Hash2013 350x3501

G13 Hashplant Leave a comment

Poniższa odmiana nie jest już oferowana przez producenta. Nie ma możliwości jej zakupu ani zamówienia.


Ten szczep jest genetycznie skomponowany z G13, przecięty przez Hashplant, okazał się być jedną z najlepszych hodowli wewnętrznych, charakteryzuje się wysoką żywicą i silną mocą. Czasy wykańczania są zazwyczaj w oknie od 60 do 70 dni i rosną do średniej wysokości z średnim do wysokiej wydajności. Ten szczep ma  silny słodki smak z uderzeniem, który doprowadzi cię do snu.

Czas kwitnienia – 9-10 tygodni.
Rodzaj kwiatu – W większości indica.
Genetyka – G13 i Hashplant.
Wysokość – 150-200cm.
Seks – feminizowany.
Smak – Słodki.
Zawartość THC – 15-17%.
Wydajność – Średnio wysoka.

Producent:
710 Genetics to Seedbank, który powstał w Birmingham w Anglii, pod koniec lat 90’tych. Firma specjalizuje się w wyszukiwaniu bardzo rzadko spotykanych odmian i skupowaniu je bezpośrednio od breederów w dużych ilościach. Są oni jedną z najbardziej doświadczonych firm tego typu i mają unikalne założenia. Nie interesują ich popularne nasiona. W ostatnich latach mówi się, że ich White Widow to najbliższa oryginałowi wersja. Firma, która posiada bardzo dobrą opinię.

Wszystkie treści zamieszczone w opisie produktów, są przetłumaczoną wersją oryginalnych informacji opisanych przez producentów tych nasion. Według ustawy Dz.U. 2005 nr 179 poz. 1485 nasiona konopi indyjskiej są w Polsce legalne. Nasiona konopi sprzedawane są jedynie w celach kolekcjonerskich. Nie odpowiadamy za niezgodne z przeznaczeniem oraz z prawem użycie nasion z naszej oferty. Sprzedawani i posiadanie nasion konopi jest w Polsce legalne jak i w większości krajów Unii Europejskiej, nasiona nie posiadają w sobie żadnych substancji psychoaktywnych. Kiełkowanie nasion jest zabronione przez polskie prawo, sklep panpestka.pl w żaden sposób nie namawia do łamania przepisów prawnych. Produkty, które oferujemy dostępne są tylko dla osób pełnoletnich, jeśli nie ukończyłeś 18 lat, prosimy o natychmiastowe opuszczenie strony. Nie udzielamy porad na temat uprawy roślin, dlatego każde pytanie pod tym kątem może być uznane jako zamiar uprawy, co skutkować będzie odmową zamówienia. Sklep panpestka.pl nie ponosi odpowiedzialności za niezgodne wykorzystanie nasion konopi przez kupujących. W krajach gdzie uprawa konopi jest nielegalna należy traktować nasze produkty jako produkt kolekcjonerski lub pokarm dla ludzi i zwierząt. Wszystkie informacje zawarte w opisach nasion oraz na opakowaniach, służą celom edukacyjnym – nie są zachętą do łamania prawa.

Dodaj komentarz