f000286 2 product full1

White Cheese Auto Leave a comment

Poniższa odmiana nie jest już oferowana przez producenta. Nie ma możliwości jej zakupu ani zamówienia.


White Cheese Auto od Dinafem Seeds to nasiona, których korzenie sięgają krzyżówki White Widow Auto i Cheese Auto.

Jest to mała, wytrzymała roślina marihuany o średnich liściach, która wytwarza liczne topki pokryte żywicą i łączy w sobie produkcję White Widow oraz właściwości sensoryczne Cheese. Wskazane jest sadzenie jej w maju, aby jak najlepiej wykorzystać natężenie światła, zaleca się również wzbogacenie gleby w kokos.

Smak i aromat White Cheese Auto są wyraźne i słodkie, z nutą cytryny i sera. Zapewnia silny, relaksujący efekt i nadaje się do użytku leczniczego.

 

Typ Automatyczne feminizowane
Przeznaczenie Indoor, Outdoor
Genetyka White Widow Auto x Cheese Auto
Kwitnienie Indoor: 75 dni, Outdoor: październik
Genotyp Dominacja Indica
Efekt Relaksujący
Smak Cytryny i sera
Aromat Słodki
Wysokość Indoor: b.d., Outdoor: 60 – 120 cm
Produkcja Indoor: 40 – 130 g/m², Outdoor: 60 – 160 g/roślina
THC b.d.
CBD b.d.

Producent:

Dinafem Seeds to najbardziej znana Hiszpańska firma nasion konopi. Firma została oficjalnie założona w 2005 roku, ale do tego czasu założyciele mieli za sobą już lata doświadczeń. Znani są nie tylko z niesamowitej jakości nasion, ale również z tego, że zrewolucjonizowali przechowywanie nasion. Byli oni PIERWSZĄ firmą, która zainwestowała w porządne opakowania. Dzięki bardzo rewolucyjnemu podejściu szybko zdominowali hiszpański rynek cannabis.

Byli oni również jedną pierwszych firm, które poświeciły wiele czasu na rozwój odmian auto kwitnących. Największą popularnością cieszą się ich odmiany Critical+, Moby Dick oraz Original Amnesia. W wielu sklepach jest to najlepiej sprzedająca się firma nasion konopi. Jest tak za sprawą bardzo stabilnych genetyk roślin jakie posiadają.

Dinafem jako firma, która zawsze była revolucyjna nie pozostaje w tyle i co roku wypuszcza na rynek nowe odmiany, które bardzo starannie przygotowują.

Obecnie działalność firmy jest zawieszona na terenie Europy.

Dodaj komentarz