Ace Seeds

auto malawi nl1 whole1 37,00 164,00  Auto Malawi x Northern Lights
0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Automatycznie kwitnące nasiona konopi Auto Malawi x Northern Lights od Ace Seeds mają swoje korzenie w krzyżówce Malawi vieja Killer i Northern Lights Auto. Ta roślina marihuany z 50% Indica / 50% Sativa jest nie tylko niesamowicie odporna, ale także zdolna do produkcji obfitych plonów w niezwykle krótkim czasie, zaledwie 8-12 tygodni od siewu. Dzięki niej zarówno eksperci, jak i początkujący będą mogli uzyskać wysokiej jakości produkt końcowy, ponieważ rośnie duża i zdrowa w zamian za niewielki wysiłek.

Auto Malawi x Northern Lights rozwija ogromną końcową colę otoczoną wieloma bocznymi gałęziami pełnymi innych wysoce żywicznych pąków. Można było uzyskać trzy różne fenotypy: niektóre bardziej produktywne niż inne, niektóre szybciej rozwijające się niż inne, ale wszystkie trzy z nich są niesamowicie szybkie i produktywne. Podczas gdy jeden z nich jest raczej zrównoważony, drugi ma znacznie wyraźniejszą tendencję do Indica, a trzeci z kolei jest bardziej z dominacją Sativy. Co więcej, jeden z nich uzyskuje niewiarygodnie piękne fioletowe odcienie pod koniec kwitnienia.

Aby przyspieszyć wzrost roślin marihuany Auto Malawi x Northern Lights, od samego początku konieczne będzie użycie odpowiednio dużej doniczki. Doniczka 7 l nadaje się do upraw w pomieszczeniach, ale doniczka 15-20 l jest lepsza, jeśli uprawiamy na zewnątrz.

Smak i aromat Auto Malawi x Northern Lights pobudzi Twoje zmysły niesamowitymi akcentami jogurtu truskawkowego, soku owocowego i drewna, którym towarzyszą nuty kwiatów, cukru, żywicy i płatków zbożowych z miodem. Prawdziwa uczta dla zmysłów! Podczas degustacji tej zadziwiającej odmiany konopi będziesz cieszyć się zaskakującą podróżą, której nigdy nie zapomnisz. Wszystko zacznie się od niewiarygodnie mózgowego haju, który stopniowo ewoluuje w stan relaksu, w którym poczujesz się szczęśliwy jak zawsze. Doświadczenie, którego nie można przegapić.

 

TypAutomatyczne
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaOld Killer Malawi x autoflowering Northern Lights.
KwitnienieIndoor: 63 – 70 dni, Outdoor: b.d.
Genotyp50% Indica / 50% Sativa
EfektRelaksujący, poprawiający nastrój
SmakSłodki, owocowy
AromatJogurtu truskawkowego, soku owocowego i drewna
WysokośćIndoor: b.d. cm, Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THC10 – 15%
CBD0,05%
Wybierz opcje
im 21 45,00 205,00  Malawi
0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Mówi się, że Malawi to najpotężniejszy dostępny gatunek Sativa. Jest to w 100% nieskażona odmiana z Afryki Środkowej i wyzwala niezwykle potężny, intensywny i psychodeliczny mózgowy haj trwający ponad 4 godziny. To zioło jest idealnym wyborem dla zagorzałych i doświadczonych palaczy o wysokiej tolerancji, a nowicjusze powinni zachować ostrożność, ponieważ moc jest po prostu niszczycielska.

Malawi będzie się bardzo dobrze rozwijał w konfiguracjach SOG i ScrOG, jest dobrze przystosowany do uprawy poziomej ze względu na silne rozgałęzienie i bardzo dobrze reaguje na LST. Malawi zapewnia wysokie plony i jest prawdziwą gratką dla miłośników Sativy, ale wymaga hodowcy obdarzonego cnotą cierpliwości. W uprawie indoor, duże i niesamowicie żywiczne pąki są gotowe do zbioru po okresie kwitnienia 11-14 tygodni – na zewnątrz rośliny są gotowe na przełomie października i listopada. Pąki wydzielają intensywny aromat oleju, drewna i cytryny.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaMalawi
KwitnienieIndoor: 70 – 91 dni, Outdoor: październik / listopad
Genotyp100% Sativa
EfektPsychodeliczny
SmakCytryny, drewna, oleju
AromatCytryny, drewna, oleju
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THC24 – 27%
CBD<1%
Wybierz opcje
tropical mix1 49,00  Tropical Mix Regular
0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Tropical Mix Regular od Ace Seeds to asortyment zawierający odmiany Sativa z Ameryki Środkowej, genetykę Malawi oraz hybrydy Haze / Thai.

Tropical Mix Regular to wybór nasion przeznaczonych dla miłośników Sativy, które są wysoce odporne na pleśń i szkodniki.

Wybierz opcje
acemix 31 1 61,00 102,00  ACE Mix Regular
0 out of 5
(0)
SKU: N/A

W tym wspaniałym pudełku Pandora połączono doskonałe odmiany pochodzące z najbardziej różnorodnych miejsc naszej planety.

W ACE MIX do wyboru są nowe genetyki z naszych najnowszych projektów hodowlanych.

Nowe, szybkie kwitnienie i łatwe do wyhodowania hybrydy (zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń), wyhodowane z naszych najlepszych roślin rodzicielskich zostały włączone oraz nowe genetyczne, które jeszcze się nie ujawniły.

Wybierz opcje
bubba kush x pck 45,00 205,00  Bubba Kush x PCK
0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Bubba Kush x PCK od Ace Seeds to feminizowane nasiona konopi, które pochodzą z pysznej mieszanki z Afganistanu i Pakistanu. To klasyczna hybryda w 100% Indica, która powstała ze skrzyżowania Bubba Kush i Pakistanu Chitral Kush. Idealny wybór dla miłośników odmian haszyszowych starej szkoły.

Bubba Kush x PCK to wszechstronna odmiana marihuany, która rozwija wspaniałe fioletowe i czerwone odcienie, owocowy profil terpenowy i wysoką moc PCK.

Bubba Kush x PCK zamienia się w małą / średnią roślinę konopi, która rośnie energicznie, rozwijając duże liście charakterystyczne dla odmian afgańskich. Jest rośliną łatwą w uprawie, która nadaje się zarówno do uprawy w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, i wykazuje wysoką odporność na ekstremalne warunki pogodowe, zarówno gorące, jak i zimne.

Efekt Bubba Kush x PCK jest typowy dla Indica: klarowny, relaksujący i przyjemnie przeciwlękowy, ale bez nadmiernej siły lub niszczycielskiego otumanienia.

Bubba Kush x PCK szczyci się dominującym aromatem kawy, z ziemistymi nutami typowymi dla afgańskiego haszyszu, a także może rozwinąć owocowe odcienie odziedziczone po pakistańskiej stronie.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaBubba Kush Katsu x Pakistan Chitral Kush
KwitnienieIndoor: 49 – 56 dni, Outdoor: wrzesień
Genotyp100% Indica
EfektRelaksujący
SmakHaszyszu
AromatKawy, ziemisty, haszyszu
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THC17%
CBD0,05%
Wybierz opcje
killer a5 haze Easy Resize.com 74,00 327,00  Killer A5 Haze
0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Killer A5 Haze to hybryda z dominacją Sativy, która charakteryzuje się ekstremalną mocą, wysokim wigorem i plonami na miarę matki A5. Udało się to osiągnąć, hybrydyzując ją z zabójczymi fenotypami potężnego Malawi, dzięki którym poziom THC sięga nawet 30%.

W Killer A5 Haze znajdziemy 4 fenotypy:

– fenotyp dominujący w Haze wykazuje największy wpływ Sativy kolumbijskiej, wytwarzając ogromną i piękną colę o doskonałym stosunku kwiatów do liści, które dojrzewają przy eleganckich i delikatnych kwiatach. Drzewne i kadzidłowe aromaty czystego Haze. Produkcja żywicy jest dobra, ale nie tak ekstremalna jak w pozostałych 3 fenotypach. Czas kwitnienia: 75-90 dni.

NL / Haze wykazuje większy wpływ Indica od Northern Lights, a zatem mniejszy rozmiar, szybsze kwitnienie i niższy stosunek kwiat / liść. Jest również najbardziej wierny charakterystyce oryginalnej matki A5 Haze, produkując zaokrąglone i bardzo żywiczne kwiaty o srebrnym wyglądzie. Aromat kadzidłowy. Czas kwitnienia: 66-80 dni.

Haze / Malawi dominujące w Sativie i dobrze zrównoważone pod względem cech charakterystycznych zarówno od rodziców Haze A, jak i Malawi. Wytwarza ogromną, bardzo gęstą colę, o doskonałym stosunku kwiatów do liści, z błyszczącym pokryciem z żywicy. Kadzidło i drzewne aromaty Haze z oleistym i żywicznym tłem Malawi. Czas kwitnienia: 75-85 dni.

– Srebrnawy fenotyp Malawi. Niesamowicie wysoki stosunek kwiatów do liści, bardzo wysoka produkcja, z klasycznymi ogromnymi włoskami Malawi, oraz z niesamowitą produkcją żywicy, która nadaje jej agresywny, srebrzysty wygląd, gdy jest dojrzały, podnosząc cechy fenotypów Malawi Killer do bardzo ekstremalnych poziomów, które rzadko były wcześniej osiągane. Czas kwitnienia: 75-85 dni.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaA5 Haze by Nevil (Northern Lights #5/HazeA) x Malawi Killer
KwitnienieIndoor: 63 – 84 dni , Outdoor: późny październik
Genotyp80% Sativa / 20% Indica
EfektPsychodeliczny
SmakHaze, kadzidła, drzewny
AromatHaze, kadzidła, drzewny
WysokośćIndoor: b.d. , Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d. , Outdoor: b.d.
THC23 – 30%
CBD0%
Wybierz opcje
malawipanama1 45,00 205,00  Malawi x Panama
0 out of 5
(0)
SKU: N/A

 

Malawi x Panama od Ace Seeds to feminizowane nasiona marihuany pochodzące ze skrzyżowania niesamowitej Panama i potężnego Malawi. Ta odmiana marihuany to w 100% Sativa, która łączy w sobie najlepsze strony genetyki Sativa z Afryki Środkowej i Ameryki.

Malawi x Panama ewoluuje w średniej wielkości, mocne i wydajne rośliny marihuany w stylu Sativy, które dają doskonałe plony żywicznych pąków, znanych ze swojej dużej mocy i nieodpartego cytrynowo-korzennego zapachu.

Uprawa tej odmiany w pomieszczeniach jest naprawdę łatwa. Zalecamy umiarkowane nawożenie, dużo światła i ciepłe temperatury. Odpowiedni do metody SCROG lub dowolnego innego systemu pionowego.

Malawi x Panama to rzadka, pyszna mieszanka aromatów korzennych i drzewnych z nutami cytrusów i kadzidła. Jej efekt można porównać do potężnego wirowania zabierającego głowę w podróż pełną euforii i halucynacyjnych wrażeń. Odpowiedni tylko wtedy, gdy lubisz mocne doznania!

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaMalawi x Panama
KwitnienieIndoor: 77 – 84 dni, Outdoor: październik / listopad
Genotyp100% Sativa
EfektEuforyczny, halucynogenny
SmakCytrynowo-korzenny
AromatCytrynowo-korzenny
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THC21 – 26%
CBD0,2%
Wybierz opcje
golden tiger madmac colas empezando a madurar en interior21 45,00 205,00  Golden Tiger
0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Golden Tiger powstał ze skojarzenia Koh Chang Thai, Hmong Thai, Old Malawi Killer i New Malawi Killer. Dzięki połączeniu tych potężnych nasion Ace Seeds dało roślinę o dużej sile wegetatywnej i wyjątkowo silnym produkcie końcowym. Golden Tiger nadaje się do uprawy w pomieszczeniach i na zewnątrz. Rośliny wykazują doskonałe wyniki w konfiguracjach SOG i ScrOG i bardzo dobrze reagują na LST.

Golden Tiger jest w 100% Sativą i wymaga odpowiednio długiego okresu kwitnienia, aby osiągnąć pełną dojrzałość. W uprawie indoor dojdzie do pełnego dojrzewania pąków wypełnionych żywicą po 11-14 tygodniach. W uprawie outdoor sezon zbiorów kończy się na przełomie października i listopada. Golden Tiger charakteryzuje się dobrą odpornością na szarą pleśń oraz wysoką odpornością na niższe temperatury.

Golden Tiger daje wysokie plony smacznych i bardzo silnych pąków pełnych trichomów. Smak dymu jest słodko-cytrusowy, gdzieś pomiędzy dojrzałą cytryną a dojrzałą mandarynką, doprawiony nutami drzewnymi i korzennymi. Efekt jest psychodeliczny, pobudzający i utrzymuje się bardzo długo. Ostrzegamy nowicjuszy – to zioło jest zalecane tylko dla najbardziej doświadczonych palaczy.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaKoh Chang Thai x Hmong Thai x Old Malawi Killer x New Malawi Killer
KwitnienieIndoor: 112 dni, Outdoor: listopad / grudzień
Genotyp100% Sativa
EfektPobudzający, psychodeliczny
SmakSłodko-cytrusowy
AromatOwoców, drewna, korzenny
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THC20 – 30%
CBD0,5%
Wybierz opcje
malawipanama1 106,00 205,00  Malawi x Panama Regular
0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Malawi x Panama Regular od Ace Seeds to regularne nasiona marihuany pochodzące ze skrzyżowania niesamowitej Panama i potężnego Malawi. Ta odmiana marihuany to w 100% Sativa, która łączy w sobie najlepsze strony genetyki Sativa z Afryki Środkowej i Ameryki.

Malawi x Panama ewoluuje w średniej wielkości, mocne i wydajne rośliny marihuany w stylu Sativy, które dają doskonałe plony żywicznych pąków, znanych ze swojej dużej mocy i nieodpartego cytrynowo-korzennego zapachu.

Uprawa tej odmiany w pomieszczeniach jest naprawdę łatwa. Zalecamy umiarkowane nawożenie, dużo światła i ciepłe temperatury. Odpowiedni do metody SCROG lub dowolnego innego systemu pionowego.

Malawi x Panama to rzadka, pyszna mieszanka aromatów korzennych i drzewnych z nutami cytrusów i kadzidła. Jej efekt można porównać do potężnego wirowania zabierającego głowę w podróż pełną euforii i halucynacyjnych wrażeń. Odpowiedni tylko wtedy, gdy lubisz mocne doznania!

 

TypRegularne
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaMalawi x Panama
KwitnienieIndoor: 77 – 84 dni, Outdoor: październik / listopad
Genotyp100% Sativa
EfektEuforyczny, halucynogenny
SmakCytrynowo-korzenny
AromatCytrynowo-korzenny
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THC21 – 26%
CBD0,2%
Wybierz opcje
auto zamaldelica min 45,00 205,00  Auto Zamaldelica
0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Auto Zamaldelica od Ace Seeds to nasiona konopi, które oferują wszystkie wspaniałe właściwości Zamaldelica, ale w wersji automatycznie kwitnącej. Jest jedną z ulubionych afrykańskich Sativ ze względu na jej silny efekt euforyczny i psychodeliczny, a także dlatego, że jej automatycznie kwitnąca natura nie wpływa na jej zdolność plonowania ani na jakość oryginalnego efektu.

Auto Zamaldelica to roślina przypominająca wyglądem Sativę, łatwa w uprawie z dużą główną colą i obfitymi rozgałęzieniami. Podobnie jak w przypadku większości automatycznie kwitnących, jest łatwa w uprawie i nadaje się do uprawy zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz w trudnych warunkach klimatycznych. Jej obfite plony są jedną z jej najwybitniejszych cech, która jest wysoko ceniona przez najbardziej wymagających hodowców.

Większość roślin wykazuje bogaty słodki, kwiatowy i owocowy profil terpenowy; inna odmiana wykazuje więcej terpenów cytrynowych; a aromat mniej powszechnej wersji jest bardziej drzewny i korzenny, z akcentami lukrecji.

W 75% przypadków Auto Zamaldelica daje naprawdę potężny, energetyczny i psychoaktywny efekt Sativy. W pozostałej części efekt może być bardziej relaksujący i narkotyczny. Który wolisz? W obu przypadkach Auto Zamaldelica nie zawiedzie.

 

TypAutomatyczne
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaZamaldelica x Auto Malawi x Northern Lights
KwitnienieIndoor: 56 – 63 dni, Outdoor: b.d.
Genotyp25% Indica / 75% Sativa
EfektEnergetyczny lub relaksujący
SmakSłodki, owocowy
AromatOwoców cytrusowych
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THC11 – 16%
CBD0,06%
Wybierz opcje
honduras breeze Easy Resize.com 205,00  Honduras Breeze
0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Honduras Breeze to bezpośrednia hybryda czystej matki Honduras z wysoko wyselekcjonowanym Nepal Jam. Honduras wyróżnia się jakością i ilością kannabinoidów i terpenów oraz czystą, odświeżającą i euforyczną psychoaktywnością. Nepal Jam natomiast odpowiedzialny jest za bardzo szybkie kwitnienie, z doskonałą produkcją terpenów i żywic oraz bardzo przyjemnym efektem.

