush Dreams – z genetyką ich linii Sorbet. Odmiana ta, nazwana Sorbet Dreams, to bardzo wydajna hybryda o unikalnym profilu terpenowym, która łączy Kush z kremowymi nutami Sorbet.

Sorbet Dreams ta 60% Indica. Jest szybka, pędzi do linii mety już po 8 tygodniach kwitnienia. Ze względu na jej intensywny wzrost rośliny naturalnie lubią rosnąć, co czyni ją świetną kandydatką do uprawiania na świeżym powietrzu. Rośliny zewnętrzne będą gotowe na początku października. Może również dobrze rosnąć w pomieszczeniu, ale mogą być potrzebne pewne techniki kontroli wysokości. Tak czy inaczej, należy przygotować się na duży zbiór bardzo żywicznych, pokrytych cukrem topów. Przy wydajności do 500 g / m2 w dobrych warunkach nie będzie na co narzekać.

Dym to mieszanka smaków Kush z harmonizującym owocowym i kremowym odcieniem Sorbetu. Kubki smakowe z pewnością pokochają gęsty i aromatyczny, a jednocześnie niesamowicie gładki dym! Jej efekt jest również na najwyższym poziomie. Zapewnia relaksujący, ale szczęśliwy haj, podnoszący na duchu i euforyczny. Odmiana idealna do relaksu i spotkań towarzyskich.

Sorbet Dreams od DNA Genetics ​​została stworzona z wykorzystaniem jednej z najbardziej prestiżowych genetyk w świecie konopi. Ta wysoce satysfakcjonująca hybryda nie zawodzi od momentu zasadzenia nasion!

 

Typ: Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka: Kush Dreams x Sorbet

Genotyp: 60% Indica / 40% Sativa

Kwitnienie: Indoor: 65 – 63 dni , Outdoor: początek października

Efekt: Podnoszący na duchu, relaksujący, euforyczny

Aromat: Owocowy, kremowy

Wysokość: Indoor: b.d. , outdoor: b.d.

Produkcja: Indoor: do 500 gr/m² , outdoor: b.d.

THC: Średnie

CBD: Niskie

 

176,00 330,00  Wybierz opcje
sorbet 4 feminized

Sorbet #4

0 out of 5
(0)

Słynny już Gorilla Glue #4 spotyka nie mniej spektakularną genetykę linii szczepów Sorbet od DNA Genetics. Rezultatem jest „dzika” hybryda, która jest niezwykle przyjemna w uprawie, pod warunkiem, że jej rozmiar zostanie pod kontrolą. Można to łatwo zrobić za pomocą przycinania lub treningu, lub jeszcze lepiej, w systemie ScrOG. 60% Indica rośnie szybko i energicznie, zwykle z kilkoma bocznymi gałęziami, które zostaną załadowane dużymi, super żywicznymi topami w krótkim czasie. Można cieszyć się dobrymi plonami wynoszącymi 500 g / m², gdy hodujesz ją w pomieszczeniu w optymalnych warunkach. Jej czas kwitnienia wynosi około 9 tygodni.

Sorbet #4 może być doskonałym wyborem, dla fanów haszyszu i koncentratów; nic dziwnego, biorąc pod uwagę jej słynną genetykę GG #4, która sprawia, że topy wręcz ociekają żywicą. Jej profil smakowy składa się z owocowych i kremowych nut, które nagradzają wysoce satysfakcjonującym dymem. Jej efekt jest nie mniej spektakularny. Łączy super relaksujący fizyczny efekt Indici z Sativa, który jest mózgowy, szczęśliwy i euforyczny. Znakomity dym do spotkań z przyjaciółmi, ale także świetny, jeśli do odpoczynku pod koniec dnia.

Sorbet #4 autorstwa DNA Genetics przynosi nam słynną genetykę GG #4 i dodaje całej dobroci Sorbet!

 

Typ: Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka: GG#4 x Sorbet

Genotyp: 60% Indica / 40% Sativa

Kwitnienie: Indoor: ok 63 dni , Outdoor: b.d.

Efekt: Euforyczny, szczęśliwy

Aromat: Owocowy, kremowy

Wysokość: Indoor: b.d. , outdoor: b.d.

