f0003053 2 WU8HF6t product full1

Blue Kush Leave a comment

Poniższa odmiana nie jest już oferowana przez producenta. Nie ma możliwości jej zakupu ani zamówienia.


Blue Kush od Dinafem Seeds to nasiona marihuany, których korzenie sięgają krzyżówki Blueberry i OG Kush.

Jest to średniej wielkości, wytrzymała roślina marihuany o średnich liściach, która produkuje obfite plony niezależnie od doświadczenia hodowcy i rozwija fioletowe odcienie, gdy temperatura w nocy jest niska.

Smak i aromat Blue Kush są wyraźne, z nutami cytryny, sosny i czerwonych jagód. Zapewnia silny, mózgowy efekt i długotrwałe uczucie euforii.

 

Typ:           Feminizowane

Przeznaczenie: Indoor, Outdoor

Genetyka:    Blueberry x OG Kush

Genotyp:      45% Indica / 55% Sativa

Kwitnienie:    Indoor: 60 dni, Outdoor: październik

Efekt:         Euforyczny

Smak:        Cytryny, sosny i czerwonych jagód

Aromat:      Cytryny, sosny i czerwonych jagód

Wysokość:      Indoor: b.d., outdoor: 150 cm

Produkcja:     Indoor: 500 g/m², outdoor: 600 – 800 g/roślina

THC:           Wysokie

CBD:           Niskie

Producent:

Dinafem Seeds to najbardziej znana Hiszpańska firma nasion konopi. Firma została oficjalnie założona w 2005 roku, ale do tego czasu założyciele mieli za sobą już lata doświadczeń. Znani są nie tylko z niesamowitej jakości nasion, ale również z tego, że zrewolucjonizowali przechowywanie nasion. Byli oni PIERWSZĄ firmą, która zainwestowała w porządne opakowania. Dzięki bardzo rewolucyjnemu podejściu szybko zdominowali hiszpański rynek cannabis.

Byli oni również jedną pierwszych firm, które poświeciły wiele czasu na rozwój odmian auto kwitnących. Największą popularnością cieszą się ich odmiany Critical+, Moby Dick oraz Original Amnesia. W wielu sklepach jest to najlepiej sprzedająca się firma nasion konopi. Jest tak za sprawą bardzo stabilnych genetyk roślin jakie posiadają.

Dinafem jako firma, która zawsze była revolucyjna nie pozostaje w tyle i co roku wypuszcza na rynek nowe odmiany, które bardzo starannie przygotowują.

Obecnie działalność firmy jest zawieszona na terenie Europy.

Dodaj komentarz