Tropical Power1

Tropical Power Leave a comment

Poniższa odmiana nie jest już oferowana przez producenta. Nie ma możliwości jej zakupu ani zamówienia.


Tropical Power od Kaya Spain Quality to feminizowane nasiona konopi, które pochodzą z krzyża kilku szczepów z Afganistanu, Kolumbii, Meksyku i Tajlandii. Jest to średniej wielkości i wytrzymała roślina, która wytwarza kompaktowe, żywiczne i bardzo pachnące pąki. Stosowanie filtrów anty-zapachachowych jest zalecane. Zapewnia niesamowite rezultaty w pomieszczeniu, pod warunkiem ,że jej wielkość jest kontrolowana. Nadaje się również na zewnątrz. Smak i aromat są wymowne, z nutami owoców tropikalnych, gatunków oraz drewna egzotycznego. Zapewnia silne i zrównoważone działanie długotrwałe, zarówno fizyczne jak i mentalne.

Genotyp: Afghanistan x Colombia x Mexico x Thailand
Producent: Kaya Spain Quality
Rodzaj: 50% Indica / 50% Sativa
Kwitnienie: 55-65 dni
Wydajność Indoor: 450-550 g/m2
Wydajność Outdoor: 1000-1500 g/m2
Zbiory: wczesny październik
THC: 18-20%
CBD: średni

Producent:
Kaya Spain Quality (KSQ) to chilijski bank nasion konopi założony przez Hiszpanów. Przez lata ciężkiej pracy i wypraw, zawsze w poszukiwaniu nowych nieznanych genetyk na całym świecie, zespół KSQ był w stanie zgromadzić niezwykły asortyment silnych i stabilnych szczepów. Podróże zaprowadziły ich przez najróżniejsze krainy i górzyste regiony świata.
Ten bank nasion koncentruje się na opracowywaniu stabilnej genetyki marihuany według różnych cech. Chociaż ich asortyment rzeczywiście nie jest zbyt obszerny, kilka z nich jest na tyle ekscytujących, że nadal stanowi bardzo interesującą opcję w przypadku naprawdę niesamowitych odmian konopi.
Kaya Spain Jakość odpowiednia dla prawie wszystkich obszarów uprawy.
Wszystkie nasiona konopi KSQ są szeroko testowane w różnych warunkach i klimatach. W rezultacie otrzymujesz długotrwałą, sprawdzoną jakość z dobrymi wynikami zbiorów. Nie trzeba dodawać, że w związku z tym wszystkie odmiany konopi z Kaya Spain Quality nadają się zarówno do uprawy w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.

Wszystkie treści zamieszczone w opisie produktów, są przetłumaczoną wersją oryginalnych informacji opisanych przez producentów tych nasion. Według ustawy Dz.U. 2005 nr 179 poz. 1485 nasiona konopi indyjskiej są w Polsce legalne. Nasiona konopi sprzedawane są jedynie w celach kolekcjonerskich. Nie odpowiadamy za niezgodne z przeznaczeniem oraz z prawem użycie nasion z naszej oferty. Sprzedawani i posiadanie nasion konopi jest w Polsce legalne jak i w większości krajów Unii Europejskiej, nasiona nie posiadają w sobie żadnych substancji psychoaktywnych. Kiełkowanie nasion jest zabronione przez polskie prawo, sklep panpestka.pl w żaden sposób nie namawia do łamania przepisów prawnych. Produkty, które oferujemy dostępne są tylko dla osób pełnoletnich, jeśli nie ukończyłeś 18 lat, prosimy o natychmiastowe opuszczenie strony. Nie udzielamy porad na temat uprawy roślin, dlatego każde pytanie pod tym kątem może być uznane jako zamiar uprawy, co skutkować będzie odmową zamówienia. Sklep panpestka.pl nie ponosi odpowiedzialności za niezgodne wykorzystanie nasion konopi przez kupujących. W krajach gdzie uprawa konopi jest nielegalna należy traktować nasze produkty jako produkt kolekcjonerski lub pokarm dla ludzi i zwierząt. Wszystkie informacje zawarte w opisach nasion oraz na opakowaniach, służą celom edukacyjnym – nie są zachętą do łamania prawa.

Dodaj komentarz