f0003021 2 FBJMNsi product full1

Blue Cheese Leave a comment

Poniższa odmiana nie jest już oferowana przez producenta. Nie ma możliwości jej zakupu ani zamówienia.


Blue Cheese firmy Dinafem to nasiona konopi, które wywodzą się z krzyżówki Exodus UK Cheese i Blueberry. Jest to średniej wielkości, silnie kwitnąca, silna hybryda Sativa / Indica o średnich liściach, która daje gęste żywiczne pąki na całej roślinie.

Ta łatwa w uprawie odmiana dość często się rozciąga w okresie kwitnienia, dlatego zaleca się, aby nie pozwolić jej rosnąć powyżej 40 cm w pomieszczeniu. Rozwija się również na zewnątrz.

Smak i aromat Blue Cheese są słodkie i owocowe z nutami Cheese. Zapewnia silny i relaksujący efekt, zazwyczaj Indica.

 

Typ:           Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka:    Exodus UK Cheese x Blueberry

Genotyp:       Dominacja Indica

Kwitnienie:    Indoor: 55 – 60 dni, Outdoor: październik

Efekt:         Relaksujący

Smak:          Słodki i owocowy

Aromat:      Słodki i owocowy

Wysokość:      Indoor: b.d., outdoor: 300 cm

Produkcja:     Indoor: 550 g/m², outdoor: 600 – 800 g/roślina

THC:           Wysokie

CBD:           Niskie

Producent:

Dinafem Seeds to najbardziej znana Hiszpańska firma nasion konopi. Firma została oficjalnie założona w 2005 roku, ale do tego czasu założyciele mieli za sobą już lata doświadczeń. Znani są nie tylko z niesamowitej jakości nasion, ale również z tego, że zrewolucjonizowali przechowywanie nasion. Byli oni PIERWSZĄ firmą, która zainwestowała w porządne opakowania. Dzięki bardzo rewolucyjnemu podejściu szybko zdominowali hiszpański rynek cannabis.

Byli oni również jedną pierwszych firm, które poświeciły wiele czasu na rozwój odmian auto kwitnących. Największą popularnością cieszą się ich odmiany Critical+, Moby Dick oraz Original Amnesia. W wielu sklepach jest to najlepiej sprzedająca się firma nasion konopi. Jest tak za sprawą bardzo stabilnych genetyk roślin jakie posiadają.

Dinafem jako firma, która zawsze była revolucyjna nie pozostaje w tyle i co roku wypuszcza na rynek nowe odmiany, które bardzo starannie przygotowują.

Obecnie działalność firmy jest zawieszona na terenie Europy.

Dodaj komentarz