Brothers Grimm Seeds to oldschool’owa firma nasion z USA. Kiedy w latach 90’tych zaczęto feminizować nasiona, były one bardzo niestabilne i często “hermiały”. MrSoul postanowił, że jego nasiona nie będą tak robić. Po wielu latach doświadczeń firma Brother’s Grimm twierdzi, że mają 100% feminizowane nasiona. Są oni odpowiedzialni za stworzenie Cinderella 99 oraz Rosetta Stone. Jedna z bardziej uznawanych firm w stanach.

Brothers Grimm Seeds

Brothers Grimm Seeds Princess Haze1 340,00 

Princess Haze Regular

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Brothers Grimm Seeds

Wykorzystując Super Silver Grail Haze namiętny przez naszego internetowego przyjaciela “has_some_sense”, wypolerowaliśmy “Księżniczkę” – matkę Cinderella 99.

Mężczyzna SSGH jest wynikiem naszego przyjaciela, który przekroczył swoją pozycję Cinderella 99, która została nazwana “The Grail” do bardzo popularnego mężczyzny Super Silver Haze. Wynik ponownego łączenia tych genów otworzył prawdziwy klejnot; Ta męska moc dodana, energiczny wzrost i duże, mocne gałęzie do potomstwa.

Czas kwitnienia: Polecamy 63-70 dni kwitnienia 12/12.
Morfologia: wzrost Sativa / Indica, zwarty w dwóch głównych fenotypach: dwie trzecie populacji to jednowarobkowe kształty choinkowe, a inne trzecie – wieloośrodkowe krzaki. Oba fenotypy są producentami ekstremalnych żywic, które charakteryzują się wyjątkowo dużą gęstością pąków. Ich pyszne aromaty obejmują od słodkich tropikalnych kwiatów aż po ostre, funky stinkers.
Wydajność: 48-calowa roślina daje 4-6 suchych uncji. Powyżej średniej do dużej wydajności.
Linia: Princess female x Cinderella 99/Super Silver Haze male.

Wybierz opcje
Brothers Grimm Seeds Grimmdica1 340,00 

GRIMMDICA Regular

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Brothers Grimm Seeds

Grimmdica jest wynikiem krzyżówki selekcji Hash Plant Sensi seed z oldskulowym samcem Afghani. Odmiana o znakomitej charakterystyce typowo indica.

Smak Afghani oraz euforia narkotyczna z bogatym aromatem gryzącej sosny, haszyszu oraz typowych nut charakteryzujących wybitne odmiany indica.

DOJRZEWANIE INDOOR: 7-8 tygodni
THC: wysokie
DOJRZEWANIE OUTDOOR:połowa września
METODA UPRAWY: indoor, szklarnia
GENOTYP: indica
PŁEĆ: Regularne
CBD: niska zawartość
POCHODZENIE: Hash Plant x Afghani
SMAK: hash, sosna, akr
EFEKT: narkotyczna euforia

Wybierz opcje
Brothers Grimm Seeds Cinderella 991 672,00 

Cinderella’99 Regular

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Cinderella 99 od Brothers Grimm Seeds to nasiona konopi, które wywodzą się z krzyża Princess i P94. Ta luksusowa odmiana marihuany, stworzona przez Mr Soul, jest uważana za prawdziwy diament na rynku konopi.

Jest to w zasadzie stabilna, szybko kwitnąca hybryda, która z łatwością osiąga metr wysokości i produkuje wysoce żywiczne pąki nasączone najwyższej jakości właściwościami organoleptycznymi.

Smak i aromat Cinderella 99 są słodkie i wysublimowane, z cudownymi tropikalnymi nutami. Zapewnia jasny i stymulujący efekt, który jest fantastyczny, gdy trzeba przeprowadzić kreatywne działania.

 

TypRegularne
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaPrincess x P94
KwitnienieIndoor: 56 – 65 dni, Outdoor: b.d.
GenotypDominacja Sativa
EfektStymulujący
SmakSłodki
AromatTropikalny
WysokośćIndoor: 80 cm, Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THCb.d.
CBDb.d.
Wybierz opcje
killer queen xx Easy Resize.com 358,00 

Killer Queen XX

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Feminizowane nasiona Killer Queen XX od Brothers Grimm Seeds mają swoje korzenie w klonie Airborne G13 i Cinderella 99. Ta odmiana ma naprawdę świetne geny i łączy moc, wyjątkową wydajność, jakość żywicy, siłę i smak w jednym.

Rośliny Killer Queen XX wyglądają jak gęste krzewy z dużą ilością gałęzi. Nie osiągają zbyt dużej wysokości, ale mają dużo – czasem bardzo ciężkich topów, dlatego konieczne może okazać się wsparcie, aby zapobiec łamaniu się gałęzi.

Killer Queen XX pachnie i smakuje jak tropikalne owoce i wiśnie, więc każde zaciągnięcie jest jak zanurzenie w chłodnym, słodkim tropikalnym morzu, któremu towarzyszy mega wesoły efekt – prawdziwa przyjemność! Witamy w świecie dobrego samopoczucia psychicznego i sensorycznego!

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaAirborne G13 x Cinderella 99
KwitnienieIndoor: ok 65 dni , Outdoor: b.d.
GenotypDominacja Indici
EfektRozweselający
SmakSłodki, owocowy
AromatSłodki, owocowy
WysokośćIndoor: b.d. , Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d. , Outdoor: b.d.
THC16 – 20%
CBDb.d.
Wybierz opcje
Rosetta Stone XX Brothers Grimm Seeds1 358,00 

Rosetta Stone XX

0 out of 5
(0)
SKU: 12

Nasiona konopi Rosetta Stone XX od Brothers Grimm Seeds mają swoje korzenie w krzyżówce samicy Jack Herer i Cinderella 99. Rezultatem jest feminizowana wersja legendarnego Rosetta Stone, która przez wiele dziesięcioleci dawała nam tyle radości. Krótko mówiąc, ta odmiana marihuany jest znana z obfitych plonów, wyśmienitych smaków i zapachów w zamian za niewielki wysiłek.

Rosetta Stone XX zamienia się w cudowne rośliny konopi zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, bez względu na to, jak doświadczony jest hodowca. Dlatego jest idealna dla tych, którzy dopiero zaczęli uprawę konopi lub dla tych, którzy nie mają dużo czasu.

Smak i aromat Rosetta Stone XX są wyśmienite, z wyraźnymi nutami słodkich owoców, jaśminu i kadzidła. Jej zrównoważony efekt zapewnia wysoce energetyzujące i wyraźne odczucie, które jest idealne do wykonywania kreatywnych działań.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaJack Herer x Cinderella 99
KwitnienieIndoor: 70 dni, Outdoor: b.d.
GenotypIndica / Sativa
EfektEnergetyzujący
SmakSłodkich owoców, jaśminu i kadzidła
AromatSłodkich owoców, jaśminu i kadzidła
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THCb.d.
CBDb.d.
Wybierz opcje
QOS 30days 24281 540,00 

Queen of Soul Regular

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Regularne nasiona konopi Queen of Soul od Brothers Grimm Seeds wywodzą się z programu hodowlanego obejmującego trzy pokolenia: Cinderella 99 x Vortex x Princess. Rezultatem jest niesamowita hybryda z dominacją Sativy, która rośnie energicznie i oferuje dobre plony żywicy o pysznym smaku i niesamowitej mocy.

Queen of Soul to zwarta roślina, która rośnie w kształcie choinki, rozwijając silne gałęzie obładowane dużymi, twardymi pąkami całkowicie pokrytymi białą żywicą.

Queen of Soul ma egzotyczny smak i aromat, z nutami tropikalnych owoców, które unoszą się w pomieszczeniu i pikantną nutą. Efekt jest silny, mózgowy i podnoszący na duchu.

 

TypRegularne
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaPrincess x Cinderella 99/Vortex
KwitnienieIndoor: 65 dni, Outdoor: październik
GenotypDominacja Sativa
EfektPodnoszący na duchu
SmakTropikalnych owoców
AromatTropikalnych owoców
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THCb.d.
CBDb.d.
Wybierz opcje
Brothers Grimm Seeds Durban x C991 345,00 

Durban x C99 Regular

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Brothers Grimm Seeds

W ubiegłym roku odziedziczyliśmy ten elitarny klan Durban z grupy podziemnych plantatorów i zaczęliśmy wysyłać ich do badań. Zostaliśmy odurzeni przez aromaty wydawane przez kwiaty – czysta czarna lukrecja. Również imponująca była roślina solidna struktura i minimalny rozciąganie podczas kwitnienia – wyraźnie dominująca morfologia Sativa. Po 75 dniach kwitnienia, my zbiera mnóstwo pachnące, uber-gęsty kwiatów, z gruczołów żywicznych musujące jak pokruszonych diamentów posypane wszystko nad nimi. I nawet krótki klon tylko 18 cali, poddawany przez uncję suszonych pąków.

Czas kwitnienia: Zalecamy 65-70 dni kwitnienia 12/12, po sadzonkach 6-8 tygodni.
Morfologia: DC99 rośnie duża, gruba kola, a jej silne gałęzie wspierają tłuste, gęste pączki pokryte żywicą iskrzącą, które przyprawiają o dojrzałe owoce tropikalne. Wyrasta jak wielki Skunk, kwiaty są ciasne, gęste bryły żywych kielichów. Ten fenotyp tego szczepu jest stabilny – otrzymasz stale jednorodne rośliny.
Wydajność: 48-calowa roślina daje 4-5 uncji na roślinę. Wysoka wydajność.
Linia: Durban female x Cinderella 99 male.

Wybierz opcje
Brothers Grimm Seeds Crystal Blue 01 358,00 

Crystal Blue Regular

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Nasiona konopi Crystal Blue od Brothers Grimm Seeds mają swoje korzenie w krzyżówce żeńskiej Super Snow Lotus i P75. Rezultatem jest odmiana marihuany, która łączy w sobie plonowanie jej matki oraz szybkie kwitnienie i moc jej ojca. W związku z tym Crystal Blue jest bardzo energiczną rośliną o doskonałym stosunku liści do kwiatów i licznymi masywnymi pąkami o niebieskawych / fioletowych odcieniach, które są całkowicie pokryte grubą warstwą błyszczącej żywicy.

Crystal Blue to przepyszny przysmak, tropikalna egzotyka, która w pełni angażuje wszystkie zmysły. Jej działanie jest silne, mózgowe i silnie stymulujące. Nawet największy kanapowy ziemniak nie będzie w stanie długo siedzieć. Co więcej, ta odmiana marihuany jest idealna do wytwarzania niezwykle smacznych ekstrakcji żywicy.

