jilly bean regular1

Jilly Bean Regular Leave a comment

Poniższa odmiana nie jest już oferowana przez producenta. Nie ma możliwości jej zakupu ani zamówienia.


Jilly Bean od TGA Subcool to nasiona marihuany, która ma swój początek w krzyżu Orange Velvet x Romulan x Cindy99BCG. Jest to mała / średniej wielkości i silna roślina marihuany dominująca w sativie, z którą hodowcy wszystkich poziomów będą szybko i łatwo uzyskać obfite plony o średniej wielkości pąkach o zapachu pomarańczy. Dzięki współczynnikowi liści do kielicha, manicure jest bardzo łatwe.

Jilly Bean oferuje doskonałe rezultaty zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, szczególnie w klimacie umiarkowanym / śródziemnomorskim lub pod ochroną szklarni. Rozkwit rozwija się przy użyciu metod SOG lub SCROG.

Smak i aromat Jilly Bean są intensywne, z nutami pomarańczy, mango i słodkich owoców. Zapewnia on euforyczny, ożywczy i długotrwały efekt o dużej mocy.

Regularny
Orange Velvet x Romulan x Cindy99BCGA
60% Sativa / 40% Indica
Okres kwitnienia wewnątrz: 8 tygodni
Wewnętrzna wydajność: 450-500 g / m2
Żniwa na wolnym powietrzu: wrzesień
Wydajność zewnętrzna: 600-1100 g / roślina
THC: 21,9%
CBD: 0,1%

 

Producent:
Firma TGA Subcool Seeds została założona w 2001 roku przez małą grupę oddanych hodowców nasion marihuany medycznej, którzy znudzili się fałszywymi twierdzeniami i wymyślili marketing, który do dziś jest powszechny w branży nasion konopi. Zamiast kierować się standardami branżowymi, wpadli na pomysł „hodowli na otwartym kodzie źródłowym”, uzyskując informacje i konkretne dane od tysięcy hodowców marihuany medycznej. Teraz, 10 lat później, badania te zaowocowały stworzeniem 37 nowych odmian marihuany, z których każda bardzo różni się od drugiej i została zaprojektowana specjalnie dla określonych warunków. Odmiany marihuany TGA są stosowane w celu łagodzenia cierpień ludzi na całym świecie z powodu: bólu, nudności, drżenia, bólu nerwów, lęku, a nawet zaburzeń społecznych. Nie wierzymy w skróty stosowane przez resztę branży, takie jak feminizacja nasion lub tworzenie odmian automatycznie kwitnących poprzez łączenie ruderalis o niskiej mocy ze zwykłymi hybrydami. Zamiast tego udoskonalenie naszej flagowej odmiany Jack the Ripper o wysokiej zawartości THV-C lub naszej zdobywającej puchary odmiany Vortex zajęło nam aż dekadę. Nasze odmiany lecznicze są bardzo pachnące i charakteryzują się dużą zawartością żywicy i są cenione przez wielu hodowców za niepowtarzalny zapach i smak. W naszym przewodniku po odmianach oferujemy jeden z najdokładniejszych i najbardziej dogłębnych opisów produktów w branży, opracowany przez tysiące hodowców przy użyciu naszej metody „Open Source”.

Wszystkie treści zamieszczone w opisie produktów, są przetłumaczoną wersją oryginalnych informacji opisanych przez producentów tych nasion. Według ustawy Dz.U. 2005 nr 179 poz. 1485 nasiona konopi indyjskiej są w Polsce legalne. Nasiona konopi sprzedawane są jedynie w celach kolekcjonerskich. Nie odpowiadamy za niezgodne z przeznaczeniem oraz z prawem użycie nasion z naszej oferty. Sprzedawani i posiadanie nasion konopi jest w Polsce legalne jak i w większości krajów Unii Europejskiej, nasiona nie posiadają w sobie żadnych substancji psychoaktywnych.Kiełkowanie nasion jest zabronione przez polskie prawo, sklep panpestka.pl w żaden sposób nie namawia do łamania przepisów prawnych. Produkty, które oferujemy dostępne są tylko dla osób pełnoletnich, jeśli nie ukończyłeś 18 lat, prosimy o natychmiastowe opuszczenie strony. Nie udzielamy porad na temat uprawy roślin, dlatego każde pytanie pod tym kątem może być uznane jako zamiar uprawy, co skutkować będzie odmową zamówienia. Sklep panpestka.pl nie ponosi odpowiedzialności za niezgodne wykorzystanie nasion konopi przez kupujących. W krajach gdzie uprawa konopi jest nielegalna należy traktować nasze produkty jako produkt kolekcjonerski lub pokarm dla ludzi i zwierząt. Wszystkie informacje zawarte w opisach nasion oraz na opakowaniach, służą celom edukacyjnym – nie są zachętą do łamania prawa.

Dodaj komentarz