Female Seeds

easy sativa 84,00 203,00 

Easy Sativa

5.00 out of 5
(2)
SKU: N/A

Znalezione obrazy dla zapytania female seeds

Easy Sativa perfekcyjnie wpasowuje się w motto Female Seed’s. Odmiana ta jest wyjątkowo łatwa i niezawodna w uprawie, idealna dla początkujących growerów. Została stworzona do uprawy na zewnątrz, radzi sobie dobrze nawet w wyższych szerokościach geograficznych i może osiągnąć imponującą wysokość 3 metrów. Posiada długie i wąskie liście z charakterystycznymi ząbkami. Ze względu na otwartą strukturę topów jest bardzo odporna na pleśń.
Pąki są duże i ciężkie, mocno pokryte żywicą. Mogą wystąpić różnice w smaku pomiędzy fenotypami. Przeważnie jest to słodka odmiana ale czasami możesz poczuć ostrzejszy smak.

Easy Sativa – kiedy rozpocząć sadzenie?

Najlepszy czas kiełkowania dla nasion Easy Sativa to środek kwietnia-środek maja. Odradzamy wcześniejsze sadzenie w pomieszczeniach, ponieważ jest to odmiana kwitnąca półautomatycznie, po przeniesieniu na zewnątrz mogłoby to doprowadzić do wcześniejszego kwitnienia rośliny. Potrzebują dłuższych dni i intensywnego światła słonecznego by rosnąć. Z reguły zaczynają kwitnąć w połowie lipca i nagrodzą cię olbrzymią ilością pąków we wrześniu.
Zapach jest ziołowy, z nutami sosny, mięty i cytrusów. Smak jest słodki jak miód.

Easy Sativa dodatkowe informacje

Wysokość: Indoor: 150 cm | Outdoor: 150-300 cm
Czas kwitnienia: 7 tygodni indoor
Czas zbiorów: wrzesień w Europie Północnej
Zbiór: Indoor: 300-450 g/m² | Outdoor: 400-700 g/plant
Smak / Zapach: Zapach ziołowy z nutami sosny, mięty i cytrusów. Smak słodki jak miód z delikatną ostrością.
Efekt: Długotrwały high, typowa sativa.

 

Wybierz opcjePorównaj
84,00 202,00 

Outdoor Grapefruit

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Znalezione obrazy dla zapytania female seeds

Ekskluzywny materiał!!!Mała partia konopi indyjskich Grapefruit z Easy Sativa. 80% grejpfrutów wybranych na wczesnym i szybkim kwitnieniu od kilku pokoleń.
Jest to późna dojrzewająca linia sativa. Najlepszym czasem siewu jest od połowy kwietnia do połowy maja. Nie zalecamy przedwczesnego wzrostu tego szczepu konopi indyjskich, ponieważ mogłoby to sprawić, że zaczęła kwitnienie w maju na świeżym powietrzu.
Ona potrzebuje dłuższych dni i intensywnego słońca w słońcu, aby utrzymać wzrost. Spodziewaj się skrajnego owocowego / sosnowego smaku i zapachu, bardzo sativa.

Czas kwitnienia: 50 dni
Wysokość: 2 – 2,5 m
Czas zbiorów: koniec września w Holandii
Wydajność: dobra
Smak / Zapach: Zapach grejpfrutowy i smak miętowy

Wybierz opcjePorównaj
84,00 202,00 

Maroc

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Znalezione obrazy dla zapytania female seeds

Nasz Maroc jest prawdziwąodmianą konopii indyjskiej. Przy jej tworzeniu chcieliśmy trzymać się blisko oryginalnych przodków konopi. Hodowaliśmy tę odmianę w celu uzyskania prawdziwie żywicznych fenotypów, zbliżyliśmy się do wyjątkowego zapachu Ketama, stabilizując go przez kilka pokoleń. Aby skrócić czas kwitnienia, skrzyżowaliśmy Maroc z Auto NL co znacznie skróciło czas kwitnienia. Odmiana ta rozpoczyna kwitnąć już w połowie lipca, w zależności od twojej szerokości geograficznej.
Topy są długie i duże, posiadają otwartą konstrukcję, co umożliwia roślinie najlepsze wykorzystanie światła. Jest to niezwykle produktywna odmiana, a topy pokryte są dużą ilością trichomów. Struktura i marokańskie geny sprawiają, że jest ona naturalnie odporna na pleśnie i grzyby. Zalecamy jednak zachować ostrożność przy uprawie w wyjątkowo wilgotnym klimacie.
Maroc niesamowicie rozwija korzenie. Nawet przy niewielkiej ilości wody nadal będzie rozwijać korzenie, niezwykle szybko wnikając w glebę głębiej i głębiej w poszukiwaniu wody. Aby uzyskać najlepsze wyniki, sugerujemy sadzenie tej odmiany na zewnątrz lub w szklarni.
Oczywiście w celu uzyskania oryginalnego smaku i efektu tej odmiany musielibyśmy zasadzić ją w rejonie Katama. Mimo to growerzy z europy mogą oczekiwać wyjątkowego aromatu topów, wczesnych zbiorów oraz imponującej produkcji.

Wysokość: Indoor: 120-150 cm | Outdoor: 150-300 cm
Czas kwitnienia: 7-9 tygodni indoor
Zbiór: Indoor: 300-450 g/m² | Outdoor: 400-700 gr/plant
Smak / Zapach: Ziemisto-kwiatowy smak z nutami ketamy (zależnie od gleby)
Efekt: Subtelny, euforyczny high.

Wybierz opcjePorównaj
78,00 195,00 

Auto White Widow x Big Bud

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Znalezione obrazy dla zapytania female seeds

Czas przyszedł wreszcie do automatycznej wersji kwitnienia naszego najlepszej White Widow w krzyżu z Big Bud. Te rośliny są energiczne i wytwarzają olbrzymie pąki, które zaczynają się od otwartej struktury, a następnie wypełniają się całkowicie od dołu do góry.
Owocowy, niechlujny aromat o działaniu rozluźniającym i pełen smaku. Czas kwitnienia tych roślin jest dość szybki, około 70-80 dni w pomieszczeniach zamkniętych lub na świeżym powietrzu.

Wysokość: 80 – 90 cm
Czas kwitnienia: 8 tygodni
Ziarno do zbioru: 10 tygodni
Zbiór: bardzo wysoki
Smak / Zapach: aromatyczny owocowy zapach.
Efekt: bardzo relaksujący

Wybierz opcjePorównaj
84,00 202,00 

Purple Maroc

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Znalezione obrazy dla zapytania female seeds

Krzyżówka naszego starego i zaufanego Purple Power z dużą i smaczną marokańską matką. Matka została wybrana ze względu na wagę i smak, wzmacnia produkcję żywicy do Purple Power. Obie odmiany konopi są bardzo wczesne. Są to najszybsze odmiany do uprawy pod gołym niebem w chłodnym/górskim klimacie. Purple Maroc może sobie z łatwością poradzić z wysoką wilgotnością, co czyni ją doskonałą odmianą dla wyżej położonych regionów. Najlepszy czas wysiewu dla tej odmiany konopi to koniec kwietnia.

Purple Maroc ma dwa fenotypy. Feno #1 ma nutkę purpury w swoim wyglądzie i ma bardzo owocowy, prawie cytrusowy zapach. Ma bardzo dobrą produkcję trichomów. Feno #2 jest nieco wolniejszy i ma cudownie mocno owocowy zapach.

Purple Maroc jest absolutnym zwycięzcą. Niektóre kwiaty będą jasnopurpurowe, przeładowane żywicą. Prawdziwe świecidełko!

Czas kwitnienia: 8-9 tygodni
Wysokość: Outdoor: 200-300 cm (Holandia)
Wydajność: 200-300 g/roślina (Holandia)
Smak / Zapach: Owocowy, cytrusowy zapach
Efekt: Bardziej Sativowy, stymulujący

Wybierz opcjePorównaj
78,00 185,00 

Red Purps

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Znalezione obrazy dla zapytania female seeds

Smakuje wyśmienicie,pochodzi z krzyżówki (Haze x Skunk). Czerwony Purp wykonuje prawie tyle samo, co Purple Power w rozwoju, chociaż doświadczenie wskazuje, że smak i właściwości dymu są znacznie lepsze. Podobnie jak Purple Power, kolor pąka jest czerwony do fioletowy, bardzo szybko kwitnienie (pierwsze kwiaty pojawiają się na początku lipca) i kończy się na początku /w połowie września.
Wzrost jest nieco bardziej indica, jednak dym jest sativa: cukierki lukrecji z purpurowego podkładu.
Również bardzo dobra , zalecana dla początkujących, łatwa do wyhodowania w dowolnym miejscu.

Wysokość: 1,5-2m
Czas kwitnienia: 7 tygodni
Czas zbiorów: od początku do końca września w Holandii,
Wydajność: Dobra
Smak / Zapach: Cukierkowy
Efekt: efekty Sativa, relaksujący umysł

Wybierz opcjePorównaj
78,00 

Auto AK

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Znalezione obrazy dla zapytania female seeds

To jest automatyczna wersja konopi indyjskich AK47. Utworzony przez przejście AKCiN AK z Lowryderem, stabilizując go przy zachowaniu oryginalnych charakterystyk AK47. AK produkuje twarde pąki o wyjątkowym przenikliwym aromacie. AK jest hybrydą indica / sativa, ale zachowuje większość właściwości sativa w swojej wysokiej.
Może wystąpić przypadkowa mutacja liści, ale jest to zaznajomienie z tym szczepem.

Wysokość: 40 – 80cm
Czas kwitnienia: 8 tygodni
Ziarno do zbioru: 10 tygodni
Zbiór: wysoki (do automatycznego)
Smak / Zapach: silny AK
Efekt: jak AK, pełny spektrum fizyczności.

Wybierz opcjePorównaj
84,00 202,00 

White Widow x Big Bud

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Znalezione obrazy dla zapytania female seeds

Pierwszy szczep z naszego X-line z 2010 roku, ten bardzo popularny szczep konopi indyjskich przeniósł się do naszego stałego katalogu ze względu na jego popularność.
Jest to dihybryda, co oznacza, że z tego samego krzyża F1 dwie populacje wybrane i stabilizowane oddzielnie przez 6-7 pokoleń. Proces ten opierał się na dwóch kryteriach: jednej populacji o wysokiej wydajności i dużych pąkach, a druga o jej białym efekcie wdowy. Dwie powstałe rośliny pierwotnie z tej samej genetyki zostały następnie krzyżowane ponownie.
Można oczekiwać ogromnego kapania z bardzo żywicznych pąków, dlatego nie jest zalecane na zewnątrz.

Wysokość: 60-80 cm
Czas kwitnienia: 7 tygodni
Ziarno do zbioru: 9 tygodni
Zbiory: ogromne
Smak / Zapach: Skunky smak i zapach
Efekt: mocno fizyczny „knock-out” z białej wdowy

Wybierz opcjePorównaj
93,00 

Auto Haze

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Znalezione obrazy dla zapytania female seeds

Ponieważ większość nasion marihuany jest uwarunkowana genetycznnie indika zamiast sativa, nie mogliśmy się doczekać, aby spróbować tego automatycznego zamglenia. Marihuana jest odmianą, która nigdy nie była łatwa do wyhodowania. Nawet fanatycy z Haze są bardzo entuzjastycznie nastawieni do tej różnorodności marihuany. Bardzo dobry dla plantatorów, którzy nie mają dużo miejsca i czasu, i nadal chcą mieć ładne, łatwe do uprawy rośliny.

