f0003029 2 Jwpbaj8 product full1

Blue Cheese Auto Leave a comment

Poniższa odmiana nie jest już oferowana przez producenta. Nie ma możliwości jej zakupu ani zamówienia.


Blue Cheese Auto od Dinafem to nasiona marihuany, które mają swoje początki w krzyżówce Cheese AutofloweringAuto Blueberry.

Jest to mała, łatwa w uprawie, szybko kwitnąca, mocna roślina marihuany, która wytwarza mnóstwo aromatycznych i żywicznych pąków idealnych do opracowania haszyszu. Odmiana ta uzyskuje fioletowe odcienie w niskich nocnych temperaturach pod koniec okresu kwitnienia.

Smak i aromat Blue Cheese Auto są naprawdę wyraźne i słodkie, z głębokimi owocowymi nutami jagód i posmakiem sera.

 

Typ:           Automatyczne

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka:    Cheese Auto x Blueberry Auto

Genotyp:       Dominacja Indica

Kwitnienie:    Indoor: 65 – 75 dni, Outdoor: październik

Efekt:         Relaksujący

Smak:          Owoców leśnych, sera

Aromat:      Owoców leśnych, sera

Wysokość:      Indoor: b.d., outdoor: 60 – 120 cm

Produkcja:     Indoor: 40 – 135 g/m², outdoor: 60 – 150 g/roślina

THC:           Wysokie

CBD:           Niskie

Producent:

Dinafem Seeds to najbardziej znana Hiszpańska firma nasion konopi. Firma została oficjalnie założona w 2005 roku, ale do tego czasu założyciele mieli za sobą już lata doświadczeń. Znani są nie tylko z niesamowitej jakości nasion, ale również z tego, że zrewolucjonizowali przechowywanie nasion. Byli oni PIERWSZĄ firmą, która zainwestowała w porządne opakowania. Dzięki bardzo rewolucyjnemu podejściu szybko zdominowali hiszpański rynek cannabis.

Byli oni również jedną pierwszych firm, które poświeciły wiele czasu na rozwój odmian auto kwitnących. Największą popularnością cieszą się ich odmiany Critical+, Moby Dick oraz Original Amnesia. W wielu sklepach jest to najlepiej sprzedająca się firma nasion konopi. Jest tak za sprawą bardzo stabilnych genetyk roślin jakie posiadają.

Dinafem jako firma, która zawsze była revolucyjna nie pozostaje w tyle i co roku wypuszcza na rynek nowe odmiany, które bardzo starannie przygotowują.

Obecnie działalność firmy jest zawieszona na terenie Europy.

Dodaj komentarz