Brothers Grimm Seeds

GRIMMDICA Regular 340,00 

GRIMMDICA Regular

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Brothers Grimm Seeds

Grimmdica jest wynikiem krzyżówki selekcji Hash Plant Sensi seed z oldskulowym samcem Afghani. Odmiana o znakomitej charakterystyce typowo indica.

Smak Afghani oraz euforia narkotyczna z bogatym aromatem gryzącej sosny, haszyszu oraz typowych nut charakteryzujących wybitne odmiany indica.

DOJRZEWANIE INDOOR: 7-8 tygodni
THC: wysokie
DOJRZEWANIE OUTDOOR:połowa września
METODA UPRAWY: indoor, szklarnia
GENOTYP: indica
PŁEĆ: Regularne
CBD: niska zawartość
POCHODZENIE: Hash Plant x Afghani
SMAK: hash, sosna, akr
EFEKT: narkotyczna euforia

Wybierz opcje
CINDERELLA'99 Regular 635,00 

CINDERELLA’99 Regular

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Brothers Grimm Seeds

Rośliny z nowej serii nasion zostały poddane testom w uprawie stwierdzono, że w pełni spełniają wymagania najbardziej zaawansowanych hodowców. Rośliny z nasion Cinderella’99 są jednolite, stabilne i wszystkie osobniki zachowują charakterystykę organoleptyczną. Kwiaty tej odmiany są wstanie zaskoczyć każdego hodowce przez swój niebywały zapach oraz moc i z pewnością już niebawem stanią się bardzo popularne.

Kwiatostany Cinderella’99 oblewają się bogato kryształkami żywicy o zapachu owoców tropikalnych oraz kurowanego sera i w wielu przypadkach odnajduje sie te zapachy w jednej roślinie. Moc tej odmiany jest niszcząco psychoaktywna, idealna do wykonywania czynności kreatywnych jak gra na instrumentach czy wykonywanie jakiejkolwiek dziedziny sztuki.
METODA UPRAWY: indoor, outdoor|
DOJRZEWANIE INDOOR: 8-9 tygodni
THC: bardzo wysokie
DOJRZEWANIE OUTDOOR: poczatek października
GENOTYP: sativa
PŁEĆ: Regularne
CBD: niska zawartość
POCHODZENIE: Princess x P94
SMAK: poncz hawajski, owoce tropikalne
Efekt: silny, energetyczny

Wybierz opcje
KILLER QUEEN XX 345,00 

KILLER QUEEN XX

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Feminizowane nasiona Killer Queen XX od Brothers Grimm Seeds mają swoje korzenie w klonie Airborne G13 i Cinderella 99. Ta odmiana ma naprawdę świetne geny i łączy moc, wyjątkową wydajność, jakość żywicy, siłę i smak w jednym.

Rośliny Killer Queen XX wyglądają jak gęste krzewy z dużą ilością gałęzi. Nie osiągają zbyt dużej wysokości, ale mają dużo – czasem bardzo ciężkich topów, dlatego konieczne może okazać się wsparcie, aby zapobiec łamaniu się gałęzi.

Killer Queen XX pachnie i smakuje jak tropikalne owoce i wiśnie, więc każde zaciągnięcie jest jak zanurzenie w chłodnym, słodkim tropikalnym morzu, któremu towarzyszy mega wesoły efekt – prawdziwa przyjemność! Witamy w świecie dobrego samopoczucia psychicznego i sensorycznego!

 

Typ:           Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka: Airborne G13 x Cinderella 99

Genotyp:       Dominacja Indiki

Kwitnienie:    Indoor: ok 65 dni , Outdoor: b.d.

Efekt:         Rozweselający

Aromat:        Słodki, owocowy

Wysokość:      Indoor: b.d. , outdoor: b.d.

Produkcja:     Indoor: b.d. , outdoor: b.d.

THC:          16 – 20%

CBD:          Niskie

Wybierz opcje
ROSETTA STONE XX 345,00 

ROSETTA STONE XX

0 out of 5
(0)
SKU: 12

Brothers Grimm Seeds

Nasiona marihuany Rosetta Stone XX firmy Brothers Grimm Seeds mają swój początek w krzyżu Jack Herer female x Cinderella 99. Rezultatem jest sfeminizowana wersja legendarnego Kamienia z Rosetty, która dała nam tyle radości przez wiele dziesięcioleci. W skrócie, ten szczep marihuany jest znany ze swojej dużej wydajności, dostarczając hojne plony pełne wykwintnych smaków i zapachów w zamian za niewielki wysiłek.

Rosetta Stone XX zamienia się w cudowne rośliny konopi zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, niezależnie od tego, jak niedoświadczony jest hodowca. Dlatego jest idealna dla tych, którzy dopiero zaczęli uprawiać marihuanę lub dla tych, którzy nie mają zbyt wiele czasu.

Smak i zapach Rosetta Stone XX są pyszne, z wyraźnymi nutami słodkich owoców, jaśminu i kadzidła. Jej zrównoważony efekt zapewnia bardzo energetyzujące i wyraźne uczucie, które doskonale nadaje się do wykonywania twórczych czynności.

Nadaje się do stosowania w pomieszczeniach i na zewnątrz
Seks Feminizowany
Genotype Indica / Sativa
Jack Herer female x Cinderella 99
Okres kwitnienia wewnątrz 59-70 dni
Wydajność wysoka
wysokość do 90-120 m

Wybierz opcje
Princess Haze Regular 340,00 

Princess Haze Regular

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Brothers Grimm Seeds

Wykorzystując Super Silver Grail Haze namiętny przez naszego internetowego przyjaciela „has_some_sense”, wypolerowaliśmy „Księżniczkę” – matkę Cinderella 99.

Mężczyzna SSGH jest wynikiem naszego przyjaciela, który przekroczył swoją pozycję Cinderella 99, która została nazwana „The Grail” do bardzo popularnego mężczyzny Super Silver Haze. Wynik ponownego łączenia tych genów otworzył prawdziwy klejnot; Ta męska moc dodana, energiczny wzrost i duże, mocne gałęzie do potomstwa.

Czas kwitnienia: Polecamy 63-70 dni kwitnienia 12/12.
Morfologia: wzrost Sativa / Indica, zwarty w dwóch głównych fenotypach: dwie trzecie populacji to jednowarobkowe kształty choinkowe, a inne trzecie – wieloośrodkowe krzaki. Oba fenotypy są producentami ekstremalnych żywic, które charakteryzują się wyjątkowo dużą gęstością pąków. Ich pyszne aromaty obejmują od słodkich tropikalnych kwiatów aż po ostre, funky stinkers.
Wydajność: 48-calowa roślina daje 4-6 suchych uncji. Powyżej średniej do dużej wydajności.
Linia: Princess female x Cinderella 99/Super Silver Haze male.

Wybierz opcje
Queen of Soul Regular 515,00 

Queen of Soul Regular

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Brothers Grimm Seeds

Królowa Duszy jest wynikiem programu hodowlanego, który obejmował trzy pokolenia. Począwszy od naszej ulubionej Cinderella 99 żeńskiej, która sprawdziła się od ponad 15 lat, aby stworzyć klasyczne smaki, wysoką i żywiczną produkcję, która sprawiła, że ​​C99 jest słynne. Przekroczyliśmy ją do niezwykłego mężczyzny Wortex (TGA). Najlepszy mężczyzna z tego pokolenia został wybrany do zapylania księżniczki (matka Kopciuszka), która stworzyła 3-drożną hybrydę Princess x C99 / Vortex. Powstałe sadzonki hodowano i oceniano, aby wybrać mężczyznę na drugi backcross Princess – która wyprodukowała niesamowity hybrydowy, który nazywamy „Queen of Soul”.

Czas kwitnienia: Zalecamy 60-65 dni kwitnienia 12/12 – po sadzeniu 6-8 tygodni.
Morfologia: Gęste drzewa w kształcie choinki z dużymi, ciężkimi colasami i końcówkami rozgałęziającymi żywicę tak grube rośliny wyglądają biało …
Wydajność: 60-calowe rośliny zapewniają 6-8 uncji. Wysoka wydajność.
Linia: Princess x Princess/ Cinderella 99/Vortex

Wybierz opcje
Durban x C99 Regular 345,00 

Durban x C99 Regular

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Brothers Grimm Seeds

W ubiegłym roku odziedziczyliśmy ten elitarny klan Durban z grupy podziemnych plantatorów i zaczęliśmy wysyłać ich do badań. Zostaliśmy odurzeni przez aromaty wydawane przez kwiaty – czysta czarna lukrecja. Również imponująca była roślina solidna struktura i minimalny rozciąganie podczas kwitnienia – wyraźnie  dominująca morfologia Sativa. Po 75 dniach kwitnienia, my zbiera mnóstwo pachnące, uber-gęsty kwiatów, z gruczołów żywicznych musujące jak pokruszonych diamentów posypane wszystko nad nimi. I nawet krótki klon tylko 18 cali, poddawany przez uncję suszonych pąków.

Czas kwitnienia: Zalecamy 65-70 dni kwitnienia 12/12, po sadzonkach 6-8 tygodni.
Morfologia: DC99 rośnie duża, gruba kola, a jej silne gałęzie wspierają tłuste, gęste pączki pokryte żywicą iskrzącą, które przyprawiają o dojrzałe owoce tropikalne. Wyrasta jak wielki Skunk, kwiaty są ciasne, gęste bryły żywych kielichów. Ten fenotyp tego szczepu jest stabilny – otrzymasz stale jednorodne rośliny.
Wydajność: 48-calowa roślina daje 4-5 uncji na roślinę. Wysoka wydajność.
Linia: Durban female x Cinderella 99 male.

Wybierz opcje
Crystal Blue Regular 345,00 

Crystal Blue Regular

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Brothers Grimm Seeds

To niesamowite odcienie kwiatów szybko, i produkuje owocowe terpeny na jej tłuste, purpurowe pąki, które błyszczą z mnóstwem żywicy krystalicznej …. Nazywamy Crystal Blue.

Mężczyznami używanymi w tym hybrydzie był nasz ulubiony stadnina P75, który zawsze dodaje siłę, energiczny wzrost i duże, mocne gałęzie do potomstwa. Matka była wysokowydajnym i bardzo mroźnym Super Snow Lotus z Nasion Bodhi.

Czas kwitnienia: Polecamy 55-65 dni kwitnienia 12/12.
Morfologia: Bardzo zwarty, krzaczasty fenotyp. Krzewy gęstych żywic o dużym stosunku kwiat do liści.
Wydajność: 48-calowa roślina daje 4-6 uncji. Wysoka wydajność.
Linia: Super Bowl Śniegu Lotus x Bracia Grimm P75.

Wybierz opcje
Apollo 13 Regular 435,00 

Apollo 13 Regular

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Brothers Grimm Seeds

Apollo 13: Ta skunksowa dziewczyna sprawi, że twoje oczy będą zachwycone jej ostrym zapachem. Delikatna równowaga indica / sativa sprawia, że Apollo 13 jest idealny dla hodowców ograniczonych do pojedynczego szczepu. Długie, kolby i musujące, lepkie gałęzie boczne naprawdę ważą się w czasie zbiorów. Jest to typ dymu, którego nie można trzymać; Rozprzestrzenia się i wybucha z płuc. Efekt jest jasny i mózgowy, bez podrażnienia paranoi. Jej cytrusowy smak i szczęśliwa high sprawiają, że Apollo 13 jest bardzo popularny na imprezach! Dwa trafienia i można zostawić własne ślady na Księżycu.

Geniusz female x Cinderella 99/Super Silver Haze male.
Kwitnienie: 45-55 dni
Wysokość: 120-150 cm
Wydajność: 400 g / m2

Wybierz opcje
Apollo 11 Regular 345,00 

Apollo 11 Regular

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Brothers Grimm Seeds

Ta szybko kwitnąca hybryda w domu ma wysoki współczynnik kielicha / liścia i ekstremalną produkcję żywicy … trichom pokrywają kwiaty i liście tak gęste, że wygląda jak futerka dla niemowląt.

