Paradise Seeds

Automaria II Auto

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Paradise Seeds Cannabis seeds, marijuana seeds from Paradise Seeds

Wznoś się jak latawiec… Jeśli szukacie automatycznej odmiany przynoszącej niebosiężny sativowy haj, nie musicie szukać już niczego więcej, niż Automaria II, nasz oryginalny automatycznie kwitnący szczep.

Kiedy kilka lat temu te szybko kwitnące odmiany stały się popularne, użyliśmy całej swojej wiedzy i doświadczenia aby stworzyć gamę automatów Paradise Seeds. Naszym celem było zachowanie korzyści płynących z automatycznego kwitnienia przynoszonych przez geny Ruderalis, jak też jednoczesne zapewnienie jakości, której tak często brakowało w tych rodzajach roślin. Z radością możemy stwierdzić, że odnieśliśmy sukces!

Wysokiej jakości składniki Automarii II to geny z brazylijskiego szczepu Santa Maria (który swą renomę zawdzięcza hajowi zahaczającemu o doświadczenie duchowe) i inny klasyczny szczep Sativy. To połączenie zostało następnie skrzyżowane z Cannabis Ruderalis, małą wytrzymałą rośliną z automatycznym zegarem biologicznym, która rozrasta się i kwitnie niezależnie od światła.

Rezultatem jest mała paczuszka o wybuchowym potencjale. Przeważająca sativa z domieszką indici lubi rosnąć w szybkim tempie i dostarcza zbiorów większych, niż większość automatycznie kwitnących odmian, jeśli ma do tego odpowiednie warunki. Podobnie jak wszystkie nasze automatyczne szczepy, Automarię II charakteryzuje uniwersalność, która jest atrakcyjna zarówno dla hodowców preferujących indoor, jak i tych uprawiających rośliny w ogrodach.

Roślina w środowisku indoor osiąga wysokość pomiędzy 70 cm i 1 m, co czyni ją odpowiednią do małych przestrzeni. Wzrost jest dokładny i zwarty, ze znacznym wyciąganiem głównej łodygi i bocznych rozgałęzień, co pozwala na dobry rozwój topów. Współczynnik calyxów do liści jest wysoki, co pozwala na szybkie ścięcie, gdy przychodzi czas zbiorów. Topy które wytwarza Automaria II są duże, twarde i ciężkie od żywicy.

Ten krzak wywołuje też uśmiech na twarzach ogrodników uprawiających w outdoor, a to za sprawą swojej szybkiej ewolucji z nasiona do gotowej do zebrania rośliny (70 dni, chociaż otrzymywaliśmy również informacje o nawet szybszym dojrzewaniu) i bezproblemowym wzroście na wysokość powyżej 1 m. Swobodnie wyrasta silna i zdrowa na Południu (śródziemnomorskie obszary Europy i Ameryki, jak też kraje na Półkuli Południowej). Automaria II dobrze sprawdza się również dalej na północy i jest często wybierana przez osoby uprawiające w miastach – na balkonach, w oknach, czy niewielkich ogródkach.

CECHY

Indica / Sativa: 30% Indica / 60% Sativa / 10% Ruderalis
Czas kwitnienia w pomieszczeniach 60 dni
Efekt / Buzz Podnoszenie, euforii wysokie
Zapach / Smak owowcowy, kwiatowy
Wydajność na zewnątrz (GR / PP) 75+ Gr
Wydajność indoor (gr / m2) Od 350 Gr do 450 Gr

 

 

 

Czytaj dalejPorównaj

Vertigo Auto

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Paradise Seeds Cannabis seeds, marijuana seeds from Paradise Seeds

Gruby Kawałek… Kiedy raz spróbujesz Vertigo, nie będziesz chciał przestać; ta wspaniała automatycznie kwitnąca roślina stanowi doskonałą opcję dla pacjentów medycznej marihuany próbujących uśmierzyć ból.

Jeden z naszych najnowszych szczepów, Vertigo, jest automatycznie kwitnącą rośliną, na której badania i rozwój poświęciliśmy wiele czasu. Przed wprowadzeniem na rynek wyhodowaliśmy liczne pokolenia, aby otrzymać tę hybrydę sativy i indici, udoskonalając jej stabilność i siłę.

Przez ostatnie kilka lat istniał duży popyt na nasze automatycznie kwitnące odmiany. Aby poszerzyć wybór naszych automatów przełożyliśmy nasze 20-letnie doświadczenie w praktykę, aby upewnić się, że zredukowanemu rozmiarowi i krótkiemu czasowi kwitnienia będzie towarzyszyć wysoka jakość. Vertigo jest jednych z tych szczepów, które powstały w wyniku starannych działań R & D (Research and Development – Badania i Rozwój), które stosujemy w Paradise Seeds, a w wyniku których udało nam się stworzyć jedną z pierwszych odmian automatycznych wyhodowanych specjalnie z myślą o użytkownikach medycznych.

Jako ze część z pacjentów medycznej marihuany niekoniecznie jest doświadczonymi hodowcami, Vertigo została zaprojektowana tak aby być łatwą w uprawie – jest odmianą uniwersalną i wyrozumiałą. Dobrze przystosowana do przestrzeni indoor, może osiągnąć wysoki wzrost dzięki genom sativy, osiągając 1 metr lub więcej. Jej krótki czas kwitnienia – 60 dni – czyni ją popularnym wyborem hodowców na cele komercyjne.

Będzie rosnąć bardzo dobrze również w środowisku zewnętrznym. Co jest oczywiste, więcej światła słonecznego i cieplejszy klimat na południu Europy, w południowych stanach USA i na półkuli południowej sprzyjają większym zbiorom. Jeśli chodzi zaś o regiony północne, lubimy myśleć o tym – podobnie jak o wszystkich naszych automatach – jako o darze od Boga dla hodowców gandzi mieszkających na tych bardziej umiarkowanych obszarach! Vertigo dobrze sprawuje się w miejskich i wiejskich ogrodach w krajach takich, jak Wielka Brytania, Niemcy, Czechy, północne Stany Zjednoczone czy niektóre rejony Kanady.

Smak jest owocowy z dominacją cytrusów, a efekt fizyczny. Szczególnie pomocny na paraliżujący ból, Vertigo wywołuje jednocześnie zrównoważony haj, na którym nie grozi Wam zniknięcie wciśniętym w kanapę i który pozwala na ogarnięcie wszystkich zadań.

Indica / Sativa :50% Indica / 50% sativa
Czas kwitnienia w pomieszczeniach 60 dni
Efekt / Buzz Ciężki
Zapach / Smak Intensywny intensywny bukiet
Wydajność na zewnątrz (GR / PP) 75+ Gr
Wydajność indoor (gr / m2) 500 Gr

 

 

 

Czytaj dalejPorównaj

Auto Whiteberry

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Paradise Seeds Cannabis seeds, marijuana seeds from Paradise Seeds

Słodka Piękność… Auto Whiteberry jest tak piękna, i dokładnie tak zabójcza jak nasza wersja feminizowana; jedyną różnicą jest to, że jej egzotyczne topy pochodzą od mniejszej rośliny i są ustawione według automatycznego zegarka.

Kiedy wyprodukowaliśmy szereg automatycznie kwitnących roślin, wybraliśmy niektóre z naszych ulubionych odmian Paradise na repliki, a jedną z nich była White Berry. Wybraliśmy właśnie ją, ponieważ oryginał był produktem, w który zainwestowaliśmy mnóstwo czasu i wysiłku, szczepem nowej generacji, który łączył w sobie najlepsze elementy swoich klasycznych przodków. Rezultatem była roślina o niemal perfekcyjnej formie.

Wytrzymała, z topami rosnącymi wokół głównej łodygi i z uporządkowanym wzorcem wzrostu, Auto Whiteberry ma kolor charakterystyczny dla oryginału. Topy układają się w zbite, pokryte żywicą kępy lśniące trychomami. Ten automatycznie kwitnący szczep jest doskonałą opcją zarówno do uprawy wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Dla growerów preferujących indoor, rozmiar czyni z niej poręcznego przyjaciela, zwłaszcza na o ograniczonej przestrzeni. Rośliny osiągają wysokość około 75 cm i pomimo że zbiory mogą nie być tak pokaźne jak w przypadku niektórych innych odmian, jakość końcowego produktu czyni ją popularnym wyborem wśród koneserów poszukujących bardziej egzotycznych przeżyć. Szacunkowe 63 dni pomiędzy zasadzeniem i zbiorami również są całkiem wabiące dla hodowców.

Auto Whiteberry jest tak samo dobrze przystosowana do uprawy w outdoor, szczególnie w ogrodach i szklarniach, gdzie zabawa nosi nazwę kamuflaż. Dla hodowców martwiących się sąsiadami, jeden lub dwa krzaki na balkonie również nie są wielkim zagrożeniem dla bezpieczeństwa. Na rynku jest jedynie kilka automatycznych roślin, które będąc uprawianymi na zewnętrz mają taką wydajność i szybkość (65 dni).

Kiedy jest już ścięta, Auto Whiteberry charakteryzuje taka sama złożoność i wszechstronność, jaka jest udziałem oryginału. Wyszukana struktura genetyczna dająca połączenie haju i skucia wytwarza dym, który pomoże Wam przetrwać dzień, a następnie utuli Was do snu, gdy nastanie noc.

CECHY

Indica / Sativa 80% Indica / 10% Sativa / 10% Ruderalis
Czas kwitnienia w pomieszczeniu 63 dni
Efekt / Buzz Łagodny do silnego odprężenia
Zapach / Słodkie jagody i ostre
Wydajność na zewnątrz (GR / PP) 50+ Gr
Wydajność indoor (gr / m2) 350 Gr

 

 

Czytaj dalejPorównaj

Pandora Auto

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Paradise Seeds Cannabis seeds, marijuana seeds from Paradise Seeds

Darczyńca… W greckiej mitologii Pandora była pierwszą kobietą na Ziemi, obdarowaną wyjątkowym prezentem przez każdego z Bogów zasiadających na szczycie Olimpu. Ta historia została inspiracją dla nazwania tej słodko – pikantnej indici…

Pandora to kolejna z naszych automatycznie kwitnących odmian, która została wyhodowana z uwzględnieniem użytkowników medycznych. Kiedy pierwszy raz trafiła na rynek zdobyła renomę jednego z najmocniejszych automatycznych szczepów na świecie. Użyliśmy genów ruderalis, aby nadać jej charakterystyczny szybki czas kwitnienia i niewysoką posturę, jednak pozostała część osobowości Pandory to czysta indica, wpisująca się w tradycję naszych słynnych odmian Sensi Star i Spoetnik #1.

Pandora jest laureatką konkursów; odznaczona na High Life Cup, wyróżnia się takimi cechami jak zbita, zwarta forma czy długie, aromatyczne topy opakowane w żywicę. Wprowadzona na rynek zdobyła popularność wśród hodowców uprawiających zarówno w pomieszczeniach, jak in a zewnątrz, doceniona za swoją zdolność do wyciągania się i potencjał przynoszenia dużych plonów.

Dla ogrodników preferujących indoor Pandora jest wymarzoną rośliną z wysokim współczynników calyxów do liści i topami, które są długie, grube i lepkie. Dobra do upraw o ograniczonej przestrzeni – rośnie korpulentna i opasła, rzadko kiedy osiągając 1m wysokości w indoorze. Szybko kwitnie (60-75 dni, w zależności od środowiska).

Na zewnątrz, w warunkach ogrodowych, szklarniach czy miejskich balkonach można spodziewać się wzrostu do 1.20 metra. Hodowcom z obszarów południowych (od Hiszpanii i Włoch w Europie do południowych stanów USA), jak również tych mieszkających na półkuli południowej Pandora oferuje potencjał wytworzenia plonów, które mogą przekroczyć nasze uśrednione szacunki. Roślina charakteryzuje się satysfakcjonującą wydajnością również w północnych częściach Europy i w Kanadzie; jest dobrym wyborem dla tych, którzy planują wczesne zbiory.

Smak jest słodki, efekt odprężający. Zapalona, Pandora wytwarza gładki dym i wywołuje długotrwałe brzęczenie. To czyni ją popularnym wyborem użytkowników medycznych, którym zależy na hodowaniu swojego własnego lekarstwa.

CECHY

Indica / Sativa : 70% Indica / 20% Sativa / 10% Ruderalis
Czas kwitnienia Od 60 dni do 65 Dni
Efekt / Buzz Długotrwały, stoned efekt
Zapach / Smak Słodkie i pikantne
Wydajność na zewnątrz (GR / PP) 100+ Gr
Wydajność indoor (gr / m2) 400 Gr

 

 

 

Czytaj dalejPorównaj

Auto Wappa

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Paradise Seeds Cannabis seeds, marijuana seeds from Paradise Seeds

Jesteśmy bardzo dumni z Auto Wappa, ponieważ otrzymanie słusznej jakości automatycznej odmiany z zachowaniem jakości oryginalnej, wielokrotnie odznaczanej Wappa kosztowało nas dużo pracy. Tak czy inaczej, rezultaty są bardzo przyjemne i robią wrażenie na hodowcach i palaczach odkąd wprowadziliśmy szczep na rynek.

To połączenie sativy i indici ma słodką, skunkową duszę i głęboko owocowy smak który sprawia, że będziecie wracać po więcej. W tej sytuacji to całe szczęście, że Auto Wappa podobnie do swojej feminizowanejstarszej siostry wytwarza krztuszące topy szybciej, niż Gremlin produkuje futrzane kulki, jeśli nakarmisz go po północy.

Czego jeszcze możesz się spodziewać po tej automatycznej wersji jednego z naszych najlepiej sprzedających się szczepów? Cóż, tak naprawdę wszystkiego, co można znaleźć w oryginale, po prostu w automatycznie kwitnącej wersji. Geny cannabis ruderalis wyposażyły ją w automatyczny zegar biologiczny, zapewniając okres od nasiona do zbiorów mieszący się w 60 – 70 dniach. Idealna dla początkujących, Auto Wappa jest spełnieniem marzeń hodowców i rozkwita zwartymi kwiatami, które przynoszą ładunek wielkich topów naoliwionych żywicą.

Będzie bardzo ładnie zachowywać się w warunkach indoor, gdzie jej zdecydowany wzrost i ciężkie owoce uczynią ją bardzo atrakcyjną dla tych z Was, którzy poszukują jakości i wysokich zbiorów. Po zasadzeniu Auto Wappa się wyciągnie, przejawiając konsekwentny, zwarty wzrost. Kiedy zakwitnie, wejdzie w tryb hiper produkcji pokrywając topy dywanami kryształków.

Jako fantastyczny wybór dla hodowców w outdoor, ten automat jest zdolny osiągnąć 1 m wysokości, jeśli zapewni się mu odpowiednie warunki. Zasadzona w okolicach połowy maja po ustaniu wieczornych przymrozków, i ścinana na koniec czerwca, ta automatyczna roślina wywoła uśmiech na twarzy każdego hodowcy.

Nasz producent wielkich topów daje też znakomity dym, naturalnie owocowy i słodki w smaku. Przynosi również indicowe brzęczenie, które łączy w sobie zrelaksowanie z poczuciem ożywienia, co czyni go odmianą odpowiednią na każdą porę dnia.

CECHY

Indica / Sativa  50% Indica / 40% Sativa / 10% Ruderalis
Czas kwitnienia Od 60 dni do 65 Dni
Efekt / Buzz Zaskakująco silny
Zapach / Słodkość Słodycz i owoc
Wydajność na zewnątrz (GR / PP) 50+ Gr
Wydajność indoor(gr / m2) 400 Gr

 

 

 

Czytaj dalejPorównaj

Auto Jack

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Paradise Seeds Cannabis seeds, marijuana seeds from Paradise Seeds

Wyszczerzony Pełzacz… Auto Jack dodaje szczyptę Ruderalis do krzyżówki Jack Herer i White Widow aby stworzyć hybrydę, w której żyłach płynie wydajność. Będąc połączeniem tak klasycznych odmian, ta roślina przynosi totalnie pozytywny haj i odsuwa smutki na bok.

Jack Herer to legendarny szczep nazwany na cześć konopnego aktywisty, który długo i dzielnie walczył o legalizację zioła. Roślina, która z natury jest wysoka a jej charakter to przeważająca sativa, Jack Herer, jest prawdziwym pełzaczem, a pełzaniu temu towarzyszy długotrwałość. Na rozmnażanie wybraliśmy silną matkę JH.

White Widow również jest legendarnym szczepem, który wziął nazwę od egzotycznego i potężnego pająka Black Widow (Czarna Wdowa), przechrzczonego na White (Białą) z powodu charakterystycznego, cukrowo-kryształowego okrycia trychomów otulających topy. Osławiona ze względu na swoja siłę, White Widow charakteryzuje również szybkie zakwitanie i dlatego też wybraliśmy właśnie jeden z tych gatunków.

Z połączenia dwóch znakomitych szczepów narodził się Auto Jack, który ma w sobie to co najlepsze z obu światów. Automatycznie kwitnąca cząstka pochodzi od Ruderalis, prawdziwie cudownej rośliny cannabis, która ośmiela się stawić wyzwanie Arktyce dzięki automatycznemu cyklowi kwitnienia, który wykształciła naturalnie w ciągu milionów lat ewolucji. Geny te powodują zdecydowany wzrost i szybki proces kwitnienia (szacowany na 65 – 75 dni w indoors oraz 80 lub więcej dni na zewnątrz, niektórzy hodowcy raportowali nawet szybsze zbiory).

Hybrydę tę charakteryzuje stabilność, forma i doskonałe pochodzenie, dzięki czemu wytwarza doskonałe plony dużych topów – aż do 450 gramów na metr kwadratowy w warunkach indoor lub 200 gramów na roślinę na zewnątrz. To czyni ją wysoce efektywną rośliną zarówno dla hodowców preferujących indoor, jak i outdoor na obu półkulach.

Jeśli chodzi o efekty, to jeśli Wdowa spotyka Jacka, efektem jest przyjemne zderzenie historycznych hajów. Ze swoją siłą i długotrwałością ten szczep jest atrakcyjny dla oldschoolowych, jak i newschoolowych ekip.

CECHY

Indica / Sativa 20% Indica / 70% Sativa / 10% Ruderalis
Czas kwitnienia Od 65 dni do 70 dni
Efekt / Buzz Wysoki podniesienie z uderzeniem
zapach / smak Fruity, słodkie
Wydajność na zewnątrz (GR / PP) 125+ Gr
Wydajność indoor(gr / m2) 450 Gr

 

 

 

Czytaj dalejPorównaj

Auto Acid

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Paradise Seeds Cannabis seeds, marijuana seeds from Paradise Seeds

Trip Advisor… Dokładnie tak jak jej starsza siostra, Auto Acid jest hybrydą indici z sativą, zapewniającą inspirujący i lekko tripowy haj; jest też odpowiednia do użytku medycznego dla osób poszukujących pomocy w opanowaniu bólu.

Smak i dym to czysty Diesel. Rodowód tej automatycznie kwitnącej odmiany ciągnie się od rośliny-matki, słynnego na całym świecie amerykańskiego szczepu, z którego po dodaniu domieszki holenderskich genów udało się otrzymać wersję o mocy większej niż oryginał. Acid, kiedy został wprowadzony na rynek jako jeden z naszych newschoolowych szczepów, został świetnie przyjęty przez fanów Diesel’a i od tej pory cieszy się nieustającym zainteresowaniem.

Hybrydę Auto Acid udało nam się uzyskać poprzez selekcję i krzyżowanie wsteczne – proces, który trwał przez wiele pokoleń, aż w końcu byliśmy zadowoleni z rezultatów. Automatyczne kwitnienie pochodzi z dodatku Ruderalis, które wprowadziły do rośliny automatyczny gen.

W rezultacie otrzymaliśmy roślinę, która rośnie praktycznie wszędzie – od parapetów okiennych w mieście do zakamuflowanych zakamarków ogrodów i szklarni. W ciągu kilku lat mocno inwestowaliśmy w rozwój naszych automatycznych odmian hodując rośliny, które charakteryzuje większa stabilność i obfitsze plony.

Auto Acid jest dobrym wyborem dla osób hodujących w systemie indoor, zwłaszcza tych dysponujących ograniczoną przestrzenią. Jeśli w indoor dacie mu 75 dni od kiełkowania, możecie spodziewać się zbiorów wysokości 400 gramów na metr kwadratowy. Na zewnątrz można liczyć na to, że każda roślina przyniesie Wam do 100 gramów pokrytych szronem trychomów topów.

Auto Acid jest też odpowiedni do hodowli outdoor w północnych regionach: od Wielkiej Brytanii i części Kanady, po Czechy i Austrię, gdzie bez problemu rozwinie się w ciągu stosunkowo krótkiego lata. Ci, którzy zasieją swoje nasiona w południowej części Europy, Stanów Zjednoczonych i na kontynencie południowoamerykańskim mogą cieszyć się zbiorami, które przekraczają nasze szacunki.

Jak sugeruje nazwa, możecie spodziewać się niezwykle intensywnego bukietu i aromatu, szczególnie jak na automatycznie kwitnącą odmianę. Posmak, trzymając się tradycji Diesel’a, to przynosząca pociechę kwaskowość. Efekt to brzęczenie, które nadaje dniom uśmiechnięty, psychoaktywny blask, jak też pomoże Wam przetrwać wieczór, jeśli potrzebujecie energetycznego zakręcenia.

„Roślina rosła energicznie jakby chciała się rozwijać, główny top był wielki i zdrowy, trymowanie było łatwe ze względu na dobry stosunek topów do liści, była OSZRONIONA i pachniała kwaśno, bardzo gryząco. ZDECYDOWANIE będę uprawiać Auto Acid w przyszłości!” Rollitup Forum

CECHY

Indica / Sativa  50% Indica / 40% Sativa / 10% Ruderalis
Czas kwitnienia w pomieszczeniach 75 dni
Czas Outdoor  80 Dni
Efekt / buzz Buzz
Zapach / Smak Sour
Wydajność na zewnątrz (GR / PP) 75+ Gr
Wydajność indoor (gr / m2) 400 Gr

 

Czytaj dalejPorównaj

Auto Collection pack #2

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Paradise Seeds Cannabis seeds, marijuana seeds from Paradise Seeds

3 fantastyczne, feminizowane, automatycznie kwitnące odmiany w jednym zestawie. 2 nasiona każdej odmiany w małym pudełku, w sumie 6 nasion: 2 Auto Acid, 2 Pandora, 2 Automaria II

 

 

 

Czytaj dalejPorównaj

Auto Collection pack #1

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Paradise Seeds Cannabis seeds, marijuana seeds from Paradise Seeds

3 fantastyczne, feminizowane, automatycznie kwitnące odmiany w jednym zestawie. 2 nasiona każdej odmiany w małym pudełku, w sumie 6 nasion: 2 Auto Wappa, 2 Auto Whiteberry, 2 Vertigo.

 

 

 

Czytaj dalejPorównaj

Indica + Sativa Champions Packs

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Paradise Seeds Cannabis seeds, marijuana seeds from Paradise Seeds

One Collection pack. Six feminized seeds. Indica varieties:

 • 2x Sensi Star
 • 2x Ice Cream
 • 2x White Berry

One Collection pack. Six feminized seeds. Sativa varieties:

 • 2x Nebula
 • 2x Jacky White
 • 2x Delahaze

 

 

 

Czytaj dalejPorównaj

Sativa Champions Pack

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Paradise Seeds Cannabis seeds, marijuana seeds from Paradise Seeds

3 zapierające dech, wielokrotnie nagradzane odmiany Sativa w jednym zestawie! 2 nasiona z każdej odmiany w małym pudełku, w sumie 6 nasion: 2 Nebula, 2 Jacky White, 2 Delahaze.