 

TypRegularne
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaSuper Snow Lotus x P75
KwitnienieIndoor: 65 dni, Outdoor: b.d.
GenotypDominacja Sativa
EfektStymulujący
SmakSłodki
AromatTropikalny
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THCb.d.
CBDb.d.
Wybierz opcje
Brothers Grimm Seeds Apollo 131 450,00 

Apollo 13 Regular

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Apollo 13 od Brothers Grimm Seeds to nasiona konopi, które wywodzą się z krzyżówki P75 i Genius (szczep pochodzący od Jack Herer). Jest to wyjątkowo silna i wytrzymała roślina marihuany, pełna lepkich pąków.

Od momentu wprowadzenia na rynek w 2000 roku jest referencyjną hybrydą dla hodowców na całym świecie. Teraz jest to już klasyk używany przez wielu do skutecznego tworzenia innych genów.

Smak i aromat Apollo 13 są złożone i niepowtarzalne, z nutami cytrusowymi i kwaśnymi oraz ziemistymi, korzennymi i Skunk. Działa silnie intelektualnie, pobudzająco i wzmagająco na kreatywność.

 

TypRegularne
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaP75 x Genius (Jack Herer phenotype)
KwitnienieIndoor: 49 – 56 dni, Outdoor: b.d.
GenotypDominacja Sativa
EfektPobudzający, wzmagający kreatywność
SmakCytrusów, ziemisty, korzenny, Skunk
AromatCytrusów, ziemisty, korzenny, Skunk
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THCb.d.
CBDb.d.
Wybierz opcje
Brothers Grimm Seeds Apollo Eleven1 358,00 

Apollo 11 Regular

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Nasiona marihuany Apollo Eleven firmy Brothers Grimm Seeds to nasiona konopi, które wywodzą się ze skrzyżowania samicy Genius i mężczyzny Cinderella 99. Jest to główna odmiana zapewniająca obfite plony, dużo żywicy, silny efekt i pyszny smak.

Apollo Eleven zamienia się w jednorodną i energiczną roślinę marihuany, która produkuje dużą końcową colę otoczoną wieloma innymi małymi pąkami, jakby były satelitami. Pąki są gęste i pokryte pyszną warstwą żywicy o zapachu tropikalnym. Stosunek liści do kwiatów jest zrównoważony, a jej liście są cienkie i wydłużone.

Apollo Eleven prezentuje naprawdę intensywne smaki i aromaty, które długo znikają, łącząc nuty owoców tropikalnych, grejpfrutów i cukierków. Jej efekt jest wyraźny i trafia prosto do głowy.

 

TypRegularne
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaGenius x Cinderella 99
KwitnienieIndoor: 63 dni, Outdoor: b.d.
GenotypDominacja Sativa
EfektRelaksujący
SmakOwoców tropikalnych, grejpfrutów i cukierków
AromatOwoców tropikalnych, grejpfrutów i cukierków
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: 90 cm
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: 85 – 142 g/roślina
THCb.d.
CBDb.d.
Wybierz opcje
Brothers Grimm Seeds Killer Queen1 358,00 

Killer Queen Regular

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Killer Queen od Brothers Grimm Seeds to zwykłe regularne konopi, które wywodzą się z krzyżówki klonu Airgone G13 i mężczyzny Cinderella 99. Ta odmiana marihuany wywodząca się z wielokrotnie nagradzanej genetyki jest synonimem mocy, plonów, jakości żywicy, siły i smaku.

Killer Queen zamienia się w krzaczastą i rozgałęzioną roślinę, która, mimo że nie zajmuje dużo miejsca, rozwija liczne, masywne pąki, które wymagają wsparcia, aby utrzymać ich wagę.

Z każdym zaciągnięciem powinieneś spodziewać się świeżej i słodkiej mieszanki wiśni i owoców tropikalnych. A wszystko to, po którym następuje silny i ożywczy efekt, który otwiera twój umysł i zmysły.

 

TypRegularne
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaAirborne G13 x Cinderella 99
KwitnienieIndoor: 65 dni, Outdoor: b.d.
GenotypDominacja Indica
EfektOrzeźwiający
SmakSłodka mieszanka wiśni i owoców tropikalnych
AromatOwocowy
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THCb.d.
CBDb.d.
Wybierz opcje
20160917 Apollo20Haze20branch20tip208wks1053 11 358,00 

Apollo Haze Regular

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Apollo Haze od Brothers Grimm Seeds to regularne nasiona marihuany z dominacją Sativy, które wywodzą się ze skrzyżowania samicy Genius i samca Cinderella 99 / Super Silver Haze. Rezultatem jest najwyższej jakości genetyka konopi, która rośnie silnie, dostarczając obfite plony smacznych, mocnych i żywicznych pąków.

Pomimo, że ogólnie rośnie jak Sativa, niektóre fenotypy Apolo Haze mogą być nieco inne. Podczas gdy niektóre są gęste i kościste, inne są znacznie smuklejsze. Ale w każdym razie są rozgałęzione i wytwarzają liczne pachnące pąki. Podczas kwitnienia, biorąc pod uwagę wagę jej kwiatów, prawdopodobnie konieczne będzie skorzystanie z pomocy tyczek.

Apollo Haze jest słodka i smaczna: smakuje i pachnie owocami tropikalnymi, cytrusami, Haze i czasami przyprawami i paliwem. Wytwarza silne i stymulujące uczucie, które otwiera umysł.

 

TypRegularne
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaGenius x Cinderella 99
KwitnienieIndoor: 63 dni, Outdoor: b.d.
GenotypDominacja Sativa
EfektStymulujący
SmakOwocami tropikalnymi, cytrusami, Haze, a czasami przyprawami i paliwem
AromatOwocami tropikalnymi, cytrusami, Haze, a czasami przyprawami i paliwem
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: 90 cm
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: 85 – 142 g/roślina
THCb.d.
CBDb.d.
Wybierz opcje
Brothers Grimm Seeds Green Avenger 21 358,00 

Green Avenger Regular

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Green Avenger od Brothers Grimm Seeds to regularne nasiona konopi, które wywodzą się z krzyżówki wybranego Genius i Vortex. Jest to niesamowicie piękna i energiczna roślina marihuany z dominacją Sativy, która wytwarza liczne pąki pachnące owocami tropikalnymi na całej centralnej łodydze, jak również na bocznych gałęziach.

Dobrze rośnie zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, ale także pod osłoną szklarni. Krótko mówiąc, emanująca egzotyką odmiana, której powinni spróbować wszyscy miłośnicy Sativy.

Smak i aromat Green Avenger są wyraźne, ze słodkimi, pikantnymi i owocowymi nutami. Zapewnia potężny, mózgowy, orzeźwiający i wywołujący euforię efekt podobny do Sativy.

 

TypRegularne
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaGenius x Vortex
KwitnienieIndoor: 56 – 63 dni, Outdoor: wrzesień / październik
GenotypDominacja Sativa
EfektOrzeźwiający i wywołujący euforię
SmakSłodki, pikantny, owocowe nuty
AromatSłodki, pikantny, owocowe nuty
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: 450 – 500 g/m², Outdoor: 500 – 700 g/roślina
THCb.d.
CBDb.d.
Wybierz opcje
Brothers Grimm Seeds Rosetta Stone1 358,00 

Rosetta Stone Regular

0 out of 5
(0)
SKU: 12

Rosetta Stone od Brothers Grimm Seeds to nasiona konopi, które wywodzą się ze skrzyżowania P75 i Jack Herer. Ta nowa wersja oryginalnej Rosetta Brothers Grimm zachowuje cały oryginalny smak, ale zapewnia znacznie większą wydajność żywicy.

Rosetta Stone, odpowiednia zarówno do użytku w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, zapewnia niezwykle obfite plony pysznych pąków, nawet w rękach niedoświadczonych hodowców.

Smak i aromat Rosetta Stone są słodkie, z nutami dojrzałych owoców, jaśminu i kadzidła. Zapewnia silny i zrównoważony efekt, podnoszący na duchu i relaksujący.

 

TypRegularne
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaJack Herer x P75
KwitnienieIndoor: 56 – 63 dni, Outdoor: b.d.
GenotypDominacja Sativa
EfektPodnoszący na duchu i relaksujący
SmakDojrzałych owoców, jaśminu i kadzidła
AromatDojrzałych owoców, jaśminu i kadzidła
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor:b.d., Outdoor: b.d.
THCb.d.
CBDb.d.
Wybierz opcje
Brothers Grimm Seeds Cinderella XX1 672,00 

Cinderella XX

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Nasiona konopi Cinderella XX od Brothers Grimm Seeds mają swoje korzenie w krzyżówce Princess i wyselekcjonowanej samicy C99. To feminizowana wersja legendarnego Cinderella 99, stworzona przez światowej sławy hodowcę Dr Soul, z wszystkimi oryginalnymi cechami nienaruszonymi: oszałamiająca moc, intensywny smak i wysoka wydajność.

Nasiona Cinderella XX nikogo nie zawiodą, ponieważ ta feminizowana wersja zamienia się w bajeczne rośliny konopi, które są całkowicie pokryte super śmierdzącymi żywicznymi topami o niszczycielskiej sile.

Smak i aromat Cinderella XX są słodkie i wysublimowane, z cudownymi tropikalnymi nutami. Jej efekt jest tak mózgowy, orzeźwiający i energetyzujący, że doskonale nadaje się do wykonywania kreatywnych działań.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaPrincess x C99
KwitnienieIndoor: 65 dni, Outdoor: b.d.
GenotypIndica / Sativa
EfektOrzeźwiający i energetyzujący
SmakSłodki
AromatTropikalny
WysokośćIndoor: 80 cm, Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THCb.d.
CBDb.d.
Wybierz opcje
Apollo XX 80211 358,00 

Apollo XX

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Nasiona marihuany Apollo XX firmy Brothers Grimm Seeds należą do feminizowanego szczepu marihuany, powstałego ze skrzyżowania samicy Genius i samicy Cinderella 99. Krótko mówiąc, jest feminizowaną wersją Apollo Eleven, bardzo ważnej odmiany, która zapewnia obfite plony z wysokiej jakości żywicą, silnymi efektami i wyśmienitym smakiem.

Apollo XX przekształca się w jednorodne i energiczne rośliny marihuany z dużą główną colą otoczoną wieloma innymi małymi, ale gęstymi kwiatami pokrytymi grubą warstwą żywicy o zapachu tropikalnym. Stosunek liści do kwiatów jest zrównoważony, a jej liście są cienkie i wydłużone.

Apollo XX to bardzo intensywne smaki i aromaty (owoce tropikalne, grejpfrut i żelki), które pozostają długo po degustacji. Efekt jest wyraźny i trafia prosto do mózgu.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaGenius x Cinderella 99
KwitnienieIndoor: 63 dni, Outdoor: b.d.
GenotypDominacja Sativa
EfektRelaksujący
SmakOwoce tropikalne, grejpfrut i żelki
AromatOwoce tropikalne, grejpfrut i żelki
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: 91 cm
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: 85 – 142 g/roślina
THCb.d.
CBDb.d.
Wybierz opcje
Brothers Grimm Seeds Princess Haze1

Princess Haze Regular

0 out of 5
(0)

Brothers Grimm Seeds

Wykorzystując Super Silver Grail Haze namiętny przez naszego internetowego przyjaciela “has_some_sense”, wypolerowaliśmy “Księżniczkę” – matkę Cinderella 99.