Honduras Breeze rośnie z silną strukturą i wigorem Sativy z Ameryki Środkowej, wytwarzając dużą główną colę i bardzo mocne i produktywne wtórne gałęzie. Wyrafinowana hybryda Sativa, której osobowość i cechy tropikalnej Sativy z Ameryki Środkowej są na pierwszym planie, a geny Nepal Jam przyczyniają się do łatwiejszego zarządzania strukturą, większej ilości bardziej wyrafinowanych terpenów, a także do skrócenia czasu kwitnienia.

Honduras Breeze może kwitnąć wręcz wybuchowo, gdy uprawiana jest na zewnątrz w ciepłym klimacie. Kwiaty mają niepowtarzalny charakter tropikalnej Sativy z Ameryki Środkowej, pokryte są srebrzystą żywicą emitującą słodkie, soczyste i organiczne nepalskie terpeny. Efekt jest jak odświeżająca i pozytywna bryza, która odmładza ciało i umysł.

Doskonały wybór do uprawy na wolnym powietrzu ze względu na jego niezwykłą wszechstronność i odporność na szeroką gamę szkodników i niekorzystne warunki, takie jak nadmierny upał, susza, zimno i deszcz.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaHonduras x Nepal Jam
KwitnienieIndoor: ok 77 dni , Outdoor: wczesny listopad
Genotyp85% Sativa / 15% Indica
EfektPobudzający, towarzyski
SmakSłodki, kwiatowy, cytrusowy
AromatSłodki, kwiatowy, cytrusowy
WysokośćIndoor: b.d. , Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d. , Outdoor: b.d.
THC13 – 17%
CBD0,25%
Wybierz opcje
zamaldelica1 45,00 205,00  Zamaldelica
0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Zamaldelica od Ace Seeds to feminizowane nasiona konopi, które wywodzą się z krzyżówki Zamal z wyspy Reunion i Malawi. Jest to średniej wielkości roślina marihuany w 100% Sativa, która wytwarza duże, żywiczne pąki.

Smak i aromat Zamaldelica są słodko-owocowe, z nutami pomarańczy i mango. Zapewnia mocny mózgowo i orzeźwiający efekt podobny do Sativy.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaZamal x Malawi/Thai
KwitnienieIndoor: 77 – 98 dni, Outdoor: październik / listopad
Genotyp100% Sativa
EfektOrzeźwiający
SmakSłodko-owocowy, z nutami pomarańczy i mango
AromatSłodko-owocowy, z nutami pomarańczy i mango
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THC17 – 27%
CBD0,4%
Wybierz opcje
violeta 31 45,00 205,00  Violeta
0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Nowy, kolorowy dodatek Ace SeedsVioleta jest zanurzona w morzu intensywnych fioletów i dynamicznych czerwieni. Wynik skrzyżowania dwóch majestatycznych szczepów, z których jedna to Purple Malawi, a druga Purple Pakistan Chitral Kush. Estetyczny dla oka, niewątpliwie zmyli i zaintryguje swoim czystym pięknem i aromatyczną obecnością.

Violeta, charakteryzująca się głównie kolumnową budową, rośnie w znacznym tempie – kwitnie w 8-10 tygodni. 50% Sativa / 50% Indica w naturze zapewnia dobrze wyważony kamień. Gładka w smaku, wypełnia nozdrza dość ciekawym balsamicznym aromatem; który kryje cały las owocowych odcieni.

Pod względem plonów Violeta byłaby raczej przeciętnym producentem. Jednak pod względem jakości zajmuje wysokie miejsca w książkach wielu ludzi. Jest okazem o dużych zdolnościach adaptacyjnych, może być hodowana zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, co czyni ją atrakcyjnym wyborem dla hodowców partyzantów.

Bardzo odporna na takie dolegliwości jak pleśń, mróz i szkodniki, kwitnie tam, gdzie więdłyby inne odmiany. Mając to na uwadze, byłaby idealnym towarzyszem dla każdego niedoświadczonego hodowcy szukającego oszałamiająco silnej odmiany.

Absolutna przyjemność palenia, Violeta wywołuje silny (ale przyjemny) haj. U szczytu poczujesz się całkowicie zrelaksowany i zadowolony zarówno na ciele, jak i umyśle. Idealna odmiana do palenia w pojedynkę lub z grupą przyjaciół.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaPurple Malawi x Pakistan Chitral Kush elite 2002 (purple pheno)
KwitnienieIndoor: 56 – 63 dni, Outdoor: październik
Genotyp60% Indica / 40% Sativa
EfektRelaksujący
SmakGładki, owoców
AromatOwocowy
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: 400 – 450 g/m², Outdoor: 600 – 800 g/roślina
THC12 – 17%
CBD0,05%
Wybierz opcje
panama 31 106,00 205,00  Panama Regular
0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Panama od Ace Seeds to regularne nasiona konopi, które wywodzą się z krzyżówki 3 doskonałych genów panamskiej Sativy. Jest to roślina marihuany o silnym wzroście wegetatywnym i licznych wydłużonych pąkach wypełnionych żywicą. Na szczególną uwagę zasługują również piękne czerwonawo / różowawe odcienie pokrywające jego ciało.

Smak i aromat Panama są wyraźne i złożone, z nutami cytryny, ziemi i kadzidła. Zapewnia silne, psychodeliczne i orzeźwiające działanie przez długi czas.

 

TypRegularne
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaMix of  3 panamanian Sativa strains
KwitnienieIndoor: 63 – 84 dni, Outdoor: październik
Genotyp100% Sativa
EfektOrzeźwiający, psychodeliczny
SmakCytryny, ziemi i kadzidła
AromatCytryny, ziemi i kadzidła
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THC15 – 21%
CBD0%
Wybierz opcje
nepal jam1 45,00 205,00  Nepal Jam
0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Nepal Jam od Ace Seeds to rezultat jednej z najbardziej udanych relacji na odległość wszechczasów. Silna, niezależna dama z nepalskich wyżyn została powalona przez Jamajczyka z 1985 roku, a jej potomstwem jest hybryda Sativy z charakterystycznymi wschodnimi cechami. Ace Seeds udało się dostroić genetykę Sativy do uprawy w pomieszczeniach – rośliny rzadko przekraczają 120 cm wysokości. Dobrze radzi sobie w glebie i na wodzie, w prawie każdym środowisku. Piękno dla początkującego hodowcy.

Nepal Jam od Ace Seeds jest krótki i krępy, ale też bardzo energiczny. Jej duża odporność na wszystko, od zimna po przędziorki oznacza, że ​​jest w stanie wydobyć na zewnątrz 400 g na roślinę. Ponadto roślina potrzebuje tylko 9 tygodni kwitnienia, aby wytworzyć gęste i żywiczne pąki, które emanują kuszącym owocowo-drzewnym aromatem. Końcowy produkt ma słodki smak i średni poziom THC 14–18% (i niską zawartość CBD), co gwarantuje czysty, radosny i intensywny haj, który będzie trwał przez wiele godzin, od Jamajki po wyżyny Nepalu …

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
Genetyka(Nepalese/Jamaica ’85) x Nepalese
KwitnienieIndoor: 56 – 63 dni, Outdoor: wrzesień / październik
Genotyp40% Indica / 60% Sativa
EfektRadosny
SmakOwocowy
AromatOwocowo-drzewny
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THC14 – 18%
CBD0 – 0,5%
Wybierz opcje
im 21 108,00 205,00  Malawi Regular
0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Mówi się, że Malawi to najpotężniejszy dostępny gatunek Sativa. Jest to w 100% nieskażona odmiana z Afryki Środkowej i wyzwala niezwykle potężny, intensywny i psychodeliczny mózgowy haj trwający ponad 4 godziny. To zioło jest idealnym wyborem dla zagorzałych i doświadczonych palaczy o wysokiej tolerancji, a nowicjusze powinni zachować ostrożność, ponieważ moc jest po prostu niszczycielska.

Malawi będzie się bardzo dobrze rozwijał w konfiguracjach SOG i ScrOG, jest dobrze przystosowany do uprawy poziomej ze względu na silne rozgałęzienie i bardzo dobrze reaguje na LST. Malawi zapewnia wysokie plony i jest prawdziwą gratką dla miłośników Sativy, ale wymaga hodowcy obdarzonego cnotą cierpliwości. W uprawie indoor, duże i niesamowicie żywiczne pąki są gotowe do zbioru po okresie kwitnienia 11-14 tygodni – na zewnątrz rośliny są gotowe na przełomie października i listopada. Pąki wydzielają intensywny aromat oleju, drewna i cytryny.

 

TypRegularne
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaMalawi
KwitnienieIndoor: 70 – 91 dni, Outdoor: październik / listopad
Genotyp100% Sativa
EfektPsychodeliczny
SmakCytryny, drewna, oleju
AromatCytryny, drewna, oleju
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THC24 – 27%
CBD<1%
Wybierz opcje
kalichina 11 45,00 205,00  Kali China
0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Udoskonalane przez długi czas, Kali China z Ace Seeds to prawdziwa praca z miłością. Przykład najlepszej hodowli na najwyższym poziomie, rośnie z wigorem, szybkością i wyrównaniem. Niewielki rozmiar, ale duży aromat, Kali China wykazuje wszystkie typowe cechy Indici wysokiego kalibru – co nie jest zbyt zaskakujące, biorąc pod uwagę, że składa się w 75% z Indici i do 25% Sativy.

Jest rośliną o wyjątkowości i złożoności, wydziela ostry bukiet składający się między innymi z owoców, kadzidła, haszyszu i orientalnych przypraw. Ten niezwykle różnorodny wachlarz zapachów wzmacnia Kali China dziesięciokrotnie. Mówiąc o haju, palacze doświadczają sensorycznego przeciążenia stymulacją. Potężna psychodeliczna fala Sativy zalewa od samego początku. W miarę postępu rzeczy później zanikają, ustępując miejsca znacznie bardziej zrelaksowanemu, introspekcyjnemu i medytacyjnemu doświadczeniu. Idealny szczep do dzielenia się z grupą przyjaciół.

To zdumiewające, że tak złożona (a jednocześnie zwarta) roślina, jak Kali China, jest w rzeczywistości bardzo łatwym w uprawie okazem. Tak łatwym, że nawet najbardziej przypadkowi hodowcy nie powinni mieć zbyt wielu problemów. Odporny na przędziorki, pleśń i zimno, Kali China naprawdę rozkwitnie w środowisku wewnętrznym. Jednak mając to na uwadze, jest zdolna do wzrostu na zewnątrz – rozwijając bardziej rozgałęziony i zaokrąglony kształt.

Kali China wyróżnia się z tłumu, olśniewając palaczy swoim pobłażliwym smakiem, aromatem i hajem. Jej łatwy w uprawie charakter w połączeniu z szybkim okresem kwitnienia (8-9 tygodni) sprawia, że ​​jest nieodpartym dodatkiem do każdej kolekcji konopi.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
Genetyka(Kali Mist x China Yunnan) x China Yunnan
KwitnienieIndoor: 49 – 63 dni, Outdoor: wrzesień
Genotyp75% Indica / 25% Sativa
EfektPsychodeliczny, relaksujący
SmakOwoców, kadzidła, haszyszu i orientalnych przypraw
AromatOwoców, kadzidła, haszyszu i orientalnych przypraw
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: 400 g/m², Outdoor: 400 – 600 g/roślina
THC14 – 22%
CBD0,2%
Wybierz opcje
china yunnan od bud1 44,00 200,00  China Yunnan Feminized
0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Znalezione obrazy dla zapytania ace seeds

Chińska Yunnan to roślina egzotyczna, możliwe połączenie między klasycznymi wskaźnikami a sativasami Południowo-Wschodniego Azji.

Pokazuje cechy obu stron widma konopi. Z jednej strony rośnie mocno i zwarta, z pięknymi szerokimi liśćmi i wyglądem zboża. Kwiaty szybko dojrzewają z wysoką żywicą i słodkimi kremowymi zapachami. Z drugiej strony, ukazuje pewne azjatyckie właściwości sativa, które można docenić na początku jego efektu oraz w pewnych nieprzytomnych i leśnych aromatach.

Z całym naszym wysiłkiem i troską oferujemy tę rzadkość dla społeczności plantatorów, mimo że ledwo została ona wprowadzona do współczesnej hodowli. Mamy nadzieję, że zachowasz tę specjalną linię Landrace i wykorzystasz ją w swoich projektach hodowlanych.

Format Feminizowane
Stosunek Sativa / Indica 80% indica / 20% sativa
THC 12-18%
CBD Do 3%
CBG Nie ma jeszcze analizy
Kwitnienie wewnątrz 8-9 tygodni
Kwitnienie na zewnątrz końca września / początek października
Wydajność średnia-wysoka
Odporność na roztocza pająków Średnia
Odporność na pleśń pleśni Średnia
Odporność na białą muchę Średnia
Odporność na zimno Średnia
Odporność na ciepło Średnia-Wysoka
Szerokość geograficzna 0º-43º
Genetyka Większość indica pochodzi z Yunnan, prowincji południowej graniczącej z Birmą.
Struktura  o dużej lub krótkiej długości węzła. W pomieszczeniach o krótkim czasie wegetatywnym produkuje kolumnowe rośliny z dużym pączkiem głównym. Na zewnątrz i dłuższy czas wegetatywny rozwija się w rozgałęzioną strukturę podobną do miski.
Bukiet gęsty, słodki i kwaśny, kremowy indica, z leśnymi i nieprzytomnymi wskazówkami azjatyckich sativa.
High Szczęśliwy i wizualny początkowo. Ciepłe, relaksujące i przyjemne w ostatniej fazie. Niektóre rośliny mogą wykazywać umiarkowany poziom CBD.

Wybierz opcje
bangihaze21 45,00 127,00  Bangi Haze
0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Firma Ace Seeds opracowała Bangi Haze, krzyżując kongijską genetykę Sativy z wytrzymałą odmianą lądową z nepalskich gór. Końcowym rezultatem tego procesu hodowlanego był wysoce ustabilizowany szczep, z 70% genetyką Sativy i odpowiedni do uprawy w pomieszczeniach lub na zewnątrz, nawet w chłodniejszym klimacie.

Bangi Haze jest łatwa w uprawie w porównaniu z innymi hybrydami z dominacją Sativy. Cechuje się niezwykłą odpornością na chłodniejszy klimat, deszcz, pleśń i grzyby, co daje hodowcom zewnętrznym w trudnych warunkach duże szanse na sukces. Odmiana ta została opracowana w Galicji, jednym z najzimniejszych regionów Hiszpanii, gdzie opady deszczu, mgła i wysoka wilgotność mogą z łatwością zniszczyć całe zbiory. Bangi Haze radzi sobie z tymi warunkami, ma stosunkowo krótki czas kwitnienia 9-10 tygodni, a także dobrze rośnie w sztucznym świetle. Odmiana preferuje średnie dawki nawozu, ale raczej małe ilości azotu.

Haj Bangi Haze charakteryzuje się wyraźnym, podnoszącym na duchu, euforycznym i energetyzującym efektem kongijskiej Sativy, połączonym z lekko uspokajającymi elementami nepalskimi. To dym, który uaktywnia się, a kongijska Sativa wyraźnie dominuje nad efektami. Poziomy THC były testowane na 15-20%. Palenie Bangi Haze wprawia w zdumienie złożoną mieszanką słodkich smaków, w tym anyżu i cytryny, z nutą haszyszu i letnich kwiatów.

Hodowcy outdoor, szukający niezawodnej odmiany z dominacją Sativy, która jest w stanie poradzić sobie z chłodniejszym klimatem w północnej Europie, właśnie znaleźli coś dla siebie. Bangi Haze to wytrzymała odmiana, nieskomplikowana w uprawie i dobry wybór dla hodowców z niewielkim doświadczeniem. Hodowcy indoor również będą zadowoleni i mogą spodziewać się gęstych kwiatów o nadmiernej produkcji włosków.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaCongo x Nepali
KwitnienieIndoor: 60 – 65 dni, Outdoor: październik
Genotyp30% Indica / 70% Sativa
EfektEnergetyzujący, podnoszący na duchu
SmakSłodki
AromatAnyżu i cytryny, z nutą haszyszu i letnich kwiatów
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THC15 – 20%
CBD0%
Wybierz opcje
acemix 31 1 65,00 102,00  ACE Mix Feminized
0 out of 5
(0)
SKU: N/A

W tym wspaniałym zestawieniu połączono doskonałe szczepy pochodzące z najbardziej różnorodnych miejsc naszej planety.

W naszym systemie ACE MIX do wyboru są nowe genetyki z naszych najnowszych projektów hodowlanych.

Nowe, szybkie kwitnienie i łatwe do wyhodowania hybrydy (zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń), wyhodowane z naszych najlepszych roślin rodzicielskich zostały włączone oraz nowe genetyczne, które jeszcze się nie ujawniły.

Wybierz opcje
auto malawi nl1 whole1
Auto Malawi x Northern Lights
0 out of 5
(0)

Automatycznie kwitnące nasiona konopi Auto Malawi x Northern Lights od Ace Seeds mają swoje korzenie w krzyżówce Malawi vieja Killer i Northern Lights Auto. Ta roślina marihuany z 50% Indica / 50% Sativa jest nie tylko niesamowicie odporna, ale także zdolna do produkcji obfitych plonów w niezwykle krótkim czasie, zaledwie 8-12 tygodni od siewu. Dzięki niej zarówno eksperci, jak i początkujący będą mogli uzyskać wysokiej jakości produkt końcowy, ponieważ rośnie duża i zdrowa w zamian za niewielki wysiłek.