Wysokość: 80 – 100 cm
Czas kwitnienia: 8 tygodni
Ziarno do zbioru: 11-12 tygodni
Zbiór: wysoki
Smak / Zapach: silny i słodki zapach mgły i smaku.
Efekt: czego można oczekiwać od szczepu Haze: energetyzujący, a jednocześnie spokojny sativa.

Wybierz opcjePorównaj
119,00 285,00 

C99

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Znalezione obrazy dla zapytania female seeds

C’99 jest świętym graalem szczepów konopi, gdyż przypomina high i smak wyjątkowo słodkiej landrace sativa.
To zajmuje zwykle pół roku na kwiat, ale kwiaty C99 rozwijają się w 7 – 8 tygodni. Oprócz tego pąki są dość żywicze. Ta nowa partia to krzyż dwóch wyjątkowych fenotypów podstawowych, grejpfrutów i ananasów. Obie pochodzą od oryginalnych Braci Grimm C99. Jest gotowy do kwitnienia w ciągu 4 tygodni od materiału siewnego, który jest znacznie szybszy od oryginalnego C99 (6-8 tygodni).
Nie można przegapić! Wyrasta dobrze na zewnątrz, szczególnie w klimacie umiarkowanym lub cieplejszym. Mieliśmy nawet trochę żniw w marcu z nasion wysianych w grudniu przy oknie kuchni!

Wysokość: 80 – 100 cm
Czas kwitnienia: 56 dni
Ziarno do Zbioru: 75 dni
Zbiór: Wysoki
Smak / Zapach: Niezwykle owocowy, jak ananas / grejpfrut
Efekt: Czuj się ciepły, szczęśliwy, bardzo kreatywny, ale z wystarczająco dużo energii, aby coś zrobić

Wybierz opcjePorównaj
53,00 128,00 

Indoor Mix

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Znalezione obrazy dla zapytania female seeds

Indoor Cannabis Mix to mieszanka wszystkich odmian mieszańców naszego katalogu konopi marihuany (stad hodowlanych), a nasze szczepy przecinają się z innymi górnymi szczepami. Będziesz zaskoczony!

Wybierz opcjePorównaj
119,00 282,00 

Grapefruit

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Znalezione obrazy dla zapytania female seeds

Dla tych, którzy lubią słodkości!

Wyhodowana z konopi Cindy 99, a następnie hodowana z szybko kwitnącą Sativa przez kilka pokoleń, została wybrana na silny zapach Grapefruit / ananas. To generowanie jest wybierane na krótsze fenotypy. Jest to super-szybko kwitnący szczep konopi, który nigdy nie będzie kwitł pod 24 godzin w warunkach słabego oświetlenia.
Ten nowy styl sativa jest wczesnym dojrzewaniem, szybkim kwitnieniem i maksymalnym plonowaniem. Stabilizowane wczesną dojrzałość dla niektórych pokoleń. Wysoce ceniony szczep konopi i bardzo popularny od lat, jest uznawany za przyjemny szczęśliwy wysoki, podobnie jak stara szkoła sativa landraces. Tylko okres kwitnienia grejpfruta wynosi 8 tygodni, a nie pół roku. To bardzo dobrze na zewnątrz, gdzie rosną cytrusy.
Prawdziwy zwycięzca!

Czas kwitnienia: 60 dni 8 tygodni
Wysokość: 0,80 – 1 m
Ziarno do zbioru: 80 dni
Zbiory: średnie
Smak / Zapach: Miękki i słodki, ale bardzo obecny zapach i smak cytrusowy, taki jak grejpfrut.
Efekty: intensywny high.

Wybierz opcjePorównaj
84,00 202,00 

SexBud

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Znalezione obrazy dla zapytania female seeds

Ten nowy udoskonalony odcień owocowej białej sativa doskonale nadaje się do utraty zahamowań, utrzymywania wysokiego poziomu energii i kreatywności z chętnym partnerem!
Efekt działa najlepiej, gdy jest używany z umiarkowaniem i może przynieść doświadczenia seksualne na nowym poziomie. Mężczyźni i kobiety będą odczuwać nowe poziomy soczystości i zmysłowości. Można ją uprawiać wszędzie na świeżym powietrzu: na balkonie, w ogrodzie lub na polu; I prawie gdziekolwiek gdzie nie jest za zimno, ponieważ te konopie kwitną wcześnie, nie czekając na krótsze dni.
Poza tym pąki są dość cukierkowe; Dojrzewa w ciągu 4 tygodni od nasion!

Wysokość: 80 – 100 cm
Czas kwitnienia: 8 tygodni
Ziarno do zbioru: 75
Zbiór: Wysoki
Smak: Zapach: aromat owocowo-ananasowy / grejpfrutowy

Wybierz opcjePorównaj
70,00 176,00 

Lemon Kush

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Znalezione obrazy dla zapytania female seeds

Chitral kush z hinduistycznej Góry Kush w Afganistanie i Pakistanie. Jest ona głównie indica . Tworzy bardzo białe, twarde i bardzo żywiczne bryły.
Pomimo tego dziedzictwo indica, prowadzi do highu lekko sativa.
Nadaje się także do uprawiania na świeżym powietrzu w klimacie umiarkowanym lub śródziemnomorskim (gdzie rosną cytrusy)! Zbiór na koniec września.

Wysokość: 0.80m – 1m
Czas kwitnienia: 60 dni 8-9 tygodni
Ziarno do zbiorów: 75 – 80 dni
Zbiór: Wysoki
Smak / Zapach: Niepowtarzalny i silny zapach  ziół.
Efekt: Stoney, ale wysoki allround buzz, ciepłe uczucie, dobry na relaks.

Wybierz opcjePorównaj

Outdoor Mix

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Znalezione obrazy dla zapytania female seeds

Koncern Cannabis na świeżym powietrzu jest mieszaniną wszystkich odmian mieszańców naszych konopi marihuany (stad hodowlanych), a nasze szczepy przecinają się z innymi górnymi szczepami. Będziesz zaskoczony!

Czas kwitnienia: 50-55 dni
Wysokość: 1,5-2m
Czas zbiorów: koniec lata
Wydajność: Zmienna (średnia do doskonalenia)

Wybierz opcjePorównaj
93,00 

Auto NL

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Znalezione obrazy dla zapytania female seeds

Ten szczep konopi jest poddawany ciągłym zmianom od 20 lat; Wyższa szybkość kwitnienia, pąki cukierkowe, mniejsze i cieńsze liście spowodowały wyższe plony w S.O.G. Ale nadal jest to ten sam silny produkt pochodny konopi, o oryginalnym zapachu i smaku Northern Lights. W tym przypadku w autoflowingowej wersji konopi.
Bardzo silny, można je doskonale uprawiać w najbardziej północnych miejscach, jak Skandynawia, Polska, Syberia. W tych regionach świata rozwija się również bardzo dobrze w ogrodach.

Wysokość: 40 – 80cm
Czas kwitnienia: 9 tygodni
Ziarno do zbioru: 11-12 tygodni
Zbiór: wysoki (do automatycznego)
Smak / Zapach: Silny zapach NL
Efekt: szybki, głęboki indica hit.

Wybierz opcjePorównaj
75,00 

Auto Speed Bud

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Znalezione obrazy dla zapytania female seeds

Wybrany szczep na szybkość i żywiczne pąki ze wszystkich automatycznych szczepów na rynku. Niska produkcja liści, więcej kwiatów niż liści.
Idealny dla początkujących lub leniwych plantatorów, ponieważ będzie kwitł na każdym balkonie i  będzie produkować dobre konopie, jeśli nie jest zbyt zimno. Zbiór zależy od ilości otrzymanego światła.

Wysokość: 40 – 80 cm
Czas kwitnienia: 5 tygodni
Ziarno do zbioru: 8-10 tygodni
Zbiór: średni, szybki
Smak / Zapach: delikatny smak z olejem napędowym
Działanie: palacz przez cały dzień, nie jest zbyt silny.

Wybierz opcjePorównaj
78,00 

Auto Bubble

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Znalezione obrazy dla zapytania female seeds

Autoflowering wersji konopi indyjskich Bubble Gum. Pierwotnie Bubble Gum została opracowana przez hodowców w stanie Indiana, USA. Stąd genetycy przenieśli się do Nowej Anglii, a potem do Holandii. Ten konopie wzrasta energicznie i kończy kwitnienie w ciągu około 8 tygodni. Bardzo żywiczna i bardzo słodka. Niektórzy ludzie rzeczywiście wykazują, że różowy zapach oraz smak gumy do żucia jest mocno wyczuwalny.

Wysokość: 40 – 60cm
Czas kwitnienia: 8 tygodni
Ziarno do zbioru: 10 tygodni
Zbiór: Wysoki (do automatycznego)
Smak / Zapach: silny i słodki zapach
Efekt: relaksujący, nie za silny

Wybierz opcjePorównaj
78,00 194,00 

Auto Kush

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Znalezione obrazy dla zapytania female seeds

Automatyczna wersja szczepu konopi pochodząca z gór Hindu Kush. Kush rośliny konopi pochodzą z Afganistanu, Iranu, Pakistanu i Północnej Indii.
Zapach przypominający musky zapach zmętnienia. Potentat autoflowering szczepu, sprawia, że długie pęczki z wieloma rozgałezieniami, ale mniej zwarta jak oryginalny Kush.

Czas kwitnienia: 8 tygodni
Ziarno do zbioru: 70 dni
Zbiór: wysoki (do automatycznego)
Smak / Zapach: silny zapach indica
Efekt: mocny kush

Wybierz opcjePorównaj
84,00 202,00 

ICED Grapefruit

0 out of 5
(0)
SKU: N/A

Znalezione obrazy dla zapytania female seeds

Jest to najciekawszy krzyż pomiędzy Grapefruit i ICE, co czyni go idealnym psychicznym środkiem przeciwbólowym. Tam, gdzie leki przeciwdepresyjne wywołują drętwienie, nasza roślina grapefruitowa sprawia, że ludzie czują się szczęśliwi i oświeceni, podobnie jak stara sativa.
Wtedy ICE, będąc jedną z najsilniejszych odmian konopi indyjskich, jest bardziej fizycznym, ciężkim środkiem przeciwbólowym. Te aspekty medyczne obu odmian marihuany powinny dać temu krzyżowi doskonałe perspektywy. Dając Ci możliwość wybrania własnego idealnego opiekuna, niezależnie od Twoich pragnień.
Spodziewaj się długich dużych pąków o wysokości około 1,20 m. Zapach będzie wyjątkowy z owocowością grejpfrutów w połączeniu z czarną ozoną w kostce lodu.

Wysokość: 1 – 1,20 m
Czas kwitnienia: 8 tygodni.
Ziarno do zbioru: 11-12 tygodni
Zbiór: Wysoki
Smak / Zapach: silny słodki zapach i czarne smakowanie haszyszu, bardzo marihuany lecznicze
Efekty: łagodzi ból i uczucie.