Mężczyzna SSGH jest wynikiem naszego przyjaciela, który przekroczył swoją pozycję Cinderella 99, która została nazwana “The Grail” do bardzo popularnego mężczyzny Super Silver Haze. Wynik ponownego łączenia tych genów otworzył prawdziwy klejnot; Ta męska moc dodana, energiczny wzrost i duże, mocne gałęzie do potomstwa.

Czas kwitnienia: Polecamy 63-70 dni kwitnienia 12/12.
Morfologia: wzrost Sativa / Indica, zwarty w dwóch głównych fenotypach: dwie trzecie populacji to jednowarobkowe kształty choinkowe, a inne trzecie – wieloośrodkowe krzaki. Oba fenotypy są producentami ekstremalnych żywic, które charakteryzują się wyjątkowo dużą gęstością pąków. Ich pyszne aromaty obejmują od słodkich tropikalnych kwiatów aż po ostre, funky stinkers.
Wydajność: 48-calowa roślina daje 4-6 suchych uncji. Powyżej średniej do dużej wydajności.
Linia: Princess female x Cinderella 99/Super Silver Haze male.

SKU: N/A
Availability:

Brak w magazynie

340,00  Wybierz opcje
Brothers Grimm Seeds Grimmdica1

GRIMMDICA Regular

0 out of 5
(0)

Brothers Grimm Seeds

Grimmdica jest wynikiem krzyżówki selekcji Hash Plant Sensi seed z oldskulowym samcem Afghani. Odmiana o znakomitej charakterystyce typowo indica.

Smak Afghani oraz euforia narkotyczna z bogatym aromatem gryzącej sosny, haszyszu oraz typowych nut charakteryzujących wybitne odmiany indica.

DOJRZEWANIE INDOOR: 7-8 tygodni
THC: wysokie
DOJRZEWANIE OUTDOOR:połowa września
METODA UPRAWY: indoor, szklarnia
GENOTYP: indica
PŁEĆ: Regularne
CBD: niska zawartość
POCHODZENIE: Hash Plant x Afghani
SMAK: hash, sosna, akr
EFEKT: narkotyczna euforia

SKU: N/A
Availability:

Brak w magazynie

340,00  Wybierz opcje
Brothers Grimm Seeds Cinderella 991

Cinderella’99 Regular

0 out of 5
(0)

Cinderella 99 od Brothers Grimm Seeds to nasiona konopi, które wywodzą się z krzyża Princess i P94. Ta luksusowa odmiana marihuany, stworzona przez Mr Soul, jest uważana za prawdziwy diament na rynku konopi.

Jest to w zasadzie stabilna, szybko kwitnąca hybryda, która z łatwością osiąga metr wysokości i produkuje wysoce żywiczne pąki nasączone najwyższej jakości właściwościami organoleptycznymi.

Smak i aromat Cinderella 99 są słodkie i wysublimowane, z cudownymi tropikalnymi nutami. Zapewnia jasny i stymulujący efekt, który jest fantastyczny, gdy trzeba przeprowadzić kreatywne działania.

 

TypRegularne
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaPrincess x P94
KwitnienieIndoor: 56 – 65 dni, Outdoor: b.d.
GenotypDominacja Sativa
EfektStymulujący
SmakSłodki
AromatTropikalny
WysokośćIndoor: 80 cm, Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THCb.d.
CBDb.d.
SKU: N/A
672,00  Wybierz opcje
killer queen xx Easy Resize.com

Killer Queen XX

0 out of 5
(0)

Feminizowane nasiona Killer Queen XX od Brothers Grimm Seeds mają swoje korzenie w klonie Airborne G13 i Cinderella 99. Ta odmiana ma naprawdę świetne geny i łączy moc, wyjątkową wydajność, jakość żywicy, siłę i smak w jednym.

Rośliny Killer Queen XX wyglądają jak gęste krzewy z dużą ilością gałęzi. Nie osiągają zbyt dużej wysokości, ale mają dużo – czasem bardzo ciężkich topów, dlatego konieczne może okazać się wsparcie, aby zapobiec łamaniu się gałęzi.

Killer Queen XX pachnie i smakuje jak tropikalne owoce i wiśnie, więc każde zaciągnięcie jest jak zanurzenie w chłodnym, słodkim tropikalnym morzu, któremu towarzyszy mega wesoły efekt – prawdziwa przyjemność! Witamy w świecie dobrego samopoczucia psychicznego i sensorycznego!

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaAirborne G13 x Cinderella 99
KwitnienieIndoor: ok 65 dni , Outdoor: b.d.
GenotypDominacja Indici
EfektRozweselający
SmakSłodki, owocowy
AromatSłodki, owocowy
WysokośćIndoor: b.d. , Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d. , Outdoor: b.d.
THC16 – 20%
CBDb.d.
SKU: N/A
358,00  Wybierz opcje
Rosetta Stone XX Brothers Grimm Seeds1

Rosetta Stone XX

0 out of 5
(0)

Nasiona konopi Rosetta Stone XX od Brothers Grimm Seeds mają swoje korzenie w krzyżówce samicy Jack Herer i Cinderella 99. Rezultatem jest feminizowana wersja legendarnego Rosetta Stone, która przez wiele dziesięcioleci dawała nam tyle radości. Krótko mówiąc, ta odmiana marihuany jest znana z obfitych plonów, wyśmienitych smaków i zapachów w zamian za niewielki wysiłek.

Rosetta Stone XX zamienia się w cudowne rośliny konopi zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, bez względu na to, jak doświadczony jest hodowca. Dlatego jest idealna dla tych, którzy dopiero zaczęli uprawę konopi lub dla tych, którzy nie mają dużo czasu.

Smak i aromat Rosetta Stone XX są wyśmienite, z wyraźnymi nutami słodkich owoców, jaśminu i kadzidła. Jej zrównoważony efekt zapewnia wysoce energetyzujące i wyraźne odczucie, które jest idealne do wykonywania kreatywnych działań.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaJack Herer x Cinderella 99
KwitnienieIndoor: 70 dni, Outdoor: b.d.
GenotypIndica / Sativa
EfektEnergetyzujący
SmakSłodkich owoców, jaśminu i kadzidła
AromatSłodkich owoców, jaśminu i kadzidła
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THCb.d.
CBDb.d.
SKU: 12
358,00  Wybierz opcje
QOS 30days 24281

Queen of Soul Regular

0 out of 5
(0)

Regularne nasiona konopi Queen of Soul od Brothers Grimm Seeds wywodzą się z programu hodowlanego obejmującego trzy pokolenia: Cinderella 99 x Vortex x Princess. Rezultatem jest niesamowita hybryda z dominacją Sativy, która rośnie energicznie i oferuje dobre plony żywicy o pysznym smaku i niesamowitej mocy.

Queen of Soul to zwarta roślina, która rośnie w kształcie choinki, rozwijając silne gałęzie obładowane dużymi, twardymi pąkami całkowicie pokrytymi białą żywicą.

Queen of Soul ma egzotyczny smak i aromat, z nutami tropikalnych owoców, które unoszą się w pomieszczeniu i pikantną nutą. Efekt jest silny, mózgowy i podnoszący na duchu.

 

TypRegularne
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaPrincess x Cinderella 99/Vortex
KwitnienieIndoor: 65 dni, Outdoor: październik
GenotypDominacja Sativa
EfektPodnoszący na duchu
SmakTropikalnych owoców
AromatTropikalnych owoców
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THCb.d.
CBDb.d.
SKU: N/A
540,00  Wybierz opcje
Brothers Grimm Seeds Durban x C991

Durban x C99 Regular

0 out of 5
(0)

Brothers Grimm Seeds

W ubiegłym roku odziedziczyliśmy ten elitarny klan Durban z grupy podziemnych plantatorów i zaczęliśmy wysyłać ich do badań. Zostaliśmy odurzeni przez aromaty wydawane przez kwiaty – czysta czarna lukrecja. Również imponująca była roślina solidna struktura i minimalny rozciąganie podczas kwitnienia – wyraźnie dominująca morfologia Sativa. Po 75 dniach kwitnienia, my zbiera mnóstwo pachnące, uber-gęsty kwiatów, z gruczołów żywicznych musujące jak pokruszonych diamentów posypane wszystko nad nimi. I nawet krótki klon tylko 18 cali, poddawany przez uncję suszonych pąków.

Czas kwitnienia: Zalecamy 65-70 dni kwitnienia 12/12, po sadzonkach 6-8 tygodni.
Morfologia: DC99 rośnie duża, gruba kola, a jej silne gałęzie wspierają tłuste, gęste pączki pokryte żywicą iskrzącą, które przyprawiają o dojrzałe owoce tropikalne. Wyrasta jak wielki Skunk, kwiaty są ciasne, gęste bryły żywych kielichów. Ten fenotyp tego szczepu jest stabilny – otrzymasz stale jednorodne rośliny.
Wydajność: 48-calowa roślina daje 4-5 uncji na roślinę. Wysoka wydajność.
Linia: Durban female x Cinderella 99 male.

SKU: N/A
Availability:

Brak w magazynie

345,00  Wybierz opcje
Brothers Grimm Seeds Crystal Blue 01

Crystal Blue Regular

0 out of 5
(0)

Nasiona konopi Crystal Blue od Brothers Grimm Seeds mają swoje korzenie w krzyżówce żeńskiej Super Snow Lotus i P75. Rezultatem jest odmiana marihuany, która łączy w sobie plonowanie jej matki oraz szybkie kwitnienie i moc jej ojca. W związku z tym Crystal Blue jest bardzo energiczną rośliną o doskonałym stosunku liści do kwiatów i licznymi masywnymi pąkami o niebieskawych / fioletowych odcieniach, które są całkowicie pokryte grubą warstwą błyszczącej żywicy.

Crystal Blue to przepyszny przysmak, tropikalna egzotyka, która w pełni angażuje wszystkie zmysły. Jej działanie jest silne, mózgowe i silnie stymulujące. Nawet największy kanapowy ziemniak nie będzie w stanie długo siedzieć. Co więcej, ta odmiana marihuany jest idealna do wytwarzania niezwykle smacznych ekstrakcji żywicy.

 

TypRegularne
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaSuper Snow Lotus x P75
KwitnienieIndoor: 65 dni, Outdoor: b.d.
GenotypDominacja Sativa
EfektStymulujący
SmakSłodki
AromatTropikalny
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THCb.d.
CBDb.d.
SKU: N/A
Availability:

Brak w magazynie

358,00  Wybierz opcje
Brothers Grimm Seeds Apollo 131

Apollo 13 Regular

0 out of 5
(0)

Apollo 13 od Brothers Grimm Seeds to nasiona konopi, które wywodzą się z krzyżówki P75 i Genius (szczep pochodzący od Jack Herer). Jest to wyjątkowo silna i wytrzymała roślina marihuany, pełna lepkich pąków.

