critical feminized

Critical + Leave a comment

Poniższa odmiana nie jest już oferowana przez producenta. Nie ma możliwości jej zakupu ani zamówienia.


Critical + to feminizowane nasiona konopii all-in-one, uważane za jedną z najlepszych odmian marihuany wszechczasów – rośnie bardzo łatwo, produkuje spektakularne plony, jej smak i aromat są po prostu nie do pobicia, a jej mocny efekt wywołuje imponujący haj, którego każdy chce spróbować.

Critical + to jeden z najbardziej cenionych szczepów naszej kolekcji i faworyt wielu hodowców! Od czasu premiery w 2005 r. Odnosi coraz większe sukcesy, zdobywając wiele nagród:

  • I nagroda w kategorii „Outdoor” na Copa de Cultivadores Cannábicos 2016
  • II nagroda w 2011 THC Cup (Valencia)
  • II nagroda na Letnim Pucharze 2011 (Wyspy Kanaryjskie)
  • II nagroda na 2010 Marina Marina Baixa
  • II nagroda w Indoor Sativa Cup Bitox w 2009 roku
  • II nagroda na Outdoor Sativa Cup Bitox w 2009 roku

Rośliny odmiany Critical + są wysokie, czasem sięgające nawet 2,5 m na zewnątrz, z dużymi odstępami, poszarpanymi, cienkimi i wydłużonymi liśćmi. Szybko kwitną, a ich kwiaty są duże, ciężkie, zwarte i pełne żywicy. Ten szczep może zapewnić do 625 g / m2 w pomieszczeniach i około 1300 g / roślinę na zewnątrz. Duża wydajność jest zawsze gwarantowana!

Critical + wydziela bardzo silny i świeży zapach cytryny, a bogactwo THC, oznacza, że ​​zapewnia ona fizycznie relaksujący i psychoaktywny efekt odpowiedni dla osób cierpiących na stres. Zrównoważony haj, który zaczyna się od bardzo przyjemnego stymulowania mózgowego i staje się bardziej relaksująca w miarę upływu czasu.

Na zewnątrz rozwija się w umiarkowanym klimacie śródziemnomorskim lub pod ochroną szklarni. Jedynym słabym punktem tej odmiany jest ograniczona odporność na wilgoć, ale dzięki szybkiemu wzrostowi rzadko go dotyka.

 

Typ:           Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka:     Big Bud x Skunks

Genotyp:       Dominacja Indica

Kwitnienie:    Indoor: 45 – 50 dni, Outdoor: początek października

Efekt:         Czystość umysłu, energiczny

Smak:           Cytrusów

Aromat:        Cytrusów

Wysokość:      Indoor: do 150 cm, Outdoor: do 250 cm

Produkcja:     Indoor: do 625 gr/m², Outdoor: do 1300 gr/roślina

THC:           Wysokie

CBD:           Niskie

Producent:

Dinafem Seeds to najbardziej znana Hiszpańska firma nasion konopi. Firma została oficjalnie założona w 2005 roku, ale do tego czasu założyciele mieli za sobą już lata doświadczeń. Znani są nie tylko z niesamowitej jakości nasion, ale również z tego, że zrewolucjonizowali przechowywanie nasion. Byli oni PIERWSZĄ firmą, która zainwestowała w porządne opakowania. Dzięki bardzo rewolucyjnemu podejściu szybko zdominowali hiszpański rynek cannabis.

Byli oni również jedną pierwszych firm, które poświeciły wiele czasu na rozwój odmian auto kwitnących. Największą popularnością cieszą się ich odmiany Critical+, Moby Dick oraz Original Amnesia. W wielu sklepach jest to najlepiej sprzedająca się firma nasion konopi. Jest tak za sprawą bardzo stabilnych genetyk roślin jakie posiadają.

Dinafem jako firma, która zawsze była revolucyjna nie pozostaje w tyle i co roku wypuszcza na rynek nowe odmiany, które bardzo starannie przygotowują.

Obecnie działalność firmy jest zawieszona na terenie Europy.

Dodaj komentarz