Produkcja: Indoor: do 500 gr/m² , outdoor: b.d.

THC: Średnie

CBD: Niskie

 

176,00 330,00  Wybierz opcje
miss usa feminized

Miss USA

0 out of 5
(0)

DNA Genetics wybrało dwóch najbardziej cenionych laureatów, aby stworzyć Miss U.S.A. Niezwykle mocny Kosher Kush łączy owocowo-pyszny Strawberry Banana, tworząc niesamowity aromat, wspaniałe plony i doskonały efekt. Co więcej, ta prestiżowa genetyka pozwala nawet mniej doświadczonym hodowcom zebrać niezłą ilość topów.

Miss U.S.A produkuje jasnozielone topy, które są niezwykle żywiczne, co widać gołym okiem dzięki grubej, lśniącej sierści włosków. Ilość kryształów produkowanych przez tę damę sprawia, że ​​szczep jest doskonałym wyborem do koncentratów i tworzenia haszyszu. Hodowana w typowym pomieszczeniu w świetle o mocy 600 W, można spodziewać się aż 500 g / m². Kolejną zaletą jest to, że roślina rośnie tylko na średniej wysokości, więc nadal będzie pasować do większości namiotów i pokoi.

Dym Miss U.S.A rozluźni twoje ciało zanim się zorientujesz, a w głowie będzie można poczuć radosne, kreatywne i podnoszące na duchu efekty. Równie niesamowity jak jej efekt jest jej smak. Łączy owocowe nuty Strawberry Banana z nutami Kushy, aby uzyskać bardzo smaczny dym.

Miss U.S.A od DNA Genetics to najwyższej klasy hybryda, która nie zawiedzie nikogo. Jest idealną odmianą dla wszystkich, którzy chcą w prosty sposób wyhodować najlepsze rośliny prosto z Zachodniego Wybrzeża!

 

Typ: Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka: Kosher Kush x Strawberry Banana

Genotyp: Dominacja Indici

Kwitnienie: Indoor: ok 63 dni , Outdoor: październik

Efekt: Podnoszący na duchu, kreatywny, rozluźniający

Aromat: Owocowy, kush

Wysokość: Indoor: b.d. , outdoor: b.d.

Produkcja: Indoor: do 500 gr/m² , outdoor: b.d.

THC: Średnie

CBD: Niskie

 

176,00 330,00  Wybierz opcje
la sorbet feminized

LA Sorbet

0 out of 5
(0)

L.A. Sorbet od DNA Genetics to feminizowana hybryda z dominacją Indiki o niezwykle satysfakcjonujących właściwościach. Gęste zarośla wypukłych włosków wydzielają złożoną słodycz, świadcząc o bogatej aranżacji dobrze wyhodowanych odmian w drzewie genealogicznym: nutę oleju napędowego, sugestię dzikich wiśni i gumy, gładkich kwiatów i soczystych cytrusów z sosną. Jest gładka i smaczna, z trwałą słodyczą, po której następuje wyraźna euforia uspokajająca umysł i głęboki relaks fizyczny.

Dobrze rozgałęzione i mocne rośliny rosną do średniej wysokości, z krótkim czasem kwitnienia wynoszącym zaledwie 8 tygodni. Średniej wielkości topy stają się gęste i solidne, a wraz z dojrzewaniem mają tendencję do lawend i ubierania purpurowych szat. Produkcja żywicy przyspiesza w ostatnich tygodniach, co powoduje intensyfikację aromatów. Obfita produkcja żywicy sprzyja również odporności na patogeny.

L.A. Sorbet zapewnia niezakłócony wzrost i wymaga tylko niewielkiej uwagi. Szybki czas kwitnienia oznacza szybki czas realizacji. Zbiory wynoszą średnio 350–450 g / m², ale pyszna jakość sprawia, że ​​każdy rodzaj plonów jest prawdziwą radością.

 

Typ: Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka: L.A Confidential x Sorbet

Genotyp: 70% Indica / 30% Sativa

Kwitnienie: Indoor: ok 56 dni , Outdoor: połowa października

Efekt: Uspokajający, relaksujący

Aromat: Owocowy, słodki, nuty diesel

Wysokość: Indoor: b.d. , outdoor: b.d.