Od momentu wprowadzenia na rynek w 2000 roku jest referencyjną hybrydą dla hodowców na całym świecie. Teraz jest to już klasyk używany przez wielu do skutecznego tworzenia innych genów.

Smak i aromat Apollo 13 są złożone i niepowtarzalne, z nutami cytrusowymi i kwaśnymi oraz ziemistymi, korzennymi i Skunk. Działa silnie intelektualnie, pobudzająco i wzmagająco na kreatywność.

 

TypRegularne
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaP75 x Genius (Jack Herer phenotype)
KwitnienieIndoor: 49 – 56 dni, Outdoor: b.d.
GenotypDominacja Sativa
EfektPobudzający, wzmagający kreatywność
SmakCytrusów, ziemisty, korzenny, Skunk
AromatCytrusów, ziemisty, korzenny, Skunk
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THCb.d.
CBDb.d.
SKU: N/A
Availability:

Brak w magazynie

450,00  Wybierz opcje
Brothers Grimm Seeds Apollo Eleven1

Apollo 11 Regular

0 out of 5
(0)

Nasiona marihuany Apollo Eleven firmy Brothers Grimm Seeds to nasiona konopi, które wywodzą się ze skrzyżowania samicy Genius i mężczyzny Cinderella 99. Jest to główna odmiana zapewniająca obfite plony, dużo żywicy, silny efekt i pyszny smak.

Apollo Eleven zamienia się w jednorodną i energiczną roślinę marihuany, która produkuje dużą końcową colę otoczoną wieloma innymi małymi pąkami, jakby były satelitami. Pąki są gęste i pokryte pyszną warstwą żywicy o zapachu tropikalnym. Stosunek liści do kwiatów jest zrównoważony, a jej liście są cienkie i wydłużone.

Apollo Eleven prezentuje naprawdę intensywne smaki i aromaty, które długo znikają, łącząc nuty owoców tropikalnych, grejpfrutów i cukierków. Jej efekt jest wyraźny i trafia prosto do głowy.

 

TypRegularne
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaGenius x Cinderella 99
KwitnienieIndoor: 63 dni, Outdoor: b.d.
GenotypDominacja Sativa
EfektRelaksujący
SmakOwoców tropikalnych, grejpfrutów i cukierków
AromatOwoców tropikalnych, grejpfrutów i cukierków
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: 90 cm
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: 85 – 142 g/roślina
THCb.d.
CBDb.d.
SKU: N/A
358,00  Wybierz opcje
Brothers Grimm Seeds Killer Queen1

Killer Queen Regular

0 out of 5
(0)

Killer Queen od Brothers Grimm Seeds to zwykłe regularne konopi, które wywodzą się z krzyżówki klonu Airgone G13 i mężczyzny Cinderella 99. Ta odmiana marihuany wywodząca się z wielokrotnie nagradzanej genetyki jest synonimem mocy, plonów, jakości żywicy, siły i smaku.

Killer Queen zamienia się w krzaczastą i rozgałęzioną roślinę, która, mimo że nie zajmuje dużo miejsca, rozwija liczne, masywne pąki, które wymagają wsparcia, aby utrzymać ich wagę.

Z każdym zaciągnięciem powinieneś spodziewać się świeżej i słodkiej mieszanki wiśni i owoców tropikalnych. A wszystko to, po którym następuje silny i ożywczy efekt, który otwiera twój umysł i zmysły.

 

TypRegularne
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaAirborne G13 x Cinderella 99
KwitnienieIndoor: 65 dni, Outdoor: b.d.
GenotypDominacja Indica
EfektOrzeźwiający
SmakSłodka mieszanka wiśni i owoców tropikalnych
AromatOwocowy
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THCb.d.
CBDb.d.
SKU: N/A
358,00  Wybierz opcje
20160917 Apollo20Haze20branch20tip208wks1053 11

Apollo Haze Regular

0 out of 5
(0)

Apollo Haze od Brothers Grimm Seeds to regularne nasiona marihuany z dominacją Sativy, które wywodzą się ze skrzyżowania samicy Genius i samca Cinderella 99 / Super Silver Haze. Rezultatem jest najwyższej jakości genetyka konopi, która rośnie silnie, dostarczając obfite plony smacznych, mocnych i żywicznych pąków.

Pomimo, że ogólnie rośnie jak Sativa, niektóre fenotypy Apolo Haze mogą być nieco inne. Podczas gdy niektóre są gęste i kościste, inne są znacznie smuklejsze. Ale w każdym razie są rozgałęzione i wytwarzają liczne pachnące pąki. Podczas kwitnienia, biorąc pod uwagę wagę jej kwiatów, prawdopodobnie konieczne będzie skorzystanie z pomocy tyczek.

Apollo Haze jest słodka i smaczna: smakuje i pachnie owocami tropikalnymi, cytrusami, Haze i czasami przyprawami i paliwem. Wytwarza silne i stymulujące uczucie, które otwiera umysł.

 

TypRegularne
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaGenius x Cinderella 99
KwitnienieIndoor: 63 dni, Outdoor: b.d.
GenotypDominacja Sativa
EfektStymulujący
SmakOwocami tropikalnymi, cytrusami, Haze, a czasami przyprawami i paliwem
AromatOwocami tropikalnymi, cytrusami, Haze, a czasami przyprawami i paliwem
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: 90 cm
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: 85 – 142 g/roślina
THCb.d.
CBDb.d.
SKU: N/A
358,00  Wybierz opcje
Brothers Grimm Seeds Green Avenger 21

Green Avenger Regular

0 out of 5
(0)

Green Avenger od Brothers Grimm Seeds to regularne nasiona konopi, które wywodzą się z krzyżówki wybranego Genius i Vortex. Jest to niesamowicie piękna i energiczna roślina marihuany z dominacją Sativy, która wytwarza liczne pąki pachnące owocami tropikalnymi na całej centralnej łodydze, jak również na bocznych gałęziach.

Dobrze rośnie zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, ale także pod osłoną szklarni. Krótko mówiąc, emanująca egzotyką odmiana, której powinni spróbować wszyscy miłośnicy Sativy.

Smak i aromat Green Avenger są wyraźne, ze słodkimi, pikantnymi i owocowymi nutami. Zapewnia potężny, mózgowy, orzeźwiający i wywołujący euforię efekt podobny do Sativy.

 

TypRegularne
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaGenius x Vortex
KwitnienieIndoor: 56 – 63 dni, Outdoor: wrzesień / październik
GenotypDominacja Sativa
EfektOrzeźwiający i wywołujący euforię
SmakSłodki, pikantny, owocowe nuty
AromatSłodki, pikantny, owocowe nuty
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: 450 – 500 g/m², Outdoor: 500 – 700 g/roślina
THCb.d.
CBDb.d.
SKU: N/A
358,00  Wybierz opcje
Brothers Grimm Seeds Rosetta Stone1

Rosetta Stone Regular

0 out of 5
(0)

Rosetta Stone od Brothers Grimm Seeds to nasiona konopi, które wywodzą się ze skrzyżowania P75 i Jack Herer. Ta nowa wersja oryginalnej Rosetta Brothers Grimm zachowuje cały oryginalny smak, ale zapewnia znacznie większą wydajność żywicy.

Rosetta Stone, odpowiednia zarówno do użytku w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, zapewnia niezwykle obfite plony pysznych pąków, nawet w rękach niedoświadczonych hodowców.

Smak i aromat Rosetta Stone są słodkie, z nutami dojrzałych owoców, jaśminu i kadzidła. Zapewnia silny i zrównoważony efekt, podnoszący na duchu i relaksujący.

 

TypRegularne
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaJack Herer x P75
KwitnienieIndoor: 56 – 63 dni, Outdoor: b.d.
GenotypDominacja Sativa
EfektPodnoszący na duchu i relaksujący
SmakDojrzałych owoców, jaśminu i kadzidła
AromatDojrzałych owoców, jaśminu i kadzidła
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor:b.d., Outdoor: b.d.
THCb.d.
CBDb.d.
SKU: 12
Availability:

Brak w magazynie

358,00  Wybierz opcje
Brothers Grimm Seeds Cinderella XX1

Cinderella XX

0 out of 5
(0)

Nasiona konopi Cinderella XX od Brothers Grimm Seeds mają swoje korzenie w krzyżówce Princess i wyselekcjonowanej samicy C99. To feminizowana wersja legendarnego Cinderella 99, stworzona przez światowej sławy hodowcę Dr Soul, z wszystkimi oryginalnymi cechami nienaruszonymi: oszałamiająca moc, intensywny smak i wysoka wydajność.

Nasiona Cinderella XX nikogo nie zawiodą, ponieważ ta feminizowana wersja zamienia się w bajeczne rośliny konopi, które są całkowicie pokryte super śmierdzącymi żywicznymi topami o niszczycielskiej sile.

Smak i aromat Cinderella XX są słodkie i wysublimowane, z cudownymi tropikalnymi nutami. Jej efekt jest tak mózgowy, orzeźwiający i energetyzujący, że doskonale nadaje się do wykonywania kreatywnych działań.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaPrincess x C99
KwitnienieIndoor: 65 dni, Outdoor: b.d.
GenotypIndica / Sativa
EfektOrzeźwiający i energetyzujący
SmakSłodki
AromatTropikalny
WysokośćIndoor: 80 cm, Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THCb.d.
CBDb.d.
SKU: N/A
672,00  Wybierz opcje
Apollo XX 80211

Apollo XX

0 out of 5
(0)

Nasiona marihuany Apollo XX firmy Brothers Grimm Seeds należą do feminizowanego szczepu marihuany, powstałego ze skrzyżowania samicy Genius i samicy Cinderella 99. Krótko mówiąc, jest feminizowaną wersją Apollo Eleven, bardzo ważnej odmiany, która zapewnia obfite plony z wysokiej jakości żywicą, silnymi efektami i wyśmienitym smakiem.

Apollo XX przekształca się w jednorodne i energiczne rośliny marihuany z dużą główną colą otoczoną wieloma innymi małymi, ale gęstymi kwiatami pokrytymi grubą warstwą żywicy o zapachu tropikalnym. Stosunek liści do kwiatów jest zrównoważony, a jej liście są cienkie i wydłużone.

