Forest Dream Dutch Passion1

Forest Dream Leave a comment

Poniższa odmiana nie jest już oferowana przez producenta. Nie ma możliwości jej zakupu ani zamówienia.


Forest Dream nadaje się do uprawy outdoor, w szklarniach i indoor. Ta odmiana z dominującą Sativą jest bardzo łatwa do uprawy i dlatego świetnie nadaje się dla mniej doświadczonych hodowców. Rośnie szybko, mocno się rozrasta na boki i zapewnia obfite zbiory. Równie szybko kwitnie i zapewnia dużą produkcję THC; po zakończeniu okresu kwitnienia, buds pokryte są kryształkami THC. Średnia wielkość rośliny to 1,5 do 2 metrów, lecz w uprawie outdoor może osiągnąć do 3-4 metrów wysokości. Słodki smak jest bardzo łagodny i przyjemny.

Haj na bazie Sativy jest podnoszący na duchu, delikatny i pozostawiający jasny umysł. Forest Dream produkuje gęste topy, a średni okres kwitnienia to tylko 8 tygodni. Może stać się wrażliwa na pleśń pod koniec okresu kwitnienia, z tego powodu zaleca się częste kontrole roślin jesienią.

 

Typ Feminizowane
Przeznaczenie Indoor, Outdoor
Genetyka Forest Dream
Kwitnienie Indoor: 56 – 63 dni, Outdoor: b.d.
Genotyp Dominacja Sativa
Efekt Podnoszący na duchu
Smak Słodki
Aromat Słodki
Wysokość Indoor: 150 – 200 cm, Outdoor: 300 – 400 cm
Produkcja Indoor: b.d., Outdoor: b.d.
THC b.d.
CBD b.d.

Producent:
Dutch Passion to jedna z najdłużej istniejących firma nasion na rynku konopnym. Oficjalnie została ona założona w 1987 w Amsterdamie, przez Henk’a van Dallen’a. Jednak działalność firmy notuje się na początki lat 70’tych. Od początku była to firma, która była mocno nastawiona na jakość. We wczesnych latach skupili się jako jedni z nielicznych na rozwoju odmian outdoorowych, podczas gdy inne firmy zbagatelizowały takie gatunki. Z upływem lat firma dostosowywała się do trendów panujących na rynku, ale zawsze starali się mieć swoje własne odmiany. Sławę przyniosły im takie odmiany jak Skunk #1, Shaman, Orange Bud czy Power Plant. Posiadają jedne z bogatszych katalogów, bo ponad 50 odmian i co roku dodają nowe. Ostatnio coraz większą popularność zdobywają ich odmiany auto kwitnące. Dutch Passion jest firmą stawiającą na rozwój. Co roku wypuszczają nowe odmiany, które planowane są dużo wcześniej. Firma ma bardzo dobrą opinię wśród holendrów.

panpestka warunki

Dodaj komentarz