Wybierz opcjePorównaj
easy sativa

Easy Sativa

5.00 out of 5
(2)

Znalezione obrazy dla zapytania female seeds

Easy Sativa perfekcyjnie wpasowuje się w motto Female Seed’s. Odmiana ta jest wyjątkowo łatwa i niezawodna w uprawie, idealna dla początkujących growerów. Została stworzona do uprawy na zewnątrz, radzi sobie dobrze nawet w wyższych szerokościach geograficznych i może osiągnąć imponującą wysokość 3 metrów. Posiada długie i wąskie liście z charakterystycznymi ząbkami. Ze względu na otwartą strukturę topów jest bardzo odporna na pleśń.
Pąki są duże i ciężkie, mocno pokryte żywicą. Mogą wystąpić różnice w smaku pomiędzy fenotypami. Przeważnie jest to słodka odmiana ale czasami możesz poczuć ostrzejszy smak.

Easy Sativa – kiedy rozpocząć sadzenie?

Najlepszy czas kiełkowania dla nasion Easy Sativa to środek kwietnia-środek maja. Odradzamy wcześniejsze sadzenie w pomieszczeniach, ponieważ jest to odmiana kwitnąca półautomatycznie, po przeniesieniu na zewnątrz mogłoby to doprowadzić do wcześniejszego kwitnienia rośliny. Potrzebują dłuższych dni i intensywnego światła słonecznego by rosnąć. Z reguły zaczynają kwitnąć w połowie lipca i nagrodzą cię olbrzymią ilością pąków we wrześniu.
Zapach jest ziołowy, z nutami sosny, mięty i cytrusów. Smak jest słodki jak miód.

Easy Sativa dodatkowe informacje

Wysokość: Indoor: 150 cm | Outdoor: 150-300 cm
Czas kwitnienia: 7 tygodni indoor
Czas zbiorów: wrzesień w Europie Północnej
Zbiór: Indoor: 300-450 g/m² | Outdoor: 400-700 g/plant
Smak / Zapach: Zapach ziołowy z nutami sosny, mięty i cytrusów. Smak słodki jak miód z delikatną ostrością.
Efekt: Długotrwały high, typowa sativa.

 

SKU: N/A
84,00 203,00  Wybierz opcjePorównaj

Outdoor Grapefruit

0 out of 5
(0)

Znalezione obrazy dla zapytania female seeds

Ekskluzywny materiał!!!Mała partia konopi indyjskich Grapefruit z Easy Sativa. 80% grejpfrutów wybranych na wczesnym i szybkim kwitnieniu od kilku pokoleń.
Jest to późna dojrzewająca linia sativa. Najlepszym czasem siewu jest od połowy kwietnia do połowy maja. Nie zalecamy przedwczesnego wzrostu tego szczepu konopi indyjskich, ponieważ mogłoby to sprawić, że zaczęła kwitnienie w maju na świeżym powietrzu.
Ona potrzebuje dłuższych dni i intensywnego słońca w słońcu, aby utrzymać wzrost. Spodziewaj się skrajnego owocowego / sosnowego smaku i zapachu, bardzo sativa.

Czas kwitnienia: 50 dni
Wysokość: 2 – 2,5 m
Czas zbiorów: koniec września w Holandii
Wydajność: dobra
Smak / Zapach: Zapach grejpfrutowy i smak miętowy

SKU: N/A
84,00 202,00  Wybierz opcjePorównaj

Maroc

0 out of 5
(0)

Znalezione obrazy dla zapytania female seeds

Nasz Maroc jest prawdziwąodmianą konopii indyjskiej. Przy jej tworzeniu chcieliśmy trzymać się blisko oryginalnych przodków konopi. Hodowaliśmy tę odmianę w celu uzyskania prawdziwie żywicznych fenotypów, zbliżyliśmy się do wyjątkowego zapachu Ketama, stabilizując go przez kilka pokoleń. Aby skrócić czas kwitnienia, skrzyżowaliśmy Maroc z Auto NL co znacznie skróciło czas kwitnienia. Odmiana ta rozpoczyna kwitnąć już w połowie lipca, w zależności od twojej szerokości geograficznej.
Topy są długie i duże, posiadają otwartą konstrukcję, co umożliwia roślinie najlepsze wykorzystanie światła. Jest to niezwykle produktywna odmiana, a topy pokryte są dużą ilością trichomów. Struktura i marokańskie geny sprawiają, że jest ona naturalnie odporna na pleśnie i grzyby. Zalecamy jednak zachować ostrożność przy uprawie w wyjątkowo wilgotnym klimacie.
Maroc niesamowicie rozwija korzenie. Nawet przy niewielkiej ilości wody nadal będzie rozwijać korzenie, niezwykle szybko wnikając w glebę głębiej i głębiej w poszukiwaniu wody. Aby uzyskać najlepsze wyniki, sugerujemy sadzenie tej odmiany na zewnątrz lub w szklarni.
Oczywiście w celu uzyskania oryginalnego smaku i efektu tej odmiany musielibyśmy zasadzić ją w rejonie Katama. Mimo to growerzy z europy mogą oczekiwać wyjątkowego aromatu topów, wczesnych zbiorów oraz imponującej produkcji.

Wysokość: Indoor: 120-150 cm | Outdoor: 150-300 cm
Czas kwitnienia: 7-9 tygodni indoor
Zbiór: Indoor: 300-450 g/m² | Outdoor: 400-700 gr/plant
Smak / Zapach: Ziemisto-kwiatowy smak z nutami ketamy (zależnie od gleby)
Efekt: Subtelny, euforyczny high.

SKU: N/A
84,00 202,00  Wybierz opcjePorównaj

Auto White Widow x Big Bud

0 out of 5
(0)

Znalezione obrazy dla zapytania female seeds

Czas przyszedł wreszcie do automatycznej wersji kwitnienia naszego najlepszej White Widow w krzyżu z Big Bud. Te rośliny są energiczne i wytwarzają olbrzymie pąki, które zaczynają się od otwartej struktury, a następnie wypełniają się całkowicie od dołu do góry.
Owocowy, niechlujny aromat o działaniu rozluźniającym i pełen smaku. Czas kwitnienia tych roślin jest dość szybki, około 70-80 dni w pomieszczeniach zamkniętych lub na świeżym powietrzu.

Wysokość: 80 – 90 cm
Czas kwitnienia: 8 tygodni
Ziarno do zbioru: 10 tygodni
Zbiór: bardzo wysoki
Smak / Zapach: aromatyczny owocowy zapach.
Efekt: bardzo relaksujący

SKU: N/A
78,00 195,00  Wybierz opcjePorównaj

Purple Maroc

0 out of 5
(0)

Znalezione obrazy dla zapytania female seeds

Krzyżówka naszego starego i zaufanego Purple Power z dużą i smaczną marokańską matką. Matka została wybrana ze względu na wagę i smak, wzmacnia produkcję żywicy do Purple Power. Obie odmiany konopi są bardzo wczesne. Są to najszybsze odmiany do uprawy pod gołym niebem w chłodnym/górskim klimacie. Purple Maroc może sobie z łatwością poradzić z wysoką wilgotnością, co czyni ją doskonałą odmianą dla wyżej położonych regionów. Najlepszy czas wysiewu dla tej odmiany konopi to koniec kwietnia.

Purple Maroc ma dwa fenotypy. Feno #1 ma nutkę purpury w swoim wyglądzie i ma bardzo owocowy, prawie cytrusowy zapach. Ma bardzo dobrą produkcję trichomów. Feno #2 jest nieco wolniejszy i ma cudownie mocno owocowy zapach.

Purple Maroc jest absolutnym zwycięzcą. Niektóre kwiaty będą jasnopurpurowe, przeładowane żywicą. Prawdziwe świecidełko!

Czas kwitnienia: 8-9 tygodni
Wysokość: Outdoor: 200-300 cm (Holandia)
Wydajność: 200-300 g/roślina (Holandia)
Smak / Zapach: Owocowy, cytrusowy zapach
Efekt: Bardziej Sativowy, stymulujący

SKU: N/A
84,00 202,00  Wybierz opcjePorównaj

Red Purps

0 out of 5
(0)

Znalezione obrazy dla zapytania female seeds

Smakuje wyśmienicie,pochodzi z krzyżówki (Haze x Skunk). Czerwony Purp wykonuje prawie tyle samo, co Purple Power w rozwoju, chociaż doświadczenie wskazuje, że smak i właściwości dymu są znacznie lepsze. Podobnie jak Purple Power, kolor pąka jest czerwony do fioletowy, bardzo szybko kwitnienie (pierwsze kwiaty pojawiają się na początku lipca) i kończy się na początku /w połowie września.
Wzrost jest nieco bardziej indica, jednak dym jest sativa: cukierki lukrecji z purpurowego podkładu.
Również bardzo dobra , zalecana dla początkujących, łatwa do wyhodowania w dowolnym miejscu.

Wysokość: 1,5-2m
Czas kwitnienia: 7 tygodni
Czas zbiorów: od początku do końca września w Holandii,
Wydajność: Dobra
Smak / Zapach: Cukierkowy
Efekt: efekty Sativa, relaksujący umysł

SKU: N/A
78,00 185,00  Wybierz opcjePorównaj

Auto AK

0 out of 5
(0)

Znalezione obrazy dla zapytania female seeds

To jest automatyczna wersja konopi indyjskich AK47. Utworzony przez przejście AKCiN AK z Lowryderem, stabilizując go przy zachowaniu oryginalnych charakterystyk AK47. AK produkuje twarde pąki o wyjątkowym przenikliwym aromacie. AK jest hybrydą indica / sativa, ale zachowuje większość właściwości sativa w swojej wysokiej.
Może wystąpić przypadkowa mutacja liści, ale jest to zaznajomienie z tym szczepem.

Wysokość: 40 – 80cm
Czas kwitnienia: 8 tygodni
Ziarno do zbioru: 10 tygodni
Zbiór: wysoki (do automatycznego)
Smak / Zapach: silny AK
Efekt: jak AK, pełny spektrum fizyczności.

SKU: N/A

White Widow x Big Bud

0 out of 5
(0)

Znalezione obrazy dla zapytania female seeds

Pierwszy szczep z naszego X-line z 2010 roku, ten bardzo popularny szczep konopi indyjskich przeniósł się do naszego stałego katalogu ze względu na jego popularność.
Jest to dihybryda, co oznacza, że z tego samego krzyża F1 dwie populacje wybrane i stabilizowane oddzielnie przez 6-7 pokoleń. Proces ten opierał się na dwóch kryteriach: jednej populacji o wysokiej wydajności i dużych pąkach, a druga o jej białym efekcie wdowy. Dwie powstałe rośliny pierwotnie z tej samej genetyki zostały następnie krzyżowane ponownie.
Można oczekiwać ogromnego kapania z bardzo żywicznych pąków, dlatego nie jest zalecane na zewnątrz.

Wysokość: 60-80 cm
Czas kwitnienia: 7 tygodni
Ziarno do zbioru: 9 tygodni
Zbiory: ogromne
Smak / Zapach: Skunky smak i zapach
Efekt: mocno fizyczny „knock-out” z białej wdowy

SKU: N/A
84,00 202,00  Wybierz opcjePorównaj

Auto Haze

0 out of 5
(0)

Znalezione obrazy dla zapytania female seeds

Ponieważ większość nasion marihuany jest uwarunkowana genetycznnie indika zamiast sativa, nie mogliśmy się doczekać, aby spróbować tego automatycznego zamglenia. Marihuana jest odmianą, która nigdy nie była łatwa do wyhodowania. Nawet fanatycy z Haze są bardzo entuzjastycznie nastawieni do tej różnorodności marihuany. Bardzo dobry dla plantatorów, którzy nie mają dużo miejsca i czasu, i nadal chcą mieć ładne, łatwe do uprawy rośliny.