Apollo XX to bardzo intensywne smaki i aromaty (owoce tropikalne, grejpfrut i żelki), które pozostają długo po degustacji. Efekt jest wyraźny i trafia prosto do mózgu.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaGenius x Cinderella 99
KwitnienieIndoor: 63 dni, Outdoor: b.d.
GenotypDominacja Sativa
EfektRelaksujący
SmakOwoce tropikalne, grejpfrut i żelki
AromatOwoce tropikalne, grejpfrut i żelki
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: 91 cm
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: 85 – 142 g/roślina
THCb.d.
CBDb.d.
SKU: N/A
358,00  Wybierz opcje
Brothers Grimm Seeds Princess Haze1

Princess Haze Regular

0 out of 5
(0)

Brothers Grimm Seeds

Wykorzystując Super Silver Grail Haze namiętny przez naszego internetowego przyjaciela “has_some_sense”, wypolerowaliśmy “Księżniczkę” – matkę Cinderella 99.

Mężczyzna SSGH jest wynikiem naszego przyjaciela, który przekroczył swoją pozycję Cinderella 99, która została nazwana “The Grail” do bardzo popularnego mężczyzny Super Silver Haze. Wynik ponownego łączenia tych genów otworzył prawdziwy klejnot; Ta męska moc dodana, energiczny wzrost i duże, mocne gałęzie do potomstwa.

Czas kwitnienia: Polecamy 63-70 dni kwitnienia 12/12.
Morfologia: wzrost Sativa / Indica, zwarty w dwóch głównych fenotypach: dwie trzecie populacji to jednowarobkowe kształty choinkowe, a inne trzecie – wieloośrodkowe krzaki. Oba fenotypy są producentami ekstremalnych żywic, które charakteryzują się wyjątkowo dużą gęstością pąków. Ich pyszne aromaty obejmują od słodkich tropikalnych kwiatów aż po ostre, funky stinkers.
Wydajność: 48-calowa roślina daje 4-6 suchych uncji. Powyżej średniej do dużej wydajności.
Linia: Princess female x Cinderella 99/Super Silver Haze male.

Availability:

Brak w magazynie

340,00  Wybierz opcje
Brothers Grimm Seeds Grimmdica1

GRIMMDICA Regular

0 out of 5
(0)

Brothers Grimm Seeds

Grimmdica jest wynikiem krzyżówki selekcji Hash Plant Sensi seed z oldskulowym samcem Afghani. Odmiana o znakomitej charakterystyce typowo indica.

Smak Afghani oraz euforia narkotyczna z bogatym aromatem gryzącej sosny, haszyszu oraz typowych nut charakteryzujących wybitne odmiany indica.

DOJRZEWANIE INDOOR: 7-8 tygodni
THC: wysokie
DOJRZEWANIE OUTDOOR:połowa września
METODA UPRAWY: indoor, szklarnia
GENOTYP: indica
PŁEĆ: Regularne
CBD: niska zawartość
POCHODZENIE: Hash Plant x Afghani
SMAK: hash, sosna, akr
EFEKT: narkotyczna euforia

Availability:

Brak w magazynie

340,00  Wybierz opcje
Brothers Grimm Seeds Cinderella 991

Cinderella’99 Regular

0 out of 5
(0)

Cinderella 99 od Brothers Grimm Seeds to nasiona konopi, które wywodzą się z krzyża Princess i P94. Ta luksusowa odmiana marihuany, stworzona przez Mr Soul, jest uważana za prawdziwy diament na rynku konopi.

Jest to w zasadzie stabilna, szybko kwitnąca hybryda, która z łatwością osiąga metr wysokości i produkuje wysoce żywiczne pąki nasączone najwyższej jakości właściwościami organoleptycznymi.

Smak i aromat Cinderella 99 są słodkie i wysublimowane, z cudownymi tropikalnymi nutami. Zapewnia jasny i stymulujący efekt, który jest fantastyczny, gdy trzeba przeprowadzić kreatywne działania.

 

TypRegularne
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaPrincess x P94
KwitnienieIndoor: 56 – 65 dni, Outdoor: b.d.
GenotypDominacja Sativa
EfektStymulujący
SmakSłodki
AromatTropikalny
WysokośćIndoor: 80 cm, Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THCb.d.
CBDb.d.
672,00  Wybierz opcje
killer queen xx Easy Resize.com

Killer Queen XX

0 out of 5
(0)

Feminizowane nasiona Killer Queen XX od Brothers Grimm Seeds mają swoje korzenie w klonie Airborne G13 i Cinderella 99. Ta odmiana ma naprawdę świetne geny i łączy moc, wyjątkową wydajność, jakość żywicy, siłę i smak w jednym.

Rośliny Killer Queen XX wyglądają jak gęste krzewy z dużą ilością gałęzi. Nie osiągają zbyt dużej wysokości, ale mają dużo – czasem bardzo ciężkich topów, dlatego konieczne może okazać się wsparcie, aby zapobiec łamaniu się gałęzi.

Killer Queen XX pachnie i smakuje jak tropikalne owoce i wiśnie, więc każde zaciągnięcie jest jak zanurzenie w chłodnym, słodkim tropikalnym morzu, któremu towarzyszy mega wesoły efekt – prawdziwa przyjemność! Witamy w świecie dobrego samopoczucia psychicznego i sensorycznego!

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaAirborne G13 x Cinderella 99
KwitnienieIndoor: ok 65 dni , Outdoor: b.d.
GenotypDominacja Indici
EfektRozweselający
SmakSłodki, owocowy
AromatSłodki, owocowy
WysokośćIndoor: b.d. , Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d. , Outdoor: b.d.
THC16 – 20%
CBDb.d.
358,00  Wybierz opcje
Rosetta Stone XX Brothers Grimm Seeds1

Rosetta Stone XX

0 out of 5
(0)

Nasiona konopi Rosetta Stone XX od Brothers Grimm Seeds mają swoje korzenie w krzyżówce samicy Jack Herer i Cinderella 99. Rezultatem jest feminizowana wersja legendarnego Rosetta Stone, która przez wiele dziesięcioleci dawała nam tyle radości. Krótko mówiąc, ta odmiana marihuany jest znana z obfitych plonów, wyśmienitych smaków i zapachów w zamian za niewielki wysiłek.

Rosetta Stone XX zamienia się w cudowne rośliny konopi zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, bez względu na to, jak doświadczony jest hodowca. Dlatego jest idealna dla tych, którzy dopiero zaczęli uprawę konopi lub dla tych, którzy nie mają dużo czasu.

Smak i aromat Rosetta Stone XX są wyśmienite, z wyraźnymi nutami słodkich owoców, jaśminu i kadzidła. Jej zrównoważony efekt zapewnia wysoce energetyzujące i wyraźne odczucie, które jest idealne do wykonywania kreatywnych działań.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaJack Herer x Cinderella 99
KwitnienieIndoor: 70 dni, Outdoor: b.d.
GenotypIndica / Sativa
EfektEnergetyzujący
SmakSłodkich owoców, jaśminu i kadzidła
AromatSłodkich owoców, jaśminu i kadzidła
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THCb.d.
CBDb.d.
358,00  Wybierz opcje
QOS 30days 24281

Queen of Soul Regular

0 out of 5
(0)

Regularne nasiona konopi Queen of Soul od Brothers Grimm Seeds wywodzą się z programu hodowlanego obejmującego trzy pokolenia: Cinderella 99 x Vortex x Princess. Rezultatem jest niesamowita hybryda z dominacją Sativy, która rośnie energicznie i oferuje dobre plony żywicy o pysznym smaku i niesamowitej mocy.

Queen of Soul to zwarta roślina, która rośnie w kształcie choinki, rozwijając silne gałęzie obładowane dużymi, twardymi pąkami całkowicie pokrytymi białą żywicą.

Queen of Soul ma egzotyczny smak i aromat, z nutami tropikalnych owoców, które unoszą się w pomieszczeniu i pikantną nutą. Efekt jest silny, mózgowy i podnoszący na duchu.

 

TypRegularne
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaPrincess x Cinderella 99/Vortex
KwitnienieIndoor: 65 dni, Outdoor: październik
GenotypDominacja Sativa
EfektPodnoszący na duchu
SmakTropikalnych owoców
AromatTropikalnych owoców
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THCb.d.
CBDb.d.
540,00  Wybierz opcje
Brothers Grimm Seeds Durban x C991

Durban x C99 Regular

0 out of 5
(0)

Brothers Grimm Seeds

W ubiegłym roku odziedziczyliśmy ten elitarny klan Durban z grupy podziemnych plantatorów i zaczęliśmy wysyłać ich do badań. Zostaliśmy odurzeni przez aromaty wydawane przez kwiaty – czysta czarna lukrecja. Również imponująca była roślina solidna struktura i minimalny rozciąganie podczas kwitnienia – wyraźnie dominująca morfologia Sativa. Po 75 dniach kwitnienia, my zbiera mnóstwo pachnące, uber-gęsty kwiatów, z gruczołów żywicznych musujące jak pokruszonych diamentów posypane wszystko nad nimi. I nawet krótki klon tylko 18 cali, poddawany przez uncję suszonych pąków.

Czas kwitnienia: Zalecamy 65-70 dni kwitnienia 12/12, po sadzonkach 6-8 tygodni.
Morfologia: DC99 rośnie duża, gruba kola, a jej silne gałęzie wspierają tłuste, gęste pączki pokryte żywicą iskrzącą, które przyprawiają o dojrzałe owoce tropikalne. Wyrasta jak wielki Skunk, kwiaty są ciasne, gęste bryły żywych kielichów. Ten fenotyp tego szczepu jest stabilny – otrzymasz stale jednorodne rośliny.
Wydajność: 48-calowa roślina daje 4-5 uncji na roślinę. Wysoka wydajność.
Linia: Durban female x Cinderella 99 male.

Availability:

Brak w magazynie

345,00  Wybierz opcje
Brothers Grimm Seeds Crystal Blue 01

Crystal Blue Regular

0 out of 5
(0)

Nasiona konopi Crystal Blue od Brothers Grimm Seeds mają swoje korzenie w krzyżówce żeńskiej Super Snow Lotus i P75. Rezultatem jest odmiana marihuany, która łączy w sobie plonowanie jej matki oraz szybkie kwitnienie i moc jej ojca. W związku z tym Crystal Blue jest bardzo energiczną rośliną o doskonałym stosunku liści do kwiatów i licznymi masywnymi pąkami o niebieskawych / fioletowych odcieniach, które są całkowicie pokryte grubą warstwą błyszczącej żywicy.

Crystal Blue to przepyszny przysmak, tropikalna egzotyka, która w pełni angażuje wszystkie zmysły. Jej działanie jest silne, mózgowe i silnie stymulujące. Nawet największy kanapowy ziemniak nie będzie w stanie długo siedzieć. Co więcej, ta odmiana marihuany jest idealna do wytwarzania niezwykle smacznych ekstrakcji żywicy.