Nasz duży, wydajny, cytrynowy, klon o nazwie „Genius” z powodu jej czystej, energicznej, wzbudzonej w myślach wysokości został przekroczony przez silną kobietę Cinderella 99 tworzącą Apollo Eleven.

Czas kwitnienia: Polecamy 55-63 dni kwitnienia 12/12

Morfologia: spodziewaj się niewielkiej różnicy w fenotypach Apollo Eleven; Są bardzo jednorodnie wybitnymi roślinami. Dominująca hybryda Sativa z długimi, cienkimi liśćmi, żeńskie kwiaty są mocno zwarte, gęste bryły kaleksów z żywicą, przepełnione dojrzałymi owocami tropikalnymi, zwłaszcza grejpfrutami.

Wydajność: Powyżej średniej wydajności.

Linia: Genius female x Cinderella

Wybierz opcje
KILLER QUEEN Regular 345,00 

KILLER QUEEN Regular

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Brothers Grimm Seeds

Killer Queen w oryginale została stworzona przez hodowce BCGA Vic High. Jest to krzyżówka klona Air G13 z Cinderella’99 Brothers Grimm.

Potomstwo tej krzyżówki okazało dość dużą rozbieżność jak każda hybryda F1 lecz wszystkie one pokazały zaskakujące aromaty owocowe, od wiśni aż do ponczu hawajskiego.

Aby utrwalić cechy i dla przedłużenia linii użyto wyselekcjonowanego samca Cinderella’99 i dzięki temu dziś mamy okazje nabyć tego klasyka na rynku.

Killer Queen jest jedną z najlepszych pozycji z prywatnej kolekcji Brothers Grimm.

Efekt jest silny, budujący pełen szczęścia a w smaku wyczuwalne owoce tropikalne.

DOJRZEWANIE INDOOR: 8-9 tygodni
DOJRZEWANIE OUTDOOR: koniec września
THC: bardzo wysokie
EFEKT: psychoaktywny
METODA UPRAWY: indoor, outdoor,
GENOTYP: indica
SMAK: owoce tropikalne z nutą słodyczy
PŁEĆ: Regularne
CBD: niska zawartość
POCHODZENIE: G13 clon x Cinderella’99

Wybierz opcje
APOLLO HAZE Regular 345,00 

APOLLO HAZE Regular

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Brothers Grimm Seeds

Odmiana Apollo Haze powstała w wyniku połączenia samca z selekcji Super Silver Grail Haze otrzymanego od znajomego o niku „has_some_sense”, którym zapylono klona Genius.
Samiec SSGH jest wynikiem krzyżówki Cinderella’99 o nazwie „The Grail” z samcem Silver Haze. W wyniku powstała niebywale wartościowa odmiana o bujnym wzroście i wyjątkowej mocy.

Podczas testów okazało się, że większość roślin zachowała charakterystykę klona Genius ukazując budowę bardziej kompaktową oraz ciężkim i zbitym kwiatostanem. Niewielka część osobników zachowała cechy haze tworząc rośliny o większym gabarycie oraz kwiatostanem wydłużonym.

W smaku jest wyczuwalny wzmocniony smak paliwowy ( Genius) pikantne cytrusy oraz nuty wapienne, zaś fenotyp mniejszy pachnie intensywnie owocami bzu , tropikaliami a w głębi jest wyczuwalny aromat haze. Oba fenotypy smakują tak samo jak pachną produkując wielkie kwiaty mocno pokryte żywicą. Efekt jest silny energetyzujący bez niepokoju. W smaku wyraźnie wyczuwalna sacharyna z owocami cytrusowymi i tropikalnymi na bazie klasycznego haze

DOJRZEWANIE INDOOR:9-10 tygodni
DOJRZEWANIE OUTDOOR:połowa października
THC:wysokie
METODA UPRAWY:indoor, szklarnia
GENOTYP:sativa
EFEKT:mocny haj
PŁEĆ:Regularne
CBD:niska zawartość
POCHODZENIE:Genius x Cinderella’99/ SSH
SMAK:tropikalne owoce haze

Wybierz opcje
GREEN AVENGER Regular 345,00 

GREEN AVENGER Regular

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Brothers Grimm Seeds

Matką odmiany Green Avanger oczywiście jest klon Genius Mr Soul, lecz selekcja męska musiała być wystarczająco kompletna by zapewnić potomstwu wymagany poziom. Uzyskano to dzięki wielokrotnie nagradzanej odmianie Subcool-a o nazwie Vortex ( Apollo 13 x Space queen). Dzięki zapyleniu Genius samcem Vortex uzyskano rośliny gęste i krzaczące się perfumowanymi kwiatami o zapachu tropikalnym, które pokrywają każde odgałęzienie długimi ogonami kwiatów. Dym ma smak tropikalnych cytrusów o efekcie szybkim, euforycznym i psychoaktywnym, zwyczajnie genialnym.

Rośliny Green Avanger charakteryzują się wielkim centralnym kwiatostanem oraz grubymi odrostami bocznymi zakończonymi wielkimi kwiatami o zapachu mocno dojrzałych cytrusów tropikalnych. Pomimo, że w odmianie dominuje sativa kwiaty są wyjątkowo twarde i bardzo intensywnie pokryte warstwą żywicy. Wszystkie osobniki uzyskane z nasion Green Avanger są jednolite.

W konsumpcji dominują cechy indica, kwiaty w kształcie dzidy, wielkie gęste mocno oblane kryształkami żywicy. Posiadają ciemno zielony kolor z pomarańczowym odcieniem. W zapachu wyraźnie można wyczuć słodki, pikantny aromat z nutą cytrusów. Efekt jest silny, umysłowy mogący wzbudzać paranoje wśród hodowców z mniejszym doświadczeniem.

DOJRZEWANIE INDOOR: 8-9 tygodni
DOJRZEWANIE OUTDOOR: połowa października
THC: bardzo wysokie
METODA UPRAWY: indoor, szklarnia
GENOTYP: indica / sativa
PŁEĆ: Regularne
CBD: niska zawartość
POCHODZENIE: Genius x Vortex

Wybierz opcje
ROSETTA STONE Regular 345,00 

ROSETTA STONE Regular

0 out of 5
(0)
SKU: 12

Brothers Grimm Seeds

Można oczekiwać roślin o wyjątkowej słodyczy, aromatu piżma, kadzidełka, jaśminu oraz anyżu, cech charakterystycznych dla Jacka Herera, oraz mocy unoszącej umysł oraz dość intensywnym pobudzeniu. Rosetta Stone jest kwintesencją Jacka Herera, stabilna, wyjątkowo produktywna oraz szybko kwitnąca.

Rośliny Rosetta Stone charakteryzują się silnym wzrostem, dużymi ciężkimi kwiatami oraz bujnie rozwijającymi się odrostami dla tego należy stosować wsparcie by łodygi mogły utrzymać rozwijające się kwiaty. W nasionach Rosetta Stone zauważamy dwa główne fenotyopy: niski (około 80%) oraz wysoki (około 20%) obydwa zachowują wyjątkową charakterystykę więc wybór należy do hodowcy. Poleca się stosować osobniki wysokie do upraw ogrodowych a niskie w uprawie indor.

Zapach Rosseta Stone jest podobny do wysokiej klasy wody kolońskiej dla mężczyzny. Wyraźne nuty piżma, jaśminu oraz anyżu , a jej moc jest niebywała, orzeźwia ciało i ducha motywując do zajęć artystyczno- rozrywkowych.

DOJRZEWANIE OUTDOOR:koniec października
DOJRZEWANIE INDOOR:9-10 tygodni
THC:bardzo wysokie
METODA UPRAWY:indoor, szklarnia
GENOTYP:sativa
EFEKT:pobudzający, kreatywny
PŁEĆ:Regularne
CBD:niska zawartość
POCHODZENIE:Jack Herer x P75
SMAK:jaśmin, anyż, kolonia męska

Wybierz opcje
Cinderella XX Female 635,00 

Cinderella XX Female

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Brothers Grimm Seeds

W ciągu ostatnich dwóch dekad Cinderella 99 stała się legendarna jako „Święty Graal” marihuany. Stworzony do niezawodnego wytwarzania równomiernie wyśmienitych prezentacji idealnego fenotypu o wysokim THC, sadzonki mają niewielką odmianę – rosną wraz z podobnymi zapachami; Czas kwitnienia; moc; wydajność; I struktury wzrostu. Gotowe pąki będą zachwycać wszelkie zapotrzebowanie konesera na zapotrzebowanie na smak i wysoką jakość.

Są energicznymi, szybko kwitnącymi, super żywicznymi roślinami, dużymi, szczelnymi colasami i wysokim współczynnikiem kwiatu do liścia. Suszone, wyleczone kwiaty są bogate w terpeny począwszy od słodkich owoców tropikalnych, aż po śmierdzący zgniły ser … czasami w tym samym pąku – smaki i zapachy są wysublimowane. I oczywiście jest słynny C99 wysoko niszczący psychoaktywny, ale przejrzysty – poczujesz się jak artysta, grając muzykę lub tworzyć sztukę.

Czas kwitnienia: Cinderella XX lubi 56-65 dni 12/12. Sadzonki powinny być 6-8 tygodni przed kwitnieniem. Słupki powinny być wyschnięte, a głowy żniwowe zniknęły w czasie żniw.
Morfologia: klony wyrastające na wysokość 12-18 cali będą miały wysokość około 36-48 cali przy zbiorze. Spodziewaj mroźne mocne pąki z tropikalnymi terpenami owocowymi. W zimnych temperaturach i / lub późnym okresie kwitnienia mogą wystąpić fioletowe kolory.
Wydajność: Zbieramy 4-5 uncji primo pąków z 48-calowej wysokości rośliny. Powyżej średniej wydajności.
Linia: Princess x C99

Wybierz opcje
Apollo XX Female 515,00 

Apollo XX Female

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Brothers Grimm Seeds

Bracia Grimm tradycyjnie odmawiali oferowania feminizowanych nasion, ponieważ nie wierzyliśmy, że jest to konieczne, a my nie chcemy ryzykować hermafrodyzmu. Jednak nasze badania w 2016 roku prowadzą nas do metody, która wyprodukowała pierwszą feminizowaną wersję Apollo Eleven – nazywamy Apollo XX, aby wskazać dwa chromosomy X.
Po pierwsze, zainspirowaliśmy naszą ulubioną kobietę Cinderella 99, znana jest z produkcji żywicy, jako donor pyłku dla naszego klonu o nazwie Genius, o silnych, cytrynowych aromatach, o stworzeniu ostatecznego Apolla w formie feminizowanej. Nazywamy Apollo XX, aby wskazać dwa chromosomy X.

Czas kwitnienia: Zalecamy 55-63 dni kwitnienia 12/12, po sadzonkach 6-8 tygodni.

Morfologia: spodziewać się niewielkich różnic w fenotypach Apollo XX; Są bardzo jednorodnymi wybitnymi roślinami. Dominująca hybryda Sativa z długimi, cienkimi liśćmi, kwiaty są mocno zwarte, gęste bryły żywych kielichów, które przepełniają dojrzałych owoców tropikalnych, zwłaszcza grejpfrutów.

Wydajność: wydajność 36 do 48 cali daje 3-5 suchych uncji na roślinę. Powyżej średniej wydajności.

Linia: Genius x Cinderella 99

Wybierz opcje
GRIMMDICA Regular

GRIMMDICA Regular

0 out of 5
(0)

Brothers Grimm Seeds

Grimmdica jest wynikiem krzyżówki selekcji Hash Plant Sensi seed z oldskulowym samcem Afghani. Odmiana o znakomitej charakterystyce typowo indica.