 

 

 

Czytaj dalejPorównaj

Nebula II CBD

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Paradise Seeds Cannabis seeds, marijuana seeds from Paradise Seeds

Nebula CBD II w związku z dominacją Sativy szybko rozwija się w krzaki z bocznymi odgałęzieniami i główną łodygą pokrytymi dużymi aromatycznymi topami, bardzo przypominającymi klasyczną, bogatą w THC Nebulę. Podobnie jest z wytwarzaniem żywicy, już młode kwiaty są nią okryte, nie wpływa na to wyższy udział CBD. Duża zawartość CBD na średnim poziomie 7% i THC 6% czyni Nebulę II CBD dobrze zbilansowaną rośliną medyczną o współczynniku 1:1. Rośliny zbiera się w stosunkowo niedługim czasie (60 dni). Zaskakująco dobre plony ponad 30 gram wysuszonych topów na krzak otrzymuje się z roślin o wysokości 55-60 cm, które miały za sobą tydzień okresu wegetatywnego.  Można oczekiwać bardzo przyjemnego, odprężającego i zrównoważonego, wypośrodkowanego efektu. Cieszcie się owocami pracy Paradise Seeds!

CECHY

Indica / Sativa  40% Indica / 60% Sativa
Czas kwitnienia Od 60 dni do 63 dni
Miesiąc zbiorów (n.L) w połowie października
Miesiąc żniwa (s.L) w połowie kwietnia
Efekt / Buzz Mellow head buzz zarówno psychicznie, jak i fizycznie
zapach/ smak Miód słodycz i owocowy
Wydajność na zewnątrz (GR / PP) 700 Gr
Wydajność indoor(gr / m2) 450 Gr

 

 

Czytaj dalejPorównaj

Durga Mata II CBD

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Paradise Seeds Cannabis seeds, marijuana seeds from Paradise Seeds

Durga Mata jest szczepem Indici z mocno żywicznymi, zbitymi, tłustymi topami, tak jak nasza nowa odmiana DM-II-CBD. Jedyną różnicą jest zawartość CBD (Cannabidiol). To, co było bogatą w THC odmianą wywołującą odprężający efekt, powszechny w szczepach czystej Indici, teraz stało się prawdziwą rośliną medyczną. Cannabidiol nie jest psychoaktywny. Wysoka zawartość CBD (8,5%) i 7% poziom THC nadaje Durga Macie II wiele właściwości leczniczych, Badania wykazały, że ma działanie przeciwdrgawkowe, przeciwzapalne, łagodzące nudności oraz przeciwlękowe, a co więcej jest bardzo skuteczne w łagodzeniu bólu. Durga Mata II CBD jest wytrzymałą rośliną o głównej łodydze porośniętej kwiatami, które pod koniec okresu kwitnienia pokrywają się żywicą. Twarde jak kamień topy mają złożony aromat, przypominający słodki zapach tureckich owoców. Rośliny zbiera się w ciągu 56-58 dni, uzyskują imponujące plony. Ostateczna wysokość krzaków, po jednym tygodniu okresu wegetatywnego i następnie kwitnieniu to średnio 50 cm, natomiast plony to powyżej 25 gramów wysuszonych topów na krzak. Cieszcie się owocami pracy Paradise Seeds.

CECHY

Indica / Sativa  90% Indica / 10% Sativa
Czas kwitnienia w pomieszczeniach 55 dni
Miesiąc zbiorów (n.L) Na początku października
Miesiąc żniwa (s.L) na początku kwietnia
Efekt / Buzz Odprężenie umysłu i ciała, łagodzenie bólu. Silne właściwości medyczne.
Zapach / Smak Hash, pikantny, skondensowany
Wydajność na zewnątrz (GR / PP) 500 Gr
Wydajność indoor(gr / m2) 400 Gr

 

 

 

Czytaj dalejPorównaj

Dutch Kush

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Paradise Seeds Cannabis seeds, marijuana seeds from Paradise Seeds

Nizinny klasyk… Dutch Kush to roślina dla miłośników wbijania się w kanapę oraz użytkowników medycznych poszukujących kompletnego wyciszenia. Silna i relaksująca indica, która rośnie duża i szybko kończy.

Popularność Kush wywołała wprowadzenie na rynek wiele nowych odmian. Jednak klienci Paradise Seeds dobrze wiedzą, że my się zbytnio nie spieszymy! Bez pośpiechu stworzyliśmy na temat Kush swoją własną wariację, która została ulepszona o specjalne holenderskie genetyczne moce i wyhodowana na bardzo silną i efektywną roślinę.

Resultatem naszych prac jest roślina o niesamowitej sile, jakiej możecie oczekiwać po żywicznym szczepie uprawianym ze względu na jego zdolność do produkcji haszyszu. Do tej mieszanki dodaliśmy genetyczny przyspieszacz, dzięki któremu ogrodnicy otrzymują nasiono osiągające szybki wzrost i wczesne zbiory w ciągu 8 – 9 tygodni.

Ogrodnicy na pewno zwrócą uwagę na wyróżniający się wzrost Dutch Kush. Rośliny charakteryzują się wieloma odgałęzieniami i wyjątkowym rozwojem calyxów – rosnących na łodydze z niewielkimi przestrzeniami pomiędzy jednym a drugim, co pozwala na wykształcenie słusznych rozmiarów, zbitych kęp. Kiedy zaczyna kwitnąć, wybucha silnym, cierpkim aromatem, przypominając o sprawdzeniu filtrów węglowych.

Roślina ta jest niska i łatwa w prowadzeniu. Jest odpowiednia do uprawy indoor, a rozwój kwiatów czyni ją dobrze przystosowaną do alternatywnych technik uprawy, takich jak SOG lub SCROG (Sea of Green oraz Screen of Green). Topy które wytwarza są niesamowicie gęste, a zawartość żywicy niewiarygodnie wysoka, dlatego na koniec możecie się spodziewać naprawdę lepiących palców!

W warunkach zewnętrznych również rozkwitnie doskonale. Wysokie zbiory i gęstość kęp oznacza, że Dutch Kush uwielbia ciepło i słońce, które dominują w południowych regionach, jednakże szybkość jego dojrzewania daje pewną gwarancję wspaniałych rezultatów również w bardziej północnych regionach Europy, Rosji czy Ameryki.

Gdy już jest wysuszona, roztacza aromat ziemistego karmelu i bukietu kawowego z nutami cytrusów i słodyczą skunka. Ten soczyście smakujący dym jest znakomitą przystawką do dania głównego. Efekt to szybkie wystartowanie, któremu towarzyszy podwyższona wrażliwość sensoryczna, głównie w obszarach wzroku i słuchu. Po chwili potężny indicowy welon opada na użytkownika, zanurzając jego ciało w głębinach i wspaniale euforycznym odprężeniu.

Ten zdominowany przez indicę szczep jest świetnym antidotum na bezsenność i stress, jak również doskonałym wyborem dla pacjentów, którzy poszukują naturalnych sposobów na zarządzanie bólem i ulgę.

CECHY

Indica / Sativa  80% Indica / 20% Sativa
Czas kwitnienia w pomieszczeniach 60 dni
Miesiąc zbiorów (n.L) Na początku października
Miesiąc żniwa (s.L) na początku kwietnia
Efekt / Buzz Mocny organ ukamienowany, wzbudzający słuch i wzrok
Smell / Taste Ziemski karmel i kawa, bukiet, cytrusowa i słodka skunksowa
Wydajność na zewnątrz (GR / PP) 500 Gr
Wydajność indoor (gr / m2) 500 Gr

 

 

 

 

Czytaj dalejPorównaj

L.A. Amnesia

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Paradise Seeds Cannabis seeds, marijuana seeds from Paradise Seeds

Wybierana przez Legendy (Sativa)… LA Amnesia jest potężną sativą o wysokich plonach, o zwiększonej zawartości THC, rezultatem współpracy pomiędzy legendarnymi hodowcami Paradise Seeds oraz legendarnym marihuanistą, Tommy Chongiem, dla jego nowej firmy Chong’s Choice.

Szukaliśmy wyjątkowej sativy, aby włączyć ją w ekskluzywną linię Chong’s Choice i zdecydowanie nam się udało! L. A. Amnesia łączy w sobie genetyki słynnego holenderskiego szczepu Amnesia Haze z niesamowicie mocną odmianą Kush. Nazwana na cześć Los Angeles, ten niebiański szczep pasuje doskonale do Miasta Aniołów!

Amnezja to owocowy, energetyzujący szczep, o kodzie genetycznym mającym swoje korzenie na Jamajce i w Azji Południowej, którego nie trzeba przedstawiać doświadczonym palaczom. Natomiast Kush w tym połączeniu to nasza władna wariacja na temat popularnej odmiany, wyposażona w holenderskie geny, które zapewniają klasyczne dobre uderzenie.

Na warunki growroomu pod dachem, L.A. Amnesia to zdecydowanie dobry wybór, roślina odpowiednia zarówno dla początkujących, jak i starych wyjadaczy. Pomimo, że jest to sativa, nie wyciąga się aż tak bardzo jak inne odmiany, a ta genetyczna mieszanka daje roślinę, która wytwarza duże centralne pąki o wielkich topach i wysokiej proporcji topów do liści. Trichomowy płaszcz jest tak ciężki, że topy mienią się jak magiczne kryształy.

W warunkach zewnętrznych L. A. Amnesia również dobrze sobie radzi. W regionach południowych, gdzie jest pod dostatkiem ciepła i światła, zdecydowanie wystrzeli do słońca i wynagrodzi hodowcę pokaźnymi plonami. Całkiem nieźle będzie rosnąć również w bardziej północnych rejonach Eurazji i Ameryk, jednak wielkie i zbite topy będą wymagać dużej uwagi i sprawdzania obecności pleśni na jesieni.

Z tym szczepem hodowca jest nagradzany najlepszym z obu światów. Ma on wyróżniający się, cytrusowo-ziemisto-haze’owy smak i jest pełny terpenów, dlatego z pewnością będzie popularny wśród koneserów. Niezwykła moc, z drugiej strony, z pewnością wywrze wrażenie na tych, którzy doceniają mocne uderzenie. Najważniejsza jest tu moc (20-24% THC) dająca intensywny haj, który pobudzi umysł i zapanuje nad ciałem!

L.A. Amnesia zadowoli rekreacyjnych miłośników sativy, a jej doskonałe, wszechstronne właściwości przyniosą ulgę w bólu oraz wzmogą apetyt u użytkowników medycznych.

CECHY

Indica / Sativa: Większość Sativa
Czas kwitnienia: Od 56 dni do 63 dni
Efekt: Buzz Euforyczny, długotrwały, silny haj
Zapach / Smak: Owocowy, cytrusowy, mgła
Wydajność na zewnątrz (GR / PP) 1000+ Gr
Wydajność indoor(gr / m2) 600 Gr

 

 

Czytaj dalejPorównaj

Mendocino Skunk

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Paradise Seeds Cannabis seeds, marijuana seeds from Paradise Seeds

Wybierana przez Legendy (Hybryda)… Mendocino Skunk, stworzony we współpracy z Chong’s Choice, to doskonałe połączenie sativy i indici, które daje roślinę o wysokich plonach, łatwą w uprawie i zapewniającą przyjemne doświadczenie dla użytkowników.

Mendocino Skunk został zainspirowany przez spotkanie wielkich konopnych tradycji z kalifornijskiego Emerald Triangle i amsterdamskiej sceny coffee shopów. Region Mendocino jest położony na północnym wybrzeży Kalifornii, a jego nazwa była związana z ziołem od lat 60-tych. Idealny klimat i wiedza lokalnej społeczności stworzyła z niego bazę do rozmnażania doskonałej jakości konopi.

W tym ekscytującym hybrydowym projekcie zdecydowaliśmy się połączyć esencję Mendocino z najlepszymi holenderskimi genami od Paradise Seeds i jesteśmy bardzo zadowoleni z rezultatów. Roślina ta jest niższa i bardziej krzaczasta niż wiele innych odmian, co czyni ją dobrą opcją dla początkujących. Doświadczeni hodowcy z pewnością również docenią łatwość uprawy i przyjemne właściwości.

Dobry wybór do warunków indoor, Mendocino Skunk to stabilna roślina, która osiąga średnich rozmiarów wielkość, dlatego też jest odpowiednia, kiedy Twoja przestrzeń uprawna jest ograniczone. Ma gruby centralny top, a rozgałęzienia boczne również zapewniają pokaźny wzrost kwiatów. Proporcja calyxów do liści czyni trymowanie bardzo szybkim, kiedy nadchodzi czas zbiorów.

Ta roślina będzie się wspaniale rozrastać również na zewnątrz, zapewniając chwile szczęścia hodowcom z północnych regionów Europy, Kanady i Ameryki, dzięki domieszce Mendocino w Skunkowym miksie. W cieplejszych, bardziej śródziemnomorskich klimatach, ma potencjał optymalnego zwiększenia plonów, jako że bardzo dobrze reaguje na światło słoneczne.

Owocowy smak i tony skunka twoich smakowitych topów spowodują mrowienie na Twojej skórze i proszenie o więcej – to znak przyjemnego uderzenia, które właśnie do Ciebie zmierza. Efekt, jak możesz się spodziewać po tej hybrydzie, jest dobrze zbalansowany i gładki. „Energetyzujący” to określenie, które jest używane do opisu Mendocino Skunk, pozytywny haj i dobre samopoczucie, które rozjaśnia dzień.

Ten szczep ma również właściwości, które przemawiają do użytkowników medycznych, dzięki swojej hybrydowej kompozycji. Indica przynosi uczucie odprężenia, podczas gdy cechy sativy pobudzają umysł, pozwalając użytkownikowi skupić się na codziennych zadaniach.

CECHY

Indica / Sativa: Ratio 60% Indica / 40% Sativa
Czas kwitnienia: Od 49 dni do 56 dni
Efekt : Energetyzujący i odprężający
Zapach/ Smak: Skun z owocami słodyczą truskawki
Wydajność na zewnątrz (GR / PP) 1000 Gr
Wydajność indoor(gr / m2) 700 Gr

 

 

 

Czytaj dalejPorównaj

Blue Kush Berry

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Paradise Seeds Cannabis seeds, marijuana seeds from Paradise Seeds

Wybierany przez Legendy (Indica)… Blue Kush Berry to słodko smakująca indica, która łączy w sobie ogromną moc Kush z pysznie owocowym aromatem. Efekt współpracy z Chong’s Choice – Paradise Seeds połączyło ten popularny szczep z holenderską siłą i witalnością, aby stworzyć doskonałej jakości roślinę o wysokiej wydajności.

Pomimo, że to połączenie jest stosunkowo nową odmianą na scenie, roślina ta ma imponujące pochodzenie. Roślina Kush jest niska i krzaczasta, słynna ze względu na swoją wysoką żywiczność i moc efektów. Dodaj do tego Shishkaberry, a otrzymasz przepyszny szczep o sile młota kowalskiego oraz słodkim smaku jagód.

Podobnie jak inne szczepy Kush, roślina ta charakteryzuje się niskim wzrostem i krzaczastą formą. Możesz spodziewać się, że Blue Kush Berry wytworzy grube, zbite topy, które niemal wybuchają z łodygi, jak Shishkaberry w bajkowym letnim ogrodzie. Kiedy nadchodzi czas zbiorów, topy rumienią się odcieniami fioletu, które wypełnią Twoją przestrzeń hodowlaną najbardziej wyśmienitymi z aromatów.

Dzięki swoim rozmiarom jest to doskonała roślina do uprawy w warunkach indoor, szczególnie jeśli masz ograniczenia co do wysokości. Łatwość uprawy tej rośliny cannabis czyni z niej doskonałego kompana growroomów, a jagodowe tony przynoszą przyjemny (i nieco cierpki) zapach do swojego otoczenia.

Blue Kush Berry jest doskonale wydajna również na zewnątrz. Jej Kushowe pochodzenie czyni ją krzepką rośliną, która jest przystosowana do większości ogrodów. Naturalnie, będzie reagowała na dużą ilość słońca, ale będzie rosnąć bardzo dobrze również w bardziej północnych regionach Ameryki i Europy. Warto zauważyć, że jej wyróżniający jagodowy kolor może różnić się w zależności od klimatu.

Ze swoimi twardymi topami otulonymi grubą skorupą trychomów, odcienie fioletu zestawione są z pomarańczowymi pistilami i – jak możesz się spodziewać – smak tych topów to same owoce! Słodkie nuty zapachu jagód są miękkie i delikatne, jednak efekt jest całkiem przeciwny, jako że przynosi potężnego, długo trwającego couchlocka.

Poza swoją popularnością wśród kanapowych surferów i rekreacyjnych miłośników couchlocka, szczep ten ma również właściwości medyczne – szczególnie w obszarach redukcji stresu i bólu, jak również stymulacji apetytu.

CECHY

Indica / Sativa:  Większość Indica
Czas kwitnienia: Od 55 dni do 60 dni
Efekt : Buzz Długotrwałe potężne skucie, odprężające i uspokajające.
Zapach/ Smak Owocowy, jagodowa słodkość.
Wydajność na zewnątrz (GR / PP) 800 Gr
Wydajność indoor (gr / m2) 500 Gr

 

 

Czytaj dalejPorównaj

Opium

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Paradise Seeds Cannabis seeds, marijuana seeds from Paradise Seeds

Ta słodko – gorzka hybryda z wysoką proporcją topów do liści może być uprawiana w SoG (Sea of Green) lub w normalnej hodowli. Wielkie topy piętrzą się jeden na drugim, formując ładnie wyglądające trichomowe szczyty  – jedne z największych, jakie kiedykolwiek były widziane. Jeden z doświadczonych hodowców do celów medycznych z szacunkiem nazywa Opium „totemem”. Hodowana w wodzie lub włóknach kokosowych, Opium zachowuje się fenomenalnie, w znaczeniu łatwości kierowania rośliną i energicznego wzrostu.

Zapach i smak opium są skomponowane głównie z owoców. Większość roślin ma kremowy, tropikalny smak. Opium jest majestatyczną rośliną, dającą intensywny haj od startu do lądowania. Nie zostawia Cię rozbitego na ziemi, kiedy podróż dobiega końca. Jej sativowe pochodzenie daje o sobie znać w każdej komórce Twojego ciała, unosząc Cię w niesamowitym, energetyzującym haju w świat pełen wizuali i galopujących myśli.

* Laureat High Times Cannabis Cup 2006 Silver medal (Bio category)

CECHY

Typ: sativa/indica (50/50) ·
Czas kwitnienia: 60 dni indoors. Outdoors, wczesny październik (półkula północna)
Wydajność: 450 g/m2 indoors. Outdoors 600+ gramów na roślinę
Środowisko: Indoors. Outdoors pomiędzy równoleżnikami 50º N i 50º S
Efekt: wizualny, pobudzający
Zapach/Smak: Kremowy, owocowy punch/winogrono
THC: 15-18%

 

 

 

Czytaj dalejPorównaj

Nebula Regular

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Paradise Seeds Cannabis seeds, marijuana seeds from Paradise Seeds

Nebula, “mgławica”, została wyhodowana w 1996 roku i otrzymała nazwę ze względu na swoje gwiezdne cechy. Nebula ma otwartą strukturę, która jest idealna do uprawy indoor, gdzie rośliny osiągają optymalną wydajność w warunkach SoG (Sea of Green). Przy użyciu 20 roślin na metr kwadratowy zbiory mogą osiągnąć nawet pół kilograma. Nebula będzie dobrze się czuć zarówno w wodzie, w kokosie, jak i glebie. Ta odmiana była z powodzeniem uprawiana outdoorowo w Holandii i jest odpowiednim wyborem dla ogrodów w klimacie umiarkowanym, gdzie przed pierwszymi przymrozkami jest przynajmniej 9 tygodni na wegetację.

Nebula ma niewielką rozpiętość, ale wytwarza grube topy jeśli dostarcza się jej dużo światła. Jak sugeruje nazwa, Nebula migocze kryształkami żywicy, które zabiorą Cię w przestrzeń kosmiczną. Haj jest ponadzmysłowy i pobudzający, czasem nawet nieco psychodeliczny. Nebula mogłaby też otrzymać imię “miodowe zioło” ze względu na swój słodki zapach i wyraźnie miodowo-owocowy smak, który jest atrakcyjny i przyjemny nawet dla palacza-weterana.

* Laureat 3-go miejsca Highlife Cup 2004  (hydro category)
* Laureat 1-go miejsce Copa La Bella Flor Spain 2005
* Laureat 2-go miejsca High Times Cannabis Cup 2005

CECHY

Typ: indica / sativa
Czas kwitnienia: 60-65 dni indoors. Outdoors połowa października (półkula północna)
Odpowiednie środowisko: Indoors. Outdoors pomiędzy równoleżnikami 50º N i 50º S
Wydajność: do 500 g/ m2 w SoG indoor. 500-600 gramów na roślinę w outdoor
Efekt /Buzz: pobudzający, psychodeliczny
Zapach/Smak: owocowy/słodki
THC: 15-18%

 

 

 

Czytaj dalejPorównaj

Nebula

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Paradise Seeds Cannabis seeds, marijuana seeds from Paradise Seeds

Nebula, “mgławica”, została wyhodowana w 1996 roku i otrzymała nazwę ze względu na swoje gwiezdne cechy. Nebula ma otwartą strukturę, która jest idealna do uprawy indoor, gdzie rośliny osiągają optymalną wydajność w warunkach SoG (Sea of Green). Przy użyciu 20 roślin na metr kwadratowy zbiory mogą osiągnąć nawet pół kilograma. Nebula będzie dobrze się czuć zarówno w wodzie, w kokosie, jak i glebie. Ta odmiana była z powodzeniem uprawiana outdoorowo w Holandii i jest odpowiednim wyborem dla ogrodów w klimacie umiarkowanym, gdzie przed pierwszymi przymrozkami jest przynajmniej 9 tygodni na wegetację.

Nebula ma niewielką rozpiętość, ale wytwarza grube topy jeśli dostarcza się jej dużo światła. Jak sugeruje nazwa, Nebula migocze kryształkami żywicy, które zabiorą Cię w przestrzeń kosmiczną. Haj jest ponadzmysłowy i pobudzający, czasem nawet nieco psychodeliczny. Nebula mogłaby też otrzymać imię “miodowe zioło” ze względu na swój słodki zapach i wyraźnie miodowo-owocowy smak, który jest atrakcyjny i przyjemny nawet dla palacza-weterana.

* Laureat 3-go miejsca Highlife Cup 2004  (hydro category)
* Laureat 1-go miejsce Copa La Bella Flor Spain 2005
* Laureat 2-go miejsca High Times Cannabis Cup 2005

CECHY

Typ: indica / sativa
Czas kwitnienia: 60-65 dni indoors. Outdoors połowa października (półkula północna)
Odpowiednie środowisko: Indoors. Outdoors pomiędzy równoleżnikami 50º N i 50º S
Wydajność: do 500 g/ m2 w SoG indoor. 500-600 gramów na roślinę w outdoor
Efekt /Buzz: pobudzający, psychodeliczny
Zapach/Smak: owocowy/słodki
THC: 15-18%

 

 

 

Czytaj dalejPorównaj

Automaria II Auto

0 out of 5
(0)

Paradise Seeds Cannabis seeds, marijuana seeds from Paradise Seeds

Wznoś się jak latawiec… Jeśli szukacie automatycznej odmiany przynoszącej niebosiężny sativowy haj, nie musicie szukać już niczego więcej, niż Automaria II, nasz oryginalny automatycznie kwitnący szczep.