Auto Malawi x Northern Lights rozwija ogromną końcową colę otoczoną wieloma bocznymi gałęziami pełnymi innych wysoce żywicznych pąków. Można było uzyskać trzy różne fenotypy: niektóre bardziej produktywne niż inne, niektóre szybciej rozwijające się niż inne, ale wszystkie trzy z nich są niesamowicie szybkie i produktywne. Podczas gdy jeden z nich jest raczej zrównoważony, drugi ma znacznie wyraźniejszą tendencję do Indica, a trzeci z kolei jest bardziej z dominacją Sativy. Co więcej, jeden z nich uzyskuje niewiarygodnie piękne fioletowe odcienie pod koniec kwitnienia.

Aby przyspieszyć wzrost roślin marihuany Auto Malawi x Northern Lights, od samego początku konieczne będzie użycie odpowiednio dużej doniczki. Doniczka 7 l nadaje się do upraw w pomieszczeniach, ale doniczka 15-20 l jest lepsza, jeśli uprawiamy na zewnątrz.

Smak i aromat Auto Malawi x Northern Lights pobudzi Twoje zmysły niesamowitymi akcentami jogurtu truskawkowego, soku owocowego i drewna, którym towarzyszą nuty kwiatów, cukru, żywicy i płatków zbożowych z miodem. Prawdziwa uczta dla zmysłów! Podczas degustacji tej zadziwiającej odmiany konopi będziesz cieszyć się zaskakującą podróżą, której nigdy nie zapomnisz. Wszystko zacznie się od niewiarygodnie mózgowego haju, który stopniowo ewoluuje w stan relaksu, w którym poczujesz się szczęśliwy jak zawsze. Doświadczenie, którego nie można przegapić.

 

TypAutomatyczne
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaOld Killer Malawi x autoflowering Northern Lights.
KwitnienieIndoor: 63 – 70 dni, Outdoor: b.d.
Genotyp50% Indica / 50% Sativa
EfektRelaksujący, poprawiający nastrój
SmakSłodki, owocowy
AromatJogurtu truskawkowego, soku owocowego i drewna
WysokośćIndoor: b.d. cm, Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THC10 – 15%
CBD0,05%
SKU: N/A
37,00 164,00  Wybierz opcje
im 21
Malawi
0 out of 5
(0)

Mówi się, że Malawi to najpotężniejszy dostępny gatunek Sativa. Jest to w 100% nieskażona odmiana z Afryki Środkowej i wyzwala niezwykle potężny, intensywny i psychodeliczny mózgowy haj trwający ponad 4 godziny. To zioło jest idealnym wyborem dla zagorzałych i doświadczonych palaczy o wysokiej tolerancji, a nowicjusze powinni zachować ostrożność, ponieważ moc jest po prostu niszczycielska.

Malawi będzie się bardzo dobrze rozwijał w konfiguracjach SOG i ScrOG, jest dobrze przystosowany do uprawy poziomej ze względu na silne rozgałęzienie i bardzo dobrze reaguje na LST. Malawi zapewnia wysokie plony i jest prawdziwą gratką dla miłośników Sativy, ale wymaga hodowcy obdarzonego cnotą cierpliwości. W uprawie indoor, duże i niesamowicie żywiczne pąki są gotowe do zbioru po okresie kwitnienia 11-14 tygodni – na zewnątrz rośliny są gotowe na przełomie października i listopada. Pąki wydzielają intensywny aromat oleju, drewna i cytryny.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaMalawi
KwitnienieIndoor: 70 – 91 dni, Outdoor: październik / listopad
Genotyp100% Sativa
EfektPsychodeliczny
SmakCytryny, drewna, oleju
AromatCytryny, drewna, oleju
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THC24 – 27%
CBD<1%
SKU: N/A
45,00 205,00  Wybierz opcje
tropical mix1
Tropical Mix Regular
0 out of 5
(0)

Tropical Mix Regular od Ace Seeds to asortyment zawierający odmiany Sativa z Ameryki Środkowej, genetykę Malawi oraz hybrydy Haze / Thai.

Tropical Mix Regular to wybór nasion przeznaczonych dla miłośników Sativy, które są wysoce odporne na pleśń i szkodniki.

SKU: N/A
49,00  Wybierz opcje
acemix 31 1
ACE Mix Regular
0 out of 5
(0)

W tym wspaniałym pudełku Pandora połączono doskonałe odmiany pochodzące z najbardziej różnorodnych miejsc naszej planety.

W ACE MIX do wyboru są nowe genetyki z naszych najnowszych projektów hodowlanych.

Nowe, szybkie kwitnienie i łatwe do wyhodowania hybrydy (zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń), wyhodowane z naszych najlepszych roślin rodzicielskich zostały włączone oraz nowe genetyczne, które jeszcze się nie ujawniły.

SKU: N/A
61,00 102,00  Wybierz opcje
bubba kush x pck
Bubba Kush x PCK
0 out of 5
(0)

Bubba Kush x PCK od Ace Seeds to feminizowane nasiona konopi, które pochodzą z pysznej mieszanki z Afganistanu i Pakistanu. To klasyczna hybryda w 100% Indica, która powstała ze skrzyżowania Bubba Kush i Pakistanu Chitral Kush. Idealny wybór dla miłośników odmian haszyszowych starej szkoły.

Bubba Kush x PCK to wszechstronna odmiana marihuany, która rozwija wspaniałe fioletowe i czerwone odcienie, owocowy profil terpenowy i wysoką moc PCK.

Bubba Kush x PCK zamienia się w małą / średnią roślinę konopi, która rośnie energicznie, rozwijając duże liście charakterystyczne dla odmian afgańskich. Jest rośliną łatwą w uprawie, która nadaje się zarówno do uprawy w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, i wykazuje wysoką odporność na ekstremalne warunki pogodowe, zarówno gorące, jak i zimne.

Efekt Bubba Kush x PCK jest typowy dla Indica: klarowny, relaksujący i przyjemnie przeciwlękowy, ale bez nadmiernej siły lub niszczycielskiego otumanienia.

Bubba Kush x PCK szczyci się dominującym aromatem kawy, z ziemistymi nutami typowymi dla afgańskiego haszyszu, a także może rozwinąć owocowe odcienie odziedziczone po pakistańskiej stronie.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaBubba Kush Katsu x Pakistan Chitral Kush
KwitnienieIndoor: 49 – 56 dni, Outdoor: wrzesień
Genotyp100% Indica
EfektRelaksujący
SmakHaszyszu
AromatKawy, ziemisty, haszyszu
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THC17%
CBD0,05%
SKU: N/A
45,00 205,00  Wybierz opcje
killer a5 haze Easy Resize.com
Killer A5 Haze
0 out of 5
(0)

Killer A5 Haze to hybryda z dominacją Sativy, która charakteryzuje się ekstremalną mocą, wysokim wigorem i plonami na miarę matki A5. Udało się to osiągnąć, hybrydyzując ją z zabójczymi fenotypami potężnego Malawi, dzięki którym poziom THC sięga nawet 30%.

W Killer A5 Haze znajdziemy 4 fenotypy:

– fenotyp dominujący w Haze wykazuje największy wpływ Sativy kolumbijskiej, wytwarzając ogromną i piękną colę o doskonałym stosunku kwiatów do liści, które dojrzewają przy eleganckich i delikatnych kwiatach. Drzewne i kadzidłowe aromaty czystego Haze. Produkcja żywicy jest dobra, ale nie tak ekstremalna jak w pozostałych 3 fenotypach. Czas kwitnienia: 75-90 dni.

NL / Haze wykazuje większy wpływ Indica od Northern Lights, a zatem mniejszy rozmiar, szybsze kwitnienie i niższy stosunek kwiat / liść. Jest również najbardziej wierny charakterystyce oryginalnej matki A5 Haze, produkując zaokrąglone i bardzo żywiczne kwiaty o srebrnym wyglądzie. Aromat kadzidłowy. Czas kwitnienia: 66-80 dni.

Haze / Malawi dominujące w Sativie i dobrze zrównoważone pod względem cech charakterystycznych zarówno od rodziców Haze A, jak i Malawi. Wytwarza ogromną, bardzo gęstą colę, o doskonałym stosunku kwiatów do liści, z błyszczącym pokryciem z żywicy. Kadzidło i drzewne aromaty Haze z oleistym i żywicznym tłem Malawi. Czas kwitnienia: 75-85 dni.

– Srebrnawy fenotyp Malawi. Niesamowicie wysoki stosunek kwiatów do liści, bardzo wysoka produkcja, z klasycznymi ogromnymi włoskami Malawi, oraz z niesamowitą produkcją żywicy, która nadaje jej agresywny, srebrzysty wygląd, gdy jest dojrzały, podnosząc cechy fenotypów Malawi Killer do bardzo ekstremalnych poziomów, które rzadko były wcześniej osiągane. Czas kwitnienia: 75-85 dni.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaA5 Haze by Nevil (Northern Lights #5/HazeA) x Malawi Killer
KwitnienieIndoor: 63 – 84 dni , Outdoor: późny październik
Genotyp80% Sativa / 20% Indica
EfektPsychodeliczny
SmakHaze, kadzidła, drzewny
AromatHaze, kadzidła, drzewny
WysokośćIndoor: b.d. , Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d. , Outdoor: b.d.
THC23 – 30%
CBD0%
SKU: N/A
74,00 327,00  Wybierz opcje
malawipanama1
Malawi x Panama
0 out of 5
(0)

 

Malawi x Panama od Ace Seeds to feminizowane nasiona marihuany pochodzące ze skrzyżowania niesamowitej Panama i potężnego Malawi. Ta odmiana marihuany to w 100% Sativa, która łączy w sobie najlepsze strony genetyki Sativa z Afryki Środkowej i Ameryki.

Malawi x Panama ewoluuje w średniej wielkości, mocne i wydajne rośliny marihuany w stylu Sativy, które dają doskonałe plony żywicznych pąków, znanych ze swojej dużej mocy i nieodpartego cytrynowo-korzennego zapachu.

Uprawa tej odmiany w pomieszczeniach jest naprawdę łatwa. Zalecamy umiarkowane nawożenie, dużo światła i ciepłe temperatury. Odpowiedni do metody SCROG lub dowolnego innego systemu pionowego.

Malawi x Panama to rzadka, pyszna mieszanka aromatów korzennych i drzewnych z nutami cytrusów i kadzidła. Jej efekt można porównać do potężnego wirowania zabierającego głowę w podróż pełną euforii i halucynacyjnych wrażeń. Odpowiedni tylko wtedy, gdy lubisz mocne doznania!

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaMalawi x Panama
KwitnienieIndoor: 77 – 84 dni, Outdoor: październik / listopad
Genotyp100% Sativa
EfektEuforyczny, halucynogenny
SmakCytrynowo-korzenny
AromatCytrynowo-korzenny
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THC21 – 26%
CBD0,2%
SKU: N/A
45,00 205,00  Wybierz opcje
golden tiger madmac colas empezando a madurar en interior21
Golden Tiger
0 out of 5
(0)

Golden Tiger powstał ze skojarzenia Koh Chang Thai, Hmong Thai, Old Malawi Killer i New Malawi Killer. Dzięki połączeniu tych potężnych nasion Ace Seeds dało roślinę o dużej sile wegetatywnej i wyjątkowo silnym produkcie końcowym. Golden Tiger nadaje się do uprawy w pomieszczeniach i na zewnątrz. Rośliny wykazują doskonałe wyniki w konfiguracjach SOG i ScrOG i bardzo dobrze reagują na LST.

Golden Tiger jest w 100% Sativą i wymaga odpowiednio długiego okresu kwitnienia, aby osiągnąć pełną dojrzałość. W uprawie indoor dojdzie do pełnego dojrzewania pąków wypełnionych żywicą po 11-14 tygodniach. W uprawie outdoor sezon zbiorów kończy się na przełomie października i listopada. Golden Tiger charakteryzuje się dobrą odpornością na szarą pleśń oraz wysoką odpornością na niższe temperatury.

Golden Tiger daje wysokie plony smacznych i bardzo silnych pąków pełnych trichomów. Smak dymu jest słodko-cytrusowy, gdzieś pomiędzy dojrzałą cytryną a dojrzałą mandarynką, doprawiony nutami drzewnymi i korzennymi. Efekt jest psychodeliczny, pobudzający i utrzymuje się bardzo długo. Ostrzegamy nowicjuszy – to zioło jest zalecane tylko dla najbardziej doświadczonych palaczy.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaKoh Chang Thai x Hmong Thai x Old Malawi Killer x New Malawi Killer
KwitnienieIndoor: 112 dni, Outdoor: listopad / grudzień
Genotyp100% Sativa
EfektPobudzający, psychodeliczny
SmakSłodko-cytrusowy
AromatOwoców, drewna, korzenny
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THC20 – 30%
CBD0,5%
SKU: N/A
45,00 205,00  Wybierz opcje
malawipanama1
Malawi x Panama Regular
0 out of 5
(0)

Malawi x Panama Regular od Ace Seeds to regularne nasiona marihuany pochodzące ze skrzyżowania niesamowitej Panama i potężnego Malawi. Ta odmiana marihuany to w 100% Sativa, która łączy w sobie najlepsze strony genetyki Sativa z Afryki Środkowej i Ameryki.

Malawi x Panama ewoluuje w średniej wielkości, mocne i wydajne rośliny marihuany w stylu Sativy, które dają doskonałe plony żywicznych pąków, znanych ze swojej dużej mocy i nieodpartego cytrynowo-korzennego zapachu.

Uprawa tej odmiany w pomieszczeniach jest naprawdę łatwa. Zalecamy umiarkowane nawożenie, dużo światła i ciepłe temperatury. Odpowiedni do metody SCROG lub dowolnego innego systemu pionowego.

Malawi x Panama to rzadka, pyszna mieszanka aromatów korzennych i drzewnych z nutami cytrusów i kadzidła. Jej efekt można porównać do potężnego wirowania zabierającego głowę w podróż pełną euforii i halucynacyjnych wrażeń. Odpowiedni tylko wtedy, gdy lubisz mocne doznania!

 

TypRegularne
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaMalawi x Panama
KwitnienieIndoor: 77 – 84 dni, Outdoor: październik / listopad
Genotyp100% Sativa
EfektEuforyczny, halucynogenny
SmakCytrynowo-korzenny
AromatCytrynowo-korzenny
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THC21 – 26%
CBD0,2%
SKU: N/A
106,00 205,00  Wybierz opcje
auto zamaldelica min
Auto Zamaldelica
0 out of 5
(0)

Auto Zamaldelica od Ace Seeds to nasiona konopi, które oferują wszystkie wspaniałe właściwości Zamaldelica, ale w wersji automatycznie kwitnącej. Jest jedną z ulubionych afrykańskich Sativ ze względu na jej silny efekt euforyczny i psychodeliczny, a także dlatego, że jej automatycznie kwitnąca natura nie wpływa na jej zdolność plonowania ani na jakość oryginalnego efektu.

Auto Zamaldelica to roślina przypominająca wyglądem Sativę, łatwa w uprawie z dużą główną colą i obfitymi rozgałęzieniami. Podobnie jak w przypadku większości automatycznie kwitnących, jest łatwa w uprawie i nadaje się do uprawy zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz w trudnych warunkach klimatycznych. Jej obfite plony są jedną z jej najwybitniejszych cech, która jest wysoko ceniona przez najbardziej wymagających hodowców.

Większość roślin wykazuje bogaty słodki, kwiatowy i owocowy profil terpenowy; inna odmiana wykazuje więcej terpenów cytrynowych; a aromat mniej powszechnej wersji jest bardziej drzewny i korzenny, z akcentami lukrecji.

W 75% przypadków Auto Zamaldelica daje naprawdę potężny, energetyczny i psychoaktywny efekt Sativy. W pozostałej części efekt może być bardziej relaksujący i narkotyczny. Który wolisz? W obu przypadkach Auto Zamaldelica nie zawiedzie.

 

TypAutomatyczne
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaZamaldelica x Auto Malawi x Northern Lights
KwitnienieIndoor: 56 – 63 dni, Outdoor: b.d.
Genotyp25% Indica / 75% Sativa
EfektEnergetyczny lub relaksujący
SmakSłodki, owocowy
AromatOwoców cytrusowych
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THC11 – 16%
CBD0,06%
SKU: N/A
45,00 205,00  Wybierz opcje
honduras breeze Easy Resize.com
Honduras Breeze
0 out of 5
(0)

Honduras Breeze to bezpośrednia hybryda czystej matki Honduras z wysoko wyselekcjonowanym Nepal Jam. Honduras wyróżnia się jakością i ilością kannabinoidów i terpenów oraz czystą, odświeżającą i euforyczną psychoaktywnością. Nepal Jam natomiast odpowiedzialny jest za bardzo szybkie kwitnienie, z doskonałą produkcją terpenów i żywic oraz bardzo przyjemnym efektem.