Smak Afghani oraz euforia narkotyczna z bogatym aromatem gryzącej sosny, haszyszu oraz typowych nut charakteryzujących wybitne odmiany indica.

DOJRZEWANIE INDOOR: 7-8 tygodni
THC: wysokie
DOJRZEWANIE OUTDOOR:połowa września
METODA UPRAWY: indoor, szklarnia
GENOTYP: indica
PŁEĆ: Regularne
CBD: niska zawartość
POCHODZENIE: Hash Plant x Afghani
SMAK: hash, sosna, akr
EFEKT: narkotyczna euforia

SKU: N/A
340,00  Wybierz opcje
CINDERELLA'99 Regular

CINDERELLA’99 Regular

0 out of 5
(0)

Brothers Grimm Seeds

Rośliny z nowej serii nasion zostały poddane testom w uprawie stwierdzono, że w pełni spełniają wymagania najbardziej zaawansowanych hodowców. Rośliny z nasion Cinderella’99 są jednolite, stabilne i wszystkie osobniki zachowują charakterystykę organoleptyczną. Kwiaty tej odmiany są wstanie zaskoczyć każdego hodowce przez swój niebywały zapach oraz moc i z pewnością już niebawem stanią się bardzo popularne.

Kwiatostany Cinderella’99 oblewają się bogato kryształkami żywicy o zapachu owoców tropikalnych oraz kurowanego sera i w wielu przypadkach odnajduje sie te zapachy w jednej roślinie. Moc tej odmiany jest niszcząco psychoaktywna, idealna do wykonywania czynności kreatywnych jak gra na instrumentach czy wykonywanie jakiejkolwiek dziedziny sztuki.
METODA UPRAWY: indoor, outdoor|
DOJRZEWANIE INDOOR: 8-9 tygodni
THC: bardzo wysokie
DOJRZEWANIE OUTDOOR: poczatek października
GENOTYP: sativa
PŁEĆ: Regularne
CBD: niska zawartość
POCHODZENIE: Princess x P94
SMAK: poncz hawajski, owoce tropikalne
Efekt: silny, energetyczny

SKU: N/A
635,00  Wybierz opcje
KILLER QUEEN XX

KILLER QUEEN XX

0 out of 5
(0)

Feminizowane nasiona Killer Queen XX od Brothers Grimm Seeds mają swoje korzenie w klonie Airborne G13 i Cinderella 99. Ta odmiana ma naprawdę świetne geny i łączy moc, wyjątkową wydajność, jakość żywicy, siłę i smak w jednym.

Rośliny Killer Queen XX wyglądają jak gęste krzewy z dużą ilością gałęzi. Nie osiągają zbyt dużej wysokości, ale mają dużo – czasem bardzo ciężkich topów, dlatego konieczne może okazać się wsparcie, aby zapobiec łamaniu się gałęzi.

Killer Queen XX pachnie i smakuje jak tropikalne owoce i wiśnie, więc każde zaciągnięcie jest jak zanurzenie w chłodnym, słodkim tropikalnym morzu, któremu towarzyszy mega wesoły efekt – prawdziwa przyjemność! Witamy w świecie dobrego samopoczucia psychicznego i sensorycznego!

 

Typ:           Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka: Airborne G13 x Cinderella 99

Genotyp:       Dominacja Indiki

Kwitnienie:    Indoor: ok 65 dni , Outdoor: b.d.

Efekt:         Rozweselający

Aromat:        Słodki, owocowy

Wysokość:      Indoor: b.d. , outdoor: b.d.

Produkcja:     Indoor: b.d. , outdoor: b.d.

THC:          16 – 20%

CBD:          Niskie

SKU: N/A
345,00  Wybierz opcje
ROSETTA STONE XX

ROSETTA STONE XX

0 out of 5
(0)

Brothers Grimm Seeds

Nasiona marihuany Rosetta Stone XX firmy Brothers Grimm Seeds mają swój początek w krzyżu Jack Herer female x Cinderella 99. Rezultatem jest sfeminizowana wersja legendarnego Kamienia z Rosetty, która dała nam tyle radości przez wiele dziesięcioleci. W skrócie, ten szczep marihuany jest znany ze swojej dużej wydajności, dostarczając hojne plony pełne wykwintnych smaków i zapachów w zamian za niewielki wysiłek.

Rosetta Stone XX zamienia się w cudowne rośliny konopi zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, niezależnie od tego, jak niedoświadczony jest hodowca. Dlatego jest idealna dla tych, którzy dopiero zaczęli uprawiać marihuanę lub dla tych, którzy nie mają zbyt wiele czasu.

Smak i zapach Rosetta Stone XX są pyszne, z wyraźnymi nutami słodkich owoców, jaśminu i kadzidła. Jej zrównoważony efekt zapewnia bardzo energetyzujące i wyraźne uczucie, które doskonale nadaje się do wykonywania twórczych czynności.

Nadaje się do stosowania w pomieszczeniach i na zewnątrz
Seks Feminizowany
Genotype Indica / Sativa
Jack Herer female x Cinderella 99
Okres kwitnienia wewnątrz 59-70 dni
Wydajność wysoka
wysokość do 90-120 m

SKU: 12
345,00  Wybierz opcje
Princess Haze Regular

Princess Haze Regular

0 out of 5
(0)

Brothers Grimm Seeds

Wykorzystując Super Silver Grail Haze namiętny przez naszego internetowego przyjaciela „has_some_sense”, wypolerowaliśmy „Księżniczkę” – matkę Cinderella 99.

Mężczyzna SSGH jest wynikiem naszego przyjaciela, który przekroczył swoją pozycję Cinderella 99, która została nazwana „The Grail” do bardzo popularnego mężczyzny Super Silver Haze. Wynik ponownego łączenia tych genów otworzył prawdziwy klejnot; Ta męska moc dodana, energiczny wzrost i duże, mocne gałęzie do potomstwa.

Czas kwitnienia: Polecamy 63-70 dni kwitnienia 12/12.
Morfologia: wzrost Sativa / Indica, zwarty w dwóch głównych fenotypach: dwie trzecie populacji to jednowarobkowe kształty choinkowe, a inne trzecie – wieloośrodkowe krzaki. Oba fenotypy są producentami ekstremalnych żywic, które charakteryzują się wyjątkowo dużą gęstością pąków. Ich pyszne aromaty obejmują od słodkich tropikalnych kwiatów aż po ostre, funky stinkers.
Wydajność: 48-calowa roślina daje 4-6 suchych uncji. Powyżej średniej do dużej wydajności.
Linia: Princess female x Cinderella 99/Super Silver Haze male.

SKU: N/A
340,00  Wybierz opcje
Queen of Soul Regular

Queen of Soul Regular

0 out of 5
(0)

Brothers Grimm Seeds

Królowa Duszy jest wynikiem programu hodowlanego, który obejmował trzy pokolenia. Począwszy od naszej ulubionej Cinderella 99 żeńskiej, która sprawdziła się od ponad 15 lat, aby stworzyć klasyczne smaki, wysoką i żywiczną produkcję, która sprawiła, że ​​C99 jest słynne. Przekroczyliśmy ją do niezwykłego mężczyzny Wortex (TGA). Najlepszy mężczyzna z tego pokolenia został wybrany do zapylania księżniczki (matka Kopciuszka), która stworzyła 3-drożną hybrydę Princess x C99 / Vortex. Powstałe sadzonki hodowano i oceniano, aby wybrać mężczyznę na drugi backcross Princess – która wyprodukowała niesamowity hybrydowy, który nazywamy „Queen of Soul”.

Czas kwitnienia: Zalecamy 60-65 dni kwitnienia 12/12 – po sadzeniu 6-8 tygodni.
Morfologia: Gęste drzewa w kształcie choinki z dużymi, ciężkimi colasami i końcówkami rozgałęziającymi żywicę tak grube rośliny wyglądają biało …
Wydajność: 60-calowe rośliny zapewniają 6-8 uncji. Wysoka wydajność.
Linia: Princess x Princess/ Cinderella 99/Vortex

SKU: N/A
515,00  Wybierz opcje
Durban x C99 Regular

Durban x C99 Regular

0 out of 5
(0)

Brothers Grimm Seeds

W ubiegłym roku odziedziczyliśmy ten elitarny klan Durban z grupy podziemnych plantatorów i zaczęliśmy wysyłać ich do badań. Zostaliśmy odurzeni przez aromaty wydawane przez kwiaty – czysta czarna lukrecja. Również imponująca była roślina solidna struktura i minimalny rozciąganie podczas kwitnienia – wyraźnie  dominująca morfologia Sativa. Po 75 dniach kwitnienia, my zbiera mnóstwo pachnące, uber-gęsty kwiatów, z gruczołów żywicznych musujące jak pokruszonych diamentów posypane wszystko nad nimi. I nawet krótki klon tylko 18 cali, poddawany przez uncję suszonych pąków.

Czas kwitnienia: Zalecamy 65-70 dni kwitnienia 12/12, po sadzonkach 6-8 tygodni.
Morfologia: DC99 rośnie duża, gruba kola, a jej silne gałęzie wspierają tłuste, gęste pączki pokryte żywicą iskrzącą, które przyprawiają o dojrzałe owoce tropikalne. Wyrasta jak wielki Skunk, kwiaty są ciasne, gęste bryły żywych kielichów. Ten fenotyp tego szczepu jest stabilny – otrzymasz stale jednorodne rośliny.
Wydajność: 48-calowa roślina daje 4-5 uncji na roślinę. Wysoka wydajność.
Linia: Durban female x Cinderella 99 male.

SKU: N/A
345,00  Wybierz opcje
Crystal Blue Regular

Crystal Blue Regular

0 out of 5
(0)

Brothers Grimm Seeds

To niesamowite odcienie kwiatów szybko, i produkuje owocowe terpeny na jej tłuste, purpurowe pąki, które błyszczą z mnóstwem żywicy krystalicznej …. Nazywamy Crystal Blue.

Mężczyznami używanymi w tym hybrydzie był nasz ulubiony stadnina P75, który zawsze dodaje siłę, energiczny wzrost i duże, mocne gałęzie do potomstwa. Matka była wysokowydajnym i bardzo mroźnym Super Snow Lotus z Nasion Bodhi.

Czas kwitnienia: Polecamy 55-65 dni kwitnienia 12/12.
Morfologia: Bardzo zwarty, krzaczasty fenotyp. Krzewy gęstych żywic o dużym stosunku kwiat do liści.
Wydajność: 48-calowa roślina daje 4-6 uncji. Wysoka wydajność.
Linia: Super Bowl Śniegu Lotus x Bracia Grimm P75.

SKU: N/A
345,00  Wybierz opcje
Apollo 13 Regular

Apollo 13 Regular

0 out of 5
(0)

Brothers Grimm Seeds

Apollo 13: Ta skunksowa dziewczyna sprawi, że twoje oczy będą zachwycone jej ostrym zapachem. Delikatna równowaga indica / sativa sprawia, że Apollo 13 jest idealny dla hodowców ograniczonych do pojedynczego szczepu. Długie, kolby i musujące, lepkie gałęzie boczne naprawdę ważą się w czasie zbiorów. Jest to typ dymu, którego nie można trzymać; Rozprzestrzenia się i wybucha z płuc. Efekt jest jasny i mózgowy, bez podrażnienia paranoi. Jej cytrusowy smak i szczęśliwa high sprawiają, że Apollo 13 jest bardzo popularny na imprezach! Dwa trafienia i można zostawić własne ślady na Księżycu.

Geniusz female x Cinderella 99/Super Silver Haze male.
Kwitnienie: 45-55 dni
Wysokość: 120-150 cm
Wydajność: 400 g / m2

SKU: N/A
435,00  Wybierz opcje
Apollo 11 Regular

Apollo 11 Regular

0 out of 5
(0)

Brothers Grimm Seeds

Ta szybko kwitnąca hybryda w domu ma wysoki współczynnik kielicha / liścia i ekstremalną produkcję żywicy … trichom pokrywają kwiaty i liście tak gęste, że wygląda jak futerka dla niemowląt.