Wysokość: 80 – 100 cm
Czas kwitnienia: 8 tygodni
Ziarno do zbioru: 11-12 tygodni
Zbiór: wysoki
Smak / Zapach: silny i słodki zapach mgły i smaku.
Efekt: czego można oczekiwać od szczepu Haze: energetyzujący, a jednocześnie spokojny sativa.

SKU: N/A

C99

0 out of 5
(0)

Znalezione obrazy dla zapytania female seeds

C’99 jest świętym graalem szczepów konopi, gdyż przypomina high i smak wyjątkowo słodkiej landrace sativa.
To zajmuje zwykle pół roku na kwiat, ale kwiaty C99 rozwijają się w 7 – 8 tygodni. Oprócz tego pąki są dość żywicze. Ta nowa partia to krzyż dwóch wyjątkowych fenotypów podstawowych, grejpfrutów i ananasów. Obie pochodzą od oryginalnych Braci Grimm C99. Jest gotowy do kwitnienia w ciągu 4 tygodni od materiału siewnego, który jest znacznie szybszy od oryginalnego C99 (6-8 tygodni).
Nie można przegapić! Wyrasta dobrze na zewnątrz, szczególnie w klimacie umiarkowanym lub cieplejszym. Mieliśmy nawet trochę żniw w marcu z nasion wysianych w grudniu przy oknie kuchni!

Wysokość: 80 – 100 cm
Czas kwitnienia: 56 dni
Ziarno do Zbioru: 75 dni
Zbiór: Wysoki
Smak / Zapach: Niezwykle owocowy, jak ananas / grejpfrut
Efekt: Czuj się ciepły, szczęśliwy, bardzo kreatywny, ale z wystarczająco dużo energii, aby coś zrobić

SKU: N/A
119,00 285,00  Wybierz opcjePorównaj

Indoor Mix

0 out of 5
(0)

Znalezione obrazy dla zapytania female seeds

Indoor Cannabis Mix to mieszanka wszystkich odmian mieszańców naszego katalogu konopi marihuany (stad hodowlanych), a nasze szczepy przecinają się z innymi górnymi szczepami. Będziesz zaskoczony!

SKU: N/A
53,00 128,00  Wybierz opcjePorównaj

Grapefruit

0 out of 5
(0)

Znalezione obrazy dla zapytania female seeds

Dla tych, którzy lubią słodkości!

Wyhodowana z konopi Cindy 99, a następnie hodowana z szybko kwitnącą Sativa przez kilka pokoleń, została wybrana na silny zapach Grapefruit / ananas. To generowanie jest wybierane na krótsze fenotypy. Jest to super-szybko kwitnący szczep konopi, który nigdy nie będzie kwitł pod 24 godzin w warunkach słabego oświetlenia.
Ten nowy styl sativa jest wczesnym dojrzewaniem, szybkim kwitnieniem i maksymalnym plonowaniem. Stabilizowane wczesną dojrzałość dla niektórych pokoleń. Wysoce ceniony szczep konopi i bardzo popularny od lat, jest uznawany za przyjemny szczęśliwy wysoki, podobnie jak stara szkoła sativa landraces. Tylko okres kwitnienia grejpfruta wynosi 8 tygodni, a nie pół roku. To bardzo dobrze na zewnątrz, gdzie rosną cytrusy.
Prawdziwy zwycięzca!

Czas kwitnienia: 60 dni 8 tygodni
Wysokość: 0,80 – 1 m
Ziarno do zbioru: 80 dni
Zbiory: średnie
Smak / Zapach: Miękki i słodki, ale bardzo obecny zapach i smak cytrusowy, taki jak grejpfrut.
Efekty: intensywny high.

SKU: N/A
119,00 282,00  Wybierz opcjePorównaj

SexBud

0 out of 5
(0)

Znalezione obrazy dla zapytania female seeds

Ten nowy udoskonalony odcień owocowej białej sativa doskonale nadaje się do utraty zahamowań, utrzymywania wysokiego poziomu energii i kreatywności z chętnym partnerem!
Efekt działa najlepiej, gdy jest używany z umiarkowaniem i może przynieść doświadczenia seksualne na nowym poziomie. Mężczyźni i kobiety będą odczuwać nowe poziomy soczystości i zmysłowości. Można ją uprawiać wszędzie na świeżym powietrzu: na balkonie, w ogrodzie lub na polu; I prawie gdziekolwiek gdzie nie jest za zimno, ponieważ te konopie kwitną wcześnie, nie czekając na krótsze dni.
Poza tym pąki są dość cukierkowe; Dojrzewa w ciągu 4 tygodni od nasion!

Wysokość: 80 – 100 cm
Czas kwitnienia: 8 tygodni
Ziarno do zbioru: 75
Zbiór: Wysoki
Smak: Zapach: aromat owocowo-ananasowy / grejpfrutowy

SKU: N/A
84,00 202,00  Wybierz opcjePorównaj

Lemon Kush

0 out of 5
(0)

Znalezione obrazy dla zapytania female seeds

Chitral kush z hinduistycznej Góry Kush w Afganistanie i Pakistanie. Jest ona głównie indica . Tworzy bardzo białe, twarde i bardzo żywiczne bryły.
Pomimo tego dziedzictwo indica, prowadzi do highu lekko sativa.
Nadaje się także do uprawiania na świeżym powietrzu w klimacie umiarkowanym lub śródziemnomorskim (gdzie rosną cytrusy)! Zbiór na koniec września.

Wysokość: 0.80m – 1m
Czas kwitnienia: 60 dni 8-9 tygodni
Ziarno do zbiorów: 75 – 80 dni
Zbiór: Wysoki
Smak / Zapach: Niepowtarzalny i silny zapach  ziół.
Efekt: Stoney, ale wysoki allround buzz, ciepłe uczucie, dobry na relaks.

SKU: N/A
70,00 176,00  Wybierz opcjePorównaj

Outdoor Mix

0 out of 5
(0)

Znalezione obrazy dla zapytania female seeds

Koncern Cannabis na świeżym powietrzu jest mieszaniną wszystkich odmian mieszańców naszych konopi marihuany (stad hodowlanych), a nasze szczepy przecinają się z innymi górnymi szczepami. Będziesz zaskoczony!

Czas kwitnienia: 50-55 dni
Wysokość: 1,5-2m
Czas zbiorów: koniec lata
Wydajność: Zmienna (średnia do doskonalenia)

SKU: N/A
Availability:

Brak w magazynie

Wybierz opcjePorównaj

Auto NL

0 out of 5
(0)

Znalezione obrazy dla zapytania female seeds

Ten szczep konopi jest poddawany ciągłym zmianom od 20 lat; Wyższa szybkość kwitnienia, pąki cukierkowe, mniejsze i cieńsze liście spowodowały wyższe plony w S.O.G. Ale nadal jest to ten sam silny produkt pochodny konopi, o oryginalnym zapachu i smaku Northern Lights. W tym przypadku w autoflowingowej wersji konopi.
Bardzo silny, można je doskonale uprawiać w najbardziej północnych miejscach, jak Skandynawia, Polska, Syberia. W tych regionach świata rozwija się również bardzo dobrze w ogrodach.

Wysokość: 40 – 80cm
Czas kwitnienia: 9 tygodni
Ziarno do zbioru: 11-12 tygodni
Zbiór: wysoki (do automatycznego)
Smak / Zapach: Silny zapach NL
Efekt: szybki, głęboki indica hit.

SKU: N/A

Auto Speed Bud

0 out of 5
(0)

Znalezione obrazy dla zapytania female seeds

Wybrany szczep na szybkość i żywiczne pąki ze wszystkich automatycznych szczepów na rynku. Niska produkcja liści, więcej kwiatów niż liści.
Idealny dla początkujących lub leniwych plantatorów, ponieważ będzie kwitł na każdym balkonie i  będzie produkować dobre konopie, jeśli nie jest zbyt zimno. Zbiór zależy od ilości otrzymanego światła.

Wysokość: 40 – 80 cm
Czas kwitnienia: 5 tygodni
Ziarno do zbioru: 8-10 tygodni
Zbiór: średni, szybki
Smak / Zapach: delikatny smak z olejem napędowym
Działanie: palacz przez cały dzień, nie jest zbyt silny.

SKU: N/A

Auto Bubble

0 out of 5
(0)

Znalezione obrazy dla zapytania female seeds

Autoflowering wersji konopi indyjskich Bubble Gum. Pierwotnie Bubble Gum została opracowana przez hodowców w stanie Indiana, USA. Stąd genetycy przenieśli się do Nowej Anglii, a potem do Holandii. Ten konopie wzrasta energicznie i kończy kwitnienie w ciągu około 8 tygodni. Bardzo żywiczna i bardzo słodka. Niektórzy ludzie rzeczywiście wykazują, że różowy zapach oraz smak gumy do żucia jest mocno wyczuwalny.

Wysokość: 40 – 60cm
Czas kwitnienia: 8 tygodni
Ziarno do zbioru: 10 tygodni
Zbiór: Wysoki (do automatycznego)
Smak / Zapach: silny i słodki zapach
Efekt: relaksujący, nie za silny

SKU: N/A

Auto Kush

0 out of 5
(0)

Znalezione obrazy dla zapytania female seeds

Automatyczna wersja szczepu konopi pochodząca z gór Hindu Kush. Kush rośliny konopi pochodzą z Afganistanu, Iranu, Pakistanu i Północnej Indii.
Zapach przypominający musky zapach zmętnienia. Potentat autoflowering szczepu, sprawia, że długie pęczki z wieloma rozgałezieniami, ale mniej zwarta jak oryginalny Kush.

Czas kwitnienia: 8 tygodni
Ziarno do zbioru: 70 dni
Zbiór: wysoki (do automatycznego)
Smak / Zapach: silny zapach indica
Efekt: mocny kush

SKU: N/A
78,00 194,00  Wybierz opcjePorównaj

ICED Grapefruit

0 out of 5
(0)

Znalezione obrazy dla zapytania female seeds

Jest to najciekawszy krzyż pomiędzy Grapefruit i ICE, co czyni go idealnym psychicznym środkiem przeciwbólowym. Tam, gdzie leki przeciwdepresyjne wywołują drętwienie, nasza roślina grapefruitowa sprawia, że ludzie czują się szczęśliwi i oświeceni, podobnie jak stara sativa.
Wtedy ICE, będąc jedną z najsilniejszych odmian konopi indyjskich, jest bardziej fizycznym, ciężkim środkiem przeciwbólowym. Te aspekty medyczne obu odmian marihuany powinny dać temu krzyżowi doskonałe perspektywy. Dając Ci możliwość wybrania własnego idealnego opiekuna, niezależnie od Twoich pragnień.
Spodziewaj się długich dużych pąków o wysokości około 1,20 m. Zapach będzie wyjątkowy z owocowością grejpfrutów w połączeniu z czarną ozoną w kostce lodu.

Wysokość: 1 – 1,20 m
Czas kwitnienia: 8 tygodni.
Ziarno do zbioru: 11-12 tygodni
Zbiór: Wysoki
Smak / Zapach: silny słodki zapach i czarne smakowanie haszyszu, bardzo marihuany lecznicze
Efekty: łagodzi ból i uczucie.