 

TypRegularne
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaSuper Snow Lotus x P75
KwitnienieIndoor: 65 dni, Outdoor: b.d.
GenotypDominacja Sativa
EfektStymulujący
SmakSłodki
AromatTropikalny
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THCb.d.
CBDb.d.
Availability:

Brak w magazynie

358,00  Wybierz opcje
Brothers Grimm Seeds Apollo 131

Apollo 13 Regular

0 out of 5
(0)

Apollo 13 od Brothers Grimm Seeds to nasiona konopi, które wywodzą się z krzyżówki P75 i Genius (szczep pochodzący od Jack Herer). Jest to wyjątkowo silna i wytrzymała roślina marihuany, pełna lepkich pąków.

Od momentu wprowadzenia na rynek w 2000 roku jest referencyjną hybrydą dla hodowców na całym świecie. Teraz jest to już klasyk używany przez wielu do skutecznego tworzenia innych genów.

Smak i aromat Apollo 13 są złożone i niepowtarzalne, z nutami cytrusowymi i kwaśnymi oraz ziemistymi, korzennymi i Skunk. Działa silnie intelektualnie, pobudzająco i wzmagająco na kreatywność.

 

TypRegularne
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaP75 x Genius (Jack Herer phenotype)
KwitnienieIndoor: 49 – 56 dni, Outdoor: b.d.
GenotypDominacja Sativa
EfektPobudzający, wzmagający kreatywność
SmakCytrusów, ziemisty, korzenny, Skunk
AromatCytrusów, ziemisty, korzenny, Skunk
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THCb.d.
CBDb.d.
Availability:

Brak w magazynie

450,00  Wybierz opcje
Brothers Grimm Seeds Apollo Eleven1

Apollo 11 Regular

0 out of 5
(0)

Nasiona marihuany Apollo Eleven firmy Brothers Grimm Seeds to nasiona konopi, które wywodzą się ze skrzyżowania samicy Genius i mężczyzny Cinderella 99. Jest to główna odmiana zapewniająca obfite plony, dużo żywicy, silny efekt i pyszny smak.

Apollo Eleven zamienia się w jednorodną i energiczną roślinę marihuany, która produkuje dużą końcową colę otoczoną wieloma innymi małymi pąkami, jakby były satelitami. Pąki są gęste i pokryte pyszną warstwą żywicy o zapachu tropikalnym. Stosunek liści do kwiatów jest zrównoważony, a jej liście są cienkie i wydłużone.

Apollo Eleven prezentuje naprawdę intensywne smaki i aromaty, które długo znikają, łącząc nuty owoców tropikalnych, grejpfrutów i cukierków. Jej efekt jest wyraźny i trafia prosto do głowy.

 

TypRegularne
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaGenius x Cinderella 99
KwitnienieIndoor: 63 dni, Outdoor: b.d.
GenotypDominacja Sativa
EfektRelaksujący
SmakOwoców tropikalnych, grejpfrutów i cukierków
AromatOwoców tropikalnych, grejpfrutów i cukierków
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: 90 cm
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: 85 – 142 g/roślina
THCb.d.
CBDb.d.
358,00  Wybierz opcje
Brothers Grimm Seeds Killer Queen1

Killer Queen Regular

0 out of 5
(0)

Killer Queen od Brothers Grimm Seeds to zwykłe regularne konopi, które wywodzą się z krzyżówki klonu Airgone G13 i mężczyzny Cinderella 99. Ta odmiana marihuany wywodząca się z wielokrotnie nagradzanej genetyki jest synonimem mocy, plonów, jakości żywicy, siły i smaku.

Killer Queen zamienia się w krzaczastą i rozgałęzioną roślinę, która, mimo że nie zajmuje dużo miejsca, rozwija liczne, masywne pąki, które wymagają wsparcia, aby utrzymać ich wagę.

Z każdym zaciągnięciem powinieneś spodziewać się świeżej i słodkiej mieszanki wiśni i owoców tropikalnych. A wszystko to, po którym następuje silny i ożywczy efekt, który otwiera twój umysł i zmysły.

 

TypRegularne
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaAirborne G13 x Cinderella 99
KwitnienieIndoor: 65 dni, Outdoor: b.d.
GenotypDominacja Indica
EfektOrzeźwiający
SmakSłodka mieszanka wiśni i owoców tropikalnych
AromatOwocowy
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THCb.d.
CBDb.d.
358,00  Wybierz opcje
20160917 Apollo20Haze20branch20tip208wks1053 11

Apollo Haze Regular

0 out of 5
(0)

Apollo Haze od Brothers Grimm Seeds to regularne nasiona marihuany z dominacją Sativy, które wywodzą się ze skrzyżowania samicy Genius i samca Cinderella 99 / Super Silver Haze. Rezultatem jest najwyższej jakości genetyka konopi, która rośnie silnie, dostarczając obfite plony smacznych, mocnych i żywicznych pąków.

Pomimo, że ogólnie rośnie jak Sativa, niektóre fenotypy Apolo Haze mogą być nieco inne. Podczas gdy niektóre są gęste i kościste, inne są znacznie smuklejsze. Ale w każdym razie są rozgałęzione i wytwarzają liczne pachnące pąki. Podczas kwitnienia, biorąc pod uwagę wagę jej kwiatów, prawdopodobnie konieczne będzie skorzystanie z pomocy tyczek.

Apollo Haze jest słodka i smaczna: smakuje i pachnie owocami tropikalnymi, cytrusami, Haze i czasami przyprawami i paliwem. Wytwarza silne i stymulujące uczucie, które otwiera umysł.

 

TypRegularne
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaGenius x Cinderella 99
KwitnienieIndoor: 63 dni, Outdoor: b.d.
GenotypDominacja Sativa
EfektStymulujący
SmakOwocami tropikalnymi, cytrusami, Haze, a czasami przyprawami i paliwem
AromatOwocami tropikalnymi, cytrusami, Haze, a czasami przyprawami i paliwem
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: 90 cm
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: 85 – 142 g/roślina
THCb.d.
CBDb.d.
358,00  Wybierz opcje
Brothers Grimm Seeds Green Avenger 21

Green Avenger Regular

0 out of 5
(0)

Green Avenger od Brothers Grimm Seeds to regularne nasiona konopi, które wywodzą się z krzyżówki wybranego Genius i Vortex. Jest to niesamowicie piękna i energiczna roślina marihuany z dominacją Sativy, która wytwarza liczne pąki pachnące owocami tropikalnymi na całej centralnej łodydze, jak również na bocznych gałęziach.

Dobrze rośnie zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, ale także pod osłoną szklarni. Krótko mówiąc, emanująca egzotyką odmiana, której powinni spróbować wszyscy miłośnicy Sativy.

Smak i aromat Green Avenger są wyraźne, ze słodkimi, pikantnymi i owocowymi nutami. Zapewnia potężny, mózgowy, orzeźwiający i wywołujący euforię efekt podobny do Sativy.

 

TypRegularne
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaGenius x Vortex
KwitnienieIndoor: 56 – 63 dni, Outdoor: wrzesień / październik
GenotypDominacja Sativa
EfektOrzeźwiający i wywołujący euforię
SmakSłodki, pikantny, owocowe nuty
AromatSłodki, pikantny, owocowe nuty
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: 450 – 500 g/m², Outdoor: 500 – 700 g/roślina
THCb.d.
CBDb.d.
358,00  Wybierz opcje
Brothers Grimm Seeds Rosetta Stone1

Rosetta Stone Regular

0 out of 5
(0)

Rosetta Stone od Brothers Grimm Seeds to nasiona konopi, które wywodzą się ze skrzyżowania P75 i Jack Herer. Ta nowa wersja oryginalnej Rosetta Brothers Grimm zachowuje cały oryginalny smak, ale zapewnia znacznie większą wydajność żywicy.

Rosetta Stone, odpowiednia zarówno do użytku w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, zapewnia niezwykle obfite plony pysznych pąków, nawet w rękach niedoświadczonych hodowców.

Smak i aromat Rosetta Stone są słodkie, z nutami dojrzałych owoców, jaśminu i kadzidła. Zapewnia silny i zrównoważony efekt, podnoszący na duchu i relaksujący.

 

TypRegularne
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaJack Herer x P75
KwitnienieIndoor: 56 – 63 dni, Outdoor: b.d.
GenotypDominacja Sativa
EfektPodnoszący na duchu i relaksujący
SmakDojrzałych owoców, jaśminu i kadzidła
AromatDojrzałych owoców, jaśminu i kadzidła
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor:b.d., Outdoor: b.d.
THCb.d.
CBDb.d.
Availability:

Brak w magazynie

358,00  Wybierz opcje
Brothers Grimm Seeds Cinderella XX1

Cinderella XX

0 out of 5
(0)

Nasiona konopi Cinderella XX od Brothers Grimm Seeds mają swoje korzenie w krzyżówce Princess i wyselekcjonowanej samicy C99. To feminizowana wersja legendarnego Cinderella 99, stworzona przez światowej sławy hodowcę Dr Soul, z wszystkimi oryginalnymi cechami nienaruszonymi: oszałamiająca moc, intensywny smak i wysoka wydajność.

Nasiona Cinderella XX nikogo nie zawiodą, ponieważ ta feminizowana wersja zamienia się w bajeczne rośliny konopi, które są całkowicie pokryte super śmierdzącymi żywicznymi topami o niszczycielskiej sile.

Smak i aromat Cinderella XX są słodkie i wysublimowane, z cudownymi tropikalnymi nutami. Jej efekt jest tak mózgowy, orzeźwiający i energetyzujący, że doskonale nadaje się do wykonywania kreatywnych działań.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaPrincess x C99
KwitnienieIndoor: 65 dni, Outdoor: b.d.
GenotypIndica / Sativa
EfektOrzeźwiający i energetyzujący
SmakSłodki
AromatTropikalny
WysokośćIndoor: 80 cm, Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THCb.d.
CBDb.d.
672,00  Wybierz opcje
Apollo XX 80211

Apollo XX

0 out of 5
(0)

Nasiona marihuany Apollo XX firmy Brothers Grimm Seeds należą do feminizowanego szczepu marihuany, powstałego ze skrzyżowania samicy Genius i samicy Cinderella 99. Krótko mówiąc, jest feminizowaną wersją Apollo Eleven, bardzo ważnej odmiany, która zapewnia obfite plony z wysokiej jakości żywicą, silnymi efektami i wyśmienitym smakiem.

Apollo XX przekształca się w jednorodne i energiczne rośliny marihuany z dużą główną colą otoczoną wieloma innymi małymi, ale gęstymi kwiatami pokrytymi grubą warstwą żywicy o zapachu tropikalnym. Stosunek liści do kwiatów jest zrównoważony, a jej liście są cienkie i wydłużone.

