f0003065 2 product full1

OG Kush Auto Leave a comment

Poniższa odmiana nie jest już oferowana przez producenta. Nie ma możliwości jej zakupu ani zamówienia.


OG Kush Auto od Dinafem Seeds wywodzi się ze skrzyżowania OG Kush z Haze 2.0 Auto. Jest to automatycznie kwitnąca wersja słynnego OG Kush.

Jest to roślina średniej wielkości o mocnej strukturze, która daje piękne, gęste topy pokryte żywicą.

Łatwa w uprawie zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Wymaga częstego podlewania, ale w niewielkich ilościach. Zalecane jest dostarczenie 30% kokosu do podłoża w celu poprawy warunków wzrostu i rozwoju rośliny.

Smak i aromat są intensywne, z nutami cytryny, oleju i pieprzu. Zapewnia silne, zrównoważone fizyczne i mózgowe poczucie spokoju i odpoczynku, które trwa długo.

 

Typ:           Automatyczne

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka:    OG Kush x Haze 2.0 Auto

Genotyp:       Dominacja Indica

Kwitnienie:    Indoor: 70 – 80 dni, Outdoor: październik

Efekt:         Uspokajający

Smak:          Cytryny, oleju i pieprzu

Aromat:      Cytryny, oleju i pieprzu

Wysokość:      Indoor: b.d., outdoor: 80 – 180 cm

Produkcja:     Indoor: 400 – 450 g/m², outdoor: 50 – 170 g/roślina

THC:           Wysokie

CBD:           Niskie

Producent:

Dinafem Seeds to najbardziej znana Hiszpańska firma nasion konopi. Firma została oficjalnie założona w 2005 roku, ale do tego czasu założyciele mieli za sobą już lata doświadczeń. Znani są nie tylko z niesamowitej jakości nasion, ale również z tego, że zrewolucjonizowali przechowywanie nasion. Byli oni PIERWSZĄ firmą, która zainwestowała w porządne opakowania. Dzięki bardzo rewolucyjnemu podejściu szybko zdominowali hiszpański rynek cannabis.

Byli oni również jedną pierwszych firm, które poświeciły wiele czasu na rozwój odmian auto kwitnących. Największą popularnością cieszą się ich odmiany Critical+, Moby Dick oraz Original Amnesia. W wielu sklepach jest to najlepiej sprzedająca się firma nasion konopi. Jest tak za sprawą bardzo stabilnych genetyk roślin jakie posiadają.

Dinafem jako firma, która zawsze była revolucyjna nie pozostaje w tyle i co roku wypuszcza na rynek nowe odmiany, które bardzo starannie przygotowują.

Obecnie działalność firmy jest zawieszona na terenie Europy.

Dodaj komentarz