SKU: N/A
84,00 202,00  Wybierz opcjePorównaj
easy sativa

Easy Sativa

5.00 out of 5
(2)

Znalezione obrazy dla zapytania female seeds

Easy Sativa perfekcyjnie wpasowuje się w motto Female Seed’s. Odmiana ta jest wyjątkowo łatwa i niezawodna w uprawie, idealna dla początkujących growerów. Została stworzona do uprawy na zewnątrz, radzi sobie dobrze nawet w wyższych szerokościach geograficznych i może osiągnąć imponującą wysokość 3 metrów. Posiada długie i wąskie liście z charakterystycznymi ząbkami. Ze względu na otwartą strukturę topów jest bardzo odporna na pleśń.
Pąki są duże i ciężkie, mocno pokryte żywicą. Mogą wystąpić różnice w smaku pomiędzy fenotypami. Przeważnie jest to słodka odmiana ale czasami możesz poczuć ostrzejszy smak.

Easy Sativa – kiedy rozpocząć sadzenie?

Najlepszy czas kiełkowania dla nasion Easy Sativa to środek kwietnia-środek maja. Odradzamy wcześniejsze sadzenie w pomieszczeniach, ponieważ jest to odmiana kwitnąca półautomatycznie, po przeniesieniu na zewnątrz mogłoby to doprowadzić do wcześniejszego kwitnienia rośliny. Potrzebują dłuższych dni i intensywnego światła słonecznego by rosnąć. Z reguły zaczynają kwitnąć w połowie lipca i nagrodzą cię olbrzymią ilością pąków we wrześniu.
Zapach jest ziołowy, z nutami sosny, mięty i cytrusów. Smak jest słodki jak miód.

Easy Sativa dodatkowe informacje

Wysokość: Indoor: 150 cm | Outdoor: 150-300 cm
Czas kwitnienia: 7 tygodni indoor
Czas zbiorów: wrzesień w Europie Północnej
Zbiór: Indoor: 300-450 g/m² | Outdoor: 400-700 g/plant
Smak / Zapach: Zapach ziołowy z nutami sosny, mięty i cytrusów. Smak słodki jak miód z delikatną ostrością.
Efekt: Długotrwały high, typowa sativa.

 

84,00 203,00  Wybierz opcjePorównaj

Outdoor Grapefruit

0 out of 5
(0)

Znalezione obrazy dla zapytania female seeds

Ekskluzywny materiał!!!Mała partia konopi indyjskich Grapefruit z Easy Sativa. 80% grejpfrutów wybranych na wczesnym i szybkim kwitnieniu od kilku pokoleń.
Jest to późna dojrzewająca linia sativa. Najlepszym czasem siewu jest od połowy kwietnia do połowy maja. Nie zalecamy przedwczesnego wzrostu tego szczepu konopi indyjskich, ponieważ mogłoby to sprawić, że zaczęła kwitnienie w maju na świeżym powietrzu.
Ona potrzebuje dłuższych dni i intensywnego słońca w słońcu, aby utrzymać wzrost. Spodziewaj się skrajnego owocowego / sosnowego smaku i zapachu, bardzo sativa.

Czas kwitnienia: 50 dni
Wysokość: 2 – 2,5 m
Czas zbiorów: koniec września w Holandii
Wydajność: dobra
Smak / Zapach: Zapach grejpfrutowy i smak miętowy

84,00 202,00  Wybierz opcjePorównaj

Maroc

0 out of 5
(0)

Znalezione obrazy dla zapytania female seeds

Nasz Maroc jest prawdziwąodmianą konopii indyjskiej. Przy jej tworzeniu chcieliśmy trzymać się blisko oryginalnych przodków konopi. Hodowaliśmy tę odmianę w celu uzyskania prawdziwie żywicznych fenotypów, zbliżyliśmy się do wyjątkowego zapachu Ketama, stabilizując go przez kilka pokoleń. Aby skrócić czas kwitnienia, skrzyżowaliśmy Maroc z Auto NL co znacznie skróciło czas kwitnienia. Odmiana ta rozpoczyna kwitnąć już w połowie lipca, w zależności od twojej szerokości geograficznej.
Topy są długie i duże, posiadają otwartą konstrukcję, co umożliwia roślinie najlepsze wykorzystanie światła. Jest to niezwykle produktywna odmiana, a topy pokryte są dużą ilością trichomów. Struktura i marokańskie geny sprawiają, że jest ona naturalnie odporna na pleśnie i grzyby. Zalecamy jednak zachować ostrożność przy uprawie w wyjątkowo wilgotnym klimacie.
Maroc niesamowicie rozwija korzenie. Nawet przy niewielkiej ilości wody nadal będzie rozwijać korzenie, niezwykle szybko wnikając w glebę głębiej i głębiej w poszukiwaniu wody. Aby uzyskać najlepsze wyniki, sugerujemy sadzenie tej odmiany na zewnątrz lub w szklarni.
Oczywiście w celu uzyskania oryginalnego smaku i efektu tej odmiany musielibyśmy zasadzić ją w rejonie Katama. Mimo to growerzy z europy mogą oczekiwać wyjątkowego aromatu topów, wczesnych zbiorów oraz imponującej produkcji.

Wysokość: Indoor: 120-150 cm | Outdoor: 150-300 cm
Czas kwitnienia: 7-9 tygodni indoor
Zbiór: Indoor: 300-450 g/m² | Outdoor: 400-700 gr/plant
Smak / Zapach: Ziemisto-kwiatowy smak z nutami ketamy (zależnie od gleby)
Efekt: Subtelny, euforyczny high.

84,00 202,00  Wybierz opcjePorównaj

Auto White Widow x Big Bud

0 out of 5
(0)

Znalezione obrazy dla zapytania female seeds

Czas przyszedł wreszcie do automatycznej wersji kwitnienia naszego najlepszej White Widow w krzyżu z Big Bud. Te rośliny są energiczne i wytwarzają olbrzymie pąki, które zaczynają się od otwartej struktury, a następnie wypełniają się całkowicie od dołu do góry.
Owocowy, niechlujny aromat o działaniu rozluźniającym i pełen smaku. Czas kwitnienia tych roślin jest dość szybki, około 70-80 dni w pomieszczeniach zamkniętych lub na świeżym powietrzu.

Wysokość: 80 – 90 cm
Czas kwitnienia: 8 tygodni
Ziarno do zbioru: 10 tygodni
Zbiór: bardzo wysoki
Smak / Zapach: aromatyczny owocowy zapach.
Efekt: bardzo relaksujący

78,00 195,00  Wybierz opcjePorównaj

Purple Maroc

0 out of 5
(0)

Znalezione obrazy dla zapytania female seeds

Krzyżówka naszego starego i zaufanego Purple Power z dużą i smaczną marokańską matką. Matka została wybrana ze względu na wagę i smak, wzmacnia produkcję żywicy do Purple Power. Obie odmiany konopi są bardzo wczesne. Są to najszybsze odmiany do uprawy pod gołym niebem w chłodnym/górskim klimacie. Purple Maroc może sobie z łatwością poradzić z wysoką wilgotnością, co czyni ją doskonałą odmianą dla wyżej położonych regionów. Najlepszy czas wysiewu dla tej odmiany konopi to koniec kwietnia.

Purple Maroc ma dwa fenotypy. Feno #1 ma nutkę purpury w swoim wyglądzie i ma bardzo owocowy, prawie cytrusowy zapach. Ma bardzo dobrą produkcję trichomów. Feno #2 jest nieco wolniejszy i ma cudownie mocno owocowy zapach.

Purple Maroc jest absolutnym zwycięzcą. Niektóre kwiaty będą jasnopurpurowe, przeładowane żywicą. Prawdziwe świecidełko!

Czas kwitnienia: 8-9 tygodni
Wysokość: Outdoor: 200-300 cm (Holandia)
Wydajność: 200-300 g/roślina (Holandia)
Smak / Zapach: Owocowy, cytrusowy zapach
Efekt: Bardziej Sativowy, stymulujący

84,00 202,00  Wybierz opcjePorównaj

Red Purps

0 out of 5
(0)

Znalezione obrazy dla zapytania female seeds

Smakuje wyśmienicie,pochodzi z krzyżówki (Haze x Skunk). Czerwony Purp wykonuje prawie tyle samo, co Purple Power w rozwoju, chociaż doświadczenie wskazuje, że smak i właściwości dymu są znacznie lepsze. Podobnie jak Purple Power, kolor pąka jest czerwony do fioletowy, bardzo szybko kwitnienie (pierwsze kwiaty pojawiają się na początku lipca) i kończy się na początku /w połowie września.
Wzrost jest nieco bardziej indica, jednak dym jest sativa: cukierki lukrecji z purpurowego podkładu.
Również bardzo dobra , zalecana dla początkujących, łatwa do wyhodowania w dowolnym miejscu.

Wysokość: 1,5-2m
Czas kwitnienia: 7 tygodni
Czas zbiorów: od początku do końca września w Holandii,
Wydajność: Dobra
Smak / Zapach: Cukierkowy
Efekt: efekty Sativa, relaksujący umysł

78,00 185,00  Wybierz opcjePorównaj

Auto AK

0 out of 5
(0)

Znalezione obrazy dla zapytania female seeds

To jest automatyczna wersja konopi indyjskich AK47. Utworzony przez przejście AKCiN AK z Lowryderem, stabilizując go przy zachowaniu oryginalnych charakterystyk AK47. AK produkuje twarde pąki o wyjątkowym przenikliwym aromacie. AK jest hybrydą indica / sativa, ale zachowuje większość właściwości sativa w swojej wysokiej.
Może wystąpić przypadkowa mutacja liści, ale jest to zaznajomienie z tym szczepem.

Wysokość: 40 – 80cm
Czas kwitnienia: 8 tygodni
Ziarno do zbioru: 10 tygodni
Zbiór: wysoki (do automatycznego)
Smak / Zapach: silny AK
Efekt: jak AK, pełny spektrum fizyczności.

White Widow x Big Bud

0 out of 5
(0)

Znalezione obrazy dla zapytania female seeds

Pierwszy szczep z naszego X-line z 2010 roku, ten bardzo popularny szczep konopi indyjskich przeniósł się do naszego stałego katalogu ze względu na jego popularność.
Jest to dihybryda, co oznacza, że z tego samego krzyża F1 dwie populacje wybrane i stabilizowane oddzielnie przez 6-7 pokoleń. Proces ten opierał się na dwóch kryteriach: jednej populacji o wysokiej wydajności i dużych pąkach, a druga o jej białym efekcie wdowy. Dwie powstałe rośliny pierwotnie z tej samej genetyki zostały następnie krzyżowane ponownie.
Można oczekiwać ogromnego kapania z bardzo żywicznych pąków, dlatego nie jest zalecane na zewnątrz.

Wysokość: 60-80 cm
Czas kwitnienia: 7 tygodni
Ziarno do zbioru: 9 tygodni
Zbiory: ogromne
Smak / Zapach: Skunky smak i zapach
Efekt: mocno fizyczny „knock-out” z białej wdowy

84,00 202,00  Wybierz opcjePorównaj

Auto Haze

0 out of 5
(0)

Znalezione obrazy dla zapytania female seeds

Ponieważ większość nasion marihuany jest uwarunkowana genetycznnie indika zamiast sativa, nie mogliśmy się doczekać, aby spróbować tego automatycznego zamglenia. Marihuana jest odmianą, która nigdy nie była łatwa do wyhodowania. Nawet fanatycy z Haze są bardzo entuzjastycznie nastawieni do tej różnorodności marihuany. Bardzo dobry dla plantatorów, którzy nie mają dużo miejsca i czasu, i nadal chcą mieć ładne, łatwe do uprawy rośliny.