Kiedy kilka lat temu te szybko kwitnące odmiany stały się popularne, użyliśmy całej swojej wiedzy i doświadczenia aby stworzyć gamę automatów Paradise Seeds. Naszym celem było zachowanie korzyści płynących z automatycznego kwitnienia przynoszonych przez geny Ruderalis, jak też jednoczesne zapewnienie jakości, której tak często brakowało w tych rodzajach roślin. Z radością możemy stwierdzić, że odnieśliśmy sukces!

Wysokiej jakości składniki Automarii II to geny z brazylijskiego szczepu Santa Maria (który swą renomę zawdzięcza hajowi zahaczającemu o doświadczenie duchowe) i inny klasyczny szczep Sativy. To połączenie zostało następnie skrzyżowane z Cannabis Ruderalis, małą wytrzymałą rośliną z automatycznym zegarem biologicznym, która rozrasta się i kwitnie niezależnie od światła.

Rezultatem jest mała paczuszka o wybuchowym potencjale. Przeważająca sativa z domieszką indici lubi rosnąć w szybkim tempie i dostarcza zbiorów większych, niż większość automatycznie kwitnących odmian, jeśli ma do tego odpowiednie warunki. Podobnie jak wszystkie nasze automatyczne szczepy, Automarię II charakteryzuje uniwersalność, która jest atrakcyjna zarówno dla hodowców preferujących indoor, jak i tych uprawiających rośliny w ogrodach.

Roślina w środowisku indoor osiąga wysokość pomiędzy 70 cm i 1 m, co czyni ją odpowiednią do małych przestrzeni. Wzrost jest dokładny i zwarty, ze znacznym wyciąganiem głównej łodygi i bocznych rozgałęzień, co pozwala na dobry rozwój topów. Współczynnik calyxów do liści jest wysoki, co pozwala na szybkie ścięcie, gdy przychodzi czas zbiorów. Topy które wytwarza Automaria II są duże, twarde i ciężkie od żywicy.

Ten krzak wywołuje też uśmiech na twarzach ogrodników uprawiających w outdoor, a to za sprawą swojej szybkiej ewolucji z nasiona do gotowej do zebrania rośliny (70 dni, chociaż otrzymywaliśmy również informacje o nawet szybszym dojrzewaniu) i bezproblemowym wzroście na wysokość powyżej 1 m. Swobodnie wyrasta silna i zdrowa na Południu (śródziemnomorskie obszary Europy i Ameryki, jak też kraje na Półkuli Południowej). Automaria II dobrze sprawdza się również dalej na północy i jest często wybierana przez osoby uprawiające w miastach – na balkonach, w oknach, czy niewielkich ogródkach.

CECHY

Indica / Sativa: 30% Indica / 60% Sativa / 10% Ruderalis
Czas kwitnienia w pomieszczeniach 60 dni
Efekt / Buzz Podnoszenie, euforii wysokie
Zapach / Smak owowcowy, kwiatowy
Wydajność na zewnątrz (GR / PP) 75+ Gr
Wydajność indoor (gr / m2) Od 350 Gr do 450 Gr

 

 

 

SKU: N/A

Vertigo Auto

0 out of 5
(0)

Paradise Seeds Cannabis seeds, marijuana seeds from Paradise Seeds

Gruby Kawałek… Kiedy raz spróbujesz Vertigo, nie będziesz chciał przestać; ta wspaniała automatycznie kwitnąca roślina stanowi doskonałą opcję dla pacjentów medycznej marihuany próbujących uśmierzyć ból.

Jeden z naszych najnowszych szczepów, Vertigo, jest automatycznie kwitnącą rośliną, na której badania i rozwój poświęciliśmy wiele czasu. Przed wprowadzeniem na rynek wyhodowaliśmy liczne pokolenia, aby otrzymać tę hybrydę sativy i indici, udoskonalając jej stabilność i siłę.

Przez ostatnie kilka lat istniał duży popyt na nasze automatycznie kwitnące odmiany. Aby poszerzyć wybór naszych automatów przełożyliśmy nasze 20-letnie doświadczenie w praktykę, aby upewnić się, że zredukowanemu rozmiarowi i krótkiemu czasowi kwitnienia będzie towarzyszyć wysoka jakość. Vertigo jest jednych z tych szczepów, które powstały w wyniku starannych działań R & D (Research and Development – Badania i Rozwój), które stosujemy w Paradise Seeds, a w wyniku których udało nam się stworzyć jedną z pierwszych odmian automatycznych wyhodowanych specjalnie z myślą o użytkownikach medycznych.

Jako ze część z pacjentów medycznej marihuany niekoniecznie jest doświadczonymi hodowcami, Vertigo została zaprojektowana tak aby być łatwą w uprawie – jest odmianą uniwersalną i wyrozumiałą. Dobrze przystosowana do przestrzeni indoor, może osiągnąć wysoki wzrost dzięki genom sativy, osiągając 1 metr lub więcej. Jej krótki czas kwitnienia – 60 dni – czyni ją popularnym wyborem hodowców na cele komercyjne.

Będzie rosnąć bardzo dobrze również w środowisku zewnętrznym. Co jest oczywiste, więcej światła słonecznego i cieplejszy klimat na południu Europy, w południowych stanach USA i na półkuli południowej sprzyjają większym zbiorom. Jeśli chodzi zaś o regiony północne, lubimy myśleć o tym – podobnie jak o wszystkich naszych automatach – jako o darze od Boga dla hodowców gandzi mieszkających na tych bardziej umiarkowanych obszarach! Vertigo dobrze sprawuje się w miejskich i wiejskich ogrodach w krajach takich, jak Wielka Brytania, Niemcy, Czechy, północne Stany Zjednoczone czy niektóre rejony Kanady.

Smak jest owocowy z dominacją cytrusów, a efekt fizyczny. Szczególnie pomocny na paraliżujący ból, Vertigo wywołuje jednocześnie zrównoważony haj, na którym nie grozi Wam zniknięcie wciśniętym w kanapę i który pozwala na ogarnięcie wszystkich zadań.

Indica / Sativa :50% Indica / 50% sativa
Czas kwitnienia w pomieszczeniach 60 dni
Efekt / Buzz Ciężki
Zapach / Smak Intensywny intensywny bukiet
Wydajność na zewnątrz (GR / PP) 75+ Gr
Wydajność indoor (gr / m2) 500 Gr

 

 

 

SKU: N/A

Auto Whiteberry

0 out of 5
(0)

Paradise Seeds Cannabis seeds, marijuana seeds from Paradise Seeds

Słodka Piękność… Auto Whiteberry jest tak piękna, i dokładnie tak zabójcza jak nasza wersja feminizowana; jedyną różnicą jest to, że jej egzotyczne topy pochodzą od mniejszej rośliny i są ustawione według automatycznego zegarka.

Kiedy wyprodukowaliśmy szereg automatycznie kwitnących roślin, wybraliśmy niektóre z naszych ulubionych odmian Paradise na repliki, a jedną z nich była White Berry. Wybraliśmy właśnie ją, ponieważ oryginał był produktem, w który zainwestowaliśmy mnóstwo czasu i wysiłku, szczepem nowej generacji, który łączył w sobie najlepsze elementy swoich klasycznych przodków. Rezultatem była roślina o niemal perfekcyjnej formie.

Wytrzymała, z topami rosnącymi wokół głównej łodygi i z uporządkowanym wzorcem wzrostu, Auto Whiteberry ma kolor charakterystyczny dla oryginału. Topy układają się w zbite, pokryte żywicą kępy lśniące trychomami. Ten automatycznie kwitnący szczep jest doskonałą opcją zarówno do uprawy wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Dla growerów preferujących indoor, rozmiar czyni z niej poręcznego przyjaciela, zwłaszcza na o ograniczonej przestrzeni. Rośliny osiągają wysokość około 75 cm i pomimo że zbiory mogą nie być tak pokaźne jak w przypadku niektórych innych odmian, jakość końcowego produktu czyni ją popularnym wyborem wśród koneserów poszukujących bardziej egzotycznych przeżyć. Szacunkowe 63 dni pomiędzy zasadzeniem i zbiorami również są całkiem wabiące dla hodowców.

Auto Whiteberry jest tak samo dobrze przystosowana do uprawy w outdoor, szczególnie w ogrodach i szklarniach, gdzie zabawa nosi nazwę kamuflaż. Dla hodowców martwiących się sąsiadami, jeden lub dwa krzaki na balkonie również nie są wielkim zagrożeniem dla bezpieczeństwa. Na rynku jest jedynie kilka automatycznych roślin, które będąc uprawianymi na zewnętrz mają taką wydajność i szybkość (65 dni).

Kiedy jest już ścięta, Auto Whiteberry charakteryzuje taka sama złożoność i wszechstronność, jaka jest udziałem oryginału. Wyszukana struktura genetyczna dająca połączenie haju i skucia wytwarza dym, który pomoże Wam przetrwać dzień, a następnie utuli Was do snu, gdy nastanie noc.

CECHY

Indica / Sativa 80% Indica / 10% Sativa / 10% Ruderalis
Czas kwitnienia w pomieszczeniu 63 dni
Efekt / Buzz Łagodny do silnego odprężenia
Zapach / Słodkie jagody i ostre
Wydajność na zewnątrz (GR / PP) 50+ Gr
Wydajność indoor (gr / m2) 350 Gr

 

 

SKU: N/A

Pandora Auto

0 out of 5
(0)

Paradise Seeds Cannabis seeds, marijuana seeds from Paradise Seeds

Darczyńca… W greckiej mitologii Pandora była pierwszą kobietą na Ziemi, obdarowaną wyjątkowym prezentem przez każdego z Bogów zasiadających na szczycie Olimpu. Ta historia została inspiracją dla nazwania tej słodko – pikantnej indici…

Pandora to kolejna z naszych automatycznie kwitnących odmian, która została wyhodowana z uwzględnieniem użytkowników medycznych. Kiedy pierwszy raz trafiła na rynek zdobyła renomę jednego z najmocniejszych automatycznych szczepów na świecie. Użyliśmy genów ruderalis, aby nadać jej charakterystyczny szybki czas kwitnienia i niewysoką posturę, jednak pozostała część osobowości Pandory to czysta indica, wpisująca się w tradycję naszych słynnych odmian Sensi Star i Spoetnik #1.

Pandora jest laureatką konkursów; odznaczona na High Life Cup, wyróżnia się takimi cechami jak zbita, zwarta forma czy długie, aromatyczne topy opakowane w żywicę. Wprowadzona na rynek zdobyła popularność wśród hodowców uprawiających zarówno w pomieszczeniach, jak in a zewnątrz, doceniona za swoją zdolność do wyciągania się i potencjał przynoszenia dużych plonów.

Dla ogrodników preferujących indoor Pandora jest wymarzoną rośliną z wysokim współczynników calyxów do liści i topami, które są długie, grube i lepkie. Dobra do upraw o ograniczonej przestrzeni – rośnie korpulentna i opasła, rzadko kiedy osiągając 1m wysokości w indoorze. Szybko kwitnie (60-75 dni, w zależności od środowiska).

Na zewnątrz, w warunkach ogrodowych, szklarniach czy miejskich balkonach można spodziewać się wzrostu do 1.20 metra. Hodowcom z obszarów południowych (od Hiszpanii i Włoch w Europie do południowych stanów USA), jak również tych mieszkających na półkuli południowej Pandora oferuje potencjał wytworzenia plonów, które mogą przekroczyć nasze uśrednione szacunki. Roślina charakteryzuje się satysfakcjonującą wydajnością również w północnych częściach Europy i w Kanadzie; jest dobrym wyborem dla tych, którzy planują wczesne zbiory.

Smak jest słodki, efekt odprężający. Zapalona, Pandora wytwarza gładki dym i wywołuje długotrwałe brzęczenie. To czyni ją popularnym wyborem użytkowników medycznych, którym zależy na hodowaniu swojego własnego lekarstwa.

CECHY

Indica / Sativa : 70% Indica / 20% Sativa / 10% Ruderalis
Czas kwitnienia Od 60 dni do 65 Dni
Efekt / Buzz Długotrwały, stoned efekt
Zapach / Smak Słodkie i pikantne
Wydajność na zewnątrz (GR / PP) 100+ Gr
Wydajność indoor (gr / m2) 400 Gr

 

 

 

SKU: N/A

Auto Wappa

0 out of 5
(0)

Paradise Seeds Cannabis seeds, marijuana seeds from Paradise Seeds

Jesteśmy bardzo dumni z Auto Wappa, ponieważ otrzymanie słusznej jakości automatycznej odmiany z zachowaniem jakości oryginalnej, wielokrotnie odznaczanej Wappa kosztowało nas dużo pracy. Tak czy inaczej, rezultaty są bardzo przyjemne i robią wrażenie na hodowcach i palaczach odkąd wprowadziliśmy szczep na rynek.

To połączenie sativy i indici ma słodką, skunkową duszę i głęboko owocowy smak który sprawia, że będziecie wracać po więcej. W tej sytuacji to całe szczęście, że Auto Wappa podobnie do swojej feminizowanejstarszej siostry wytwarza krztuszące topy szybciej, niż Gremlin produkuje futrzane kulki, jeśli nakarmisz go po północy.

Czego jeszcze możesz się spodziewać po tej automatycznej wersji jednego z naszych najlepiej sprzedających się szczepów? Cóż, tak naprawdę wszystkiego, co można znaleźć w oryginale, po prostu w automatycznie kwitnącej wersji. Geny cannabis ruderalis wyposażyły ją w automatyczny zegar biologiczny, zapewniając okres od nasiona do zbiorów mieszący się w 60 – 70 dniach. Idealna dla początkujących, Auto Wappa jest spełnieniem marzeń hodowców i rozkwita zwartymi kwiatami, które przynoszą ładunek wielkich topów naoliwionych żywicą.

Będzie bardzo ładnie zachowywać się w warunkach indoor, gdzie jej zdecydowany wzrost i ciężkie owoce uczynią ją bardzo atrakcyjną dla tych z Was, którzy poszukują jakości i wysokich zbiorów. Po zasadzeniu Auto Wappa się wyciągnie, przejawiając konsekwentny, zwarty wzrost. Kiedy zakwitnie, wejdzie w tryb hiper produkcji pokrywając topy dywanami kryształków.

Jako fantastyczny wybór dla hodowców w outdoor, ten automat jest zdolny osiągnąć 1 m wysokości, jeśli zapewni się mu odpowiednie warunki. Zasadzona w okolicach połowy maja po ustaniu wieczornych przymrozków, i ścinana na koniec czerwca, ta automatyczna roślina wywoła uśmiech na twarzy każdego hodowcy.

Nasz producent wielkich topów daje też znakomity dym, naturalnie owocowy i słodki w smaku. Przynosi również indicowe brzęczenie, które łączy w sobie zrelaksowanie z poczuciem ożywienia, co czyni go odmianą odpowiednią na każdą porę dnia.

CECHY

Indica / Sativa  50% Indica / 40% Sativa / 10% Ruderalis
Czas kwitnienia Od 60 dni do 65 Dni
Efekt / Buzz Zaskakująco silny
Zapach / Słodkość Słodycz i owoc
Wydajność na zewnątrz (GR / PP) 50+ Gr
Wydajność indoor(gr / m2) 400 Gr

 

 

 

SKU: N/A

Auto Jack

0 out of 5
(0)

Paradise Seeds Cannabis seeds, marijuana seeds from Paradise Seeds

Wyszczerzony Pełzacz… Auto Jack dodaje szczyptę Ruderalis do krzyżówki Jack Herer i White Widow aby stworzyć hybrydę, w której żyłach płynie wydajność. Będąc połączeniem tak klasycznych odmian, ta roślina przynosi totalnie pozytywny haj i odsuwa smutki na bok.

Jack Herer to legendarny szczep nazwany na cześć konopnego aktywisty, który długo i dzielnie walczył o legalizację zioła. Roślina, która z natury jest wysoka a jej charakter to przeważająca sativa, Jack Herer, jest prawdziwym pełzaczem, a pełzaniu temu towarzyszy długotrwałość. Na rozmnażanie wybraliśmy silną matkę JH.

White Widow również jest legendarnym szczepem, który wziął nazwę od egzotycznego i potężnego pająka Black Widow (Czarna Wdowa), przechrzczonego na White (Białą) z powodu charakterystycznego, cukrowo-kryształowego okrycia trychomów otulających topy. Osławiona ze względu na swoja siłę, White Widow charakteryzuje również szybkie zakwitanie i dlatego też wybraliśmy właśnie jeden z tych gatunków.

Z połączenia dwóch znakomitych szczepów narodził się Auto Jack, który ma w sobie to co najlepsze z obu światów. Automatycznie kwitnąca cząstka pochodzi od Ruderalis, prawdziwie cudownej rośliny cannabis, która ośmiela się stawić wyzwanie Arktyce dzięki automatycznemu cyklowi kwitnienia, który wykształciła naturalnie w ciągu milionów lat ewolucji. Geny te powodują zdecydowany wzrost i szybki proces kwitnienia (szacowany na 65 – 75 dni w indoors oraz 80 lub więcej dni na zewnątrz, niektórzy hodowcy raportowali nawet szybsze zbiory).

Hybrydę tę charakteryzuje stabilność, forma i doskonałe pochodzenie, dzięki czemu wytwarza doskonałe plony dużych topów – aż do 450 gramów na metr kwadratowy w warunkach indoor lub 200 gramów na roślinę na zewnątrz. To czyni ją wysoce efektywną rośliną zarówno dla hodowców preferujących indoor, jak i outdoor na obu półkulach.

Jeśli chodzi o efekty, to jeśli Wdowa spotyka Jacka, efektem jest przyjemne zderzenie historycznych hajów. Ze swoją siłą i długotrwałością ten szczep jest atrakcyjny dla oldschoolowych, jak i newschoolowych ekip.

CECHY

Indica / Sativa 20% Indica / 70% Sativa / 10% Ruderalis
Czas kwitnienia Od 65 dni do 70 dni
Efekt / Buzz Wysoki podniesienie z uderzeniem
zapach / smak Fruity, słodkie
Wydajność na zewnątrz (GR / PP) 125+ Gr
Wydajność indoor(gr / m2) 450 Gr

 

 

 

SKU: N/A

Auto Acid

0 out of 5
(0)

Paradise Seeds Cannabis seeds, marijuana seeds from Paradise Seeds

Trip Advisor… Dokładnie tak jak jej starsza siostra, Auto Acid jest hybrydą indici z sativą, zapewniającą inspirujący i lekko tripowy haj; jest też odpowiednia do użytku medycznego dla osób poszukujących pomocy w opanowaniu bólu.

Smak i dym to czysty Diesel. Rodowód tej automatycznie kwitnącej odmiany ciągnie się od rośliny-matki, słynnego na całym świecie amerykańskiego szczepu, z którego po dodaniu domieszki holenderskich genów udało się otrzymać wersję o mocy większej niż oryginał. Acid, kiedy został wprowadzony na rynek jako jeden z naszych newschoolowych szczepów, został świetnie przyjęty przez fanów Diesel’a i od tej pory cieszy się nieustającym zainteresowaniem.

Hybrydę Auto Acid udało nam się uzyskać poprzez selekcję i krzyżowanie wsteczne – proces, który trwał przez wiele pokoleń, aż w końcu byliśmy zadowoleni z rezultatów. Automatyczne kwitnienie pochodzi z dodatku Ruderalis, które wprowadziły do rośliny automatyczny gen.

W rezultacie otrzymaliśmy roślinę, która rośnie praktycznie wszędzie – od parapetów okiennych w mieście do zakamuflowanych zakamarków ogrodów i szklarni. W ciągu kilku lat mocno inwestowaliśmy w rozwój naszych automatycznych odmian hodując rośliny, które charakteryzuje większa stabilność i obfitsze plony.

Auto Acid jest dobrym wyborem dla osób hodujących w systemie indoor, zwłaszcza tych dysponujących ograniczoną przestrzenią. Jeśli w indoor dacie mu 75 dni od kiełkowania, możecie spodziewać się zbiorów wysokości 400 gramów na metr kwadratowy. Na zewnątrz można liczyć na to, że każda roślina przyniesie Wam do 100 gramów pokrytych szronem trychomów topów.

Auto Acid jest też odpowiedni do hodowli outdoor w północnych regionach: od Wielkiej Brytanii i części Kanady, po Czechy i Austrię, gdzie bez problemu rozwinie się w ciągu stosunkowo krótkiego lata. Ci, którzy zasieją swoje nasiona w południowej części Europy, Stanów Zjednoczonych i na kontynencie południowoamerykańskim mogą cieszyć się zbiorami, które przekraczają nasze szacunki.

Jak sugeruje nazwa, możecie spodziewać się niezwykle intensywnego bukietu i aromatu, szczególnie jak na automatycznie kwitnącą odmianę. Posmak, trzymając się tradycji Diesel’a, to przynosząca pociechę kwaskowość. Efekt to brzęczenie, które nadaje dniom uśmiechnięty, psychoaktywny blask, jak też pomoże Wam przetrwać wieczór, jeśli potrzebujecie energetycznego zakręcenia.

„Roślina rosła energicznie jakby chciała się rozwijać, główny top był wielki i zdrowy, trymowanie było łatwe ze względu na dobry stosunek topów do liści, była OSZRONIONA i pachniała kwaśno, bardzo gryząco. ZDECYDOWANIE będę uprawiać Auto Acid w przyszłości!” Rollitup Forum

CECHY

Indica / Sativa  50% Indica / 40% Sativa / 10% Ruderalis
Czas kwitnienia w pomieszczeniach 75 dni
Czas Outdoor  80 Dni
Efekt / buzz Buzz
Zapach / Smak Sour
Wydajność na zewnątrz (GR / PP) 75+ Gr
Wydajność indoor (gr / m2) 400 Gr

 

SKU: N/A

Auto Collection pack #2

0 out of 5
(0)

Paradise Seeds Cannabis seeds, marijuana seeds from Paradise Seeds

3 fantastyczne, feminizowane, automatycznie kwitnące odmiany w jednym zestawie. 2 nasiona każdej odmiany w małym pudełku, w sumie 6 nasion: 2 Auto Acid, 2 Pandora, 2 Automaria II

 

 

 

SKU: N/A

Auto Collection pack #1

0 out of 5
(0)

Paradise Seeds Cannabis seeds, marijuana seeds from Paradise Seeds

3 fantastyczne, feminizowane, automatycznie kwitnące odmiany w jednym zestawie. 2 nasiona każdej odmiany w małym pudełku, w sumie 6 nasion: 2 Auto Wappa, 2 Auto Whiteberry, 2 Vertigo.

