Kera Seeds Dutch Passion1

Kera Dutch Power Leave a comment

Poniższa odmiana nie jest już oferowana przez producenta. Nie ma możliwości jej zakupu ani zamówienia.


Największą cechą charakterystyczną Holenderskiej Energii jest jej zdolność do wzrostu zarówno wewnątrz, jak i na świeżym powietrzu, nie robi się zbyt duża i gwarantuje fantastyczną wydajność. Dutch Power to prawdziwa roślina wysokiej jakości.

Nazwa Kera Dutch Power
Quantity 1
THC 16%
CBD Gemiddeld
Opbrengst binnenkweek High
Opbrengst buitenkweek High
Hoogte binnenkweek 100 -125 cm
Hoogte buitenkweek 110 – 180 cm
Bloeiperiode 8 – 9 weken
Oogstmaand Oktober
Genetische achtergrond African Sativas
Sativa – Indica 75% Sativa 25% Indica

 

Producent:
Kera Seeds została zbudowana na fundamentach wieloletniego praktycznego doświadczenia i wiedzy w holenderskim przemyśle konopi indyjskich i wyrosła z tych głębokich korzeni, stając się jednym z najbardziej uznanych i cenionych producentów nasion doniczkowych w Europie. Misją tego banku nasion jest dostarczanie najwyższej jakości smaków i hajów w najniższej możliwej cenie, a wszystko to przy jednoczesnym utrzymaniu lojalnych klientów w centrum ich wysiłków. W katalogu Kera Seeds znajdziesz mnóstwo nagradzanych odmian, które łączą najlepsze klasyczne smaki z Amsterdamu z najlepszymi okazami z Ameryki Północnej i Zachodniego Wybrzeża. SeedSupreme Seed Bank z dumą prezentuje najlepsze feminizowane i automatycznie kwitnące ziarna dla hodowców pragnących czegoś naprawdę wyjątkowego.

Wszystkie treści zamieszczone w opisie produktów, są przetłumaczoną wersją oryginalnych informacji opisanych przez producentów tych nasion. Według ustawy Dz.U. 2005 nr 179 poz. 1485 nasiona konopi indyjskiej są w Polsce legalne. Nasiona konopi sprzedawane są jedynie w celach kolekcjonerskich. Nie odpowiadamy za niezgodne z przeznaczeniem oraz z prawem użycie nasion z naszej oferty. Sprzedawani i posiadanie nasion konopi jest w Polsce legalne jak i w większości krajów Unii Europejskiej, nasiona nie posiadają w sobie żadnych substancji psychoaktywnych.Kiełkowanie nasion jest zabronione przez polskie prawo, sklep panpestka.pl w żaden sposób nie namawia do łamania przepisów prawnych. Produkty, które oferujemy dostępne są tylko dla osób pełnoletnich, jeśli nie ukończyłeś 18 lat, prosimy o natychmiastowe opuszczenie strony. Nie udzielamy porad na temat uprawy roślin, dlatego każde pytanie pod tym kątem może być uznane jako zamiar uprawy, co skutkować będzie odmową zamówienia. Sklep panpestka.pl nie ponosi odpowiedzialności za niezgodne wykorzystanie nasion konopi przez kupujących. W krajach gdzie uprawa konopi jest nielegalna należy traktować nasze produkty jako produkt kolekcjonerski lub pokarm dla ludzi i zwierząt. Wszystkie informacje zawarte w opisach nasion oraz na opakowaniach, służą celom edukacyjnym – nie są zachętą do łamania prawa.

Dodaj komentarz