f0003078 2 product full1

Cheese XXL Auto Leave a comment

Poniższa odmiana nie jest już oferowana przez producenta. Nie ma możliwości jej zakupu ani zamówienia.


Cheese XXL Auto od Dinafem Seeds wywodzi się z skrzyżowania Exodus Cheese z  Cheese Autoflowering. Najnowsza wersja Cheese Auto to silna roślina średniej wielkości, która rośnie bardzo energicznie i daje szybko i w łatwy sposób obfite plony dużych gęstych topów pokrytych żywicą.

Cheese XXL Auto produkuje jednorodne rośliny, które wydzielają bardzo silny aromat, przy czym konieczne jest zastosowanie filtrów przeciwzapachowych. Zalecane jest również stosowanie podpórek pod koniec okresu kwitnienia w celu utrzymania gałęzi obciążonych topami. Połowa maja to dobry czas, aby zasiać to ziarno, ponieważ słońce świeci długo i intensywnie.

Smak i aromat są głębokie, z nutami świeżych kwiatów, Skunk i lekko pikantnych przypraw. Długotrwały silny efekt jest bardzo zrównoważony, działając zarówno na poziomie fizycznym, jak i mózgowym.

 

Typ:           Automatyczne

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka:    Exodus Cheese x Cheese Auto

Genotyp:       Dominacja Indica

Kwitnienie:    Indoor: 80 dni, Outdoor: październik

Efekt:         Relaksujący

Smak:        Świeżych kwiatów, Skunk i lekko pikantnych przypraw

Aromat:      Świeżych kwiatów, Skunk i lekko pikantnych przypraw

Wysokość:      Indoor: b.d., outdoor: 75 – 160 cm

Produkcja:     Indoor: 450 – 500 g/m², outdoor: 75 – 160 g/roślina

THC:          Wysokie

CBD:          Niskie

Producent:

Dinafem Seeds to najbardziej znana Hiszpańska firma nasion konopi. Firma została oficjalnie założona w 2005 roku, ale do tego czasu założyciele mieli za sobą już lata doświadczeń. Znani są nie tylko z niesamowitej jakości nasion, ale również z tego, że zrewolucjonizowali przechowywanie nasion. Byli oni PIERWSZĄ firmą, która zainwestowała w porządne opakowania. Dzięki bardzo rewolucyjnemu podejściu szybko zdominowali hiszpański rynek cannabis.

Byli oni również jedną pierwszych firm, które poświeciły wiele czasu na rozwój odmian auto kwitnących. Największą popularnością cieszą się ich odmiany Critical+, Moby Dick oraz Original Amnesia. W wielu sklepach jest to najlepiej sprzedająca się firma nasion konopi. Jest tak za sprawą bardzo stabilnych genetyk roślin jakie posiadają.

Dinafem jako firma, która zawsze była revolucyjna nie pozostaje w tyle i co roku wypuszcza na rynek nowe odmiany, które bardzo starannie przygotowują.

Obecnie działalność firmy jest zawieszona na terenie Europy.

Dodaj komentarz