Wysokość: 80 – 100 cm
Czas kwitnienia: 8 tygodni
Ziarno do zbioru: 11-12 tygodni
Zbiór: wysoki
Smak / Zapach: silny i słodki zapach mgły i smaku.
Efekt: czego można oczekiwać od szczepu Haze: energetyzujący, a jednocześnie spokojny sativa.

C99

0 out of 5
(0)

Znalezione obrazy dla zapytania female seeds

C’99 jest świętym graalem szczepów konopi, gdyż przypomina high i smak wyjątkowo słodkiej landrace sativa.
To zajmuje zwykle pół roku na kwiat, ale kwiaty C99 rozwijają się w 7 – 8 tygodni. Oprócz tego pąki są dość żywicze. Ta nowa partia to krzyż dwóch wyjątkowych fenotypów podstawowych, grejpfrutów i ananasów. Obie pochodzą od oryginalnych Braci Grimm C99. Jest gotowy do kwitnienia w ciągu 4 tygodni od materiału siewnego, który jest znacznie szybszy od oryginalnego C99 (6-8 tygodni).
Nie można przegapić! Wyrasta dobrze na zewnątrz, szczególnie w klimacie umiarkowanym lub cieplejszym. Mieliśmy nawet trochę żniw w marcu z nasion wysianych w grudniu przy oknie kuchni!

Wysokość: 80 – 100 cm
Czas kwitnienia: 56 dni
Ziarno do Zbioru: 75 dni
Zbiór: Wysoki
Smak / Zapach: Niezwykle owocowy, jak ananas / grejpfrut
Efekt: Czuj się ciepły, szczęśliwy, bardzo kreatywny, ale z wystarczająco dużo energii, aby coś zrobić

119,00 285,00  Wybierz opcjePorównaj

Indoor Mix

0 out of 5
(0)

Znalezione obrazy dla zapytania female seeds

Indoor Cannabis Mix to mieszanka wszystkich odmian mieszańców naszego katalogu konopi marihuany (stad hodowlanych), a nasze szczepy przecinają się z innymi górnymi szczepami. Będziesz zaskoczony!

53,00 128,00  Wybierz opcjePorównaj

Grapefruit

0 out of 5
(0)

Znalezione obrazy dla zapytania female seeds

Dla tych, którzy lubią słodkości!

Wyhodowana z konopi Cindy 99, a następnie hodowana z szybko kwitnącą Sativa przez kilka pokoleń, została wybrana na silny zapach Grapefruit / ananas. To generowanie jest wybierane na krótsze fenotypy. Jest to super-szybko kwitnący szczep konopi, który nigdy nie będzie kwitł pod 24 godzin w warunkach słabego oświetlenia.
Ten nowy styl sativa jest wczesnym dojrzewaniem, szybkim kwitnieniem i maksymalnym plonowaniem. Stabilizowane wczesną dojrzałość dla niektórych pokoleń. Wysoce ceniony szczep konopi i bardzo popularny od lat, jest uznawany za przyjemny szczęśliwy wysoki, podobnie jak stara szkoła sativa landraces. Tylko okres kwitnienia grejpfruta wynosi 8 tygodni, a nie pół roku. To bardzo dobrze na zewnątrz, gdzie rosną cytrusy.
Prawdziwy zwycięzca!

Czas kwitnienia: 60 dni 8 tygodni
Wysokość: 0,80 – 1 m
Ziarno do zbioru: 80 dni
Zbiory: średnie
Smak / Zapach: Miękki i słodki, ale bardzo obecny zapach i smak cytrusowy, taki jak grejpfrut.
Efekty: intensywny high.

119,00 282,00  Wybierz opcjePorównaj

SexBud

0 out of 5
(0)

Znalezione obrazy dla zapytania female seeds

Ten nowy udoskonalony odcień owocowej białej sativa doskonale nadaje się do utraty zahamowań, utrzymywania wysokiego poziomu energii i kreatywności z chętnym partnerem!
Efekt działa najlepiej, gdy jest używany z umiarkowaniem i może przynieść doświadczenia seksualne na nowym poziomie. Mężczyźni i kobiety będą odczuwać nowe poziomy soczystości i zmysłowości. Można ją uprawiać wszędzie na świeżym powietrzu: na balkonie, w ogrodzie lub na polu; I prawie gdziekolwiek gdzie nie jest za zimno, ponieważ te konopie kwitną wcześnie, nie czekając na krótsze dni.
Poza tym pąki są dość cukierkowe; Dojrzewa w ciągu 4 tygodni od nasion!

Wysokość: 80 – 100 cm
Czas kwitnienia: 8 tygodni
Ziarno do zbioru: 75
Zbiór: Wysoki
Smak: Zapach: aromat owocowo-ananasowy / grejpfrutowy

84,00 202,00  Wybierz opcjePorównaj

Lemon Kush

0 out of 5
(0)

Znalezione obrazy dla zapytania female seeds

Chitral kush z hinduistycznej Góry Kush w Afganistanie i Pakistanie. Jest ona głównie indica . Tworzy bardzo białe, twarde i bardzo żywiczne bryły.
Pomimo tego dziedzictwo indica, prowadzi do highu lekko sativa.
Nadaje się także do uprawiania na świeżym powietrzu w klimacie umiarkowanym lub śródziemnomorskim (gdzie rosną cytrusy)! Zbiór na koniec września.

Wysokość: 0.80m – 1m
Czas kwitnienia: 60 dni 8-9 tygodni
Ziarno do zbiorów: 75 – 80 dni
Zbiór: Wysoki
Smak / Zapach: Niepowtarzalny i silny zapach  ziół.
Efekt: Stoney, ale wysoki allround buzz, ciepłe uczucie, dobry na relaks.

70,00 176,00  Wybierz opcjePorównaj

Outdoor Mix

0 out of 5
(0)

Znalezione obrazy dla zapytania female seeds

Koncern Cannabis na świeżym powietrzu jest mieszaniną wszystkich odmian mieszańców naszych konopi marihuany (stad hodowlanych), a nasze szczepy przecinają się z innymi górnymi szczepami. Będziesz zaskoczony!

Czas kwitnienia: 50-55 dni
Wysokość: 1,5-2m
Czas zbiorów: koniec lata
Wydajność: Zmienna (średnia do doskonalenia)

Availability:

Brak w magazynie

Wybierz opcjePorównaj

Auto NL

0 out of 5
(0)

Znalezione obrazy dla zapytania female seeds

Ten szczep konopi jest poddawany ciągłym zmianom od 20 lat; Wyższa szybkość kwitnienia, pąki cukierkowe, mniejsze i cieńsze liście spowodowały wyższe plony w S.O.G. Ale nadal jest to ten sam silny produkt pochodny konopi, o oryginalnym zapachu i smaku Northern Lights. W tym przypadku w autoflowingowej wersji konopi.
Bardzo silny, można je doskonale uprawiać w najbardziej północnych miejscach, jak Skandynawia, Polska, Syberia. W tych regionach świata rozwija się również bardzo dobrze w ogrodach.

Wysokość: 40 – 80cm
Czas kwitnienia: 9 tygodni
Ziarno do zbioru: 11-12 tygodni
Zbiór: wysoki (do automatycznego)
Smak / Zapach: Silny zapach NL
Efekt: szybki, głęboki indica hit.

Auto Speed Bud

0 out of 5
(0)

Znalezione obrazy dla zapytania female seeds

Wybrany szczep na szybkość i żywiczne pąki ze wszystkich automatycznych szczepów na rynku. Niska produkcja liści, więcej kwiatów niż liści.
Idealny dla początkujących lub leniwych plantatorów, ponieważ będzie kwitł na każdym balkonie i  będzie produkować dobre konopie, jeśli nie jest zbyt zimno. Zbiór zależy od ilości otrzymanego światła.

Wysokość: 40 – 80 cm
Czas kwitnienia: 5 tygodni
Ziarno do zbioru: 8-10 tygodni
Zbiór: średni, szybki
Smak / Zapach: delikatny smak z olejem napędowym
Działanie: palacz przez cały dzień, nie jest zbyt silny.

Auto Bubble

0 out of 5
(0)

Znalezione obrazy dla zapytania female seeds

Autoflowering wersji konopi indyjskich Bubble Gum. Pierwotnie Bubble Gum została opracowana przez hodowców w stanie Indiana, USA. Stąd genetycy przenieśli się do Nowej Anglii, a potem do Holandii. Ten konopie wzrasta energicznie i kończy kwitnienie w ciągu około 8 tygodni. Bardzo żywiczna i bardzo słodka. Niektórzy ludzie rzeczywiście wykazują, że różowy zapach oraz smak gumy do żucia jest mocno wyczuwalny.

Wysokość: 40 – 60cm
Czas kwitnienia: 8 tygodni
Ziarno do zbioru: 10 tygodni
Zbiór: Wysoki (do automatycznego)
Smak / Zapach: silny i słodki zapach
Efekt: relaksujący, nie za silny

Auto Kush

0 out of 5
(0)

Znalezione obrazy dla zapytania female seeds

Automatyczna wersja szczepu konopi pochodząca z gór Hindu Kush. Kush rośliny konopi pochodzą z Afganistanu, Iranu, Pakistanu i Północnej Indii.
Zapach przypominający musky zapach zmętnienia. Potentat autoflowering szczepu, sprawia, że długie pęczki z wieloma rozgałezieniami, ale mniej zwarta jak oryginalny Kush.

Czas kwitnienia: 8 tygodni
Ziarno do zbioru: 70 dni
Zbiór: wysoki (do automatycznego)
Smak / Zapach: silny zapach indica
Efekt: mocny kush

78,00 194,00  Wybierz opcjePorównaj

ICED Grapefruit

0 out of 5
(0)

Znalezione obrazy dla zapytania female seeds

Jest to najciekawszy krzyż pomiędzy Grapefruit i ICE, co czyni go idealnym psychicznym środkiem przeciwbólowym. Tam, gdzie leki przeciwdepresyjne wywołują drętwienie, nasza roślina grapefruitowa sprawia, że ludzie czują się szczęśliwi i oświeceni, podobnie jak stara sativa.
Wtedy ICE, będąc jedną z najsilniejszych odmian konopi indyjskich, jest bardziej fizycznym, ciężkim środkiem przeciwbólowym. Te aspekty medyczne obu odmian marihuany powinny dać temu krzyżowi doskonałe perspektywy. Dając Ci możliwość wybrania własnego idealnego opiekuna, niezależnie od Twoich pragnień.
Spodziewaj się długich dużych pąków o wysokości około 1,20 m. Zapach będzie wyjątkowy z owocowością grejpfrutów w połączeniu z czarną ozoną w kostce lodu.

Wysokość: 1 – 1,20 m
Czas kwitnienia: 8 tygodni.
Ziarno do zbioru: 11-12 tygodni
Zbiór: Wysoki
Smak / Zapach: silny słodki zapach i czarne smakowanie haszyszu, bardzo marihuany lecznicze
Efekty: łagodzi ból i uczucie.