 

 

 

SKU: N/A

Indica + Sativa Champions Packs

0 out of 5
(0)

Paradise Seeds Cannabis seeds, marijuana seeds from Paradise Seeds

One Collection pack. Six feminized seeds. Indica varieties:

 • 2x Sensi Star
 • 2x Ice Cream
 • 2x White Berry

One Collection pack. Six feminized seeds. Sativa varieties:

 • 2x Nebula
 • 2x Jacky White
 • 2x Delahaze

 

 

 

SKU: N/A

Sativa Champions Pack

0 out of 5
(0)

Paradise Seeds Cannabis seeds, marijuana seeds from Paradise Seeds

3 zapierające dech, wielokrotnie nagradzane odmiany Sativa w jednym zestawie! 2 nasiona z każdej odmiany w małym pudełku, w sumie 6 nasion: 2 Nebula, 2 Jacky White, 2 Delahaze.

 

 

 

SKU: N/A

Nebula II CBD

0 out of 5
(0)

Paradise Seeds Cannabis seeds, marijuana seeds from Paradise Seeds

Nebula CBD II w związku z dominacją Sativy szybko rozwija się w krzaki z bocznymi odgałęzieniami i główną łodygą pokrytymi dużymi aromatycznymi topami, bardzo przypominającymi klasyczną, bogatą w THC Nebulę. Podobnie jest z wytwarzaniem żywicy, już młode kwiaty są nią okryte, nie wpływa na to wyższy udział CBD. Duża zawartość CBD na średnim poziomie 7% i THC 6% czyni Nebulę II CBD dobrze zbilansowaną rośliną medyczną o współczynniku 1:1. Rośliny zbiera się w stosunkowo niedługim czasie (60 dni). Zaskakująco dobre plony ponad 30 gram wysuszonych topów na krzak otrzymuje się z roślin o wysokości 55-60 cm, które miały za sobą tydzień okresu wegetatywnego.  Można oczekiwać bardzo przyjemnego, odprężającego i zrównoważonego, wypośrodkowanego efektu. Cieszcie się owocami pracy Paradise Seeds!

CECHY

Indica / Sativa  40% Indica / 60% Sativa
Czas kwitnienia Od 60 dni do 63 dni
Miesiąc zbiorów (n.L) w połowie października
Miesiąc żniwa (s.L) w połowie kwietnia
Efekt / Buzz Mellow head buzz zarówno psychicznie, jak i fizycznie
zapach/ smak Miód słodycz i owocowy
Wydajność na zewnątrz (GR / PP) 700 Gr
Wydajność indoor(gr / m2) 450 Gr

 

 

SKU: N/A

Durga Mata II CBD

0 out of 5
(0)

Paradise Seeds Cannabis seeds, marijuana seeds from Paradise Seeds

Durga Mata jest szczepem Indici z mocno żywicznymi, zbitymi, tłustymi topami, tak jak nasza nowa odmiana DM-II-CBD. Jedyną różnicą jest zawartość CBD (Cannabidiol). To, co było bogatą w THC odmianą wywołującą odprężający efekt, powszechny w szczepach czystej Indici, teraz stało się prawdziwą rośliną medyczną. Cannabidiol nie jest psychoaktywny. Wysoka zawartość CBD (8,5%) i 7% poziom THC nadaje Durga Macie II wiele właściwości leczniczych, Badania wykazały, że ma działanie przeciwdrgawkowe, przeciwzapalne, łagodzące nudności oraz przeciwlękowe, a co więcej jest bardzo skuteczne w łagodzeniu bólu. Durga Mata II CBD jest wytrzymałą rośliną o głównej łodydze porośniętej kwiatami, które pod koniec okresu kwitnienia pokrywają się żywicą. Twarde jak kamień topy mają złożony aromat, przypominający słodki zapach tureckich owoców. Rośliny zbiera się w ciągu 56-58 dni, uzyskują imponujące plony. Ostateczna wysokość krzaków, po jednym tygodniu okresu wegetatywnego i następnie kwitnieniu to średnio 50 cm, natomiast plony to powyżej 25 gramów wysuszonych topów na krzak. Cieszcie się owocami pracy Paradise Seeds.

CECHY

Indica / Sativa  90% Indica / 10% Sativa
Czas kwitnienia w pomieszczeniach 55 dni
Miesiąc zbiorów (n.L) Na początku października
Miesiąc żniwa (s.L) na początku kwietnia
Efekt / Buzz Odprężenie umysłu i ciała, łagodzenie bólu. Silne właściwości medyczne.
Zapach / Smak Hash, pikantny, skondensowany
Wydajność na zewnątrz (GR / PP) 500 Gr
Wydajność indoor(gr / m2) 400 Gr

 

 

 

SKU: N/A

Dutch Kush

0 out of 5
(0)

Paradise Seeds Cannabis seeds, marijuana seeds from Paradise Seeds

Nizinny klasyk… Dutch Kush to roślina dla miłośników wbijania się w kanapę oraz użytkowników medycznych poszukujących kompletnego wyciszenia. Silna i relaksująca indica, która rośnie duża i szybko kończy.

Popularność Kush wywołała wprowadzenie na rynek wiele nowych odmian. Jednak klienci Paradise Seeds dobrze wiedzą, że my się zbytnio nie spieszymy! Bez pośpiechu stworzyliśmy na temat Kush swoją własną wariację, która została ulepszona o specjalne holenderskie genetyczne moce i wyhodowana na bardzo silną i efektywną roślinę.

Resultatem naszych prac jest roślina o niesamowitej sile, jakiej możecie oczekiwać po żywicznym szczepie uprawianym ze względu na jego zdolność do produkcji haszyszu. Do tej mieszanki dodaliśmy genetyczny przyspieszacz, dzięki któremu ogrodnicy otrzymują nasiono osiągające szybki wzrost i wczesne zbiory w ciągu 8 – 9 tygodni.

Ogrodnicy na pewno zwrócą uwagę na wyróżniający się wzrost Dutch Kush. Rośliny charakteryzują się wieloma odgałęzieniami i wyjątkowym rozwojem calyxów – rosnących na łodydze z niewielkimi przestrzeniami pomiędzy jednym a drugim, co pozwala na wykształcenie słusznych rozmiarów, zbitych kęp. Kiedy zaczyna kwitnąć, wybucha silnym, cierpkim aromatem, przypominając o sprawdzeniu filtrów węglowych.

Roślina ta jest niska i łatwa w prowadzeniu. Jest odpowiednia do uprawy indoor, a rozwój kwiatów czyni ją dobrze przystosowaną do alternatywnych technik uprawy, takich jak SOG lub SCROG (Sea of Green oraz Screen of Green). Topy które wytwarza są niesamowicie gęste, a zawartość żywicy niewiarygodnie wysoka, dlatego na koniec możecie się spodziewać naprawdę lepiących palców!

W warunkach zewnętrznych również rozkwitnie doskonale. Wysokie zbiory i gęstość kęp oznacza, że Dutch Kush uwielbia ciepło i słońce, które dominują w południowych regionach, jednakże szybkość jego dojrzewania daje pewną gwarancję wspaniałych rezultatów również w bardziej północnych regionach Europy, Rosji czy Ameryki.

Gdy już jest wysuszona, roztacza aromat ziemistego karmelu i bukietu kawowego z nutami cytrusów i słodyczą skunka. Ten soczyście smakujący dym jest znakomitą przystawką do dania głównego. Efekt to szybkie wystartowanie, któremu towarzyszy podwyższona wrażliwość sensoryczna, głównie w obszarach wzroku i słuchu. Po chwili potężny indicowy welon opada na użytkownika, zanurzając jego ciało w głębinach i wspaniale euforycznym odprężeniu.

Ten zdominowany przez indicę szczep jest świetnym antidotum na bezsenność i stress, jak również doskonałym wyborem dla pacjentów, którzy poszukują naturalnych sposobów na zarządzanie bólem i ulgę.

CECHY

Indica / Sativa  80% Indica / 20% Sativa
Czas kwitnienia w pomieszczeniach 60 dni
Miesiąc zbiorów (n.L) Na początku października
Miesiąc żniwa (s.L) na początku kwietnia
Efekt / Buzz Mocny organ ukamienowany, wzbudzający słuch i wzrok
Smell / Taste Ziemski karmel i kawa, bukiet, cytrusowa i słodka skunksowa
Wydajność na zewnątrz (GR / PP) 500 Gr
Wydajność indoor (gr / m2) 500 Gr

 

 

 

 

SKU: N/A

L.A. Amnesia

0 out of 5
(0)

Paradise Seeds Cannabis seeds, marijuana seeds from Paradise Seeds

Wybierana przez Legendy (Sativa)… LA Amnesia jest potężną sativą o wysokich plonach, o zwiększonej zawartości THC, rezultatem współpracy pomiędzy legendarnymi hodowcami Paradise Seeds oraz legendarnym marihuanistą, Tommy Chongiem, dla jego nowej firmy Chong’s Choice.

Szukaliśmy wyjątkowej sativy, aby włączyć ją w ekskluzywną linię Chong’s Choice i zdecydowanie nam się udało! L. A. Amnesia łączy w sobie genetyki słynnego holenderskiego szczepu Amnesia Haze z niesamowicie mocną odmianą Kush. Nazwana na cześć Los Angeles, ten niebiański szczep pasuje doskonale do Miasta Aniołów!

Amnezja to owocowy, energetyzujący szczep, o kodzie genetycznym mającym swoje korzenie na Jamajce i w Azji Południowej, którego nie trzeba przedstawiać doświadczonym palaczom. Natomiast Kush w tym połączeniu to nasza władna wariacja na temat popularnej odmiany, wyposażona w holenderskie geny, które zapewniają klasyczne dobre uderzenie.

Na warunki growroomu pod dachem, L.A. Amnesia to zdecydowanie dobry wybór, roślina odpowiednia zarówno dla początkujących, jak i starych wyjadaczy. Pomimo, że jest to sativa, nie wyciąga się aż tak bardzo jak inne odmiany, a ta genetyczna mieszanka daje roślinę, która wytwarza duże centralne pąki o wielkich topach i wysokiej proporcji topów do liści. Trichomowy płaszcz jest tak ciężki, że topy mienią się jak magiczne kryształy.

W warunkach zewnętrznych L. A. Amnesia również dobrze sobie radzi. W regionach południowych, gdzie jest pod dostatkiem ciepła i światła, zdecydowanie wystrzeli do słońca i wynagrodzi hodowcę pokaźnymi plonami. Całkiem nieźle będzie rosnąć również w bardziej północnych rejonach Eurazji i Ameryk, jednak wielkie i zbite topy będą wymagać dużej uwagi i sprawdzania obecności pleśni na jesieni.

Z tym szczepem hodowca jest nagradzany najlepszym z obu światów. Ma on wyróżniający się, cytrusowo-ziemisto-haze’owy smak i jest pełny terpenów, dlatego z pewnością będzie popularny wśród koneserów. Niezwykła moc, z drugiej strony, z pewnością wywrze wrażenie na tych, którzy doceniają mocne uderzenie. Najważniejsza jest tu moc (20-24% THC) dająca intensywny haj, który pobudzi umysł i zapanuje nad ciałem!

L.A. Amnesia zadowoli rekreacyjnych miłośników sativy, a jej doskonałe, wszechstronne właściwości przyniosą ulgę w bólu oraz wzmogą apetyt u użytkowników medycznych.

CECHY

Indica / Sativa: Większość Sativa
Czas kwitnienia: Od 56 dni do 63 dni
Efekt: Buzz Euforyczny, długotrwały, silny haj
Zapach / Smak: Owocowy, cytrusowy, mgła
Wydajność na zewnątrz (GR / PP) 1000+ Gr
Wydajność indoor(gr / m2) 600 Gr

 

 

SKU: N/A

Mendocino Skunk

0 out of 5
(0)

Paradise Seeds Cannabis seeds, marijuana seeds from Paradise Seeds

Wybierana przez Legendy (Hybryda)… Mendocino Skunk, stworzony we współpracy z Chong’s Choice, to doskonałe połączenie sativy i indici, które daje roślinę o wysokich plonach, łatwą w uprawie i zapewniającą przyjemne doświadczenie dla użytkowników.

Mendocino Skunk został zainspirowany przez spotkanie wielkich konopnych tradycji z kalifornijskiego Emerald Triangle i amsterdamskiej sceny coffee shopów. Region Mendocino jest położony na północnym wybrzeży Kalifornii, a jego nazwa była związana z ziołem od lat 60-tych. Idealny klimat i wiedza lokalnej społeczności stworzyła z niego bazę do rozmnażania doskonałej jakości konopi.

W tym ekscytującym hybrydowym projekcie zdecydowaliśmy się połączyć esencję Mendocino z najlepszymi holenderskimi genami od Paradise Seeds i jesteśmy bardzo zadowoleni z rezultatów. Roślina ta jest niższa i bardziej krzaczasta niż wiele innych odmian, co czyni ją dobrą opcją dla początkujących. Doświadczeni hodowcy z pewnością również docenią łatwość uprawy i przyjemne właściwości.

Dobry wybór do warunków indoor, Mendocino Skunk to stabilna roślina, która osiąga średnich rozmiarów wielkość, dlatego też jest odpowiednia, kiedy Twoja przestrzeń uprawna jest ograniczone. Ma gruby centralny top, a rozgałęzienia boczne również zapewniają pokaźny wzrost kwiatów. Proporcja calyxów do liści czyni trymowanie bardzo szybkim, kiedy nadchodzi czas zbiorów.

Ta roślina będzie się wspaniale rozrastać również na zewnątrz, zapewniając chwile szczęścia hodowcom z północnych regionów Europy, Kanady i Ameryki, dzięki domieszce Mendocino w Skunkowym miksie. W cieplejszych, bardziej śródziemnomorskich klimatach, ma potencjał optymalnego zwiększenia plonów, jako że bardzo dobrze reaguje na światło słoneczne.

Owocowy smak i tony skunka twoich smakowitych topów spowodują mrowienie na Twojej skórze i proszenie o więcej – to znak przyjemnego uderzenia, które właśnie do Ciebie zmierza. Efekt, jak możesz się spodziewać po tej hybrydzie, jest dobrze zbalansowany i gładki. „Energetyzujący” to określenie, które jest używane do opisu Mendocino Skunk, pozytywny haj i dobre samopoczucie, które rozjaśnia dzień.

Ten szczep ma również właściwości, które przemawiają do użytkowników medycznych, dzięki swojej hybrydowej kompozycji. Indica przynosi uczucie odprężenia, podczas gdy cechy sativy pobudzają umysł, pozwalając użytkownikowi skupić się na codziennych zadaniach.

CECHY

Indica / Sativa: Ratio 60% Indica / 40% Sativa
Czas kwitnienia: Od 49 dni do 56 dni
Efekt : Energetyzujący i odprężający
Zapach/ Smak: Skun z owocami słodyczą truskawki
Wydajność na zewnątrz (GR / PP) 1000 Gr
Wydajność indoor(gr / m2) 700 Gr

 

 

 

SKU: N/A

Blue Kush Berry

0 out of 5
(0)

Paradise Seeds Cannabis seeds, marijuana seeds from Paradise Seeds

Wybierany przez Legendy (Indica)… Blue Kush Berry to słodko smakująca indica, która łączy w sobie ogromną moc Kush z pysznie owocowym aromatem. Efekt współpracy z Chong’s Choice – Paradise Seeds połączyło ten popularny szczep z holenderską siłą i witalnością, aby stworzyć doskonałej jakości roślinę o wysokiej wydajności.

Pomimo, że to połączenie jest stosunkowo nową odmianą na scenie, roślina ta ma imponujące pochodzenie. Roślina Kush jest niska i krzaczasta, słynna ze względu na swoją wysoką żywiczność i moc efektów. Dodaj do tego Shishkaberry, a otrzymasz przepyszny szczep o sile młota kowalskiego oraz słodkim smaku jagód.

Podobnie jak inne szczepy Kush, roślina ta charakteryzuje się niskim wzrostem i krzaczastą formą. Możesz spodziewać się, że Blue Kush Berry wytworzy grube, zbite topy, które niemal wybuchają z łodygi, jak Shishkaberry w bajkowym letnim ogrodzie. Kiedy nadchodzi czas zbiorów, topy rumienią się odcieniami fioletu, które wypełnią Twoją przestrzeń hodowlaną najbardziej wyśmienitymi z aromatów.

Dzięki swoim rozmiarom jest to doskonała roślina do uprawy w warunkach indoor, szczególnie jeśli masz ograniczenia co do wysokości. Łatwość uprawy tej rośliny cannabis czyni z niej doskonałego kompana growroomów, a jagodowe tony przynoszą przyjemny (i nieco cierpki) zapach do swojego otoczenia.

Blue Kush Berry jest doskonale wydajna również na zewnątrz. Jej Kushowe pochodzenie czyni ją krzepką rośliną, która jest przystosowana do większości ogrodów. Naturalnie, będzie reagowała na dużą ilość słońca, ale będzie rosnąć bardzo dobrze również w bardziej północnych regionach Ameryki i Europy. Warto zauważyć, że jej wyróżniający jagodowy kolor może różnić się w zależności od klimatu.

Ze swoimi twardymi topami otulonymi grubą skorupą trychomów, odcienie fioletu zestawione są z pomarańczowymi pistilami i – jak możesz się spodziewać – smak tych topów to same owoce! Słodkie nuty zapachu jagód są miękkie i delikatne, jednak efekt jest całkiem przeciwny, jako że przynosi potężnego, długo trwającego couchlocka.

Poza swoją popularnością wśród kanapowych surferów i rekreacyjnych miłośników couchlocka, szczep ten ma również właściwości medyczne – szczególnie w obszarach redukcji stresu i bólu, jak również stymulacji apetytu.

CECHY

Indica / Sativa:  Większość Indica
Czas kwitnienia: Od 55 dni do 60 dni
Efekt : Buzz Długotrwałe potężne skucie, odprężające i uspokajające.
Zapach/ Smak Owocowy, jagodowa słodkość.
Wydajność na zewnątrz (GR / PP) 800 Gr
Wydajność indoor (gr / m2) 500 Gr

 

 

SKU: N/A

Opium

0 out of 5
(0)

Paradise Seeds Cannabis seeds, marijuana seeds from Paradise Seeds

Ta słodko – gorzka hybryda z wysoką proporcją topów do liści może być uprawiana w SoG (Sea of Green) lub w normalnej hodowli. Wielkie topy piętrzą się jeden na drugim, formując ładnie wyglądające trichomowe szczyty  – jedne z największych, jakie kiedykolwiek były widziane. Jeden z doświadczonych hodowców do celów medycznych z szacunkiem nazywa Opium „totemem”. Hodowana w wodzie lub włóknach kokosowych, Opium zachowuje się fenomenalnie, w znaczeniu łatwości kierowania rośliną i energicznego wzrostu.

Zapach i smak opium są skomponowane głównie z owoców. Większość roślin ma kremowy, tropikalny smak. Opium jest majestatyczną rośliną, dającą intensywny haj od startu do lądowania. Nie zostawia Cię rozbitego na ziemi, kiedy podróż dobiega końca. Jej sativowe pochodzenie daje o sobie znać w każdej komórce Twojego ciała, unosząc Cię w niesamowitym, energetyzującym haju w świat pełen wizuali i galopujących myśli.

* Laureat High Times Cannabis Cup 2006 Silver medal (Bio category)

CECHY

Typ: sativa/indica (50/50) ·
Czas kwitnienia: 60 dni indoors. Outdoors, wczesny październik (półkula północna)
Wydajność: 450 g/m2 indoors. Outdoors 600+ gramów na roślinę
Środowisko: Indoors. Outdoors pomiędzy równoleżnikami 50º N i 50º S
Efekt: wizualny, pobudzający
Zapach/Smak: Kremowy, owocowy punch/winogrono
THC: 15-18%

 

 

 

SKU: N/A

Nebula Regular

0 out of 5
(0)

Paradise Seeds Cannabis seeds, marijuana seeds from Paradise Seeds

Nebula, “mgławica”, została wyhodowana w 1996 roku i otrzymała nazwę ze względu na swoje gwiezdne cechy. Nebula ma otwartą strukturę, która jest idealna do uprawy indoor, gdzie rośliny osiągają optymalną wydajność w warunkach SoG (Sea of Green). Przy użyciu 20 roślin na metr kwadratowy zbiory mogą osiągnąć nawet pół kilograma. Nebula będzie dobrze się czuć zarówno w wodzie, w kokosie, jak i glebie. Ta odmiana była z powodzeniem uprawiana outdoorowo w Holandii i jest odpowiednim wyborem dla ogrodów w klimacie umiarkowanym, gdzie przed pierwszymi przymrozkami jest przynajmniej 9 tygodni na wegetację.

Nebula ma niewielką rozpiętość, ale wytwarza grube topy jeśli dostarcza się jej dużo światła. Jak sugeruje nazwa, Nebula migocze kryształkami żywicy, które zabiorą Cię w przestrzeń kosmiczną. Haj jest ponadzmysłowy i pobudzający, czasem nawet nieco psychodeliczny. Nebula mogłaby też otrzymać imię “miodowe zioło” ze względu na swój słodki zapach i wyraźnie miodowo-owocowy smak, który jest atrakcyjny i przyjemny nawet dla palacza-weterana.

* Laureat 3-go miejsca Highlife Cup 2004  (hydro category)
* Laureat 1-go miejsce Copa La Bella Flor Spain 2005
* Laureat 2-go miejsca High Times Cannabis Cup 2005

CECHY

Typ: indica / sativa
Czas kwitnienia: 60-65 dni indoors. Outdoors połowa października (półkula północna)
Odpowiednie środowisko: Indoors. Outdoors pomiędzy równoleżnikami 50º N i 50º S
Wydajność: do 500 g/ m2 w SoG indoor. 500-600 gramów na roślinę w outdoor
Efekt /Buzz: pobudzający, psychodeliczny
Zapach/Smak: owocowy/słodki
THC: 15-18%

 

 

 

SKU: N/A

Nebula

0 out of 5
(0)

Paradise Seeds Cannabis seeds, marijuana seeds from Paradise Seeds

Nebula, “mgławica”, została wyhodowana w 1996 roku i otrzymała nazwę ze względu na swoje gwiezdne cechy. Nebula ma otwartą strukturę, która jest idealna do uprawy indoor, gdzie rośliny osiągają optymalną wydajność w warunkach SoG (Sea of Green). Przy użyciu 20 roślin na metr kwadratowy zbiory mogą osiągnąć nawet pół kilograma. Nebula będzie dobrze się czuć zarówno w wodzie, w kokosie, jak i glebie. Ta odmiana była z powodzeniem uprawiana outdoorowo w Holandii i jest odpowiednim wyborem dla ogrodów w klimacie umiarkowanym, gdzie przed pierwszymi przymrozkami jest przynajmniej 9 tygodni na wegetację.

Nebula ma niewielką rozpiętość, ale wytwarza grube topy jeśli dostarcza się jej dużo światła. Jak sugeruje nazwa, Nebula migocze kryształkami żywicy, które zabiorą Cię w przestrzeń kosmiczną. Haj jest ponadzmysłowy i pobudzający, czasem nawet nieco psychodeliczny. Nebula mogłaby też otrzymać imię “miodowe zioło” ze względu na swój słodki zapach i wyraźnie miodowo-owocowy smak, który jest atrakcyjny i przyjemny nawet dla palacza-weterana.

