fhs0109 24 product lbox1

Ewe-2 Leave a comment

Poniższa odmiana nie jest już oferowana przez producenta. Nie ma możliwości jej zakupu ani zamówienia.


Ewe-2 firmy Humboldt Seed Organisation jest feminizowanym szczepem konopi, który rozwija roślinę kwitnącą o bardzo dobrych właściwościach. Jest to kompaktowa energiczna roślina marihuany, która musi rosnąć przez długi czas, aby mogło dojść do przyzwoitego rozmiaru przed kwitnieniem i aby światło mogło przeniknąć i doprowadzić do uzyskania optymalnej wydajności. Produkuje duże ilości gęstych topków zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz w suchym, ciepłym, słoneczny, umiarkowanym i śródziemnomorskim klimacie.

Zapach Ewe-2 przypomina miks dojrzałych owoców i drzewa sandałowego. Smak ma przyjemną ziemską nutę, a jej potężny, relaksujący, długotrwały efekt jest zaproszeniem do odpoczynku.

 

Typ Feminizowane
Przeznaczenie Indoor, Outdoor
Genetyka b.d.
Kwitnienie Indoor: 52 – 56 dni, Outdoor: październik
Genotyp 100% Indica
Efekt Relaksujący
Smak Ziemisty
Aromat Dojrzałych owoców i drzewa sandałowego
Wysokość Indoor: b.d., outdoor: b.d.
Produkcja Indoor: 400 – 600 g/m², outdoor: 900 – 2000 g/roślina
THC 18 – 21%
CBD 0,1%

 

Producent:
Humboldt Seeds Organisation to firma pochodząca z północnej Kalifornii. Nazwa firmy odwołuje się do regionu na zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych. Miejsce to jest znane na całym świecie jako siedlisko hipisów, farmerów marihuany, którzy żyją w komunach bądź na gospodarstwach rolnych.
Firma Humboldt nie została założona przez jednego człowieka, lecz przez cały kolektyw hodowców i breederów z tego regionu. Bardzo mocno propagują oni organiczną i naturalną metodę uprawy i rozwoju odmian konopi. Sławę ich firmie przyniosły takie odmiany jak OG Kush, Sour Diesel, Chemdawg, Bubba Kush. W ostatnich latach byli oni odpowiedzialni za rozpowszechnienie takich gatunków jak Blue Dream, Green Crack czy Headband. Firma również posiada w swoim katalogu świetne odmiany autokwitnące oraz „szybkie” F1.
Obecnie działalność firmy jest zawieszona na terenie Europy.

Dodaj komentarz