manguifera indica1

Manguífera Índica. Leave a comment

Poniższa odmiana nie jest już oferowana przez producenta. Nie ma możliwości jej zakupu ani zamówienia.


Od czasu komercjalizacji Best Mango otrzymywaliśmy znaczną liczbę opinii od miłośników tej odmiany z całego świata, którzy choć wydawali się pasować do owocowego aromatu słodkich mango roślin, uważali ją prawie za zabójczy efekt i zasugerowali ,że jest to świetny kandydat do przetestowania w swojej wersji CBD. Indica Mango to odpowiedź Genofarmu dla tych przyjaciół, do ostatniej kropli oryginalnego zapachu Best Mango, z liniowym i przewidywalnym efektem CBD.

THC: ŚREDNI
CBD: ŚREDNI
WYSOKOŚĆ: 70-100 CM
INDOOR: 450-550 G / M²
OUTDOOR: 400-1200 G
KWITNIENIE: 62-67 DNI

Producent:
Genofarm Seeds ma ponad 15-letnie doświadczenie w branży konopnej. Zaangażowanie firmy jest widoczne w skrupulatnym wyborze genetyki pochodzącej z najczystszych szczepów. Współpracują z wysokiej klasy ekspertami w dziedzinie konopi, aby sprostać wymaganiom kompetentnej publiczności, koncentrując się na dobrze skonstruowanych odmianach o unikalnych cechach i kolorowych polichromiach. Genofarm przeprowadza rygorystyczne testy genetyczne, aby zapewnić stabilność w ekstremalnych warunkach.
Ich kolekcja nasion może pochwalić się złożoną pulą genów, obejmującą stabilne szczepy rasy lądowej, rośliny czystej krwi, elitarne klony i hybrydy.
Genofarm Seeds zapewnia wysoką jakość plonów poprzez ciągłe testowanie swojej genetyki pod kątem wydajności funkcjonalnej w różnych warunkach temperaturowych.

Wszystkie treści zamieszczone w opisie produktów, są przetłumaczoną wersją oryginalnych informacji opisanych przez producentów tych nasion. Według ustawy Dz.U. 2005 nr 179 poz. 1485 nasiona konopi indyjskiej są w Polsce legalne. Nasiona konopi sprzedawane są jedynie w celach kolekcjonerskich. Nie odpowiadamy za niezgodne z przeznaczeniem oraz z prawem użycie nasion z naszej oferty. Sprzedawani i posiadanie nasion konopi jest w Polsce legalne jak i w większości krajów Unii Europejskiej, nasiona nie posiadają w sobie żadnych substancji psychoaktywnych. Kiełkowanie nasion jest zabronione przez polskie prawo, sklep panpestka.pl w żaden sposób nie namawia do łamania przepisów prawnych. Produkty, które oferujemy dostępne są tylko dla osób pełnoletnich, jeśli nie ukończyłeś 18 lat, prosimy o natychmiastowe opuszczenie strony. Nie udzielamy porad na temat uprawy roślin, dlatego każde pytanie pod tym kątem może być uznane jako zamiar uprawy, co skutkować będzie odmową zamówienia. Sklep panpestka.pl nie ponosi odpowiedzialności za niezgodne wykorzystanie nasion konopi przez kupujących. W krajach gdzie uprawa konopi jest nielegalna należy traktować nasze produkty jako produkt kolekcjonerski lub pokarm dla ludzi i zwierząt. Wszystkie informacje zawarte w opisach nasion oraz na opakowaniach, służą celom edukacyjnym – nie są zachętą do łamania prawa.

Dodaj komentarz