fast bud 2 autoflowering

Fast Bud #2 Auto Leave a comment

Poniższa odmiana nie jest już oferowana przez producenta. Nie ma możliwości jej zakupu ani zamówienia.


Fast Bud #2 Auto, czyli ewolucja Fast Bud Auto od Sweet Seeds, to automatycznie kwitnąca odmiana o dobrych, dużych i oblepionych żywicą topach. Nowa wersja jest jeszcze bardziej produktywna i aromatyczna.

Silny efekt oraz egzotyczny, słodko-kwaśny smak i aromat to cechy charakterystyczne Fast Bud #2 Auto, które zawdzięcza po krewnych z linii Diesel.

Podobnie jak w przypadku prawie wszystkich odmian automatycznie kwitnących, Fast Bud #2 Auto nie rośnie wysoko, osiągając od 50 do 90 cm, daje dość obfite plony rzędu 500 g / m². Plony na zewnątrz mogą się znacznie różnić w zależności od ilości światła słonecznego, od 20 do 70 g na roślinę. Ze względu na bardzo krótką żywotność, od 7 do 8 tygodni, odmiana ta jest idealnym wyborem do uprawy na wolnym powietrzu w nieprzyjaznym środowisku.

Nagrody

1 miejsce – Autofloflowering – I Cannabis Cup Nature Grow – Barcelona – 2011

1 miejsce – Indoor – 5ª Coppa dell´Italia Cannabica – Roma – 2013

 

Typ Automatyczne feminizowane
Przeznaczenie Indoor, Outdoor
Genetyka Fast Bud Auto
Kwitnienie Indoor: 60 – 65 dni, Outdoor: październik
Genotyp 50% Indica / 46,9% Sativa / 3,1% Ruderalis
Efekt Odprężający, zwiększający apetyt, usypiający
Smak Słodko-kwaśny
Aromat Owocowy, egzotyczny
Wysokość Indoor: 40 – 90 cm , outdoor: 40 – 90 cm
Produkcja Indoor: do 450 – 500 g / m², outdoor: 60 – 250 g / roślina
THC 17%
CBD 0,8%

Producent:

Sweet Seeds to jedna z najpopularniejszych firm produkujących nasiona marihuany w Europie. Założona w 2006 roku w Walencji, w Hiszpanii. Byli oni jednymi z pierwszych, którzy zajmowali się produkcją odmian Autokwitnących. Bardzo dużą popularność przyniosła im odmiana Big Devil Auto. W procesie tworzenia nowych odmian, najważniejsze są właściwości rośliny bardziej niż nazwa czy historia gatunku. Nie tylko ich odmiany Auto są popularne. Mają oni w swoim katalogu bardzo stabilne odmiany fotoperiodyczne oraz “półautomatyczne” typu F1. Znani są z bardzo różnorodnego katalogu. Obecnie dużą popularnością wśród klientów cieszą się odmiany typu XL. Sweet Seeds są obecnie potentatem na hiszpańskim i światowym rynku nasion konopi. Stało się tak ponieważ mają produkt najwyższej jakości, w bardzo przystępnej cenie. Co rok wypuszczają nowe odmiany, które są starannie przygotowywane i stabilizowane.

Dodaj komentarz