Apollo XX to bardzo intensywne smaki i aromaty (owoce tropikalne, grejpfrut i żelki), które pozostają długo po degustacji. Efekt jest wyraźny i trafia prosto do mózgu.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaGenius x Cinderella 99
KwitnienieIndoor: 63 dni, Outdoor: b.d.
GenotypDominacja Sativa
EfektRelaksujący
SmakOwoce tropikalne, grejpfrut i żelki
AromatOwoce tropikalne, grejpfrut i żelki
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: 91 cm
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: 85 – 142 g/roślina
THCb.d.
CBDb.d.
358,00  Wybierz opcje
Brothers Grimm Seeds Princess Haze1

Princess Haze Regular

0 out of 5
(0)

Brothers Grimm Seeds

Wykorzystując Super Silver Grail Haze namiętny przez naszego internetowego przyjaciela “has_some_sense”, wypolerowaliśmy “Księżniczkę” – matkę Cinderella 99.

Mężczyzna SSGH jest wynikiem naszego przyjaciela, który przekroczył swoją pozycję Cinderella 99, która została nazwana “The Grail” do bardzo popularnego mężczyzny Super Silver Haze. Wynik ponownego łączenia tych genów otworzył prawdziwy klejnot; Ta męska moc dodana, energiczny wzrost i duże, mocne gałęzie do potomstwa.

Czas kwitnienia: Polecamy 63-70 dni kwitnienia 12/12.
Morfologia: wzrost Sativa / Indica, zwarty w dwóch głównych fenotypach: dwie trzecie populacji to jednowarobkowe kształty choinkowe, a inne trzecie – wieloośrodkowe krzaki. Oba fenotypy są producentami ekstremalnych żywic, które charakteryzują się wyjątkowo dużą gęstością pąków. Ich pyszne aromaty obejmują od słodkich tropikalnych kwiatów aż po ostre, funky stinkers.
Wydajność: 48-calowa roślina daje 4-6 suchych uncji. Powyżej średniej do dużej wydajności.
Linia: Princess female x Cinderella 99/Super Silver Haze male.

340,00  Wybierz opcje
Brothers Grimm Seeds Grimmdica1

GRIMMDICA Regular

0 out of 5
(0)

Brothers Grimm Seeds

Grimmdica jest wynikiem krzyżówki selekcji Hash Plant Sensi seed z oldskulowym samcem Afghani. Odmiana o znakomitej charakterystyce typowo indica.

Smak Afghani oraz euforia narkotyczna z bogatym aromatem gryzącej sosny, haszyszu oraz typowych nut charakteryzujących wybitne odmiany indica.

DOJRZEWANIE INDOOR: 7-8 tygodni
THC: wysokie
DOJRZEWANIE OUTDOOR:połowa września
METODA UPRAWY: indoor, szklarnia
GENOTYP: indica
PŁEĆ: Regularne
CBD: niska zawartość
POCHODZENIE: Hash Plant x Afghani
SMAK: hash, sosna, akr
EFEKT: narkotyczna euforia

340,00  Wybierz opcje
Brothers Grimm Seeds Cinderella 991

Cinderella’99 Regular

0 out of 5
(0)

Cinderella 99 od Brothers Grimm Seeds to nasiona konopi, które wywodzą się z krzyża Princess i P94. Ta luksusowa odmiana marihuany, stworzona przez Mr Soul, jest uważana za prawdziwy diament na rynku konopi.

Jest to w zasadzie stabilna, szybko kwitnąca hybryda, która z łatwością osiąga metr wysokości i produkuje wysoce żywiczne pąki nasączone najwyższej jakości właściwościami organoleptycznymi.

Smak i aromat Cinderella 99 są słodkie i wysublimowane, z cudownymi tropikalnymi nutami. Zapewnia jasny i stymulujący efekt, który jest fantastyczny, gdy trzeba przeprowadzić kreatywne działania.

 

TypRegularne
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaPrincess x P94
KwitnienieIndoor: 56 – 65 dni, Outdoor: b.d.
GenotypDominacja Sativa
EfektStymulujący
SmakSłodki
AromatTropikalny
WysokośćIndoor: 80 cm, Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THCb.d.
CBDb.d.
672,00  Wybierz opcje
killer queen xx Easy Resize.com

Killer Queen XX

0 out of 5
(0)

Feminizowane nasiona Killer Queen XX od Brothers Grimm Seeds mają swoje korzenie w klonie Airborne G13 i Cinderella 99. Ta odmiana ma naprawdę świetne geny i łączy moc, wyjątkową wydajność, jakość żywicy, siłę i smak w jednym.

Rośliny Killer Queen XX wyglądają jak gęste krzewy z dużą ilością gałęzi. Nie osiągają zbyt dużej wysokości, ale mają dużo – czasem bardzo ciężkich topów, dlatego konieczne może okazać się wsparcie, aby zapobiec łamaniu się gałęzi.

Killer Queen XX pachnie i smakuje jak tropikalne owoce i wiśnie, więc każde zaciągnięcie jest jak zanurzenie w chłodnym, słodkim tropikalnym morzu, któremu towarzyszy mega wesoły efekt – prawdziwa przyjemność! Witamy w świecie dobrego samopoczucia psychicznego i sensorycznego!

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaAirborne G13 x Cinderella 99
KwitnienieIndoor: ok 65 dni , Outdoor: b.d.
GenotypDominacja Indici
EfektRozweselający
SmakSłodki, owocowy
AromatSłodki, owocowy
WysokośćIndoor: b.d. , Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d. , Outdoor: b.d.
THC16 – 20%
CBDb.d.
358,00  Wybierz opcje
Rosetta Stone XX Brothers Grimm Seeds1

Rosetta Stone XX

0 out of 5
(0)

Nasiona konopi Rosetta Stone XX od Brothers Grimm Seeds mają swoje korzenie w krzyżówce samicy Jack Herer i Cinderella 99. Rezultatem jest feminizowana wersja legendarnego Rosetta Stone, która przez wiele dziesięcioleci dawała nam tyle radości. Krótko mówiąc, ta odmiana marihuany jest znana z obfitych plonów, wyśmienitych smaków i zapachów w zamian za niewielki wysiłek.

Rosetta Stone XX zamienia się w cudowne rośliny konopi zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, bez względu na to, jak doświadczony jest hodowca. Dlatego jest idealna dla tych, którzy dopiero zaczęli uprawę konopi lub dla tych, którzy nie mają dużo czasu.

Smak i aromat Rosetta Stone XX są wyśmienite, z wyraźnymi nutami słodkich owoców, jaśminu i kadzidła. Jej zrównoważony efekt zapewnia wysoce energetyzujące i wyraźne odczucie, które jest idealne do wykonywania kreatywnych działań.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaJack Herer x Cinderella 99
KwitnienieIndoor: 70 dni, Outdoor: b.d.
GenotypIndica / Sativa
EfektEnergetyzujący
SmakSłodkich owoców, jaśminu i kadzidła
AromatSłodkich owoców, jaśminu i kadzidła
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THCb.d.
CBDb.d.
358,00  Wybierz opcje
QOS 30days 24281

Queen of Soul Regular

0 out of 5
(0)

Regularne nasiona konopi Queen of Soul od Brothers Grimm Seeds wywodzą się z programu hodowlanego obejmującego trzy pokolenia: Cinderella 99 x Vortex x Princess. Rezultatem jest niesamowita hybryda z dominacją Sativy, która rośnie energicznie i oferuje dobre plony żywicy o pysznym smaku i niesamowitej mocy.

Queen of Soul to zwarta roślina, która rośnie w kształcie choinki, rozwijając silne gałęzie obładowane dużymi, twardymi pąkami całkowicie pokrytymi białą żywicą.

Queen of Soul ma egzotyczny smak i aromat, z nutami tropikalnych owoców, które unoszą się w pomieszczeniu i pikantną nutą. Efekt jest silny, mózgowy i podnoszący na duchu.

 

TypRegularne
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaPrincess x Cinderella 99/Vortex
KwitnienieIndoor: 65 dni, Outdoor: październik
GenotypDominacja Sativa
EfektPodnoszący na duchu
SmakTropikalnych owoców
AromatTropikalnych owoców
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THCb.d.
CBDb.d.
540,00  Wybierz opcje
Brothers Grimm Seeds Durban x C991

Durban x C99 Regular

0 out of 5
(0)

Brothers Grimm Seeds

W ubiegłym roku odziedziczyliśmy ten elitarny klan Durban z grupy podziemnych plantatorów i zaczęliśmy wysyłać ich do badań. Zostaliśmy odurzeni przez aromaty wydawane przez kwiaty – czysta czarna lukrecja. Również imponująca była roślina solidna struktura i minimalny rozciąganie podczas kwitnienia – wyraźnie dominująca morfologia Sativa. Po 75 dniach kwitnienia, my zbiera mnóstwo pachnące, uber-gęsty kwiatów, z gruczołów żywicznych musujące jak pokruszonych diamentów posypane wszystko nad nimi. I nawet krótki klon tylko 18 cali, poddawany przez uncję suszonych pąków.

Czas kwitnienia: Zalecamy 65-70 dni kwitnienia 12/12, po sadzonkach 6-8 tygodni.
Morfologia: DC99 rośnie duża, gruba kola, a jej silne gałęzie wspierają tłuste, gęste pączki pokryte żywicą iskrzącą, które przyprawiają o dojrzałe owoce tropikalne. Wyrasta jak wielki Skunk, kwiaty są ciasne, gęste bryły żywych kielichów. Ten fenotyp tego szczepu jest stabilny – otrzymasz stale jednorodne rośliny.
Wydajność: 48-calowa roślina daje 4-5 uncji na roślinę. Wysoka wydajność.
Linia: Durban female x Cinderella 99 male.

345,00  Wybierz opcje
Brothers Grimm Seeds Crystal Blue 01

Crystal Blue Regular

0 out of 5
(0)

Nasiona konopi Crystal Blue od Brothers Grimm Seeds mają swoje korzenie w krzyżówce żeńskiej Super Snow Lotus i P75. Rezultatem jest odmiana marihuany, która łączy w sobie plonowanie jej matki oraz szybkie kwitnienie i moc jej ojca. W związku z tym Crystal Blue jest bardzo energiczną rośliną o doskonałym stosunku liści do kwiatów i licznymi masywnymi pąkami o niebieskawych / fioletowych odcieniach, które są całkowicie pokryte grubą warstwą błyszczącej żywicy.

Crystal Blue to przepyszny przysmak, tropikalna egzotyka, która w pełni angażuje wszystkie zmysły. Jej działanie jest silne, mózgowe i silnie stymulujące. Nawet największy kanapowy ziemniak nie będzie w stanie długo siedzieć. Co więcej, ta odmiana marihuany jest idealna do wytwarzania niezwykle smacznych ekstrakcji żywicy.

 

TypRegularne
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaSuper Snow Lotus x P75
KwitnienieIndoor: 65 dni, Outdoor: b.d.
GenotypDominacja Sativa
EfektStymulujący
SmakSłodki
AromatTropikalny
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THCb.d.
CBDb.d.
358,00  Wybierz opcje
Brothers Grimm Seeds Apollo 131

Apollo 13 Regular

0 out of 5
(0)

Apollo 13 od Brothers Grimm Seeds to nasiona konopi, które wywodzą się z krzyżówki P75 i Genius (szczep pochodzący od Jack Herer). Jest to wyjątkowo silna i wytrzymała roślina marihuany, pełna lepkich pąków.