Honduras Breeze rośnie z silną strukturą i wigorem Sativy z Ameryki Środkowej, wytwarzając dużą główną colę i bardzo mocne i produktywne wtórne gałęzie. Wyrafinowana hybryda Sativa, której osobowość i cechy tropikalnej Sativy z Ameryki Środkowej są na pierwszym planie, a geny Nepal Jam przyczyniają się do łatwiejszego zarządzania strukturą, większej ilości bardziej wyrafinowanych terpenów, a także do skrócenia czasu kwitnienia.

Honduras Breeze może kwitnąć wręcz wybuchowo, gdy uprawiana jest na zewnątrz w ciepłym klimacie. Kwiaty mają niepowtarzalny charakter tropikalnej Sativy z Ameryki Środkowej, pokryte są srebrzystą żywicą emitującą słodkie, soczyste i organiczne nepalskie terpeny. Efekt jest jak odświeżająca i pozytywna bryza, która odmładza ciało i umysł.

Doskonały wybór do uprawy na wolnym powietrzu ze względu na jego niezwykłą wszechstronność i odporność na szeroką gamę szkodników i niekorzystne warunki, takie jak nadmierny upał, susza, zimno i deszcz.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaHonduras x Nepal Jam
KwitnienieIndoor: ok 77 dni , Outdoor: wczesny listopad
Genotyp85% Sativa / 15% Indica
EfektPobudzający, towarzyski
SmakSłodki, kwiatowy, cytrusowy
AromatSłodki, kwiatowy, cytrusowy
WysokośćIndoor: b.d. , Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d. , Outdoor: b.d.
THC13 – 17%
CBD0,25%
SKU: N/A
205,00  Wybierz opcje
zamaldelica1
Zamaldelica
0 out of 5
(0)

Zamaldelica od Ace Seeds to feminizowane nasiona konopi, które wywodzą się z krzyżówki Zamal z wyspy Reunion i Malawi. Jest to średniej wielkości roślina marihuany w 100% Sativa, która wytwarza duże, żywiczne pąki.

Smak i aromat Zamaldelica są słodko-owocowe, z nutami pomarańczy i mango. Zapewnia mocny mózgowo i orzeźwiający efekt podobny do Sativy.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaZamal x Malawi/Thai
KwitnienieIndoor: 77 – 98 dni, Outdoor: październik / listopad
Genotyp100% Sativa
EfektOrzeźwiający
SmakSłodko-owocowy, z nutami pomarańczy i mango
AromatSłodko-owocowy, z nutami pomarańczy i mango
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THC17 – 27%
CBD0,4%
SKU: N/A
45,00 205,00  Wybierz opcje
violeta 31
Violeta
0 out of 5
(0)

Nowy, kolorowy dodatek Ace SeedsVioleta jest zanurzona w morzu intensywnych fioletów i dynamicznych czerwieni. Wynik skrzyżowania dwóch majestatycznych szczepów, z których jedna to Purple Malawi, a druga Purple Pakistan Chitral Kush. Estetyczny dla oka, niewątpliwie zmyli i zaintryguje swoim czystym pięknem i aromatyczną obecnością.

Violeta, charakteryzująca się głównie kolumnową budową, rośnie w znacznym tempie – kwitnie w 8-10 tygodni. 50% Sativa / 50% Indica w naturze zapewnia dobrze wyważony kamień. Gładka w smaku, wypełnia nozdrza dość ciekawym balsamicznym aromatem; który kryje cały las owocowych odcieni.

Pod względem plonów Violeta byłaby raczej przeciętnym producentem. Jednak pod względem jakości zajmuje wysokie miejsca w książkach wielu ludzi. Jest okazem o dużych zdolnościach adaptacyjnych, może być hodowana zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, co czyni ją atrakcyjnym wyborem dla hodowców partyzantów.

Bardzo odporna na takie dolegliwości jak pleśń, mróz i szkodniki, kwitnie tam, gdzie więdłyby inne odmiany. Mając to na uwadze, byłaby idealnym towarzyszem dla każdego niedoświadczonego hodowcy szukającego oszałamiająco silnej odmiany.

Absolutna przyjemność palenia, Violeta wywołuje silny (ale przyjemny) haj. U szczytu poczujesz się całkowicie zrelaksowany i zadowolony zarówno na ciele, jak i umyśle. Idealna odmiana do palenia w pojedynkę lub z grupą przyjaciół.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaPurple Malawi x Pakistan Chitral Kush elite 2002 (purple pheno)
KwitnienieIndoor: 56 – 63 dni, Outdoor: październik
Genotyp60% Indica / 40% Sativa
EfektRelaksujący
SmakGładki, owoców
AromatOwocowy
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: 400 – 450 g/m², Outdoor: 600 – 800 g/roślina
THC12 – 17%
CBD0,05%
SKU: N/A
45,00 205,00  Wybierz opcje
panama 31
Panama Regular
0 out of 5
(0)

Panama od Ace Seeds to regularne nasiona konopi, które wywodzą się z krzyżówki 3 doskonałych genów panamskiej Sativy. Jest to roślina marihuany o silnym wzroście wegetatywnym i licznych wydłużonych pąkach wypełnionych żywicą. Na szczególną uwagę zasługują również piękne czerwonawo / różowawe odcienie pokrywające jego ciało.

Smak i aromat Panama są wyraźne i złożone, z nutami cytryny, ziemi i kadzidła. Zapewnia silne, psychodeliczne i orzeźwiające działanie przez długi czas.

 

TypRegularne
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaMix of  3 panamanian Sativa strains
KwitnienieIndoor: 63 – 84 dni, Outdoor: październik
Genotyp100% Sativa
EfektOrzeźwiający, psychodeliczny
SmakCytryny, ziemi i kadzidła
AromatCytryny, ziemi i kadzidła
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THC15 – 21%
CBD0%
SKU: N/A
106,00 205,00  Wybierz opcje
nepal jam1
Nepal Jam
0 out of 5
(0)

Nepal Jam od Ace Seeds to rezultat jednej z najbardziej udanych relacji na odległość wszechczasów. Silna, niezależna dama z nepalskich wyżyn została powalona przez Jamajczyka z 1985 roku, a jej potomstwem jest hybryda Sativy z charakterystycznymi wschodnimi cechami. Ace Seeds udało się dostroić genetykę Sativy do uprawy w pomieszczeniach – rośliny rzadko przekraczają 120 cm wysokości. Dobrze radzi sobie w glebie i na wodzie, w prawie każdym środowisku. Piękno dla początkującego hodowcy.

Nepal Jam od Ace Seeds jest krótki i krępy, ale też bardzo energiczny. Jej duża odporność na wszystko, od zimna po przędziorki oznacza, że ​​jest w stanie wydobyć na zewnątrz 400 g na roślinę. Ponadto roślina potrzebuje tylko 9 tygodni kwitnienia, aby wytworzyć gęste i żywiczne pąki, które emanują kuszącym owocowo-drzewnym aromatem. Końcowy produkt ma słodki smak i średni poziom THC 14–18% (i niską zawartość CBD), co gwarantuje czysty, radosny i intensywny haj, który będzie trwał przez wiele godzin, od Jamajki po wyżyny Nepalu …

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
Genetyka(Nepalese/Jamaica ’85) x Nepalese
KwitnienieIndoor: 56 – 63 dni, Outdoor: wrzesień / październik
Genotyp40% Indica / 60% Sativa
EfektRadosny
SmakOwocowy
AromatOwocowo-drzewny
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THC14 – 18%
CBD0 – 0,5%
SKU: N/A
45,00 205,00  Wybierz opcje
im 21
Malawi Regular
0 out of 5
(0)

Mówi się, że Malawi to najpotężniejszy dostępny gatunek Sativa. Jest to w 100% nieskażona odmiana z Afryki Środkowej i wyzwala niezwykle potężny, intensywny i psychodeliczny mózgowy haj trwający ponad 4 godziny. To zioło jest idealnym wyborem dla zagorzałych i doświadczonych palaczy o wysokiej tolerancji, a nowicjusze powinni zachować ostrożność, ponieważ moc jest po prostu niszczycielska.

Malawi będzie się bardzo dobrze rozwijał w konfiguracjach SOG i ScrOG, jest dobrze przystosowany do uprawy poziomej ze względu na silne rozgałęzienie i bardzo dobrze reaguje na LST. Malawi zapewnia wysokie plony i jest prawdziwą gratką dla miłośników Sativy, ale wymaga hodowcy obdarzonego cnotą cierpliwości. W uprawie indoor, duże i niesamowicie żywiczne pąki są gotowe do zbioru po okresie kwitnienia 11-14 tygodni – na zewnątrz rośliny są gotowe na przełomie października i listopada. Pąki wydzielają intensywny aromat oleju, drewna i cytryny.

 

TypRegularne
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaMalawi
KwitnienieIndoor: 70 – 91 dni, Outdoor: październik / listopad
Genotyp100% Sativa
EfektPsychodeliczny
SmakCytryny, drewna, oleju
AromatCytryny, drewna, oleju
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THC24 – 27%
CBD<1%
SKU: N/A
108,00 205,00  Wybierz opcje
kalichina 11
Kali China
0 out of 5
(0)

Udoskonalane przez długi czas, Kali China z Ace Seeds to prawdziwa praca z miłością. Przykład najlepszej hodowli na najwyższym poziomie, rośnie z wigorem, szybkością i wyrównaniem. Niewielki rozmiar, ale duży aromat, Kali China wykazuje wszystkie typowe cechy Indici wysokiego kalibru – co nie jest zbyt zaskakujące, biorąc pod uwagę, że składa się w 75% z Indici i do 25% Sativy.

Jest rośliną o wyjątkowości i złożoności, wydziela ostry bukiet składający się między innymi z owoców, kadzidła, haszyszu i orientalnych przypraw. Ten niezwykle różnorodny wachlarz zapachów wzmacnia Kali China dziesięciokrotnie. Mówiąc o haju, palacze doświadczają sensorycznego przeciążenia stymulacją. Potężna psychodeliczna fala Sativy zalewa od samego początku. W miarę postępu rzeczy później zanikają, ustępując miejsca znacznie bardziej zrelaksowanemu, introspekcyjnemu i medytacyjnemu doświadczeniu. Idealny szczep do dzielenia się z grupą przyjaciół.

To zdumiewające, że tak złożona (a jednocześnie zwarta) roślina, jak Kali China, jest w rzeczywistości bardzo łatwym w uprawie okazem. Tak łatwym, że nawet najbardziej przypadkowi hodowcy nie powinni mieć zbyt wielu problemów. Odporny na przędziorki, pleśń i zimno, Kali China naprawdę rozkwitnie w środowisku wewnętrznym. Jednak mając to na uwadze, jest zdolna do wzrostu na zewnątrz – rozwijając bardziej rozgałęziony i zaokrąglony kształt.

Kali China wyróżnia się z tłumu, olśniewając palaczy swoim pobłażliwym smakiem, aromatem i hajem. Jej łatwy w uprawie charakter w połączeniu z szybkim okresem kwitnienia (8-9 tygodni) sprawia, że ​​jest nieodpartym dodatkiem do każdej kolekcji konopi.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
Genetyka(Kali Mist x China Yunnan) x China Yunnan
KwitnienieIndoor: 49 – 63 dni, Outdoor: wrzesień
Genotyp75% Indica / 25% Sativa
EfektPsychodeliczny, relaksujący
SmakOwoców, kadzidła, haszyszu i orientalnych przypraw
AromatOwoców, kadzidła, haszyszu i orientalnych przypraw
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: 400 g/m², Outdoor: 400 – 600 g/roślina
THC14 – 22%
CBD0,2%
SKU: N/A
45,00 205,00  Wybierz opcje
china yunnan od bud1
China Yunnan Feminized
0 out of 5
(0)

Znalezione obrazy dla zapytania ace seeds

Chińska Yunnan to roślina egzotyczna, możliwe połączenie między klasycznymi wskaźnikami a sativasami Południowo-Wschodniego Azji.

Pokazuje cechy obu stron widma konopi. Z jednej strony rośnie mocno i zwarta, z pięknymi szerokimi liśćmi i wyglądem zboża. Kwiaty szybko dojrzewają z wysoką żywicą i słodkimi kremowymi zapachami. Z drugiej strony, ukazuje pewne azjatyckie właściwości sativa, które można docenić na początku jego efektu oraz w pewnych nieprzytomnych i leśnych aromatach.

Z całym naszym wysiłkiem i troską oferujemy tę rzadkość dla społeczności plantatorów, mimo że ledwo została ona wprowadzona do współczesnej hodowli. Mamy nadzieję, że zachowasz tę specjalną linię Landrace i wykorzystasz ją w swoich projektach hodowlanych.

Format Feminizowane
Stosunek Sativa / Indica 80% indica / 20% sativa
THC 12-18%
CBD Do 3%
CBG Nie ma jeszcze analizy
Kwitnienie wewnątrz 8-9 tygodni
Kwitnienie na zewnątrz końca września / początek października
Wydajność średnia-wysoka
Odporność na roztocza pająków Średnia
Odporność na pleśń pleśni Średnia
Odporność na białą muchę Średnia
Odporność na zimno Średnia
Odporność na ciepło Średnia-Wysoka
Szerokość geograficzna 0º-43º
Genetyka Większość indica pochodzi z Yunnan, prowincji południowej graniczącej z Birmą.
Struktura  o dużej lub krótkiej długości węzła. W pomieszczeniach o krótkim czasie wegetatywnym produkuje kolumnowe rośliny z dużym pączkiem głównym. Na zewnątrz i dłuższy czas wegetatywny rozwija się w rozgałęzioną strukturę podobną do miski.
Bukiet gęsty, słodki i kwaśny, kremowy indica, z leśnymi i nieprzytomnymi wskazówkami azjatyckich sativa.
High Szczęśliwy i wizualny początkowo. Ciepłe, relaksujące i przyjemne w ostatniej fazie. Niektóre rośliny mogą wykazywać umiarkowany poziom CBD.

SKU: N/A
Availability:

Brak w magazynie

44,00 200,00  Wybierz opcje
bangihaze21
Bangi Haze
0 out of 5
(0)

Firma Ace Seeds opracowała Bangi Haze, krzyżując kongijską genetykę Sativy z wytrzymałą odmianą lądową z nepalskich gór. Końcowym rezultatem tego procesu hodowlanego był wysoce ustabilizowany szczep, z 70% genetyką Sativy i odpowiedni do uprawy w pomieszczeniach lub na zewnątrz, nawet w chłodniejszym klimacie.

Bangi Haze jest łatwa w uprawie w porównaniu z innymi hybrydami z dominacją Sativy. Cechuje się niezwykłą odpornością na chłodniejszy klimat, deszcz, pleśń i grzyby, co daje hodowcom zewnętrznym w trudnych warunkach duże szanse na sukces. Odmiana ta została opracowana w Galicji, jednym z najzimniejszych regionów Hiszpanii, gdzie opady deszczu, mgła i wysoka wilgotność mogą z łatwością zniszczyć całe zbiory. Bangi Haze radzi sobie z tymi warunkami, ma stosunkowo krótki czas kwitnienia 9-10 tygodni, a także dobrze rośnie w sztucznym świetle. Odmiana preferuje średnie dawki nawozu, ale raczej małe ilości azotu.

Haj Bangi Haze charakteryzuje się wyraźnym, podnoszącym na duchu, euforycznym i energetyzującym efektem kongijskiej Sativy, połączonym z lekko uspokajającymi elementami nepalskimi. To dym, który uaktywnia się, a kongijska Sativa wyraźnie dominuje nad efektami. Poziomy THC były testowane na 15-20%. Palenie Bangi Haze wprawia w zdumienie złożoną mieszanką słodkich smaków, w tym anyżu i cytryny, z nutą haszyszu i letnich kwiatów.

Hodowcy outdoor, szukający niezawodnej odmiany z dominacją Sativy, która jest w stanie poradzić sobie z chłodniejszym klimatem w północnej Europie, właśnie znaleźli coś dla siebie. Bangi Haze to wytrzymała odmiana, nieskomplikowana w uprawie i dobry wybór dla hodowców z niewielkim doświadczeniem. Hodowcy indoor również będą zadowoleni i mogą spodziewać się gęstych kwiatów o nadmiernej produkcji włosków.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaCongo x Nepali
KwitnienieIndoor: 60 – 65 dni, Outdoor: październik
Genotyp30% Indica / 70% Sativa
EfektEnergetyzujący, podnoszący na duchu
SmakSłodki
AromatAnyżu i cytryny, z nutą haszyszu i letnich kwiatów
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THC15 – 20%
CBD0%
SKU: N/A
45,00 127,00  Wybierz opcje
acemix 31 1
ACE Mix Feminized
0 out of 5
(0)

W tym wspaniałym zestawieniu połączono doskonałe szczepy pochodzące z najbardziej różnorodnych miejsc naszej planety.

W naszym systemie ACE MIX do wyboru są nowe genetyki z naszych najnowszych projektów hodowlanych.

Nowe, szybkie kwitnienie i łatwe do wyhodowania hybrydy (zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń), wyhodowane z naszych najlepszych roślin rodzicielskich zostały włączone oraz nowe genetyczne, które jeszcze się nie ujawniły.

