pre 98 bubba kush feminized1 1

BUBBA KUSH PRE 98 Leave a comment

Poniższa odmiana nie jest już oferowana przez producenta. Nie ma możliwości jej zakupu ani zamówienia.


Prawdziwy oryginalny Pre 98 Bubba Kush w stabilnej formie nasiennej. Otrzymaliśmy pomoc od naszych przyjaciół w Humboldt Seed Organization w tej sprawie. Celem było zachowanie oryginalnych nut, utrzymując jednocześnie wytrzymałość i trwałość genetyki. Ciesz się oryginalną starą szkołą Bubba Kush teraz dostępna w żeńskich nasieniach.

FLOWERING 9 – 10 WEEKS
THC 18-20%
CBD 2-3%
Yield 500GR

Producent:
Loud Seeds to kolektyw zgranej grupy butikowych hodowców z Północnej Kalifornii i hodowców nasion marihuany, którzy przez ostatnie 20 lat skupili swoją twórczą uwagę na pracy wyłącznie z najlepszymi odmianami konopi na świecie. James Loud pochodzi z Północnej Kalifornii i od ponad 20 lat uprawia i hoduje nasiona konopi, koncentrując się na uprawie organicznej. W tym czasie zdobył ogromną kolekcję rzadkiej genetyki konopi. Współpracował z najlepszymi hodowcami w Północnej Kalifornii i stanie Waszyngton nad innowacyjnymi technikami uprawy i projektami hodowlanymi. Mike Seeds, pochodzący z Kalifornii z Central Valley, pracuje w branży od ponad 20 lat i wnosi do grupy ducha przedsiębiorczości. Oprócz skupiania się na projektach związanych z uprawą, Mike przez ostatnie 10 lat specjalizował się w posiadaniu i prowadzeniu przychodni w całej Kalifornii. Obecnie Loud Seeds koncentruje się na stabilizacji i krzyżowaniu najlepszych kalifornijskich genetyk marihuany, aby uzyskać nasiona feminizowane oraz naturalne, regularne odmiany indica, sativa i hybrydy. Oryginalne wersje OG Kush, Chemdawg, Sour Diesel, Jack Herer, Grand Daddy Purple i Girl Scout Cookies to tylko kilka z rzadkich odmian, na których obecnie koncentruje się Loud Seeds.

Wszystkie treści zamieszczone w opisie produktów, są przetłumaczoną wersją oryginalnych informacji opisanych przez producentów tych nasion. Według ustawy Dz.U. 2005 nr 179 poz. 1485 nasiona konopi indyjskiej są w Polsce legalne. Nasiona konopi sprzedawane są jedynie w celach kolekcjonerskich. Nie odpowiadamy za niezgodne z przeznaczeniem oraz z prawem użycie nasion z naszej oferty. Sprzedawani i posiadanie nasion konopi jest w Polsce legalne jak i w większości krajów Unii Europejskiej, nasiona nie posiadają w sobie żadnych substancji psychoaktywnych.Kiełkowanie nasion jest zabronione przez polskie prawo, sklep panpestka.pl w żaden sposób nie namawia do łamania przepisów prawnych. Produkty, które oferujemy dostępne są tylko dla osób pełnoletnich, jeśli nie ukończyłeś 18 lat, prosimy o natychmiastowe opuszczenie strony. Nie udzielamy porad na temat uprawy roślin, dlatego każde pytanie pod tym kątem może być uznane jako zamiar uprawy, co skutkować będzie odmową zamówienia. Sklep panpestka.pl nie ponosi odpowiedzialności za niezgodne wykorzystanie nasion konopi przez kupujących. W krajach gdzie uprawa konopi jest nielegalna należy traktować nasze produkty jako produkt kolekcjonerski lub pokarm dla ludzi i zwierząt. Wszystkie informacje zawarte w opisach nasion oraz na opakowaniach, służą celom edukacyjnym – nie są zachętą do łamania prawa.

Dodaj komentarz