Nasz duży, wydajny, cytrynowy, klon o nazwie „Genius” z powodu jej czystej, energicznej, wzbudzonej w myślach wysokości został przekroczony przez silną kobietę Cinderella 99 tworzącą Apollo Eleven.

Czas kwitnienia: Polecamy 55-63 dni kwitnienia 12/12

Morfologia: spodziewaj się niewielkiej różnicy w fenotypach Apollo Eleven; Są bardzo jednorodnie wybitnymi roślinami. Dominująca hybryda Sativa z długimi, cienkimi liśćmi, żeńskie kwiaty są mocno zwarte, gęste bryły kaleksów z żywicą, przepełnione dojrzałymi owocami tropikalnymi, zwłaszcza grejpfrutami.

Wydajność: Powyżej średniej wydajności.

Linia: Genius female x Cinderella

SKU: N/A
345,00  Wybierz opcje
KILLER QUEEN Regular

KILLER QUEEN Regular

0 out of 5
(0)

Brothers Grimm Seeds

Killer Queen w oryginale została stworzona przez hodowce BCGA Vic High. Jest to krzyżówka klona Air G13 z Cinderella’99 Brothers Grimm.

Potomstwo tej krzyżówki okazało dość dużą rozbieżność jak każda hybryda F1 lecz wszystkie one pokazały zaskakujące aromaty owocowe, od wiśni aż do ponczu hawajskiego.

Aby utrwalić cechy i dla przedłużenia linii użyto wyselekcjonowanego samca Cinderella’99 i dzięki temu dziś mamy okazje nabyć tego klasyka na rynku.

Killer Queen jest jedną z najlepszych pozycji z prywatnej kolekcji Brothers Grimm.

Efekt jest silny, budujący pełen szczęścia a w smaku wyczuwalne owoce tropikalne.

DOJRZEWANIE INDOOR: 8-9 tygodni
DOJRZEWANIE OUTDOOR: koniec września
THC: bardzo wysokie
EFEKT: psychoaktywny
METODA UPRAWY: indoor, outdoor,
GENOTYP: indica
SMAK: owoce tropikalne z nutą słodyczy
PŁEĆ: Regularne
CBD: niska zawartość
POCHODZENIE: G13 clon x Cinderella’99

SKU: N/A
345,00  Wybierz opcje
APOLLO HAZE Regular

APOLLO HAZE Regular

0 out of 5
(0)

Brothers Grimm Seeds

Odmiana Apollo Haze powstała w wyniku połączenia samca z selekcji Super Silver Grail Haze otrzymanego od znajomego o niku „has_some_sense”, którym zapylono klona Genius.
Samiec SSGH jest wynikiem krzyżówki Cinderella’99 o nazwie „The Grail” z samcem Silver Haze. W wyniku powstała niebywale wartościowa odmiana o bujnym wzroście i wyjątkowej mocy.

Podczas testów okazało się, że większość roślin zachowała charakterystykę klona Genius ukazując budowę bardziej kompaktową oraz ciężkim i zbitym kwiatostanem. Niewielka część osobników zachowała cechy haze tworząc rośliny o większym gabarycie oraz kwiatostanem wydłużonym.

W smaku jest wyczuwalny wzmocniony smak paliwowy ( Genius) pikantne cytrusy oraz nuty wapienne, zaś fenotyp mniejszy pachnie intensywnie owocami bzu , tropikaliami a w głębi jest wyczuwalny aromat haze. Oba fenotypy smakują tak samo jak pachną produkując wielkie kwiaty mocno pokryte żywicą. Efekt jest silny energetyzujący bez niepokoju. W smaku wyraźnie wyczuwalna sacharyna z owocami cytrusowymi i tropikalnymi na bazie klasycznego haze

DOJRZEWANIE INDOOR:9-10 tygodni
DOJRZEWANIE OUTDOOR:połowa października
THC:wysokie
METODA UPRAWY:indoor, szklarnia
GENOTYP:sativa
EFEKT:mocny haj
PŁEĆ:Regularne
CBD:niska zawartość
POCHODZENIE:Genius x Cinderella’99/ SSH
SMAK:tropikalne owoce haze

SKU: N/A
345,00  Wybierz opcje
GREEN AVENGER Regular

GREEN AVENGER Regular

0 out of 5
(0)

Brothers Grimm Seeds

Matką odmiany Green Avanger oczywiście jest klon Genius Mr Soul, lecz selekcja męska musiała być wystarczająco kompletna by zapewnić potomstwu wymagany poziom. Uzyskano to dzięki wielokrotnie nagradzanej odmianie Subcool-a o nazwie Vortex ( Apollo 13 x Space queen). Dzięki zapyleniu Genius samcem Vortex uzyskano rośliny gęste i krzaczące się perfumowanymi kwiatami o zapachu tropikalnym, które pokrywają każde odgałęzienie długimi ogonami kwiatów. Dym ma smak tropikalnych cytrusów o efekcie szybkim, euforycznym i psychoaktywnym, zwyczajnie genialnym.

Rośliny Green Avanger charakteryzują się wielkim centralnym kwiatostanem oraz grubymi odrostami bocznymi zakończonymi wielkimi kwiatami o zapachu mocno dojrzałych cytrusów tropikalnych. Pomimo, że w odmianie dominuje sativa kwiaty są wyjątkowo twarde i bardzo intensywnie pokryte warstwą żywicy. Wszystkie osobniki uzyskane z nasion Green Avanger są jednolite.

W konsumpcji dominują cechy indica, kwiaty w kształcie dzidy, wielkie gęste mocno oblane kryształkami żywicy. Posiadają ciemno zielony kolor z pomarańczowym odcieniem. W zapachu wyraźnie można wyczuć słodki, pikantny aromat z nutą cytrusów. Efekt jest silny, umysłowy mogący wzbudzać paranoje wśród hodowców z mniejszym doświadczeniem.

DOJRZEWANIE INDOOR: 8-9 tygodni
DOJRZEWANIE OUTDOOR: połowa października
THC: bardzo wysokie
METODA UPRAWY: indoor, szklarnia
GENOTYP: indica / sativa
PŁEĆ: Regularne
CBD: niska zawartość
POCHODZENIE: Genius x Vortex

SKU: N/A
345,00  Wybierz opcje
ROSETTA STONE Regular

ROSETTA STONE Regular

0 out of 5
(0)

Brothers Grimm Seeds

Można oczekiwać roślin o wyjątkowej słodyczy, aromatu piżma, kadzidełka, jaśminu oraz anyżu, cech charakterystycznych dla Jacka Herera, oraz mocy unoszącej umysł oraz dość intensywnym pobudzeniu. Rosetta Stone jest kwintesencją Jacka Herera, stabilna, wyjątkowo produktywna oraz szybko kwitnąca.

Rośliny Rosetta Stone charakteryzują się silnym wzrostem, dużymi ciężkimi kwiatami oraz bujnie rozwijającymi się odrostami dla tego należy stosować wsparcie by łodygi mogły utrzymać rozwijające się kwiaty. W nasionach Rosetta Stone zauważamy dwa główne fenotyopy: niski (około 80%) oraz wysoki (około 20%) obydwa zachowują wyjątkową charakterystykę więc wybór należy do hodowcy. Poleca się stosować osobniki wysokie do upraw ogrodowych a niskie w uprawie indor.

Zapach Rosseta Stone jest podobny do wysokiej klasy wody kolońskiej dla mężczyzny. Wyraźne nuty piżma, jaśminu oraz anyżu , a jej moc jest niebywała, orzeźwia ciało i ducha motywując do zajęć artystyczno- rozrywkowych.

DOJRZEWANIE OUTDOOR:koniec października
DOJRZEWANIE INDOOR:9-10 tygodni
THC:bardzo wysokie
METODA UPRAWY:indoor, szklarnia
GENOTYP:sativa
EFEKT:pobudzający, kreatywny
PŁEĆ:Regularne
CBD:niska zawartość
POCHODZENIE:Jack Herer x P75
SMAK:jaśmin, anyż, kolonia męska

SKU: 12
345,00  Wybierz opcje
Cinderella XX Female

Cinderella XX Female

0 out of 5
(0)

Brothers Grimm Seeds

W ciągu ostatnich dwóch dekad Cinderella 99 stała się legendarna jako „Święty Graal” marihuany. Stworzony do niezawodnego wytwarzania równomiernie wyśmienitych prezentacji idealnego fenotypu o wysokim THC, sadzonki mają niewielką odmianę – rosną wraz z podobnymi zapachami; Czas kwitnienia; moc; wydajność; I struktury wzrostu. Gotowe pąki będą zachwycać wszelkie zapotrzebowanie konesera na zapotrzebowanie na smak i wysoką jakość.

Są energicznymi, szybko kwitnącymi, super żywicznymi roślinami, dużymi, szczelnymi colasami i wysokim współczynnikiem kwiatu do liścia. Suszone, wyleczone kwiaty są bogate w terpeny począwszy od słodkich owoców tropikalnych, aż po śmierdzący zgniły ser … czasami w tym samym pąku – smaki i zapachy są wysublimowane. I oczywiście jest słynny C99 wysoko niszczący psychoaktywny, ale przejrzysty – poczujesz się jak artysta, grając muzykę lub tworzyć sztukę.

Czas kwitnienia: Cinderella XX lubi 56-65 dni 12/12. Sadzonki powinny być 6-8 tygodni przed kwitnieniem. Słupki powinny być wyschnięte, a głowy żniwowe zniknęły w czasie żniw.
Morfologia: klony wyrastające na wysokość 12-18 cali będą miały wysokość około 36-48 cali przy zbiorze. Spodziewaj mroźne mocne pąki z tropikalnymi terpenami owocowymi. W zimnych temperaturach i / lub późnym okresie kwitnienia mogą wystąpić fioletowe kolory.
Wydajność: Zbieramy 4-5 uncji primo pąków z 48-calowej wysokości rośliny. Powyżej średniej wydajności.
Linia: Princess x C99

SKU: N/A
635,00  Wybierz opcje
Apollo XX Female

Apollo XX Female

0 out of 5
(0)

Brothers Grimm Seeds

Bracia Grimm tradycyjnie odmawiali oferowania feminizowanych nasion, ponieważ nie wierzyliśmy, że jest to konieczne, a my nie chcemy ryzykować hermafrodyzmu. Jednak nasze badania w 2016 roku prowadzą nas do metody, która wyprodukowała pierwszą feminizowaną wersję Apollo Eleven – nazywamy Apollo XX, aby wskazać dwa chromosomy X.
Po pierwsze, zainspirowaliśmy naszą ulubioną kobietę Cinderella 99, znana jest z produkcji żywicy, jako donor pyłku dla naszego klonu o nazwie Genius, o silnych, cytrynowych aromatach, o stworzeniu ostatecznego Apolla w formie feminizowanej. Nazywamy Apollo XX, aby wskazać dwa chromosomy X.

Czas kwitnienia: Zalecamy 55-63 dni kwitnienia 12/12, po sadzonkach 6-8 tygodni.

Morfologia: spodziewać się niewielkich różnic w fenotypach Apollo XX; Są bardzo jednorodnymi wybitnymi roślinami. Dominująca hybryda Sativa z długimi, cienkimi liśćmi, kwiaty są mocno zwarte, gęste bryły żywych kielichów, które przepełniają dojrzałych owoców tropikalnych, zwłaszcza grejpfrutów.

Wydajność: wydajność 36 do 48 cali daje 3-5 suchych uncji na roślinę. Powyżej średniej wydajności.

