High20priority 350x3501

High Priority Leave a comment

Poniższa odmiana nie jest już oferowana przez producenta. Nie ma możliwości jej zakupu ani zamówienia.


High Priority rośnie z sativa jak cechy, jednak w dymu daje dominujący efekt indica. Ze względu na te cechy Indica, wytwarza silny owocowyaromat skunkowy o intensywnym smaku, który pozostawia wstrząsający posmak. Ma krótki czas kwitnienia 55 dni i produkuje dużą ilość żywicy. High Priority ma silny efekt, który zadowoliłby każdego doświadczonego i początkującego, co czyni go idealnym wyborem dla każdego.

Czas kwitnienia –  7-8 tygodni.
Rodzaj kwiatu – Dominica.
Genetics – Big Bud & Skunk # 1 i klon Wielkiej Brytanii.
Wysokość – 150cm.
Seks – feminizowany.
Taste – Citrus, woody.
Zawartość THC – 15-17%.
Wydajność Wysoka.

Producent:
710 Genetics to Seedbank, który powstał w Birmingham w Anglii, pod koniec lat 90’tych. Firma specjalizuje się w wyszukiwaniu bardzo rzadko spotykanych odmian i skupowaniu je bezpośrednio od breederów w dużych ilościach. Są oni jedną z najbardziej doświadczonych firm tego typu i mają unikalne założenia. Nie interesują ich popularne nasiona. W ostatnich latach mówi się, że ich White Widow to najbliższa oryginałowi wersja. Firma, która posiada bardzo dobrą opinię.

Wszystkie treści zamieszczone w opisie produktów, są przetłumaczoną wersją oryginalnych informacji opisanych przez producentów tych nasion. Według ustawy Dz.U. 2005 nr 179 poz. 1485 nasiona konopi indyjskiej są w Polsce legalne. Nasiona konopi sprzedawane są jedynie w celach kolekcjonerskich. Nie odpowiadamy za niezgodne z przeznaczeniem oraz z prawem użycie nasion z naszej oferty. Sprzedawani i posiadanie nasion konopi jest w Polsce legalne jak i w większości krajów Unii Europejskiej, nasiona nie posiadają w sobie żadnych substancji psychoaktywnych. Kiełkowanie nasion jest zabronione przez polskie prawo, sklep panpestka.pl w żaden sposób nie namawia do łamania przepisów prawnych. Produkty, które oferujemy dostępne są tylko dla osób pełnoletnich, jeśli nie ukończyłeś 18 lat, prosimy o natychmiastowe opuszczenie strony. Nie udzielamy porad na temat uprawy roślin, dlatego każde pytanie pod tym kątem może być uznane jako zamiar uprawy, co skutkować będzie odmową zamówienia. Sklep panpestka.pl nie ponosi odpowiedzialności za niezgodne wykorzystanie nasion konopi przez kupujących. W krajach gdzie uprawa konopi jest nielegalna należy traktować nasze produkty jako produkt kolekcjonerski lub pokarm dla ludzi i zwierząt. Wszystkie informacje zawarte w opisach nasion oraz na opakowaniach, służą celom edukacyjnym – nie są zachętą do łamania prawa.

Dodaj komentarz