Dutch Cheese Dutch Passion1

Dutch Cheese (DSC) Leave a comment

Poniższa odmiana nie jest już oferowana przez producenta. Nie ma możliwości jej zakupu ani zamówienia.


Do stworzenia odmiany Dutch Cheese (60% Sativa, 40% Indica) hodowcy z Dutch Passion wyselekcjonowali wyłącznie najlepsze osobniki odmian Cheese i poddali je krzyżowaniu z kilkoma innymi odmianami. Idealnym partnerem okazała odmiana Euphoria – bardzo mocna odmiana Skunk.

Hodowla nie pogorszyła charakterystycznych i pożądanych cech Cheese, lecz wręcz sprawiła, że zarówno potencjalne plony, jak i ich moc uległy wyraźnej poprawie. Roślina ta osiąga wzrost 60-80cm, wytwarzając duże ilości lepkich od żywicy bocznych odrostów od dość luźnej strukturze, co czyni ją odporną na pleśń – ważna cecha w przypadku wysokowydajnych odmian. Dutch Cheese jest odmianą przeznaczoną do uprawy indoor.

 

Typ Feminizowane
Przeznaczenie Indoor, Outdoor
Genetyka Cheese x Euphoria
Kwitnienie Indoor: 56 – 63 dni, Outdoor: 
Genotyp 40% Indica / 60% Sativa
Efekt Relaksujący
Smak Sera
Aromat Skunk
Wysokość Indoor: 60 – 80 cm, Outdoor: 
Produkcja Indoor: 450 – 500 g/m², Outdoor: 
THC 12 – 15%
CBD Niskie

Producent:
Dutch Passion to jedna z najdłużej istniejących firma nasion na rynku konopnym. Oficjalnie została ona założona w 1987 w Amsterdamie, przez Henk’a van Dallen’a. Jednak działalność firmy notuje się na początki lat 70’tych. Od początku była to firma, która była mocno nastawiona na jakość. We wczesnych latach skupili się jako jedni z nielicznych na rozwoju odmian outdoorowych, podczas gdy inne firmy zbagatelizowały takie gatunki. Z upływem lat firma dostosowywała się do trendów panujących na rynku, ale zawsze starali się mieć swoje własne odmiany. Sławę przyniosły im takie odmiany jak Skunk #1, Shaman, Orange Bud czy Power Plant. Posiadają jedne z bogatszych katalogów, bo ponad 50 odmian i co roku dodają nowe. Ostatnio coraz większą popularność zdobywają ich odmiany auto kwitnące. Dutch Passion jest firmą stawiającą na rozwój. Co roku wypuszczają nowe odmiany, które planowane są dużo wcześniej. Firma ma bardzo dobrą opinię wśród holendrów.

Dodaj komentarz