Od momentu wprowadzenia na rynek w 2000 roku jest referencyjną hybrydą dla hodowców na całym świecie. Teraz jest to już klasyk używany przez wielu do skutecznego tworzenia innych genów.

Smak i aromat Apollo 13 są złożone i niepowtarzalne, z nutami cytrusowymi i kwaśnymi oraz ziemistymi, korzennymi i Skunk. Działa silnie intelektualnie, pobudzająco i wzmagająco na kreatywność.

 

TypRegularne
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaP75 x Genius (Jack Herer phenotype)
KwitnienieIndoor: 49 – 56 dni, Outdoor: b.d.
GenotypDominacja Sativa
EfektPobudzający, wzmagający kreatywność
SmakCytrusów, ziemisty, korzenny, Skunk
AromatCytrusów, ziemisty, korzenny, Skunk
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THCb.d.
CBDb.d.
450,00  Wybierz opcje
Brothers Grimm Seeds Apollo Eleven1

Apollo 11 Regular

0 out of 5
(0)

Nasiona marihuany Apollo Eleven firmy Brothers Grimm Seeds to nasiona konopi, które wywodzą się ze skrzyżowania samicy Genius i mężczyzny Cinderella 99. Jest to główna odmiana zapewniająca obfite plony, dużo żywicy, silny efekt i pyszny smak.

Apollo Eleven zamienia się w jednorodną i energiczną roślinę marihuany, która produkuje dużą końcową colę otoczoną wieloma innymi małymi pąkami, jakby były satelitami. Pąki są gęste i pokryte pyszną warstwą żywicy o zapachu tropikalnym. Stosunek liści do kwiatów jest zrównoważony, a jej liście są cienkie i wydłużone.

Apollo Eleven prezentuje naprawdę intensywne smaki i aromaty, które długo znikają, łącząc nuty owoców tropikalnych, grejpfrutów i cukierków. Jej efekt jest wyraźny i trafia prosto do głowy.

 

TypRegularne
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaGenius x Cinderella 99
KwitnienieIndoor: 63 dni, Outdoor: b.d.
GenotypDominacja Sativa
EfektRelaksujący
SmakOwoców tropikalnych, grejpfrutów i cukierków
AromatOwoców tropikalnych, grejpfrutów i cukierków
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: 90 cm
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: 85 – 142 g/roślina
THCb.d.
CBDb.d.
358,00  Wybierz opcje
Brothers Grimm Seeds Killer Queen1

Killer Queen Regular

0 out of 5
(0)

Killer Queen od Brothers Grimm Seeds to zwykłe regularne konopi, które wywodzą się z krzyżówki klonu Airgone G13 i mężczyzny Cinderella 99. Ta odmiana marihuany wywodząca się z wielokrotnie nagradzanej genetyki jest synonimem mocy, plonów, jakości żywicy, siły i smaku.

Killer Queen zamienia się w krzaczastą i rozgałęzioną roślinę, która, mimo że nie zajmuje dużo miejsca, rozwija liczne, masywne pąki, które wymagają wsparcia, aby utrzymać ich wagę.

Z każdym zaciągnięciem powinieneś spodziewać się świeżej i słodkiej mieszanki wiśni i owoców tropikalnych. A wszystko to, po którym następuje silny i ożywczy efekt, który otwiera twój umysł i zmysły.

 

TypRegularne
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaAirborne G13 x Cinderella 99
KwitnienieIndoor: 65 dni, Outdoor: b.d.
GenotypDominacja Indica
EfektOrzeźwiający
SmakSłodka mieszanka wiśni i owoców tropikalnych
AromatOwocowy
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THCb.d.
CBDb.d.
358,00  Wybierz opcje
20160917 Apollo20Haze20branch20tip208wks1053 11

Apollo Haze Regular

0 out of 5
(0)

Apollo Haze od Brothers Grimm Seeds to regularne nasiona marihuany z dominacją Sativy, które wywodzą się ze skrzyżowania samicy Genius i samca Cinderella 99 / Super Silver Haze. Rezultatem jest najwyższej jakości genetyka konopi, która rośnie silnie, dostarczając obfite plony smacznych, mocnych i żywicznych pąków.

Pomimo, że ogólnie rośnie jak Sativa, niektóre fenotypy Apolo Haze mogą być nieco inne. Podczas gdy niektóre są gęste i kościste, inne są znacznie smuklejsze. Ale w każdym razie są rozgałęzione i wytwarzają liczne pachnące pąki. Podczas kwitnienia, biorąc pod uwagę wagę jej kwiatów, prawdopodobnie konieczne będzie skorzystanie z pomocy tyczek.

Apollo Haze jest słodka i smaczna: smakuje i pachnie owocami tropikalnymi, cytrusami, Haze i czasami przyprawami i paliwem. Wytwarza silne i stymulujące uczucie, które otwiera umysł.

 

TypRegularne
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaGenius x Cinderella 99
KwitnienieIndoor: 63 dni, Outdoor: b.d.
GenotypDominacja Sativa
EfektStymulujący
SmakOwocami tropikalnymi, cytrusami, Haze, a czasami przyprawami i paliwem
AromatOwocami tropikalnymi, cytrusami, Haze, a czasami przyprawami i paliwem
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: 90 cm
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: 85 – 142 g/roślina
THCb.d.
CBDb.d.
358,00  Wybierz opcje
Brothers Grimm Seeds Green Avenger 21

Green Avenger Regular

0 out of 5
(0)

Green Avenger od Brothers Grimm Seeds to regularne nasiona konopi, które wywodzą się z krzyżówki wybranego Genius i Vortex. Jest to niesamowicie piękna i energiczna roślina marihuany z dominacją Sativy, która wytwarza liczne pąki pachnące owocami tropikalnymi na całej centralnej łodydze, jak również na bocznych gałęziach.

Dobrze rośnie zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, ale także pod osłoną szklarni. Krótko mówiąc, emanująca egzotyką odmiana, której powinni spróbować wszyscy miłośnicy Sativy.

Smak i aromat Green Avenger są wyraźne, ze słodkimi, pikantnymi i owocowymi nutami. Zapewnia potężny, mózgowy, orzeźwiający i wywołujący euforię efekt podobny do Sativy.

 

TypRegularne
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaGenius x Vortex
KwitnienieIndoor: 56 – 63 dni, Outdoor: wrzesień / październik
GenotypDominacja Sativa
EfektOrzeźwiający i wywołujący euforię
SmakSłodki, pikantny, owocowe nuty
AromatSłodki, pikantny, owocowe nuty
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: 450 – 500 g/m², Outdoor: 500 – 700 g/roślina
THCb.d.
CBDb.d.
358,00  Wybierz opcje
Brothers Grimm Seeds Rosetta Stone1

Rosetta Stone Regular

0 out of 5
(0)

Rosetta Stone od Brothers Grimm Seeds to nasiona konopi, które wywodzą się ze skrzyżowania P75 i Jack Herer. Ta nowa wersja oryginalnej Rosetta Brothers Grimm zachowuje cały oryginalny smak, ale zapewnia znacznie większą wydajność żywicy.

Rosetta Stone, odpowiednia zarówno do użytku w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, zapewnia niezwykle obfite plony pysznych pąków, nawet w rękach niedoświadczonych hodowców.

Smak i aromat Rosetta Stone są słodkie, z nutami dojrzałych owoców, jaśminu i kadzidła. Zapewnia silny i zrównoważony efekt, podnoszący na duchu i relaksujący.

 

TypRegularne
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaJack Herer x P75
KwitnienieIndoor: 56 – 63 dni, Outdoor: b.d.
GenotypDominacja Sativa
EfektPodnoszący na duchu i relaksujący
SmakDojrzałych owoców, jaśminu i kadzidła
AromatDojrzałych owoców, jaśminu i kadzidła
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor:b.d., Outdoor: b.d.
THCb.d.
CBDb.d.
358,00  Wybierz opcje
Brothers Grimm Seeds Cinderella XX1

Cinderella XX

0 out of 5
(0)

Nasiona konopi Cinderella XX od Brothers Grimm Seeds mają swoje korzenie w krzyżówce Princess i wyselekcjonowanej samicy C99. To feminizowana wersja legendarnego Cinderella 99, stworzona przez światowej sławy hodowcę Dr Soul, z wszystkimi oryginalnymi cechami nienaruszonymi: oszałamiająca moc, intensywny smak i wysoka wydajność.

Nasiona Cinderella XX nikogo nie zawiodą, ponieważ ta feminizowana wersja zamienia się w bajeczne rośliny konopi, które są całkowicie pokryte super śmierdzącymi żywicznymi topami o niszczycielskiej sile.

Smak i aromat Cinderella XX są słodkie i wysublimowane, z cudownymi tropikalnymi nutami. Jej efekt jest tak mózgowy, orzeźwiający i energetyzujący, że doskonale nadaje się do wykonywania kreatywnych działań.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaPrincess x C99
KwitnienieIndoor: 65 dni, Outdoor: b.d.
GenotypIndica / Sativa
EfektOrzeźwiający i energetyzujący
SmakSłodki
AromatTropikalny
WysokośćIndoor: 80 cm, Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THCb.d.
CBDb.d.
672,00  Wybierz opcje
Apollo XX 80211

Apollo XX

0 out of 5
(0)

Nasiona marihuany Apollo XX firmy Brothers Grimm Seeds należą do feminizowanego szczepu marihuany, powstałego ze skrzyżowania samicy Genius i samicy Cinderella 99. Krótko mówiąc, jest feminizowaną wersją Apollo Eleven, bardzo ważnej odmiany, która zapewnia obfite plony z wysokiej jakości żywicą, silnymi efektami i wyśmienitym smakiem.

Apollo XX przekształca się w jednorodne i energiczne rośliny marihuany z dużą główną colą otoczoną wieloma innymi małymi, ale gęstymi kwiatami pokrytymi grubą warstwą żywicy o zapachu tropikalnym. Stosunek liści do kwiatów jest zrównoważony, a jej liście są cienkie i wydłużone.

Apollo XX to bardzo intensywne smaki i aromaty (owoce tropikalne, grejpfrut i żelki), które pozostają długo po degustacji. Efekt jest wyraźny i trafia prosto do mózgu.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaGenius x Cinderella 99
KwitnienieIndoor: 63 dni, Outdoor: b.d.
GenotypDominacja Sativa
EfektRelaksujący
SmakOwoce tropikalne, grejpfrut i żelki
AromatOwoce tropikalne, grejpfrut i żelki
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: 91 cm
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: 85 – 142 g/roślina
THCb.d.
CBDb.d.
358,00  Wybierz opcje

Wyświetlanie wszystkich wyników: 16