Jack The Ripper Regular

Jack The Ripper Regular Leave a comment

Poniższa odmiana nie jest już oferowana przez producenta. Nie ma możliwości jej zakupu ani zamówienia.


Jack The Ripper od TGA Subcool to marihuana, która ma swoje początki w krzyżowce Pluton x Purple Haze x Lambsbread x NL x Jack Herer x Romulan x Cindy99 BCGA. Jest to roślina średniej wielkości, silna i odporna, dominująca w sative, która jest wysoko ceniona w Wielkiej Brytanii za to, że jest jedną z najlepszych hybryd Haze kwitnie w zaledwie 8 tygodni. Chociaż jego pąki nie są szczególnie duże, są pokryte tak dużą ilością żywicy cytrusowej, która jest prawdziwą „koniecznością”.

Jack The Ripper oferuje wspaniałe rezultaty zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, szczególnie w klimacie umiarkowanym / śródziemnomorskim lub pod ochroną szklarni. Bardzo ważne jest, aby używać filtrów z węglem aktywnym, jeśli chcemy pozostać niezauważeni.

Smak i aromat Jack The Ripper są niesamowicie intensywne, z nutami cytryny, mango, sosny, haszyszu i Haze. Zapewnia narkotyczny efekt cerebralny o dużej mocy i czasie trwania.

Regularny
Pluton x Purple Haze x Lambsbread x NL x Jack Herer x Romulan x Cindy99 BCGA
70% Sativa / 30% Indica
Okres kwitnienia wewnątrz: 8-9 tygodni
Wewnętrzna wydajność: 450-500 g / m2
Zbiorów na zewnątrz: 8-9 tygodni
Wydajność zewnętrzna: 600-1200 g / roślina
THC: wysoki

Producent:
Firma TGA Subcool Seeds została założona w 2001 roku przez małą grupę oddanych hodowców nasion marihuany medycznej, którzy znudzili się fałszywymi twierdzeniami i wymyślili marketing, który do dziś jest powszechny w branży nasion konopi. Zamiast kierować się standardami branżowymi, wpadli na pomysł „hodowli na otwartym kodzie źródłowym”, uzyskując informacje i konkretne dane od tysięcy hodowców marihuany medycznej. Teraz, 10 lat później, badania te zaowocowały stworzeniem 37 nowych odmian marihuany, z których każda bardzo różni się od drugiej i została zaprojektowana specjalnie dla określonych warunków. Odmiany marihuany TGA są stosowane w celu łagodzenia cierpień ludzi na całym świecie z powodu: bólu, nudności, drżenia, bólu nerwów, lęku, a nawet zaburzeń społecznych. Nie wierzymy w skróty stosowane przez resztę branży, takie jak feminizacja nasion lub tworzenie odmian automatycznie kwitnących poprzez łączenie ruderalis o niskiej mocy ze zwykłymi hybrydami. Zamiast tego udoskonalenie naszej flagowej odmiany Jack the Ripper o wysokiej zawartości THV-C lub naszej zdobywającej puchary odmiany Vortex zajęło nam aż dekadę. Nasze odmiany lecznicze są bardzo pachnące i charakteryzują się dużą zawartością żywicy i są cenione przez wielu hodowców za niepowtarzalny zapach i smak. W naszym przewodniku po odmianach oferujemy jeden z najdokładniejszych i najbardziej dogłębnych opisów produktów w branży, opracowany przez tysiące hodowców przy użyciu naszej metody „Open Source”.

Wszystkie treści zamieszczone w opisie produktów, są przetłumaczoną wersją oryginalnych informacji opisanych przez producentów tych nasion. Według ustawy Dz.U. 2005 nr 179 poz. 1485 nasiona konopi indyjskiej są w Polsce legalne. Nasiona konopi sprzedawane są jedynie w celach kolekcjonerskich. Nie odpowiadamy za niezgodne z przeznaczeniem oraz z prawem użycie nasion z naszej oferty. Sprzedawani i posiadanie nasion konopi jest w Polsce legalne jak i w większości krajów Unii Europejskiej, nasiona nie posiadają w sobie żadnych substancji psychoaktywnych. Kiełkowanie nasion jest zabronione przez polskie prawo, sklep panpestka.pl w żaden sposób nie namawia do łamania przepisów prawnych. Produkty, które oferujemy dostępne są tylko dla osób pełnoletnich, jeśli nie ukończyłeś 18 lat, prosimy o natychmiastowe opuszczenie strony. Nie udzielamy porad na temat uprawy roślin, dlatego każde pytanie pod tym kątem może być uznane jako zamiar uprawy, co skutkować będzie odmową zamówienia. Sklep panpestka.pl nie ponosi odpowiedzialności za niezgodne wykorzystanie nasion konopi przez kupujących. W krajach gdzie uprawa konopi jest nielegalna należy traktować nasze produkty jako produkt kolekcjonerski lub pokarm dla ludzi i zwierząt. Wszystkie informacje zawarte w opisach nasion oraz na opakowaniach, służą celom edukacyjnym – nie są zachętą do łamania prawa.

Dodaj komentarz