juicy lucy feminized

Juicy Lucy Leave a comment

Poniższa odmiana nie jest już oferowana przez producenta. Nie ma możliwości jej zakupu ani zamówienia.


Juicy Lucy to jedna z najnowszych odmian automatycznie kwitnących od ekipy Auto Seeds.

Jest to bardzo silny szczep, który spodoba się miłośnikom i początkującym hodowcom. Nazwany jako jeden z następnej generacji „super wydajnych automatów”, Juicy Lucy po mistrzowsku łączy kultowy Cheese z klasyką w produkcji Auto Pounder.

Ta automatyczna anomalia daje ogromne plony, jest niezwykle łatwa w uprawie i ma szybki czas kwitnienia, a na dodatek jej zapachy są cholernie dobre! Juicy Lucy dobrze rozwija się w uprawach indoor, co w rezultacie przyspiesza kwitnienie do 70-75 dni. Hodowcy powinni jednak wziąć pod uwagę przestrzeń, w której decydują się wyhodować szczep, ponieważ może się on znacznie rozbudować.

Juicy Lucy daje dużą ilość topków pokrytych żywicą, o absurdalnie wysokiej mocy, zrównanej jedynie ostrym / nostalgicznym aromatem. Stosunkowo wysoki wzrost i wysoki stosunek pąków są cechami przeniesionymi z pierwotnego szczepu, pomagając otrzymać plony w okolicach 500 – 600 gr/m².

Śmierdzący jak skunks Juicy Lucy wykorzystuje swoją wysoce pożądaną genetykę – dzięki czemu jest naprawdę niezapomnianym szczepem.

 

Typ Automatyczne
Przeznaczenie Indoor, Outdoor
Genetyka Auto Pounder x Cheese
Kwitnienie Indoor: 70 – 80 dni, Outdoor: październik
Genotyp Dominacja Indica
Efekt Przeciwbólowy, relaksujący, cielesny
Smak Sera, Skunk
Aromat Sera, Skunk
Wysokość Indoor: 60 – 110 cm , Outdoor: 60 – 110 cm
Produkcja Indoor: 500 – 600 g/m², Outdoor: b.d.
THC 20%
CBD <1%

 

Producent:
Auto Seeds to jeden z pierwszych (o ile nie, zupełnie pierwsza) firma, która jest dedykowana odmianom auto kwitnącym. W 2008 roku otrzymali oni nasiona bardzo mocnego Lowrider’a z Szwajcarii. Ich celem było stworzenie odmian, które są gotowe w 2 miesiące i posiadają właściwości swoich fotoperiodycznych rodziców. Ze względu na rosnącą popularność odmian Auto, firma ta zdobyła bardzo dużą popularność dzięki swoim świetnym odmianom. Najpopularniejszy jest chyba Auto Pounder ale inne odmiany są bardzo podobne. Firma znana z bogatej oferty gadżetów.

Dodaj komentarz