SKU: N/A
65,00 102,00  Wybierz opcje
auto malawi nl1 whole1
Auto Malawi x Northern Lights
0 out of 5
(0)

Automatycznie kwitnące nasiona konopi Auto Malawi x Northern Lights od Ace Seeds mają swoje korzenie w krzyżówce Malawi vieja Killer i Northern Lights Auto. Ta roślina marihuany z 50% Indica / 50% Sativa jest nie tylko niesamowicie odporna, ale także zdolna do produkcji obfitych plonów w niezwykle krótkim czasie, zaledwie 8-12 tygodni od siewu. Dzięki niej zarówno eksperci, jak i początkujący będą mogli uzyskać wysokiej jakości produkt końcowy, ponieważ rośnie duża i zdrowa w zamian za niewielki wysiłek.

Auto Malawi x Northern Lights rozwija ogromną końcową colę otoczoną wieloma bocznymi gałęziami pełnymi innych wysoce żywicznych pąków. Można było uzyskać trzy różne fenotypy: niektóre bardziej produktywne niż inne, niektóre szybciej rozwijające się niż inne, ale wszystkie trzy z nich są niesamowicie szybkie i produktywne. Podczas gdy jeden z nich jest raczej zrównoważony, drugi ma znacznie wyraźniejszą tendencję do Indica, a trzeci z kolei jest bardziej z dominacją Sativy. Co więcej, jeden z nich uzyskuje niewiarygodnie piękne fioletowe odcienie pod koniec kwitnienia.

Aby przyspieszyć wzrost roślin marihuany Auto Malawi x Northern Lights, od samego początku konieczne będzie użycie odpowiednio dużej doniczki. Doniczka 7 l nadaje się do upraw w pomieszczeniach, ale doniczka 15-20 l jest lepsza, jeśli uprawiamy na zewnątrz.

Smak i aromat Auto Malawi x Northern Lights pobudzi Twoje zmysły niesamowitymi akcentami jogurtu truskawkowego, soku owocowego i drewna, którym towarzyszą nuty kwiatów, cukru, żywicy i płatków zbożowych z miodem. Prawdziwa uczta dla zmysłów! Podczas degustacji tej zadziwiającej odmiany konopi będziesz cieszyć się zaskakującą podróżą, której nigdy nie zapomnisz. Wszystko zacznie się od niewiarygodnie mózgowego haju, który stopniowo ewoluuje w stan relaksu, w którym poczujesz się szczęśliwy jak zawsze. Doświadczenie, którego nie można przegapić.

 

TypAutomatyczne
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaOld Killer Malawi x autoflowering Northern Lights.
KwitnienieIndoor: 63 – 70 dni, Outdoor: b.d.
Genotyp50% Indica / 50% Sativa
EfektRelaksujący, poprawiający nastrój
SmakSłodki, owocowy
AromatJogurtu truskawkowego, soku owocowego i drewna
WysokośćIndoor: b.d. cm, Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THC10 – 15%
CBD0,05%
37,00 164,00  Wybierz opcje
im 21
Malawi
0 out of 5
(0)

Mówi się, że Malawi to najpotężniejszy dostępny gatunek Sativa. Jest to w 100% nieskażona odmiana z Afryki Środkowej i wyzwala niezwykle potężny, intensywny i psychodeliczny mózgowy haj trwający ponad 4 godziny. To zioło jest idealnym wyborem dla zagorzałych i doświadczonych palaczy o wysokiej tolerancji, a nowicjusze powinni zachować ostrożność, ponieważ moc jest po prostu niszczycielska.

Malawi będzie się bardzo dobrze rozwijał w konfiguracjach SOG i ScrOG, jest dobrze przystosowany do uprawy poziomej ze względu na silne rozgałęzienie i bardzo dobrze reaguje na LST. Malawi zapewnia wysokie plony i jest prawdziwą gratką dla miłośników Sativy, ale wymaga hodowcy obdarzonego cnotą cierpliwości. W uprawie indoor, duże i niesamowicie żywiczne pąki są gotowe do zbioru po okresie kwitnienia 11-14 tygodni – na zewnątrz rośliny są gotowe na przełomie października i listopada. Pąki wydzielają intensywny aromat oleju, drewna i cytryny.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaMalawi
KwitnienieIndoor: 70 – 91 dni, Outdoor: październik / listopad
Genotyp100% Sativa
EfektPsychodeliczny
SmakCytryny, drewna, oleju
AromatCytryny, drewna, oleju
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THC24 – 27%
CBD<1%
45,00 205,00  Wybierz opcje
tropical mix1
Tropical Mix Regular
0 out of 5
(0)

Tropical Mix Regular od Ace Seeds to asortyment zawierający odmiany Sativa z Ameryki Środkowej, genetykę Malawi oraz hybrydy Haze / Thai.

Tropical Mix Regular to wybór nasion przeznaczonych dla miłośników Sativy, które są wysoce odporne na pleśń i szkodniki.

49,00  Wybierz opcje
acemix 31 1
ACE Mix Regular
0 out of 5
(0)

W tym wspaniałym pudełku Pandora połączono doskonałe odmiany pochodzące z najbardziej różnorodnych miejsc naszej planety.

W ACE MIX do wyboru są nowe genetyki z naszych najnowszych projektów hodowlanych.

Nowe, szybkie kwitnienie i łatwe do wyhodowania hybrydy (zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń), wyhodowane z naszych najlepszych roślin rodzicielskich zostały włączone oraz nowe genetyczne, które jeszcze się nie ujawniły.

61,00 102,00  Wybierz opcje
bubba kush x pck
Bubba Kush x PCK
0 out of 5
(0)

Bubba Kush x PCK od Ace Seeds to feminizowane nasiona konopi, które pochodzą z pysznej mieszanki z Afganistanu i Pakistanu. To klasyczna hybryda w 100% Indica, która powstała ze skrzyżowania Bubba Kush i Pakistanu Chitral Kush. Idealny wybór dla miłośników odmian haszyszowych starej szkoły.

Bubba Kush x PCK to wszechstronna odmiana marihuany, która rozwija wspaniałe fioletowe i czerwone odcienie, owocowy profil terpenowy i wysoką moc PCK.

Bubba Kush x PCK zamienia się w małą / średnią roślinę konopi, która rośnie energicznie, rozwijając duże liście charakterystyczne dla odmian afgańskich. Jest rośliną łatwą w uprawie, która nadaje się zarówno do uprawy w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, i wykazuje wysoką odporność na ekstremalne warunki pogodowe, zarówno gorące, jak i zimne.

Efekt Bubba Kush x PCK jest typowy dla Indica: klarowny, relaksujący i przyjemnie przeciwlękowy, ale bez nadmiernej siły lub niszczycielskiego otumanienia.

Bubba Kush x PCK szczyci się dominującym aromatem kawy, z ziemistymi nutami typowymi dla afgańskiego haszyszu, a także może rozwinąć owocowe odcienie odziedziczone po pakistańskiej stronie.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaBubba Kush Katsu x Pakistan Chitral Kush
KwitnienieIndoor: 49 – 56 dni, Outdoor: wrzesień
Genotyp100% Indica
EfektRelaksujący
SmakHaszyszu
AromatKawy, ziemisty, haszyszu
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THC17%
CBD0,05%
45,00 205,00  Wybierz opcje
killer a5 haze Easy Resize.com
Killer A5 Haze
0 out of 5
(0)

Killer A5 Haze to hybryda z dominacją Sativy, która charakteryzuje się ekstremalną mocą, wysokim wigorem i plonami na miarę matki A5. Udało się to osiągnąć, hybrydyzując ją z zabójczymi fenotypami potężnego Malawi, dzięki którym poziom THC sięga nawet 30%.

W Killer A5 Haze znajdziemy 4 fenotypy:

– fenotyp dominujący w Haze wykazuje największy wpływ Sativy kolumbijskiej, wytwarzając ogromną i piękną colę o doskonałym stosunku kwiatów do liści, które dojrzewają przy eleganckich i delikatnych kwiatach. Drzewne i kadzidłowe aromaty czystego Haze. Produkcja żywicy jest dobra, ale nie tak ekstremalna jak w pozostałych 3 fenotypach. Czas kwitnienia: 75-90 dni.

NL / Haze wykazuje większy wpływ Indica od Northern Lights, a zatem mniejszy rozmiar, szybsze kwitnienie i niższy stosunek kwiat / liść. Jest również najbardziej wierny charakterystyce oryginalnej matki A5 Haze, produkując zaokrąglone i bardzo żywiczne kwiaty o srebrnym wyglądzie. Aromat kadzidłowy. Czas kwitnienia: 66-80 dni.

Haze / Malawi dominujące w Sativie i dobrze zrównoważone pod względem cech charakterystycznych zarówno od rodziców Haze A, jak i Malawi. Wytwarza ogromną, bardzo gęstą colę, o doskonałym stosunku kwiatów do liści, z błyszczącym pokryciem z żywicy. Kadzidło i drzewne aromaty Haze z oleistym i żywicznym tłem Malawi. Czas kwitnienia: 75-85 dni.

– Srebrnawy fenotyp Malawi. Niesamowicie wysoki stosunek kwiatów do liści, bardzo wysoka produkcja, z klasycznymi ogromnymi włoskami Malawi, oraz z niesamowitą produkcją żywicy, która nadaje jej agresywny, srebrzysty wygląd, gdy jest dojrzały, podnosząc cechy fenotypów Malawi Killer do bardzo ekstremalnych poziomów, które rzadko były wcześniej osiągane. Czas kwitnienia: 75-85 dni.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaA5 Haze by Nevil (Northern Lights #5/HazeA) x Malawi Killer
KwitnienieIndoor: 63 – 84 dni , Outdoor: późny październik
Genotyp80% Sativa / 20% Indica
EfektPsychodeliczny
SmakHaze, kadzidła, drzewny
AromatHaze, kadzidła, drzewny
WysokośćIndoor: b.d. , Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d. , Outdoor: b.d.
THC23 – 30%
CBD0%
74,00 327,00  Wybierz opcje
malawipanama1
Malawi x Panama
0 out of 5
(0)

 

Malawi x Panama od Ace Seeds to feminizowane nasiona marihuany pochodzące ze skrzyżowania niesamowitej Panama i potężnego Malawi. Ta odmiana marihuany to w 100% Sativa, która łączy w sobie najlepsze strony genetyki Sativa z Afryki Środkowej i Ameryki.

Malawi x Panama ewoluuje w średniej wielkości, mocne i wydajne rośliny marihuany w stylu Sativy, które dają doskonałe plony żywicznych pąków, znanych ze swojej dużej mocy i nieodpartego cytrynowo-korzennego zapachu.

Uprawa tej odmiany w pomieszczeniach jest naprawdę łatwa. Zalecamy umiarkowane nawożenie, dużo światła i ciepłe temperatury. Odpowiedni do metody SCROG lub dowolnego innego systemu pionowego.

Malawi x Panama to rzadka, pyszna mieszanka aromatów korzennych i drzewnych z nutami cytrusów i kadzidła. Jej efekt można porównać do potężnego wirowania zabierającego głowę w podróż pełną euforii i halucynacyjnych wrażeń. Odpowiedni tylko wtedy, gdy lubisz mocne doznania!

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaMalawi x Panama
KwitnienieIndoor: 77 – 84 dni, Outdoor: październik / listopad
Genotyp100% Sativa
EfektEuforyczny, halucynogenny
SmakCytrynowo-korzenny
AromatCytrynowo-korzenny
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THC21 – 26%
CBD0,2%
45,00 205,00  Wybierz opcje
golden tiger madmac colas empezando a madurar en interior21
Golden Tiger
0 out of 5
(0)

Golden Tiger powstał ze skojarzenia Koh Chang Thai, Hmong Thai, Old Malawi Killer i New Malawi Killer. Dzięki połączeniu tych potężnych nasion Ace Seeds dało roślinę o dużej sile wegetatywnej i wyjątkowo silnym produkcie końcowym. Golden Tiger nadaje się do uprawy w pomieszczeniach i na zewnątrz. Rośliny wykazują doskonałe wyniki w konfiguracjach SOG i ScrOG i bardzo dobrze reagują na LST.

Golden Tiger jest w 100% Sativą i wymaga odpowiednio długiego okresu kwitnienia, aby osiągnąć pełną dojrzałość. W uprawie indoor dojdzie do pełnego dojrzewania pąków wypełnionych żywicą po 11-14 tygodniach. W uprawie outdoor sezon zbiorów kończy się na przełomie października i listopada. Golden Tiger charakteryzuje się dobrą odpornością na szarą pleśń oraz wysoką odpornością na niższe temperatury.

Golden Tiger daje wysokie plony smacznych i bardzo silnych pąków pełnych trichomów. Smak dymu jest słodko-cytrusowy, gdzieś pomiędzy dojrzałą cytryną a dojrzałą mandarynką, doprawiony nutami drzewnymi i korzennymi. Efekt jest psychodeliczny, pobudzający i utrzymuje się bardzo długo. Ostrzegamy nowicjuszy – to zioło jest zalecane tylko dla najbardziej doświadczonych palaczy.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaKoh Chang Thai x Hmong Thai x Old Malawi Killer x New Malawi Killer
KwitnienieIndoor: 112 dni, Outdoor: listopad / grudzień
Genotyp100% Sativa
EfektPobudzający, psychodeliczny
SmakSłodko-cytrusowy
AromatOwoców, drewna, korzenny
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THC20 – 30%
CBD0,5%
45,00 205,00  Wybierz opcje
malawipanama1
Malawi x Panama Regular
0 out of 5
(0)

Malawi x Panama Regular od Ace Seeds to regularne nasiona marihuany pochodzące ze skrzyżowania niesamowitej Panama i potężnego Malawi. Ta odmiana marihuany to w 100% Sativa, która łączy w sobie najlepsze strony genetyki Sativa z Afryki Środkowej i Ameryki.

Malawi x Panama ewoluuje w średniej wielkości, mocne i wydajne rośliny marihuany w stylu Sativy, które dają doskonałe plony żywicznych pąków, znanych ze swojej dużej mocy i nieodpartego cytrynowo-korzennego zapachu.

Uprawa tej odmiany w pomieszczeniach jest naprawdę łatwa. Zalecamy umiarkowane nawożenie, dużo światła i ciepłe temperatury. Odpowiedni do metody SCROG lub dowolnego innego systemu pionowego.

Malawi x Panama to rzadka, pyszna mieszanka aromatów korzennych i drzewnych z nutami cytrusów i kadzidła. Jej efekt można porównać do potężnego wirowania zabierającego głowę w podróż pełną euforii i halucynacyjnych wrażeń. Odpowiedni tylko wtedy, gdy lubisz mocne doznania!

 

TypRegularne
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaMalawi x Panama
KwitnienieIndoor: 77 – 84 dni, Outdoor: październik / listopad
Genotyp100% Sativa
EfektEuforyczny, halucynogenny
SmakCytrynowo-korzenny
AromatCytrynowo-korzenny
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THC21 – 26%
CBD0,2%
106,00 205,00  Wybierz opcje
auto zamaldelica min
Auto Zamaldelica
0 out of 5
(0)

Auto Zamaldelica od Ace Seeds to nasiona konopi, które oferują wszystkie wspaniałe właściwości Zamaldelica, ale w wersji automatycznie kwitnącej. Jest jedną z ulubionych afrykańskich Sativ ze względu na jej silny efekt euforyczny i psychodeliczny, a także dlatego, że jej automatycznie kwitnąca natura nie wpływa na jej zdolność plonowania ani na jakość oryginalnego efektu.

Auto Zamaldelica to roślina przypominająca wyglądem Sativę, łatwa w uprawie z dużą główną colą i obfitymi rozgałęzieniami. Podobnie jak w przypadku większości automatycznie kwitnących, jest łatwa w uprawie i nadaje się do uprawy zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz w trudnych warunkach klimatycznych. Jej obfite plony są jedną z jej najwybitniejszych cech, która jest wysoko ceniona przez najbardziej wymagających hodowców.

Większość roślin wykazuje bogaty słodki, kwiatowy i owocowy profil terpenowy; inna odmiana wykazuje więcej terpenów cytrynowych; a aromat mniej powszechnej wersji jest bardziej drzewny i korzenny, z akcentami lukrecji.

W 75% przypadków Auto Zamaldelica daje naprawdę potężny, energetyczny i psychoaktywny efekt Sativy. W pozostałej części efekt może być bardziej relaksujący i narkotyczny. Który wolisz? W obu przypadkach Auto Zamaldelica nie zawiedzie.

 

TypAutomatyczne
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaZamaldelica x Auto Malawi x Northern Lights
KwitnienieIndoor: 56 – 63 dni, Outdoor: b.d.
Genotyp25% Indica / 75% Sativa
EfektEnergetyczny lub relaksujący
SmakSłodki, owocowy
AromatOwoców cytrusowych
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THC11 – 16%
CBD0,06%
45,00 205,00  Wybierz opcje
honduras breeze Easy Resize.com
Honduras Breeze
0 out of 5
(0)

Honduras Breeze to bezpośrednia hybryda czystej matki Honduras z wysoko wyselekcjonowanym Nepal Jam. Honduras wyróżnia się jakością i ilością kannabinoidów i terpenów oraz czystą, odświeżającą i euforyczną psychoaktywnością. Nepal Jam natomiast odpowiedzialny jest za bardzo szybkie kwitnienie, z doskonałą produkcją terpenów i żywic oraz bardzo przyjemnym efektem.

