skunk classic feminized photo1

Feminized Skunk Classic Seeds Leave a comment

Poniższa odmiana nie jest już oferowana przez producenta. Nie ma możliwości jej zakupu ani zamówienia.


Ciekawy i wysoce silny powrót do oryginalnych roślin Skunk i ich przodków, do czasu, gdy elementy Sativa słynnej hybryd były bardziej wyraźne.

Oryginalne Skunks wyhodowano z konopi afrykańskich, meksykańskich i konopi arabskich. Jako że hodowano prawdziwe szczepy nasion i późniejsze hybrydy, geny afgańskie stały się dominującym wpływem większości odmian Skunk.

Genotyp: Głównie Indica
Przeznaczenie: Indoor
Plon: bardzo duży (450g-550g/m2 Indoor)
Czas kwitnienia: 7 – 9 tygodni
Wysokość: Wysokie (ponad 130cm)
Nasiona marihuany Feminizowane

 

Producent:
Flying Dutchman to jedna z najstarszych firm nasion na rynku. Została założona w 1984 roku przez Eddiego i Skunkmana. Firma ta jest odpowiedzialna za stworzenie oryginalnego Skunk #1. Posiadają oni wiele klasycznych odmian. Niestety zostali oni wykupieni przez firmę Seni Seeds i istnieją już jedynie jako marka. Flying Dutchman nie tworzą nowych odmian.
Niemniej jednak, jeżeli kochasz holenderskie klasyki to musisz ich spróbować.

Wszystkie treści zamieszczone w opisie produktów, są przetłumaczoną wersją oryginalnych informacji opisanych przez producentów tych nasion. Według ustawy Dz.U. 2005 nr 179 poz. 1485 nasiona konopi indyjskiej są w Polsce legalne. Nasiona konopi sprzedawane są jedynie w celach kolekcjonerskich. Nie odpowiadamy za niezgodne z przeznaczeniem oraz z prawem użycie nasion z naszej oferty. Sprzedawani i posiadanie nasion konopi jest w Polsce legalne jak i w większości krajów Unii Europejskiej, nasiona nie posiadają w sobie żadnych substancji psychoaktywnych.Kiełkowanie nasion jest zabronione przez polskie prawo, sklep panpestka.pl w żaden sposób nie namawia do łamania przepisów prawnych. Produkty, które oferujemy dostępne są tylko dla osób pełnoletnich, jeśli nie ukończyłeś 18 lat, prosimy o natychmiastowe opuszczenie strony. Nie udzielamy porad na temat uprawy roślin, dlatego każde pytanie pod tym kątem może być uznane jako zamiar uprawy, co skutkować będzie odmową zamówienia. Sklep panpestka.pl nie ponosi odpowiedzialności za niezgodne wykorzystanie nasion konopi przez kupujących. W krajach gdzie uprawa konopi jest nielegalna należy traktować nasze produkty jako produkt kolekcjonerski lub pokarm dla ludzi i zwierząt. Wszystkie informacje zawarte w opisach nasion oraz na opakowaniach, służą celom edukacyjnym – nie są zachętą do łamania prawa.

Dodaj komentarz