Big Buddha Seeds cheesus

Cheesus Leave a comment

Poniższa odmiana nie jest już oferowana przez producenta. Nie ma możliwości jej zakupu ani zamówienia.


Pierwotnie opracowany przez hodowców z „nowej szkoły” z Amsterdamu. Ci goście serio są kolejnym pokoleniem hodowców! Zaczęli od wybrania cennego samca God Bud z nasion pochodzących z BC Bud Depot (Kanada) i skrzyżowali go z klonem Big Buddha Cheese. Efektem było powstanie syna Boga – Cheesus’a.

Cheesus jest wymagającą rośliną i potrzebuje od swoich uczniów, aby ją kochali, pielęgnowali i wielbili! Cheesus dokona ofiary i dostarczy ogromnego plonu o smaku lawendowo-jagodowo-sosnowym i o doskonałych właściwościach leczniczych, aby leczyć puste przestrzenie głów jego wyznawców.

 

Typ Feminizowane
Przeznaczenie Indoor, Outdoor
Genetyka Big Buddha Cheese x God Bud
Kwitnienie Indoor: 63  – 77 dni, Outdoor: listopad
Genotyp 60% Indica / 40% Sativa
Efekt Euforyczny
Smak Lawendowo-jagodowo-sosnowy
Aromat Sosny
Wysokość Indoor: b.d., Outdoor: b.d.
Produkcja Indoor: 200 g / m², Outdoor: 1000 g/roślina
THC b.d.
CBD b.d.

Producent:
Big Buddha Seeds to firma z UK, która powstała na początku wieku. Olbrzymią sławę przyniosła im odmiana Cheese a dokładniej ich wersja Bug Buddha Cheese, którą wypuścili na rynek w 2002 roku. Znani muzycy tacy jak Sean Paul, Jamiroquai byli ambasadorami tej firmy. Głównie skupiają się oni na rozwoju odmian, które powstają z ich genów cheese. Budują na tym co przyniosło im sukces. W ostatnich latach rozwinęli oni linie auto kwitnącą i starają się podążać za obecnymi trendami i odeszli już od odmian wyłącznie opartych o Cheese.

panpestka warunki

Dodaj komentarz