Honduras Breeze rośnie z silną strukturą i wigorem Sativy z Ameryki Środkowej, wytwarzając dużą główną colę i bardzo mocne i produktywne wtórne gałęzie. Wyrafinowana hybryda Sativa, której osobowość i cechy tropikalnej Sativy z Ameryki Środkowej są na pierwszym planie, a geny Nepal Jam przyczyniają się do łatwiejszego zarządzania strukturą, większej ilości bardziej wyrafinowanych terpenów, a także do skrócenia czasu kwitnienia.

Honduras Breeze może kwitnąć wręcz wybuchowo, gdy uprawiana jest na zewnątrz w ciepłym klimacie. Kwiaty mają niepowtarzalny charakter tropikalnej Sativy z Ameryki Środkowej, pokryte są srebrzystą żywicą emitującą słodkie, soczyste i organiczne nepalskie terpeny. Efekt jest jak odświeżająca i pozytywna bryza, która odmładza ciało i umysł.

Doskonały wybór do uprawy na wolnym powietrzu ze względu na jego niezwykłą wszechstronność i odporność na szeroką gamę szkodników i niekorzystne warunki, takie jak nadmierny upał, susza, zimno i deszcz.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaHonduras x Nepal Jam
KwitnienieIndoor: ok 77 dni , Outdoor: wczesny listopad
Genotyp85% Sativa / 15% Indica
EfektPobudzający, towarzyski
SmakSłodki, kwiatowy, cytrusowy
AromatSłodki, kwiatowy, cytrusowy
WysokośćIndoor: b.d. , Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d. , Outdoor: b.d.
THC13 – 17%
CBD0,25%
205,00  Wybierz opcje
zamaldelica1
Zamaldelica
0 out of 5
(0)

Zamaldelica od Ace Seeds to feminizowane nasiona konopi, które wywodzą się z krzyżówki Zamal z wyspy Reunion i Malawi. Jest to średniej wielkości roślina marihuany w 100% Sativa, która wytwarza duże, żywiczne pąki.

Smak i aromat Zamaldelica są słodko-owocowe, z nutami pomarańczy i mango. Zapewnia mocny mózgowo i orzeźwiający efekt podobny do Sativy.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaZamal x Malawi/Thai
KwitnienieIndoor: 77 – 98 dni, Outdoor: październik / listopad
Genotyp100% Sativa
EfektOrzeźwiający
SmakSłodko-owocowy, z nutami pomarańczy i mango
AromatSłodko-owocowy, z nutami pomarańczy i mango
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THC17 – 27%
CBD0,4%
45,00 205,00  Wybierz opcje
violeta 31
Violeta
0 out of 5
(0)

Nowy, kolorowy dodatek Ace SeedsVioleta jest zanurzona w morzu intensywnych fioletów i dynamicznych czerwieni. Wynik skrzyżowania dwóch majestatycznych szczepów, z których jedna to Purple Malawi, a druga Purple Pakistan Chitral Kush. Estetyczny dla oka, niewątpliwie zmyli i zaintryguje swoim czystym pięknem i aromatyczną obecnością.

Violeta, charakteryzująca się głównie kolumnową budową, rośnie w znacznym tempie – kwitnie w 8-10 tygodni. 50% Sativa / 50% Indica w naturze zapewnia dobrze wyważony kamień. Gładka w smaku, wypełnia nozdrza dość ciekawym balsamicznym aromatem; który kryje cały las owocowych odcieni.

Pod względem plonów Violeta byłaby raczej przeciętnym producentem. Jednak pod względem jakości zajmuje wysokie miejsca w książkach wielu ludzi. Jest okazem o dużych zdolnościach adaptacyjnych, może być hodowana zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, co czyni ją atrakcyjnym wyborem dla hodowców partyzantów.

Bardzo odporna na takie dolegliwości jak pleśń, mróz i szkodniki, kwitnie tam, gdzie więdłyby inne odmiany. Mając to na uwadze, byłaby idealnym towarzyszem dla każdego niedoświadczonego hodowcy szukającego oszałamiająco silnej odmiany.

Absolutna przyjemność palenia, Violeta wywołuje silny (ale przyjemny) haj. U szczytu poczujesz się całkowicie zrelaksowany i zadowolony zarówno na ciele, jak i umyśle. Idealna odmiana do palenia w pojedynkę lub z grupą przyjaciół.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaPurple Malawi x Pakistan Chitral Kush elite 2002 (purple pheno)
KwitnienieIndoor: 56 – 63 dni, Outdoor: październik
Genotyp60% Indica / 40% Sativa
EfektRelaksujący
SmakGładki, owoców
AromatOwocowy
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: 400 – 450 g/m², Outdoor: 600 – 800 g/roślina
THC12 – 17%
CBD0,05%
45,00 205,00  Wybierz opcje
panama 31
Panama Regular
0 out of 5
(0)

Panama od Ace Seeds to regularne nasiona konopi, które wywodzą się z krzyżówki 3 doskonałych genów panamskiej Sativy. Jest to roślina marihuany o silnym wzroście wegetatywnym i licznych wydłużonych pąkach wypełnionych żywicą. Na szczególną uwagę zasługują również piękne czerwonawo / różowawe odcienie pokrywające jego ciało.

Smak i aromat Panama są wyraźne i złożone, z nutami cytryny, ziemi i kadzidła. Zapewnia silne, psychodeliczne i orzeźwiające działanie przez długi czas.

 

TypRegularne
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaMix of  3 panamanian Sativa strains
KwitnienieIndoor: 63 – 84 dni, Outdoor: październik
Genotyp100% Sativa
EfektOrzeźwiający, psychodeliczny
SmakCytryny, ziemi i kadzidła
AromatCytryny, ziemi i kadzidła
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THC15 – 21%
CBD0%
106,00 205,00  Wybierz opcje
nepal jam1
Nepal Jam
0 out of 5
(0)

Nepal Jam od Ace Seeds to rezultat jednej z najbardziej udanych relacji na odległość wszechczasów. Silna, niezależna dama z nepalskich wyżyn została powalona przez Jamajczyka z 1985 roku, a jej potomstwem jest hybryda Sativy z charakterystycznymi wschodnimi cechami. Ace Seeds udało się dostroić genetykę Sativy do uprawy w pomieszczeniach – rośliny rzadko przekraczają 120 cm wysokości. Dobrze radzi sobie w glebie i na wodzie, w prawie każdym środowisku. Piękno dla początkującego hodowcy.

Nepal Jam od Ace Seeds jest krótki i krępy, ale też bardzo energiczny. Jej duża odporność na wszystko, od zimna po przędziorki oznacza, że ​​jest w stanie wydobyć na zewnątrz 400 g na roślinę. Ponadto roślina potrzebuje tylko 9 tygodni kwitnienia, aby wytworzyć gęste i żywiczne pąki, które emanują kuszącym owocowo-drzewnym aromatem. Końcowy produkt ma słodki smak i średni poziom THC 14–18% (i niską zawartość CBD), co gwarantuje czysty, radosny i intensywny haj, który będzie trwał przez wiele godzin, od Jamajki po wyżyny Nepalu …

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
Genetyka(Nepalese/Jamaica ’85) x Nepalese
KwitnienieIndoor: 56 – 63 dni, Outdoor: wrzesień / październik
Genotyp40% Indica / 60% Sativa
EfektRadosny
SmakOwocowy
AromatOwocowo-drzewny
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THC14 – 18%
CBD0 – 0,5%
45,00 205,00  Wybierz opcje
im 21
Malawi Regular
0 out of 5
(0)

Mówi się, że Malawi to najpotężniejszy dostępny gatunek Sativa. Jest to w 100% nieskażona odmiana z Afryki Środkowej i wyzwala niezwykle potężny, intensywny i psychodeliczny mózgowy haj trwający ponad 4 godziny. To zioło jest idealnym wyborem dla zagorzałych i doświadczonych palaczy o wysokiej tolerancji, a nowicjusze powinni zachować ostrożność, ponieważ moc jest po prostu niszczycielska.

Malawi będzie się bardzo dobrze rozwijał w konfiguracjach SOG i ScrOG, jest dobrze przystosowany do uprawy poziomej ze względu na silne rozgałęzienie i bardzo dobrze reaguje na LST. Malawi zapewnia wysokie plony i jest prawdziwą gratką dla miłośników Sativy, ale wymaga hodowcy obdarzonego cnotą cierpliwości. W uprawie indoor, duże i niesamowicie żywiczne pąki są gotowe do zbioru po okresie kwitnienia 11-14 tygodni – na zewnątrz rośliny są gotowe na przełomie października i listopada. Pąki wydzielają intensywny aromat oleju, drewna i cytryny.

 

TypRegularne
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaMalawi
KwitnienieIndoor: 70 – 91 dni, Outdoor: październik / listopad
Genotyp100% Sativa
EfektPsychodeliczny
SmakCytryny, drewna, oleju
AromatCytryny, drewna, oleju
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THC24 – 27%
CBD<1%
108,00 205,00  Wybierz opcje
kalichina 11
Kali China
0 out of 5
(0)

Udoskonalane przez długi czas, Kali China z Ace Seeds to prawdziwa praca z miłością. Przykład najlepszej hodowli na najwyższym poziomie, rośnie z wigorem, szybkością i wyrównaniem. Niewielki rozmiar, ale duży aromat, Kali China wykazuje wszystkie typowe cechy Indici wysokiego kalibru – co nie jest zbyt zaskakujące, biorąc pod uwagę, że składa się w 75% z Indici i do 25% Sativy.

Jest rośliną o wyjątkowości i złożoności, wydziela ostry bukiet składający się między innymi z owoców, kadzidła, haszyszu i orientalnych przypraw. Ten niezwykle różnorodny wachlarz zapachów wzmacnia Kali China dziesięciokrotnie. Mówiąc o haju, palacze doświadczają sensorycznego przeciążenia stymulacją. Potężna psychodeliczna fala Sativy zalewa od samego początku. W miarę postępu rzeczy później zanikają, ustępując miejsca znacznie bardziej zrelaksowanemu, introspekcyjnemu i medytacyjnemu doświadczeniu. Idealny szczep do dzielenia się z grupą przyjaciół.

To zdumiewające, że tak złożona (a jednocześnie zwarta) roślina, jak Kali China, jest w rzeczywistości bardzo łatwym w uprawie okazem. Tak łatwym, że nawet najbardziej przypadkowi hodowcy nie powinni mieć zbyt wielu problemów. Odporny na przędziorki, pleśń i zimno, Kali China naprawdę rozkwitnie w środowisku wewnętrznym. Jednak mając to na uwadze, jest zdolna do wzrostu na zewnątrz – rozwijając bardziej rozgałęziony i zaokrąglony kształt.

Kali China wyróżnia się z tłumu, olśniewając palaczy swoim pobłażliwym smakiem, aromatem i hajem. Jej łatwy w uprawie charakter w połączeniu z szybkim okresem kwitnienia (8-9 tygodni) sprawia, że ​​jest nieodpartym dodatkiem do każdej kolekcji konopi.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
Genetyka(Kali Mist x China Yunnan) x China Yunnan
KwitnienieIndoor: 49 – 63 dni, Outdoor: wrzesień
Genotyp75% Indica / 25% Sativa
EfektPsychodeliczny, relaksujący
SmakOwoców, kadzidła, haszyszu i orientalnych przypraw
AromatOwoców, kadzidła, haszyszu i orientalnych przypraw
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: 400 g/m², Outdoor: 400 – 600 g/roślina
THC14 – 22%
CBD0,2%
45,00 205,00  Wybierz opcje
china yunnan od bud1
China Yunnan Feminized
0 out of 5
(0)

Znalezione obrazy dla zapytania ace seeds

Chińska Yunnan to roślina egzotyczna, możliwe połączenie między klasycznymi wskaźnikami a sativasami Południowo-Wschodniego Azji.

Pokazuje cechy obu stron widma konopi. Z jednej strony rośnie mocno i zwarta, z pięknymi szerokimi liśćmi i wyglądem zboża. Kwiaty szybko dojrzewają z wysoką żywicą i słodkimi kremowymi zapachami. Z drugiej strony, ukazuje pewne azjatyckie właściwości sativa, które można docenić na początku jego efektu oraz w pewnych nieprzytomnych i leśnych aromatach.

Z całym naszym wysiłkiem i troską oferujemy tę rzadkość dla społeczności plantatorów, mimo że ledwo została ona wprowadzona do współczesnej hodowli. Mamy nadzieję, że zachowasz tę specjalną linię Landrace i wykorzystasz ją w swoich projektach hodowlanych.

Format Feminizowane
Stosunek Sativa / Indica 80% indica / 20% sativa
THC 12-18%
CBD Do 3%
CBG Nie ma jeszcze analizy
Kwitnienie wewnątrz 8-9 tygodni
Kwitnienie na zewnątrz końca września / początek października
Wydajność średnia-wysoka
Odporność na roztocza pająków Średnia
Odporność na pleśń pleśni Średnia
Odporność na białą muchę Średnia
Odporność na zimno Średnia
Odporność na ciepło Średnia-Wysoka
Szerokość geograficzna 0º-43º
Genetyka Większość indica pochodzi z Yunnan, prowincji południowej graniczącej z Birmą.
Struktura  o dużej lub krótkiej długości węzła. W pomieszczeniach o krótkim czasie wegetatywnym produkuje kolumnowe rośliny z dużym pączkiem głównym. Na zewnątrz i dłuższy czas wegetatywny rozwija się w rozgałęzioną strukturę podobną do miski.
Bukiet gęsty, słodki i kwaśny, kremowy indica, z leśnymi i nieprzytomnymi wskazówkami azjatyckich sativa.
High Szczęśliwy i wizualny początkowo. Ciepłe, relaksujące i przyjemne w ostatniej fazie. Niektóre rośliny mogą wykazywać umiarkowany poziom CBD.

Availability:

Brak w magazynie

44,00 200,00  Wybierz opcje
bangihaze21
Bangi Haze
0 out of 5
(0)

Firma Ace Seeds opracowała Bangi Haze, krzyżując kongijską genetykę Sativy z wytrzymałą odmianą lądową z nepalskich gór. Końcowym rezultatem tego procesu hodowlanego był wysoce ustabilizowany szczep, z 70% genetyką Sativy i odpowiedni do uprawy w pomieszczeniach lub na zewnątrz, nawet w chłodniejszym klimacie.

Bangi Haze jest łatwa w uprawie w porównaniu z innymi hybrydami z dominacją Sativy. Cechuje się niezwykłą odpornością na chłodniejszy klimat, deszcz, pleśń i grzyby, co daje hodowcom zewnętrznym w trudnych warunkach duże szanse na sukces. Odmiana ta została opracowana w Galicji, jednym z najzimniejszych regionów Hiszpanii, gdzie opady deszczu, mgła i wysoka wilgotność mogą z łatwością zniszczyć całe zbiory. Bangi Haze radzi sobie z tymi warunkami, ma stosunkowo krótki czas kwitnienia 9-10 tygodni, a także dobrze rośnie w sztucznym świetle. Odmiana preferuje średnie dawki nawozu, ale raczej małe ilości azotu.

Haj Bangi Haze charakteryzuje się wyraźnym, podnoszącym na duchu, euforycznym i energetyzującym efektem kongijskiej Sativy, połączonym z lekko uspokajającymi elementami nepalskimi. To dym, który uaktywnia się, a kongijska Sativa wyraźnie dominuje nad efektami. Poziomy THC były testowane na 15-20%. Palenie Bangi Haze wprawia w zdumienie złożoną mieszanką słodkich smaków, w tym anyżu i cytryny, z nutą haszyszu i letnich kwiatów.

Hodowcy outdoor, szukający niezawodnej odmiany z dominacją Sativy, która jest w stanie poradzić sobie z chłodniejszym klimatem w północnej Europie, właśnie znaleźli coś dla siebie. Bangi Haze to wytrzymała odmiana, nieskomplikowana w uprawie i dobry wybór dla hodowców z niewielkim doświadczeniem. Hodowcy indoor również będą zadowoleni i mogą spodziewać się gęstych kwiatów o nadmiernej produkcji włosków.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaCongo x Nepali
KwitnienieIndoor: 60 – 65 dni, Outdoor: październik
Genotyp30% Indica / 70% Sativa
EfektEnergetyzujący, podnoszący na duchu
SmakSłodki
AromatAnyżu i cytryny, z nutą haszyszu i letnich kwiatów
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THC15 – 20%
CBD0%
45,00 127,00  Wybierz opcje
acemix 31 1
ACE Mix Feminized
0 out of 5
(0)

W tym wspaniałym zestawieniu połączono doskonałe szczepy pochodzące z najbardziej różnorodnych miejsc naszej planety.

W naszym systemie ACE MIX do wyboru są nowe genetyki z naszych najnowszych projektów hodowlanych.

Nowe, szybkie kwitnienie i łatwe do wyhodowania hybrydy (zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń), wyhodowane z naszych najlepszych roślin rodzicielskich zostały włączone oraz nowe genetyczne, które jeszcze się nie ujawniły.

