large honey b 2 6461601

Honey B Leave a comment

Poniższa odmiana nie jest już oferowana przez producenta. Nie ma możliwości jej zakupu ani zamówienia.


Honey B jest rezultatem długiego procesu selekcji, w którym ustabilizowano tą odmianę z dominacją Sativa. Ma wysoką wydajność, w wyniku czego powstaje masa dużych, smacznych topów. Roślina rozciąga się do 150 cm w ciągu 10 – 11 tygodniowego okresu kwitnienia, w którym będą dojrzewać żywica i smak. Gałęzie boczne będą wymagały wsparcia w ciągu ostatnich dwóch tygodni. Zapewnia wyraźny, ostry i długotrwały haj. Jest to szczep prawdziwego konesera Sativa.

Typ Feminizowane
Przeznaczenie Indoor, Outdoor
Genetyka Landrace Vietnamese Genetics
Kwitnienie Indoor: 70 – 75 dni, Outdoor: październik
Genotyp 10% Indica / 90% Sativa
Efekt Stymulujący
Smak Słodki
Aromat Słodki
Wysokość Indoor: 130 – 150 cm, Outdoor: 150 cm
Produkcja Indoor: 600 g/m², Outdoor: b.d.
THC b.d.
CBD b.d.

Producent:
Barney’s Farm to kultowa firma nasion z Amsterdamu. Na opakowaniach możemy znaleźć informację, że założono ją w 1986 roku. Założyciel i główny breeder firmy Derry, uprawiał w tamtych latach konopie w Azji. W 1992 wrócił on do Holandii i zajął się hodowlą marihuany dla Coffeshop’u Barney’s.
Jego odmiany stały się bardzo popularne i często pytano go o nasiona. Naturalnym krokiem było założenie firmy nasion. Obecnie Barney’s Farm są bardzo znani z niesamowicie stabilnych, mocnych genetycznie odmian. Wielokrotnie wygrywali oni Cannabis Cup takimi odmianami jak G-13Haze, Acapulco Gold czy Pineapple Chunk. Jedna z najbardziej charakterystycznych odmian od nich to dr. Grinspoon. Rozwijają również swój katalog odmian Auto kwitnących. W ich ofercie można znaleźć klasyki z lat 60’tych jaki najnowsze hity z Californii.
Jedna z najczęściej polecanych firm nasion.

Dodaj komentarz