Linia: Genius x Cinderella 99

SKU: N/A
515,00  Wybierz opcje
GRIMMDICA Regular

GRIMMDICA Regular

0 out of 5
(0)

Brothers Grimm Seeds

Grimmdica jest wynikiem krzyżówki selekcji Hash Plant Sensi seed z oldskulowym samcem Afghani. Odmiana o znakomitej charakterystyce typowo indica.

Smak Afghani oraz euforia narkotyczna z bogatym aromatem gryzącej sosny, haszyszu oraz typowych nut charakteryzujących wybitne odmiany indica.

DOJRZEWANIE INDOOR: 7-8 tygodni
THC: wysokie
DOJRZEWANIE OUTDOOR:połowa września
METODA UPRAWY: indoor, szklarnia
GENOTYP: indica
PŁEĆ: Regularne
CBD: niska zawartość
POCHODZENIE: Hash Plant x Afghani
SMAK: hash, sosna, akr
EFEKT: narkotyczna euforia

340,00  Wybierz opcje
CINDERELLA'99 Regular

CINDERELLA’99 Regular

0 out of 5
(0)

Brothers Grimm Seeds

Rośliny z nowej serii nasion zostały poddane testom w uprawie stwierdzono, że w pełni spełniają wymagania najbardziej zaawansowanych hodowców. Rośliny z nasion Cinderella’99 są jednolite, stabilne i wszystkie osobniki zachowują charakterystykę organoleptyczną. Kwiaty tej odmiany są wstanie zaskoczyć każdego hodowce przez swój niebywały zapach oraz moc i z pewnością już niebawem stanią się bardzo popularne.

Kwiatostany Cinderella’99 oblewają się bogato kryształkami żywicy o zapachu owoców tropikalnych oraz kurowanego sera i w wielu przypadkach odnajduje sie te zapachy w jednej roślinie. Moc tej odmiany jest niszcząco psychoaktywna, idealna do wykonywania czynności kreatywnych jak gra na instrumentach czy wykonywanie jakiejkolwiek dziedziny sztuki.
METODA UPRAWY: indoor, outdoor|
DOJRZEWANIE INDOOR: 8-9 tygodni
THC: bardzo wysokie
DOJRZEWANIE OUTDOOR: poczatek października
GENOTYP: sativa
PŁEĆ: Regularne
CBD: niska zawartość
POCHODZENIE: Princess x P94
SMAK: poncz hawajski, owoce tropikalne
Efekt: silny, energetyczny

635,00  Wybierz opcje
KILLER QUEEN XX

KILLER QUEEN XX

0 out of 5
(0)

Feminizowane nasiona Killer Queen XX od Brothers Grimm Seeds mają swoje korzenie w klonie Airborne G13 i Cinderella 99. Ta odmiana ma naprawdę świetne geny i łączy moc, wyjątkową wydajność, jakość żywicy, siłę i smak w jednym.

Rośliny Killer Queen XX wyglądają jak gęste krzewy z dużą ilością gałęzi. Nie osiągają zbyt dużej wysokości, ale mają dużo – czasem bardzo ciężkich topów, dlatego konieczne może okazać się wsparcie, aby zapobiec łamaniu się gałęzi.

Killer Queen XX pachnie i smakuje jak tropikalne owoce i wiśnie, więc każde zaciągnięcie jest jak zanurzenie w chłodnym, słodkim tropikalnym morzu, któremu towarzyszy mega wesoły efekt – prawdziwa przyjemność! Witamy w świecie dobrego samopoczucia psychicznego i sensorycznego!

 

Typ:           Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka: Airborne G13 x Cinderella 99

Genotyp:       Dominacja Indiki

Kwitnienie:    Indoor: ok 65 dni , Outdoor: b.d.

Efekt:         Rozweselający

Aromat:        Słodki, owocowy

Wysokość:      Indoor: b.d. , outdoor: b.d.

Produkcja:     Indoor: b.d. , outdoor: b.d.

THC:          16 – 20%

CBD:          Niskie

345,00  Wybierz opcje
ROSETTA STONE XX

ROSETTA STONE XX

0 out of 5
(0)

Brothers Grimm Seeds

Nasiona marihuany Rosetta Stone XX firmy Brothers Grimm Seeds mają swój początek w krzyżu Jack Herer female x Cinderella 99. Rezultatem jest sfeminizowana wersja legendarnego Kamienia z Rosetty, która dała nam tyle radości przez wiele dziesięcioleci. W skrócie, ten szczep marihuany jest znany ze swojej dużej wydajności, dostarczając hojne plony pełne wykwintnych smaków i zapachów w zamian za niewielki wysiłek.

Rosetta Stone XX zamienia się w cudowne rośliny konopi zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, niezależnie od tego, jak niedoświadczony jest hodowca. Dlatego jest idealna dla tych, którzy dopiero zaczęli uprawiać marihuanę lub dla tych, którzy nie mają zbyt wiele czasu.

Smak i zapach Rosetta Stone XX są pyszne, z wyraźnymi nutami słodkich owoców, jaśminu i kadzidła. Jej zrównoważony efekt zapewnia bardzo energetyzujące i wyraźne uczucie, które doskonale nadaje się do wykonywania twórczych czynności.

Nadaje się do stosowania w pomieszczeniach i na zewnątrz
Seks Feminizowany
Genotype Indica / Sativa
Jack Herer female x Cinderella 99
Okres kwitnienia wewnątrz 59-70 dni
Wydajność wysoka
wysokość do 90-120 m

345,00  Wybierz opcje
Princess Haze Regular

Princess Haze Regular

0 out of 5
(0)

Brothers Grimm Seeds

Wykorzystując Super Silver Grail Haze namiętny przez naszego internetowego przyjaciela „has_some_sense”, wypolerowaliśmy „Księżniczkę” – matkę Cinderella 99.

Mężczyzna SSGH jest wynikiem naszego przyjaciela, który przekroczył swoją pozycję Cinderella 99, która została nazwana „The Grail” do bardzo popularnego mężczyzny Super Silver Haze. Wynik ponownego łączenia tych genów otworzył prawdziwy klejnot; Ta męska moc dodana, energiczny wzrost i duże, mocne gałęzie do potomstwa.

Czas kwitnienia: Polecamy 63-70 dni kwitnienia 12/12.
Morfologia: wzrost Sativa / Indica, zwarty w dwóch głównych fenotypach: dwie trzecie populacji to jednowarobkowe kształty choinkowe, a inne trzecie – wieloośrodkowe krzaki. Oba fenotypy są producentami ekstremalnych żywic, które charakteryzują się wyjątkowo dużą gęstością pąków. Ich pyszne aromaty obejmują od słodkich tropikalnych kwiatów aż po ostre, funky stinkers.
Wydajność: 48-calowa roślina daje 4-6 suchych uncji. Powyżej średniej do dużej wydajności.
Linia: Princess female x Cinderella 99/Super Silver Haze male.

340,00  Wybierz opcje
Queen of Soul Regular

Queen of Soul Regular

0 out of 5
(0)

Brothers Grimm Seeds

Królowa Duszy jest wynikiem programu hodowlanego, który obejmował trzy pokolenia. Począwszy od naszej ulubionej Cinderella 99 żeńskiej, która sprawdziła się od ponad 15 lat, aby stworzyć klasyczne smaki, wysoką i żywiczną produkcję, która sprawiła, że ​​C99 jest słynne. Przekroczyliśmy ją do niezwykłego mężczyzny Wortex (TGA). Najlepszy mężczyzna z tego pokolenia został wybrany do zapylania księżniczki (matka Kopciuszka), która stworzyła 3-drożną hybrydę Princess x C99 / Vortex. Powstałe sadzonki hodowano i oceniano, aby wybrać mężczyznę na drugi backcross Princess – która wyprodukowała niesamowity hybrydowy, który nazywamy „Queen of Soul”.

Czas kwitnienia: Zalecamy 60-65 dni kwitnienia 12/12 – po sadzeniu 6-8 tygodni.
Morfologia: Gęste drzewa w kształcie choinki z dużymi, ciężkimi colasami i końcówkami rozgałęziającymi żywicę tak grube rośliny wyglądają biało …
Wydajność: 60-calowe rośliny zapewniają 6-8 uncji. Wysoka wydajność.
Linia: Princess x Princess/ Cinderella 99/Vortex

515,00  Wybierz opcje
Durban x C99 Regular

Durban x C99 Regular

0 out of 5
(0)

Brothers Grimm Seeds

W ubiegłym roku odziedziczyliśmy ten elitarny klan Durban z grupy podziemnych plantatorów i zaczęliśmy wysyłać ich do badań. Zostaliśmy odurzeni przez aromaty wydawane przez kwiaty – czysta czarna lukrecja. Również imponująca była roślina solidna struktura i minimalny rozciąganie podczas kwitnienia – wyraźnie  dominująca morfologia Sativa. Po 75 dniach kwitnienia, my zbiera mnóstwo pachnące, uber-gęsty kwiatów, z gruczołów żywicznych musujące jak pokruszonych diamentów posypane wszystko nad nimi. I nawet krótki klon tylko 18 cali, poddawany przez uncję suszonych pąków.

Czas kwitnienia: Zalecamy 65-70 dni kwitnienia 12/12, po sadzonkach 6-8 tygodni.
Morfologia: DC99 rośnie duża, gruba kola, a jej silne gałęzie wspierają tłuste, gęste pączki pokryte żywicą iskrzącą, które przyprawiają o dojrzałe owoce tropikalne. Wyrasta jak wielki Skunk, kwiaty są ciasne, gęste bryły żywych kielichów. Ten fenotyp tego szczepu jest stabilny – otrzymasz stale jednorodne rośliny.
Wydajność: 48-calowa roślina daje 4-5 uncji na roślinę. Wysoka wydajność.
Linia: Durban female x Cinderella 99 male.

345,00  Wybierz opcje
Crystal Blue Regular

Crystal Blue Regular

0 out of 5
(0)

Brothers Grimm Seeds

To niesamowite odcienie kwiatów szybko, i produkuje owocowe terpeny na jej tłuste, purpurowe pąki, które błyszczą z mnóstwem żywicy krystalicznej …. Nazywamy Crystal Blue.

Mężczyznami używanymi w tym hybrydzie był nasz ulubiony stadnina P75, który zawsze dodaje siłę, energiczny wzrost i duże, mocne gałęzie do potomstwa. Matka była wysokowydajnym i bardzo mroźnym Super Snow Lotus z Nasion Bodhi.

Czas kwitnienia: Polecamy 55-65 dni kwitnienia 12/12.
Morfologia: Bardzo zwarty, krzaczasty fenotyp. Krzewy gęstych żywic o dużym stosunku kwiat do liści.
Wydajność: 48-calowa roślina daje 4-6 uncji. Wysoka wydajność.
Linia: Super Bowl Śniegu Lotus x Bracia Grimm P75.

345,00  Wybierz opcje
Apollo 13 Regular

Apollo 13 Regular

0 out of 5
(0)

Brothers Grimm Seeds

Apollo 13: Ta skunksowa dziewczyna sprawi, że twoje oczy będą zachwycone jej ostrym zapachem. Delikatna równowaga indica / sativa sprawia, że Apollo 13 jest idealny dla hodowców ograniczonych do pojedynczego szczepu. Długie, kolby i musujące, lepkie gałęzie boczne naprawdę ważą się w czasie zbiorów. Jest to typ dymu, którego nie można trzymać; Rozprzestrzenia się i wybucha z płuc. Efekt jest jasny i mózgowy, bez podrażnienia paranoi. Jej cytrusowy smak i szczęśliwa high sprawiają, że Apollo 13 jest bardzo popularny na imprezach! Dwa trafienia i można zostawić własne ślady na Księżycu.