Produkcja: Indoor: 350 – 450 gr/m² , outdoor: b.d.

THC: Średnie

CBD: Niskie

 

176,00 330,00  Wybierz opcje
double stuffed sorbet feminized

Double Stuffed Sorbet

0 out of 5
(0)

Double Stuffed Sorbet od DNA Genetics to skrzyżowanie Do-Si-Do (hybryda z Girl Scout Cookies i Face Off OG) z potężną linią Sorbet. Rezultatem tego rozkosznego małżeństwa jest bardzo produktywna odmiana, która pomimo energicznego i szybkiego rozwoju zapewnia najwyższej jakości topki, które nie rozczarują.

Można hodować Double Stuffed Sorbet wewnątrz lub na zewnątrz, ale dla uzyskania najlepszych rezultatów szklarnia jest najbardziej optymalna. Ta kobieta z pewnością nie zwalnia, gdy dorośnie. Nie potrwa długo, zanim pokaże swoje piękne kwiaty, które można wcześnie zauważyć dzięki ich bardzo intensywnemu zapachowi z bardzo wysokiej jakości żywicą. Co więcej, jej czas kwitnienia jest bardzo krótki – 56–63 dni, więc nie trzeba długo czekać na żniwa. Można cieszyć się wspaniałymi plonami do 650 g / m², gdy rośnie w dobrych warunkach.

Genetyka Sorbet obdarza Double Stuffed Sorbet mieszanką głębokich nut smakowych. Owocowy i słodki dym jest bogaty, ale przyjemnie kremowy na podniebieniu, dzięki czemu chce się więcej i więcej. Jej efekt jest długotrwały i głęboko kojący, jak można się spodziewać po najwyższej Indice,ale jej genetyka Cookies najpierw doda odrobiny podnoszącej na duchu euforii, aby oczyścić umysł z wszelkiego utrzymującego się stresu. To sprawia, że ​​dziewczyna jest nie tylko świetna do relaksu, ale także fantastycznie sprawdza się w towarzystwie dobrych przyjaciół.

Double Stuffed Sorbet od DNA Genetics to świetna hybryda z dominacją Indiki, która błyszczy na wiele sposobów. Wystarczy ją posadzić, a ona na pewno nie zawiedzie!

 

Typ: Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka: Do-Si-Do x Sorbet

Genotyp: 70% Indica / 30% Sativa

Kwitnienie: Indoor: 56 – 63 dni , Outdoor: październik

Efekt: Podnoszący na duchu, euforyczny

Aromat: Owocowy, słodki

Wysokość: Indoor: b.d. outdoor: b.d.

Produkcja: Indoor: do 650 gr/m² , outdoor: b.d.

THC: Średnie

CBD: Niskie

 

176,00 330,00  Wybierz opcje
bakers delight feminized

Baker’s Delight

0 out of 5
(0)

DNA Genetics podniosło poprzeczkę, łącząc słynne Cookies z Zachodniego Wybrzeża z nie mniej potężną linią Sorbet z ich własnej, cenionej kolekcji. Wyłania się wspaniała hybryda z dominacją Indici, która ma doskonały smak i plony. Co więcej, jej łatwość wzrostu kusi zarówno nowicjuszy, jak i doświadczone ręce, aby dać jej szansę w rozwoju.

Baker’s Delight można uprawiać w dowolnym miejscu: w pomieszczeniu, na zewnątrz lub w szklarni. Kończy kwitnąć w rozsądnych 8–9 tygodniach, ale wcześniej ta dziewczyna lubi się trochę rozciągać. Jeśli dostanie wystarczająco dużo miejsca, aby zmaksymalizować plony, wygląd rośliny nabierze kształtu klasycznych Cookies. Rezultatem jest to, że będzie pełna gęstych i bardzo żywicznych topów w czasie żniw. Można oczekiwać 450–500 g / m², jeśli jest hodowana w optymalnych warunkach wewnętrznych.

