Pewna wysyłka
Szybka dostawa
99% Zadowolonych
Klientów
14 dni
możliwość zwrotu
Płatności
Płatności online
Najlepsze
Marki

Nasiona konopi kup online – nasiona konopi marihuany SKLEP online

Nasz sklep z nasionami konopi nie jest długo na rynku dlatego najbardziej zależy nam na zadowoleniu naszych klientów i ich bezpieczeństwie.

Robiąc zakupy w sklepie z nasionami konopi marihuany masz pewność, że otrzymasz zamówiony towar szybko i dyskretnie a nasiona marihuany będą oryginalne. Nasze przesyłki są tak spakowane, że nie da się zorientować co jest w środku – nie oklejamy paczek firmową taśmą. Nasz sklep z nasionami oferuje bezpieczną wysyłkę w Polsce. Paczki wysyłamy przez firmę, która dostarcza tysiące paczek dziennie.

Stawiamy na bezpieczeństwo – nasz serwer jest w Danii a strona jest zabezpieczona certyfikatem SSL. W naszej ofercie znajdziesz kolekcjonerskie nasiona konopi feminizowane, automatyczne oraz półautomatyczne od najdłużej działających światowych producentów. Posiadamy największą ofertę na Polskim rynku – ponad 3000 produktów. Współpracujemy z firmami z Holandii, Hiszpanii, Anglii, Kanady i Stanów zjednoczonych. Jako sklep z nasionami marihuany oferujemy popularne nasiona jak: auto ak47 czy nasiona auto amnesia.

Na naszej stronie internetowej nie musisz zakładać konta. Jeśli interesuje Cie najbezpieczniejsza forma przesyłki to polecamy paczkomaty Inpost – wtedy trzeba tylko podać adres e-mail lub telefon. Gdy przesyłka pojawi się w paczkomacie – od razu zostaniesz o tym poinformowany. Jeśli masz jakieś pytania zachęcamy również do kontaktu z nami przez chat na stronie – czasem nawet odpowiadamy w nocy. Oferujemy profesjonalna obsługę. Rozumiemy potrzeby naszych klientów dlatego zależy nam by klient był zawsze zadowolony i wracał do Nas na kolejne zakupy.

Gdzie najlepiej kupić nasiona marihuany?
W seedbanku który posiada sklep stacjonarny. Nasz sklep z nasionami znajduje się w bezpiecznej lokalizacji w Rudzie Śląskiej przy ulicy Żymły 20/9. Zapraszamy do odbioru osobistego – zasypiemy Cie gratisami i gadżetami tak, że wyjdziesz od Nas zadowolony.

Odbiory Osobiste:
Nasiona konopi marihuany – sklep online – kup online i odbiory osobiste: Ruda Śląska, Chorzów, Katowice, Mysłowice, Bytom, Mikołów, Tychy, Gliwice, Zabrze, Sosnowiec, Bielsko Biała, Opole, Wrocław, Gdańsk, Gdynia, Sopot.

Dla dużych zamówień na terenie Śląska możemy podjechać do klienta. Zrobimy najlepszą cene w Polsce. Zadzwoń, napisz mail’a lub napisz na czacie.

Nasiona marihuany:
Konopie tak jak większość roślin występują w postaci męskiej i żeńskiej konopi. Nasiona marihuany powstają w momencie zapylenia żeńskich krzaków przez męskie. Z nasion marihuany wyrasta około połowy roślin męskich i żeńskich. Jeżeli żeńskie konopie nie zostaną zapylone czyli gdy osobniki męskie zostaną usunięte w momencie pokazania płci, wtedy nasion marihuany konopie wyprodukują same kwiaty czyli marihuanę, potocznie nazywana jako trawka, gandzia, sensimila, weed, marycha, ziele, zielsko, cannabis, zioło.

Żeńskie rośliny które zostały zapylone produkują nasiona marihuany następnie zaczynają przekwitać gdy nasiona stają się dojrzałe. Następnie nasiona są zbierane i przeznaczane do produkowania oleju, produktów żywnościowych lub w celach kolejnej uprawy roślin konopi.

Sklep z nasionami marihuany – kup online nasiona marihuany lub odbierz stacjonarnie nasiona konopi – oferujemy popularne nasiona jak: auto ak47 czy nasiona auto amnesia.