* Laureat 3-go miejsca Highlife Cup 2004  (hydro category)
* Laureat 1-go miejsce Copa La Bella Flor Spain 2005
* Laureat 2-go miejsca High Times Cannabis Cup 2005

CECHY

Typ: indica / sativa
Czas kwitnienia: 60-65 dni indoors. Outdoors połowa października (półkula północna)
Odpowiednie środowisko: Indoors. Outdoors pomiędzy równoleżnikami 50º N i 50º S
Wydajność: do 500 g/ m2 w SoG indoor. 500-600 gramów na roślinę w outdoor
Efekt /Buzz: pobudzający, psychodeliczny
Zapach/Smak: owocowy/słodki
THC: 15-18%

 

 

 

SKU: N/A

Automaria II Auto

0 out of 5
(0)

Paradise Seeds Cannabis seeds, marijuana seeds from Paradise Seeds

Wznoś się jak latawiec… Jeśli szukacie automatycznej odmiany przynoszącej niebosiężny sativowy haj, nie musicie szukać już niczego więcej, niż Automaria II, nasz oryginalny automatycznie kwitnący szczep.

Kiedy kilka lat temu te szybko kwitnące odmiany stały się popularne, użyliśmy całej swojej wiedzy i doświadczenia aby stworzyć gamę automatów Paradise Seeds. Naszym celem było zachowanie korzyści płynących z automatycznego kwitnienia przynoszonych przez geny Ruderalis, jak też jednoczesne zapewnienie jakości, której tak często brakowało w tych rodzajach roślin. Z radością możemy stwierdzić, że odnieśliśmy sukces!

Wysokiej jakości składniki Automarii II to geny z brazylijskiego szczepu Santa Maria (który swą renomę zawdzięcza hajowi zahaczającemu o doświadczenie duchowe) i inny klasyczny szczep Sativy. To połączenie zostało następnie skrzyżowane z Cannabis Ruderalis, małą wytrzymałą rośliną z automatycznym zegarem biologicznym, która rozrasta się i kwitnie niezależnie od światła.

Rezultatem jest mała paczuszka o wybuchowym potencjale. Przeważająca sativa z domieszką indici lubi rosnąć w szybkim tempie i dostarcza zbiorów większych, niż większość automatycznie kwitnących odmian, jeśli ma do tego odpowiednie warunki. Podobnie jak wszystkie nasze automatyczne szczepy, Automarię II charakteryzuje uniwersalność, która jest atrakcyjna zarówno dla hodowców preferujących indoor, jak i tych uprawiających rośliny w ogrodach.

Roślina w środowisku indoor osiąga wysokość pomiędzy 70 cm i 1 m, co czyni ją odpowiednią do małych przestrzeni. Wzrost jest dokładny i zwarty, ze znacznym wyciąganiem głównej łodygi i bocznych rozgałęzień, co pozwala na dobry rozwój topów. Współczynnik calyxów do liści jest wysoki, co pozwala na szybkie ścięcie, gdy przychodzi czas zbiorów. Topy które wytwarza Automaria II są duże, twarde i ciężkie od żywicy.

Ten krzak wywołuje też uśmiech na twarzach ogrodników uprawiających w outdoor, a to za sprawą swojej szybkiej ewolucji z nasiona do gotowej do zebrania rośliny (70 dni, chociaż otrzymywaliśmy również informacje o nawet szybszym dojrzewaniu) i bezproblemowym wzroście na wysokość powyżej 1 m. Swobodnie wyrasta silna i zdrowa na Południu (śródziemnomorskie obszary Europy i Ameryki, jak też kraje na Półkuli Południowej). Automaria II dobrze sprawdza się również dalej na północy i jest często wybierana przez osoby uprawiające w miastach – na balkonach, w oknach, czy niewielkich ogródkach.

CECHY

Indica / Sativa: 30% Indica / 60% Sativa / 10% Ruderalis
Czas kwitnienia w pomieszczeniach 60 dni
Efekt / Buzz Podnoszenie, euforii wysokie
Zapach / Smak owowcowy, kwiatowy
Wydajność na zewnątrz (GR / PP) 75+ Gr
Wydajność indoor (gr / m2) Od 350 Gr do 450 Gr

 

 

 

Vertigo Auto

0 out of 5
(0)

Paradise Seeds Cannabis seeds, marijuana seeds from Paradise Seeds

Gruby Kawałek… Kiedy raz spróbujesz Vertigo, nie będziesz chciał przestać; ta wspaniała automatycznie kwitnąca roślina stanowi doskonałą opcję dla pacjentów medycznej marihuany próbujących uśmierzyć ból.

Jeden z naszych najnowszych szczepów, Vertigo, jest automatycznie kwitnącą rośliną, na której badania i rozwój poświęciliśmy wiele czasu. Przed wprowadzeniem na rynek wyhodowaliśmy liczne pokolenia, aby otrzymać tę hybrydę sativy i indici, udoskonalając jej stabilność i siłę.

Przez ostatnie kilka lat istniał duży popyt na nasze automatycznie kwitnące odmiany. Aby poszerzyć wybór naszych automatów przełożyliśmy nasze 20-letnie doświadczenie w praktykę, aby upewnić się, że zredukowanemu rozmiarowi i krótkiemu czasowi kwitnienia będzie towarzyszyć wysoka jakość. Vertigo jest jednych z tych szczepów, które powstały w wyniku starannych działań R & D (Research and Development – Badania i Rozwój), które stosujemy w Paradise Seeds, a w wyniku których udało nam się stworzyć jedną z pierwszych odmian automatycznych wyhodowanych specjalnie z myślą o użytkownikach medycznych.

Jako ze część z pacjentów medycznej marihuany niekoniecznie jest doświadczonymi hodowcami, Vertigo została zaprojektowana tak aby być łatwą w uprawie – jest odmianą uniwersalną i wyrozumiałą. Dobrze przystosowana do przestrzeni indoor, może osiągnąć wysoki wzrost dzięki genom sativy, osiągając 1 metr lub więcej. Jej krótki czas kwitnienia – 60 dni – czyni ją popularnym wyborem hodowców na cele komercyjne.

Będzie rosnąć bardzo dobrze również w środowisku zewnętrznym. Co jest oczywiste, więcej światła słonecznego i cieplejszy klimat na południu Europy, w południowych stanach USA i na półkuli południowej sprzyjają większym zbiorom. Jeśli chodzi zaś o regiony północne, lubimy myśleć o tym – podobnie jak o wszystkich naszych automatach – jako o darze od Boga dla hodowców gandzi mieszkających na tych bardziej umiarkowanych obszarach! Vertigo dobrze sprawuje się w miejskich i wiejskich ogrodach w krajach takich, jak Wielka Brytania, Niemcy, Czechy, północne Stany Zjednoczone czy niektóre rejony Kanady.

Smak jest owocowy z dominacją cytrusów, a efekt fizyczny. Szczególnie pomocny na paraliżujący ból, Vertigo wywołuje jednocześnie zrównoważony haj, na którym nie grozi Wam zniknięcie wciśniętym w kanapę i który pozwala na ogarnięcie wszystkich zadań.

Indica / Sativa :50% Indica / 50% sativa
Czas kwitnienia w pomieszczeniach 60 dni
Efekt / Buzz Ciężki
Zapach / Smak Intensywny intensywny bukiet
Wydajność na zewnątrz (GR / PP) 75+ Gr
Wydajność indoor (gr / m2) 500 Gr

 

 

 

Auto Whiteberry

0 out of 5
(0)

Paradise Seeds Cannabis seeds, marijuana seeds from Paradise Seeds

Słodka Piękność… Auto Whiteberry jest tak piękna, i dokładnie tak zabójcza jak nasza wersja feminizowana; jedyną różnicą jest to, że jej egzotyczne topy pochodzą od mniejszej rośliny i są ustawione według automatycznego zegarka.

Kiedy wyprodukowaliśmy szereg automatycznie kwitnących roślin, wybraliśmy niektóre z naszych ulubionych odmian Paradise na repliki, a jedną z nich była White Berry. Wybraliśmy właśnie ją, ponieważ oryginał był produktem, w który zainwestowaliśmy mnóstwo czasu i wysiłku, szczepem nowej generacji, który łączył w sobie najlepsze elementy swoich klasycznych przodków. Rezultatem była roślina o niemal perfekcyjnej formie.

Wytrzymała, z topami rosnącymi wokół głównej łodygi i z uporządkowanym wzorcem wzrostu, Auto Whiteberry ma kolor charakterystyczny dla oryginału. Topy układają się w zbite, pokryte żywicą kępy lśniące trychomami. Ten automatycznie kwitnący szczep jest doskonałą opcją zarówno do uprawy wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Dla growerów preferujących indoor, rozmiar czyni z niej poręcznego przyjaciela, zwłaszcza na o ograniczonej przestrzeni. Rośliny osiągają wysokość około 75 cm i pomimo że zbiory mogą nie być tak pokaźne jak w przypadku niektórych innych odmian, jakość końcowego produktu czyni ją popularnym wyborem wśród koneserów poszukujących bardziej egzotycznych przeżyć. Szacunkowe 63 dni pomiędzy zasadzeniem i zbiorami również są całkiem wabiące dla hodowców.

Auto Whiteberry jest tak samo dobrze przystosowana do uprawy w outdoor, szczególnie w ogrodach i szklarniach, gdzie zabawa nosi nazwę kamuflaż. Dla hodowców martwiących się sąsiadami, jeden lub dwa krzaki na balkonie również nie są wielkim zagrożeniem dla bezpieczeństwa. Na rynku jest jedynie kilka automatycznych roślin, które będąc uprawianymi na zewnętrz mają taką wydajność i szybkość (65 dni).

Kiedy jest już ścięta, Auto Whiteberry charakteryzuje taka sama złożoność i wszechstronność, jaka jest udziałem oryginału. Wyszukana struktura genetyczna dająca połączenie haju i skucia wytwarza dym, który pomoże Wam przetrwać dzień, a następnie utuli Was do snu, gdy nastanie noc.

CECHY

Indica / Sativa 80% Indica / 10% Sativa / 10% Ruderalis
Czas kwitnienia w pomieszczeniu 63 dni
Efekt / Buzz Łagodny do silnego odprężenia
Zapach / Słodkie jagody i ostre
Wydajność na zewnątrz (GR / PP) 50+ Gr
Wydajność indoor (gr / m2) 350 Gr

 

 

Pandora Auto

0 out of 5
(0)

Paradise Seeds Cannabis seeds, marijuana seeds from Paradise Seeds

Darczyńca… W greckiej mitologii Pandora była pierwszą kobietą na Ziemi, obdarowaną wyjątkowym prezentem przez każdego z Bogów zasiadających na szczycie Olimpu. Ta historia została inspiracją dla nazwania tej słodko – pikantnej indici…

Pandora to kolejna z naszych automatycznie kwitnących odmian, która została wyhodowana z uwzględnieniem użytkowników medycznych. Kiedy pierwszy raz trafiła na rynek zdobyła renomę jednego z najmocniejszych automatycznych szczepów na świecie. Użyliśmy genów ruderalis, aby nadać jej charakterystyczny szybki czas kwitnienia i niewysoką posturę, jednak pozostała część osobowości Pandory to czysta indica, wpisująca się w tradycję naszych słynnych odmian Sensi Star i Spoetnik #1.

Pandora jest laureatką konkursów; odznaczona na High Life Cup, wyróżnia się takimi cechami jak zbita, zwarta forma czy długie, aromatyczne topy opakowane w żywicę. Wprowadzona na rynek zdobyła popularność wśród hodowców uprawiających zarówno w pomieszczeniach, jak in a zewnątrz, doceniona za swoją zdolność do wyciągania się i potencjał przynoszenia dużych plonów.

Dla ogrodników preferujących indoor Pandora jest wymarzoną rośliną z wysokim współczynników calyxów do liści i topami, które są długie, grube i lepkie. Dobra do upraw o ograniczonej przestrzeni – rośnie korpulentna i opasła, rzadko kiedy osiągając 1m wysokości w indoorze. Szybko kwitnie (60-75 dni, w zależności od środowiska).

Na zewnątrz, w warunkach ogrodowych, szklarniach czy miejskich balkonach można spodziewać się wzrostu do 1.20 metra. Hodowcom z obszarów południowych (od Hiszpanii i Włoch w Europie do południowych stanów USA), jak również tych mieszkających na półkuli południowej Pandora oferuje potencjał wytworzenia plonów, które mogą przekroczyć nasze uśrednione szacunki. Roślina charakteryzuje się satysfakcjonującą wydajnością również w północnych częściach Europy i w Kanadzie; jest dobrym wyborem dla tych, którzy planują wczesne zbiory.

Smak jest słodki, efekt odprężający. Zapalona, Pandora wytwarza gładki dym i wywołuje długotrwałe brzęczenie. To czyni ją popularnym wyborem użytkowników medycznych, którym zależy na hodowaniu swojego własnego lekarstwa.

CECHY

Indica / Sativa : 70% Indica / 20% Sativa / 10% Ruderalis
Czas kwitnienia Od 60 dni do 65 Dni
Efekt / Buzz Długotrwały, stoned efekt
Zapach / Smak Słodkie i pikantne
Wydajność na zewnątrz (GR / PP) 100+ Gr
Wydajność indoor (gr / m2) 400 Gr

 

 

 

Auto Wappa

0 out of 5
(0)

Paradise Seeds Cannabis seeds, marijuana seeds from Paradise Seeds

Jesteśmy bardzo dumni z Auto Wappa, ponieważ otrzymanie słusznej jakości automatycznej odmiany z zachowaniem jakości oryginalnej, wielokrotnie odznaczanej Wappa kosztowało nas dużo pracy. Tak czy inaczej, rezultaty są bardzo przyjemne i robią wrażenie na hodowcach i palaczach odkąd wprowadziliśmy szczep na rynek.

To połączenie sativy i indici ma słodką, skunkową duszę i głęboko owocowy smak który sprawia, że będziecie wracać po więcej. W tej sytuacji to całe szczęście, że Auto Wappa podobnie do swojej feminizowanejstarszej siostry wytwarza krztuszące topy szybciej, niż Gremlin produkuje futrzane kulki, jeśli nakarmisz go po północy.

Czego jeszcze możesz się spodziewać po tej automatycznej wersji jednego z naszych najlepiej sprzedających się szczepów? Cóż, tak naprawdę wszystkiego, co można znaleźć w oryginale, po prostu w automatycznie kwitnącej wersji. Geny cannabis ruderalis wyposażyły ją w automatyczny zegar biologiczny, zapewniając okres od nasiona do zbiorów mieszący się w 60 – 70 dniach. Idealna dla początkujących, Auto Wappa jest spełnieniem marzeń hodowców i rozkwita zwartymi kwiatami, które przynoszą ładunek wielkich topów naoliwionych żywicą.

Będzie bardzo ładnie zachowywać się w warunkach indoor, gdzie jej zdecydowany wzrost i ciężkie owoce uczynią ją bardzo atrakcyjną dla tych z Was, którzy poszukują jakości i wysokich zbiorów. Po zasadzeniu Auto Wappa się wyciągnie, przejawiając konsekwentny, zwarty wzrost. Kiedy zakwitnie, wejdzie w tryb hiper produkcji pokrywając topy dywanami kryształków.

Jako fantastyczny wybór dla hodowców w outdoor, ten automat jest zdolny osiągnąć 1 m wysokości, jeśli zapewni się mu odpowiednie warunki. Zasadzona w okolicach połowy maja po ustaniu wieczornych przymrozków, i ścinana na koniec czerwca, ta automatyczna roślina wywoła uśmiech na twarzy każdego hodowcy.

Nasz producent wielkich topów daje też znakomity dym, naturalnie owocowy i słodki w smaku. Przynosi również indicowe brzęczenie, które łączy w sobie zrelaksowanie z poczuciem ożywienia, co czyni go odmianą odpowiednią na każdą porę dnia.

CECHY

Indica / Sativa  50% Indica / 40% Sativa / 10% Ruderalis
Czas kwitnienia Od 60 dni do 65 Dni
Efekt / Buzz Zaskakująco silny
Zapach / Słodkość Słodycz i owoc
Wydajność na zewnątrz (GR / PP) 50+ Gr
Wydajność indoor(gr / m2) 400 Gr

 

 

 

Auto Jack

0 out of 5
(0)

Paradise Seeds Cannabis seeds, marijuana seeds from Paradise Seeds

Wyszczerzony Pełzacz… Auto Jack dodaje szczyptę Ruderalis do krzyżówki Jack Herer i White Widow aby stworzyć hybrydę, w której żyłach płynie wydajność. Będąc połączeniem tak klasycznych odmian, ta roślina przynosi totalnie pozytywny haj i odsuwa smutki na bok.

Jack Herer to legendarny szczep nazwany na cześć konopnego aktywisty, który długo i dzielnie walczył o legalizację zioła. Roślina, która z natury jest wysoka a jej charakter to przeważająca sativa, Jack Herer, jest prawdziwym pełzaczem, a pełzaniu temu towarzyszy długotrwałość. Na rozmnażanie wybraliśmy silną matkę JH.

White Widow również jest legendarnym szczepem, który wziął nazwę od egzotycznego i potężnego pająka Black Widow (Czarna Wdowa), przechrzczonego na White (Białą) z powodu charakterystycznego, cukrowo-kryształowego okrycia trychomów otulających topy. Osławiona ze względu na swoja siłę, White Widow charakteryzuje również szybkie zakwitanie i dlatego też wybraliśmy właśnie jeden z tych gatunków.

Z połączenia dwóch znakomitych szczepów narodził się Auto Jack, który ma w sobie to co najlepsze z obu światów. Automatycznie kwitnąca cząstka pochodzi od Ruderalis, prawdziwie cudownej rośliny cannabis, która ośmiela się stawić wyzwanie Arktyce dzięki automatycznemu cyklowi kwitnienia, który wykształciła naturalnie w ciągu milionów lat ewolucji. Geny te powodują zdecydowany wzrost i szybki proces kwitnienia (szacowany na 65 – 75 dni w indoors oraz 80 lub więcej dni na zewnątrz, niektórzy hodowcy raportowali nawet szybsze zbiory).

Hybrydę tę charakteryzuje stabilność, forma i doskonałe pochodzenie, dzięki czemu wytwarza doskonałe plony dużych topów – aż do 450 gramów na metr kwadratowy w warunkach indoor lub 200 gramów na roślinę na zewnątrz. To czyni ją wysoce efektywną rośliną zarówno dla hodowców preferujących indoor, jak i outdoor na obu półkulach.

Jeśli chodzi o efekty, to jeśli Wdowa spotyka Jacka, efektem jest przyjemne zderzenie historycznych hajów. Ze swoją siłą i długotrwałością ten szczep jest atrakcyjny dla oldschoolowych, jak i newschoolowych ekip.

CECHY

Indica / Sativa 20% Indica / 70% Sativa / 10% Ruderalis
Czas kwitnienia Od 65 dni do 70 dni
Efekt / Buzz Wysoki podniesienie z uderzeniem
zapach / smak Fruity, słodkie
Wydajność na zewnątrz (GR / PP) 125+ Gr
Wydajność indoor(gr / m2) 450 Gr

 

 

 

Auto Acid

0 out of 5
(0)

Paradise Seeds Cannabis seeds, marijuana seeds from Paradise Seeds

Trip Advisor… Dokładnie tak jak jej starsza siostra, Auto Acid jest hybrydą indici z sativą, zapewniającą inspirujący i lekko tripowy haj; jest też odpowiednia do użytku medycznego dla osób poszukujących pomocy w opanowaniu bólu.

Smak i dym to czysty Diesel. Rodowód tej automatycznie kwitnącej odmiany ciągnie się od rośliny-matki, słynnego na całym świecie amerykańskiego szczepu, z którego po dodaniu domieszki holenderskich genów udało się otrzymać wersję o mocy większej niż oryginał. Acid, kiedy został wprowadzony na rynek jako jeden z naszych newschoolowych szczepów, został świetnie przyjęty przez fanów Diesel’a i od tej pory cieszy się nieustającym zainteresowaniem.

Hybrydę Auto Acid udało nam się uzyskać poprzez selekcję i krzyżowanie wsteczne – proces, który trwał przez wiele pokoleń, aż w końcu byliśmy zadowoleni z rezultatów. Automatyczne kwitnienie pochodzi z dodatku Ruderalis, które wprowadziły do rośliny automatyczny gen.

W rezultacie otrzymaliśmy roślinę, która rośnie praktycznie wszędzie – od parapetów okiennych w mieście do zakamuflowanych zakamarków ogrodów i szklarni. W ciągu kilku lat mocno inwestowaliśmy w rozwój naszych automatycznych odmian hodując rośliny, które charakteryzuje większa stabilność i obfitsze plony.

Auto Acid jest dobrym wyborem dla osób hodujących w systemie indoor, zwłaszcza tych dysponujących ograniczoną przestrzenią. Jeśli w indoor dacie mu 75 dni od kiełkowania, możecie spodziewać się zbiorów wysokości 400 gramów na metr kwadratowy. Na zewnątrz można liczyć na to, że każda roślina przyniesie Wam do 100 gramów pokrytych szronem trychomów topów.

Auto Acid jest też odpowiedni do hodowli outdoor w północnych regionach: od Wielkiej Brytanii i części Kanady, po Czechy i Austrię, gdzie bez problemu rozwinie się w ciągu stosunkowo krótkiego lata. Ci, którzy zasieją swoje nasiona w południowej części Europy, Stanów Zjednoczonych i na kontynencie południowoamerykańskim mogą cieszyć się zbiorami, które przekraczają nasze szacunki.

Jak sugeruje nazwa, możecie spodziewać się niezwykle intensywnego bukietu i aromatu, szczególnie jak na automatycznie kwitnącą odmianę. Posmak, trzymając się tradycji Diesel’a, to przynosząca pociechę kwaskowość. Efekt to brzęczenie, które nadaje dniom uśmiechnięty, psychoaktywny blask, jak też pomoże Wam przetrwać wieczór, jeśli potrzebujecie energetycznego zakręcenia.

„Roślina rosła energicznie jakby chciała się rozwijać, główny top był wielki i zdrowy, trymowanie było łatwe ze względu na dobry stosunek topów do liści, była OSZRONIONA i pachniała kwaśno, bardzo gryząco. ZDECYDOWANIE będę uprawiać Auto Acid w przyszłości!” Rollitup Forum

CECHY

Indica / Sativa  50% Indica / 40% Sativa / 10% Ruderalis
Czas kwitnienia w pomieszczeniach 75 dni
Czas Outdoor  80 Dni
Efekt / buzz Buzz
Zapach / Smak Sour
Wydajność na zewnątrz (GR / PP) 75+ Gr
Wydajność indoor (gr / m2) 400 Gr

 

Auto Collection pack #2

0 out of 5
(0)

Paradise Seeds Cannabis seeds, marijuana seeds from Paradise Seeds

3 fantastyczne, feminizowane, automatycznie kwitnące odmiany w jednym zestawie. 2 nasiona każdej odmiany w małym pudełku, w sumie 6 nasion: 2 Auto Acid, 2 Pandora, 2 Automaria II

 

 

 

Auto Collection pack #1

0 out of 5
(0)

Paradise Seeds Cannabis seeds, marijuana seeds from Paradise Seeds

3 fantastyczne, feminizowane, automatycznie kwitnące odmiany w jednym zestawie. 2 nasiona każdej odmiany w małym pudełku, w sumie 6 nasion: 2 Auto Wappa, 2 Auto Whiteberry, 2 Vertigo.

