beker jack herer1

Kera Jack Herer Leave a comment

Poniższa odmiana nie jest już oferowana przez producenta. Nie ma możliwości jej zakupu ani zamówienia.


Nasiona Jack Herer to połączenie odmiany Haze i Red Skunk. Konopie Jack Herer zawdzięczają swoją nazwę autorowi książki „Cesarz bez szat”, której angielski tytuł brzmi „The Emperor wears no clothes”. W tej książce Jack Herer opisuje znaczenie konopi na świecie. Nie tylko aktywnie działał on na rzecz konopi, ale był również politykiem. W latach 1988 i 1992 brał udział w wyborach w USA. Opowiadał się za legalizacją konopi.

Właściwości hodowlane

Nasiona roślin konopi Jack Herer wyrastają na roślinę o średniej wielkości, przy względnie krótkim czasie kwitnięcia od 50 do 70 dni. W zależności od ilości roślin znajdujących się na 1 metrze kwadratowym, mogą one szybko uzyskać wysokość 1 metra. Uzysk może być bardzo duży, jeżeli warunki hodowania będą korzystne i poświęci się tej roślinie wystarczająco dużo uwagi. Jeżeli równowaga jest idealna, roślina całkowicie się rozwinie.

Efekt i wzbudzanie smaku

Odmiana Jack Herer jest postrzegana na całym świecie jako jeden z najlepszych gatunków konopi. Efekt jest bardzo duży. Odurzenie jest mocne, odczuwa się je przede wszystkim w głowie. Daje też dużo energii. Odurzenie jest połączone z intensywnymi drganiami ciała z siłą podobną do trzęsienia ziemi. Wydaje się, jakby ziemia pod stopami zaczynała się trząść, może to być bardzo przyjemne, jeżeli jednocześnie odczuwa się, jakby głowa znajdowała się w chmurach. Smak rośliny można najlepiej opisać jako ostry, cytrynowy, zamglony.

Unikalne właściwości
  • • Jeden z najbardziej znanych na świecie gatunków konopi
  • • Zdobył już wiele nagród
  • • Zapewnia silne i długotrwałe efekty

Nasiona roślin konopi Jack Herer można kupić łatwo i szybko. Nie strać szansy samodzielnego przekonania się o efektach tej silnej rośliny. Nie ma nic przyjemniejszego niż samodzielnie wyhodowane konopie. Kup nasiona konopi Jack Herer dzisiaj i ciesz się wspaniałymi efektami, jakie zapewnia ta roślina.

Nazwa Kera Jack Herer
Quantity 1
THC 16%
CBD Gemiddeld
Opbrengst binnenkweek High
Opbrengst buitenkweek High
Hoogte binnenkweek 80 – 110 cm
Hoogte buitenkweek 90 – 120 cm
Bloeiperiode 7 – 8 weken
Oogstmaand Oktober
Genetische achtergrond Haze X Northern Light X Skunk
Sativa – Indica 50% Sativa 50% Indica

Producent:
Kera Seeds została zbudowana na fundamentach wieloletniego praktycznego doświadczenia i wiedzy w holenderskim przemyśle konopi indyjskich i wyrosła z tych głębokich korzeni, stając się jednym z najbardziej uznanych i cenionych producentów nasion doniczkowych w Europie. Misją tego banku nasion jest dostarczanie najwyższej jakości smaków i hajów w najniższej możliwej cenie, a wszystko to przy jednoczesnym utrzymaniu lojalnych klientów w centrum ich wysiłków. W katalogu Kera Seeds znajdziesz mnóstwo nagradzanych odmian, które łączą najlepsze klasyczne smaki z Amsterdamu z najlepszymi okazami z Ameryki Północnej i Zachodniego Wybrzeża. SeedSupreme Seed Bank z dumą prezentuje najlepsze feminizowane i automatycznie kwitnące ziarna dla hodowców pragnących czegoś naprawdę wyjątkowego.

Wszystkie treści zamieszczone w opisie produktów, są przetłumaczoną wersją oryginalnych informacji opisanych przez producentów tych nasion. Według ustawy Dz.U. 2005 nr 179 poz. 1485 nasiona konopi indyjskiej są w Polsce legalne. Nasiona konopi sprzedawane są jedynie w celach kolekcjonerskich. Nie odpowiadamy za niezgodne z przeznaczeniem oraz z prawem użycie nasion z naszej oferty. Sprzedawani i posiadanie nasion konopi jest w Polsce legalne jak i w większości krajów Unii Europejskiej, nasiona nie posiadają w sobie żadnych substancji psychoaktywnych.Kiełkowanie nasion jest zabronione przez polskie prawo, sklep panpestka.pl w żaden sposób nie namawia do łamania przepisów prawnych. Produkty, które oferujemy dostępne są tylko dla osób pełnoletnich, jeśli nie ukończyłeś 18 lat, prosimy o natychmiastowe opuszczenie strony. Nie udzielamy porad na temat uprawy roślin, dlatego każde pytanie pod tym kątem może być uznane jako zamiar uprawy, co skutkować będzie odmową zamówienia. Sklep panpestka.pl nie ponosi odpowiedzialności za niezgodne wykorzystanie nasion konopi przez kupujących. W krajach gdzie uprawa konopi jest nielegalna należy traktować nasze produkty jako produkt kolekcjonerski lub pokarm dla ludzi i zwierząt. Wszystkie informacje zawarte w opisach nasion oraz na opakowaniach, służą celom edukacyjnym – nie są zachętą do łamania prawa.

Dodaj komentarz