f0003122 2 CFe7qlU product full1

Big Kush Leave a comment

Poniższa odmiana nie jest już oferowana przez producenta. Nie ma możliwości jej zakupu ani zamówienia.


Big Kush od Dinafem Seeds to feminizowane nasiona konopi, które wywodzą się z krzyżówki Big Skunk (Critical +) i OG Kush. Jest to dość duża, mocna i wydajna roślina marihuany o średnich liściach, która wytwarza pachnące cytryną, owalne i kompaktowe topki pokryte żywicą.

Big Kush rośnie bardzo wysoka, więc należy monitorować jej wzrost, szczególnie jeśli uprawia się w pomieszczeniu. Zalecamy również dostarczenie roślinie umiarkowanych ilości nawozów i, jeśli to możliwe, niektórych substancji organicznych, szczególnie jeśli ma być stosowany do celów terapeutycznych.

Smak i aromat Big Kush są głębokie, z nutami cytryny i oleju. Zapewnia silny efekt długotrwałego działania, zarówno fizycznego, jak i mózgowego.

 

I nagroda – kategoria Indoor – na Copa CABA 2017 zorganizowanym przez magazyn Argentinian Haze

 

Typ:           Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka:    Big Skunk x OG Kush

Genotyp:      50% Indica / 50% Sativa

Kwitnienie:    Indoor: 55 – 60 dni, Outdoor: październik

Efekt:         Silny efekt mózgowy i fizyczny

Smak:          Cytryny, oleju

Aromat:      Cytryny, oleju

Wysokość:      Indoor: b.d., outdoor: 300 cm

Produkcja:     Indoor: 600 g/m², outdoor: 600 – 900 g/roślina

THC:           17 – 22%

CBD:           0,01 – 02%

Producent:

Dinafem Seeds to najbardziej znana Hiszpańska firma nasion konopi. Firma została oficjalnie założona w 2005 roku, ale do tego czasu założyciele mieli za sobą już lata doświadczeń. Znani są nie tylko z niesamowitej jakości nasion, ale również z tego, że zrewolucjonizowali przechowywanie nasion. Byli oni PIERWSZĄ firmą, która zainwestowała w porządne opakowania. Dzięki bardzo rewolucyjnemu podejściu szybko zdominowali hiszpański rynek cannabis.

Byli oni również jedną pierwszych firm, które poświeciły wiele czasu na rozwój odmian auto kwitnących. Największą popularnością cieszą się ich odmiany Critical+, Moby Dick oraz Original Amnesia. W wielu sklepach jest to najlepiej sprzedająca się firma nasion konopi. Jest tak za sprawą bardzo stabilnych genetyk roślin jakie posiadają.

Dinafem jako firma, która zawsze była revolucyjna nie pozostaje w tyle i co roku wypuszcza na rynek nowe odmiany, które bardzo starannie przygotowują.

Obecnie działalność firmy jest zawieszona na terenie Europy.

Dodaj komentarz