 

 

 

Indica + Sativa Champions Packs

0 out of 5
(0)

Paradise Seeds Cannabis seeds, marijuana seeds from Paradise Seeds

One Collection pack. Six feminized seeds. Indica varieties:

 • 2x Sensi Star
 • 2x Ice Cream
 • 2x White Berry

One Collection pack. Six feminized seeds. Sativa varieties:

 • 2x Nebula
 • 2x Jacky White
 • 2x Delahaze

 

 

 

Sativa Champions Pack

0 out of 5
(0)

Paradise Seeds Cannabis seeds, marijuana seeds from Paradise Seeds

3 zapierające dech, wielokrotnie nagradzane odmiany Sativa w jednym zestawie! 2 nasiona z każdej odmiany w małym pudełku, w sumie 6 nasion: 2 Nebula, 2 Jacky White, 2 Delahaze.

 

 

 

Nebula II CBD

0 out of 5
(0)

Paradise Seeds Cannabis seeds, marijuana seeds from Paradise Seeds

Nebula CBD II w związku z dominacją Sativy szybko rozwija się w krzaki z bocznymi odgałęzieniami i główną łodygą pokrytymi dużymi aromatycznymi topami, bardzo przypominającymi klasyczną, bogatą w THC Nebulę. Podobnie jest z wytwarzaniem żywicy, już młode kwiaty są nią okryte, nie wpływa na to wyższy udział CBD. Duża zawartość CBD na średnim poziomie 7% i THC 6% czyni Nebulę II CBD dobrze zbilansowaną rośliną medyczną o współczynniku 1:1. Rośliny zbiera się w stosunkowo niedługim czasie (60 dni). Zaskakująco dobre plony ponad 30 gram wysuszonych topów na krzak otrzymuje się z roślin o wysokości 55-60 cm, które miały za sobą tydzień okresu wegetatywnego.  Można oczekiwać bardzo przyjemnego, odprężającego i zrównoważonego, wypośrodkowanego efektu. Cieszcie się owocami pracy Paradise Seeds!

CECHY

Indica / Sativa  40% Indica / 60% Sativa
Czas kwitnienia Od 60 dni do 63 dni
Miesiąc zbiorów (n.L) w połowie października
Miesiąc żniwa (s.L) w połowie kwietnia
Efekt / Buzz Mellow head buzz zarówno psychicznie, jak i fizycznie
zapach/ smak Miód słodycz i owocowy
Wydajność na zewnątrz (GR / PP) 700 Gr
Wydajność indoor(gr / m2) 450 Gr

 

 

Durga Mata II CBD

0 out of 5
(0)

Paradise Seeds Cannabis seeds, marijuana seeds from Paradise Seeds

Durga Mata jest szczepem Indici z mocno żywicznymi, zbitymi, tłustymi topami, tak jak nasza nowa odmiana DM-II-CBD. Jedyną różnicą jest zawartość CBD (Cannabidiol). To, co było bogatą w THC odmianą wywołującą odprężający efekt, powszechny w szczepach czystej Indici, teraz stało się prawdziwą rośliną medyczną. Cannabidiol nie jest psychoaktywny. Wysoka zawartość CBD (8,5%) i 7% poziom THC nadaje Durga Macie II wiele właściwości leczniczych, Badania wykazały, że ma działanie przeciwdrgawkowe, przeciwzapalne, łagodzące nudności oraz przeciwlękowe, a co więcej jest bardzo skuteczne w łagodzeniu bólu. Durga Mata II CBD jest wytrzymałą rośliną o głównej łodydze porośniętej kwiatami, które pod koniec okresu kwitnienia pokrywają się żywicą. Twarde jak kamień topy mają złożony aromat, przypominający słodki zapach tureckich owoców. Rośliny zbiera się w ciągu 56-58 dni, uzyskują imponujące plony. Ostateczna wysokość krzaków, po jednym tygodniu okresu wegetatywnego i następnie kwitnieniu to średnio 50 cm, natomiast plony to powyżej 25 gramów wysuszonych topów na krzak. Cieszcie się owocami pracy Paradise Seeds.

CECHY

Indica / Sativa  90% Indica / 10% Sativa
Czas kwitnienia w pomieszczeniach 55 dni
Miesiąc zbiorów (n.L) Na początku października
Miesiąc żniwa (s.L) na początku kwietnia
Efekt / Buzz Odprężenie umysłu i ciała, łagodzenie bólu. Silne właściwości medyczne.
Zapach / Smak Hash, pikantny, skondensowany
Wydajność na zewnątrz (GR / PP) 500 Gr
Wydajność indoor(gr / m2) 400 Gr

 

 

 

Dutch Kush

0 out of 5
(0)

Paradise Seeds Cannabis seeds, marijuana seeds from Paradise Seeds

Nizinny klasyk… Dutch Kush to roślina dla miłośników wbijania się w kanapę oraz użytkowników medycznych poszukujących kompletnego wyciszenia. Silna i relaksująca indica, która rośnie duża i szybko kończy.

Popularność Kush wywołała wprowadzenie na rynek wiele nowych odmian. Jednak klienci Paradise Seeds dobrze wiedzą, że my się zbytnio nie spieszymy! Bez pośpiechu stworzyliśmy na temat Kush swoją własną wariację, która została ulepszona o specjalne holenderskie genetyczne moce i wyhodowana na bardzo silną i efektywną roślinę.

Resultatem naszych prac jest roślina o niesamowitej sile, jakiej możecie oczekiwać po żywicznym szczepie uprawianym ze względu na jego zdolność do produkcji haszyszu. Do tej mieszanki dodaliśmy genetyczny przyspieszacz, dzięki któremu ogrodnicy otrzymują nasiono osiągające szybki wzrost i wczesne zbiory w ciągu 8 – 9 tygodni.

Ogrodnicy na pewno zwrócą uwagę na wyróżniający się wzrost Dutch Kush. Rośliny charakteryzują się wieloma odgałęzieniami i wyjątkowym rozwojem calyxów – rosnących na łodydze z niewielkimi przestrzeniami pomiędzy jednym a drugim, co pozwala na wykształcenie słusznych rozmiarów, zbitych kęp. Kiedy zaczyna kwitnąć, wybucha silnym, cierpkim aromatem, przypominając o sprawdzeniu filtrów węglowych.

Roślina ta jest niska i łatwa w prowadzeniu. Jest odpowiednia do uprawy indoor, a rozwój kwiatów czyni ją dobrze przystosowaną do alternatywnych technik uprawy, takich jak SOG lub SCROG (Sea of Green oraz Screen of Green). Topy które wytwarza są niesamowicie gęste, a zawartość żywicy niewiarygodnie wysoka, dlatego na koniec możecie się spodziewać naprawdę lepiących palców!

W warunkach zewnętrznych również rozkwitnie doskonale. Wysokie zbiory i gęstość kęp oznacza, że Dutch Kush uwielbia ciepło i słońce, które dominują w południowych regionach, jednakże szybkość jego dojrzewania daje pewną gwarancję wspaniałych rezultatów również w bardziej północnych regionach Europy, Rosji czy Ameryki.

Gdy już jest wysuszona, roztacza aromat ziemistego karmelu i bukietu kawowego z nutami cytrusów i słodyczą skunka. Ten soczyście smakujący dym jest znakomitą przystawką do dania głównego. Efekt to szybkie wystartowanie, któremu towarzyszy podwyższona wrażliwość sensoryczna, głównie w obszarach wzroku i słuchu. Po chwili potężny indicowy welon opada na użytkownika, zanurzając jego ciało w głębinach i wspaniale euforycznym odprężeniu.

Ten zdominowany przez indicę szczep jest świetnym antidotum na bezsenność i stress, jak również doskonałym wyborem dla pacjentów, którzy poszukują naturalnych sposobów na zarządzanie bólem i ulgę.

CECHY

Indica / Sativa  80% Indica / 20% Sativa
Czas kwitnienia w pomieszczeniach 60 dni
Miesiąc zbiorów (n.L) Na początku października
Miesiąc żniwa (s.L) na początku kwietnia
Efekt / Buzz Mocny organ ukamienowany, wzbudzający słuch i wzrok
Smell / Taste Ziemski karmel i kawa, bukiet, cytrusowa i słodka skunksowa
Wydajność na zewnątrz (GR / PP) 500 Gr
Wydajność indoor (gr / m2) 500 Gr

 

 

 

 

L.A. Amnesia

0 out of 5
(0)

Paradise Seeds Cannabis seeds, marijuana seeds from Paradise Seeds

Wybierana przez Legendy (Sativa)… LA Amnesia jest potężną sativą o wysokich plonach, o zwiększonej zawartości THC, rezultatem współpracy pomiędzy legendarnymi hodowcami Paradise Seeds oraz legendarnym marihuanistą, Tommy Chongiem, dla jego nowej firmy Chong’s Choice.

Szukaliśmy wyjątkowej sativy, aby włączyć ją w ekskluzywną linię Chong’s Choice i zdecydowanie nam się udało! L. A. Amnesia łączy w sobie genetyki słynnego holenderskiego szczepu Amnesia Haze z niesamowicie mocną odmianą Kush. Nazwana na cześć Los Angeles, ten niebiański szczep pasuje doskonale do Miasta Aniołów!

Amnezja to owocowy, energetyzujący szczep, o kodzie genetycznym mającym swoje korzenie na Jamajce i w Azji Południowej, którego nie trzeba przedstawiać doświadczonym palaczom. Natomiast Kush w tym połączeniu to nasza władna wariacja na temat popularnej odmiany, wyposażona w holenderskie geny, które zapewniają klasyczne dobre uderzenie.

Na warunki growroomu pod dachem, L.A. Amnesia to zdecydowanie dobry wybór, roślina odpowiednia zarówno dla początkujących, jak i starych wyjadaczy. Pomimo, że jest to sativa, nie wyciąga się aż tak bardzo jak inne odmiany, a ta genetyczna mieszanka daje roślinę, która wytwarza duże centralne pąki o wielkich topach i wysokiej proporcji topów do liści. Trichomowy płaszcz jest tak ciężki, że topy mienią się jak magiczne kryształy.

W warunkach zewnętrznych L. A. Amnesia również dobrze sobie radzi. W regionach południowych, gdzie jest pod dostatkiem ciepła i światła, zdecydowanie wystrzeli do słońca i wynagrodzi hodowcę pokaźnymi plonami. Całkiem nieźle będzie rosnąć również w bardziej północnych rejonach Eurazji i Ameryk, jednak wielkie i zbite topy będą wymagać dużej uwagi i sprawdzania obecności pleśni na jesieni.

Z tym szczepem hodowca jest nagradzany najlepszym z obu światów. Ma on wyróżniający się, cytrusowo-ziemisto-haze’owy smak i jest pełny terpenów, dlatego z pewnością będzie popularny wśród koneserów. Niezwykła moc, z drugiej strony, z pewnością wywrze wrażenie na tych, którzy doceniają mocne uderzenie. Najważniejsza jest tu moc (20-24% THC) dająca intensywny haj, który pobudzi umysł i zapanuje nad ciałem!

L.A. Amnesia zadowoli rekreacyjnych miłośników sativy, a jej doskonałe, wszechstronne właściwości przyniosą ulgę w bólu oraz wzmogą apetyt u użytkowników medycznych.

CECHY

Indica / Sativa: Większość Sativa
Czas kwitnienia: Od 56 dni do 63 dni
Efekt: Buzz Euforyczny, długotrwały, silny haj
Zapach / Smak: Owocowy, cytrusowy, mgła
Wydajność na zewnątrz (GR / PP) 1000+ Gr
Wydajność indoor(gr / m2) 600 Gr

 

 

Mendocino Skunk

0 out of 5
(0)

Paradise Seeds Cannabis seeds, marijuana seeds from Paradise Seeds

Wybierana przez Legendy (Hybryda)… Mendocino Skunk, stworzony we współpracy z Chong’s Choice, to doskonałe połączenie sativy i indici, które daje roślinę o wysokich plonach, łatwą w uprawie i zapewniającą przyjemne doświadczenie dla użytkowników.

Mendocino Skunk został zainspirowany przez spotkanie wielkich konopnych tradycji z kalifornijskiego Emerald Triangle i amsterdamskiej sceny coffee shopów. Region Mendocino jest położony na północnym wybrzeży Kalifornii, a jego nazwa była związana z ziołem od lat 60-tych. Idealny klimat i wiedza lokalnej społeczności stworzyła z niego bazę do rozmnażania doskonałej jakości konopi.

W tym ekscytującym hybrydowym projekcie zdecydowaliśmy się połączyć esencję Mendocino z najlepszymi holenderskimi genami od Paradise Seeds i jesteśmy bardzo zadowoleni z rezultatów. Roślina ta jest niższa i bardziej krzaczasta niż wiele innych odmian, co czyni ją dobrą opcją dla początkujących. Doświadczeni hodowcy z pewnością również docenią łatwość uprawy i przyjemne właściwości.

Dobry wybór do warunków indoor, Mendocino Skunk to stabilna roślina, która osiąga średnich rozmiarów wielkość, dlatego też jest odpowiednia, kiedy Twoja przestrzeń uprawna jest ograniczone. Ma gruby centralny top, a rozgałęzienia boczne również zapewniają pokaźny wzrost kwiatów. Proporcja calyxów do liści czyni trymowanie bardzo szybkim, kiedy nadchodzi czas zbiorów.

Ta roślina będzie się wspaniale rozrastać również na zewnątrz, zapewniając chwile szczęścia hodowcom z północnych regionów Europy, Kanady i Ameryki, dzięki domieszce Mendocino w Skunkowym miksie. W cieplejszych, bardziej śródziemnomorskich klimatach, ma potencjał optymalnego zwiększenia plonów, jako że bardzo dobrze reaguje na światło słoneczne.

Owocowy smak i tony skunka twoich smakowitych topów spowodują mrowienie na Twojej skórze i proszenie o więcej – to znak przyjemnego uderzenia, które właśnie do Ciebie zmierza. Efekt, jak możesz się spodziewać po tej hybrydzie, jest dobrze zbalansowany i gładki. „Energetyzujący” to określenie, które jest używane do opisu Mendocino Skunk, pozytywny haj i dobre samopoczucie, które rozjaśnia dzień.

Ten szczep ma również właściwości, które przemawiają do użytkowników medycznych, dzięki swojej hybrydowej kompozycji. Indica przynosi uczucie odprężenia, podczas gdy cechy sativy pobudzają umysł, pozwalając użytkownikowi skupić się na codziennych zadaniach.

CECHY

Indica / Sativa: Ratio 60% Indica / 40% Sativa
Czas kwitnienia: Od 49 dni do 56 dni
Efekt : Energetyzujący i odprężający
Zapach/ Smak: Skun z owocami słodyczą truskawki
Wydajność na zewnątrz (GR / PP) 1000 Gr
Wydajność indoor(gr / m2) 700 Gr

 

 

 

Blue Kush Berry

0 out of 5
(0)

Paradise Seeds Cannabis seeds, marijuana seeds from Paradise Seeds

Wybierany przez Legendy (Indica)… Blue Kush Berry to słodko smakująca indica, która łączy w sobie ogromną moc Kush z pysznie owocowym aromatem. Efekt współpracy z Chong’s Choice – Paradise Seeds połączyło ten popularny szczep z holenderską siłą i witalnością, aby stworzyć doskonałej jakości roślinę o wysokiej wydajności.

Pomimo, że to połączenie jest stosunkowo nową odmianą na scenie, roślina ta ma imponujące pochodzenie. Roślina Kush jest niska i krzaczasta, słynna ze względu na swoją wysoką żywiczność i moc efektów. Dodaj do tego Shishkaberry, a otrzymasz przepyszny szczep o sile młota kowalskiego oraz słodkim smaku jagód.

Podobnie jak inne szczepy Kush, roślina ta charakteryzuje się niskim wzrostem i krzaczastą formą. Możesz spodziewać się, że Blue Kush Berry wytworzy grube, zbite topy, które niemal wybuchają z łodygi, jak Shishkaberry w bajkowym letnim ogrodzie. Kiedy nadchodzi czas zbiorów, topy rumienią się odcieniami fioletu, które wypełnią Twoją przestrzeń hodowlaną najbardziej wyśmienitymi z aromatów.

Dzięki swoim rozmiarom jest to doskonała roślina do uprawy w warunkach indoor, szczególnie jeśli masz ograniczenia co do wysokości. Łatwość uprawy tej rośliny cannabis czyni z niej doskonałego kompana growroomów, a jagodowe tony przynoszą przyjemny (i nieco cierpki) zapach do swojego otoczenia.

Blue Kush Berry jest doskonale wydajna również na zewnątrz. Jej Kushowe pochodzenie czyni ją krzepką rośliną, która jest przystosowana do większości ogrodów. Naturalnie, będzie reagowała na dużą ilość słońca, ale będzie rosnąć bardzo dobrze również w bardziej północnych regionach Ameryki i Europy. Warto zauważyć, że jej wyróżniający jagodowy kolor może różnić się w zależności od klimatu.

Ze swoimi twardymi topami otulonymi grubą skorupą trychomów, odcienie fioletu zestawione są z pomarańczowymi pistilami i – jak możesz się spodziewać – smak tych topów to same owoce! Słodkie nuty zapachu jagód są miękkie i delikatne, jednak efekt jest całkiem przeciwny, jako że przynosi potężnego, długo trwającego couchlocka.

Poza swoją popularnością wśród kanapowych surferów i rekreacyjnych miłośników couchlocka, szczep ten ma również właściwości medyczne – szczególnie w obszarach redukcji stresu i bólu, jak również stymulacji apetytu.

CECHY

Indica / Sativa:  Większość Indica
Czas kwitnienia: Od 55 dni do 60 dni
Efekt : Buzz Długotrwałe potężne skucie, odprężające i uspokajające.
Zapach/ Smak Owocowy, jagodowa słodkość.
Wydajność na zewnątrz (GR / PP) 800 Gr
Wydajność indoor (gr / m2) 500 Gr

 

 

Opium

0 out of 5
(0)

Paradise Seeds Cannabis seeds, marijuana seeds from Paradise Seeds

Ta słodko – gorzka hybryda z wysoką proporcją topów do liści może być uprawiana w SoG (Sea of Green) lub w normalnej hodowli. Wielkie topy piętrzą się jeden na drugim, formując ładnie wyglądające trichomowe szczyty  – jedne z największych, jakie kiedykolwiek były widziane. Jeden z doświadczonych hodowców do celów medycznych z szacunkiem nazywa Opium „totemem”. Hodowana w wodzie lub włóknach kokosowych, Opium zachowuje się fenomenalnie, w znaczeniu łatwości kierowania rośliną i energicznego wzrostu.

Zapach i smak opium są skomponowane głównie z owoców. Większość roślin ma kremowy, tropikalny smak. Opium jest majestatyczną rośliną, dającą intensywny haj od startu do lądowania. Nie zostawia Cię rozbitego na ziemi, kiedy podróż dobiega końca. Jej sativowe pochodzenie daje o sobie znać w każdej komórce Twojego ciała, unosząc Cię w niesamowitym, energetyzującym haju w świat pełen wizuali i galopujących myśli.

* Laureat High Times Cannabis Cup 2006 Silver medal (Bio category)

CECHY

Typ: sativa/indica (50/50) ·
Czas kwitnienia: 60 dni indoors. Outdoors, wczesny październik (półkula północna)
Wydajność: 450 g/m2 indoors. Outdoors 600+ gramów na roślinę
Środowisko: Indoors. Outdoors pomiędzy równoleżnikami 50º N i 50º S
Efekt: wizualny, pobudzający
Zapach/Smak: Kremowy, owocowy punch/winogrono
THC: 15-18%

 

 

 

Nebula Regular

0 out of 5
(0)

Paradise Seeds Cannabis seeds, marijuana seeds from Paradise Seeds

Nebula, “mgławica”, została wyhodowana w 1996 roku i otrzymała nazwę ze względu na swoje gwiezdne cechy. Nebula ma otwartą strukturę, która jest idealna do uprawy indoor, gdzie rośliny osiągają optymalną wydajność w warunkach SoG (Sea of Green). Przy użyciu 20 roślin na metr kwadratowy zbiory mogą osiągnąć nawet pół kilograma. Nebula będzie dobrze się czuć zarówno w wodzie, w kokosie, jak i glebie. Ta odmiana była z powodzeniem uprawiana outdoorowo w Holandii i jest odpowiednim wyborem dla ogrodów w klimacie umiarkowanym, gdzie przed pierwszymi przymrozkami jest przynajmniej 9 tygodni na wegetację.

Nebula ma niewielką rozpiętość, ale wytwarza grube topy jeśli dostarcza się jej dużo światła. Jak sugeruje nazwa, Nebula migocze kryształkami żywicy, które zabiorą Cię w przestrzeń kosmiczną. Haj jest ponadzmysłowy i pobudzający, czasem nawet nieco psychodeliczny. Nebula mogłaby też otrzymać imię “miodowe zioło” ze względu na swój słodki zapach i wyraźnie miodowo-owocowy smak, który jest atrakcyjny i przyjemny nawet dla palacza-weterana.

* Laureat 3-go miejsca Highlife Cup 2004  (hydro category)
* Laureat 1-go miejsce Copa La Bella Flor Spain 2005
* Laureat 2-go miejsca High Times Cannabis Cup 2005

CECHY

Typ: indica / sativa
Czas kwitnienia: 60-65 dni indoors. Outdoors połowa października (półkula północna)
Odpowiednie środowisko: Indoors. Outdoors pomiędzy równoleżnikami 50º N i 50º S
Wydajność: do 500 g/ m2 w SoG indoor. 500-600 gramów na roślinę w outdoor
Efekt /Buzz: pobudzający, psychodeliczny
Zapach/Smak: owocowy/słodki
THC: 15-18%

 

 

 

Nebula

0 out of 5
(0)

Paradise Seeds Cannabis seeds, marijuana seeds from Paradise Seeds

Nebula, “mgławica”, została wyhodowana w 1996 roku i otrzymała nazwę ze względu na swoje gwiezdne cechy. Nebula ma otwartą strukturę, która jest idealna do uprawy indoor, gdzie rośliny osiągają optymalną wydajność w warunkach SoG (Sea of Green). Przy użyciu 20 roślin na metr kwadratowy zbiory mogą osiągnąć nawet pół kilograma. Nebula będzie dobrze się czuć zarówno w wodzie, w kokosie, jak i glebie. Ta odmiana była z powodzeniem uprawiana outdoorowo w Holandii i jest odpowiednim wyborem dla ogrodów w klimacie umiarkowanym, gdzie przed pierwszymi przymrozkami jest przynajmniej 9 tygodni na wegetację.

Nebula ma niewielką rozpiętość, ale wytwarza grube topy jeśli dostarcza się jej dużo światła. Jak sugeruje nazwa, Nebula migocze kryształkami żywicy, które zabiorą Cię w przestrzeń kosmiczną. Haj jest ponadzmysłowy i pobudzający, czasem nawet nieco psychodeliczny. Nebula mogłaby też otrzymać imię “miodowe zioło” ze względu na swój słodki zapach i wyraźnie miodowo-owocowy smak, który jest atrakcyjny i przyjemny nawet dla palacza-weterana.

* Laureat 3-go miejsca Highlife Cup 2004  (hydro category)
* Laureat 1-go miejsce Copa La Bella Flor Spain 2005
* Laureat 2-go miejsca High Times Cannabis Cup 2005

CECHY

Typ: indica / sativa
Czas kwitnienia: 60-65 dni indoors. Outdoors połowa października (półkula północna)
Odpowiednie środowisko: Indoors. Outdoors pomiędzy równoleżnikami 50º N i 50º S
Wydajność: do 500 g/ m2 w SoG indoor. 500-600 gramów na roślinę w outdoor
Efekt /Buzz: pobudzający, psychodeliczny
Zapach/Smak: owocowy/słodki
THC: 15-18%

 

 

 

Automaria II Auto

0 out of 5
(0)

Paradise Seeds Cannabis seeds, marijuana seeds from Paradise Seeds

Wznoś się jak latawiec… Jeśli szukacie automatycznej odmiany przynoszącej niebosiężny sativowy haj, nie musicie szukać już niczego więcej, niż Automaria II, nasz oryginalny automatycznie kwitnący szczep.

