Bezpieczne zakupy

LEGALNOŚĆ

Sprzedaż oraz posiadanie nasion konopi w Polsce i większość innych krajów są legalne. Kiełkowanie nasion konopi i uprawa konopi są przestępstwem i grozi za to kara pozbawienia wolności.

Dbamy o bezpieczeństwo danych osobowych naszych Klientów

Dlatego wszędzie tam, gdzie wymagane jest podawanie danych osobowych połączenie między Klientem a serwerem jest szyfrowane. Dzięki temu nasi Klienci nie muszą się martwić, że dane przesyłane z lub do serwera zostaną przez kogoś podejrzane, przechwycone i wykorzystane.

Przesyłki nasion są dyskretne, zapakowane w sposób uniemożliwiający rozpoznanie ich zawartości oraz zabezpieczone przed uszkodzeniem. Nie ma na nich naklejek czy napisów związanych z konopiami oraz nazwy sklepu.

Dane klientów są kasowane po krótkim czasie. Sklep oraz wszystkie dane przechowywane są na zagranicznym serwerze w Danii.

Co to jest certyfikat SSL?

Certyfikat SSL zapewnia ochronę stron internetowych oraz poufność danych przekazywanych drogą elektroniczną. Umożliwia szyfrowanie dowolnej usługi świadczonej przez Internet. Dzięki temu zabezpieczeniu nie ma możliwości przechwycenia danych przekazywanych za pośrednictwem witryny internetowej. Użytkownicy mają wówczas absolutną pewność, że łączą się bezpiecznie z właściwym serwisem.

 

 

Życzymy bezpiecznych i udanych zakupów.

panpestka.pl