HOD 300x3001

Himalaya Orange Diesel

Poniższa odmiana nie jest już oferowana przez producenta. Nie ma możliwości jej zakupu ani zamówienia.


Himalaya Orange Diesel (HOD) to nowy szczep z nasion shortstuff, który wykorzystuje klasyczną genetykę Kush z Himalajów i łączy je z niesamowitym smakiem Sour Orange Diesel z USA.

Himalaya Orange Diesel, podobnie jak jej siostra Himalaya niebieski olej napędowy, jest łatwy do uprawy, ale zadziwia cię z jego energicznym wzrostem, dużymi pączkami i fantastycznym aromatem.

Kwaśny pomarańczowy olej napędowy odczuwał bardzo sativa, ale wraz z dodaniem genetyki Kush HOD bardziej zrównoważony pomiędzy sativa i indica. Pomimo tego, że chcieliśmy dodać wpływ Indica na ten szczep w celu zwiększenia wydajności, starannie dobieraliśmy dominujące próbki najbardziej kwaśnych olejów napędowych podczas procesu hodowlanego, tak że nie straciłyśmy tego ostrego zapachu paliwa i niewiarygodnej siły działania.

Typ Automatyczne kwitnienie
indica / sativa hybrid 50/50
Automatyczne automatyczne generowanie następnej generacji
Wysokość 32-40 „| 80-100cm
Zbiór 65-75 dni od nasion
Wydajność 30-90 g | 1-3 oz na roślinę
Wewnątrz / Na zewnątrz Zarówno
Efekt Wysoki  i kamień
Potencjał 9/10

Producent:
Shortstuff Seedbank to grupa hodowców działających w Hiszpanii, których celem jest produkcja najlepszych na świecie automatycznie kwitnących odmian konopi. Wszyscy zajmowali się genetyką konopi od lat 90. XX wieku, a w połowie 2000 r. skupili się na odmianach automatycznych, kiedy wspólny lekarz stworzył oryginalną odmianę Lowryder.

Kiedy zdali sobie sprawę, że wspólne dzieło lekarzy oznacza, że rośliny konopi mogą rozwinąć się od nasion do pąków w 65 dni, niezależnie od tego, ile godzin światła słonecznego otrzymują, wiedzieli, że automaty są rozwiązaniem dla nas i wielu innych kolekcjonerów nasion konopi.
Zaczęli eksperymentować z oryginalnym lowryderem i dokonali selekcji najlepszych okazów, a następnie wykorzystali je do programu hodowlanego, który doprowadził do powstania Shortstuff nr 1. Shortstuff nr 1 był niezbędny dla bardziej wydajnej i silniejszej wersji lowrydera i został wykorzystany jako podstawa naszego programu hodowlanego.

Wszystkie treści zamieszczone w opisie produktów, są przetłumaczoną wersją oryginalnych informacji opisanych przez producentów tych nasion. Według ustawy Dz.U. 2005 nr 179 poz. 1485 nasiona konopi indyjskiej są w Polsce legalne. Nasiona konopi sprzedawane są jedynie w celach kolekcjonerskich. Nie odpowiadamy za niezgodne z przeznaczeniem oraz z prawem użycie nasion z naszej oferty. Sprzedawani i posiadanie nasion konopi jest w Polsce legalne jak i w większości krajów Unii Europejskiej, nasiona nie posiadają w sobie żadnych substancji psychoaktywnych.Kiełkowanie nasion jest zabronione przez polskie prawo, sklep panpestka.pl w żaden sposób nie namawia do łamania przepisów prawnych. Produkty, które oferujemy dostępne są tylko dla osób pełnoletnich, jeśli nie ukończyłeś 18 lat, prosimy o natychmiastowe opuszczenie strony. Nie udzielamy porad na temat uprawy roślin, dlatego każde pytanie pod tym kątem może być uznane jako zamiar uprawy, co skutkować będzie odmową zamówienia. Sklep panpestka.pl nie ponosi odpowiedzialności za niezgodne wykorzystanie nasion konopi przez kupujących. W krajach gdzie uprawa konopi jest nielegalna należy traktować nasze produkty jako produkt kolekcjonerski lub pokarm dla ludzi i zwierząt. Wszystkie informacje zawarte w opisach nasion oraz na opakowaniach, służą celom edukacyjnym – nie są zachętą do łamania prawa.