Kiedy kilka lat temu te szybko kwitnące odmiany stały się popularne, użyliśmy całej swojej wiedzy i doświadczenia aby stworzyć gamę automatów Paradise Seeds. Naszym celem było zachowanie korzyści płynących z automatycznego kwitnienia przynoszonych przez geny Ruderalis, jak też jednoczesne zapewnienie jakości, której tak często brakowało w tych rodzajach roślin. Z radością możemy stwierdzić, że odnieśliśmy sukces!

Wysokiej jakości składniki Automarii II to geny z brazylijskiego szczepu Santa Maria (który swą renomę zawdzięcza hajowi zahaczającemu o doświadczenie duchowe) i inny klasyczny szczep Sativy. To połączenie zostało następnie skrzyżowane z Cannabis Ruderalis, małą wytrzymałą rośliną z automatycznym zegarem biologicznym, która rozrasta się i kwitnie niezależnie od światła.

Rezultatem jest mała paczuszka o wybuchowym potencjale. Przeważająca sativa z domieszką indici lubi rosnąć w szybkim tempie i dostarcza zbiorów większych, niż większość automatycznie kwitnących odmian, jeśli ma do tego odpowiednie warunki. Podobnie jak wszystkie nasze automatyczne szczepy, Automarię II charakteryzuje uniwersalność, która jest atrakcyjna zarówno dla hodowców preferujących indoor, jak i tych uprawiających rośliny w ogrodach.

Roślina w środowisku indoor osiąga wysokość pomiędzy 70 cm i 1 m, co czyni ją odpowiednią do małych przestrzeni. Wzrost jest dokładny i zwarty, ze znacznym wyciąganiem głównej łodygi i bocznych rozgałęzień, co pozwala na dobry rozwój topów. Współczynnik calyxów do liści jest wysoki, co pozwala na szybkie ścięcie, gdy przychodzi czas zbiorów. Topy które wytwarza Automaria II są duże, twarde i ciężkie od żywicy.

Ten krzak wywołuje też uśmiech na twarzach ogrodników uprawiających w outdoor, a to za sprawą swojej szybkiej ewolucji z nasiona do gotowej do zebrania rośliny (70 dni, chociaż otrzymywaliśmy również informacje o nawet szybszym dojrzewaniu) i bezproblemowym wzroście na wysokość powyżej 1 m. Swobodnie wyrasta silna i zdrowa na Południu (śródziemnomorskie obszary Europy i Ameryki, jak też kraje na Półkuli Południowej). Automaria II dobrze sprawdza się również dalej na północy i jest często wybierana przez osoby uprawiające w miastach – na balkonach, w oknach, czy niewielkich ogródkach.

CECHY

Indica / Sativa: 30% Indica / 60% Sativa / 10% Ruderalis
Czas kwitnienia w pomieszczeniach 60 dni
Efekt / Buzz Podnoszenie, euforii wysokie
Zapach / Smak owowcowy, kwiatowy
Wydajność na zewnątrz (GR / PP) 75+ Gr
Wydajność indoor (gr / m2) Od 350 Gr do 450 Gr

 

 

 

Vertigo Auto

0 out of 5
(0)

Paradise Seeds Cannabis seeds, marijuana seeds from Paradise Seeds

Gruby Kawałek… Kiedy raz spróbujesz Vertigo, nie będziesz chciał przestać; ta wspaniała automatycznie kwitnąca roślina stanowi doskonałą opcję dla pacjentów medycznej marihuany próbujących uśmierzyć ból.

Jeden z naszych najnowszych szczepów, Vertigo, jest automatycznie kwitnącą rośliną, na której badania i rozwój poświęciliśmy wiele czasu. Przed wprowadzeniem na rynek wyhodowaliśmy liczne pokolenia, aby otrzymać tę hybrydę sativy i indici, udoskonalając jej stabilność i siłę.

Przez ostatnie kilka lat istniał duży popyt na nasze automatycznie kwitnące odmiany. Aby poszerzyć wybór naszych automatów przełożyliśmy nasze 20-letnie doświadczenie w praktykę, aby upewnić się, że zredukowanemu rozmiarowi i krótkiemu czasowi kwitnienia będzie towarzyszyć wysoka jakość. Vertigo jest jednych z tych szczepów, które powstały w wyniku starannych działań R & D (Research and Development – Badania i Rozwój), które stosujemy w Paradise Seeds, a w wyniku których udało nam się stworzyć jedną z pierwszych odmian automatycznych wyhodowanych specjalnie z myślą o użytkownikach medycznych.

Jako ze część z pacjentów medycznej marihuany niekoniecznie jest doświadczonymi hodowcami, Vertigo została zaprojektowana tak aby być łatwą w uprawie – jest odmianą uniwersalną i wyrozumiałą. Dobrze przystosowana do przestrzeni indoor, może osiągnąć wysoki wzrost dzięki genom sativy, osiągając 1 metr lub więcej. Jej krótki czas kwitnienia – 60 dni – czyni ją popularnym wyborem hodowców na cele komercyjne.

Będzie rosnąć bardzo dobrze również w środowisku zewnętrznym. Co jest oczywiste, więcej światła słonecznego i cieplejszy klimat na południu Europy, w południowych stanach USA i na półkuli południowej sprzyjają większym zbiorom. Jeśli chodzi zaś o regiony północne, lubimy myśleć o tym – podobnie jak o wszystkich naszych automatach – jako o darze od Boga dla hodowców gandzi mieszkających na tych bardziej umiarkowanych obszarach! Vertigo dobrze sprawuje się w miejskich i wiejskich ogrodach w krajach takich, jak Wielka Brytania, Niemcy, Czechy, północne Stany Zjednoczone czy niektóre rejony Kanady.

Smak jest owocowy z dominacją cytrusów, a efekt fizyczny. Szczególnie pomocny na paraliżujący ból, Vertigo wywołuje jednocześnie zrównoważony haj, na którym nie grozi Wam zniknięcie wciśniętym w kanapę i który pozwala na ogarnięcie wszystkich zadań.

Indica / Sativa :50% Indica / 50% sativa
Czas kwitnienia w pomieszczeniach 60 dni
Efekt / Buzz Ciężki
Zapach / Smak Intensywny intensywny bukiet
Wydajność na zewnątrz (GR / PP) 75+ Gr
Wydajność indoor (gr / m2) 500 Gr

 

 

 

Auto Whiteberry

0 out of 5
(0)

Paradise Seeds Cannabis seeds, marijuana seeds from Paradise Seeds

Słodka Piękność… Auto Whiteberry jest tak piękna, i dokładnie tak zabójcza jak nasza wersja feminizowana; jedyną różnicą jest to, że jej egzotyczne topy pochodzą od mniejszej rośliny i są ustawione według automatycznego zegarka.

Kiedy wyprodukowaliśmy szereg automatycznie kwitnących roślin, wybraliśmy niektóre z naszych ulubionych odmian Paradise na repliki, a jedną z nich była White Berry. Wybraliśmy właśnie ją, ponieważ oryginał był produktem, w który zainwestowaliśmy mnóstwo czasu i wysiłku, szczepem nowej generacji, który łączył w sobie najlepsze elementy swoich klasycznych przodków. Rezultatem była roślina o niemal perfekcyjnej formie.

Wytrzymała, z topami rosnącymi wokół głównej łodygi i z uporządkowanym wzorcem wzrostu, Auto Whiteberry ma kolor charakterystyczny dla oryginału. Topy układają się w zbite, pokryte żywicą kępy lśniące trychomami. Ten automatycznie kwitnący szczep jest doskonałą opcją zarówno do uprawy wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Dla growerów preferujących indoor, rozmiar czyni z niej poręcznego przyjaciela, zwłaszcza na o ograniczonej przestrzeni. Rośliny osiągają wysokość około 75 cm i pomimo że zbiory mogą nie być tak pokaźne jak w przypadku niektórych innych odmian, jakość końcowego produktu czyni ją popularnym wyborem wśród koneserów poszukujących bardziej egzotycznych przeżyć. Szacunkowe 63 dni pomiędzy zasadzeniem i zbiorami również są całkiem wabiące dla hodowców.

Auto Whiteberry jest tak samo dobrze przystosowana do uprawy w outdoor, szczególnie w ogrodach i szklarniach, gdzie zabawa nosi nazwę kamuflaż. Dla hodowców martwiących się sąsiadami, jeden lub dwa krzaki na balkonie również nie są wielkim zagrożeniem dla bezpieczeństwa. Na rynku jest jedynie kilka automatycznych roślin, które będąc uprawianymi na zewnętrz mają taką wydajność i szybkość (65 dni).

Kiedy jest już ścięta, Auto Whiteberry charakteryzuje taka sama złożoność i wszechstronność, jaka jest udziałem oryginału. Wyszukana struktura genetyczna dająca połączenie haju i skucia wytwarza dym, który pomoże Wam przetrwać dzień, a następnie utuli Was do snu, gdy nastanie noc.

CECHY

Indica / Sativa 80% Indica / 10% Sativa / 10% Ruderalis
Czas kwitnienia w pomieszczeniu 63 dni
Efekt / Buzz Łagodny do silnego odprężenia
Zapach / Słodkie jagody i ostre
Wydajność na zewnątrz (GR / PP) 50+ Gr
Wydajność indoor (gr / m2) 350 Gr

 

 

Pandora Auto

0 out of 5
(0)

Paradise Seeds Cannabis seeds, marijuana seeds from Paradise Seeds

Darczyńca… W greckiej mitologii Pandora była pierwszą kobietą na Ziemi, obdarowaną wyjątkowym prezentem przez każdego z Bogów zasiadających na szczycie Olimpu. Ta historia została inspiracją dla nazwania tej słodko – pikantnej indici…

Pandora to kolejna z naszych automatycznie kwitnących odmian, która została wyhodowana z uwzględnieniem użytkowników medycznych. Kiedy pierwszy raz trafiła na rynek zdobyła renomę jednego z najmocniejszych automatycznych szczepów na świecie. Użyliśmy genów ruderalis, aby nadać jej charakterystyczny szybki czas kwitnienia i niewysoką posturę, jednak pozostała część osobowości Pandory to czysta indica, wpisująca się w tradycję naszych słynnych odmian Sensi Star i Spoetnik #1.

Pandora jest laureatką konkursów; odznaczona na High Life Cup, wyróżnia się takimi cechami jak zbita, zwarta forma czy długie, aromatyczne topy opakowane w żywicę. Wprowadzona na rynek zdobyła popularność wśród hodowców uprawiających zarówno w pomieszczeniach, jak in a zewnątrz, doceniona za swoją zdolność do wyciągania się i potencjał przynoszenia dużych plonów.

Dla ogrodników preferujących indoor Pandora jest wymarzoną rośliną z wysokim współczynników calyxów do liści i topami, które są długie, grube i lepkie. Dobra do upraw o ograniczonej przestrzeni – rośnie korpulentna i opasła, rzadko kiedy osiągając 1m wysokości w indoorze. Szybko kwitnie (60-75 dni, w zależności od środowiska).

Na zewnątrz, w warunkach ogrodowych, szklarniach czy miejskich balkonach można spodziewać się wzrostu do 1.20 metra. Hodowcom z obszarów południowych (od Hiszpanii i Włoch w Europie do południowych stanów USA), jak również tych mieszkających na półkuli południowej Pandora oferuje potencjał wytworzenia plonów, które mogą przekroczyć nasze uśrednione szacunki. Roślina charakteryzuje się satysfakcjonującą wydajnością również w północnych częściach Europy i w Kanadzie; jest dobrym wyborem dla tych, którzy planują wczesne zbiory.

Smak jest słodki, efekt odprężający. Zapalona, Pandora wytwarza gładki dym i wywołuje długotrwałe brzęczenie. To czyni ją popularnym wyborem użytkowników medycznych, którym zależy na hodowaniu swojego własnego lekarstwa.

CECHY

Indica / Sativa : 70% Indica / 20% Sativa / 10% Ruderalis
Czas kwitnienia Od 60 dni do 65 Dni
Efekt / Buzz Długotrwały, stoned efekt
Zapach / Smak Słodkie i pikantne
Wydajność na zewnątrz (GR / PP) 100+ Gr
Wydajność indoor (gr / m2) 400 Gr

 

 

 

Auto Wappa

0 out of 5
(0)

Paradise Seeds Cannabis seeds, marijuana seeds from Paradise Seeds

Jesteśmy bardzo dumni z Auto Wappa, ponieważ otrzymanie słusznej jakości automatycznej odmiany z zachowaniem jakości oryginalnej, wielokrotnie odznaczanej Wappa kosztowało nas dużo pracy. Tak czy inaczej, rezultaty są bardzo przyjemne i robią wrażenie na hodowcach i palaczach odkąd wprowadziliśmy szczep na rynek.

To połączenie sativy i indici ma słodką, skunkową duszę i głęboko owocowy smak który sprawia, że będziecie wracać po więcej. W tej sytuacji to całe szczęście, że Auto Wappa podobnie do swojej feminizowanejstarszej siostry wytwarza krztuszące topy szybciej, niż Gremlin produkuje futrzane kulki, jeśli nakarmisz go po północy.

Czego jeszcze możesz się spodziewać po tej automatycznej wersji jednego z naszych najlepiej sprzedających się szczepów? Cóż, tak naprawdę wszystkiego, co można znaleźć w oryginale, po prostu w automatycznie kwitnącej wersji. Geny cannabis ruderalis wyposażyły ją w automatyczny zegar biologiczny, zapewniając okres od nasiona do zbiorów mieszący się w 60 – 70 dniach. Idealna dla początkujących, Auto Wappa jest spełnieniem marzeń hodowców i rozkwita zwartymi kwiatami, które przynoszą ładunek wielkich topów naoliwionych żywicą.

Będzie bardzo ładnie zachowywać się w warunkach indoor, gdzie jej zdecydowany wzrost i ciężkie owoce uczynią ją bardzo atrakcyjną dla tych z Was, którzy poszukują jakości i wysokich zbiorów. Po zasadzeniu Auto Wappa się wyciągnie, przejawiając konsekwentny, zwarty wzrost. Kiedy zakwitnie, wejdzie w tryb hiper produkcji pokrywając topy dywanami kryształków.

Jako fantastyczny wybór dla hodowców w outdoor, ten automat jest zdolny osiągnąć 1 m wysokości, jeśli zapewni się mu odpowiednie warunki. Zasadzona w okolicach połowy maja po ustaniu wieczornych przymrozków, i ścinana na koniec czerwca, ta automatyczna roślina wywoła uśmiech na twarzy każdego hodowcy.

Nasz producent wielkich topów daje też znakomity dym, naturalnie owocowy i słodki w smaku. Przynosi również indicowe brzęczenie, które łączy w sobie zrelaksowanie z poczuciem ożywienia, co czyni go odmianą odpowiednią na każdą porę dnia.

CECHY

Indica / Sativa  50% Indica / 40% Sativa / 10% Ruderalis
Czas kwitnienia Od 60 dni do 65 Dni
Efekt / Buzz Zaskakująco silny
Zapach / Słodkość Słodycz i owoc
Wydajność na zewnątrz (GR / PP) 50+ Gr
Wydajność indoor(gr / m2) 400 Gr

 

 

 

Auto Jack

0 out of 5
(0)

Paradise Seeds Cannabis seeds, marijuana seeds from Paradise Seeds

Wyszczerzony Pełzacz… Auto Jack dodaje szczyptę Ruderalis do krzyżówki Jack Herer i White Widow aby stworzyć hybrydę, w której żyłach płynie wydajność. Będąc połączeniem tak klasycznych odmian, ta roślina przynosi totalnie pozytywny haj i odsuwa smutki na bok.

Jack Herer to legendarny szczep nazwany na cześć konopnego aktywisty, który długo i dzielnie walczył o legalizację zioła. Roślina, która z natury jest wysoka a jej charakter to przeważająca sativa, Jack Herer, jest prawdziwym pełzaczem, a pełzaniu temu towarzyszy długotrwałość. Na rozmnażanie wybraliśmy silną matkę JH.

White Widow również jest legendarnym szczepem, który wziął nazwę od egzotycznego i potężnego pająka Black Widow (Czarna Wdowa), przechrzczonego na White (Białą) z powodu charakterystycznego, cukrowo-kryształowego okrycia trychomów otulających topy. Osławiona ze względu na swoja siłę, White Widow charakteryzuje również szybkie zakwitanie i dlatego też wybraliśmy właśnie jeden z tych gatunków.

Z połączenia dwóch znakomitych szczepów narodził się Auto Jack, który ma w sobie to co najlepsze z obu światów. Automatycznie kwitnąca cząstka pochodzi od Ruderalis, prawdziwie cudownej rośliny cannabis, która ośmiela się stawić wyzwanie Arktyce dzięki automatycznemu cyklowi kwitnienia, który wykształciła naturalnie w ciągu milionów lat ewolucji. Geny te powodują zdecydowany wzrost i szybki proces kwitnienia (szacowany na 65 – 75 dni w indoors oraz 80 lub więcej dni na zewnątrz, niektórzy hodowcy raportowali nawet szybsze zbiory).

Hybrydę tę charakteryzuje stabilność, forma i doskonałe pochodzenie, dzięki czemu wytwarza doskonałe plony dużych topów – aż do 450 gramów na metr kwadratowy w warunkach indoor lub 200 gramów na roślinę na zewnątrz. To czyni ją wysoce efektywną rośliną zarówno dla hodowców preferujących indoor, jak i outdoor na obu półkulach.

Jeśli chodzi o efekty, to jeśli Wdowa spotyka Jacka, efektem jest przyjemne zderzenie historycznych hajów. Ze swoją siłą i długotrwałością ten szczep jest atrakcyjny dla oldschoolowych, jak i newschoolowych ekip.

CECHY

Indica / Sativa 20% Indica / 70% Sativa / 10% Ruderalis
Czas kwitnienia Od 65 dni do 70 dni
Efekt / Buzz Wysoki podniesienie z uderzeniem
zapach / smak Fruity, słodkie
Wydajność na zewnątrz (GR / PP) 125+ Gr
Wydajność indoor(gr / m2) 450 Gr

 

 

 

Auto Acid

0 out of 5
(0)

Paradise Seeds Cannabis seeds, marijuana seeds from Paradise Seeds

Trip Advisor… Dokładnie tak jak jej starsza siostra, Auto Acid jest hybrydą indici z sativą, zapewniającą inspirujący i lekko tripowy haj; jest też odpowiednia do użytku medycznego dla osób poszukujących pomocy w opanowaniu bólu.

Smak i dym to czysty Diesel. Rodowód tej automatycznie kwitnącej odmiany ciągnie się od rośliny-matki, słynnego na całym świecie amerykańskiego szczepu, z którego po dodaniu domieszki holenderskich genów udało się otrzymać wersję o mocy większej niż oryginał. Acid, kiedy został wprowadzony na rynek jako jeden z naszych newschoolowych szczepów, został świetnie przyjęty przez fanów Diesel’a i od tej pory cieszy się nieustającym zainteresowaniem.

Hybrydę Auto Acid udało nam się uzyskać poprzez selekcję i krzyżowanie wsteczne – proces, który trwał przez wiele pokoleń, aż w końcu byliśmy zadowoleni z rezultatów. Automatyczne kwitnienie pochodzi z dodatku Ruderalis, które wprowadziły do rośliny automatyczny gen.

W rezultacie otrzymaliśmy roślinę, która rośnie praktycznie wszędzie – od parapetów okiennych w mieście do zakamuflowanych zakamarków ogrodów i szklarni. W ciągu kilku lat mocno inwestowaliśmy w rozwój naszych automatycznych odmian hodując rośliny, które charakteryzuje większa stabilność i obfitsze plony.

Auto Acid jest dobrym wyborem dla osób hodujących w systemie indoor, zwłaszcza tych dysponujących ograniczoną przestrzenią. Jeśli w indoor dacie mu 75 dni od kiełkowania, możecie spodziewać się zbiorów wysokości 400 gramów na metr kwadratowy. Na zewnątrz można liczyć na to, że każda roślina przyniesie Wam do 100 gramów pokrytych szronem trychomów topów.

Auto Acid jest też odpowiedni do hodowli outdoor w północnych regionach: od Wielkiej Brytanii i części Kanady, po Czechy i Austrię, gdzie bez problemu rozwinie się w ciągu stosunkowo krótkiego lata. Ci, którzy zasieją swoje nasiona w południowej części Europy, Stanów Zjednoczonych i na kontynencie południowoamerykańskim mogą cieszyć się zbiorami, które przekraczają nasze szacunki.

Jak sugeruje nazwa, możecie spodziewać się niezwykle intensywnego bukietu i aromatu, szczególnie jak na automatycznie kwitnącą odmianę. Posmak, trzymając się tradycji Diesel’a, to przynosząca pociechę kwaskowość. Efekt to brzęczenie, które nadaje dniom uśmiechnięty, psychoaktywny blask, jak też pomoże Wam przetrwać wieczór, jeśli potrzebujecie energetycznego zakręcenia.

„Roślina rosła energicznie jakby chciała się rozwijać, główny top był wielki i zdrowy, trymowanie było łatwe ze względu na dobry stosunek topów do liści, była OSZRONIONA i pachniała kwaśno, bardzo gryząco. ZDECYDOWANIE będę uprawiać Auto Acid w przyszłości!” Rollitup Forum

CECHY

Indica / Sativa  50% Indica / 40% Sativa / 10% Ruderalis
Czas kwitnienia w pomieszczeniach 75 dni
Czas Outdoor  80 Dni
Efekt / buzz Buzz
Zapach / Smak Sour
Wydajność na zewnątrz (GR / PP) 75+ Gr
Wydajność indoor (gr / m2) 400 Gr

 

Auto Collection pack #2

0 out of 5
(0)

Paradise Seeds Cannabis seeds, marijuana seeds from Paradise Seeds

3 fantastyczne, feminizowane, automatycznie kwitnące odmiany w jednym zestawie. 2 nasiona każdej odmiany w małym pudełku, w sumie 6 nasion: 2 Auto Acid, 2 Pandora, 2 Automaria II

 

 

 

Auto Collection pack #1

0 out of 5
(0)

Paradise Seeds Cannabis seeds, marijuana seeds from Paradise Seeds

3 fantastyczne, feminizowane, automatycznie kwitnące odmiany w jednym zestawie. 2 nasiona każdej odmiany w małym pudełku, w sumie 6 nasion: 2 Auto Wappa, 2 Auto Whiteberry, 2 Vertigo.

 

 

 

Indica + Sativa Champions Packs

0 out of 5
(0)

Paradise Seeds Cannabis seeds, marijuana seeds from Paradise Seeds

One Collection pack. Six feminized seeds. Indica varieties:

 • 2x Sensi Star
 • 2x Ice Cream
 • 2x White Berry

One Collection pack. Six feminized seeds. Sativa varieties:

 • 2x Nebula
 • 2x Jacky White
 • 2x Delahaze

 

 

 

Sativa Champions Pack

0 out of 5
(0)

Paradise Seeds Cannabis seeds, marijuana seeds from Paradise Seeds

3 zapierające dech, wielokrotnie nagradzane odmiany Sativa w jednym zestawie! 2 nasiona z każdej odmiany w małym pudełku, w sumie 6 nasion: 2 Nebula, 2 Jacky White, 2 Delahaze.