Geniusz female x Cinderella 99/Super Silver Haze male.
Kwitnienie: 45-55 dni
Wysokość: 120-150 cm
Wydajność: 400 g / m2

435,00  Wybierz opcje
Apollo 11 Regular

Apollo 11 Regular

0 out of 5
(0)

Brothers Grimm Seeds

Ta szybko kwitnąca hybryda w domu ma wysoki współczynnik kielicha / liścia i ekstremalną produkcję żywicy … trichom pokrywają kwiaty i liście tak gęste, że wygląda jak futerka dla niemowląt.

Nasz duży, wydajny, cytrynowy, klon o nazwie „Genius” z powodu jej czystej, energicznej, wzbudzonej w myślach wysokości został przekroczony przez silną kobietę Cinderella 99 tworzącą Apollo Eleven.

Czas kwitnienia: Polecamy 55-63 dni kwitnienia 12/12

Morfologia: spodziewaj się niewielkiej różnicy w fenotypach Apollo Eleven; Są bardzo jednorodnie wybitnymi roślinami. Dominująca hybryda Sativa z długimi, cienkimi liśćmi, żeńskie kwiaty są mocno zwarte, gęste bryły kaleksów z żywicą, przepełnione dojrzałymi owocami tropikalnymi, zwłaszcza grejpfrutami.

Wydajność: Powyżej średniej wydajności.

Linia: Genius female x Cinderella

345,00  Wybierz opcje
KILLER QUEEN Regular

KILLER QUEEN Regular

0 out of 5
(0)

Brothers Grimm Seeds

Killer Queen w oryginale została stworzona przez hodowce BCGA Vic High. Jest to krzyżówka klona Air G13 z Cinderella’99 Brothers Grimm.

Potomstwo tej krzyżówki okazało dość dużą rozbieżność jak każda hybryda F1 lecz wszystkie one pokazały zaskakujące aromaty owocowe, od wiśni aż do ponczu hawajskiego.

Aby utrwalić cechy i dla przedłużenia linii użyto wyselekcjonowanego samca Cinderella’99 i dzięki temu dziś mamy okazje nabyć tego klasyka na rynku.

Killer Queen jest jedną z najlepszych pozycji z prywatnej kolekcji Brothers Grimm.

Efekt jest silny, budujący pełen szczęścia a w smaku wyczuwalne owoce tropikalne.

DOJRZEWANIE INDOOR: 8-9 tygodni
DOJRZEWANIE OUTDOOR: koniec września
THC: bardzo wysokie
EFEKT: psychoaktywny
METODA UPRAWY: indoor, outdoor,
GENOTYP: indica
SMAK: owoce tropikalne z nutą słodyczy
PŁEĆ: Regularne
CBD: niska zawartość
POCHODZENIE: G13 clon x Cinderella’99

345,00  Wybierz opcje
APOLLO HAZE Regular

APOLLO HAZE Regular

0 out of 5
(0)

Brothers Grimm Seeds

Odmiana Apollo Haze powstała w wyniku połączenia samca z selekcji Super Silver Grail Haze otrzymanego od znajomego o niku „has_some_sense”, którym zapylono klona Genius.
Samiec SSGH jest wynikiem krzyżówki Cinderella’99 o nazwie „The Grail” z samcem Silver Haze. W wyniku powstała niebywale wartościowa odmiana o bujnym wzroście i wyjątkowej mocy.

Podczas testów okazało się, że większość roślin zachowała charakterystykę klona Genius ukazując budowę bardziej kompaktową oraz ciężkim i zbitym kwiatostanem. Niewielka część osobników zachowała cechy haze tworząc rośliny o większym gabarycie oraz kwiatostanem wydłużonym.

W smaku jest wyczuwalny wzmocniony smak paliwowy ( Genius) pikantne cytrusy oraz nuty wapienne, zaś fenotyp mniejszy pachnie intensywnie owocami bzu , tropikaliami a w głębi jest wyczuwalny aromat haze. Oba fenotypy smakują tak samo jak pachną produkując wielkie kwiaty mocno pokryte żywicą. Efekt jest silny energetyzujący bez niepokoju. W smaku wyraźnie wyczuwalna sacharyna z owocami cytrusowymi i tropikalnymi na bazie klasycznego haze

DOJRZEWANIE INDOOR:9-10 tygodni
DOJRZEWANIE OUTDOOR:połowa października
THC:wysokie
METODA UPRAWY:indoor, szklarnia
GENOTYP:sativa
EFEKT:mocny haj
PŁEĆ:Regularne
CBD:niska zawartość
POCHODZENIE:Genius x Cinderella’99/ SSH
SMAK:tropikalne owoce haze

345,00  Wybierz opcje
GREEN AVENGER Regular

GREEN AVENGER Regular

0 out of 5
(0)

Brothers Grimm Seeds

Matką odmiany Green Avanger oczywiście jest klon Genius Mr Soul, lecz selekcja męska musiała być wystarczająco kompletna by zapewnić potomstwu wymagany poziom. Uzyskano to dzięki wielokrotnie nagradzanej odmianie Subcool-a o nazwie Vortex ( Apollo 13 x Space queen). Dzięki zapyleniu Genius samcem Vortex uzyskano rośliny gęste i krzaczące się perfumowanymi kwiatami o zapachu tropikalnym, które pokrywają każde odgałęzienie długimi ogonami kwiatów. Dym ma smak tropikalnych cytrusów o efekcie szybkim, euforycznym i psychoaktywnym, zwyczajnie genialnym.

Rośliny Green Avanger charakteryzują się wielkim centralnym kwiatostanem oraz grubymi odrostami bocznymi zakończonymi wielkimi kwiatami o zapachu mocno dojrzałych cytrusów tropikalnych. Pomimo, że w odmianie dominuje sativa kwiaty są wyjątkowo twarde i bardzo intensywnie pokryte warstwą żywicy. Wszystkie osobniki uzyskane z nasion Green Avanger są jednolite.

W konsumpcji dominują cechy indica, kwiaty w kształcie dzidy, wielkie gęste mocno oblane kryształkami żywicy. Posiadają ciemno zielony kolor z pomarańczowym odcieniem. W zapachu wyraźnie można wyczuć słodki, pikantny aromat z nutą cytrusów. Efekt jest silny, umysłowy mogący wzbudzać paranoje wśród hodowców z mniejszym doświadczeniem.

DOJRZEWANIE INDOOR: 8-9 tygodni
DOJRZEWANIE OUTDOOR: połowa października
THC: bardzo wysokie
METODA UPRAWY: indoor, szklarnia
GENOTYP: indica / sativa
PŁEĆ: Regularne
CBD: niska zawartość
POCHODZENIE: Genius x Vortex

345,00  Wybierz opcje
ROSETTA STONE Regular

ROSETTA STONE Regular

0 out of 5
(0)

Brothers Grimm Seeds

Można oczekiwać roślin o wyjątkowej słodyczy, aromatu piżma, kadzidełka, jaśminu oraz anyżu, cech charakterystycznych dla Jacka Herera, oraz mocy unoszącej umysł oraz dość intensywnym pobudzeniu. Rosetta Stone jest kwintesencją Jacka Herera, stabilna, wyjątkowo produktywna oraz szybko kwitnąca.

Rośliny Rosetta Stone charakteryzują się silnym wzrostem, dużymi ciężkimi kwiatami oraz bujnie rozwijającymi się odrostami dla tego należy stosować wsparcie by łodygi mogły utrzymać rozwijające się kwiaty. W nasionach Rosetta Stone zauważamy dwa główne fenotyopy: niski (około 80%) oraz wysoki (około 20%) obydwa zachowują wyjątkową charakterystykę więc wybór należy do hodowcy. Poleca się stosować osobniki wysokie do upraw ogrodowych a niskie w uprawie indor.

Zapach Rosseta Stone jest podobny do wysokiej klasy wody kolońskiej dla mężczyzny. Wyraźne nuty piżma, jaśminu oraz anyżu , a jej moc jest niebywała, orzeźwia ciało i ducha motywując do zajęć artystyczno- rozrywkowych.

DOJRZEWANIE OUTDOOR:koniec października
DOJRZEWANIE INDOOR:9-10 tygodni
THC:bardzo wysokie
METODA UPRAWY:indoor, szklarnia
GENOTYP:sativa
EFEKT:pobudzający, kreatywny
PŁEĆ:Regularne
CBD:niska zawartość
POCHODZENIE:Jack Herer x P75
SMAK:jaśmin, anyż, kolonia męska

345,00  Wybierz opcje
Cinderella XX Female

Cinderella XX Female

0 out of 5
(0)

Brothers Grimm Seeds

W ciągu ostatnich dwóch dekad Cinderella 99 stała się legendarna jako „Święty Graal” marihuany. Stworzony do niezawodnego wytwarzania równomiernie wyśmienitych prezentacji idealnego fenotypu o wysokim THC, sadzonki mają niewielką odmianę – rosną wraz z podobnymi zapachami; Czas kwitnienia; moc; wydajność; I struktury wzrostu. Gotowe pąki będą zachwycać wszelkie zapotrzebowanie konesera na zapotrzebowanie na smak i wysoką jakość.

Są energicznymi, szybko kwitnącymi, super żywicznymi roślinami, dużymi, szczelnymi colasami i wysokim współczynnikiem kwiatu do liścia. Suszone, wyleczone kwiaty są bogate w terpeny począwszy od słodkich owoców tropikalnych, aż po śmierdzący zgniły ser … czasami w tym samym pąku – smaki i zapachy są wysublimowane. I oczywiście jest słynny C99 wysoko niszczący psychoaktywny, ale przejrzysty – poczujesz się jak artysta, grając muzykę lub tworzyć sztukę.

Czas kwitnienia: Cinderella XX lubi 56-65 dni 12/12. Sadzonki powinny być 6-8 tygodni przed kwitnieniem. Słupki powinny być wyschnięte, a głowy żniwowe zniknęły w czasie żniw.
Morfologia: klony wyrastające na wysokość 12-18 cali będą miały wysokość około 36-48 cali przy zbiorze. Spodziewaj mroźne mocne pąki z tropikalnymi terpenami owocowymi. W zimnych temperaturach i / lub późnym okresie kwitnienia mogą wystąpić fioletowe kolory.
Wydajność: Zbieramy 4-5 uncji primo pąków z 48-calowej wysokości rośliny. Powyżej średniej wydajności.
Linia: Princess x C99

635,00  Wybierz opcje
Apollo XX Female

Apollo XX Female

0 out of 5
(0)

Brothers Grimm Seeds

Bracia Grimm tradycyjnie odmawiali oferowania feminizowanych nasion, ponieważ nie wierzyliśmy, że jest to konieczne, a my nie chcemy ryzykować hermafrodyzmu. Jednak nasze badania w 2016 roku prowadzą nas do metody, która wyprodukowała pierwszą feminizowaną wersję Apollo Eleven – nazywamy Apollo XX, aby wskazać dwa chromosomy X.
Po pierwsze, zainspirowaliśmy naszą ulubioną kobietę Cinderella 99, znana jest z produkcji żywicy, jako donor pyłku dla naszego klonu o nazwie Genius, o silnych, cytrynowych aromatach, o stworzeniu ostatecznego Apolla w formie feminizowanej. Nazywamy Apollo XX, aby wskazać dwa chromosomy X.

Czas kwitnienia: Zalecamy 55-63 dni kwitnienia 12/12, po sadzonkach 6-8 tygodni.

Morfologia: spodziewać się niewielkich różnic w fenotypach Apollo XX; Są bardzo jednorodnymi wybitnymi roślinami. Dominująca hybryda Sativa z długimi, cienkimi liśćmi, kwiaty są mocno zwarte, gęste bryły żywych kielichów, które przepełniają dojrzałych owoców tropikalnych, zwłaszcza grejpfrutów.

Wydajność: wydajność 36 do 48 cali daje 3-5 suchych uncji na roślinę. Powyżej średniej wydajności.