84,00 202,00  Wybierz opcjePorównaj
easy sativa

Easy Sativa

5.00 out of 5
(2)

Znalezione obrazy dla zapytania female seeds

Easy Sativa perfekcyjnie wpasowuje się w motto Female Seed’s. Odmiana ta jest wyjątkowo łatwa i niezawodna w uprawie, idealna dla początkujących growerów. Została stworzona do uprawy na zewnątrz, radzi sobie dobrze nawet w wyższych szerokościach geograficznych i może osiągnąć imponującą wysokość 3 metrów. Posiada długie i wąskie liście z charakterystycznymi ząbkami. Ze względu na otwartą strukturę topów jest bardzo odporna na pleśń.
Pąki są duże i ciężkie, mocno pokryte żywicą. Mogą wystąpić różnice w smaku pomiędzy fenotypami. Przeważnie jest to słodka odmiana ale czasami możesz poczuć ostrzejszy smak.

Easy Sativa – kiedy rozpocząć sadzenie?

Najlepszy czas kiełkowania dla nasion Easy Sativa to środek kwietnia-środek maja. Odradzamy wcześniejsze sadzenie w pomieszczeniach, ponieważ jest to odmiana kwitnąca półautomatycznie, po przeniesieniu na zewnątrz mogłoby to doprowadzić do wcześniejszego kwitnienia rośliny. Potrzebują dłuższych dni i intensywnego światła słonecznego by rosnąć. Z reguły zaczynają kwitnąć w połowie lipca i nagrodzą cię olbrzymią ilością pąków we wrześniu.
Zapach jest ziołowy, z nutami sosny, mięty i cytrusów. Smak jest słodki jak miód.

Easy Sativa dodatkowe informacje

Wysokość: Indoor: 150 cm | Outdoor: 150-300 cm
Czas kwitnienia: 7 tygodni indoor
Czas zbiorów: wrzesień w Europie Północnej
Zbiór: Indoor: 300-450 g/m² | Outdoor: 400-700 g/plant
Smak / Zapach: Zapach ziołowy z nutami sosny, mięty i cytrusów. Smak słodki jak miód z delikatną ostrością.
Efekt: Długotrwały high, typowa sativa.

 

84,00 203,00  Wybierz opcjePorównaj

Outdoor Grapefruit

0 out of 5
(0)

Znalezione obrazy dla zapytania female seeds

Ekskluzywny materiał!!!Mała partia konopi indyjskich Grapefruit z Easy Sativa. 80% grejpfrutów wybranych na wczesnym i szybkim kwitnieniu od kilku pokoleń.
Jest to późna dojrzewająca linia sativa. Najlepszym czasem siewu jest od połowy kwietnia do połowy maja. Nie zalecamy przedwczesnego wzrostu tego szczepu konopi indyjskich, ponieważ mogłoby to sprawić, że zaczęła kwitnienie w maju na świeżym powietrzu.
Ona potrzebuje dłuższych dni i intensywnego słońca w słońcu, aby utrzymać wzrost. Spodziewaj się skrajnego owocowego / sosnowego smaku i zapachu, bardzo sativa.

Czas kwitnienia: 50 dni
Wysokość: 2 – 2,5 m
Czas zbiorów: koniec września w Holandii
Wydajność: dobra
Smak / Zapach: Zapach grejpfrutowy i smak miętowy

84,00 202,00  Wybierz opcjePorównaj

Maroc

0 out of 5
(0)

Znalezione obrazy dla zapytania female seeds

Nasz Maroc jest prawdziwąodmianą konopii indyjskiej. Przy jej tworzeniu chcieliśmy trzymać się blisko oryginalnych przodków konopi. Hodowaliśmy tę odmianę w celu uzyskania prawdziwie żywicznych fenotypów, zbliżyliśmy się do wyjątkowego zapachu Ketama, stabilizując go przez kilka pokoleń. Aby skrócić czas kwitnienia, skrzyżowaliśmy Maroc z Auto NL co znacznie skróciło czas kwitnienia. Odmiana ta rozpoczyna kwitnąć już w połowie lipca, w zależności od twojej szerokości geograficznej.
Topy są długie i duże, posiadają otwartą konstrukcję, co umożliwia roślinie najlepsze wykorzystanie światła. Jest to niezwykle produktywna odmiana, a topy pokryte są dużą ilością trichomów. Struktura i marokańskie geny sprawiają, że jest ona naturalnie odporna na pleśnie i grzyby. Zalecamy jednak zachować ostrożność przy uprawie w wyjątkowo wilgotnym klimacie.
Maroc niesamowicie rozwija korzenie. Nawet przy niewielkiej ilości wody nadal będzie rozwijać korzenie, niezwykle szybko wnikając w glebę głębiej i głębiej w poszukiwaniu wody. Aby uzyskać najlepsze wyniki, sugerujemy sadzenie tej odmiany na zewnątrz lub w szklarni.
Oczywiście w celu uzyskania oryginalnego smaku i efektu tej odmiany musielibyśmy zasadzić ją w rejonie Katama. Mimo to growerzy z europy mogą oczekiwać wyjątkowego aromatu topów, wczesnych zbiorów oraz imponującej produkcji.

Wysokość: Indoor: 120-150 cm | Outdoor: 150-300 cm
Czas kwitnienia: 7-9 tygodni indoor
Zbiór: Indoor: 300-450 g/m² | Outdoor: 400-700 gr/plant
Smak / Zapach: Ziemisto-kwiatowy smak z nutami ketamy (zależnie od gleby)
Efekt: Subtelny, euforyczny high.

84,00 202,00  Wybierz opcjePorównaj

Auto White Widow x Big Bud

0 out of 5
(0)

Znalezione obrazy dla zapytania female seeds

Czas przyszedł wreszcie do automatycznej wersji kwitnienia naszego najlepszej White Widow w krzyżu z Big Bud. Te rośliny są energiczne i wytwarzają olbrzymie pąki, które zaczynają się od otwartej struktury, a następnie wypełniają się całkowicie od dołu do góry.
Owocowy, niechlujny aromat o działaniu rozluźniającym i pełen smaku. Czas kwitnienia tych roślin jest dość szybki, około 70-80 dni w pomieszczeniach zamkniętych lub na świeżym powietrzu.

Wysokość: 80 – 90 cm
Czas kwitnienia: 8 tygodni
Ziarno do zbioru: 10 tygodni
Zbiór: bardzo wysoki
Smak / Zapach: aromatyczny owocowy zapach.
Efekt: bardzo relaksujący

78,00 195,00  Wybierz opcjePorównaj

Purple Maroc

0 out of 5
(0)

Znalezione obrazy dla zapytania female seeds

Krzyżówka naszego starego i zaufanego Purple Power z dużą i smaczną marokańską matką. Matka została wybrana ze względu na wagę i smak, wzmacnia produkcję żywicy do Purple Power. Obie odmiany konopi są bardzo wczesne. Są to najszybsze odmiany do uprawy pod gołym niebem w chłodnym/górskim klimacie. Purple Maroc może sobie z łatwością poradzić z wysoką wilgotnością, co czyni ją doskonałą odmianą dla wyżej położonych regionów. Najlepszy czas wysiewu dla tej odmiany konopi to koniec kwietnia.

Purple Maroc ma dwa fenotypy. Feno #1 ma nutkę purpury w swoim wyglądzie i ma bardzo owocowy, prawie cytrusowy zapach. Ma bardzo dobrą produkcję trichomów. Feno #2 jest nieco wolniejszy i ma cudownie mocno owocowy zapach.

Purple Maroc jest absolutnym zwycięzcą. Niektóre kwiaty będą jasnopurpurowe, przeładowane żywicą. Prawdziwe świecidełko!

Czas kwitnienia: 8-9 tygodni
Wysokość: Outdoor: 200-300 cm (Holandia)
Wydajność: 200-300 g/roślina (Holandia)
Smak / Zapach: Owocowy, cytrusowy zapach
Efekt: Bardziej Sativowy, stymulujący

84,00 202,00  Wybierz opcjePorównaj

Red Purps

0 out of 5
(0)

Znalezione obrazy dla zapytania female seeds

Smakuje wyśmienicie,pochodzi z krzyżówki (Haze x Skunk). Czerwony Purp wykonuje prawie tyle samo, co Purple Power w rozwoju, chociaż doświadczenie wskazuje, że smak i właściwości dymu są znacznie lepsze. Podobnie jak Purple Power, kolor pąka jest czerwony do fioletowy, bardzo szybko kwitnienie (pierwsze kwiaty pojawiają się na początku lipca) i kończy się na początku /w połowie września.
Wzrost jest nieco bardziej indica, jednak dym jest sativa: cukierki lukrecji z purpurowego podkładu.
Również bardzo dobra , zalecana dla początkujących, łatwa do wyhodowania w dowolnym miejscu.

Wysokość: 1,5-2m
Czas kwitnienia: 7 tygodni
Czas zbiorów: od początku do końca września w Holandii,
Wydajność: Dobra
Smak / Zapach: Cukierkowy
Efekt: efekty Sativa, relaksujący umysł

78,00 185,00  Wybierz opcjePorównaj

Auto AK

0 out of 5
(0)

Znalezione obrazy dla zapytania female seeds

To jest automatyczna wersja konopi indyjskich AK47. Utworzony przez przejście AKCiN AK z Lowryderem, stabilizując go przy zachowaniu oryginalnych charakterystyk AK47. AK produkuje twarde pąki o wyjątkowym przenikliwym aromacie. AK jest hybrydą indica / sativa, ale zachowuje większość właściwości sativa w swojej wysokiej.
Może wystąpić przypadkowa mutacja liści, ale jest to zaznajomienie z tym szczepem.

Wysokość: 40 – 80cm
Czas kwitnienia: 8 tygodni
Ziarno do zbioru: 10 tygodni
Zbiór: wysoki (do automatycznego)
Smak / Zapach: silny AK
Efekt: jak AK, pełny spektrum fizyczności.

White Widow x Big Bud

0 out of 5
(0)

Znalezione obrazy dla zapytania female seeds

Pierwszy szczep z naszego X-line z 2010 roku, ten bardzo popularny szczep konopi indyjskich przeniósł się do naszego stałego katalogu ze względu na jego popularność.
Jest to dihybryda, co oznacza, że z tego samego krzyża F1 dwie populacje wybrane i stabilizowane oddzielnie przez 6-7 pokoleń. Proces ten opierał się na dwóch kryteriach: jednej populacji o wysokiej wydajności i dużych pąkach, a druga o jej białym efekcie wdowy. Dwie powstałe rośliny pierwotnie z tej samej genetyki zostały następnie krzyżowane ponownie.
Można oczekiwać ogromnego kapania z bardzo żywicznych pąków, dlatego nie jest zalecane na zewnątrz.

Wysokość: 60-80 cm
Czas kwitnienia: 7 tygodni
Ziarno do zbioru: 9 tygodni
Zbiory: ogromne
Smak / Zapach: Skunky smak i zapach
Efekt: mocno fizyczny „knock-out” z białej wdowy

84,00 202,00  Wybierz opcjePorównaj

Auto Haze

0 out of 5
(0)

Znalezione obrazy dla zapytania female seeds

Ponieważ większość nasion marihuany jest uwarunkowana genetycznnie indika zamiast sativa, nie mogliśmy się doczekać, aby spróbować tego automatycznego zamglenia. Marihuana jest odmianą, która nigdy nie była łatwa do wyhodowania. Nawet fanatycy z Haze są bardzo entuzjastycznie nastawieni do tej różnorodności marihuany. Bardzo dobry dla plantatorów, którzy nie mają dużo miejsca i czasu, i nadal chcą mieć ładne, łatwe do uprawy rośliny.

