f00030110 2 product full1

Kush’N’Cheese Auto Leave a comment

Poniższa odmiana nie jest już oferowana przez producenta. Nie ma możliwości jej zakupu ani zamówienia.


Kush’N’Cheese Auto od Dinafem Seeds wywodzi się z krzyżówki OG Kush i Cheese Auto. Jest to automatycznie kwitnąca wersja Kush’N’Cheese.

Jest to roślina średniej wielkości o mocnej strukturze, która daje obfite ilości grubych, ciężkich topów pokrytych wysokiej jakości żywicą. Ze względu na wagę gałęzi w ostatniej fazie kwitnienia konieczne będzie stosowanie podpórek. Szybko rośnie i osiąga dobre wyniki zarówno w rękach początkujących, jak i doświadczonych hodowców, kluczem do sukcesu jest częste podlewanie, ale w niewielkich ilościach i napowietrzanie podłoża dzięki podaży 30% kokosu.

Smak i aromat są intensywne, z nutami sosny, owoców cytrusowych i sera. Zapewnia długotrwałe uczucie przyjemności i spokoju.

 

Typ:           Automatyczne

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka:    OG Kush x Cheese Auto

Genotyp:       Dominacja Indica 

Kwitnienie:    Indoor: 75 dni, Outdoor: październik

Efekt:         Uspokajający

Smak:          Sosny, owoców cytrusowych i sera

Aromat:      Sosny, owoców cytrusowych i sera

Wysokość:      Indoor: b.d., outdoor: 75 – 160 cm

Produkcja:     Indoor: 400 – 450 g/m², outdoor: 50 – 170 g/roślina

THC:           Wysokie

CBD:           Niskie

Producent:

Dinafem Seeds to najbardziej znana Hiszpańska firma nasion konopi. Firma została oficjalnie założona w 2005 roku, ale do tego czasu założyciele mieli za sobą już lata doświadczeń. Znani są nie tylko z niesamowitej jakości nasion, ale również z tego, że zrewolucjonizowali przechowywanie nasion. Byli oni PIERWSZĄ firmą, która zainwestowała w porządne opakowania. Dzięki bardzo rewolucyjnemu podejściu szybko zdominowali hiszpański rynek cannabis.

Byli oni również jedną pierwszych firm, które poświeciły wiele czasu na rozwój odmian auto kwitnących. Największą popularnością cieszą się ich odmiany Critical+, Moby Dick oraz Original Amnesia. W wielu sklepach jest to najlepiej sprzedająca się firma nasion konopi. Jest tak za sprawą bardzo stabilnych genetyk roślin jakie posiadają.

Dinafem jako firma, która zawsze była revolucyjna nie pozostaje w tyle i co roku wypuszcza na rynek nowe odmiany, które bardzo starannie przygotowują.

Obecnie działalność firmy jest zawieszona na terenie Europy.

Dodaj komentarz