Linia: Genius x Cinderella 99

515,00  Wybierz opcje
GRIMMDICA Regular

GRIMMDICA Regular

0 out of 5
(0)

Brothers Grimm Seeds

Grimmdica jest wynikiem krzyżówki selekcji Hash Plant Sensi seed z oldskulowym samcem Afghani. Odmiana o znakomitej charakterystyce typowo indica.

Smak Afghani oraz euforia narkotyczna z bogatym aromatem gryzącej sosny, haszyszu oraz typowych nut charakteryzujących wybitne odmiany indica.

DOJRZEWANIE INDOOR: 7-8 tygodni
THC: wysokie
DOJRZEWANIE OUTDOOR:połowa września
METODA UPRAWY: indoor, szklarnia
GENOTYP: indica
PŁEĆ: Regularne
CBD: niska zawartość
POCHODZENIE: Hash Plant x Afghani
SMAK: hash, sosna, akr
EFEKT: narkotyczna euforia

340,00  Wybierz opcje
CINDERELLA'99 Regular

CINDERELLA’99 Regular

0 out of 5
(0)

Brothers Grimm Seeds

Rośliny z nowej serii nasion zostały poddane testom w uprawie stwierdzono, że w pełni spełniają wymagania najbardziej zaawansowanych hodowców. Rośliny z nasion Cinderella’99 są jednolite, stabilne i wszystkie osobniki zachowują charakterystykę organoleptyczną. Kwiaty tej odmiany są wstanie zaskoczyć każdego hodowce przez swój niebywały zapach oraz moc i z pewnością już niebawem stanią się bardzo popularne.

Kwiatostany Cinderella’99 oblewają się bogato kryształkami żywicy o zapachu owoców tropikalnych oraz kurowanego sera i w wielu przypadkach odnajduje sie te zapachy w jednej roślinie. Moc tej odmiany jest niszcząco psychoaktywna, idealna do wykonywania czynności kreatywnych jak gra na instrumentach czy wykonywanie jakiejkolwiek dziedziny sztuki.
METODA UPRAWY: indoor, outdoor|
DOJRZEWANIE INDOOR: 8-9 tygodni
THC: bardzo wysokie
DOJRZEWANIE OUTDOOR: poczatek października
GENOTYP: sativa
PŁEĆ: Regularne
CBD: niska zawartość
POCHODZENIE: Princess x P94
SMAK: poncz hawajski, owoce tropikalne
Efekt: silny, energetyczny

635,00  Wybierz opcje
KILLER QUEEN XX

KILLER QUEEN XX

0 out of 5
(0)

Feminizowane nasiona Killer Queen XX od Brothers Grimm Seeds mają swoje korzenie w klonie Airborne G13 i Cinderella 99. Ta odmiana ma naprawdę świetne geny i łączy moc, wyjątkową wydajność, jakość żywicy, siłę i smak w jednym.

Rośliny Killer Queen XX wyglądają jak gęste krzewy z dużą ilością gałęzi. Nie osiągają zbyt dużej wysokości, ale mają dużo – czasem bardzo ciężkich topów, dlatego konieczne może okazać się wsparcie, aby zapobiec łamaniu się gałęzi.

Killer Queen XX pachnie i smakuje jak tropikalne owoce i wiśnie, więc każde zaciągnięcie jest jak zanurzenie w chłodnym, słodkim tropikalnym morzu, któremu towarzyszy mega wesoły efekt – prawdziwa przyjemność! Witamy w świecie dobrego samopoczucia psychicznego i sensorycznego!

 

Typ:           Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka: Airborne G13 x Cinderella 99

Genotyp:       Dominacja Indiki

Kwitnienie:    Indoor: ok 65 dni , Outdoor: b.d.

Efekt:         Rozweselający

Aromat:        Słodki, owocowy

Wysokość:      Indoor: b.d. , outdoor: b.d.

Produkcja:     Indoor: b.d. , outdoor: b.d.

THC:          16 – 20%

CBD:          Niskie

345,00  Wybierz opcje
ROSETTA STONE XX

ROSETTA STONE XX

0 out of 5
(0)

Brothers Grimm Seeds

Nasiona marihuany Rosetta Stone XX firmy Brothers Grimm Seeds mają swój początek w krzyżu Jack Herer female x Cinderella 99. Rezultatem jest sfeminizowana wersja legendarnego Kamienia z Rosetty, która dała nam tyle radości przez wiele dziesięcioleci. W skrócie, ten szczep marihuany jest znany ze swojej dużej wydajności, dostarczając hojne plony pełne wykwintnych smaków i zapachów w zamian za niewielki wysiłek.

Rosetta Stone XX zamienia się w cudowne rośliny konopi zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, niezależnie od tego, jak niedoświadczony jest hodowca. Dlatego jest idealna dla tych, którzy dopiero zaczęli uprawiać marihuanę lub dla tych, którzy nie mają zbyt wiele czasu.

Smak i zapach Rosetta Stone XX są pyszne, z wyraźnymi nutami słodkich owoców, jaśminu i kadzidła. Jej zrównoważony efekt zapewnia bardzo energetyzujące i wyraźne uczucie, które doskonale nadaje się do wykonywania twórczych czynności.

Nadaje się do stosowania w pomieszczeniach i na zewnątrz
Seks Feminizowany
Genotype Indica / Sativa
Jack Herer female x Cinderella 99
Okres kwitnienia wewnątrz 59-70 dni
Wydajność wysoka
wysokość do 90-120 m

345,00  Wybierz opcje
Princess Haze Regular

Princess Haze Regular

0 out of 5
(0)

Brothers Grimm Seeds

Wykorzystując Super Silver Grail Haze namiętny przez naszego internetowego przyjaciela „has_some_sense”, wypolerowaliśmy „Księżniczkę” – matkę Cinderella 99.

Mężczyzna SSGH jest wynikiem naszego przyjaciela, który przekroczył swoją pozycję Cinderella 99, która została nazwana „The Grail” do bardzo popularnego mężczyzny Super Silver Haze. Wynik ponownego łączenia tych genów otworzył prawdziwy klejnot; Ta męska moc dodana, energiczny wzrost i duże, mocne gałęzie do potomstwa.

Czas kwitnienia: Polecamy 63-70 dni kwitnienia 12/12.
Morfologia: wzrost Sativa / Indica, zwarty w dwóch głównych fenotypach: dwie trzecie populacji to jednowarobkowe kształty choinkowe, a inne trzecie – wieloośrodkowe krzaki. Oba fenotypy są producentami ekstremalnych żywic, które charakteryzują się wyjątkowo dużą gęstością pąków. Ich pyszne aromaty obejmują od słodkich tropikalnych kwiatów aż po ostre, funky stinkers.
Wydajność: 48-calowa roślina daje 4-6 suchych uncji. Powyżej średniej do dużej wydajności.
Linia: Princess female x Cinderella 99/Super Silver Haze male.

340,00  Wybierz opcje
Queen of Soul Regular

Queen of Soul Regular

0 out of 5
(0)

Brothers Grimm Seeds

Królowa Duszy jest wynikiem programu hodowlanego, który obejmował trzy pokolenia. Począwszy od naszej ulubionej Cinderella 99 żeńskiej, która sprawdziła się od ponad 15 lat, aby stworzyć klasyczne smaki, wysoką i żywiczną produkcję, która sprawiła, że ​​C99 jest słynne. Przekroczyliśmy ją do niezwykłego mężczyzny Wortex (TGA). Najlepszy mężczyzna z tego pokolenia został wybrany do zapylania księżniczki (matka Kopciuszka), która stworzyła 3-drożną hybrydę Princess x C99 / Vortex. Powstałe sadzonki hodowano i oceniano, aby wybrać mężczyznę na drugi backcross Princess – która wyprodukowała niesamowity hybrydowy, który nazywamy „Queen of Soul”.

Czas kwitnienia: Zalecamy 60-65 dni kwitnienia 12/12 – po sadzeniu 6-8 tygodni.
Morfologia: Gęste drzewa w kształcie choinki z dużymi, ciężkimi colasami i końcówkami rozgałęziającymi żywicę tak grube rośliny wyglądają biało …
Wydajność: 60-calowe rośliny zapewniają 6-8 uncji. Wysoka wydajność.
Linia: Princess x Princess/ Cinderella 99/Vortex

515,00  Wybierz opcje
Durban x C99 Regular

Durban x C99 Regular

0 out of 5
(0)

Brothers Grimm Seeds

W ubiegłym roku odziedziczyliśmy ten elitarny klan Durban z grupy podziemnych plantatorów i zaczęliśmy wysyłać ich do badań. Zostaliśmy odurzeni przez aromaty wydawane przez kwiaty – czysta czarna lukrecja. Również imponująca była roślina solidna struktura i minimalny rozciąganie podczas kwitnienia – wyraźnie  dominująca morfologia Sativa. Po 75 dniach kwitnienia, my zbiera mnóstwo pachnące, uber-gęsty kwiatów, z gruczołów żywicznych musujące jak pokruszonych diamentów posypane wszystko nad nimi. I nawet krótki klon tylko 18 cali, poddawany przez uncję suszonych pąków.

Czas kwitnienia: Zalecamy 65-70 dni kwitnienia 12/12, po sadzonkach 6-8 tygodni.
Morfologia: DC99 rośnie duża, gruba kola, a jej silne gałęzie wspierają tłuste, gęste pączki pokryte żywicą iskrzącą, które przyprawiają o dojrzałe owoce tropikalne. Wyrasta jak wielki Skunk, kwiaty są ciasne, gęste bryły żywych kielichów. Ten fenotyp tego szczepu jest stabilny – otrzymasz stale jednorodne rośliny.
Wydajność: 48-calowa roślina daje 4-5 uncji na roślinę. Wysoka wydajność.
Linia: Durban female x Cinderella 99 male.

345,00  Wybierz opcje
Crystal Blue Regular

Crystal Blue Regular

0 out of 5
(0)

Brothers Grimm Seeds

To niesamowite odcienie kwiatów szybko, i produkuje owocowe terpeny na jej tłuste, purpurowe pąki, które błyszczą z mnóstwem żywicy krystalicznej …. Nazywamy Crystal Blue.

Mężczyznami używanymi w tym hybrydzie był nasz ulubiony stadnina P75, który zawsze dodaje siłę, energiczny wzrost i duże, mocne gałęzie do potomstwa. Matka była wysokowydajnym i bardzo mroźnym Super Snow Lotus z Nasion Bodhi.

Czas kwitnienia: Polecamy 55-65 dni kwitnienia 12/12.
Morfologia: Bardzo zwarty, krzaczasty fenotyp. Krzewy gęstych żywic o dużym stosunku kwiat do liści.
Wydajność: 48-calowa roślina daje 4-6 uncji. Wysoka wydajność.
Linia: Super Bowl Śniegu Lotus x Bracia Grimm P75.

345,00  Wybierz opcje
Apollo 13 Regular

Apollo 13 Regular

0 out of 5
(0)

Brothers Grimm Seeds

Apollo 13: Ta skunksowa dziewczyna sprawi, że twoje oczy będą zachwycone jej ostrym zapachem. Delikatna równowaga indica / sativa sprawia, że Apollo 13 jest idealny dla hodowców ograniczonych do pojedynczego szczepu. Długie, kolby i musujące, lepkie gałęzie boczne naprawdę ważą się w czasie zbiorów. Jest to typ dymu, którego nie można trzymać; Rozprzestrzenia się i wybucha z płuc. Efekt jest jasny i mózgowy, bez podrażnienia paranoi. Jej cytrusowy smak i szczęśliwa high sprawiają, że Apollo 13 jest bardzo popularny na imprezach! Dwa trafienia i można zostawić własne ślady na Księżycu.