Aromatyczne kwiaty Baker’s Delight zachwycą słodkimi zapachami ze strony Sorbet, które wspaniale komponują się z charakterystycznym terpenowym profilem wysokiej klasy Cookies. Dym jest cudownie słodki i owocowy z przyjemnie kremowym akcentem i bardzo silny. Zdarza się, że już po jednym uderzeniu wprowadza w stan głębokiego relaksu z uśmiechem na twarzy.

Ale to, co sprawia, że ​​dama jest tak wyjątkowa, to to, że nie znokautuje pomimo swojej mocy. Pomieszane z radosnym i podnoszącym na duchu efektem Cookies uspokaja, jednocześnie utrzymując koncentrację. To sprawia, że ​​Baker’s Delight to wspaniały towarzyski dym, doskonały do ​​relaksu z przyjaciółmi, oglądania filmów i wielu innych zabawnych okazji.

 

Typ: Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka: Cookies x Sorbet

Genotyp: 70% Indica / 30% Sativa

Kwitnienie: Indoor: 56 – 63 dni , Outdoor: październik

Efekt: Podnoszący na duchu, kreatywny

Aromat: Owocowy, słodki

Wysokość: Indoor: b.d. , outdoor: b.d.

Produkcja: Indoor: b.d. , outdoor: b.d.

THC: Średnie

CBD: Niskie

 

176,00 330,00  Wybierz opcje
DNA MIX Pack Easy Resize.com

DNA MIX Pack

0 out of 5
(0)

DNA Mix Pack to asortyment 6 feminizowanych nasion konopi z kolekcji DNA Genetics.

264,00  Wybierz opcje
the og 18 x skunk1

The OG #18 X Skunk Regular

0 out of 5
(0)

Ten szczep daje dobrą wydajność. Nie przesadzaj z substancjami odżywczymi. Smak jest wyśmienity, kwaśny, z odrobiną owoców. Highi jest silny i jasny. Jest wysoka z ładnymi nakryciami i dość łatwa do wykończenia, ponieważ ma dobry stosunek kielicha do liścia. Ten szczep pomaga złagodzić ból.

Rodzaj – Regularne
Czas kwitnienia: 8-9 tygodni
Genetyka – 60% Sativa: 40% Indica
Wydajność: 400-600g / m2

132,00 164,00  Wybierz opcje
dna genetics tangilope 11

Tangilope

0 out of 5
(0)

Tangie i Chocolope muszą być twoimi najlepszymi Sativami! Tangilope będzie wymagać najwyższej ceny za sativa, ponieważ posiada egzotyczny zapach ale i smak. Spodziewaj się, że szybko rosnącej rośliny w rośliny. Tangilope zakończy kwitnienie w ciągu 9 tygodni, przynosząc średnio wysokie plony! Eksperci zajmujący się hodowlą mogą kwestionować Tangilope i podtrzymywać poziom składników odżywczych w celu uzyskania maksymalnej produkcji, a także początkujący hodowcy lub pierwsi liczniki czasu mogą mieć również wspaniałe rezultaty, ponieważ Tangilope jest bardzo łatwy do wyhodowania i odrzucania podstawowych błędów.

Rodzaj – feminizowane
Pochodzenie – Tangie X Chocolope
czas kwitnienia: 9 tygodni
Wydajność: 450-550 g / m2
Genetyka – 80% sativa / 20% indica

198,00 352,00  Wybierz opcje
dna genetics stacked kush1

Stacked Kush

0 out of 5
(0)

Jeśli chodzi o żywicę, Sleeshack Kush szczyci się ogromną ilością! Połączyliśmy 2x Legend of Hash Dinner mistrz, Sleestack, z tak popularnym OG Kush, aby stworzyć tak szalenie krystaliczną i mistrzowsko smakującą roślinę. Z wysokim współczynnikiem kielicha do liścia i gęstym kształtowaniem kwiatu będzie to świetna roślina. Kwitnienie w ciągu 8-9 tygodni sprawia, że ten szczep jest łatwy do wyboru dla hodowców, którzy chcą pobierać 4-5 zbiorów rocznie..

Rodzaj – feminizowane
Pochodzenie – Sleestack x The Og #18
Genetyka – 60% Sativa: 40% Indica
Czas kwitnienia: 8-9 tygodni
Wydajność: 400-500g / m2

 

 

Wyświetlanie 1–20 z 54 wyników