Rare Dankness Seeds   Harlox1

Harlox Regular Leave a comment

Poniższa odmiana nie jest już oferowana przez producenta. Nie ma możliwości jej zakupu ani zamówienia.


Harlox od Rare Dankness to zwykłe nasienie marihuany, które ma swój początek w krzyżu arlekina i OX. Jest to łatwa w uprawie, mała / średniej wielkości i dominująca w Indike roślina marihuany, która rośnie silnie. Rezultat krzyżowania bogatego w CBD amerykańskiego szczepu Harlox z cudownym OX może być czymś innym niż hybryda o wysokiej CBD, której cechą jest egzotyka i właściwości terapeutyczne.

Harlox dobrze rośnie zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, szczególnie w klimacie umiarkowanym / śródziemnomorskim lub w szklarni. Jest to doskonały wybór do opracowania wysokiej jakości ekstrakcji żywic.

Smak i aromat Harloksa są intensywne i złożone, z nutami czereśni, jagód, kawy i haszyszu. Zapewnia dość silny i długotrwały efekt zdolny do odprężenia ciała i duszy.

Regularny
Harlequin x OX
75% / Indica / 25% Sativa
Okres kwitnienia: 55-65 dni
Wewnętrzna wydajność: 400-450 g / m2
Zbiorów na zewnątrz: pod koniec września / na początku października
Wydajność zewnętrzna: do 1000 g / roślinę
THC: wysoki
CBD: wysoka

Producent:
Firma Rare Dankness™ została założona w 2010 roku po wielu latach uprawy, zbierania, konserwowania i eksperymentowania z wieloma odmianami konopi. Dzięki naszej globalnej sieci przyjaciół Rare Dankness™ mógł pracować z niektórymi z najbardziej poszukiwanych i wysoce pożądanych genetyk.

Wszystkie treści zamieszczone w opisie produktów, są przetłumaczoną wersją oryginalnych informacji opisanych przez producentów tych nasion. Według ustawy Dz.U. 2005 nr 179 poz. 1485 nasiona konopi indyjskiej są w Polsce legalne. Nasiona konopi sprzedawane są jedynie w celach kolekcjonerskich. Nie odpowiadamy za niezgodne z przeznaczeniem oraz z prawem użycie nasion z naszej oferty. Sprzedawani i posiadanie nasion konopi jest w Polsce legalne jak i w większości krajów Unii Europejskiej, nasiona nie posiadają w sobie żadnych substancji psychoaktywnych.Kiełkowanie nasion jest zabronione przez polskie prawo, sklep panpestka.pl w żaden sposób nie namawia do łamania przepisów prawnych. Produkty, które oferujemy dostępne są tylko dla osób pełnoletnich, jeśli nie ukończyłeś 18 lat, prosimy o natychmiastowe opuszczenie strony. Nie udzielamy porad na temat uprawy roślin, dlatego każde pytanie pod tym kątem może być uznane jako zamiar uprawy, co skutkować będzie odmową zamówienia. Sklep panpestka.pl nie ponosi odpowiedzialności za niezgodne wykorzystanie nasion konopi przez kupujących. W krajach gdzie uprawa konopi jest nielegalna należy traktować nasze produkty jako produkt kolekcjonerski lub pokarm dla ludzi i zwierząt. Wszystkie informacje zawarte w opisach nasion oraz na opakowaniach, służą celom edukacyjnym – nie są zachętą do łamania prawa.

Dodaj komentarz