Geniusz female x Cinderella 99/Super Silver Haze male.
Kwitnienie: 45-55 dni
Wysokość: 120-150 cm
Wydajność: 400 g / m2

435,00  Wybierz opcje
Apollo 11 Regular

Apollo 11 Regular

0 out of 5
(0)

Brothers Grimm Seeds

Ta szybko kwitnąca hybryda w domu ma wysoki współczynnik kielicha / liścia i ekstremalną produkcję żywicy … trichom pokrywają kwiaty i liście tak gęste, że wygląda jak futerka dla niemowląt.

Nasz duży, wydajny, cytrynowy, klon o nazwie „Genius” z powodu jej czystej, energicznej, wzbudzonej w myślach wysokości został przekroczony przez silną kobietę Cinderella 99 tworzącą Apollo Eleven.

Czas kwitnienia: Polecamy 55-63 dni kwitnienia 12/12

Morfologia: spodziewaj się niewielkiej różnicy w fenotypach Apollo Eleven; Są bardzo jednorodnie wybitnymi roślinami. Dominująca hybryda Sativa z długimi, cienkimi liśćmi, żeńskie kwiaty są mocno zwarte, gęste bryły kaleksów z żywicą, przepełnione dojrzałymi owocami tropikalnymi, zwłaszcza grejpfrutami.

Wydajność: Powyżej średniej wydajności.

Linia: Genius female x Cinderella

345,00  Wybierz opcje
KILLER QUEEN Regular

KILLER QUEEN Regular

0 out of 5
(0)

Brothers Grimm Seeds

Killer Queen w oryginale została stworzona przez hodowce BCGA Vic High. Jest to krzyżówka klona Air G13 z Cinderella’99 Brothers Grimm.

Potomstwo tej krzyżówki okazało dość dużą rozbieżność jak każda hybryda F1 lecz wszystkie one pokazały zaskakujące aromaty owocowe, od wiśni aż do ponczu hawajskiego.

Aby utrwalić cechy i dla przedłużenia linii użyto wyselekcjonowanego samca Cinderella’99 i dzięki temu dziś mamy okazje nabyć tego klasyka na rynku.

Killer Queen jest jedną z najlepszych pozycji z prywatnej kolekcji Brothers Grimm.

Efekt jest silny, budujący pełen szczęścia a w smaku wyczuwalne owoce tropikalne.

DOJRZEWANIE INDOOR: 8-9 tygodni
DOJRZEWANIE OUTDOOR: koniec września
THC: bardzo wysokie
EFEKT: psychoaktywny
METODA UPRAWY: indoor, outdoor,
GENOTYP: indica
SMAK: owoce tropikalne z nutą słodyczy
PŁEĆ: Regularne
CBD: niska zawartość
POCHODZENIE: G13 clon x Cinderella’99

345,00  Wybierz opcje
APOLLO HAZE Regular

APOLLO HAZE Regular

0 out of 5
(0)

Brothers Grimm Seeds

Odmiana Apollo Haze powstała w wyniku połączenia samca z selekcji Super Silver Grail Haze otrzymanego od znajomego o niku „has_some_sense”, którym zapylono klona Genius.
Samiec SSGH jest wynikiem krzyżówki Cinderella’99 o nazwie „The Grail” z samcem Silver Haze. W wyniku powstała niebywale wartościowa odmiana o bujnym wzroście i wyjątkowej mocy.

Podczas testów okazało się, że większość roślin zachowała charakterystykę klona Genius ukazując budowę bardziej kompaktową oraz ciężkim i zbitym kwiatostanem. Niewielka część osobników zachowała cechy haze tworząc rośliny o większym gabarycie oraz kwiatostanem wydłużonym.

W smaku jest wyczuwalny wzmocniony smak paliwowy ( Genius) pikantne cytrusy oraz nuty wapienne, zaś fenotyp mniejszy pachnie intensywnie owocami bzu , tropikaliami a w głębi jest wyczuwalny aromat haze. Oba fenotypy smakują tak samo jak pachną produkując wielkie kwiaty mocno pokryte żywicą. Efekt jest silny energetyzujący bez niepokoju. W smaku wyraźnie wyczuwalna sacharyna z owocami cytrusowymi i tropikalnymi na bazie klasycznego haze

DOJRZEWANIE INDOOR:9-10 tygodni
DOJRZEWANIE OUTDOOR:połowa października
THC:wysokie
METODA UPRAWY:indoor, szklarnia
GENOTYP:sativa
EFEKT:mocny haj
PŁEĆ:Regularne
CBD:niska zawartość
POCHODZENIE:Genius x Cinderella’99/ SSH
SMAK:tropikalne owoce haze

345,00  Wybierz opcje
GREEN AVENGER Regular

GREEN AVENGER Regular

0 out of 5
(0)

Brothers Grimm Seeds

Matką odmiany Green Avanger oczywiście jest klon Genius Mr Soul, lecz selekcja męska musiała być wystarczająco kompletna by zapewnić potomstwu wymagany poziom. Uzyskano to dzięki wielokrotnie nagradzanej odmianie Subcool-a o nazwie Vortex ( Apollo 13 x Space queen). Dzięki zapyleniu Genius samcem Vortex uzyskano rośliny gęste i krzaczące się perfumowanymi kwiatami o zapachu tropikalnym, które pokrywają każde odgałęzienie długimi ogonami kwiatów. Dym ma smak tropikalnych cytrusów o efekcie szybkim, euforycznym i psychoaktywnym, zwyczajnie genialnym.

Rośliny Green Avanger charakteryzują się wielkim centralnym kwiatostanem oraz grubymi odrostami bocznymi zakończonymi wielkimi kwiatami o zapachu mocno dojrzałych cytrusów tropikalnych. Pomimo, że w odmianie dominuje sativa kwiaty są wyjątkowo twarde i bardzo intensywnie pokryte warstwą żywicy. Wszystkie osobniki uzyskane z nasion Green Avanger są jednolite.

W konsumpcji dominują cechy indica, kwiaty w kształcie dzidy, wielkie gęste mocno oblane kryształkami żywicy. Posiadają ciemno zielony kolor z pomarańczowym odcieniem. W zapachu wyraźnie można wyczuć słodki, pikantny aromat z nutą cytrusów. Efekt jest silny, umysłowy mogący wzbudzać paranoje wśród hodowców z mniejszym doświadczeniem.

DOJRZEWANIE INDOOR: 8-9 tygodni
DOJRZEWANIE OUTDOOR: połowa października
THC: bardzo wysokie
METODA UPRAWY: indoor, szklarnia
GENOTYP: indica / sativa
PŁEĆ: Regularne
CBD: niska zawartość
POCHODZENIE: Genius x Vortex

345,00  Wybierz opcje
ROSETTA STONE Regular

ROSETTA STONE Regular

0 out of 5
(0)

Brothers Grimm Seeds

Można oczekiwać roślin o wyjątkowej słodyczy, aromatu piżma, kadzidełka, jaśminu oraz anyżu, cech charakterystycznych dla Jacka Herera, oraz mocy unoszącej umysł oraz dość intensywnym pobudzeniu. Rosetta Stone jest kwintesencją Jacka Herera, stabilna, wyjątkowo produktywna oraz szybko kwitnąca.

Rośliny Rosetta Stone charakteryzują się silnym wzrostem, dużymi ciężkimi kwiatami oraz bujnie rozwijającymi się odrostami dla tego należy stosować wsparcie by łodygi mogły utrzymać rozwijające się kwiaty. W nasionach Rosetta Stone zauważamy dwa główne fenotyopy: niski (około 80%) oraz wysoki (około 20%) obydwa zachowują wyjątkową charakterystykę więc wybór należy do hodowcy. Poleca się stosować osobniki wysokie do upraw ogrodowych a niskie w uprawie indor.

Zapach Rosseta Stone jest podobny do wysokiej klasy wody kolońskiej dla mężczyzny. Wyraźne nuty piżma, jaśminu oraz anyżu , a jej moc jest niebywała, orzeźwia ciało i ducha motywując do zajęć artystyczno- rozrywkowych.

DOJRZEWANIE OUTDOOR:koniec października
DOJRZEWANIE INDOOR:9-10 tygodni
THC:bardzo wysokie
METODA UPRAWY:indoor, szklarnia
GENOTYP:sativa
EFEKT:pobudzający, kreatywny
PŁEĆ:Regularne
CBD:niska zawartość
POCHODZENIE:Jack Herer x P75
SMAK:jaśmin, anyż, kolonia męska

345,00  Wybierz opcje
Cinderella XX Female

Cinderella XX Female

0 out of 5
(0)

Brothers Grimm Seeds

W ciągu ostatnich dwóch dekad Cinderella 99 stała się legendarna jako „Święty Graal” marihuany. Stworzony do niezawodnego wytwarzania równomiernie wyśmienitych prezentacji idealnego fenotypu o wysokim THC, sadzonki mają niewielką odmianę – rosną wraz z podobnymi zapachami; Czas kwitnienia; moc; wydajność; I struktury wzrostu. Gotowe pąki będą zachwycać wszelkie zapotrzebowanie konesera na zapotrzebowanie na smak i wysoką jakość.

Są energicznymi, szybko kwitnącymi, super żywicznymi roślinami, dużymi, szczelnymi colasami i wysokim współczynnikiem kwiatu do liścia. Suszone, wyleczone kwiaty są bogate w terpeny począwszy od słodkich owoców tropikalnych, aż po śmierdzący zgniły ser … czasami w tym samym pąku – smaki i zapachy są wysublimowane. I oczywiście jest słynny C99 wysoko niszczący psychoaktywny, ale przejrzysty – poczujesz się jak artysta, grając muzykę lub tworzyć sztukę.

Czas kwitnienia: Cinderella XX lubi 56-65 dni 12/12. Sadzonki powinny być 6-8 tygodni przed kwitnieniem. Słupki powinny być wyschnięte, a głowy żniwowe zniknęły w czasie żniw.
Morfologia: klony wyrastające na wysokość 12-18 cali będą miały wysokość około 36-48 cali przy zbiorze. Spodziewaj mroźne mocne pąki z tropikalnymi terpenami owocowymi. W zimnych temperaturach i / lub późnym okresie kwitnienia mogą wystąpić fioletowe kolory.
Wydajność: Zbieramy 4-5 uncji primo pąków z 48-calowej wysokości rośliny. Powyżej średniej wydajności.
Linia: Princess x C99

635,00  Wybierz opcje
Apollo XX Female

Apollo XX Female

0 out of 5
(0)

Brothers Grimm Seeds

Bracia Grimm tradycyjnie odmawiali oferowania feminizowanych nasion, ponieważ nie wierzyliśmy, że jest to konieczne, a my nie chcemy ryzykować hermafrodyzmu. Jednak nasze badania w 2016 roku prowadzą nas do metody, która wyprodukowała pierwszą feminizowaną wersję Apollo Eleven – nazywamy Apollo XX, aby wskazać dwa chromosomy X.
Po pierwsze, zainspirowaliśmy naszą ulubioną kobietę Cinderella 99, znana jest z produkcji żywicy, jako donor pyłku dla naszego klonu o nazwie Genius, o silnych, cytrynowych aromatach, o stworzeniu ostatecznego Apolla w formie feminizowanej. Nazywamy Apollo XX, aby wskazać dwa chromosomy X.

Czas kwitnienia: Zalecamy 55-63 dni kwitnienia 12/12, po sadzonkach 6-8 tygodni.

Morfologia: spodziewać się niewielkich różnic w fenotypach Apollo XX; Są bardzo jednorodnymi wybitnymi roślinami. Dominująca hybryda Sativa z długimi, cienkimi liśćmi, kwiaty są mocno zwarte, gęste bryły żywych kielichów, które przepełniają dojrzałych owoców tropikalnych, zwłaszcza grejpfrutów.

Wydajność: wydajność 36 do 48 cali daje 3-5 suchych uncji na roślinę. Powyżej średniej wydajności.

Linia: Genius x Cinderella 99

515,00  Wybierz opcje

Wyświetlanie wszystkich wyników: 16