rare dankness dank commander seeds 1466162403  original small1

Dank Commander Regular Leave a comment

Dank Commander od Rare Dankness to marihuana, która ma swoje początki w krzyżu Catpiss i Rough Dankness # 2. Jest to mała / średniej wielkości, silna i szybko kwitnąca roślina Indica , która produkuje duże i ciężkie pąki na całym ciele. Biorąc pod uwagę jej silny zapach, użycie filtrów z węglem aktywnym z pewnością będzie konieczne.

Dank Commander dobrze rośnie zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, szczególnie w klimacie umiarkowanym / śródziemnomorskim lub w szklarni. Stanowi doskonałą opcję dla osób poszukujących szczepów do przeprowadzania ekstrakcji wysokiej jakości żywic.

Smak i zapach Dank Commander są intensywne, z nutami Kusha, cytryny i paliwa. Zapewnia potężny i relaksujący efekt o długim czasie trwania.

Regularny
Catpiss OG x Rough Dankness # 2
Indica-dominująca
Okres kwitnienia: 65 dni
Wewnętrzna wydajność: 450-500 g / m2
Zbiorów na zewnątrz: w połowie października
Wydajność zewnętrzna: do 900 g / roślinę
THC: wysoki

 

Producent:
Firma Rare Dankness™ została założona w 2010 roku po wielu latach uprawy, zbierania, konserwowania i eksperymentowania z wieloma odmianami konopi. Dzięki naszej globalnej sieci przyjaciół Rare Dankness™ mógł pracować z niektórymi z najbardziej poszukiwanych i wysoce pożądanych genetyk.

Wszystkie treści zamieszczone w opisie produktów, są przetłumaczoną wersją oryginalnych informacji opisanych przez producentów tych nasion. Według ustawy Dz.U. 2005 nr 179 poz. 1485 nasiona konopi indyjskiej są w Polsce legalne. Nasiona konopi sprzedawane są jedynie w celach kolekcjonerskich. Nie odpowiadamy za niezgodne z przeznaczeniem oraz z prawem użycie nasion z naszej oferty. Sprzedawani i posiadanie nasion konopi jest w Polsce legalne jak i w większości krajów Unii Europejskiej, nasiona nie posiadają w sobie żadnych substancji psychoaktywnych.Kiełkowanie nasion jest zabronione przez polskie prawo, sklep panpestka.pl w żaden sposób nie namawia do łamania przepisów prawnych. Produkty, które oferujemy dostępne są tylko dla osób pełnoletnich, jeśli nie ukończyłeś 18 lat, prosimy o natychmiastowe opuszczenie strony. Nie udzielamy porad na temat uprawy roślin, dlatego każde pytanie pod tym kątem może być uznane jako zamiar uprawy, co skutkować będzie odmową zamówienia. Sklep panpestka.pl nie ponosi odpowiedzialności za niezgodne wykorzystanie nasion konopi przez kupujących. W krajach gdzie uprawa konopi jest nielegalna należy traktować nasze produkty jako produkt kolekcjonerski lub pokarm dla ludzi i zwierząt. Wszystkie informacje zawarte w opisach nasion oraz na opakowaniach, służą celom edukacyjnym – nie są zachętą do łamania prawa.

Dodaj komentarz