 

 

 

Nebula II CBD

0 out of 5
(0)

Paradise Seeds Cannabis seeds, marijuana seeds from Paradise Seeds

Nebula CBD II w związku z dominacją Sativy szybko rozwija się w krzaki z bocznymi odgałęzieniami i główną łodygą pokrytymi dużymi aromatycznymi topami, bardzo przypominającymi klasyczną, bogatą w THC Nebulę. Podobnie jest z wytwarzaniem żywicy, już młode kwiaty są nią okryte, nie wpływa na to wyższy udział CBD. Duża zawartość CBD na średnim poziomie 7% i THC 6% czyni Nebulę II CBD dobrze zbilansowaną rośliną medyczną o współczynniku 1:1. Rośliny zbiera się w stosunkowo niedługim czasie (60 dni). Zaskakująco dobre plony ponad 30 gram wysuszonych topów na krzak otrzymuje się z roślin o wysokości 55-60 cm, które miały za sobą tydzień okresu wegetatywnego.  Można oczekiwać bardzo przyjemnego, odprężającego i zrównoważonego, wypośrodkowanego efektu. Cieszcie się owocami pracy Paradise Seeds!

CECHY

Indica / Sativa  40% Indica / 60% Sativa
Czas kwitnienia Od 60 dni do 63 dni
Miesiąc zbiorów (n.L) w połowie października
Miesiąc żniwa (s.L) w połowie kwietnia
Efekt / Buzz Mellow head buzz zarówno psychicznie, jak i fizycznie
zapach/ smak Miód słodycz i owocowy
Wydajność na zewnątrz (GR / PP) 700 Gr
Wydajność indoor(gr / m2) 450 Gr

 

 

Durga Mata II CBD

0 out of 5
(0)

Paradise Seeds Cannabis seeds, marijuana seeds from Paradise Seeds

Durga Mata jest szczepem Indici z mocno żywicznymi, zbitymi, tłustymi topami, tak jak nasza nowa odmiana DM-II-CBD. Jedyną różnicą jest zawartość CBD (Cannabidiol). To, co było bogatą w THC odmianą wywołującą odprężający efekt, powszechny w szczepach czystej Indici, teraz stało się prawdziwą rośliną medyczną. Cannabidiol nie jest psychoaktywny. Wysoka zawartość CBD (8,5%) i 7% poziom THC nadaje Durga Macie II wiele właściwości leczniczych, Badania wykazały, że ma działanie przeciwdrgawkowe, przeciwzapalne, łagodzące nudności oraz przeciwlękowe, a co więcej jest bardzo skuteczne w łagodzeniu bólu. Durga Mata II CBD jest wytrzymałą rośliną o głównej łodydze porośniętej kwiatami, które pod koniec okresu kwitnienia pokrywają się żywicą. Twarde jak kamień topy mają złożony aromat, przypominający słodki zapach tureckich owoców. Rośliny zbiera się w ciągu 56-58 dni, uzyskują imponujące plony. Ostateczna wysokość krzaków, po jednym tygodniu okresu wegetatywnego i następnie kwitnieniu to średnio 50 cm, natomiast plony to powyżej 25 gramów wysuszonych topów na krzak. Cieszcie się owocami pracy Paradise Seeds.

CECHY

Indica / Sativa  90% Indica / 10% Sativa
Czas kwitnienia w pomieszczeniach 55 dni
Miesiąc zbiorów (n.L) Na początku października
Miesiąc żniwa (s.L) na początku kwietnia
Efekt / Buzz Odprężenie umysłu i ciała, łagodzenie bólu. Silne właściwości medyczne.
Zapach / Smak Hash, pikantny, skondensowany
Wydajność na zewnątrz (GR / PP) 500 Gr
Wydajność indoor(gr / m2) 400 Gr

 

 

 

Dutch Kush

0 out of 5
(0)

Paradise Seeds Cannabis seeds, marijuana seeds from Paradise Seeds

Nizinny klasyk… Dutch Kush to roślina dla miłośników wbijania się w kanapę oraz użytkowników medycznych poszukujących kompletnego wyciszenia. Silna i relaksująca indica, która rośnie duża i szybko kończy.

Popularność Kush wywołała wprowadzenie na rynek wiele nowych odmian. Jednak klienci Paradise Seeds dobrze wiedzą, że my się zbytnio nie spieszymy! Bez pośpiechu stworzyliśmy na temat Kush swoją własną wariację, która została ulepszona o specjalne holenderskie genetyczne moce i wyhodowana na bardzo silną i efektywną roślinę.

Resultatem naszych prac jest roślina o niesamowitej sile, jakiej możecie oczekiwać po żywicznym szczepie uprawianym ze względu na jego zdolność do produkcji haszyszu. Do tej mieszanki dodaliśmy genetyczny przyspieszacz, dzięki któremu ogrodnicy otrzymują nasiono osiągające szybki wzrost i wczesne zbiory w ciągu 8 – 9 tygodni.

Ogrodnicy na pewno zwrócą uwagę na wyróżniający się wzrost Dutch Kush. Rośliny charakteryzują się wieloma odgałęzieniami i wyjątkowym rozwojem calyxów – rosnących na łodydze z niewielkimi przestrzeniami pomiędzy jednym a drugim, co pozwala na wykształcenie słusznych rozmiarów, zbitych kęp. Kiedy zaczyna kwitnąć, wybucha silnym, cierpkim aromatem, przypominając o sprawdzeniu filtrów węglowych.

Roślina ta jest niska i łatwa w prowadzeniu. Jest odpowiednia do uprawy indoor, a rozwój kwiatów czyni ją dobrze przystosowaną do alternatywnych technik uprawy, takich jak SOG lub SCROG (Sea of Green oraz Screen of Green). Topy które wytwarza są niesamowicie gęste, a zawartość żywicy niewiarygodnie wysoka, dlatego na koniec możecie się spodziewać naprawdę lepiących palców!

W warunkach zewnętrznych również rozkwitnie doskonale. Wysokie zbiory i gęstość kęp oznacza, że Dutch Kush uwielbia ciepło i słońce, które dominują w południowych regionach, jednakże szybkość jego dojrzewania daje pewną gwarancję wspaniałych rezultatów również w bardziej północnych regionach Europy, Rosji czy Ameryki.

Gdy już jest wysuszona, roztacza aromat ziemistego karmelu i bukietu kawowego z nutami cytrusów i słodyczą skunka. Ten soczyście smakujący dym jest znakomitą przystawką do dania głównego. Efekt to szybkie wystartowanie, któremu towarzyszy podwyższona wrażliwość sensoryczna, głównie w obszarach wzroku i słuchu. Po chwili potężny indicowy welon opada na użytkownika, zanurzając jego ciało w głębinach i wspaniale euforycznym odprężeniu.

Ten zdominowany przez indicę szczep jest świetnym antidotum na bezsenność i stress, jak również doskonałym wyborem dla pacjentów, którzy poszukują naturalnych sposobów na zarządzanie bólem i ulgę.

CECHY

Indica / Sativa  80% Indica / 20% Sativa
Czas kwitnienia w pomieszczeniach 60 dni
Miesiąc zbiorów (n.L) Na początku października
Miesiąc żniwa (s.L) na początku kwietnia
Efekt / Buzz Mocny organ ukamienowany, wzbudzający słuch i wzrok
Smell / Taste Ziemski karmel i kawa, bukiet, cytrusowa i słodka skunksowa
Wydajność na zewnątrz (GR / PP) 500 Gr
Wydajność indoor (gr / m2) 500 Gr

 

 

 

 

L.A. Amnesia

0 out of 5
(0)

Paradise Seeds Cannabis seeds, marijuana seeds from Paradise Seeds

Wybierana przez Legendy (Sativa)… LA Amnesia jest potężną sativą o wysokich plonach, o zwiększonej zawartości THC, rezultatem współpracy pomiędzy legendarnymi hodowcami Paradise Seeds oraz legendarnym marihuanistą, Tommy Chongiem, dla jego nowej firmy Chong’s Choice.

Szukaliśmy wyjątkowej sativy, aby włączyć ją w ekskluzywną linię Chong’s Choice i zdecydowanie nam się udało! L. A. Amnesia łączy w sobie genetyki słynnego holenderskiego szczepu Amnesia Haze z niesamowicie mocną odmianą Kush. Nazwana na cześć Los Angeles, ten niebiański szczep pasuje doskonale do Miasta Aniołów!

Amnezja to owocowy, energetyzujący szczep, o kodzie genetycznym mającym swoje korzenie na Jamajce i w Azji Południowej, którego nie trzeba przedstawiać doświadczonym palaczom. Natomiast Kush w tym połączeniu to nasza władna wariacja na temat popularnej odmiany, wyposażona w holenderskie geny, które zapewniają klasyczne dobre uderzenie.

Na warunki growroomu pod dachem, L.A. Amnesia to zdecydowanie dobry wybór, roślina odpowiednia zarówno dla początkujących, jak i starych wyjadaczy. Pomimo, że jest to sativa, nie wyciąga się aż tak bardzo jak inne odmiany, a ta genetyczna mieszanka daje roślinę, która wytwarza duże centralne pąki o wielkich topach i wysokiej proporcji topów do liści. Trichomowy płaszcz jest tak ciężki, że topy mienią się jak magiczne kryształy.

W warunkach zewnętrznych L. A. Amnesia również dobrze sobie radzi. W regionach południowych, gdzie jest pod dostatkiem ciepła i światła, zdecydowanie wystrzeli do słońca i wynagrodzi hodowcę pokaźnymi plonami. Całkiem nieźle będzie rosnąć również w bardziej północnych rejonach Eurazji i Ameryk, jednak wielkie i zbite topy będą wymagać dużej uwagi i sprawdzania obecności pleśni na jesieni.

Z tym szczepem hodowca jest nagradzany najlepszym z obu światów. Ma on wyróżniający się, cytrusowo-ziemisto-haze’owy smak i jest pełny terpenów, dlatego z pewnością będzie popularny wśród koneserów. Niezwykła moc, z drugiej strony, z pewnością wywrze wrażenie na tych, którzy doceniają mocne uderzenie. Najważniejsza jest tu moc (20-24% THC) dająca intensywny haj, który pobudzi umysł i zapanuje nad ciałem!

L.A. Amnesia zadowoli rekreacyjnych miłośników sativy, a jej doskonałe, wszechstronne właściwości przyniosą ulgę w bólu oraz wzmogą apetyt u użytkowników medycznych.

CECHY

Indica / Sativa: Większość Sativa
Czas kwitnienia: Od 56 dni do 63 dni
Efekt: Buzz Euforyczny, długotrwały, silny haj
Zapach / Smak: Owocowy, cytrusowy, mgła
Wydajność na zewnątrz (GR / PP) 1000+ Gr
Wydajność indoor(gr / m2) 600 Gr

 

 

Mendocino Skunk

0 out of 5
(0)

Paradise Seeds Cannabis seeds, marijuana seeds from Paradise Seeds

Wybierana przez Legendy (Hybryda)… Mendocino Skunk, stworzony we współpracy z Chong’s Choice, to doskonałe połączenie sativy i indici, które daje roślinę o wysokich plonach, łatwą w uprawie i zapewniającą przyjemne doświadczenie dla użytkowników.

Mendocino Skunk został zainspirowany przez spotkanie wielkich konopnych tradycji z kalifornijskiego Emerald Triangle i amsterdamskiej sceny coffee shopów. Region Mendocino jest położony na północnym wybrzeży Kalifornii, a jego nazwa była związana z ziołem od lat 60-tych. Idealny klimat i wiedza lokalnej społeczności stworzyła z niego bazę do rozmnażania doskonałej jakości konopi.

W tym ekscytującym hybrydowym projekcie zdecydowaliśmy się połączyć esencję Mendocino z najlepszymi holenderskimi genami od Paradise Seeds i jesteśmy bardzo zadowoleni z rezultatów. Roślina ta jest niższa i bardziej krzaczasta niż wiele innych odmian, co czyni ją dobrą opcją dla początkujących. Doświadczeni hodowcy z pewnością również docenią łatwość uprawy i przyjemne właściwości.

Dobry wybór do warunków indoor, Mendocino Skunk to stabilna roślina, która osiąga średnich rozmiarów wielkość, dlatego też jest odpowiednia, kiedy Twoja przestrzeń uprawna jest ograniczone. Ma gruby centralny top, a rozgałęzienia boczne również zapewniają pokaźny wzrost kwiatów. Proporcja calyxów do liści czyni trymowanie bardzo szybkim, kiedy nadchodzi czas zbiorów.

Ta roślina będzie się wspaniale rozrastać również na zewnątrz, zapewniając chwile szczęścia hodowcom z północnych regionów Europy, Kanady i Ameryki, dzięki domieszce Mendocino w Skunkowym miksie. W cieplejszych, bardziej śródziemnomorskich klimatach, ma potencjał optymalnego zwiększenia plonów, jako że bardzo dobrze reaguje na światło słoneczne.

Owocowy smak i tony skunka twoich smakowitych topów spowodują mrowienie na Twojej skórze i proszenie o więcej – to znak przyjemnego uderzenia, które właśnie do Ciebie zmierza. Efekt, jak możesz się spodziewać po tej hybrydzie, jest dobrze zbalansowany i gładki. „Energetyzujący” to określenie, które jest używane do opisu Mendocino Skunk, pozytywny haj i dobre samopoczucie, które rozjaśnia dzień.

Ten szczep ma również właściwości, które przemawiają do użytkowników medycznych, dzięki swojej hybrydowej kompozycji. Indica przynosi uczucie odprężenia, podczas gdy cechy sativy pobudzają umysł, pozwalając użytkownikowi skupić się na codziennych zadaniach.

CECHY

Indica / Sativa: Ratio 60% Indica / 40% Sativa
Czas kwitnienia: Od 49 dni do 56 dni
Efekt : Energetyzujący i odprężający
Zapach/ Smak: Skun z owocami słodyczą truskawki
Wydajność na zewnątrz (GR / PP) 1000 Gr
Wydajność indoor(gr / m2) 700 Gr

 

 

 

Blue Kush Berry

0 out of 5
(0)

Paradise Seeds Cannabis seeds, marijuana seeds from Paradise Seeds

Wybierany przez Legendy (Indica)… Blue Kush Berry to słodko smakująca indica, która łączy w sobie ogromną moc Kush z pysznie owocowym aromatem. Efekt współpracy z Chong’s Choice – Paradise Seeds połączyło ten popularny szczep z holenderską siłą i witalnością, aby stworzyć doskonałej jakości roślinę o wysokiej wydajności.

Pomimo, że to połączenie jest stosunkowo nową odmianą na scenie, roślina ta ma imponujące pochodzenie. Roślina Kush jest niska i krzaczasta, słynna ze względu na swoją wysoką żywiczność i moc efektów. Dodaj do tego Shishkaberry, a otrzymasz przepyszny szczep o sile młota kowalskiego oraz słodkim smaku jagód.

Podobnie jak inne szczepy Kush, roślina ta charakteryzuje się niskim wzrostem i krzaczastą formą. Możesz spodziewać się, że Blue Kush Berry wytworzy grube, zbite topy, które niemal wybuchają z łodygi, jak Shishkaberry w bajkowym letnim ogrodzie. Kiedy nadchodzi czas zbiorów, topy rumienią się odcieniami fioletu, które wypełnią Twoją przestrzeń hodowlaną najbardziej wyśmienitymi z aromatów.

Dzięki swoim rozmiarom jest to doskonała roślina do uprawy w warunkach indoor, szczególnie jeśli masz ograniczenia co do wysokości. Łatwość uprawy tej rośliny cannabis czyni z niej doskonałego kompana growroomów, a jagodowe tony przynoszą przyjemny (i nieco cierpki) zapach do swojego otoczenia.

Blue Kush Berry jest doskonale wydajna również na zewnątrz. Jej Kushowe pochodzenie czyni ją krzepką rośliną, która jest przystosowana do większości ogrodów. Naturalnie, będzie reagowała na dużą ilość słońca, ale będzie rosnąć bardzo dobrze również w bardziej północnych regionach Ameryki i Europy. Warto zauważyć, że jej wyróżniający jagodowy kolor może różnić się w zależności od klimatu.

Ze swoimi twardymi topami otulonymi grubą skorupą trychomów, odcienie fioletu zestawione są z pomarańczowymi pistilami i – jak możesz się spodziewać – smak tych topów to same owoce! Słodkie nuty zapachu jagód są miękkie i delikatne, jednak efekt jest całkiem przeciwny, jako że przynosi potężnego, długo trwającego couchlocka.

Poza swoją popularnością wśród kanapowych surferów i rekreacyjnych miłośników couchlocka, szczep ten ma również właściwości medyczne – szczególnie w obszarach redukcji stresu i bólu, jak również stymulacji apetytu.

CECHY

Indica / Sativa:  Większość Indica
Czas kwitnienia: Od 55 dni do 60 dni
Efekt : Buzz Długotrwałe potężne skucie, odprężające i uspokajające.
Zapach/ Smak Owocowy, jagodowa słodkość.
Wydajność na zewnątrz (GR / PP) 800 Gr
Wydajność indoor (gr / m2) 500 Gr

 

 

Opium

0 out of 5
(0)

Paradise Seeds Cannabis seeds, marijuana seeds from Paradise Seeds

Ta słodko – gorzka hybryda z wysoką proporcją topów do liści może być uprawiana w SoG (Sea of Green) lub w normalnej hodowli. Wielkie topy piętrzą się jeden na drugim, formując ładnie wyglądające trichomowe szczyty  – jedne z największych, jakie kiedykolwiek były widziane. Jeden z doświadczonych hodowców do celów medycznych z szacunkiem nazywa Opium „totemem”. Hodowana w wodzie lub włóknach kokosowych, Opium zachowuje się fenomenalnie, w znaczeniu łatwości kierowania rośliną i energicznego wzrostu.

Zapach i smak opium są skomponowane głównie z owoców. Większość roślin ma kremowy, tropikalny smak. Opium jest majestatyczną rośliną, dającą intensywny haj od startu do lądowania. Nie zostawia Cię rozbitego na ziemi, kiedy podróż dobiega końca. Jej sativowe pochodzenie daje o sobie znać w każdej komórce Twojego ciała, unosząc Cię w niesamowitym, energetyzującym haju w świat pełen wizuali i galopujących myśli.

* Laureat High Times Cannabis Cup 2006 Silver medal (Bio category)

CECHY

Typ: sativa/indica (50/50) ·
Czas kwitnienia: 60 dni indoors. Outdoors, wczesny październik (półkula północna)
Wydajność: 450 g/m2 indoors. Outdoors 600+ gramów na roślinę
Środowisko: Indoors. Outdoors pomiędzy równoleżnikami 50º N i 50º S
Efekt: wizualny, pobudzający
Zapach/Smak: Kremowy, owocowy punch/winogrono
THC: 15-18%

 

 

 

Nebula Regular

0 out of 5
(0)

Paradise Seeds Cannabis seeds, marijuana seeds from Paradise Seeds

Nebula, “mgławica”, została wyhodowana w 1996 roku i otrzymała nazwę ze względu na swoje gwiezdne cechy. Nebula ma otwartą strukturę, która jest idealna do uprawy indoor, gdzie rośliny osiągają optymalną wydajność w warunkach SoG (Sea of Green). Przy użyciu 20 roślin na metr kwadratowy zbiory mogą osiągnąć nawet pół kilograma. Nebula będzie dobrze się czuć zarówno w wodzie, w kokosie, jak i glebie. Ta odmiana była z powodzeniem uprawiana outdoorowo w Holandii i jest odpowiednim wyborem dla ogrodów w klimacie umiarkowanym, gdzie przed pierwszymi przymrozkami jest przynajmniej 9 tygodni na wegetację.

Nebula ma niewielką rozpiętość, ale wytwarza grube topy jeśli dostarcza się jej dużo światła. Jak sugeruje nazwa, Nebula migocze kryształkami żywicy, które zabiorą Cię w przestrzeń kosmiczną. Haj jest ponadzmysłowy i pobudzający, czasem nawet nieco psychodeliczny. Nebula mogłaby też otrzymać imię “miodowe zioło” ze względu na swój słodki zapach i wyraźnie miodowo-owocowy smak, który jest atrakcyjny i przyjemny nawet dla palacza-weterana.

* Laureat 3-go miejsca Highlife Cup 2004  (hydro category)
* Laureat 1-go miejsce Copa La Bella Flor Spain 2005
* Laureat 2-go miejsca High Times Cannabis Cup 2005

CECHY

Typ: indica / sativa
Czas kwitnienia: 60-65 dni indoors. Outdoors połowa października (półkula północna)
Odpowiednie środowisko: Indoors. Outdoors pomiędzy równoleżnikami 50º N i 50º S
Wydajność: do 500 g/ m2 w SoG indoor. 500-600 gramów na roślinę w outdoor
Efekt /Buzz: pobudzający, psychodeliczny
Zapach/Smak: owocowy/słodki
THC: 15-18%

 

 

 

Nebula

0 out of 5
(0)

Paradise Seeds Cannabis seeds, marijuana seeds from Paradise Seeds

Nebula, “mgławica”, została wyhodowana w 1996 roku i otrzymała nazwę ze względu na swoje gwiezdne cechy. Nebula ma otwartą strukturę, która jest idealna do uprawy indoor, gdzie rośliny osiągają optymalną wydajność w warunkach SoG (Sea of Green). Przy użyciu 20 roślin na metr kwadratowy zbiory mogą osiągnąć nawet pół kilograma. Nebula będzie dobrze się czuć zarówno w wodzie, w kokosie, jak i glebie. Ta odmiana była z powodzeniem uprawiana outdoorowo w Holandii i jest odpowiednim wyborem dla ogrodów w klimacie umiarkowanym, gdzie przed pierwszymi przymrozkami jest przynajmniej 9 tygodni na wegetację.

Nebula ma niewielką rozpiętość, ale wytwarza grube topy jeśli dostarcza się jej dużo światła. Jak sugeruje nazwa, Nebula migocze kryształkami żywicy, które zabiorą Cię w przestrzeń kosmiczną. Haj jest ponadzmysłowy i pobudzający, czasem nawet nieco psychodeliczny. Nebula mogłaby też otrzymać imię “miodowe zioło” ze względu na swój słodki zapach i wyraźnie miodowo-owocowy smak, który jest atrakcyjny i przyjemny nawet dla palacza-weterana.

* Laureat 3-go miejsca Highlife Cup 2004  (hydro category)
* Laureat 1-go miejsce Copa La Bella Flor Spain 2005
* Laureat 2-go miejsca High Times Cannabis Cup 2005

CECHY

Typ: indica / sativa
Czas kwitnienia: 60-65 dni indoors. Outdoors połowa października (półkula północna)
Odpowiednie środowisko: Indoors. Outdoors pomiędzy równoleżnikami 50º N i 50º S
Wydajność: do 500 g/ m2 w SoG indoor. 500-600 gramów na roślinę w outdoor
Efekt /Buzz: pobudzający, psychodeliczny
Zapach/Smak: owocowy/słodki
THC: 15-18%

 

 

 

Wyświetlanie 1–20 z 45 wyników