Wysokość: 80 – 100 cm
Czas kwitnienia: 8 tygodni
Ziarno do zbioru: 11-12 tygodni
Zbiór: wysoki
Smak / Zapach: silny i słodki zapach mgły i smaku.
Efekt: czego można oczekiwać od szczepu Haze: energetyzujący, a jednocześnie spokojny sativa.

C99

0 out of 5
(0)

Znalezione obrazy dla zapytania female seeds

C’99 jest świętym graalem szczepów konopi, gdyż przypomina high i smak wyjątkowo słodkiej landrace sativa.
To zajmuje zwykle pół roku na kwiat, ale kwiaty C99 rozwijają się w 7 – 8 tygodni. Oprócz tego pąki są dość żywicze. Ta nowa partia to krzyż dwóch wyjątkowych fenotypów podstawowych, grejpfrutów i ananasów. Obie pochodzą od oryginalnych Braci Grimm C99. Jest gotowy do kwitnienia w ciągu 4 tygodni od materiału siewnego, który jest znacznie szybszy od oryginalnego C99 (6-8 tygodni).
Nie można przegapić! Wyrasta dobrze na zewnątrz, szczególnie w klimacie umiarkowanym lub cieplejszym. Mieliśmy nawet trochę żniw w marcu z nasion wysianych w grudniu przy oknie kuchni!

Wysokość: 80 – 100 cm
Czas kwitnienia: 56 dni
Ziarno do Zbioru: 75 dni
Zbiór: Wysoki
Smak / Zapach: Niezwykle owocowy, jak ananas / grejpfrut
Efekt: Czuj się ciepły, szczęśliwy, bardzo kreatywny, ale z wystarczająco dużo energii, aby coś zrobić

119,00 285,00  Wybierz opcjePorównaj

Indoor Mix

0 out of 5
(0)

Znalezione obrazy dla zapytania female seeds

Indoor Cannabis Mix to mieszanka wszystkich odmian mieszańców naszego katalogu konopi marihuany (stad hodowlanych), a nasze szczepy przecinają się z innymi górnymi szczepami. Będziesz zaskoczony!

53,00 128,00  Wybierz opcjePorównaj

Grapefruit

0 out of 5
(0)

Znalezione obrazy dla zapytania female seeds

Dla tych, którzy lubią słodkości!

Wyhodowana z konopi Cindy 99, a następnie hodowana z szybko kwitnącą Sativa przez kilka pokoleń, została wybrana na silny zapach Grapefruit / ananas. To generowanie jest wybierane na krótsze fenotypy. Jest to super-szybko kwitnący szczep konopi, który nigdy nie będzie kwitł pod 24 godzin w warunkach słabego oświetlenia.
Ten nowy styl sativa jest wczesnym dojrzewaniem, szybkim kwitnieniem i maksymalnym plonowaniem. Stabilizowane wczesną dojrzałość dla niektórych pokoleń. Wysoce ceniony szczep konopi i bardzo popularny od lat, jest uznawany za przyjemny szczęśliwy wysoki, podobnie jak stara szkoła sativa landraces. Tylko okres kwitnienia grejpfruta wynosi 8 tygodni, a nie pół roku. To bardzo dobrze na zewnątrz, gdzie rosną cytrusy.
Prawdziwy zwycięzca!

Czas kwitnienia: 60 dni 8 tygodni
Wysokość: 0,80 – 1 m
Ziarno do zbioru: 80 dni
Zbiory: średnie
Smak / Zapach: Miękki i słodki, ale bardzo obecny zapach i smak cytrusowy, taki jak grejpfrut.
Efekty: intensywny high.

119,00 282,00  Wybierz opcjePorównaj

SexBud

0 out of 5
(0)

Znalezione obrazy dla zapytania female seeds

Ten nowy udoskonalony odcień owocowej białej sativa doskonale nadaje się do utraty zahamowań, utrzymywania wysokiego poziomu energii i kreatywności z chętnym partnerem!
Efekt działa najlepiej, gdy jest używany z umiarkowaniem i może przynieść doświadczenia seksualne na nowym poziomie. Mężczyźni i kobiety będą odczuwać nowe poziomy soczystości i zmysłowości. Można ją uprawiać wszędzie na świeżym powietrzu: na balkonie, w ogrodzie lub na polu; I prawie gdziekolwiek gdzie nie jest za zimno, ponieważ te konopie kwitną wcześnie, nie czekając na krótsze dni.
Poza tym pąki są dość cukierkowe; Dojrzewa w ciągu 4 tygodni od nasion!

Wysokość: 80 – 100 cm
Czas kwitnienia: 8 tygodni
Ziarno do zbioru: 75
Zbiór: Wysoki
Smak: Zapach: aromat owocowo-ananasowy / grejpfrutowy

84,00 202,00  Wybierz opcjePorównaj

Lemon Kush

0 out of 5
(0)

Znalezione obrazy dla zapytania female seeds

Chitral kush z hinduistycznej Góry Kush w Afganistanie i Pakistanie. Jest ona głównie indica . Tworzy bardzo białe, twarde i bardzo żywiczne bryły.
Pomimo tego dziedzictwo indica, prowadzi do highu lekko sativa.
Nadaje się także do uprawiania na świeżym powietrzu w klimacie umiarkowanym lub śródziemnomorskim (gdzie rosną cytrusy)! Zbiór na koniec września.

Wysokość: 0.80m – 1m
Czas kwitnienia: 60 dni 8-9 tygodni
Ziarno do zbiorów: 75 – 80 dni
Zbiór: Wysoki
Smak / Zapach: Niepowtarzalny i silny zapach  ziół.
Efekt: Stoney, ale wysoki allround buzz, ciepłe uczucie, dobry na relaks.

70,00 176,00  Wybierz opcjePorównaj

Outdoor Mix

0 out of 5
(0)

Znalezione obrazy dla zapytania female seeds

Koncern Cannabis na świeżym powietrzu jest mieszaniną wszystkich odmian mieszańców naszych konopi marihuany (stad hodowlanych), a nasze szczepy przecinają się z innymi górnymi szczepami. Będziesz zaskoczony!

Czas kwitnienia: 50-55 dni
Wysokość: 1,5-2m
Czas zbiorów: koniec lata
Wydajność: Zmienna (średnia do doskonalenia)

Auto NL

0 out of 5
(0)

Znalezione obrazy dla zapytania female seeds

Ten szczep konopi jest poddawany ciągłym zmianom od 20 lat; Wyższa szybkość kwitnienia, pąki cukierkowe, mniejsze i cieńsze liście spowodowały wyższe plony w S.O.G. Ale nadal jest to ten sam silny produkt pochodny konopi, o oryginalnym zapachu i smaku Northern Lights. W tym przypadku w autoflowingowej wersji konopi.
Bardzo silny, można je doskonale uprawiać w najbardziej północnych miejscach, jak Skandynawia, Polska, Syberia. W tych regionach świata rozwija się również bardzo dobrze w ogrodach.

Wysokość: 40 – 80cm
Czas kwitnienia: 9 tygodni
Ziarno do zbioru: 11-12 tygodni
Zbiór: wysoki (do automatycznego)
Smak / Zapach: Silny zapach NL
Efekt: szybki, głęboki indica hit.

Auto Speed Bud

0 out of 5
(0)

Znalezione obrazy dla zapytania female seeds

Wybrany szczep na szybkość i żywiczne pąki ze wszystkich automatycznych szczepów na rynku. Niska produkcja liści, więcej kwiatów niż liści.
Idealny dla początkujących lub leniwych plantatorów, ponieważ będzie kwitł na każdym balkonie i  będzie produkować dobre konopie, jeśli nie jest zbyt zimno. Zbiór zależy od ilości otrzymanego światła.

Wysokość: 40 – 80 cm
Czas kwitnienia: 5 tygodni
Ziarno do zbioru: 8-10 tygodni
Zbiór: średni, szybki
Smak / Zapach: delikatny smak z olejem napędowym
Działanie: palacz przez cały dzień, nie jest zbyt silny.

Auto Bubble

0 out of 5
(0)

Znalezione obrazy dla zapytania female seeds

Autoflowering wersji konopi indyjskich Bubble Gum. Pierwotnie Bubble Gum została opracowana przez hodowców w stanie Indiana, USA. Stąd genetycy przenieśli się do Nowej Anglii, a potem do Holandii. Ten konopie wzrasta energicznie i kończy kwitnienie w ciągu około 8 tygodni. Bardzo żywiczna i bardzo słodka. Niektórzy ludzie rzeczywiście wykazują, że różowy zapach oraz smak gumy do żucia jest mocno wyczuwalny.

Wysokość: 40 – 60cm
Czas kwitnienia: 8 tygodni
Ziarno do zbioru: 10 tygodni
Zbiór: Wysoki (do automatycznego)
Smak / Zapach: silny i słodki zapach
Efekt: relaksujący, nie za silny

Auto Kush

0 out of 5
(0)

Znalezione obrazy dla zapytania female seeds

Automatyczna wersja szczepu konopi pochodząca z gór Hindu Kush. Kush rośliny konopi pochodzą z Afganistanu, Iranu, Pakistanu i Północnej Indii.
Zapach przypominający musky zapach zmętnienia. Potentat autoflowering szczepu, sprawia, że długie pęczki z wieloma rozgałezieniami, ale mniej zwarta jak oryginalny Kush.

Czas kwitnienia: 8 tygodni
Ziarno do zbioru: 70 dni
Zbiór: wysoki (do automatycznego)
Smak / Zapach: silny zapach indica
Efekt: mocny kush

78,00 194,00  Wybierz opcjePorównaj

ICED Grapefruit

0 out of 5
(0)

Znalezione obrazy dla zapytania female seeds

Jest to najciekawszy krzyż pomiędzy Grapefruit i ICE, co czyni go idealnym psychicznym środkiem przeciwbólowym. Tam, gdzie leki przeciwdepresyjne wywołują drętwienie, nasza roślina grapefruitowa sprawia, że ludzie czują się szczęśliwi i oświeceni, podobnie jak stara sativa.
Wtedy ICE, będąc jedną z najsilniejszych odmian konopi indyjskich, jest bardziej fizycznym, ciężkim środkiem przeciwbólowym. Te aspekty medyczne obu odmian marihuany powinny dać temu krzyżowi doskonałe perspektywy. Dając Ci możliwość wybrania własnego idealnego opiekuna, niezależnie od Twoich pragnień.
Spodziewaj się długich dużych pąków o wysokości około 1,20 m. Zapach będzie wyjątkowy z owocowością grejpfrutów w połączeniu z czarną ozoną w kostce lodu.

Wysokość: 1 – 1,20 m
Czas kwitnienia: 8 tygodni.
Ziarno do zbioru: 11-12 tygodni
Zbiór: Wysoki
Smak / Zapach: silny słodki zapach i czarne smakowanie haszyszu, bardzo marihuany lecznicze
Efekty: łagodzi ból i uczucie.

84,00 202,00  Wybierz opcjePorównaj

Wyświetlanie 1–20 z 25 wyników