65,00 102,00  Wybierz opcje
auto malawi nl1 whole1
Auto Malawi x Northern Lights
0 out of 5
(0)

Automatycznie kwitnące nasiona konopi Auto Malawi x Northern Lights od Ace Seeds mają swoje korzenie w krzyżówce Malawi vieja Killer i Northern Lights Auto. Ta roślina marihuany z 50% Indica / 50% Sativa jest nie tylko niesamowicie odporna, ale także zdolna do produkcji obfitych plonów w niezwykle krótkim czasie, zaledwie 8-12 tygodni od siewu. Dzięki niej zarówno eksperci, jak i początkujący będą mogli uzyskać wysokiej jakości produkt końcowy, ponieważ rośnie duża i zdrowa w zamian za niewielki wysiłek.

Auto Malawi x Northern Lights rozwija ogromną końcową colę otoczoną wieloma bocznymi gałęziami pełnymi innych wysoce żywicznych pąków. Można było uzyskać trzy różne fenotypy: niektóre bardziej produktywne niż inne, niektóre szybciej rozwijające się niż inne, ale wszystkie trzy z nich są niesamowicie szybkie i produktywne. Podczas gdy jeden z nich jest raczej zrównoważony, drugi ma znacznie wyraźniejszą tendencję do Indica, a trzeci z kolei jest bardziej z dominacją Sativy. Co więcej, jeden z nich uzyskuje niewiarygodnie piękne fioletowe odcienie pod koniec kwitnienia.

Aby przyspieszyć wzrost roślin marihuany Auto Malawi x Northern Lights, od samego początku konieczne będzie użycie odpowiednio dużej doniczki. Doniczka 7 l nadaje się do upraw w pomieszczeniach, ale doniczka 15-20 l jest lepsza, jeśli uprawiamy na zewnątrz.

Smak i aromat Auto Malawi x Northern Lights pobudzi Twoje zmysły niesamowitymi akcentami jogurtu truskawkowego, soku owocowego i drewna, którym towarzyszą nuty kwiatów, cukru, żywicy i płatków zbożowych z miodem. Prawdziwa uczta dla zmysłów! Podczas degustacji tej zadziwiającej odmiany konopi będziesz cieszyć się zaskakującą podróżą, której nigdy nie zapomnisz. Wszystko zacznie się od niewiarygodnie mózgowego haju, który stopniowo ewoluuje w stan relaksu, w którym poczujesz się szczęśliwy jak zawsze. Doświadczenie, którego nie można przegapić.

 

TypAutomatyczne
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaOld Killer Malawi x autoflowering Northern Lights.
KwitnienieIndoor: 63 – 70 dni, Outdoor: b.d.
Genotyp50% Indica / 50% Sativa
EfektRelaksujący, poprawiający nastrój
SmakSłodki, owocowy
AromatJogurtu truskawkowego, soku owocowego i drewna
WysokośćIndoor: b.d. cm, Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THC10 – 15%
CBD0,05%
37,00 164,00  Wybierz opcje
im 21
Malawi
0 out of 5
(0)

Mówi się, że Malawi to najpotężniejszy dostępny gatunek Sativa. Jest to w 100% nieskażona odmiana z Afryki Środkowej i wyzwala niezwykle potężny, intensywny i psychodeliczny mózgowy haj trwający ponad 4 godziny. To zioło jest idealnym wyborem dla zagorzałych i doświadczonych palaczy o wysokiej tolerancji, a nowicjusze powinni zachować ostrożność, ponieważ moc jest po prostu niszczycielska.

Malawi będzie się bardzo dobrze rozwijał w konfiguracjach SOG i ScrOG, jest dobrze przystosowany do uprawy poziomej ze względu na silne rozgałęzienie i bardzo dobrze reaguje na LST. Malawi zapewnia wysokie plony i jest prawdziwą gratką dla miłośników Sativy, ale wymaga hodowcy obdarzonego cnotą cierpliwości. W uprawie indoor, duże i niesamowicie żywiczne pąki są gotowe do zbioru po okresie kwitnienia 11-14 tygodni – na zewnątrz rośliny są gotowe na przełomie października i listopada. Pąki wydzielają intensywny aromat oleju, drewna i cytryny.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaMalawi
KwitnienieIndoor: 70 – 91 dni, Outdoor: październik / listopad
Genotyp100% Sativa
EfektPsychodeliczny
SmakCytryny, drewna, oleju
AromatCytryny, drewna, oleju
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THC24 – 27%
CBD<1%
45,00 205,00  Wybierz opcje
tropical mix1
Tropical Mix Regular
0 out of 5
(0)

Tropical Mix Regular od Ace Seeds to asortyment zawierający odmiany Sativa z Ameryki Środkowej, genetykę Malawi oraz hybrydy Haze / Thai.

Tropical Mix Regular to wybór nasion przeznaczonych dla miłośników Sativy, które są wysoce odporne na pleśń i szkodniki.

49,00  Wybierz opcje
acemix 31 1
ACE Mix Regular
0 out of 5
(0)

W tym wspaniałym pudełku Pandora połączono doskonałe odmiany pochodzące z najbardziej różnorodnych miejsc naszej planety.

W ACE MIX do wyboru są nowe genetyki z naszych najnowszych projektów hodowlanych.

Nowe, szybkie kwitnienie i łatwe do wyhodowania hybrydy (zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń), wyhodowane z naszych najlepszych roślin rodzicielskich zostały włączone oraz nowe genetyczne, które jeszcze się nie ujawniły.

61,00 102,00  Wybierz opcje
bubba kush x pck
Bubba Kush x PCK
0 out of 5
(0)

Bubba Kush x PCK od Ace Seeds to feminizowane nasiona konopi, które pochodzą z pysznej mieszanki z Afganistanu i Pakistanu. To klasyczna hybryda w 100% Indica, która powstała ze skrzyżowania Bubba Kush i Pakistanu Chitral Kush. Idealny wybór dla miłośników odmian haszyszowych starej szkoły.

Bubba Kush x PCK to wszechstronna odmiana marihuany, która rozwija wspaniałe fioletowe i czerwone odcienie, owocowy profil terpenowy i wysoką moc PCK.

Bubba Kush x PCK zamienia się w małą / średnią roślinę konopi, która rośnie energicznie, rozwijając duże liście charakterystyczne dla odmian afgańskich. Jest rośliną łatwą w uprawie, która nadaje się zarówno do uprawy w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, i wykazuje wysoką odporność na ekstremalne warunki pogodowe, zarówno gorące, jak i zimne.

Efekt Bubba Kush x PCK jest typowy dla Indica: klarowny, relaksujący i przyjemnie przeciwlękowy, ale bez nadmiernej siły lub niszczycielskiego otumanienia.

Bubba Kush x PCK szczyci się dominującym aromatem kawy, z ziemistymi nutami typowymi dla afgańskiego haszyszu, a także może rozwinąć owocowe odcienie odziedziczone po pakistańskiej stronie.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaBubba Kush Katsu x Pakistan Chitral Kush
KwitnienieIndoor: 49 – 56 dni, Outdoor: wrzesień
Genotyp100% Indica
EfektRelaksujący
SmakHaszyszu
AromatKawy, ziemisty, haszyszu
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THC17%
CBD0,05%
45,00 205,00  Wybierz opcje
killer a5 haze Easy Resize.com
Killer A5 Haze
0 out of 5
(0)

Killer A5 Haze to hybryda z dominacją Sativy, która charakteryzuje się ekstremalną mocą, wysokim wigorem i plonami na miarę matki A5. Udało się to osiągnąć, hybrydyzując ją z zabójczymi fenotypami potężnego Malawi, dzięki którym poziom THC sięga nawet 30%.

W Killer A5 Haze znajdziemy 4 fenotypy:

– fenotyp dominujący w Haze wykazuje największy wpływ Sativy kolumbijskiej, wytwarzając ogromną i piękną colę o doskonałym stosunku kwiatów do liści, które dojrzewają przy eleganckich i delikatnych kwiatach. Drzewne i kadzidłowe aromaty czystego Haze. Produkcja żywicy jest dobra, ale nie tak ekstremalna jak w pozostałych 3 fenotypach. Czas kwitnienia: 75-90 dni.

NL / Haze wykazuje większy wpływ Indica od Northern Lights, a zatem mniejszy rozmiar, szybsze kwitnienie i niższy stosunek kwiat / liść. Jest również najbardziej wierny charakterystyce oryginalnej matki A5 Haze, produkując zaokrąglone i bardzo żywiczne kwiaty o srebrnym wyglądzie. Aromat kadzidłowy. Czas kwitnienia: 66-80 dni.

Haze / Malawi dominujące w Sativie i dobrze zrównoważone pod względem cech charakterystycznych zarówno od rodziców Haze A, jak i Malawi. Wytwarza ogromną, bardzo gęstą colę, o doskonałym stosunku kwiatów do liści, z błyszczącym pokryciem z żywicy. Kadzidło i drzewne aromaty Haze z oleistym i żywicznym tłem Malawi. Czas kwitnienia: 75-85 dni.

– Srebrnawy fenotyp Malawi. Niesamowicie wysoki stosunek kwiatów do liści, bardzo wysoka produkcja, z klasycznymi ogromnymi włoskami Malawi, oraz z niesamowitą produkcją żywicy, która nadaje jej agresywny, srebrzysty wygląd, gdy jest dojrzały, podnosząc cechy fenotypów Malawi Killer do bardzo ekstremalnych poziomów, które rzadko były wcześniej osiągane. Czas kwitnienia: 75-85 dni.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaA5 Haze by Nevil (Northern Lights #5/HazeA) x Malawi Killer
KwitnienieIndoor: 63 – 84 dni , Outdoor: późny październik
Genotyp80% Sativa / 20% Indica
EfektPsychodeliczny
SmakHaze, kadzidła, drzewny
AromatHaze, kadzidła, drzewny
WysokośćIndoor: b.d. , Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d. , Outdoor: b.d.
THC23 – 30%
CBD0%
74,00 327,00  Wybierz opcje
malawipanama1
Malawi x Panama
0 out of 5
(0)

 

Malawi x Panama od Ace Seeds to feminizowane nasiona marihuany pochodzące ze skrzyżowania niesamowitej Panama i potężnego Malawi. Ta odmiana marihuany to w 100% Sativa, która łączy w sobie najlepsze strony genetyki Sativa z Afryki Środkowej i Ameryki.

Malawi x Panama ewoluuje w średniej wielkości, mocne i wydajne rośliny marihuany w stylu Sativy, które dają doskonałe plony żywicznych pąków, znanych ze swojej dużej mocy i nieodpartego cytrynowo-korzennego zapachu.

Uprawa tej odmiany w pomieszczeniach jest naprawdę łatwa. Zalecamy umiarkowane nawożenie, dużo światła i ciepłe temperatury. Odpowiedni do metody SCROG lub dowolnego innego systemu pionowego.

Malawi x Panama to rzadka, pyszna mieszanka aromatów korzennych i drzewnych z nutami cytrusów i kadzidła. Jej efekt można porównać do potężnego wirowania zabierającego głowę w podróż pełną euforii i halucynacyjnych wrażeń. Odpowiedni tylko wtedy, gdy lubisz mocne doznania!

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaMalawi x Panama
KwitnienieIndoor: 77 – 84 dni, Outdoor: październik / listopad
Genotyp100% Sativa
EfektEuforyczny, halucynogenny
SmakCytrynowo-korzenny
AromatCytrynowo-korzenny
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THC21 – 26%
CBD0,2%
45,00 205,00  Wybierz opcje
golden tiger madmac colas empezando a madurar en interior21
Golden Tiger
0 out of 5
(0)

Golden Tiger powstał ze skojarzenia Koh Chang Thai, Hmong Thai, Old Malawi Killer i New Malawi Killer. Dzięki połączeniu tych potężnych nasion Ace Seeds dało roślinę o dużej sile wegetatywnej i wyjątkowo silnym produkcie końcowym. Golden Tiger nadaje się do uprawy w pomieszczeniach i na zewnątrz. Rośliny wykazują doskonałe wyniki w konfiguracjach SOG i ScrOG i bardzo dobrze reagują na LST.

Golden Tiger jest w 100% Sativą i wymaga odpowiednio długiego okresu kwitnienia, aby osiągnąć pełną dojrzałość. W uprawie indoor dojdzie do pełnego dojrzewania pąków wypełnionych żywicą po 11-14 tygodniach. W uprawie outdoor sezon zbiorów kończy się na przełomie października i listopada. Golden Tiger charakteryzuje się dobrą odpornością na szarą pleśń oraz wysoką odpornością na niższe temperatury.

Golden Tiger daje wysokie plony smacznych i bardzo silnych pąków pełnych trichomów. Smak dymu jest słodko-cytrusowy, gdzieś pomiędzy dojrzałą cytryną a dojrzałą mandarynką, doprawiony nutami drzewnymi i korzennymi. Efekt jest psychodeliczny, pobudzający i utrzymuje się bardzo długo. Ostrzegamy nowicjuszy – to zioło jest zalecane tylko dla najbardziej doświadczonych palaczy.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaKoh Chang Thai x Hmong Thai x Old Malawi Killer x New Malawi Killer
KwitnienieIndoor: 112 dni, Outdoor: listopad / grudzień
Genotyp100% Sativa
EfektPobudzający, psychodeliczny
SmakSłodko-cytrusowy
AromatOwoców, drewna, korzenny
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THC20 – 30%
CBD0,5%
45,00 205,00  Wybierz opcje
malawipanama1
Malawi x Panama Regular
0 out of 5
(0)

Malawi x Panama Regular od Ace Seeds to regularne nasiona marihuany pochodzące ze skrzyżowania niesamowitej Panama i potężnego Malawi. Ta odmiana marihuany to w 100% Sativa, która łączy w sobie najlepsze strony genetyki Sativa z Afryki Środkowej i Ameryki.

Malawi x Panama ewoluuje w średniej wielkości, mocne i wydajne rośliny marihuany w stylu Sativy, które dają doskonałe plony żywicznych pąków, znanych ze swojej dużej mocy i nieodpartego cytrynowo-korzennego zapachu.

Uprawa tej odmiany w pomieszczeniach jest naprawdę łatwa. Zalecamy umiarkowane nawożenie, dużo światła i ciepłe temperatury. Odpowiedni do metody SCROG lub dowolnego innego systemu pionowego.

Malawi x Panama to rzadka, pyszna mieszanka aromatów korzennych i drzewnych z nutami cytrusów i kadzidła. Jej efekt można porównać do potężnego wirowania zabierającego głowę w podróż pełną euforii i halucynacyjnych wrażeń. Odpowiedni tylko wtedy, gdy lubisz mocne doznania!

 

TypRegularne
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaMalawi x Panama
KwitnienieIndoor: 77 – 84 dni, Outdoor: październik / listopad
Genotyp100% Sativa
EfektEuforyczny, halucynogenny
SmakCytrynowo-korzenny
AromatCytrynowo-korzenny
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THC21 – 26%
CBD0,2%
106,00 205,00  Wybierz opcje
auto zamaldelica min
Auto Zamaldelica
0 out of 5
(0)

Auto Zamaldelica od Ace Seeds to nasiona konopi, które oferują wszystkie wspaniałe właściwości Zamaldelica, ale w wersji automatycznie kwitnącej. Jest jedną z ulubionych afrykańskich Sativ ze względu na jej silny efekt euforyczny i psychodeliczny, a także dlatego, że jej automatycznie kwitnąca natura nie wpływa na jej zdolność plonowania ani na jakość oryginalnego efektu.

Auto Zamaldelica to roślina przypominająca wyglądem Sativę, łatwa w uprawie z dużą główną colą i obfitymi rozgałęzieniami. Podobnie jak w przypadku większości automatycznie kwitnących, jest łatwa w uprawie i nadaje się do uprawy zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz w trudnych warunkach klimatycznych. Jej obfite plony są jedną z jej najwybitniejszych cech, która jest wysoko ceniona przez najbardziej wymagających hodowców.

Większość roślin wykazuje bogaty słodki, kwiatowy i owocowy profil terpenowy; inna odmiana wykazuje więcej terpenów cytrynowych; a aromat mniej powszechnej wersji jest bardziej drzewny i korzenny, z akcentami lukrecji.

W 75% przypadków Auto Zamaldelica daje naprawdę potężny, energetyczny i psychoaktywny efekt Sativy. W pozostałej części efekt może być bardziej relaksujący i narkotyczny. Który wolisz? W obu przypadkach Auto Zamaldelica nie zawiedzie.

 

TypAutomatyczne
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaZamaldelica x Auto Malawi x Northern Lights
KwitnienieIndoor: 56 – 63 dni, Outdoor: b.d.
Genotyp25% Indica / 75% Sativa
EfektEnergetyczny lub relaksujący
SmakSłodki, owocowy
AromatOwoców cytrusowych
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THC11 – 16%
CBD0,06%
45,00 205,00  Wybierz opcje
honduras breeze Easy Resize.com
Honduras Breeze
0 out of 5
(0)

Honduras Breeze to bezpośrednia hybryda czystej matki Honduras z wysoko wyselekcjonowanym Nepal Jam. Honduras wyróżnia się jakością i ilością kannabinoidów i terpenów oraz czystą, odświeżającą i euforyczną psychoaktywnością. Nepal Jam natomiast odpowiedzialny jest za bardzo szybkie kwitnienie, z doskonałą produkcją terpenów i żywic oraz bardzo przyjemnym efektem.

