20160917 Apollo20Haze20branch20tip208wks1053 11

Apollo Haze Regular Leave a comment

Poniższa odmiana nie jest już oferowana przez producenta. Nie ma możliwości jej zakupu ani zamówienia.


Apollo Haze od Brothers Grimm Seeds to regularne nasiona marihuany z dominacją Sativy, które wywodzą się ze skrzyżowania samicy Genius i samca Cinderella 99 / Super Silver Haze. Rezultatem jest najwyższej jakości genetyka konopi, która rośnie silnie, dostarczając obfite plony smacznych, mocnych i żywicznych pąków.

Pomimo, że ogólnie rośnie jak Sativa, niektóre fenotypy Apolo Haze mogą być nieco inne. Podczas gdy niektóre są gęste i kościste, inne są znacznie smuklejsze. Ale w każdym razie są rozgałęzione i wytwarzają liczne pachnące pąki. Podczas kwitnienia, biorąc pod uwagę wagę jej kwiatów, prawdopodobnie konieczne będzie skorzystanie z pomocy tyczek.

Apollo Haze jest słodka i smaczna: smakuje i pachnie owocami tropikalnymi, cytrusami, Haze i czasami przyprawami i paliwem. Wytwarza silne i stymulujące uczucie, które otwiera umysł.

 

Typ Regularne
Przeznaczenie Indoor, Outdoor
Genetyka Genius x Cinderella 99
Kwitnienie Indoor: 63 dni, Outdoor: b.d.
Genotyp Dominacja Sativa
Efekt Stymulujący
Smak Owocami tropikalnymi, cytrusami, Haze, a czasami przyprawami i paliwem
Aromat Owocami tropikalnymi, cytrusami, Haze, a czasami przyprawami i paliwem
Wysokość Indoor: b.d., Outdoor: 90 cm
Produkcja Indoor: b.d., Outdoor: 85 – 142 g/roślina
THC b.d.
CBD b.d.

Producent:
Brothers Grimm Seeds to oldschool’owa firma nasion z USA. Kiedy w latach 90’tych zaczęto feminizować nasiona, były one bardzo niestabilne i często „hermiały”. MrSoul postanowił, że jego nasiona nie będą tak robić. Po wielu latach doświadczeń firma Brother’s Grimm twierdzi, że mają 100% feminizowane nasiona. Są oni odpowiedzialni za stworzenie Cinderella 99 oraz Rosetta Stone. Jedna z bardziej uznanych firm w stanach.

Dodaj komentarz