Honduras Breeze rośnie z silną strukturą i wigorem Sativy z Ameryki Środkowej, wytwarzając dużą główną colę i bardzo mocne i produktywne wtórne gałęzie. Wyrafinowana hybryda Sativa, której osobowość i cechy tropikalnej Sativy z Ameryki Środkowej są na pierwszym planie, a geny Nepal Jam przyczyniają się do łatwiejszego zarządzania strukturą, większej ilości bardziej wyrafinowanych terpenów, a także do skrócenia czasu kwitnienia.

Honduras Breeze może kwitnąć wręcz wybuchowo, gdy uprawiana jest na zewnątrz w ciepłym klimacie. Kwiaty mają niepowtarzalny charakter tropikalnej Sativy z Ameryki Środkowej, pokryte są srebrzystą żywicą emitującą słodkie, soczyste i organiczne nepalskie terpeny. Efekt jest jak odświeżająca i pozytywna bryza, która odmładza ciało i umysł.

Doskonały wybór do uprawy na wolnym powietrzu ze względu na jego niezwykłą wszechstronność i odporność na szeroką gamę szkodników i niekorzystne warunki, takie jak nadmierny upał, susza, zimno i deszcz.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaHonduras x Nepal Jam
KwitnienieIndoor: ok 77 dni , Outdoor: wczesny listopad
Genotyp85% Sativa / 15% Indica
EfektPobudzający, towarzyski
SmakSłodki, kwiatowy, cytrusowy
AromatSłodki, kwiatowy, cytrusowy
WysokośćIndoor: b.d. , Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d. , Outdoor: b.d.
THC13 – 17%
CBD0,25%
205,00  Wybierz opcje
zamaldelica1
Zamaldelica
0 out of 5
(0)

Zamaldelica od Ace Seeds to feminizowane nasiona konopi, które wywodzą się z krzyżówki Zamal z wyspy Reunion i Malawi. Jest to średniej wielkości roślina marihuany w 100% Sativa, która wytwarza duże, żywiczne pąki.

Smak i aromat Zamaldelica są słodko-owocowe, z nutami pomarańczy i mango. Zapewnia mocny mózgowo i orzeźwiający efekt podobny do Sativy.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaZamal x Malawi/Thai
KwitnienieIndoor: 77 – 98 dni, Outdoor: październik / listopad
Genotyp100% Sativa
EfektOrzeźwiający
SmakSłodko-owocowy, z nutami pomarańczy i mango
AromatSłodko-owocowy, z nutami pomarańczy i mango
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THC17 – 27%
CBD0,4%
45,00 205,00  Wybierz opcje
violeta 31
Violeta
0 out of 5
(0)

Nowy, kolorowy dodatek Ace SeedsVioleta jest zanurzona w morzu intensywnych fioletów i dynamicznych czerwieni. Wynik skrzyżowania dwóch majestatycznych szczepów, z których jedna to Purple Malawi, a druga Purple Pakistan Chitral Kush. Estetyczny dla oka, niewątpliwie zmyli i zaintryguje swoim czystym pięknem i aromatyczną obecnością.

Violeta, charakteryzująca się głównie kolumnową budową, rośnie w znacznym tempie – kwitnie w 8-10 tygodni. 50% Sativa / 50% Indica w naturze zapewnia dobrze wyważony kamień. Gładka w smaku, wypełnia nozdrza dość ciekawym balsamicznym aromatem; który kryje cały las owocowych odcieni.

Pod względem plonów Violeta byłaby raczej przeciętnym producentem. Jednak pod względem jakości zajmuje wysokie miejsca w książkach wielu ludzi. Jest okazem o dużych zdolnościach adaptacyjnych, może być hodowana zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, co czyni ją atrakcyjnym wyborem dla hodowców partyzantów.

Bardzo odporna na takie dolegliwości jak pleśń, mróz i szkodniki, kwitnie tam, gdzie więdłyby inne odmiany. Mając to na uwadze, byłaby idealnym towarzyszem dla każdego niedoświadczonego hodowcy szukającego oszałamiająco silnej odmiany.

Absolutna przyjemność palenia, Violeta wywołuje silny (ale przyjemny) haj. U szczytu poczujesz się całkowicie zrelaksowany i zadowolony zarówno na ciele, jak i umyśle. Idealna odmiana do palenia w pojedynkę lub z grupą przyjaciół.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaPurple Malawi x Pakistan Chitral Kush elite 2002 (purple pheno)
KwitnienieIndoor: 56 – 63 dni, Outdoor: październik
Genotyp60% Indica / 40% Sativa
EfektRelaksujący
SmakGładki, owoców
AromatOwocowy
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: 400 – 450 g/m², Outdoor: 600 – 800 g/roślina
THC12 – 17%
CBD0,05%
45,00 205,00  Wybierz opcje
panama 31
Panama Regular
0 out of 5
(0)

Panama od Ace Seeds to regularne nasiona konopi, które wywodzą się z krzyżówki 3 doskonałych genów panamskiej Sativy. Jest to roślina marihuany o silnym wzroście wegetatywnym i licznych wydłużonych pąkach wypełnionych żywicą. Na szczególną uwagę zasługują również piękne czerwonawo / różowawe odcienie pokrywające jego ciało.

Smak i aromat Panama są wyraźne i złożone, z nutami cytryny, ziemi i kadzidła. Zapewnia silne, psychodeliczne i orzeźwiające działanie przez długi czas.

 

TypRegularne
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaMix of  3 panamanian Sativa strains
KwitnienieIndoor: 63 – 84 dni, Outdoor: październik
Genotyp100% Sativa
EfektOrzeźwiający, psychodeliczny
SmakCytryny, ziemi i kadzidła
AromatCytryny, ziemi i kadzidła
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THC15 – 21%
CBD0%
106,00 205,00  Wybierz opcje
nepal jam1
Nepal Jam
0 out of 5
(0)

Nepal Jam od Ace Seeds to rezultat jednej z najbardziej udanych relacji na odległość wszechczasów. Silna, niezależna dama z nepalskich wyżyn została powalona przez Jamajczyka z 1985 roku, a jej potomstwem jest hybryda Sativy z charakterystycznymi wschodnimi cechami. Ace Seeds udało się dostroić genetykę Sativy do uprawy w pomieszczeniach – rośliny rzadko przekraczają 120 cm wysokości. Dobrze radzi sobie w glebie i na wodzie, w prawie każdym środowisku. Piękno dla początkującego hodowcy.

Nepal Jam od Ace Seeds jest krótki i krępy, ale też bardzo energiczny. Jej duża odporność na wszystko, od zimna po przędziorki oznacza, że ​​jest w stanie wydobyć na zewnątrz 400 g na roślinę. Ponadto roślina potrzebuje tylko 9 tygodni kwitnienia, aby wytworzyć gęste i żywiczne pąki, które emanują kuszącym owocowo-drzewnym aromatem. Końcowy produkt ma słodki smak i średni poziom THC 14–18% (i niską zawartość CBD), co gwarantuje czysty, radosny i intensywny haj, który będzie trwał przez wiele godzin, od Jamajki po wyżyny Nepalu …

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
Genetyka(Nepalese/Jamaica ’85) x Nepalese
KwitnienieIndoor: 56 – 63 dni, Outdoor: wrzesień / październik
Genotyp40% Indica / 60% Sativa
EfektRadosny
SmakOwocowy
AromatOwocowo-drzewny
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THC14 – 18%
CBD0 – 0,5%
45,00 205,00  Wybierz opcje
im 21
Malawi Regular
0 out of 5
(0)

Mówi się, że Malawi to najpotężniejszy dostępny gatunek Sativa. Jest to w 100% nieskażona odmiana z Afryki Środkowej i wyzwala niezwykle potężny, intensywny i psychodeliczny mózgowy haj trwający ponad 4 godziny. To zioło jest idealnym wyborem dla zagorzałych i doświadczonych palaczy o wysokiej tolerancji, a nowicjusze powinni zachować ostrożność, ponieważ moc jest po prostu niszczycielska.

Malawi będzie się bardzo dobrze rozwijał w konfiguracjach SOG i ScrOG, jest dobrze przystosowany do uprawy poziomej ze względu na silne rozgałęzienie i bardzo dobrze reaguje na LST. Malawi zapewnia wysokie plony i jest prawdziwą gratką dla miłośników Sativy, ale wymaga hodowcy obdarzonego cnotą cierpliwości. W uprawie indoor, duże i niesamowicie żywiczne pąki są gotowe do zbioru po okresie kwitnienia 11-14 tygodni – na zewnątrz rośliny są gotowe na przełomie października i listopada. Pąki wydzielają intensywny aromat oleju, drewna i cytryny.

 

TypRegularne
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaMalawi
KwitnienieIndoor: 70 – 91 dni, Outdoor: październik / listopad
Genotyp100% Sativa
EfektPsychodeliczny
SmakCytryny, drewna, oleju
AromatCytryny, drewna, oleju
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THC24 – 27%
CBD<1%
108,00 205,00  Wybierz opcje
kalichina 11
Kali China
0 out of 5
(0)

Udoskonalane przez długi czas, Kali China z Ace Seeds to prawdziwa praca z miłością. Przykład najlepszej hodowli na najwyższym poziomie, rośnie z wigorem, szybkością i wyrównaniem. Niewielki rozmiar, ale duży aromat, Kali China wykazuje wszystkie typowe cechy Indici wysokiego kalibru – co nie jest zbyt zaskakujące, biorąc pod uwagę, że składa się w 75% z Indici i do 25% Sativy.

Jest rośliną o wyjątkowości i złożoności, wydziela ostry bukiet składający się między innymi z owoców, kadzidła, haszyszu i orientalnych przypraw. Ten niezwykle różnorodny wachlarz zapachów wzmacnia Kali China dziesięciokrotnie. Mówiąc o haju, palacze doświadczają sensorycznego przeciążenia stymulacją. Potężna psychodeliczna fala Sativy zalewa od samego początku. W miarę postępu rzeczy później zanikają, ustępując miejsca znacznie bardziej zrelaksowanemu, introspekcyjnemu i medytacyjnemu doświadczeniu. Idealny szczep do dzielenia się z grupą przyjaciół.

To zdumiewające, że tak złożona (a jednocześnie zwarta) roślina, jak Kali China, jest w rzeczywistości bardzo łatwym w uprawie okazem. Tak łatwym, że nawet najbardziej przypadkowi hodowcy nie powinni mieć zbyt wielu problemów. Odporny na przędziorki, pleśń i zimno, Kali China naprawdę rozkwitnie w środowisku wewnętrznym. Jednak mając to na uwadze, jest zdolna do wzrostu na zewnątrz – rozwijając bardziej rozgałęziony i zaokrąglony kształt.

Kali China wyróżnia się z tłumu, olśniewając palaczy swoim pobłażliwym smakiem, aromatem i hajem. Jej łatwy w uprawie charakter w połączeniu z szybkim okresem kwitnienia (8-9 tygodni) sprawia, że ​​jest nieodpartym dodatkiem do każdej kolekcji konopi.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
Genetyka(Kali Mist x China Yunnan) x China Yunnan
KwitnienieIndoor: 49 – 63 dni, Outdoor: wrzesień
Genotyp75% Indica / 25% Sativa
EfektPsychodeliczny, relaksujący
SmakOwoców, kadzidła, haszyszu i orientalnych przypraw
AromatOwoców, kadzidła, haszyszu i orientalnych przypraw
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: 400 g/m², Outdoor: 400 – 600 g/roślina
THC14 – 22%
CBD0,2%
45,00 205,00  Wybierz opcje
china yunnan od bud1
China Yunnan Feminized
0 out of 5
(0)

Znalezione obrazy dla zapytania ace seeds

Chińska Yunnan to roślina egzotyczna, możliwe połączenie między klasycznymi wskaźnikami a sativasami Południowo-Wschodniego Azji.

Pokazuje cechy obu stron widma konopi. Z jednej strony rośnie mocno i zwarta, z pięknymi szerokimi liśćmi i wyglądem zboża. Kwiaty szybko dojrzewają z wysoką żywicą i słodkimi kremowymi zapachami. Z drugiej strony, ukazuje pewne azjatyckie właściwości sativa, które można docenić na początku jego efektu oraz w pewnych nieprzytomnych i leśnych aromatach.

Z całym naszym wysiłkiem i troską oferujemy tę rzadkość dla społeczności plantatorów, mimo że ledwo została ona wprowadzona do współczesnej hodowli. Mamy nadzieję, że zachowasz tę specjalną linię Landrace i wykorzystasz ją w swoich projektach hodowlanych.

Format Feminizowane
Stosunek Sativa / Indica 80% indica / 20% sativa
THC 12-18%
CBD Do 3%
CBG Nie ma jeszcze analizy
Kwitnienie wewnątrz 8-9 tygodni
Kwitnienie na zewnątrz końca września / początek października
Wydajność średnia-wysoka
Odporność na roztocza pająków Średnia
Odporność na pleśń pleśni Średnia
Odporność na białą muchę Średnia
Odporność na zimno Średnia
Odporność na ciepło Średnia-Wysoka
Szerokość geograficzna 0º-43º
Genetyka Większość indica pochodzi z Yunnan, prowincji południowej graniczącej z Birmą.
Struktura  o dużej lub krótkiej długości węzła. W pomieszczeniach o krótkim czasie wegetatywnym produkuje kolumnowe rośliny z dużym pączkiem głównym. Na zewnątrz i dłuższy czas wegetatywny rozwija się w rozgałęzioną strukturę podobną do miski.
Bukiet gęsty, słodki i kwaśny, kremowy indica, z leśnymi i nieprzytomnymi wskazówkami azjatyckich sativa.
High Szczęśliwy i wizualny początkowo. Ciepłe, relaksujące i przyjemne w ostatniej fazie. Niektóre rośliny mogą wykazywać umiarkowany poziom CBD.

44,00 200,00  Wybierz opcje
bangihaze21
Bangi Haze
0 out of 5
(0)

Firma Ace Seeds opracowała Bangi Haze, krzyżując kongijską genetykę Sativy z wytrzymałą odmianą lądową z nepalskich gór. Końcowym rezultatem tego procesu hodowlanego był wysoce ustabilizowany szczep, z 70% genetyką Sativy i odpowiedni do uprawy w pomieszczeniach lub na zewnątrz, nawet w chłodniejszym klimacie.

Bangi Haze jest łatwa w uprawie w porównaniu z innymi hybrydami z dominacją Sativy. Cechuje się niezwykłą odpornością na chłodniejszy klimat, deszcz, pleśń i grzyby, co daje hodowcom zewnętrznym w trudnych warunkach duże szanse na sukces. Odmiana ta została opracowana w Galicji, jednym z najzimniejszych regionów Hiszpanii, gdzie opady deszczu, mgła i wysoka wilgotność mogą z łatwością zniszczyć całe zbiory. Bangi Haze radzi sobie z tymi warunkami, ma stosunkowo krótki czas kwitnienia 9-10 tygodni, a także dobrze rośnie w sztucznym świetle. Odmiana preferuje średnie dawki nawozu, ale raczej małe ilości azotu.

Haj Bangi Haze charakteryzuje się wyraźnym, podnoszącym na duchu, euforycznym i energetyzującym efektem kongijskiej Sativy, połączonym z lekko uspokajającymi elementami nepalskimi. To dym, który uaktywnia się, a kongijska Sativa wyraźnie dominuje nad efektami. Poziomy THC były testowane na 15-20%. Palenie Bangi Haze wprawia w zdumienie złożoną mieszanką słodkich smaków, w tym anyżu i cytryny, z nutą haszyszu i letnich kwiatów.

Hodowcy outdoor, szukający niezawodnej odmiany z dominacją Sativy, która jest w stanie poradzić sobie z chłodniejszym klimatem w północnej Europie, właśnie znaleźli coś dla siebie. Bangi Haze to wytrzymała odmiana, nieskomplikowana w uprawie i dobry wybór dla hodowców z niewielkim doświadczeniem. Hodowcy indoor również będą zadowoleni i mogą spodziewać się gęstych kwiatów o nadmiernej produkcji włosków.

 

TypFeminizowane
PrzeznaczenieIndoor, Outdoor
GenetykaCongo x Nepali
KwitnienieIndoor: 60 – 65 dni, Outdoor: październik
Genotyp30% Indica / 70% Sativa
EfektEnergetyzujący, podnoszący na duchu
SmakSłodki
AromatAnyżu i cytryny, z nutą haszyszu i letnich kwiatów
WysokośćIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
ProdukcjaIndoor: b.d., Outdoor: b.d.
THC15 – 20%
CBD0%
45,00 127,00  Wybierz opcje
acemix 31 1
ACE Mix Feminized
0 out of 5
(0)

W tym wspaniałym zestawieniu połączono doskonałe szczepy pochodzące z najbardziej różnorodnych miejsc naszej planety.

W naszym systemie ACE MIX do wyboru są nowe genetyki z naszych najnowszych projektów hodowlanych.

Nowe, szybkie kwitnienie i łatwe do wyhodowania hybrydy (zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń), wyhodowane z naszych najlepszych roślin rodzicielskich zostały włączone oraz nowe genetyczne, które jeszcze się nie ujawniły.

65,00 102,00  Wybierz opcje

Wyświetlanie 1–20 z 94 wyników